GORDJ ïenrays vergaderde. Voor ieder feest geschikte cadeau; leuke cadeau's Ruiterbal te ÏSSELSTO I Dansen te Overlom DansenteGroeningr R.K. Instuif Jong Venray I Sneeuwwitje Kerkelijke Diensten zijn het visitekaaie Marquisette Macim Overgo rdiist Cretonne, Dobb, X J. Coenen-Houtackers Z. Het behoud voor uw kledind Voor de Communiefeesten Vervolg van le Blad Bij de eerste maal was een juiste publicatie niet verschenen en daarom moest deze zaak nog eens worden overgedaan. F. JANSSEN had geen bezwaar tegen het uitbreidingsplan als zo danig, maar had zich alleen maar geërgerd over de bepalingen, die er weer zijn bijgevoegd, waarin op de centimeter staat aangegeven, hoe breed, hoog en diep een huis mag zijn, dat hierin gebouwd wordt en waarin alleen nog de indeling der huizen ontbreekt. Dit wordt de óórzaak van eentonigheid, waar men bang van wordt. Kan dit nu niet anders? Neen, aldus de VOORZITTER, dit kan niet. Zo is nu eenmaal de algemene regeling. En ook wij moeten ons daaraan houden. Met dit zielig beetje troost gaat dan het plan Smakt de wijde we reld in. Nieuwe weg naar Den Bosch Met het voorstel om plannen te laten maken voor een verbredingen verbetering van de Beekweg tot aan het snijpunt van de Midden- Peelweg in de Vredepeel had de raad natuurlijk vrede. Alleen was de belangstellende vraag hoe lang dit zou duren en of er dan direct met de aanleg begonnen werd en tenslotte hoe breed de nieuwe weg zou worden. De VOORZITTER vertelde, dat de plannen gratis door provinciale waterstaat worden klaar gemaakt, omdat deze weg op het tertiaire wegenplan staat. Het is de bedoe ling, dat hij 6 M. breed gaat wor den, maar dan Is het rijwielpad er nog niet bij. Natuurlijk hoopt men dat direct na gereedkomen van de plannen zal begonnen worden met de aanleg, maar of dat lukken zal, moet men afwachten. Gymnastiek-zaal Het aanbod der geldlening door de Bank van Ned. gemeenten t.b.v. de nieuw te bouwen gymnastiekzaal (f 125.000) en de consolidatie van de vlottende schuld (f104.000) werd dankbaar aanvaard. Alleen vroeg COLSEN hoe men voor dat bedrag een gymnastiek zaal gebouwd denkt te krijgen. Dat wisten ook B. en W. niet, maar om verhoging van deze som zou gevraagd worden, zo gauw de plannen beschikbaar zijn. De salarisverhoging voor secre tarissen en ontvangers, zoals die werd voorgesteld door G.St. kreeg eveneens de goedkeuring van de raad. En de verschillende scholen kre gen de gevraagde medewerking, zoals de meisjesscholen in de kom, materiaal voor verkeersonderwijs en voorschotten op exploitatiever goeding voor B.L.O.- en kleuter scholen. De verkoop van grond aan Th. Ariaens werd nietig verklaard nu genoemde koper geen interesse meer blijkt te hebben. Meerselse Peel. Bij de ruilverkaveling in deze peel is rekening gehouden meto.a. een aanvoersloot, die de water voorziening in de Vredepeel regelt. In eerste opzet was gedacht aan een sloot met dubbele zoden, maar nu had men liever een betonnen bodem en taluds, waarvan de kos ten extra f 90.000 zullen bedragen, waarvan uiteindelijk voor de ge meente f 27.000 overblijft, die weer terugkomen van de proefbedrijven en het waterschap. STEEGHS had er vrede mee, al moest hem van 't hart, dat voor buitenstaanders 't defensiekanaal, dat er al lang ligt, het mooiste afvoerkanaal is, wat men denken kan. Waarom dus nog die sloot? Hierop kon de VOORZITTER ook niet antwoorden. Hij moest zich verlaten op het oordeel van de deskundigen, die een nieuwe sloot nodig achten. En daar hield de raad het dan ook maar op. Salarisverhoging Het verzoek van Ged. Staten om de mening van de raad eens te horen over een eventuele verhoging van de wethouderssalarissen met 25 pet, kreeg bij monde van de BRUYN alle medewerking. BARTELS ging nog verder en stelde, dat dit nog te weinig was. Venray stond nog steeds in de 12e klasse, terwijl andere en kleinere gemeenten in het Zuiden al in de dertiende klasse staan, wat het wet houderssalaris betreft. Niet alleen de uitgestrektheid, maar ook de toekomstige ontwik keling van Venray vraagt grotere verantwoordelijkheid van de be trokken functionarissen, reden waarom hij van mening was, dat aan Ged. Staten verteld moest worden, dat Venray in een hogere klasse dient te komeD. En daar mede was ook de raad het volledig eens. Bebouwing Nassauplein De algemene wens om bij huizen bouw eens iets anders te kunnen doen dan anders, is voor B. en W. aanleiding geweest om rond het Nassauplein gelegenheid daartoe te geven. Hiervoor Is echter nodig, dat voor de bebouwing rond dit pleintje een soort totaal-idee wordt opgezet, waarbinnen dan de aspirant bouwer de nodige vrijheid krijgt. Dit totaal-plan zal dan door een of meer architecten opgezet dienen te worden en de aspirant-bouwers zul len dan in het kader van dit plan met de betrokken architect (en) moeten gaan graten. VERMEULEN vond dat allemaal heel mooi, maar wat gaat dit totaal plan feitelijk kosten, aangezien de kosten daarvan weer worden uit gesmeerd over de bouwgrond aldaar. De VOORZITTER wist daar ook niets van, maar zal eens infor meren. De BRUYN had in de toelichting van de welstandscommissie op dit idee gelezen, dat men hier ook diende te komen tot een „sortering van gegadigden". Hiervoor was spreker wel bang. Men zal toch moeilijk welke ingezetene van Ven ray ook kunnen verbieden hier te bouwen, als hij aan de voorwaarden voldoet. Dat was ook het oordeel van de VOORZITTER. Geen namen Het voorstel om de verschillende straten in plan-Zuid de namen Kloosterstraat, Valkstraat, Beuken straat, Zandakkerstraat, e.d. te geven, kon geen genade vinden in de ogen van de raad, die bij monde van COLSEN vroeg om 'n speciale sfeer weer te geven in de straat namen aldaar. Als iemand vraagt naar de Beatrixstraat, weet men automa tisch, dat die in de Oranjebuurt ligt en waar de Oranjebuurt ligt, weet het kleinste kind. Zo iets moet men ook hier maken. Dat was ook de mening van de raad, die overigens met de naam Zuid-Singel voor de straat vanaf van Leuken op de Leunenseweg naar de Oostsingel vrede heeft, maar de rest moet veranderd worden. Vuilnis met sigaren Het opnieuw vaststellen van de heffing op de reinigingsrechten was voor Fr. JANSSEN aanleiding om terug te komen op de inge zonden stukken in ons blad over de klachten dat men in schoon maaktijden zich alleen beperkte tot het meenemen van emmers en hoogstens nog een ander pakje meenam mits er sigaren bij liggen. Spreker kon een en ander nog zo erg niet vinden, mits men soepel optreedt. Weth. WINTELS beloofde dat ook, maar er zijn er die misbruik maken van deze gulheid. De opha lers krijgen per 100 emmers be taald. Ze doen dus hun eigen schade als ze andere pakketten meenemen. En er zijn er bij die rustig 7 tot 8 dozen naast hun emmer hebben staan. Dat is na tuurlijk dwaasheid. Als men gere geld te veel vuil heeft voor één emmer dan moet men een tweede aanschaffen, maar voor het overige is ook bij de dienst op soepelheid aangedrongen. Een toegevoegd voorstel om de grond in zuid te verpachten aan de boomkweker Slits tegen f 100 i.p.v. de vroeger gevraagde f 60. kon goedkeuring hebben, daar ook Slits hiermede accoord kon gaan. Woningbouw in Castenray Toen waren we dan door de agenda heen en kwamen we in de rondvraag, met de moeilijkheid van STEEGHS, die niet meer wist hoe men in Castenray nog huizen kon bouwen. De particulier, die hier wil bouwen moet naar het uitbrei dingsplan maar kan daarin geen grond krijgen. Wil hij dan buiten het uitbreidingsplan bouwen, dan moet hij aan dergelijke eisen vol doen, dat hij er nooit aan beant woorden kan. Met het gevolg, dat er niet gebouwd wordt. De enigste oplossing is de grond in het uit breidingsplan te onteigenen, wat de VOORZITTER zou bekijken en wat COLSEN de opmerking ont lokte, dat in de plan-commissie de normen voor bouw buiten de uit breidingsplannen zouden bekeken worden, omdat de meeste kerk dorpen met dit euvel zitten. JENNISKENS vroeg om steun bij het nieuwe sportterrein in Ys- selsteyn, wat bekeken zou worden. Hij vroeg om waarschuwingsborden bij de school, die er misschien zul len komen en vroeg tenslotte om wat struiken te rooien, die het uit zicht van de landwegen op de grote weg aanmerkelijk belemmeren. Weth. VAN DIJCK vertelde, dat een groot gedeelte hiervan gerooid zou worden, wat COLSEN de vraag deed stellen of dan het verstuivings gevaar niet op zou treden, want hiervoor waren die struiken toch immers gezet. JENNISKENS moest hierom lachen, want waar het stuift, staan geen struiken, maar waar het niet stuift heeft men zoveel van dit spul neergezet, dat men er met moeite doorheen kofnt. VERMEULEN kon zich maar moeilijk verenigen met de verwij dering van een huisgezin uit hun huis, omdat het huurschuld had. Het gezin is daardoor gesplitst en als christenmensen moet dit voor komen worden. Weth. VAN BOVEN deelde mede, dat er geen andere oplossing was, aangezien de schuld dermate hoog gelopen was, dat de gemeente wel In moest grijpen. COLSEN was van mening, dat daarmede het probleem niet opge lost is. Want de gemeente, die aan de ene kant de mensen wegens huurschuld op straat zet, moet hen van de andere kant weer helpen aan een huis te komen. Ze komen bij de sociale dienst e.d. en dan moet de gemeenschap er voor op draalen. Weth. VAN BOVEN stelde, dat van gemeentewege inderdaad een oplossing gezocht was in deze zaak, maar PONJEE was allerminst te spreken over die hulp. Hij had er o.a. ook zijn bemoeienissen mee gehad, maar had slechts moeten ondervinden dat iedere gevraagde hulp botweg door de gemeente ge weigerd was. Weth. WINTELS vond het niet fair dat de raad deze kwestie in de vergadering bracht, terwijl ze kon v/eten dat B. en W. in belang van betrokkenen zelf niet alles konden zeggen. Hij kan alleen mededeling doen, dat deze kwestie is opgelost en dat ze voor B. en W. ean der beroerdste dingen is, die ze moet doen. En daarmede hoopte hij dat genoeg gepraat was over deze zaak. Zij die er meer van wilien weten kunnen desnoods schriftelijk daarover aan B. en W. vragen stellen, maar het gaat niet aan dergelijke kwesties in een ver gadering te brengen. Recreatieoord COLSEN wilde weten hoe het staat met het plan voor het recrea tieoord. Hij hoopte dat men, door dat men alle mogelijke wandel wegen aan het tekenen is, niet de hoofdzaak zal vergeten, namelijk het ontwerp van een zwembad, dat vooraf moet gaan. De VOORZITTER deelde mee, dat zwembad en recreatieoord twee verschillende plannen zijn, die men beide aan het opstellen is. BARTELS drong aan dat eerst deze plannen in de raadscommis sies besproken zouden worden, voordat ze verder gestuurd worden, Dit ter voorkoming dat we weer worden opgescheept met plannen, waaraan niets meer te veranderen is. Hij drong aan op spoed aange zien de commissie voor C T.W. binnenkort vergaderd en hierop graag de plannen voor Venray zou zien, DE BRUYN vroeg of het waar was dat er buiten de woningbouw vereniging om plannen gemaakt worden voor huizenbouw en zo ja, of deze dan openbaar worden aan besteed. Het was ja, en ze worden openbaar aanbesteed, nadat de raad de plannen heeft goedgekeurd. DERICKX vroeg om waarschu wingsborden bij de school in Oos trum, wilde weten hoe het met de huisnummering stond en welk deel van de toegewezen woningen in Oostrum worden gebouwd. Ten slotte wilde hij nog horen, wanneer men aan de uitbreidingswerken in Oostrum gaat beginnen. De borden komen er en de huis nummering gaat gestaag verder. Van de toegewezen 66 woningen worden er 8 in Oostrum gebouwd, die hier de ergste nood zullen op lossen. Voor de uitvoering van de wer ken is het wachten op de crediet- verlening van de riolering, waarop men binnenkort bescheid verwacht. BERKHOUT besloot derondvrag met te vragen naar de stand van zaken b\j de werkclassificatie en kreeg ten antwoord, dat een en ander besproken is in het georga niseerd Rijks-overleg, die vandaag of morgen haar standpunt in deze zal geven. Daar is voorlopig het wachten op. Dat was het dan; de deuren gingen dicht, want de raad zelf ging nog in geheime vergadering om nog eens te babbelen over gym nastiek en wat dies meer zij... Maar dat was geheim... Na alle gezellige.' instuiven die in het afgelopen jaar gehouden zijn, heeft het bestuur gemeend ook eens te moeten uitstuiven, dat wil zeg gen, dat de Instuif er een dag uit trekt, met z'n allen, niemand uit gezonderd en wel op 24 mei a.s. De vertrek tijd is bepaald om 6 uur 's morgens op het Hensenius- plein. In de omgeving van Nij megen, wordt de zondagsplicht ver vuld, waarna de inwendige mens wordt versterkt. De route loopt dan via Arnhem, Oosterbeek, dus langs de Veluwezoom, Wageningen, Grebbeberg, Rhenen, Leersum, Doorn, via Leusderheide, vliegveld Soesterberg, Soestdijk met het Ko ninklijk Paleis naar Amsterdam. Aldaar aangekomen kan men kiezen tussen: le. een rondvaart door de stad of haven en een bezoek aan Artis; 2e. een rondvaart en een bezoek aan Zandvoort; •3e. een rondvaart en een bezoek aan Schiphol. 's Avonds om 6 uur wordt er ge zamenlijk weer vertrokken op de Dam naar een Instuif af deling. Dit zal een knalavond worden. De kosten aan de reis verbonden bedragen f 7.50 per persoon, waar van de buskosten en de entree prijzen betaald zullen worden. Op de Instuifavonden van 2,4 en 18 april april zullen circulaires wor den verstrekt betreffende deze reis, welke circulaires zijn voorzien van een aanmeldingsstrook. Het bedrag van f 7,50 behoort te worden voldaan bij inlevering van bovengenoemde strook, welke moet worden ingeleverd op een van de Instuifavonden op 4 of 18 april. Na 18 april is de termijn van aan melding definitief gesloten. Degenen die geen circulaire ont vangen hebben kunnen deze afhalen bij Coenen—Houtackers in de Hof straat. Instuifsters en Instuivers, dit wordt het evenement van het eerste Instuif jaar. ■««ADOL Elke tand een van 5 tot en met 12 april PAROCHIEKERK VENRAY Priester van de week: Kapelaan Heijmans Beloken Pasen, 6.30 Gertruda Kusters, 7.30 Voesten-v.d. Putten en zoons, 8.30 Gertr. en Johannes van Heijster, 9.15 hoogmis vd. parochie, 10.30 Johan Janssen (kaartclub), 7 uur lof. Maandag, 6.45 overl. parochianen, 7.30 Lamb, de Lauw, 8.15 Peter Wagemans en Gertr. Geurtjens lh, 9 uur pl. huwelijk Linders-Lange- veld, 20 uur (8 uur) Avondmis Wereldvrouwendag. Dinsdag, 6.45 J. de Bruin en echtg. 7.30 Jan en Henk Waayenburg, 7.30 Pater Gerard Pouwels, ouders en broer, 8.15 Johan Claessens en beide echtgenoten Johanna Fleurkens en Theod. Bistervels lh. Woensdag, 6.45 Michels-Seijkens en Henr. Versleijen, 7.30 G. Ligt- hart, 8.15 Dr. Bloemen, 815 Harry Jacobs. Donderdag, 6.45 Piet Swinkels (buurt), 7.30 Sacramentshoogmis, 8.15 best. jrd. Louis Truyen, 8.15 Theod. Maessen (buurt). Vrijdag, 6.45 Marr. Verstegen, 7.30 Lamb, de Lauw, 8.15 zek.int. R Zaterdag, 6.45 Chris. Janssen, 7.30 Willy Rongen, 8.15 Johanna Maria Verbeek lh, 815 Maria Joha de Voys-Oostveen. Biechtgelegen heid van 5.30 tot 7.30, 7 uur lof. Morgen, zondag, niet vergeten de eerste collecte voor het Groot-Seminarie. Laten wij mede mogelijk maken de op leiding van de priesters van ons eigen Bisdom. RECTORAAT PATERSKERK Beloken Pasen. De H. Missen om 6.30, 7.45 en 10.30. De Hoogmis om 9 uur. De eerste collecte voor de kerk, de tweede v.h. Groot Semi narie in Roermond, 7 uur lof. Maandag, Mis van Maria Bood schap (25 maart). Dinsdag, Mis van Beloken Pasen, 7 uur Avondmis Derde Orde. Géén lof. Woensdag, Z. Julianus, belijder. Donderdag, Mis v. Beloken Pasen Vrijdag, 7 uur lof. Zaterdag, H. Leo, paus en kerk leraar, 10 uur pl. huwelijkssluiting bruidspaar Bus-Ars, van 3—8 uur gelegenheid om te biechten. MIS-INTENTIES Zondag 6.30 Aloysius Thielen en vader, 7.45 overl. ouders Janssen- Maurus, 7.45 Henrl Bekkers-Linsen, 9 uur Jacques Janssen namens de Carnavalsvereniging, 10.30 Jacques Janssen. Maandag, 6.15 overl. ouders Phi- lipsen-Goosens en zoons Martin en Peter, 7 uur Gerardus Stoks, 7 uur Hendrik Huisman, 7.45 Jacques Jacobs best. door 'n vriend, 8.30 uit dankbaarheid. Dinsdag, 6.15 overl. ouders Phi- lipsen-Goosens en zoons Martin en Peter, 7 uur Jan Jenneskens als lid v.d. Derde Orde, 7 uur bijz. int 7.45 Jacques Jacobs namens buurt, 8.30 Henri Slits als lid Derde Orde. Woensdag, 6.15 Petr. Pouwels- Friesen, 7 uur overl. ouders Phi- lipsen-Goosens en zoons Martin en Peter, 7.45 uit dankbaarheid, 8 30 Joannes Derksen, Elisabeth van Helden en kinderen. Donderdag, 615 overl. ouders Philipsen-Goosens en zoons Martin en Peter, 7 uur bijz. int., 7.45 Mar- tinus Hendriks, Gertruda Janssen en zoon Jan, 8.30 Wed. Willems- Gerards als lid v.d. Derde Orde. Vrijdag, 6 15 Petronella Pouwels- Friesen, 615 overl. ouders Philip sen-Goosens en zoons Martin en Peter, 7 uur Jozef Vosters en doch ter Annie, 7.45 Henri Slits als lid Derde Orde. Zaterdag, Chris Janssen, 7.45 Joannes Hoppe, 8.30 Mart. Hendriks, Gertruda Janssen en zoon Jan. PAROCHIE OOSTRUM Zondag: Beloken Pasen, 7uurH. Comm., 7.30 vroegmis. 9 uur H. Comm., 10 u. hoogmis, 3 u. lof. Maandag: 7.30 best. zm voor Theo Vervuurt. Dinsdag: 7.30 gest. gez. jrg. voor Jac. Vullings echtg. en fam. Woensdag: 7.30 best. zm voor fam. Custers—Wismans. Donderdag: 7.30 best. zm voor Theod. Jenneskens. Vrijdag: 7.30 gest. gel. jaarg. voor Ger. Camps en Jacoba Hillen. Zaterdag: 7.30 best. zm voor vr. Henricus Janssen, 7.30 Marialof. PAROCHIE LEUNEN Zondag: Beloken Pasen, 7 uur H. Mis v.d. parochie, 8 uur voor Jan van Meyel, 9 uur voor Henri Mar tens, 10 u. hoogmis voor levende en overl. leden der ruiterclub, 3 uur maandel. aanbiddingsuur, collecte voor het Priester-Seminarie te Roermond. Maandag: het uitgesteld feest van Maria Boodschap, bid en boetedag vd. boerinnenbond, 7 u. H. Mis tot int. vd. leden der boerinnenbond, 7.30 voor Peter Rongen en echtg. Dinsdag: 7 u. voor Johanna As- selberghs—Buggems, 7.30 gez. jgt. voor de echtg. Peter Litjens. Woensdag: 7 u. voor overl. fam. van Dijck—Smits, 7.30 voor Peter Willemse en echtg. Donderdag: 7 u. voor Petronella Asselberghs, 7.30 voor wed. Smits- Meyers. Vrijdag: 7 u. H. Mis, 7.30 H. Mis voor Hendrik en Lena van Soest. Zalerdag: 7 u. H. Mis, 7.30 voor Johannes Loenen echtg. en overl. kinderen, biechten van 4—5 en van 7.308 u., 8 u. Marialof. A.s. zondag maandcollecte voor onze kerk. PAROCHIE OIRLO Beloken Pasen: 6.30 H. Comm., 7 u. lm., 8.30 lm. t.e.v. H. Anna, uit de offer vd. St. Annakapel, 10 u. parochiehoogmis, 3 u. lof en ro- hoedje. le coll. vd. kerk, 2de vh. Groot-Seminarie te Roermond. Maandag 7.30 sticht. Heidens-Bos. Dinsdag 7.30 sticht. Gert. Heidens v.Veghel, 10 u. huwelijksmis bruids paar Duijkers-Wismans. Woensdag 7.30 mdst. Petr. Smits Donderdag7.30 mdst. A. Mv.Arsen Vrijdag 7.30 mdst. Joh. vd. Ven Zaterdag 7.30 mdst. Petr. Opheij, 5—7 plechten, 7 u. Marialof. PAROCHIE CASTENRAY Beloken Pasen: maand, buiten gewone collecte vd. kerk, 10 u. hoogmis vd. parochie, 3 u. mnd. aanbiddingsuur. Maandag uitgesteld feest v. O.L. Vr. Boodschap, 7.30 gez. H. Mis overl. fam. Maes-Baeten. Dinsdag 7.30 gez. H. Mis Pieter Duijkers. Woensdag 7.30 4e en 6e zeswd. Joannes Rambags en echtgenote. Donderdag 7.30 gez. jd. Gerrit Arts, Vrijdag 7.30 gest.gez. jd. Antoon Geurts. Zaterdag 7.30 gez. H. Mis t.e.v. O.L.Vr.v.A.B. tot int. van hen die hiervoor offerden. 6—7 u. biechten 7 u. lof en rozenhoedje. A.s. zondag collecte voor het Gr. Seminarie te Roermond. Vandaag nog gelegenheid tot 't voldoen van de vastenoffer. Kerkpoets: Lena Emonts en Coba S winkels. PAROCHIE YSSELSTEYN Zondag: Beloken Pasen, 6.30 maandd. v. Petronella v. Vegchel- Ewals, 8.10 lm voor Martinus en Henricus Arts, 9.15 kindermis, 10.15 hoogmis v.d. overl. fam. Arts Jacobs, 2 uur lof. Maandag: uitgestelde viering van het feest van Maria Boodschap, bid en boetedag voor de leden van de boerinnenbond, 7 30 lm vd. levende en overl. leden vd. boerinnenbond. Dinsdag: 7.30 lm v. Elis. Camps. Woensdag: 7.30 gez. jaarg. van Emilia Smeets—Janssen. Donderdag: 7.30 lm voor overl. fam. vd. Ven—Verheyen. Vrijdeg: 7.30 lm uit dankb. vdi fam. Geurts—Peeters. Zaterdag: 7.30 lm v. overl. fam. v. Osch—Clephas, 9 u.'huwelijksmis v.h. bruidspaar v. Staveren—Fleur kens, 10 u. huw.mis vd. bruidsparen SpreeuwenbergPhilipsen en van Meyel—Spreeuwenberg, 7 u. Maria lof. RECTORAAT SMAKT Zondag: Beloken Pasen, 615 lm v. overl. fam. Gerrits-Asselberghs, vandaag eerste H. Communie v.d. kinderen, 7.15 afhalen van de com municantjes aan het pelgrimshuis, 7.30 hoogmis voor de communi cantjes, 10 u. hoogmis tot zek. int., 3 uur lof. Maandag: feest van Maria Bood schap, 6.30 lm uit dankbaarheid, 7.30 lm t.e.v. O.L.Vrouw. Dinsdag: 6.30 lm voor het wel slagen van een examen, 7.30 lm v. Jan Zeegers. Woensdag: 6.30 lm voor de mis sies, 7.30 lm t.e.v. St Jozef. Donderdag: 6.30 lm voor overl. ouders, 7.30 voor het welzijn van een gezin, 7.30 u. Congregatie voor de meisjes. Vrijdag: 6.30 lm t.e.v. 't H. Hart, 7.30 lm voor genezing van 'n zieke. Zaterdag: 6.30 lm voor 'h zalige levensstaat, 7.30 gez. H. Mis t.e.v. O.L.Vrouw v.d. berg Carmel, van 5—5.30 en van 7 u. tot na het lof biechten, 7.30 lof. RECTORAAT VEULEN Beloken Pasen, 7 uur gelegenheid tot Communiceren, 7.30 lm. t.e.v. O.L. Vrouw v. Altijdd. Bijst. en H. Gerardus tot int., 10 uur hoogmis tot int., 2 30 lof. Tweede collecte voor ons Groot Seminarie. Maandag, 7.30 lm. Ger. v. Rens. Dinsdag, 7.30 v.d. vervolgden. Woensdag, 7.30 Helena Janssen - Rutten. Donderdag, 7.30 vr. Drabbels. Vrijdag, 7.30 t.e.v. H. Antonius tot dankzegging. Zaterdag, 7.30 lm., biechtgelegen heid van 6—7 uur, 8 uur lof t.e.v. Maria. Deze week maandag feest van O.L. Vrouw Boodschap. Accolieten: Jan en Hub v. Gassel. Kerkpoetsen: Mia Reintjes en Lea Geurts. Katechismus: klas 3 en 4 les 33 en 34, klas 5 en 6 les 44 en 45. RECTORAAT HEIDE Beloken Pasen, 7.30 v. Helena en Hendrikus van Soest, 10 uur overl. fam. Jenneskens-Arts, 2.30 lof. Maandag, 7.30 Sebastiaan Rutten- Michels en kinderen. Dinsdag, 7.30 overl. fam. Janssen- Claessens en kinderen. Woensdag, 7.30 gez. jrg. v. Lamb, en Gerardus Manders. Donderdag, 7.30 Gertruda en Joh. van Heijster. Vrijdag, 7.30 tot bijz. intentie. Zaterdag, 7.30 v. Wilh. Voesten, 7 uur biechten, 7.30 lof t.e.v. O.L. Vrouw. DERDE ORDE NIEUWS Zondag 5 april, om 3 u. in San Damiano kort onderricht voor de nieuwe leden en novicen. Degenen, die lid willen worden en zich nog niet definitief hebben opgegeven, kunnen zich alsnog aansluiten. Inkleding en professie Dinsdagavond 7 april is er in de Rectoraatskerk om 7 uur een pl. Avondmis, waaronder pater Visita tor 20 nieuwe leden zal inkleden en 9 novicen tot de professie zal toelaten. De eerste bank aan de rechter kant vooraan en de twee eerste banken aan de linkerkant zijn ge reserveerd. Mag ik de Tertiarissen met de meeste nadruk verzoeken vooraan plaats te nemen en aan te sluiten. Na de plechtigheden zullen de nieuwe leden en pas geprofesten in een gezellig samenzijn door het bestuur in San Damiano gefelici teerd worden. Indien uw gordijnen of erg nieuwing vragen, of indi U betrekt, is het goed nteed: te treffen. U heeft dan es verzorgd. Onze gordijnjffei een uitsteken so in de bekende Ploeg kwalit in In elke prijsklas ru MAGAZIJME koffie- thee- en eetserviezen glasserviezen moderne kapstokken krantenbakken en hangers rooktafels en rookstellen theebeurzen Zie etalages U slaagt zeker, de collectie is enorm. Altijd LAGE stabiele PRIJZEN Verven Stoppages Plooien Plissei Agentuur voor Venray en omgeving Uitsluitend APPELS I naast Raadhuis Hofstraat Tel. 13 enorme collectie J. Coenen-Houtackers Zr Zondag 5 april aanvang 6 uur Muziek The Moodmakers zondag 5 april aanvang 5 uui Prima muziek THE PLAYING BOYS zondag 5 april in zaal P. Arts Aanvang 5 uur. Entree f 1- Muziek De t>°

Peel en Maas | 1959 | | pagina 2