1070 SPORT i Gevonden: Bafgerlflke Stand Venray Johanna J. de Kroon Wed. G. Janssen- van Beoniogen (a. Mooren Grotestraat 10 „De Piëihaas" Ook voor landbouwers suikerbieten telers Jaarvergadering Karnavals optocht te Maeseyck voederbieten P. PEETERS, Ysselsteyn Coopmans' Zaadhandel tuin- en landbonwzadeo net meisje kantoorbediende huis met tuin jongen voor best. tractor van de avond verzorgd zal worden door het bekende orkest: „the blue birds". Tot dusver blijkt er een grote belangstelling te bestaan voor deze avond onder de jongeren. Zilveren gulden, Smits, Frans Michelsstraat 23; blauw kinder wantje, porleraonnaie inh. f 1,58, portemonnaie inh. f 0,54, wit kin derwantje, Politiebureau; zilveren ring met inscriptie C.P., Spee, Oude Oostrumseweg 16; aangel. jonge hond, Evers, Hardeweg 2, Veltum; lederen boodschappentas m. inhoud, Wed. Janssen, Beekweg 28; bank biljetvan f 10.Thomassen, Grote straat. K.V.P.-propaganda A.s. dinsdag zal in aansluiting op de grote landelijke actie ook in Venray-kom een grootse opgezette ledenwerving voor de K.V.P. be ginnen. Te veel mensen in de kom staan nog buiten de K.V.P., die men op deze dag door een persoonlijk be zoek wil inlijven. AGENDA: Centrale K.A.B. Venray Maandag 2 maart dagelijkse be stuursvergadering K.A.B. Venray, 's avonds 8 uur ten huize van de voorzitter. Maandag 2 maart 8 uur jaarver gadering Bouwvakarbeiders in zaal „In de Engel". Donderdag 5 maart 7.30 uur be stuursvergadering K.A.B. Venray bij J. Sanders, Eindstraat. PATRONAAT Hedenavond om 6 uur dropping voor de zondagmorgengroepen. Morgen, zondagavond, om 8 uur oudersavond voor de ouders van de zondagmorgengroepen. A.s. zondag, 8 maart, trekken we in bedevaart naar de Smakt. Ouderavond Huishoudschool „Marianum" Dinsdagavond 3 maart a.s. zal te half acht in de Huishoudschool een Ouderavond worden gehouden. Gesproken zal worden over: „mo derne ouders, wat nu Dit onder werp zal worden belicht door de eerw. heer kapelaan van Leipzig en door dr. Theunissen uit 's Hertogen bosch. De boeiende voordracht van beide sprekers zullen een leerzame en tevens aangename avond waar borgen. Dienstplichtigen retraite De jongens die opgeroepen zijn voor de militaire dienst, kunnen 'n speciale dienstplichtigen retraite meemaken in Venlo ofwel van 12 tot 15 maart of van 2 tot 5 april. Men geve zich zo spoedig mogelijk op bij de parochie-geestelijkheid of bij pater Domitius, Patersklooster. R.K. Instuif, Jong Venray Zaterdag 28 febr. 's avonds 7.30 wordt in Prinsenhof een groot K.- V.P.-Jongeren-appèl gehouden voor alle jongeren uit Noord-Limburg. De heren J. M. Peters en W.J.G. Peters, beiden leden van de Tweede Kamer der Staten-GeneraaJ, zullen op deze avond het woord voeren, Een bekend orkest zorgt voor de muzikale omlijsting. Pit alles is reeds in verschillende nieuwsbladen bekend gemaakt, maar ondanks deze aankondigin gen meent het bestuur van de RK Instuif te Venray er goed aan te doen nog eens speciaal haar leden aan te sporen deze avond vrij te houden en op te trekken naar dit grandioos appèl. U weet allen, dat de verkiezingen weer voor de deur staan en het is toch wel een zeer voorname zaak door wie en hoe ons land in de toekomst bestuurd wordt. Als R.K. jeugd moet het ons toch wel zéér ter harte gaan, hoe de K.V.P. op 12 maart a.s. uit de bus komt. Wij hopen, dat ook de leden van de R.K. Instuif belangstelling zul len tonen voor de katholieke zaak van ons land en van ons gewest, dat ons allen zo dierbaar is. Komt allen naar Prinsenhof in het belang van Nederland, in het belang van Limburg en zeer bij zonder in het belang van Uzelf. Ten overvloede zij vermeld, dat de toegang gratis is en dat U uw lidmaatschapskaart niet be hoeft te tonen. De filmavond met „Hij, die ster ven moet" is uitstekend geslaagd. Het was er overvol en dat is aan leiding om in de toekomst nog eens filmavonden in te lassen. Stille Omgang mannenwerk! Geen mens zou kunnen uitdenken door welke omstandigheden de Stille Omgang in Amsterdam ont staan is. Wie zou het in zijn hoofd halen on tienduizenden mannen van alle ten van Nederland naar Am- dam te brengen, hen daarna voortgaande door de binnenstad leiden en na een H. Mis in een uer kerken, weer op terugreis te sturen, voordat het eerste licht aan de lucht komt? Zo iets denk je niet uit. Daar om is het zo zeldzaam. Zo iets groeit uit harde vervol ging enerzijds en taaie geloofsbe lijdenis anderzijds. En daarom zit er voor ons zoveel in. En daarom is die Stille Omgang zo'n pracht- gebed en prachtwerk voor ons samen! Wie het nooit heeft meegemaakt, kan er niet over oordelen. Het is een vreemd gedoe na je werkweek, op de avond van je vrije zaterdag naar Amsterdam reizen, daar een paar uur rondlopen door het don ker van de nacht en het onzekere maartse weer, dan een nachtmis in een vreemde kerk en weer retour naar station Venray. Daar begin je niet zo maar aan. En daarom is de Venrayse groep deelnemers tot heden niet zo grout geweest. Maar die eenmaal mee is geweest die zie je geregeld weer terug. Dat worden liefhebbers. En daaruit blijkt, dat het een aantrek kelijk werk is, die Omgang. Dit jaar gaat het Dekenaat Ven ray weer op eigen gelegenheid. De streek van Venray, van waaruit een extra trein vertrekt, kan daar om een paar honderd nieuwe deel nemers verwerken. Maar die eerste keer kom je er niet zo gauw toe. Daarom sporen we langs deze weg onze mannen in en om Venray nog eens aan om zich over bezwaren heen te zetten en mee te doen aan de jaarlijkse geloofs- en gebeds manifestatie in de hoofdstad. Het is echt mannenwerk. Het is een echte Godsdienstige taak, want het brengt een offer mee: je weekend-rust, je nachtrust, je reisgeld. Het is een daad yan innerlijke overtuiging en stil gebed, want alle uiterlijke ontbreekt. Hegelsportvereniging opgericht Maandagavond jl. is men in café Schtllen gekomen tot oprichting van de hengelsportvereniging „De Roerdomp". Er werd een voorlopig bestuur gekozen. Deze week is men er in geslaagd het Ven te Castenray te pachten voor viswater. De heer Schellen stelde direct een wisselbeker beschikbaar voor de winnaar van het binnenkort te houden concours onder de leden. Nieuwe leden kunnen zich zonder betaling van inleggeld opgeven tot 1 april a.s. bij P. Schellen en Frans Hendriks, Langstraat 33b, Venray. Prijswinnaar Phiiips-prijsvraag De familie Martens uit de Oranje straat, die een televisie-toestel had gekocht en dientengevolge kon meedoen in de gro e Phiiips-prijs vraag beleefde deze wel een ver rassing toen hen werd medegedeeld, dat ze tot een der prijswinnaars behoorde. Een vertegenwoordiger van Philips en de leverancier de fa. van Rhee, kwamen het betaalde bedrag teruggeven. Toneeluitvoering De familie-toneelgroep J. Arts uit Venray zal zondag 8 maart a.s. ten bate van de K.A.B. Merselo, een uitvoering geven in zaal Arts te Merselo. Het toneelspel is ge titeld: „En de boer ploegt voort". Concert Venrays mannenkoor Venrays mannenkoor wil een oude traditie in ere herstellen door zondag, halfvasten, wederom jaar lijks haar concert te geven. Behalve dat dit jaar het mannen koor zelf onder leiding van zijn dirigent enkele nieuwe stukken ten gehore zal brengen, zal ook Ven rays jeugdkoor optreden en „proe ven van bekwaamheid afleggen". Daarnaast is men er in geslaagd de bekende concert-pianist Joop Grubben te engageren, die dan op de concert-vleugel werken van Beethoven, Schuman, Debussy en Chopin ten gehore zal brengen. Het koor is er wel trots op, dat men deze van radio en televisie bekende pianist heeft kunnen krij gen en aangezien ook hun eigen repertoire op hoog peil staat, be looft deze avond voor de zang- en muziekliefhebbers een der beste avonden der laatste jaren te wor den. Wij voor ons vinden het al een winstpunt, dat dit koor de moed heeft om een geheel eigen avond te verzorgen en niet terug grijpt op een toneelclub hier of daar, die een stuk opvoert. Venrays Mannenkoor is de laatste jaren niet voor het pubiek opge treden en een hernieuwde kennis making met het koor zal voor velen tevens een openbaring zijn. Afscheid Boerenleenbank De Boerenleenbank van Venray heeft woensdagavond officieel af scheid genomen van haar oud kassier, de heer M. v.d. Heuvel, die deze dienst verlaten heeft wegens het bereiken van de pensioenge rechtigde leeftijd. Namens het bestuur sprak voor zitter Janssen de scheidende func tionaris toe, waarbij' hij diens ver dienstelijke loopbaan schetste vanaf februari 1944. Toen had de heer v.d. Heuvel, temidden van oorlogs verwoestingen de bank overgeno men en daarna was het steeds crescendo gegaan. De bekroning van zijn werk had hij nog mogen meemaken toen 2 jaar geleden het nieuwe grote gebouw aan de Julianasingel geopend werd. Als dank voor zijn onvermoeid werken werd de heer v.d. Heuvel een enveloppe met inhoud aangeboden. Namens de Raad van Toezicht sprak de heer v.d. Winkel, die hem dank bracht voor zijn nooit afla tende dienstbaarheid. Ook Deken Loonen was bij deze huldiging aanwezig en hij sprak zijn erkentelijkheid uit voor de prettige samenwerking met het kerkbestuur. Tot slot beantwoordde de scheidende kassier de hartelijke toespraken. „De Schipper van de' Maart je Jacoba" De Tegelse toneelvereniging „Zet Door", zal op uitnodiging en ten bate van de R.K. Voetbalvereni ging DIS te Oirlo, op Halfvasten- zondag 8 maart in de noodzaal voor het voetlicht brengen: „De Schipper van de Maartje Jacoba" Kennende de Tegelse toneel spelers wachten de bezoekers een avond van hoogstaand toneelspel. Roermond8 bisschop koos wapendevies Het wapen, dat mgr. P. Moors, de nieuwe bisschop van Roermond, zal voeren, is in twee zones ver deeld: bovenaan de hemelse zone, die symbolisch wordt uitgebeeld door een blauwe kleur, en beneden de aardse zone, die een zwarte kleur heeft. In de hemelse staat een gouden zon met zeven stralen. In de aardse zon is een zilveren schaal met voet geplaatst met daar boven een gouden vlam. De gouden zon beeldt God als bron van alle liefde uit. De zeven stralen symboliseren de Heilige Geest, die als Derde Persoon van de Drieëenheid de verpersoonlijking van de goddelijke liefde is. De schaal in de aardse zone heeft in haar vorm een openstaand en ontvangend karakter. Zij symboli seert de mensheid, die de uitstra ling van de goddelijke zon als een gouden vlam in zich opvangt. De vlam beeldt de liefdevlam uit, die uit de mensheid opstijgt naar boven. Het devies luidt: „Caritas ex Deo" (De liefde is uit God). Het is ontleend aan de eerste brief van Sint Johannes, hoofdstuk vier, vers zeven. Johannes zegt: „Geliefden laten we elkander beminnen, want de liefde is uit God en wie lief heeft is uit God geboren". De symboliek van zon en licht als uitbeelding van de liefde in God kan onder andere gevonden worden in de Vesperhymne op het feest van de Allerheiligste Drie vuldigheid, „Jamsolrecedit igneus". De weleerwaarde heer J. Stras sen, leraar aan het klein-seminarie in Rolduc, heeft het' wapen ont worpen. Drs W. Peters voorzitter Kamer van Koophandel De Kamer van koophandel en Fabrieken voor Noord-Limburg heeft donderdag een nieuwe voor zitter benoemd in de vacature, die was ontstaan door het plotseling overlijden van de heer L.A. Custers. Zijn opvolger is drs. W.J.G Peters uit Venlo, die o.a. ook lid van de Tweede Kamer is en sinds 1951 reeds vice-voorzitter van de Kamer van Koophandel was. Vice-voorzit ter wordt de heer A.V.H G. Goos- sens, directeur der N.V. Russel Tiglia kleiwarenfabrieken te Tege- len. S.V.V.-nienws Slechts 18 min. duurde de strijd, welke ons le elftal j.l. zondag te voeren had. Met de wetenschap voor ogen, dat degene, welke er 't eerste in zou slagen een doelpunt te scoren, bijna zeker van de over winning zou kunnen zijn, werd door beide ploegen vanaf 't begin- signaal 't hoogst mogelijk tempo gedraaid. De strijd werd begonnen op een zeer ongewone wijze, nl. met een scheidsrechterbal op de middenstip. Het gelukte OVCS om de bal het eerst te bemachtigen, waardoor zij 't eerst ten aanval trokken. Onze fel geconcentreerd spelende achter hoede gireep meteen goed in, mede door 't zeer goede spel van onze halfspelers was 't middenveld wel dra in ons bezit. Van hieruit werd met goede lange passen aanval op aanval opgezet, welke de OVCS- verdediging in eerste instantie nog wisten te onderbreken. Juist toen we dachten dat 't niet zou lukken in de beginfase de tegenstander te overrompelen, plaatste Pee'ers na 5 min. spelen met 'n verre trap naar Kusters, die meteen een schot op doel gaf, zo hard en zuiver gericht, dat elk verweer uutteloos was. 0—1 en grote vreugde bij onze spelers en de kleine kring supporters. Fanatiek vechtend proeerde OVC S hierna om weer gelijk te ko men. Onze verdediging sloot echter als een bus en zonder dat v.Boven behoefde in te grijpen wist men de zaak te klaren. Venray was en bleef 't meest in de aanval. In de 12e min. dachten we Vennekens de voorsproeg te zien vergroten. Snel doorgebroken over de linkervleugel waagde hij uit een zeer moeilijke hoek een schot, dat buiten van de OVCS- keeper akelig dicht voor het doel langs ging. In de laatste minuten vuurde Rutten nog in het zijnet, maar meer kansen deden zich niet voor. Het werd een zwaar bevoch ten doch stellig verdiende over winning voor onze jongens. Door deze overwinning, alsmede door 't gelijkspel van Wilhelmina tegen Wittenhorst is de achter stand op Wilhelmina thans terug gebracht tot 1 puntje. De kansen zijn weer meer open komen te liggen. Ook 't tweede elftal heeft zich weer eens van zijn beste zijde la ten zien en behaalde een 2—0 overwinning op Blerik 2. Het 3e elftal kon ook nu weer niet tot een overwinning geraken en moest toestaan, dat Kronenberg met 42 de overwinning in bezit nam. Door niet opkomen en ziekte werd met 10 man gestart, doch na 15 min. werd de zaak gecompleteerd met een in allerijl opgeroepen speler. Ondanks een klein veld- overwicht kon men door te peuterig spel van de voorhoede niet verder komen kan 2 goals. De achterhoede deed aardig werk, doch door een paar ongelukkige momenten van de doelman die overigens verdienstelijk werk lever den, kon men niet verhinderen, dat de bezoekers 4 keer de roos troffen. De toestand er nu wel erg som ber uit te zien voor dit elftal en het zal zaak zijn om naar moge lijkheden uit te zien, dat degradatie voorkomen wordt. Het 4e elftal verloor in een pech- wedstrijd met 4—2 van RKLVV 2. Gehandicapt door het 'ontbreken van spil en rechtsbuiten wist men toch binnen 10 min. een 20 voor sprong te behalen. Diverse goede kansen gingen nog door pech ver loren waarna Lottumerin slaagde eerst gelijk te maken en daarna nog tweemaal te scoren en daar mede een wel erg gelukkige over winning behaalde. Ook het 5e elftal kon 't niet bol werken en verloor in Sevenum met 5—2 van Sevenum 3. De kampioens kansen zijn hiermede voor ons 5e teniet gegaan. Voor de rifst bleef de strijd in evenwicht, na 2 min. 0—1 door A. Poels, doch na 20 min. maakte Sevenum gelijk welke stand tot rust gehandhaafd bleef. Direct na rust wist Reijnders een j 2—1 voorsprong te bezorgen, maar hierna was het gedaan met Ven ray. Sevenum kwam onstuitbaar opzetten, er was geen verweer tegen en weldra werd een 4—2 achter stand genoteerd. Vlak voorhet einde door een strafschop kwam de eind stand op 5—2. Het programma voor a.s. zondag luidt als volgt: Venray I gaat op bezoek bij Al- mania, dat op eigen veld zeer moei lijk te overwinnen is. De thuiswed strijd werd indertijd met 3—1 ge wonnen. Wij zijn er van overtuigd, dat wanneer onze spelers met een zelfde vastberadenheid en elan als j.l. zondag, deze wedstrijd ingaan, er gewonnen zal worden. Supporters welke willen mee reizen, gelieve voor zondagmorgen 10 uur plaatsbewijzen af te halen. Prijs f 3. Venray 2 ontvangt Wilhelmina 2 en het zal voor hen een zeer zware opgave worden, hiertegen een goed resultaat te behalen. In Weert werd op het nippertje verloren met 3—2 Venray 3 moet op bezoek bij RKDEV 2. Thans werd met 2—1 gezegevierd, maar ditmaal kunnen we alleen maar hopen op een over winning. Venray 4 krijgt BVV2 op bezoek. De uitwedstrijd eindigde in een 2—2 gelijkspel dus moet hier het voordeel van eigen terrein de door slag geven. Nog eens de tanden op elkaar. Venray 5 ontvangt America 3 en ditmaal moet er toch weer eens een overwinning uit de bus komen. „Oostrum"-nieuws Het was afgelopen zondag een tamelijk succesvolle dag voor de onzen. Het tweede en derde wisten beide een klinkende overwinning te behalen, resp. met 6—4 en 10—1. Alleen het eerste moest met een gelijk spel genoegen nemen.-: Vooral het derde kwam zeer ver rassend uit de hoek. 10—1 tegen America 3, een ongekend resultaat. Met het opstellen van een paar nieuwe voor waartsen, bleek men een goede greep gedaan te hebben. Bij rust was de stand 31. Wisten de Americanen voor rust nog enigszins stand te houden, na rust konden zij het tegen de Oostrumse aan vallers niet meer bolwerken, zodat de stand geleidelijk opgevoerd kon worden tot 101. Het tweede had het moeilijker tegen Resia 2, maar uiteindelijk bleken zij toch het sterkst. Wel moest er telkens een achterstand worden ingelopen. Een kwartier na rust wist Resia 2 de stand nog op 3—4 te brengen. Lang plezier hadden zij echter niet van dit suc ces, want direct daarop maakte Oostrum weer gelijk. Hierna kreeg Oostrum 2 nog een viertal corners te nemen welke zo haarscherp voor doel werden ge plaatst, dat de bal maar een tikje nodig had om in doel te verdwij nen. Hieruit ontstonden dan ook 3 doelpunten. Het laatste doelpunt was echter niet meer geldig, daar descheidsrechter juist tevoren einde van de wedstrijd had gefloten. Het eerste had het in Tienray ook hiet zo gemakkelijk. Met rust stond men zelfs nog met 2—0 achter. Na rust slaagde men er echter in, gelijk te maken. 2—2. Morgen krijgt het eerste RKGFC op bezoek. Dit wordt de wedstrijd van de dag. Zoals u uit de rang lijst kunt zien gaat het op het ogen blik hoofdzakelijk tussen Montag- nards en RRGFC, ofschoon de 2 daarop volgende ook aardig zijn opgeklommen. Van Montagnards heeft men glansrijk met 4—1 ge wonnen. Indien er morgen dan ook gevoetbald wordt als destijds tegen Montagnards, wordt het morgen een overwinning voor Oostrum. Het tweede is vrij. Het derde heeft een uitwedstrijd. Hockey-nieuvvs Als de weersomstandigheden het toelaten, zullen er morgen weer twee wedstrijden aan de Leunse- weg gespeeld worden. De dames hebben voor Heerlen nog een en ander in het vat. Des tijds werd in het Zuiden de eerste nederlaag van het seizoen geïncas seerd, Een revanche dus? De heren spelen tegen Concor dia I (Roermond), een van de mede- concqrrenten voor het kampioen schap. Deze tegenstander is ons nog volledig onbekend. Ook hier, wanneer de heren op volle sterkte uitkomen en de voorhoede zijn techniek productief weet te maken, verwachten we hele of halve winst. vjm 20 t/m 26 februari 1959 GEBOREN: Cox Wilhelmus, Broekweg 21 Colman Berdine, Molenpad 21 Goumans Peter, Hoenderstraat 10 Scliell Maria, Patersstraat 34 Rutten Angelina, Langeweg 44 Kallen Anna, St. Jozef laan 14 Bos Jacqueline, Lovinckplein 1 Peeters Maria, Vrede weg la Arts Reinier, Heide L 33 van Soest Regina, Hoenderstraat 8 S winkels Francisca, Past. Jacobspeel van Well Gerardus, Laagh.weg 23 Manuputty Louise, wnd. Vlakwater Jansen Josephus, Putten weg 9 v. Gerven Josephina, Maash.weg20 Creemers Josephina, Kleindorp 11 OVERLEDEN: Loönen Petronella, 2 dagen v. Heijster Johannes, 78 jr, Volen Cox Antoon, 97 jr, Vierlingsbeek Gijsens Johanna, 82 jr, Gulpen de Kroon Johanna, echtg. v. Stall- mann J., 48 jr, Markt. ONDERTROUWD: Rongen, Hendrikus W.H., 23 jr, fabrieksarbeider, Kempweg 3 en Hendriks, Gertruda, 19 jr, Lang straat 33b GETROUWD: Lomme, Peter, 37 jr, landarbeider te Geijsteren en Mommen, Johanna, 37 jr, Venray Wij geven met grote vreugde en dankbaarheid jegens God kennis van de geboorte van ons dochtertje MARLIES Bij het H. Doopsel ontving zij de namen Maria Louise Theo dora Willy. L. SCHELL N. SCHELL- VAN DEN DRIES Venray. 20 februari 1959 Patersstraat 24 Tot onze diepe droefheid overleed heden, na een kort stondige ziekte, in het St. Elisabethziekenhuis te Venray, mijn inniggeliefde echtgenote, onze zorgzame moeder, doch ter, zuster, tante en nicht echtgenote van J. G. M. Stallmann in de leeftijd van 48 jaar. Wij bevelen de ziel van de dierbare overledene in uwe godvruchtige gebeden aan. J.G.M. STALLMANN CLARA, HANS Familie de Kroon Familie Stallmann Venray, 26 februari 1959 De plechtige lijkdienst ge volgd door de begrafenis zal plaats hebben op maandag 2 maart om 9 uur in de par.- kerk van St. Petrus Banden te Venray. Bijeenkomst Markt hoek Marktstraat 8.45 uur. Voor de vele hartelijke blijken van belangstelling, welke wij bij ons 25-jarig huwelijksfeest moch ten ontvangen, zeggen wij, ook namens onze kinderen, hartelijk dank. J. Dericks G. Dericks- Volleberg Venray, Langstraat 34 Langs deze weg betuigen wij onze welgemeende dank voor de overgrote belangstelling bij het overlijden en de begrafenis van onze lieve man en vader Jac. Janssen Speciaal dank aan Dr. van Thiel, geestelijke en wereldlijke overheid, alsook aan Begrafenis onderneming J. Goumans. en kinderen Venray, Patersstraat 5a. Per 1 maari zijn wij voortaan telefonisch aangesloten onder nr. Degenen die nog iets te vor deren te hebben van of verschul digd zijn aan de Vastelaovesklup gelieven hun rekeningen in te dienen bij of betaling te doen aan A. Commans, Langstraat 9 vóór maandag 2 maart. Latere indiening van rekening leidt tot een belangrijk uitstel van betaling. bij ons de gunstigste gelegenheid voor auto-verzekering Kruijsen-Meesters Julianasingel 41 Gevraagd nieuwe a. verplichting voor slechts 1 j. b. vlotte betaling c. gunstige leveringsmogelijkhe den. op station Oostrum betere verladingsmogelijkheid. Bij rasse keuze staan wij U met onze ervaring gaarne ten dienste. Aanbevelend, Huub Janssen Aardappelhandelaar SEVENUM Tel. 04767—452 Gelegenheid tot inscharen van vee boerderij 't Rozendaal. Te bevr. |Kerkpad 3, tel. 555. Kaih. bouwvakkers denkt aan de a.s. maandag 8 uur in café In den Engel. Bij voldoende deelname op Halfvasten-zondag per bus naar (België) Opgaven vóór vrijdag a.s. bij Goumans, Smakterweg 56. Wij vragen nog geregeld tot 15 april. Even een kaartje en persoon lijk bezoek volgt. Timmermannsweg 36 heeft voor U in voorraad aan matige prijzen. Op tuinzaden 10 pet. korting Biedt zich aan jongeman voor het spitten van tuinen Groenewoltsepad 24. Aspergeslekers(siers) gevraagd H. Nabben, E 54 Oirlo. Banketbakkerij Schiks Deurne tel. 360 vraagt een bakkersleerling GEVRAAGD voor terstond boerenknecht of arbeider P. J. Aerts, G 219, Overloon-Vlak Meisje gevraagd voor een halve dag in de week voor 't schoonhouden van kantoor Brieven onder nr. 262 bureau van dit blad. GEVRAAGD voor direct als hulp in de huishouding P. Slits-Brouns, Kempweg 5 Coöp. Zuivelfabriek „Venray" vraagt een mnl. of vrl. aankomend Sollicitaties schriftelijk kantoor der fabriek. Werkzoekende vrouwen en meisjes gevraagd voor hele of halve dagen. Adres bureau dezer. Biedt zich aan zelfstandig meisje als hulp in de huishouding voor dag en nacht. Adres bureau dezer. Wegens huwelijk van de te genwoordige net dagmeisje gevraagd niet beneden 18 j., voor hele of halve dagen in gezin van 2 pers. Was buitenshuis. Mevr. Thijssen, Maash.weg 65 Step gevonden Cornelissen, Overloonseweg 7. TE KOOP rode Maasklaver Clephas, Paardekopweg 10 Veulen. TE KOOP halfh. witte kinderwagen z.g.a.n. Tevens per 1 mei meisje gevraagd voor enkele dagen per week. A. Verberkt, Oranjestraat 5 TE KOOP 7wk. pullen W x R geënt tegen bronh. en vogelpest, stierkalf 1 week P. Bonants, Spurkt 13. TE KOOP 4 dragende varkens 15 weken dracht, en varken v. huisslachting Ant. Arts, Beek 6 Merselo. Te koop gevraagd met opgave van prijs een goed bruikbaar trapnaaimachine Adres bureau van dit blad. TE KOOP 10 zware biggen Duykers, Castenray. TE KOOP flinke partij stalmest P- Evers, Hardeweg 2 Veltum TE KOOP DKW bestelwagen '54 i.g.s. Bakkerij J. Verheijen, D 1 Oostrum. TE KOOP korte leren jas f 35.- motoroverall en gorde f 25.- Wels, Smakterweg 52 TE KOOP 15000 aspergeplanten zware 1 jarige, R.v.B. Ant. Voermans, Leunseweg 1 TE KOOP Stationsweg 61 TE KOOP 500 6w. kuikens WL x R x R i partij eetaardappelen G. Winnen. Overloonseweg 2l TE KOOP partij biggen L. Kessels, Spurkt 8 TE KOOP 3 dragende zeugen 2e worp zeug met biggen, aftands werkpaard. 7 zware biggen, gelegenh. tot inscharen van vee A. Wijnhoven, Venrays Broek Te koop aardbeiplanten Jecunda, NAK A gek. f 20.- pe 1000, bij M. Fleurkens, Geijstersi weg 39 Oostrum, tel. 04780—85 TE KOOP zeug 15 w. dracht H.P. Philipsen, Laagh.weg 19 TE KOOP of te ruil tegen brommer motorrijwiel Jawa Jr. met nieuwe banden. G. Rongen, Vlakwaterweg 3 C Voc TE KOOP 500 7w. pullen W x R« G. Peters, Oirlo F 19 tel. 34a, TE KOOP partij biggen ]Sic J. Geurts-Ambrosius, Veulen H2J TE KOOP voldr. koe 4 x gekalfd! E met zeer goede productie, r tbc- en ab-vrij, j* wagenzadeltje, giervat met onderstel voor paard. J. van Lipzig, Jam Poelsweg 2, Ysselsteyn, tel. 254 Tevens gevraagd voor 1 mei Te koop 30.000 aspergeplanten R.v.B. p M. Duykers, G 35a Castenray r v -1 TE KOOP jonge volbloed koe 12 maart aan telling, melkl. ten inzage. Verheijen, Timmermanns 'Kc weg 14, Ysselsteyn. uv Al Pc TE KOOP 9 dragende schapen M. Willems-Hendriks.Overloon G 121. TE KOOP partij WL pullen 7 wk. A. Peeters. Scheide K 97. Aangeboden Morris vrachiwagen '56 2 ton, nagenoeg nieuw, f 2500.- J. Cup, Maashees, tel. 208. TE KOOP 2j. luxe merrie Grt. getuigd 200 WL en 300 WxR kuikens 7 w., geënt tegen bronch. en pest Goumans, Molenhof. TE KOOP 2 ligriemen v. zadel als nieuw en kopstuk M.J. Aben-Geurts, Servatiusweg 4 TE KOOP partij rode wortelen en eetaardappelen Th. Linders, Deurneseweg 13. TE KOOP kinderwagen z.g.a.n. Adres bureau van dit blad. TE KOOP 4 zware biggen P. Hermans, Kalutweg 7, Veltum TE KOOP lange leren motorjas Molenplein 2. TE KOOP electr. kunstmoeder, partij witte soepbonen, 6000 kg voederbieten Jos. Rongen, Brukske C 77 dr. ol 1 J.Ja Ko N TE spe I

Peel en Maas | 1959 | | pagina 2