Het Willi Gevonden: Diefstal opgehelderd Burgerlijke Stand Venray Openbare bekendmaking Coenen L.J.A. Lyceum I.C. Slagerij MDERS Voorradig alle n/aten toezichthouder jonge hennen administratieve Verheijen's Zaaid Bekendimt 5 hg Profiteert van c r Slagerij G. LeentG dekkleden in vd. GEBR. JANSSIS Landbouwers, GEBR. TELL1SSK hulp voor de adtr< Zwart hondje, Willems Kemp- kensbergl, Ysselsteyn; binnenband bromfiets, Janssen, Beek weg 13; postduif, Linders, Deurneseweg 12; wit kinderschoentje, Sijbers, Mer- seloseweg 44; zwart wollen dames- vest. café Aarts, Henseniusplein; een geldbedrag, Margriet Jansen, Hoebertweg 1; rode kinderporte- monnaie, wieldop auto en dekzeil, Politiebureau; zonnebril, Dupont, Kolkweg 19, bruine portemonnaie met inhoud, Linders, Pr. Irenestr. 9; ballpoint, Selder, Wilhelminastr. 35; zilverbon, v.d. Bekerom, Arkstr. 4. BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders van Venray brengen, ter voldoening aan het bepaalde bij artikel 16, le lid der Drankwet (S 1931 no. 476) ter openbare kennis, dat op 19 juni 1959 is ingekomen een verzoek van Bonants, Martinus Antonius, assu rantiebezorger, wonende te Venray Stationsweg 21, ter bekoming van een slijtvergunning voor de linker benedenvoorkamer ter grootte van 16 m2 van het perceel Stationsweg 21 te Venray. Binnen twee weken na dagteke ning dezer bekendmaking kan een ieder tegen het verlenen der ver gunning schriftelijke bezwaren bij burgemeester en wethouders in brengen. Venray, 24 juni 1959. Burgemeester en wethouders voornoemd, A.H.M. JANSSEN, burgemeester H. VORST, secretaris GESLAAGD Voor het eerste gedeelte van het examen Ned. Analyste slaagden te Utrecht de dames J. Vaske en B. Janssen uit Venray. In de Psychiatrische inrichting Calvarieberg te Maastricht, slaagde voor het Staatddiploma B, Joke Hulsman. Aan de Techn. Hogeschool te Delft slaagde C. Colsen uit Venray voor propadeutisch ex. bouwkundig ingenieur. Benoemingen Tot onderwijzeres aan de B.L.O. school is benoemd mej. A. Bouten. Tot onderwijzeres aan de R.K. Meisjesschool, Rectoraat O.L. Vr. van Zeven Smarten, mej. G.„Greef- kens uit Venray. VOLKSCONCERT Heden zaterdagavond om 8 uur zal de fanfare St. Oda uit Merselo een concert geven op de Markt. PATRONAAT Dit weekend is er voor alle groepen gewoon patronaat. Wij rekenen er op, dat alle leden dit weekend aanwezig zijn. Er is de laatste weken telkens iets anders te doen geweest, daar om zijn enkele gaan menen, dat ze zich niet hoeven af te melden als ze niet komen. De wachtlijst van nieuwe leden is groot genoeg. Daarom trouw lid of geen lid. Uitstapje ouden van dagen Ouden van dagen die zich opge geven hebben voor het uitstapje, moeten dinsdag 7 juli om uiterlijk 1.30 op het Henseniusplein zijn. In de nacht van 20 op 21 junijl., verdwenen uit een der weiden van Huize St Anna aan de Overloonse- weg, een tweetal koeien. Aangezien hekken noch omrastering iets man keerden, vermoedde men, dat de twee beesten gestolen waren, te meer waar het lang niet de slechste waren en men 's nachts een vracht wagen in die buurt had zien stop pen. Waar waren echter de koeien gebleven? Dank zij ons politie-apparaat heeft men nu echter de gang van zaken kunnen achterhalen. Want door de politie van Boxmeer zijn de 45-jarige neef en 60-jarige oom K. uit Boxmeer, verdacht van dief stal van deze twee beesten aange houden en de Officier van Justitie in Roermond overgegeven. Men heeft n.l. bij een huidenopkoper in Oude water een tweetal vellen ont dekt, waarvan de kleurtekening klopte met de schetskaarten der koeien. Ook de ingebrande num mers waren dezelfde als welke de gestolen koeien indertijd gekregen hadden. Ze bleken afkomstig te zijn van een slager uit Oudewater, die deze koeien had gekocht en in het abattoir aldaar geslacht. De verkopers van de beesten bleken genoemde verdachten te zijn. De politie is in Oudewater terecht gekomen door telefoonnummers te controleren, die een der verdachte in zijn notitieboekje had staan. In Oudewater was het raak. Ge noemde slager had reeds meerdere beesten van deze heren gekocht en had zij het onbewust ook de gestolen koeien overgenomen. Opening schoenenzaak Donderdagavond werd in de Pa terstraat de nieuwe schoen handel geopend van de fa. Rooyakkers. Architect Martens en aannemer Janssen blijken dit pand op keurige en moderne wijze omgetoverd te hebben tot een schoenenzaak, waar in het prettig Is te vertoeven en men een uitstekend overzicht heeft over de verschillende schoenmerken en modellen. Eenvoudig maar keurig diende de nieuwe winkel zich aan, waarin o.m. ook een pedicurehoek opge nomen is, die een definitief einde zal maken aan veel voetklachten. Natuurlijk ontbrak de belangstel ling niet en een keur van bloemen verhoogde nog het feestelijk cachet van dit gebeuren. Een trotse aan winst van de zakenpanden in de Paterstraat. Ongelukken Twee personenwagens botsten dinsdagavond in de Charles Ruys- straat, maar het bleef bij wat materiële schade. Op de Deurneseweg botste een vrachtwagen op een luxewagen. De materiële schade was groot. Op de Maasheeseweg werd don derdag een juffrouw aangereden door een personenwagen. Zij werd tegen de grond gesmakt en met inwendige kneuzingen en enkele hoofdwonden naar het ziekenhuis overgebracht. Nationaal schuttersconcours Zaterdag en zondag zal het feest zijn in Oirlo bij het zilveren jubi leum van de handboogschutterij Willem Teil. Heden is er om half 9 een feestelijk herdenken in het clubgebouw terwijl morgen een begin gemaakt wordt met het nat. concours, dat in samenwerking met de 40 jaar bestaande handboog schutterij De Batavieren in Casten- ray ook nog op 11 en 12 juli wordt georganiseerd. Bochtverbeteringen in de weg Venlo-Maashees Bij de op 29 juni j,l. te Maastricht gehouden aanbesteding van het maken van bochtverbeteringen in de provinciale weg Venlo-Maashees, gelegen in de gemeenten Venray en Horst, was laagste inschrijver Vissers' Wegenbouw te Drunen voor f 105.200. Om de persoonlijke handboogtitel Te St. Anthonis hebben zich 36 handboogschutters in de strijd ge worpen met een tweedelige inzet, nl. de persoonlijke handboogtitel en een plaats in 't Nederlandse twaal- tal, dat dit jaar de strijd zal moe ten aanbinden tegen de Belgen. Hoewel het schietweer verre van ideaal was, waren de prestaties bij zonder goed te noemen. Opvallend was het, dat we de tienvoudige landskampioen van Nederland, Tey Hendriks van „Soranus" uit Bou- koulS walmen, in de gelederen misten, terwijl we ook Willy Haas van „De Alpenjagers" uit Over- hoven-Sittard langs de lijn aantrof fen. Evenzeer was het typerend, dat de kampioen van Nederland 1957, na het vorig jaar niet te zijn ge noemd, nu plotseling weer in de voorste gelederen optrad. De uitslag van deze zware strijd was als volgt: 1 P. Wolfs, Bata vieren, Uden 454 pnt.; 2 H. vd. Horck, Willem Teil, Hoensbroek, 450 pnt; 3. G. Cruyzen, Alpenjagers, Over- hoven-Sittard 446 pnt; 4 N. Nan- ninck, De Eendracht, Helmond 440 pnt; 5 J. Siebers, Diana, Venray 440 pnt; 5 J. Reynen, Oefening en Ontspanning, St Antonus 439 pnt; 7 W. Deelen, Alpenjagers, Over- hoven-Sittard 438 pnt; 8 A. v. Ooi, De Eendracht, Helmond 437 pnt; 9 Jos. Maas, Eendracht maakt macht, Wouw 433 pt; 10 A, Rommers, Oude Doelen, Roosendaal 433 pnt; 16 M. Lemmens, L'Union, Beek 423 pnt; 18 J. Maessen, Soranus, Boukoul 418 pnt; P. Dieteren, Willem Teil, Hoensbroek 417 pnt. Keuring te Sevenum Bij de Limburgse keuring voor warmbloeden te Sevenum behaal den de volgende Venray se fokkers prijzen. Merrie veulens: A premie, Anetta van Nimrod, H. Litjens Geijsteren; Astrid van Nimrod, Kind. M. Claes- sens Leunen. B premie, Arineke van Majesteit Hendrik, L. Groete- laars Veulen. C premie, N.N. van Nimrod, Coenen Venray. Bij de 2-jarigen kreeg Wilma van Socrates Jac. Goumans Leunen een A premie, Wilma van Majesteit Hendrik van L. Groetelaars Veulen een B premie, Winette van Okke van H. Cornelissen Venray een C premie. Alle Groningse typen. Bij de 3-jarigen werd Mylady van Nero van H. Hubers Ysselsteyn bekroond met een A premie met ster en Varuitje van Faust van A. Janssen Venray met een B premie. Bij het Gelderstype wist Viranda van Dominant van A. v.Dijck Leu nen bij de 3-jarigen een C premie te halen. Bij de oudere merries kreeg Ulh- waria van Imperator van Kind. M. Claessens een A premie met ster en Rineke van Fidelio van Groete laars, Veulen een C premie. Benoeming Met ingang van 1 augustus 1959 is benoemd tot vice-president van de Raad van State, professor dr. L. Beel. Ver voer verbod voor bijen uitgebreid Enkele jaren geleden zijn terzake bevoegde personen tot de ontdek king gekomen, dat de Limburgse bijen belaagd worden door een ernstige bijenziekte: de mijtziekte, of acariose. En ze hebben het noodzakelijk geacht een vervoer- verbod van bijen voor 'n aantal plaatsen in Limburg af te kondi gen. Zo was tot heden het vervoer van bijen verboden van en naar de gemeenten Born, Bunde, Gronsveld, Gulpen, Heer, Itteren, Limbricht, Maastricht, Mheer, Nieuwenhagen, Noorbeek, Schaesberg, Urmond, Echt, Ohé en Laak. Bij beschikking van de minister van Landbouw en Visserij van 5 juni 1959 is het verbod uitgebreid tot de gemeenten Kerkrade en Simpel veld. We willen gaarne geloven, dat deze regeringsmaatregelen noodza kelijk zijn om verdere uitbreiding van de besmettelijke ziekte, zo mogelijk te voorkomen. Maar we zien met steeds rasser schreden de tijd naderen, dat het houden van bijen nog slechts als een folkloris tisch gebeuren zal worden geme moreerd. Eiermijn Roermond heeft zorg over prys en afzet De eierprijs heeft zich in de eerste helft van dit jaar slechter ontwikkeld dan ooit tevoren, omdat de eierproduktie in West-Europa groter was dan het verbruik. Ook de richting van de Nederlandse afzet baart zorgen. Zij is hoofd zakelijk gericht op Duitsland en als dit land zijn pluimveehouderij gaat uitbreiden, ziet het er voor ons niet best uit. Wij moeten kost wat kost onze afzetgebieden ver ruimen. Daarbij is het aantal kuikens met 14 percent gestegen, zodat een nieuwe toevoer van eieren*zeker is. Dit zei voorzitter M. J. Dings in de jaarvergadering der Coöperatieve Roermondse Eiermijn G.A., die in Eindhoven werd gehouden. Hij merkte nog op dat voor de toekomst van de Nederlandse pluim veehouderij niet zozeer de arbeids kosten, maar wel de kwaliteit van de eieren en de kosten van het voer bepalend zijn. Ook deelde hij mede, dat de Bredase eiermijn gaat samenwerken met de Roermondse. De Bredase zal in 1960 ophouden te bestaan en dan onder de CRE ressorteren. Vader van 9 kinderen verongelukt Donderdag is in Asten de 55-jarige landbouwer Wijnen in zijn schuur van de hooischelf gevallen en ten gevolge daarvan overleden. W. was gehuwd en vader van negen kin deren. Een der zoons vond, toen hij toevallig in de schuur kwam, zijn vader liggend in een plas bloed. Het slachtoffer was toen reeds overleden. Langstraat Toen deze lente de nieuwe entree van Maasheseweg werd opgeknapt door bomen- en struikenaanplant, hebben we er tevens op gewezen, dat ook de nieuwe entree via de Langstraat „onaf" is, indien de daar gelegen open vlakten niet beplant of ingezaaid worden. Er is om welke reden ook niets aan gebeurd en we zien het onkruid welig tieren, terwijl het er met de droogte behoorlijk stoof. Indertijd heeft men ons enthou siaste verhalen verteld van wat daar wel allemaal zou komen, maar tot heden Is er niets en waarschijn lijk zal deze zomer deze entree voor schandaal blijven liggen. Bij de overige groenbeplantingen in onze wijken steekt deze boule vard wel scherp af. RECTORAAT VEULEN 7e Zondag na Pinksteren: 7 uur H. Comm., 7 30 lm. t.int., 10 uur hoogmis tot dankz., 2.30 lof, 2de collecte vd. St. Pieterspenning. Maandag 7.30 lm. P. M. Kunen. Dinsdag 7.30 lm. Francisca Aarts. Woensdag 7.30 lm. vr. Hendriks van Dijk. Donderdag en vrijdag 7.30 lm. Zaterdag 7.30 lm., van 6.30—7,00 biechten, 8 30 Marialof. Kerkpoets: Zus van Meijel en Annie Groetelaars, Accolieten: Jan Reintjes en Piet van Meijel. Katechismus: klas 3 en 4 les 60 en 61; klas 5 en 6 les 62. van 25 juni t/m 2 juli 1959 GEBOREN: Smedts Catharina, Veulen H 29f Kleuskens Mariëtte, Stationsw. 156 Vollenberg Johannes, Veltum 17 Hendrix Jacobus, Nieuwlandst. 1 Thielen Petronella, Grotestraat 31 Verkoeijen Petronella, Leunen K 25 vd. Heuvel Joseph, Twistweg 13 ONDERTROUWD: Heijnemans Wilhelmus, 25 jaar, opperman, Stevensbeek en Litjens Catharina, 25 jaar, Daland 11. Deriet Lambertus, 37 jaar, land bouwer, Overloon C 263 en Maasen Johanna, 30 jaar, Merseloseweg 93. GETROUWD: Hensing Gerardus, 21 jr, en Min- nema Wilhelmina, 21 jr, beiden te Venray. Linders Pieter, 28 jr, en Volle- berg Johanna, 25 jr. beiden Venray. Urselman Matheus, 30 jr, Bergen en Arts Maria, 34 jr, Venray. Gommans Johannes, 28 jr, en van Waaijenburg Henrica, 26 jr, beiden te Venray. Lamers Johannes, 29 jr, en Hen drix Catharina, 27jr, beiden Venray. ADVERTENTIEN Het hoofd van het gemeente bestuur van Venray brengt, zulks in verband met het bepaalde in artikel 8, eerste lid, juncto arti kel 3 van de Wederopbouwwet, ter openbare kennis, dat een ontwerp tot herziening van het wederopbouwplan voor Venray- kom in uitvoerige kaarten uit gewerkt, met ingang van 6 juli 1959 voor een termijn van vier weken ter gemeentesecretarie af deling I ter inzage ligt. Gedurende die termijn kan eenieder schriftelijk bij de ge meenteraad bezwaren tegen het ontwerp indienen. Venray, 26 juni 1959. Het hoofd van het gemeentebestuur voornd., A. H. M. JANSSEN TE KOOP wandelwagentje J. v. Leuken, Fr. Michelsstraat 3 Op zaterdag 11 juli a.s. hopen onze geliefde ouders Jacq. Peetere en Maria Beetz hun zilveren huwelijksfeest te vieren. Om half 10 zal in de parochiekerk van St. Petrus Ban den een plechtige H. Mis uit dankbaarheid worden opgedragen. Hun dankbare kinderen. Venray, Min. Ch. Ruysstraat 2 Dagadres San Damiano. Paters- laan. Receptie 12.30—14.30 uur. Voor de vele blijken van be langstelling bij de ziekte, het overlijden en de begrafenis van Engelbert Martens zeg ik, mede namens kinderen en kleinkinderen, hartelijk dank. Speciaal dank aan de Z.E.H. Pastoors van Oirlo en Castenray, de doktoren Vercauteren, Ter- mote, de Jong en Kroft, Zusters van het ziekenhuis, wijkzuster Oirlo, de buurt, familie, vrienden en bekenden. Wed. M. Martens- Philipsen Klein Oirlo F 32 Hoeve Valkenburg Arts Henseniusstraat AFWEZIG van 4 tot 19 juli Praktijk wordt waargenomen door plaatselijke collegae. Leveranciers, die rekeningen hebben voor studenten van het Lyceum I.C., gelieven deze vóór of op 9 juli a.s. in te dienen bij PATER ECONOOM Degene, die op Merselose Kermis Zondag een verkeerde gabardine regenjas heeft meegenomen, kan dit mel den bij H. Keijsers, Boshuizen C 59. Onze reclame Gebraden gehakt 100 gram 40, 250 gram 90 Tongworst 100 gr. 24, 250 gr. 60 Vlies 500 gram 60 500 gram 40 Vrijdag en zaterdag Coteletten 500 gram 2. Dinsdag braadworst 500 gr. 1.40 Woensd. speklappen 500 gr. 1.40 Donderd. gehakt 500 gr. 1.40 PETER HENDRIX Bazar Grotestraat 13 Een pakje verloren op de weg Venray—Oirlo. L. Joosten, Oirlo F la Sola artikelen Brabantia en Tornado huishoudel. artikelen PETER HENDRIX Bazar Grotestraat 13 Uit voorraad prima kwaliteit serradellazaad M. Hendriks, Oostrum tel, 1378 TE KOOP nieuwe aardappelen en kersen Th. Rozijn, Halfweg C 45 TE KOOP toom biggen Th. Clephas, Veulen. TE KOOP toom biggen Ant. Voermans, Leunseweg 16a Coopmans' Zaadhandel Heeft voor u in voorraad pret- kropsla- en boerenkool- planten, enz. Ook voor herfstbezaailng knollen, enz. Bij mijn vertrek naar Canada zeg ik alle vrienden en bekenden hartelijk vaarwel. Ria Janssen 10650-138th Street North Surrey B.C. Canada Dankbetuiging Voor alle blijken van belang stelling, ondervonden bij mijn 40jarig dienstjubileum, betuig ik, mede namens mijn echtgenote en kinderen, hartelijk dank. E. van de Pasch Nassauplein 3 GEVRAAGD beschaafde juffrouw R.K.. bij voorkeur ziekenhelpster ol oud-verpleegster voor enige uren p.d. bij zenuw zieke oude dame, lichamelijk ge zond, te Venray, voor wat wan delen, wat voorlezen en zéér lichte lichamelijke verzorging. Wat oudere leeftijd geen be zwaar, mits gezond en geregeld wat wandelend, 's Zondags niet. Gaarne opgave leeftijd, refe renties en vorige werkkringen. Salaris f 85.— per maand. Brieven onder nr. 37 bureau van dit blad. GEVRAAGD (linke dienstbode Slagerij Poels. Sollicitaties voor de functie van in de kinderspeeltuin schriftelijk te richten aan Secre tariaat Julianasingel 25. Arbeider gevraagd voor 1 aug., loon volgens G.A.O. met toeslag. G. van Soest, Dorsbedrijf, Stationsweg 37 GEVRAAGD hulp in de huishouding Te koop partij drachtige zeugen. G. Wilms-vd Munckhof, Leunen K 54 Wie kan mij helpen aan een stukje bouwgrond in de kom van Venray? Adres bureau van dit blad middenstandswoning met garage in het centrum van Venray. Direct te aanvaarden. - Te bevragen Langeweg 57. TE KOOP vroege aardappelen P. J. Kusters, Hoopweg 4 TE KOOP partij hooi J. Meijers, Overbroek H 13 TE KOOP nieuwe eetaardappelen aardbeien 50 ct. p. kilo zelf plukken M. Jeuken, Stationsweg G 70, bij St.Ant.kapel, tel. 1038. TE KOOP partij biggen P. Cuppen, Wanssumseweg D 21 Oostrum TE KOOP nieuwe aardappelen W. Heidens, Oostrum Stationsweg 152, t.o. station TE KOOP M. J. Classens, Oirlo, speciaal opfokbedrijf, tel. 345. Te koop gevraagd bromfiets moet in goede staat zijn. P. Hermans, Kalutweg 7. TE KOOP JvR zeug bijna voldr. M. Jenniskens, Steeg K 70 Te koop tafels, stoelen, traploper met roeden, keukenkacheltje wit, gaskachel en inmaakglazen. Langstraat 24 (na 8 u. nm.) TE KOOP nieuwe aardappelen Doré 16 ct. per kilo G. Jansbeken, Zwarteklef 3 TE KOOP Ford Taunus 15M '57, Opel Olympia '56, Volkswagen busje origineel '55 Ford Consul '55, Opel Olympia '52 Garage Versiraaien OVERLOON Tel. 289 TE KOOP houten ledikant m. spiraalmatras eiken buffetkast keukentafel en keukenstoel stapel brandhout partij turf wasketel Muvero 12 klapstoelen electrisch kacheltje. L. Linders, Oostrum. TE KOOP 4 clubs, salontafel en pracht dressoir niet van nieuw te onderscheiden. Henseniusstraat 19 na 6 uur. TE KOOP kinderwagen half hoog model, gascomfoor 2pits voor butagas beiden z.g.a.n. en naaimachine w. overcompleet. Langeweg 72. TE KOOP dragende varkens, scheutelingen en biggen Jozef Laarakkers, Meersenhof 6 Well-L. Tel. 04783-238. Aardappelen Kom eens 'n keer, ze zijn er weer die lekkere Doré, pik ze mee, Kolkweg 19. TE KOOP nieuwe aardappelen M. Fleurkens, Stationsweg 84 Gouden scap.-medaille aan speld verloren omg. speeltuin Dressoir te koop G. Swinkels, Langstraat 43a TE KOOP spekkersen en morellen Vlak waterweg 22. TE KOOP z.g.a.n. halfhoge kinder- en sportwagen, salontafel Gielen, Langstraat 30a. TE KOOP bruidsjurk z.g.a.n. m. 40 Adres bureau van dit blad. TE KOOP bijna void, stamb.varken keuze uit vier. J. van Well, Puttenweg 31, Ysselsteyn Te koop kippenhok 4 x 4 m ook geschikt voor schutting, en 20 betonnen paaltjes 10 x 7 van Maris. Groenewoldsepad 14 TE KOOP fototoestel: Box-Tengor merk Zeiss Ikon, z.g.a.n. Hofstraat 2. TE KOOP toom zware biggen A. Steegs, Castenray G 13 TE KOOP 2 tomen biggen J. van Wijlick, Veulen. TE KOOP bankstel in z. goede st. gasstel, kinderwagen Adres bureau van dit blad. Bij inschrijving te koop Burgerwoonhuis met achterbouw garage en tuin te St. Anthonis, den Hoek 7, groot ongeveer 12 aren. Aanvaarding in eigen gebruik 1 augustus 1959. Betaling bij aanvaarding. Inschrijvingsbiljetten in te le veren ten kantore van Notaris Goossens te Boxmeer uiterlijk 15 juli 1959. Het pand is eigendom van mej. van Hoenselaar. Te koop gevraagd afgekeurde koeien en zieke varkens Cor Kremers, Carmelieten- straat, Boxmeer, Tel. 08855- 459. TE KOOP toom zware biggen J. Willems, Leunseweg 23 TE KOOP toom biggen A.Hellegers-Achten, Leunen K 72 TE KOOP 11 biggen P. Linssen, Burskeshof Oostrum TE KOOP partij biggen A. Janssen, Wieénweg 4. TE KOOP toom zware biggen P. Driessen, Deurneseweg 10, telefoon 1165. TE KOOP dragend varken Kind. Martens, K 21 Leunen TE KOOP partij biggen H. Janssen, Laagheidseweg 21 TE KOOP 1.25 ha. rogge C. Dijkmans, Spurkt 10 Het St. Elisabethzi 'ss vraagt voor zij-, Vereisten leeftijd 18—20 Mulodiploma qe Spoedige indiensttreding ii Sollicitaties uitsluitend sc^ Eerw. Overste van het Ziekenl Vanaf woensdag verkrijg preiplanten (winter), rode- koolplanten -)( spruitkool, bloefsé Zaterdags na 6 ten WORST EN VLEESWARN r i Week van 3 tot 9 juli: LUNCHSCHOTEL: droogwbra gekookt spek 3 DROOG WORST GEBRADEN GEHAKT 2 GEKOOKT SPEK j 2 LEVERWORST 5 VLIES J Vrijdag en zaterdag BRAADWORST Dinsdag GEHAKT f Woensdag DUITSE BIEF GEBR. GOUM/P; G. LEMMENS.ru J. POELS, Groat WED. VERSO-EI 4 Voor allen die eenwe krijgen geven wij gedurende dede alle cocos- en sico lopersper divan- tafelkleden, opc stalen meubels, rotan meuide vitrages en p bij aankoop be 1 Vitrages en gordijnen wovei gemaakt en jn. UW AD: LANGSTRAAT 13 fELI J. de BruijS PUNTHAM 1045, HAUSM. LEVERWORST 135, BOTERHAM WORST 1025 Vrijdag en VARKENSVLEES Dinsdag GEHAKT Woensdag SPEKLAPPEN Stationsweg 45 Wij komen maandag 9 r Breng ook uw rdi voor reparatie ofwe. Binnen enkele dagen woüuisl Zadelmakerij met het nieuwe seizoen staan u 1 maaien met de niei zi met grote pers o:-u en strobi Beleefd aanb Telef. Het Bestuur van de $9 voor Aangepaste Arfcy 2 Goed kunnende Schriftelijke sollicitaties te rfc de Stichting Werkplaats VenrayJel - Super-Kat keukens ,n PETER HENDRIX

Peel en Maas | 1959 | | pagina 2