Pater Beda Verbeek P. Hendriks Oploo R.K. Instuif Jong Venray Ingezonden. Burgerlijke Stand Venray Levensverzekering en Beda Verbeek O.F.M. Wilhelm G.M.H. Sijbers scooter CLAESSEHS siertuinen Gebr. Weijers Wed.Jpnniskens-Janssen Tonny Maassen Bloembollen, Coopmans' Zaadhandel Stille Omgang Gebr. Weijers voederbieten P. PEETERS, Ysselsteyn werkster vacanlie Autorijschool „THEO" gelegenheidskleding Autoverhuur „THEO" G. PELZER Splinternieuw Splinternieuw net meisje Slagerij COENDERS kantoorjuffrouw Zieken, bejaarden en ge- brekkigen, die niet op andere wijze a.s. dondt-rdag 12 mrt. ter stembus kunnen gaan, gelieven dit zo spoedig mo gelijk op te geven bij het secretariaat der K.V.P. Gro testraat 9a. Dan zorgt dit voor gratis vervoer naar en van het stemlokaal. STEMMING voor de verkieztng van leden van de Tweede Kam<r der Staten-Generaal De burgemeester van Venray brengt ter openbare kennis, dat op donderdag 12 maart a,s., de stem ming zal plaats vinden ter verkie zing van de leden van de Tweede Kamer der Staten-Generaal. De stemming vangt aan 's mor gens acht uur en duurt tot des namiddags zeven uur. Krachtens artikel I 9 van de kies wet is hij, die volgens het kiezers- register bevoegd is tot de keuze mede te werken, verplicht zich binnen de voor de stemming be paalde tijd aan te melden bij het stembureau van het voor hem aan gewezen stemdistrict. De kiezer, die aan deze verplich ting niet voldoet wordt, tenzij blijkt, dat hij een geldige reden van ver hindering heeft gehad, gestraft met geldboete van ten hoogste 5 gulden. Indien tijdens het plegen van de overtreding nog geen twee jaren zijn verlopen sedert een vroegere veroordeling van de schuldige wegens gelijke overtreding onher roepelijk is geworden, wordt geld boete van ten hoogste 15 gulden opgelegd. Voorts worden in herinnering gebracht artikel 128 van het wet boek van strafrecht luidende: Hij die opzettelijk zich voor een ander uitgevende, aan een krach tens wettelijk voorschrift uitge schreven verkiezing deelneemt, wordt gestraft met gevangenisstraf van ten hoogste een jaar. en artikel X 9 van de kieswet, luidende: Hij die bij een verkiezing als ge machtigde stemt voor een persoon, wetende dat deze overleden is, wordt gestraft met hechtenis van ten hoogste een maand of geldboete van ten hoogste duizend gulden. Venray. 2 maart 1959. Openstelling Gemeentehuis op 12 maart 19ó9 Burgemeester en wethouders van Venray brengen ter algemene ken nis, dat de gemeentesecretarie in verband met de verkiezingen op donderdag 12 maart 1959, op die dag uitsluitend geopend is voor de burgerlijke stand en de verkiezingen van 10 tot 12 uur. Venray, 4 maart 1959. Aanbesteding Onder de directie van het School bestuur van het Rectoraat O L. Vr. van Zeven Smarten, werd woens dag j.l. de bouw van een 6 klassige jongensschool aanbesteed, die onder architectuur staat van Gebr. de Vries uit Helmond. De volgende cijfers kwamen uit de bus: Brunks en Bonke Almelo 186 400 Schrijen, Boxmeer 185 000 Koenen, Holthees 180 500 P. Volleberg, Venray 179.900 Gebr. Janssen 178 500 L. Volleberg 176 500 C. Akerboom 174 800 W. van Gend 172.890 J. Verhoeven 171.000 fa. Haegens, Horst 169 800 L. Oudenhoven, Venray 167.279 fa. Wijnen, Someren 165.622 Begroting 180.800 Op het kloosterkerkhof te Alverna werd donderdagmorgen het stoffe lijk overschot van Pater Beda Ver beek ter aarde besteld. Hendrikus Jacobus Gerardus Ver beek is juni 1885 te Venray geboren en trad in oe orde der minder broeders in 1904. Hij werd priester gewijd te Weert in 1911. Deze zoon van Franciscus heeft voor zijn orde grote verdiensten verworven als historicus en archi varis. In verschillende kloosters werden op zijn aanwijzingen de ar chieven geordend en van zijn hand zijn verschillende studies versche nen over de geschiedenis van kloos ters en orden. Zo is voor Venray nog steeds van belang zijn studie naar aanleiding van het 300-jarig bestaan van het Patersklooster alhier. Bekendheid in onze streken heeft hij verworven door zijn archief- ordening van de St Petrus Banden, waarvan hij een der kenners bij uitstek was. Nog altijd wordt be treurd, dat hiervan door hem geen studie geschreven is, die waar schijnlijk veel wat thans onbekend (en onbemind) is in een beter licht zou hebben geplaatst. De liefde voor de Petrus Banden sprak wel het duidelijkst, toen hij als een der eerste de verwoeste Grote kerk is binnen getrokken en daar met oneindige zorg en on eindig geduld de brokstukken, o.a. van de beelden heeft verzameld, waardoor tenslotte deze schat voor de Petrus Banden kon worden be waard. Na een langdurig ziekbed is dan deze monnik deze week zacht en kalm ontslapen. Moge hij rusten in vrede.... Stille Omgang De deelname aan de Stille Om gang naar Amsterdam in de nacht van heden zaterdag op zondag gaat de voorgaande jaren ver overtreffen. De 7extra trein vanuit Venray is geheel bezet, zodat het Dekenaat Venray ook dit jaar weer tot een van de grootste groepen behoort. Alle deelnemers worden heden zaterdagavond verwacht in het plechtig lof met preek, te Oostrum; om 11 uur. Het Dekenaat Venray zal eerst de Stille Omgang houden en daarna de H. Mis bijwonen in de Krijt- bergkerk aan de Singel, aanvang 4.45 uur. De trein te* Amsterdam vertrekt weer om 7.44 uur en zal om 10.27 uur te Venray binnen lopen. Uitoefening van het kiesrecht door werknemers De burgemeester van Venray herinnert eraan, dat iedere werk gever VERPLICHT is: a. zijn kiesgerechtigde werkne mers in de gelegenheid te stellen aan de verkiezing deel te nemen, wanneer zij niet buiten diensttijd kunnen stemmen; b. een door of namens hem ondertekende lijst, waarop de tijd (maximum twee uren) staat aan gegeven, binnen welke de werkne mers aan de verplichting ten aan zien van de stemming mogen vol doen, op te hangen: in elk werklokaal op zichtbare wijze ten minste 2 dagen vóór en op de dag van de stemming. Het niet nakomen van deze ver plichting is strafbaar. Blanco exemplaren van de onder b bedoelde lijst zijn ter secretarie verkrijgbaar. Venray, 2 maart 1959. Deurneseweg 8 Zaterdagavond om 7 uur wordt er in Prinsenhof weer een Instuif- avond gehouden. Omdat het halfvasten ls zal er gedanst worden, maar onder leiding. Het bestuur heeft voor deze avond de heer de Goey uit Nijme gen uitgenodigd om deze leiding op zich te nemen. Alle leden wor den verzocht zich naar de richtlij nen en aanwijzingen van de heer de Goey te schikken. Het muzikale gedeelte wordt ver zorgd door de Goa's uit Gennep. Wij hopen dat alle leden een ple zierige en aangename avond zullen hebben. Pater dr. C. Schoonbrood o.f.m. Op woensdag 11 maart a.s. zal pater Clementius Schoonbrood O.F.M. 25 jaar priester zijn. Ruim twintig jaren leeft deze spitse franciscaan al in ons midden en wie hem eenmaal heeft ontmoet met zijn markante figuur, zijn, ondanks de grijze kop, jeugdig uiterlijk, zijn scherp profiel, zijn levendige gebaren, zijn spreek woordelijke verstrooidheid, zal hem niet licht vergeten. Hij is een ver trouwd figuur in het Venrayse stadsleven, maar toch ontgaat zijn betekenis aan de gewone man en beseft men niet voldoende, dat hij Venrays goede naam op onderwijs gebied mede helpt vestigen en dit tot ver boven de Moerdijk toe. Zeker is dat hij zijn tijd wel be steed en met zijn werk prachtig resultaat bereikt heeft. Resultaat op de eerste plaats binnen de kloostermuren. Daar heeft hij hele generaties franciscanen-van-mor- gen binnen geleid in de wereld van de geest, van de ideeën. Hij is nl. als wijsgeer verbonden aan het philosoficum aan de Leun- seweg en geeft daar aan de jonge fraters voor heel hun leven een brede en diepe ontwikkeling mee. Niemand kan schatten, hóe ver en diep zijn invloed daardoor zich uit strekt over heel Nederland. In zijn colleges weet hij te boeien en iets los te slaan en zeker is, dat vele franciskanen met dankbaarheid zich zijn lessen herinneren. Daarnaast heeft hij ook het Ven rayse geestesleven vruchtbaar be ïnvloed. Jarenlang heeft hij nl. voor de Venrayse liefhebbers een cursus gegeven in wijsgerige pro blemen. Velen zullen zich zijn ge degen en scherpzinnige betogen herinneren. Ook buiten Venray drong zijn invloed door. Tot de dag van heden toe geeft hij een wijsgerige cursus inVenlo. Maar speciale vermelding verdient wel het feit, dat hij als eerste katholiek lid werd van het Genootschap voor Wetenschappe lijke Philosophic en daar volledige waardering vindt. Aan de Leidse Universiteit gaf hij nog vorig jaar gastcolleges. Veel contact heeft hij met an dersdenkende philosophen en dat hij in dat kamp vruchtbaar werkt, bewijst o.a. zijn hoog gewaardeerde publikatie samen met de niet-ka- tholieke Dr H. Meyer: „De vrijheid van Philosopheren en de Encycliek Humani Generis." Daarnaast pu bliceerde hij in de vaktijdschriften veel diep doordachte artikelen. P. Clementius beweegt zich in een wereld, die de gewone leek-in- het vak ontgaat. Daarmee is niet gezegd, dat hij van de gewone wereld vervreemd is. Dat bewijst wel het feit, dat hij geestel. adv. is van de Venrayse Hockeyclub. Wij feliciteren de jubilaris van harte en wensen hem nog tal van jaren vruchtbaar werken toe. Zijn feest wordt gevierd op zon dag 8 maart a.s. Om 9 uur zal de jubilaris een plechtige Hoogmis in de Paterskerk opdragen en van 11 tot 12 uur hebben zijn vrienden en kennissen gelegenheid hem te feli citeren in de grote gastenkamer ven het klooster. Toneeluitvoering te Oirlo De bëkende Tegelse toneelvereni ging „Zet Door" zal ter versterking van de kas van de Oirlose voetbal vereniging D.I.S. a.s. zondag (half vasten) voor de tweede maal in dit seizoen een toneelopvoering verzorgen in zaal van Hees. Hadden de vorige keer Droppie, Betsie's moeder, Jan Duiker, Dick de Haan, Karei Vermeer en de Zwarte een groot aandeel in het succes, deze spelers zien wij weer terug in „De Schipper van de M aartje Jacoba". De Judas-vertolker van het Te gelse Passiespel heeft zondag de hoofdrol en tevens de regie. Hoog en fel spel wordt er door deze vertolker der Judasrol gespeeld als keiharde vader, die niet alleen de baas is over zijn schip maar ook van zijn gezin. Voor de opvoering te Oirlo be staat nu reeds grote belangstelling waardoor wij overtuigd zijn, dat „Zet Door" te Oirlo voor een uit verkochte zaal zal spelen. Na-inlevering van zilveren rijksdaalders In verband met vele verzoeken tot na-inlevering van oude zilveren rijksdaalders deelt het ministerie van financiën mede, dat van 16 maart tot en met 18 april a.s. hiertoe alsnog gelegenheid zal worden gegeven. Omwisseling kan geschieden bij alle postkantoren en poststations en bij de kantoren en agentschappen van de Nederland- sche Bank N.V. „Reinigingsrechten" Gaarne zou ondergetekende langs deze weg aan de gemeente Venray willen vragen, wat men hier ver staat onder „huisvuil", en welk soort huisvuil door de vuilniswagen mag en moet worden meegenomen. Het komt de laatste tijd nl. her haaldelijk voor, dat de heren van de ophaaldienst een deel van het door de burgers aan de straat ge zette huisvuil, rustig laten staan. Nu zit dit huisvuil weliswaar niet in de daarvoor bestemde vuilnis emmers, maar in dozen die men toch zo maar in de wagen behoeft te gooien. Het is toch, volgens mij, heel normaal, dat men, vooral nu de schoonmaaktijd weer begint, niet al het huisvuil in de vuilnisemmer kwijt kan, vooral niet omdat deze maar tweemaal per week wordt opgehaald. Moeten wij het huisvuil den maar achter het huis in de tuin gooien, ■of soms zelf naar de belt brengen Daarvoor betalen wij toch zeker geen tien gulden per jaar. Hopelijk zullen de voor de vuilnis-ophaal dienst verantwoordelijke personen, met dit alles rekening willen houden. En als het zo mocht zijn, dat alleen vuilnis, wat in de vuilnis emmers zit mag worden meegeno men, dan moeten ze maar een keer meer komen. VULLER van 27 februari t/ra 5 maart 1959 GEBOREN: Baltissen Gertrudis, Grootdorp 10 Dupont Eleonora, Kolkweg 19 Nabben Anna, Heide L 37 Rongen Maria, Burg. v.d. Loostr. 1 Rutten Jozef, St Jozef laan 20 Rutten Martinus, St Jozef laan 20 Jeurissen Mathijs, Eindstraat 21 Coopmans Peter, Oostrum D 21 OVERLEDEN: Sijbers Wilhelmus G., echtg. van Coppus M. A., 51 j., Hoenderstraat ONDERTROUWD: Gelden Gerardus, 26 jr, loodgieter, Vierlingsbeek en Hendriks Maria, 23 jr, Haag 23, Merselo. Heuts Hendrik, 48 jr, mijnwerker, Urmond en Logtens Arnoldina, 41 jr, Wilhelminastraat 39. Arts Wilhelmus, 33 jr, chauffeur, Timmermannsweg 58 en Jacobs Johanna, 24 jr, Lovinckplein 4. De Nationale Levensverzekerings- Bank N.V. te Rotterdam, is maan dag j.l. een tournee begonnen door Noord- en Midder -Limburg met een filmavond in National. Op donderdag 12 maart, de dag der verkiezingen, komt dit tournee te Venray in het Luxor-Theater. Naast een toelichting over de activiteiten der Nationale geduren de 1958 door de Heer Q. van Dessel te Venlo betreffende gesloten pos ten, beleggingen in woningbouw, winkelpanden, industrieën, zieken huizen enz., waarbij nog eens spe ciaal gewezen wordt op de moge lijkheid van eigen woningbouw met behulp van hypotheek en levens verzekering tot 90 pet. van de netto stichtingskosten, worden er enkele interessante films vertoond, o.m.: ,En de zee was niet meer" van Bert Haanstra, ,8terk in de storm" de bedrijfsfilm van de Nationale met als toegift: „Geen angst voor wilde dieren" met Heinz Ruhroann in de hoofdrol. Naast een nuttige wordt het stellig een prettige avond. Deze avond is niet alleen toe gankelijk voor genodigden, maar kan ook bijgewoond worden door belangstellenden. Plaatsen kunnen door niet-genodigden worden ge reserveerd bij G. Janssen, Kolkweg 3, Venray, tel. 800. Adv. Heden overleed in het St. Canisius-ziekenhuis te Nij megen, voorzien van de H. sacramenten der stervenden, onze beminde broeder de weleerwaarde pater in de ouderdom van 73 jaar, in het 56e jaar van zijn re ligieus leven, in het 48e jaar van zijn heilig priesterschap en in het 6e jaar van zijn jubilé. Wij bevelen de ziel van de dieibare overledene aan in uwe gebeden. FAMILIE VERBEEK 2 maart 1959. De plechtige uitvaart had plaats donderdag in de kloos terkerk te Alverna, gevolgd door de begrafenis op het kloosterkerkhof aldaar. Tot onze diepe droefheid overleed heden, geheel plotse ling, voorzien van het Heilig Oliesel, mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader, grootvader, zoon, schoonzoon, broer, oom en zwager echtgenoot van Maria Anloneita Coppus in de leeftijd van 51 jaar. Wij bevelen de ziel van de dierbare overledene in uw godvruchtige gebeden aan. M. A. Sijbers-Coppus M. Vermeulen-Sijbers P. Vermeulen en kind A. Sijbers A. Sijbers-van Maris A. Sijbers Chr. Sijbers-Albers en kind Eugène Hannie Familie Sijbers Familie Coppus Venray, 2 maart 1959 Hoenderstraat 24b De plechtige lijkdienst, ge volgd door de begrafenis, heeft plaats gehad donderdag 5 maart om 9.30 uur in de parochiekerk van St. Petrus Banden te Venray. Een spiksplinternieuwe staat klaar voor onze klanten, nu voor rijbewijs A natuurlijk naar Autorijschool Leeuwstraat 6 Tel. 1429 De school die zoveel geslaagden aflevert. Portefeuille verloren inh. rijbewijs G. Duijkers G 35a, weekkaart Sittard-Treebeek. T.b.t.t.b. bij M. Duijkers, Castenray G 35a Voor aanleg van Erkend Hoveniersbedrijf Wanssum Telefoon 04784-278 Langs deze weg betuigen wij onze welgemeende dank voor de grote belangstelling bij het over lijden en de begrafenis van onze lieve man, vader en grootvader W. Jenniskens Vooral danken wij Dr. Ver- cauteren, Pater Urbanus en de Zusters van het Groene Kruis, verder de Begrafenisonderneming Goumans. kinderen en kleinkinderen Venray, St. Antoniusstraat 5 Mijn oprechte dank aan Dr. Termote, Dr. van Thiel, Kapel, van Leipsig, familie. Bond van Bouwpatroons Venray, buren vrienden en bekenden, voor de hulp en belangstelling tijdens de ziekte en bij het overlijden en de begrafenis van mijn innig ge liefde vader Theodorus Maassen Venray, Marktstraat dahlia's, planten, rozen, heesters. Vraagt gratis in kleuren geïllus treerde catalogus no. 199 Kwekerij P. BAKKER N.V. Hillegom Ook geschenkenpakketten bloem bollen naar het buitenland. Agenten gevraagd voor het gehele land. Interessante bijverdienste. Gelegenheid tot inscharen van weivee J. Camps, Heide, tel. 790. heeft voor U in voorraad tuin- en landbouwzaden aan matige prijzen. Op tuinzaden lO pet. korting Extra bussen naar Station Oostrum vertrekken 10.35 uur vanaf Paterskerk. G. VAN HAM Sierheesters, coniferen, vaste 'planten Erkend Hoveniersbedrijf WANSSUM Tel. 04784-278 Wij vragen nog geregeld tot 15 april. Even een kaartje en persoon lijk bezoek volgt. Timmermannsweg 36 Aan de Ambachtsschool te Venray wordt per 31 maart a.s. gevraagd wegens huwelijk van de tegenwoordige een nette zelfstandige voor 48 uur per week. Weekloon pl.m. f 35.- netto. Werktijden kunnen zelf gere geld worden (ook 's avonds). Inlichtingen verstrekt de di recteur. Sollicitaties te zenden aan de secretaris der School, Kempweg 29 Venray. TE KOOP partij biggen H. Lemmen, Brukske. TE KOOP NSU 250 cc 1955 lange leren jas en motortassen L. Janssen, Leunen K 3 Net R.K. dagmeisje gevraagd, 16—17 jaar. Adres bureau van dit blad. TE KOOP - 3 JvR zeugen 15 w. dr Ant. Voermans, Leunseweg 16a Bij voldoende deelname zondag 8 maart naar Carnavalsoptocht Maaseijk TAXI PIET ST0KS Henseniusplein 16 Tel. 233 Jaarvergadering kapperspatroonsbond Dinsdag j.l. vergaderde de kap perspatroonsbond in hotel de Keizer. De heren Schellekens en Bos vertegenwoordigden het hoofdbe stuur, die beiden spraken over de organisatie en o.a.jde afschaffing der omzetbelasting bepleitten. Spreken in het openbaar De stichting St Chrysostomus heeft stellig goed werk verricht, met het organiseren van een cursus „spreken in het openbaar", in het afgelopen seizoen te Venray. Woensdagavond werd deze cursus in San Damiano besloten, met de uitreiking door de heer Boot be stuurslid van St Chrysostomus, van diploma's, nadat elk der 21 over gebleven cursisten, voor een jury, zijn proeve van bekwaamheid had afgelegd. Wilt U een prettige Haal nu les bij Tarief f 5.per uur of volgens afspraak. Pr. Margriefstraai 3 Tel. 944 Verhuur van moderne ook grijze hoeden en vesten. Stoomgoederen vóór dinsdag ge bracht, vrijdags terug. J. BUIJSSEN, Tel. 628 Schoolstraat 37 4-5-6 persoons Alle wagens met radio. Speciaal verlaagde tarieven Belt U even 944 Voor oude gevels is goed voegwerk gewenst Goed voegwerk houdt het water buiten, dus blijft uw huis van binnen droog. Vraagt prijs voor alle voegwerk bij Zandterweg 5 L0TTUM Brandpolissen voor gebouwen en inboedels met dekking van de volledige nieuwe waarden. En.... toch de oude premie. Kruijsen-Meesters Julianasingel 41 Ziekenhuisverzekering onbeperkte max. voor ligging en operatiekosten. Daarbij f 60.- uitbetaling bij normale bevalling. Kruijsen-Meesters Julianasingel 41 Geheim en degelijk Hypotheken 47» met vrije aflossing. Kruijsen-Meesters Julianasingel 41 Hartelijk dank aan O.L. Vrouw van Oostrum voor verkregen gunst. N.N. Gelegenheid tot inscharen van vee E. Hermans. Well tel. 04783-284 Flinke dienstbode gevraagd voor spoedig. Hotel De Keizer, Patersstraat Banketbakkerij Verheugen vraagt banketbakkers- bediende of leerling GEVRAAGD per 1 april zelfstandig meisje voor d. en n. Mevr. Vermeulen-Litjens, St. Jorisstraat 6 (flat) Venlo (bij stad huis). GEVRAAGD Fa. Th. Pouwels, Hofstraat GEVRAAGD tuiniersknecht in- of ext. G. Jacobs, Ganzenstr. 86 Venlo Onze reclame Droogworst 100 gr, 45, 250 gr. -110 Tongworst 100 gr. 24, 250 gr. 60 Zult 500 gram 40 Vrijdag en zaterdag Coteletten 500 gram 1.75 En dit klinkt anders Dinsdag gehakt 500 gram 140 Woensdag speklappen 500 gr 140 Donderd. braadworst 500 gr. 140 TE KOOP woonhuis met tuin i.g.s., gunstig gelegen in kon Venray. Adres bureau dezer TE KOOP toom biggen en partij bieten P.H. Janssen-Franssen, Heide Te koop salonkast naaimachine als nieuwprijs f350.- 225.- 195.4 Goumans, Smakterweg 56 Wie wil mijn huis van f 9.—: huur per week ruilen voor een grotere woning tl Brieven onder nr. 53 bureaujC van dit blad. q TE KOOP Norton motor 500 cc TC Lange weg 2. TE KOOP 5 zware biggen J. van Wylick, Veulen. IJ F TE KOOP 31 R koe A 12 mrt. voldr., tbc- en ab-vrij, 31 melkl. ter inzage. H. Kleuskens, Veltum 16 C V. TE KOOP i 2j. volbloed merrie B.T., mak en eerlijk. G. Boekholt, B 117 Holthees 2E TE KOOP 11 prima soeperwten, partijtje eetaardappelen en mangelwortelen P.J. Jacobs, Boshuizen C 56 TE KOOP partij oude stenen Heuvelstraat 11 TE KOOP 120 7wk. pullen W x RIR Wed. Timmermans, Veulen 1 23. TE KOOP partij mangelen Smits, Vlakwaterweg 13. TE KOOP kinderwagen en reiswieg Kard. van Rossumstraat 2 TE KOOP 125 7w. pullen WxR geënt t. vogelpest. L. van Soest, Kerkweg 15, Ysselsteyn. divan, trapnaaimachine, kinderwagen tevens wandelwagen zeer voordelig. Prins Bernhardstraat 80. Te koop gevraagd afgekeurde koeien en zieke varkens Cor Kremers, Carmelieten- straat, Boxmeer, Tel. 08855- 459. TE KOOP prima fornuis G. Philipsen, Zandhoek Oirlo Gratis verkrijgbaar gerooide fruitbomen A. van Dijck. Overbroek K108 TE KOOP 9 zware biggen Rambags-Smits, G 18 Castenray Gelegenheid tot inscharen van vee Wed. Geurts, Buitenweg 4. TE KOOP partij zware biggen en guste zeug A. Verstegen, Overloonseweg 67 GEVRAAGD met ingang van 1 april in bezit van Mulo-diploma, leeft, ongeveer 17 jaar, voor telefoon, type- en administratief werk. G. Mulders, Ketel- en Appa- ratenfabriek Muvero, Oostrum, tel. 741. GEVRAAGD hulp in de huish. voor 2 dagen per week, liefst donderdag en vrijdag of vrijdag en zaterdagmorgen, voor direct. P. Mooren, Grotestraat 10 GEVRAAGD per 1 april nette dienstbode J. Cofenen-Houtackers Zelfstandig meisje gevraagd voor huishouding en winkel, in gezin van 3 personen. Hoog loon. Bakkerij Asselberghs, Leunen. GEVRAAGD per 1 april net dagmeisje als hulp in de huishouding. V. Fonck, Hofstraat 6 pJ

Peel en Maas | 1959 | | pagina 2