Slagerij MENDERS Sluitingsuur 80 april Sluiting Gemeentehuis Gevonden: Jubileum Mère Marcella Vergadering Gemeenteraad Donderdag Koninginnedag Hl. Instuif Jong Venray Burgerlijke Stand Venray Peter Joh. L. Maessen bloemvazen en overbloempoiten EEUWIGE LENTE Alle naaisters artikelen bloemenwerk Grote sortering J. GOUMANS Vaste arbeider net meisje handig meisje verkoopster gedeputeerde staten van Limburg van 23 februari 1959, no. B1019, is godgekeurd het besluit van de raad dezer gemeente van 30 december 1958, no. 1043, tot onttrekking aan het openbaar verkeer van twee wegen en van twee weggedeelten, gelegen in het uitbreidingsplan in onderdelen „Oostelijke woonwijk". Ingevolge het bepaalde i* artikel 12, 2e lid van de Wegenwet ligt het goedgekeurde raadsbesluit van af 20 april 1959 gedurende veertien dagen voor eenieder op de secre tarie afdeling I, ter inzage. De aandacht wordt erop geves tigd, dat ingevolge het bepaalde in artikel 11a van de Wegenwet voor iedere belanghebbende uiterlijk tot de dertigste dag na deze aankon diging van de beslissing van ge deputeerde staten beroep open staat op de Kroon. Venray, 8 april 1959. De burgemeester van Venray maakt bekend, dat door hem het sluitingsuur voor de vergunnings- en verlofslokaliteiten voor de ge hele gemeente op donderdag 30 april a.s. is vastgesield op een uur in de nacht. Venray, 22 april 1959 De burgemeester voornoemd, A.H.M. Janssen Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, dat op don derdag 30 april a.s. (Koninginne dag) alle gemeentediensten voor het publiek gesloten zuilen zijn. Venray, 22 april 1959 Burgemeester en wethouders vnd A.H.M. Janssen, burgemeester H. Vorst, secretaris Openstelling postkantoor Op 30 april a.s. de verjaardag van H.M. de Koningin, zal het kantoor opengesteld zijn als op zondag, dus alleen van 8 tot 9 uur voor de telegraafdienst. Op die dag vindt ook geen be stelling plaats. GESLAAGD Bij de op 16 april j.l. te Roer mond gehouden examens door de Koninklijke Nederlandse Zuivelbond te Den Haag slaagden voor het diploma Bedrijfsvloeistoffenonder- zoek de heren J. Fiers en A. Vul- lings, beiden woonachtig te Leunen; eerstgenoemde slaagde met lof. Betrokkenen zijn resp. als le en 22 bedrijfscontroleur werkzaam aan de coöp. zuivelfabriek „Venray". Aan de R.K. Universiteit te Nij megen slaagde deze week cum laude voor het doctoraal examen geschiedenis, H. F. M. Peeters, Julianasingel. In het St Radboud-ziekenhuis te Nijmegen slaagde voor de kraara- aantekening n.ej. A.M.H. Bouten. aangelopen bruin hondje, P. Jar.s- sen, Oirlo E 90; kerkboek, porte- monnaie met inh. en gele lederen wanten, Politiebureau; blauwe kin derwanten, van Lankveld, Hoender straat 28; combinatietang, W. Hoedemakers Stationstr. 32; porte feuille inh. oud Duits geld, J. v.d. Voren, Oranjestraat 32; zwarte regenjas, P. Willems, Molenhoek E 28; armband met medaillon, T. Verstegen, Langeweg 62. Dit jaar zal Mère Marcella een ongekend jubileum gaan vieren. Ze zal dan namelijk voor de vijftigste maal de kleine communicantjes van de St Petrus Banden-parochie voorbereiden op deze grote dag in hun leven en hen voor de 50ste maal naar de H. Tafel geleiden. Verklaarde zij het vorig jaar bij haar gouden kloosterjubilé niet zelf, dat dit de mooiste taak in haar leven was en is en dat zij, zolang zij nog kan, dit werk zal blijven doen...? Men zal dan ook moeilijk een geschikter persoon kunnen vinden en we zijn in de loop der jaren aan het beeld van Mère Marcella met haar bruidjes en haar communicantjes zo gewend geraakt, dat we maar moeilijk kunnen aannemen, dat het eens anders zal worden. Want intussen zijn generaties door haar opgeleid en ze ziet bij het feest moeders, zelfs grootmoe ders in de kerk, die zij eens als klein communicantje heeft gehol pen. Dat zeldzaam jubileum is naluur- lijk aanleiding voor een feestelijk herdenken. Er heeft zich een klein comité gevormd bestaande uit de dames van Ass, Veltum 21; Ebbe- rinlc, Marktstraat 5; Flinsenberg, Langeweg 32; van Goch, Overloon- seweg 45; Oosterbaan, Stations weg 65; Oudenhoven, Deken Thie- lenstraat 20; Poels, Hofstraat 14; Stijns, St Annalaan 1 en Vercaute- ren, Grotestraat 11. Dit comité wil bij gelegenheid van dit jubileum zorgen, dat Mère Marcella niet vergeten wordt en zij verzoekt allen, die hieraan mee willen werken even contact op te nemen met een van de leden, zodat in een samenbundeling ook inder daad iets aardigs tot stand kan komen, waardoor Mère Marcella de dankbaarheid van het Venrayse publiek zal ervaren voor het on baatzuchtig werk wat zij vijftig lange jaren voor de kleintjes zo zorgvuldig en mooi heeft gedaan. In verband met de nog korte tijd wordt men vriendelijk verzocht zo spoedig mogelijk contact te willen opnemen en het comité verwacht dat velen van deze gelegenheid ge bruik zullen maken. FLORA-ACTIE. De korte aankondiging van de bollen-actie in Venray, ten bate van de Venrayse jeugd in de Volks krant, is voor een drietal Amster dammers aanleiding geweest om een kaartje te sturen, waarop ze niet alleen hun lof schreven voor deze aardige stunt, maar meteen ook loten bestelden. Wildvreemden die op zo'n manier Venrays jeugd steunen. Sympatiek en vlot. Laten wij daarom zorgen toch ook onze bol bij de 5000 te hebben. Winnen we geen prijs dan steunen we tenminste Venrays jeugd en zorgen voor een keurige versiering van het kerkhot. a.s. Vrjjdag „Afrika ontwaakt" De vertoning van deze film a.s. vrijdagavond in het Luxor Theater moet U beslist gaan zien. Het is een in prachtige kleuren opgeno men geluidsfilm over het myste- rieuse Afrikaanse land. Deze film is vervaardigd in op dracht van de Sociëteit voor Af rikaanse Missiën (Paters v. Cadier en Keer). Zelden is er een film over Afrika vertoont, die zozeer de aandacht van de toeschouwer wist te boeien. De toeschouwer komt geheel onder de bekoring van dé betekenis van het steeds verde$ gaande beschavingswerk van dé missie. Dinsdag om 5 uur zal de ge meenteraad van Venray in open bare vergadering bij elkaar komen ter bespreking van verschillende agendapunten. De grootste moot is natuurlijk de begrotingsbehandeling, die in deze vergadering zal plaats hebben. Voor het overige staan er aan kopen van grond op de agenda, o. a. van de fam. de Bruyn in de Hoenderstraat, waar de gemeente nog grond nodig heeft voor de bouw van een gymnastieklokaal. Hier wordt voor 200 m2 circa f 664 betaald. In Castenray koopt de gemeente 15 m2 a f 2.50 per m2 van en ver koopt 119 m2 voor f 0 50 per m2 aan Th. Willems en, waardoor een betere begrenzing verkregen wordt van de woningbouw aldaar. Grondverkopen staan op de agen da aan: G. Coenen, Puitenweg 37 Yssel- steyn, die 2 ha. uit kavel 1 aan wil kopen a f 1800 per ha. H. Clephas, Schoolstraat, die met de 1418 m2 grond ook de gebouwen en het huis van Fr, Stevens aan de Oude Oostr-weg van de gemeen te wil overnemen voor f 31.000. B. Aarts, Stationsweg 46, die een bouwterrein in de Pr. Hendrikstr. wil kopen van 1100 m2. Verder zijn er voorstellen om aan de woning vereniging St Oda te verkopen de gronden, waarop 24 woningen liggen inde Pr. Marijke- straat, 20 stuks in de Pr. Irenestr. 16 stuks in Leunen en 2 stuks in Merselo. Aangezien de eigenaars van het pand K 13 te Leunen niet de daar aan noodzakelijke verbeteringen willen aanbrengen, zal de bewuste woning onbewoonbaar worden ver klaard met last tot ontruiming. Het protest van de eigenaar van de woning Leunseweg 10a, die ook enkele noodzakelijke veranderingen moet aanbrengen, wordt nietig verklaard. Hij zal alsnog die ver anderingen moeten aanbrengen. Geldleningen kunnen gesloten worden bij de Bank van Ned. Ge meenten ad f 74.000 en f 112 500. In de toelichting staat niet vermeld waarvoor- De kleuterschool in Merselo vraagt de gebruikelijke exploitatie vergoeding. Boerenleenbank Venrav Dinsdagavond hield de Boerenleen bank haar jaarlijkse algemene ver gadering in zaal „Den Engel". De heren P. Jsnssen en J. Swin kels werden wederom in het be stuurscollege herkozen. Door de kassier, de heer Cunnen werden de balans, verlies- en winst rekening nader toegelicht. De ver gadering toonde veel belangstelling aangaande de door de Boerenleen bank te financieren particuliere woningbouw. De jeugdspaarwet, ambtenaren- en bedrijfsspaarregeling stonden eveneens in het middelpunt der be langstelling. Tot slot dankte Deken Loonen voor de gift van f 290,die de algemene vergadering beschikbaar stelde voor de torenbouw. Benoemingen Tot directeur van de Werkplaats voor minder-validen te Venray is benoemd de heer P. Rippen, tot heden ambtenaar van de Sociale Dienst bij de Staatsmijnen. Tot secretaris van het districts arbeidsbureau Limburg te Maas tricht is benoemd de heer S winkels uit Leunen, thans verbonden aan het arbeidsbureau te Helmond. Overplaatsingen De wachtmeester Fluit gaat de Venrayse groep der Rijkspolitie verlaten, om dienst te gaan doen bij Rivierpolitie te Venlo. Wachtmeester Wijen krijgt het commando over de post Wanssum en zal dus ook Venray binnenkort gaan verlaten. Auto-rallys Op de auto-rally welke zondag in de Reuver werd gehouden, wist de heer Fr. Janssen zijn derde radio te winnen. Hij kwam als eerste met het minst aantal strafpunten bin nen en prolongeerde daarmede de overwinning van de zondag daar voor, toen hij in Meyel als eerste binnen kwam en hier een stofzuiger veroverde. Fr. Poels werd in de Reuver vierde. Nederlandse Rode Kruis Examen EHBO-cursus gehouden op 1959 te Oirlo in een lokaal van café Linskens. Examinator: Dr van Thiel uit Venlo. Geslaagden de dames en heren: M.J.Th.G. Bister veis, P.H. Houwen wordi door de bakkers van Venray en de kerkdorpen NIET GEBAKKEN en NIET BEZORGD A.M.P.G. Peters, W.P. Peters, A.C. H. Versieyen, A.L. Verstappen, M. J.Th. Visser, K.W, Achten, M.G.J. Baten, J.M.H. Geurts, J.Th.L. Gom- mans, J.G.F. Janssen, H.J.G. Joos- ten, J.A.G. Kurvers, F.P.J. de Mul der, P.G.M. Peeters en P.H. Steeghs, allen uit Oirlo. Verder A.J.M. Phi- lipsen uit Castenray en Th.J.G. Willemsen uit Sevenum. K.A.B.-centrale Venray Op Vrijdagavond 1 mei de dag van de arbeid zal de K.A.B. haar wlnter-programma sluiten met om 20 30 een Avondmis te laten op dragen door onze Geestelijk advi seur in de St Jozef-kapel op de Smakt. Het bestuur verwacht zeer veel leden van de K.A.V. en K.A.B.-af- delingen. Voor vrouwen en ouderen zullen wij een autobus inschakelen. Leden die hiervan gebruik wensen te maken kunnen dit opgeven bij de secretaris der Centrale, Hoender straat 21, voor maandagavond 27 april. PATRONAAT Wandelclub Afgelopen zondag nam de wandel club van het patronaat voor het eerst deel aan een officiële wandel tocht. Ze trokken daarvoor naar Boxmeer. Uit een sterk veld van ervaren wandelaars wisten zij zo waar een beker en een lauwertak te bemachtigen. Een bewijs van pit in de jonge club. Morgen zondag om 1.30 zal er weer een oefentocht gehouden worden. Vertrek aan het clubgebouw. Ongelukken K.R., die zondagavond met zijn brommer over de Stationsweg reed heeft verblind door een tegen ligger niet een tweetal personen zien lopen, zodat hij hier tegen aan botste. Hij maakte een lelijke val, terwijl een van de aangeredene ook zodanig werd gewond, dat over brenging naar het ziekenhuis voor beiden noodzakelijk werd. Bekroond De heer L. Nooyen uit Oirlo, won in Sittard de eerste prijs op een kapperswedstrijd, welke is uitge schreven door het Kath. Instituut voor Technische en Artistieke Ont wikkeling in het kappersbedrijf. Met zijn 248 behaalde punten heeft hij thans een plaats verworven voor de wedstrijden om het landskam pioenschap. Kegelen Afgelopen woensdagavond hield de kegelclub de Poters haar voor zitter gooien. Na een enerverende strijd tussen de oud-voorzitter en de heer F. B„ wist de heer F. B. j zich uiteindelijk toch aan de top te plaatsen. Onder de leiding van F. B. zal de kegelclub een nieuw tijdperk in gaan. Kringelftal Horst-Venray De samenstelling van het kring elftal, welk a.s. zondagmiddag, half 3 te Venray zal spelen tegen de kring Venlo, is als volgt samengesteld: A. v. Gerven (Swolg. Boys) M. Keyzers L. Derix (Melderslo) (Amerika) Jac. Nooyen (DIS Oirlo) B. v. Schijndel L. Muizers (Ysselsteyn) (Meterik) Versieyen Beurskens Nelissen (Meterik) (Sw. boys) (W'horsi) J. Derix P. Heidens (Amerika) (DIS) Re3.: M. v. Rengs (Amerika) H. Beerkens (Melderslo) H. Konlngs (Ysselsteyn) Gezien het goede spel van deze ploeg in de j.l. gespeelde wedstrijd tegen Wittenhorst, zal a.s. zondag aan de Oostsingel zeker van goed spel te genieten zijn in de wed strijd tegen Venlo om de Müorraan- beker. Landbouwtelling De Provinciale Voedselcommis- saris voor Limburg maakt bekend, dat de Landbouwtelling mei 1959 wordt gehouden van 8 mei t/m 6 juni 1959. Aan elke telplichtige wordt door de pl. bureauhouder 'n oproepings formulier gezonden om op een zit dag te verschijnen voor het ver strekken van de gegevens. Op het oproepingsformulier staan de voornaamste te verstrekken ge gevens vermeld, welke vooraf reeds dienen te worden ingevuld. Daar de gegevens van deze Land bouwtelling door de Nederlandse Landbouw van groot belang zijn, wordt op alle telplichtigen een be roep gedaan om in deze hun volle medewerking te verlenen. Op zaterdag 18 april werd weer een Instuif avond gehouden in Prin senhof. De zaal was overvol van dansende jongelui en de muzikale leiding was tot in de puntjes ver zorgd. Voor deze avond was de Bisco- band uit Weert uitgenodigd. Deze band bestond uit twaalf jongens van het Bisschoppelijk college en werd gedirigeerd door onze dorps genoot, Dr. H. Litjens. De jongens hebben uitstekend hun best gedaan en gaven een goed stuk nette en beschaafde muziek ten gehore. Tevens was er op deze avond ge legenheid voor onze leden om zich op te geven voor de reis op 24 mei aanstaande. Het aantal deelnemers is tot boven onze verwachtingen gestegen, maar er zijn toch ook nog verscheidene leden, die zich nog niet hebben opgegeven. Het zou toch wel schitterend zijn, wan neer alle leden van deze unieke ge legenheid gebruik maakten om mee op stap te gaan. Zoals U reeds weet gaat de reis naar Amsterdam en van daaruit gaat men of naar Schiphol of naar Zandvoort en één partij zal een rondvaart maken door de grachten van onze hoofdstad. Op de terug weg zullen wij een Instuifavond bezoeken in een langs deze route liggende plaats. Naar alle waar schijnlijkheid zal dit in Nijmegen zijn. Gaat allen mee! U kunt op de volgende avond nog uw aanmel ding inleveren, maar dit is ook de laatste kans. Dan nog enkele zakelijke mede delingen. Instuifblaadjes voor die genen, die niet op de avond aan wezig waren, kunnen in het ver volg afgehandeld worden bij de heer Coenen in de Hofstraat. Bovendien krijgen alle leden van de Instuif, die tijdens het vereni gingsjaar gaan trouwen een bij zonder mooie plaat ten geschenke als herinnering en tevens als af scheid. Aan de linkerkant van een prachtige tekening staat het Mor gengebed en aan de rechterkant het Avondgebed. De desbetreffende leden moeten dan wel even het be stuur van hun plannen in kennis stellen. GESLAAGD Op de avondschool slaagden voor het diploma A de bankwerkers: L. Ponjee, L. Maas, H. Theeuwen en S. Minnema uit Venray en J. Ren- kens uit Oostrum; de automonteur G. Sikes en de metselaar M. Bas ten, Venray. Voor het diploma B de bankwer kers: B. Lucassen, M. Dercks, H. Arts, P. Ketelaars (met prijs) en A. Stevens uit Venray; M. Voer- mans uit Oirlo, J. Litjens uit Ys selsteyn en K. v. Meijel, Leunen. De automonteurs: J. v. Kessel en J. Driessen uit Venray, M. Janssen uit Wanssum, J. Willemse uit Ys selsteyn en J. Hendriks, Merselo. De timmerlieden: G. v. Gerven, J. Jeuken en H. v. Soest, Venray; P. Hendriks uit Overloon, Tb. Ver meulen en P. Jeuken (met prijs) Oostrum en W. Litjens, Maashees. De metselaars: H. Hermans, Cnr. v. Cuijck en J. Ponjee, Venray, H. Wijnhoven, Meerlo en J. Koenen, Well. De loodgieter: M. Verhaegh, Venray. van 17 t/ra 23 april 1959 GEBOREN: van Soest Gerardina, Kerk weg 15 Peeters Johannes, Arkstraat 15 Janssen Elisabeth, Langeweg 53 Rerjnders Anna, Pr. Margrietstr. 16 Dielissen Carolina, Pr. Bernh.str. 50 Winnen Geertruida, Ysselsteynse Schoolweg 2 Litjens Wilhelmus, Vierlingsbeek Arts Petronella, Kempweg 7 Arts Antonia, Kempweg 7 Rambags Petrus, Oirlo F 18 Wismans Johanna, Castenray F 14a Willems Elisabeth, Peelweg 10 Arts Johannes, Akkerweg 25a v. Dijck Wilhelmina, O verbroek H14 OVERLEDEN: v. Meijel Johanna, 6 jr, Venray Reintjes Emila, 2 mnd., Leunen Maessen Peter, echtg. van v.d. Voort Maria, 64 jr, Oostrum. Gerits Anna, echtg. v. Kusters J. 77 jr, Wanssum. ONDERTROUWD: Janssen, Johannes, 23 jr, land bouwer, Helde L 50 en Lemmens, Johanna, 24 jr, Peelweg 2 Collaert, Henricus, 28 jr, chauf feur^ Molenpad 5 en v.d. Heuvel, Francisca, 27 jr, Jan Hensenstr. 4 GETROUWD: Janssen, Jozef, 29 jr, garage knecht en Rongen, Maria, 26 jr, beiden te Venray Sillen, Andreas, 43 jr, landbou wer, Swalmen en Reintjes, Geer- truda, 30 jr, Venray Raaymakers, Martinus, 32 jr voor werker op steenfabriek, V'lingsbeek en van Meijel, Catharlna, 26 jr, Venray. Correspondentie Hastédé. Wegens plaatsgebrek wordt uw ingezonden stuk niet ge plaatst voor a.s. week. Wij ontvingen het droeve bericht van het overlijd«n van ons geacht medelid Pierre Maessen Zijn nagedachtenis zal bij ons, zijn sportbroeders, steeds in dankbare herinnering blij ven. Bestuur en leden Hengelsportvereniging 't Alvertje, Oostrum Heden overleed tot onze diepe droefheid, zacht en kalm na een 'geduldig gedragen lij den, voorzien van de H. Sa cramenten der stervenden, in de ouderdom van 64 jaren, inijn inniggeliefde Man, onze lieve Vader, Broer, Behuwd- broer en Oom Hoofd der Bijz. Lagere School echtgenoot van Maria W. M. van de Voorl Wij bevelen de ziel van de dierbare overledene in uwe godvruchtige gebeden aan. Oostrum M. Maessen-v.d. Voort Ermelo Jacques en verloofde Oostrum Pierre en verloofde Tilburg Zr. M. Monique (Ton) Oostrum Lies An toon Familie Maessen Familie v.d. Voort Oostrum, 21 april 1959 Stationsweg 118 De plechtige lijkdienst, ge volgd door de begrafenis, heeft plaats gehad vrijdag 24 april om 10 uur in de pa rochiekerk te Oostrum. Langs deze weg betuigen wij onze welgemeende dank voor de belangstelling en de gebeden bij het overlijden en de begrafenis van mijn inniggeliefde man, onze zorgzame vader en grootvader Antonius Swinkels Speciaal dank aan heren gees telijken, heren doktoren, verple gers en de buurt, verder aan de Begrafenisonderneming Goumans voor de correcte en keurige ver zorging van de begrafenis. Wed. J. M. Swinkels- van Dooren kinderen en kleinkinderen Ysselsteyn, Pastoor Jacobspeel 2 Op zaterdag 2 mei a.s. hopen onze lieve ouders Gerard Rutten Maria Rutten-Hendrickx hun 25-jarig huwelijksfeest te vieren. Tot hun intentie zal op die dag om 10 uur een H. Mis worden opgedragen in de kerk van de H. Michaèl te Wanssum. Dat God hen nog lang moge sparen is de wens van hun dank bare kinderen. Wanssum, april 1959 Geijsterseweg 19 Receptie van 1—3 uur. (Algehele kennisgeving) Op vrijdag 1 mei hopen mijn lieve ouders Peter Wismans Johanna van de Ven de dag te herdenken waarop zij vóór 25 jaren in het huwelijk traden. Ter hunner intentie zal om 10 uur in de parochiekerk van St. Petrus Banden een plechtige H. Mis van dankbaarheid worden op gedragen. Dat God hen nog lang moge sparen, is de wens van hun dankbare dochter TRUUS. Venray, april 1959 Dagadres Café Buitenlust. Hiermede betuig ik mijn op rechte dank aan allen, die er toe hebben medegewerkt mij de on vergetelijke bedevaart-reis naar Lourdes te laten maken. J.G.A. Schuurmans Oranjestraat 11 Moderne J. Keijzers Telefoon 1450 de grootste sortering. 't Knopenhuis A. Scheepers Schoolstraat 22 Telefoon 1375 Schoolstraat 2 Centrale K.A.B. Venray Vrijdag 1 mei 's avonds half 9 avondmis ie Smaki Hier worden alle leden van de K.A.V. en K.A.B. afdelingen op eigen gelegenheid verwacht. Bestuur Centrale Onze reclame Lunchworst 100 gr. 45,250 gr. 100 Boterhamworst 100 gr. 30. 250 gr. 65 Leverworst 500 gram 65 Vrijdag en zaterdag Runderlappen 500 gr. 2.75 Dinsdag gehakt 500 gr. 1.40 Woensdag speklappen 500 gr. 1.40 Donderd. braadworst 500 gr. 1.40 Uitslag Loterij Boerenkermis Veulen Hoofdprijs 1451, le 2478, 2e 688. 3e 1913, 4e 1617, 5e 1008, 6e 2345, 7e 1090, 8e 635, 9e 682, 10e 201. 11e 872, 12e 1801, 13e 295, 14e 598. 15e 592, 16e 641. 17e 303, 18e 574, 19a 311, 20e 2492, 21e 1561, 22e 1039 23e 1428, 24e 1834, 25e 1218 26e 531, 27e 686, 28e 1139 29e 854, 30e 1950'. Prijzen afhalen vóór juni bij H. van Meijel. Nadien vervallen deze aan de kerk. Apart EEUWIGE LENTE Tel. 1450 boodschaptassen damestassen portemonnaies portefeuilles, enz. H. van Dijck-Hendriks MERSELO Tel. 230 Begrafenisonderneming Schoolstraat 5 Tel. 1592 Verloren dameshorloge Junghans, met zwart bandje. Tegen beloning terug te Bèzorgen Tevens te koop wandelwagen z.g.a.n. Adres bureau van dit blad. GEVRAAGD nette winkeljuffrouw boven 18 jaar, voor 4 halve da gen per week. Schoenhandel Th. Ariaens— Kosman, Grotestraat 6 Huis met hou?p -v-Jj'Ü2 Mr. M.A.A.M. Rel- Notaris te Venri®^., zal op maandag 4 mei artij big uur, in café In den En{jenen, K 42 testraat 31 tc Venray, zoeke van de Erven J.A.DOP Litjens, in het openbaar (h Gemeente Venrai voor voer het woonhuis met sci ^ureau d< tuin met ca. lOfruitbome^ terrein en bouwland, qoP Kruitweg 17c te Venray. C 7314, groot 17.30 ardlgge" Het huis is voorzien v^taarua leiding en electr. en besfenen, Ste in zeer goede staat van mi. Er bestaat geen huurrQQp komst. w Aanvaarding in genot® betaling der kooppennlelen, F 3. in eigen gebruikhet 1-' aanhorigheden en tuin i£OOP met de tegenwoordige Lg p3f F. van Zwamen-Barents op 1 november 1959. issen, Loi Betaling der koopptJTQQjT- uiterlijk 15 juni 1959. Nadere inlichtingen H® ~y de voorn, notaris. aarQ3 en 25-2 TE KOOP gers- Mas prima Wallco wring nu" groot lvlams gascoit^DUP voor wasketel, en eikei h« Wilhelminastraat 24. van Ge: TE KOOP partij bigger koop G. Jenniskens, Wieènw|> ^oiTN TE KOOP Bongcrs» 3 tomen bigg« KOOP J. Derks, Oostrum D 5 partij TE KOOP urstjens, 16 biggen 1K00P G. Hendriks, Merselo i ,.xj dorp 2 Partl ibele i TE KOOP e)e gc fornuis en kachi Adres bureau van dit i Jennisk e KOO TE KOOP ,ficts 5 zware bigger,lotorr L. Janssen, Veulen. »rselo Te koop KOOP z.g.a.n. kinderwa&g.a.n v. Eeuwijk, Venrayscweg C)n W Overloon. b, J" GEVRAAGD huishoudster 30-40 j. in arbeidersgezin met 6 kinderen van 3—14 jaar, waarvan demoe der is overleden. J. Bos, Oosterweg C 5. Nieuwe Niedorp N.H. gevraagd Proefbedrijf Vredepeel tel. 257 Net dagmeisje gevraagd dat zelfstandig kan werken. Goumans, Henseniusstraat GEVRAAGD voor winkel. Fa. Th. Pouwels, Hofstraat 10 Gevraagd voor 1 juni voor in de winkel te helpen. Laurense, Maasheseweg 9 Manufacturenzaak in Venray vraagt een en een leerling- verkoopster Brieven onder nr. 244 bureau van dit blad. Coopmans' Zaadhandel heeft nog wat Orig. Barres, voederbieten Groenkraag en rode stomp-wortelzaad in voorraad. Noord-Franse rode klaver f 2.60 per kg. Wie wil tuinaarde komen halen in de Hoenderstraat naast de Bruijn TE KOOP toom zware biggen en eetaardappelen Bintje A. Wismans, Gasstraat 5 TE KOOP toom biggen J. Buijssen, K 69 Leunen. TE KOOP eetaardappelen M. Goumans, Akkerweg 2 Te koop 600 kg aardapp. Bin" G. Rutten, Geijsteren. KOOI pa «r- Jans e KC TE KOOP toom biggen jraai J. Bistervels, Beek 3 Merse TE KOOP 3 1 partij 6wk. pullen Wiv- 0 G. Jacobs, Broekweg 14 e K< p e Gie TE KOOP guste koe F. Baeten, Oirlo E 51 TE KOOP dragende zeugenf J. Laarakker, Meersenhof 6 Well, tel. 04783—238. het TE KOOP heden zaterdag voor elk aannemelijk bod eiken slaapkamer geheel compleet en in goede eiken dressoir, uittrel tafel, bank en stoeleJ" tja Stationsweg 59. cs- TE KOOP 10 biggen Th. Jacobs, Steegsbroek TE KOOP toom biggen l. Custers, Boshuizen.

Peel en Maas | 1959 | | pagina 2