Zenuw Het Warenhuis MAGAZIJN „DE ZON" Het geluk gevonden Ingezonden. bestrijding In blijde Verwachting nfflagBmaFflTfTi FOUNDATION SHOW 1958 Leuke Damesschorijes EBBERINK Reuze keuze BH'; EBBERINK Zondagsgedachten Wat wij allen zoeken Een mens heeft de vreugde nodig om te leven. Zonder vreugde ver schrompelt zijn ziel. Zonder vreug de gaat ook zijn gezondheid ten gronde. Wij weten het allen uit eigen er varing, want wij zoeken naar vreug de en proberen langs alle kanten die schat te bemachtigen. Zoals goudzoekeis onvermoeid de grond omwroeten om maar een beetje goud te vinden, en zoals parelvis sers telkens weer onder water dui ken om een enkele mooie parel te bemachtigen, zo zoeken wij overal koortsachtig naar vreugde en geluk. Een legende Maar het gaat met vele mensen als met die mens uit het oude Per zische verhaal. Hij is ook op zoek naar de vreugde, naar het geluk, en hij reist jaren en jaren alle landen af en de wereld door, tien jaren, twintig jaren, vijftig jaren. Hij zoekt het in het paleis en hij zoekt het in een herdershut. Hij zoekt het op de zetel van de bur gemeester en hij zoekt het in het huis van de arbeider. Hij zoekt het bij de wetenschap en hij zoekt het bij de kunst. Hij zoekt het bij de mensen en hij zoekt het bij het dier. En altyd verder voert hem zijn weg en hij wordt oud van het gaan en moe van het zoeken. Dan komt hij aan een grote tem pel en boven de deur staat te lezen: „Hier schreit ge geen tranen, hier schroeit u geen smart, hier woont uw geluk, blijf hier met uw hart". Eindelijk! Gevonden! Hij gaat de prachtige brede mar meren trappen op, vol verwachting opènt hij de poorten om het geluk te gaan beproeven, dat hij een leven lang zocht. De deur gaat open en hij staat.... voor een graf. Zo verhaalt een oude Perzische legende. Maar het kon evengoed het verhaal zijn van menig moderne mens die het geluk najaagt tot aan zijn dood maar niet weet waar hij het moet zoeken, en het niet zoekt bij God. Waar de echte vreugden zijn Dat wij hier op aarde nooit vol maakt gelukkig kunnen zijn, maar pas na onze dood, aan de overkant van het graf: dat verzekert God Zelf ons door de mond van Zijn Prof eten,'Apostelen en Evangelisten, „De wereld gaat voorbij met haar begeerlijkheid, maar wie de wil van God volbrengt, die blijft in eeuwig heid". Dat is Sint Jan die het ons vertelt. „Want", zo zegt hij: „Elke traan wist God weg uit uw ogen, de dood zal er niet meer zijn. Geen rouw, geen geween en geen smart, en al het vroegere is voorbij". En Sint Paulus komt het ons vertellen: „Geen oog heeft het ge zien en geen oor heeft het gehoord en het kan zelfs in een mensenhart niet opkomen, wat God aan vreug de heeft weggelegd voor hen die Hem liefhebben". En zo weten wij ook, dat wij de echte vreugden slechts zullen schep pen uit de bronnen van de Zalig maker. Want nadat Hij voor ons heil de donkere poort van ver nederend lijden en een wrede dood was doorgegaan, viel aan onze Heer door de verrijzenis de volheid van alle vreugden ten deel. En daarin doet Hij allen die zich in geheel aan Hem toevertrouwen. Maar zij moeten dan leven over eenkomstig het christelijk geloof en daarbij ook met Hem hun kruis willen dragen en hun hoop stellen op de eeuwige vreugden in het andere leven. Er is natuurlijk ook in dit leven veel schoons en veel goeds waar over men zich echt verheugen kan. Het aardse leven kent talloze men selijke vreugden. „Houdt uw aandacht gevestigd op al wat waar, op al wat edel, recht vaardig, rein, liefelijk en welgeval lig is", zo spoort ons de Apostel aan. Daar kunnen we de echte vreugden dus ook vinden, maar juist in zover ons dit alles heen- wijst naar en een voorsmaak geeft van de eeuwige vreugden van de hemel. Zo geeft ook de H. Mis, die vie ring van het samenzijn met de Heer, een voorsmaak van de hemelse vreugden en in de H. Communie ontvangen wij het onderpand van onze eeuwige gelukzaligheid en glorievolle verrijzenis. Morgen, op de 4e zondag na Pasen, laat ons de H. Kerk in de H. Mis bidden, dat te midden van de wis selvalligheden van deze wereld onze harten daar gevestigd mogen blijven waar de echte vreugden zijn. Hand- en Spandienstenmisère Waarvoor ik gevreesd had, is reeds spoedig bewaarheid. De redac tie van Peel en Maas weigert ver der in te gaan op de misère en zal ik andere wegen moeten bewande len, om deze onverkwikkelijke Ven- rayse historie op te lossen. U hebt echter niet ingekort, zoals u schrijft in P. en M. van 19 april, maar u geeft van mijn, u toegezon den stuk een bekrompen resumé. Geachte Redactie, het gaat heus niet om een rel, maar om recht vaardigheid. Het spijt mij voor U, dat gij niet zo ridderlijk kunt zijn om het 2e stuk te plaatsen zo no dig met uw commentaar. Bovendien bent U indiscreet, door te schrijven, dat ik hier pas kort woon en daar om geen voorgeschiedenis van de hand- en spandiensten ken. Waar schreef ik iets over ont duiking? Ook weet ik zeer goed, dat de noodlijdende gemeente Ven- ray deze belasting-afkoop-gelden niet kan missen. Wij hebben toch een gemeente raad voor onze belangen. Als ik er inzat was de Haèstedé in 1954 van de baan geweest. Toen bestond in weze de Haèstedé niet meer. Van de 765 opgeroepenen op 10 mei kwamen er 12 op. Welk nut heb ben de landbouwers van deze 12 dappere mannen. De gemeenteraad bleef toen in gebreke ook om de hand-en span diensten te verrichten die zoveel niet afwerpen. T och ben ik er, in tegenstelling van U van overtuigd, dat er straks nieuwe raadsleden zijn, die deze onrechtvaardigheid willen herstellen Zij zullen wel spreken, dan hebben zij onze stemmen. Op een belangrijk punt is U er geheel naast, terwijl U beter weet. Ik schreef: „Ik meen dat alle bur gers van Venray het met mij eens zijn, dat de Haèstedé moet verdwij nen, omdat deze met het algemeen welzijn strijdig is". U schrijft: „als hij stelt, dat deze belasting strijdig is met het alge meen belang moet hij speciaal onze landbouwers eens vragen of deze ze willen missen". Hier behoef ik alleen maar te wijzen op de uitspraak van Wet houder Pubben in 1954. Ik koop het altijd af, maar eriets onbillijks inzien doe ik niet. 't Is hier altijd zo geweest. Nu ben ik voor f 50. van alles af. Zou men echter de opcenten op straatbelasting gaan verhogen, hetgeen dan een moderne vorm van deze belasting zou zijn, dan zou ik wellicht een veelvoud gaan betalen van hetgeen ik nu kwijt ben en daar voel ik weinig voor. Mooi staaltje van groepsbelang stellen boven algemeen belang. Geachte Redactie, daarom willen de landbouwers de Haèstedé niet missen, ze komen er goedkoop af, en gaan toch niet werken: bedroe vende uitspraak van een wethouder en geheel in strijd met de gedach ten waarmede de Haèstedé in het leven is geroepen. Zie mijn artikel in P. en M. van 12 april. Ik wist niet dat Peel en Maas onder clruk staat. Ook dat is bedroe vend. Waarom geen openlijk par tij kiezen, onder het motto: Hij is mijn vriend, die mij mijn falen voorhoudt. Met dank voor de plaat sing. Hoogachtend M.W. van Vugt Stationsstrsat C 41. Hartelijk dank heer v. Vughtvoor uw prettige woorden. We zijn daar werkelijk van onder de in„druk". Ook de raadsleden zullen er hun vreugde aan hebben, evenals het bevoorrechte deel onzer gemeen schap: de boeren. Toch willen we de zaak nog eens ten overvloede proberen uiteen Je zetten. Misschien dat schrijver nog weet, dat indertijd juist door opmerkingen van Peel en Maas de zaak om de HSTD aan 't rollen is gekomen. We hebben toen de op merking gemaakt, dat men twee dingen kon doen: ofwel de belas ting goed innen of goed doen uit voeren of er helemaal mee ophou den. Daar is toen een heel gevecht over ontbrandt. Er waren voor- en tegenstanders en zelfs landelijke bladen hebben zich met de kwestie bezig gehouden. Het voornaamste argument der tegenstanders was: deze baatbelas ting is middeleeuws en past niet meer in de moderne tijd. De ge meenteraad stond voor 'n moeilijke opgave. Liet men de HSTD ver vallen, dan moest een andere be lasting verhoogd worden. Dat zou dan de straatbelasting zijn. Deze moet echter door de eigenaar van een bepaald pand of bepaald huis betaald worden, niet door de huurder of pachter. Was dit billijk en rechtvaardig? De huurders of pachters profi teren toch evengoed van goede wegen als eigenaars, terwijl deze laatste, die extra last niet in hun huren en pachten mochten door berekenen? De raad meende o.i. terecht dat dit onrechtvaardig zou zijn en gaf de voorkeur aan de HSTD,'die als ze inderdaad middeleeuws en onrechtvaardig zou zijn zeker nooit de koninklijke goedkeuring zou krijgen. Die kreeg ze echter wel en in afzonderlijke daarna nog gevoerde processen kreeg de gemeente gelijk. Sindsdien is de HSTD weer in gevoerd en wordt voor zover wij kunnen beoordelen goed geïnd of uitgevoerd. De heer v. Vugt mag dan al ful mineren tegen deze HSTD en ver-' tellen, dat, als hij in de raad zat, het anders zou worden, de vraag is echter, waarom hij zich dan geen candidaat gesteld heeft en waarom hij dan niet eens vertelt, hoe hij een rechtvaardiger oplossing denkt te vinden. Als hij uit raadsverslagen citeert, zal hij ongetwijfeld menig maal een citaat kunnen vinden, waarin de uitnodiging staat, iets anders, beters en rechtvaardigers te brengen. De lasten bij de een weg halen en ze dubbel op de nek van een ander te leggen, kan men aller minst een oplossing noemen. Terugkeer van zelfvertrou wen en'arbeidsvermogen. Verdwijning van angst, oprust en gejaagdheid. Mijnhardt's Zenuwtabletten Zelfbediening Een begin van brand in de op slagplaats van de grossierderij der firma H. aan de Parallelweg te Weert, welke brand een grote voor raad papier dreigde aan te tasten, werd automatisch geblust dooreen partij limonade, die aan de kook raakte en het vuur onderspoot. Slaande opperwachtmeester krijgt zware geldboete De opperwachtmeester P.M., oud- postcommandat van St Willebrord, is donderdag door de Bredase recht bank schuldig bevonden aan twee hem ten laste gelegde mishande lingen. Veertien dagen geleden moest de opperwachtmeester terecht staan, omdat hij een fietser, die zich bij aanhouding wegens het rijden zonder licht brutaal gedroeg, had geslagen en omdat hij een dronken arrestant in de cel te St Willebrord met een gummiknuppel had mishandeld. De officier van Justitie eiste drie maanden gevangenisstraf. De recht bank legde een boete van vijf hon derd gulden op. Doodgewaande Fransman bljjkt springlevend Vorig jaar juli vond de politie aan de oever van het Meer van Genève de kleren van de 25-jarige student Bernard Kohier, zoon van Franse fabrikant. Later vond men zijn lijk in het meer. Het stoffelijk overschot werd toen in aanwezigheid van treurende familieleden en verloofde na een plechtige mis ter aarde besteld. Achteraf is nu gebleken, dat het begraven lijk niet dat van Bernard Kohier was. De jongeman is spring levend en woont op Martinique, waar hij onderwijzer is op een school voor wezen. Tegenover een correspondent van France Soir, die hem heeft opgespoord, verklaarde Bernard, dat hij een nieuw leven was begonnen en al het oude wilde vergeten. Hij had vorig jaar in Bretagne een zes meter lange zeil boot gekocht, waarmee hij via de Canarische Eilanden naar Marti nique was gezeild. De vraag is nu alleen nog maar, van wie het lijk was dat vorig jaar in het Meer van Genève opdook. Zo heet het Doktersboek met èlle raad voor Moeder en Baby. Gratis bij de Babyderrn Super-Babyset, waarin poe der - zall - olie - zeep - shampoo, f 5.90 Weten is gerust zijn. van 4 tot en met 9 mei. PAROCHIEKERK VENRAY Priester van de week Pater Domitius. 4e Zondag na Pasen: 6.30 Antoon Franssen echtg. en overl. fam., 7.30 vd. Goor-Peeters en zoon Frans, 8 30 zek. int., 9.15 hoogmis vd. parochie, 10.30 H. Oudenhoven en echtgen., 7 uur lof. Maandag: 6.45 overl. parochianen, 7.30 uit dankbaarheid, 7.30 Gertruda S chobbers—Kusters buurt8.15 overl. fam. Wilms-v. Els lh, 9 uur 50-jarig huw. Vermeulen-Dijkmans 3h, 9 u. lm Wilhelmus Vermeulen. Dinsdag: 6.45 overl. fam. A.Ver beek—Gossens en Swemers—Gou- mans, 7.30 tot int. van Z.H. Paus Pius XII, 7.30 H. Driessen, 815 Eli- sabet Smulders 2kl., 8,15 Lamber- dina Vullings—Theeuws. Woensdag: 6.45 Elis. Lamers Jacobs, 7.30 Antonetta Wijnhoven- Driessen, 815 overl. fam. v.Meyel- v. Megen en dochter Berta lh, 8.15 Dr Bloemen, 9 uur pl. huwelijk Pennaerts-Rongen, 9.45 40-jar. hu welijk F. van ElsA. Wilms 3h, 7 uur Meilof. Donderdag: 6.45 wed. Klomp en dochter Lena, 7.30 Sacramentshoog mis, 7.30 Gertruda Schobbers-Kus- ters(buurt), 8.15 Jacobus Verhaag en ouders 3 kl., 8.15 overl. fam. vd. Vegt-vd. Boogaard. Vrijdag: 6.45 fam. Michels Seykens en Henr. Versieyen, 7.30 Mart. Poels en Johanna Ruthee, 7.30 zek. int. R, 8,15 Johannes Mi chels en Gertruda Wismans 3kl, 15 Piet Baetën. Zaterdag: 6.45 O.L.Vr.-hoogmis, Kindsheidsdag, 7.30 Hendrina Man- ders-Janssen; 7.30 echtpaar Lens- sen-Jeuken; 8 u. Kindsheidmis; 9u pl. huw. Knechten-Siebers; 9.45 25j. huw. Stiphout-Claessen lh.; 7 u. Marialof; 5.307.30 biechten. Zaterdag Wereld-Kindheidsdag. Zondag 4 mei is er auto- en mo torrijtuig-zegening om 11.30 op de Grote markt. In de meimaand is er niet elke avond lof, maar alléén woensdag en zaterdag. Wij verwachten nu wel, dat meer gelovigen deze twee keer per week het lof kunnen bij wonen. De schoolkinderen leren deze week de 48e en 49e les van de katechismus. Zaterdag Werelddag van de H. Kindsheid Op deze feestdag van de H. Kindsheid verwacht de Paus dat alle katholieke kinderen over heel de wereld in de H. Mis en bij de H. Communie heel bijzonder bidden voor al die heidenkinderen, dat ze ook eenmaal gelukkige kinderen van God mogen worden. En dat zij bovendien van hun eigen spaar centjes edelmoedig offeren tot steun van het missiewerk. Zaterdag om 8 uur is de Hoog mis, die ook wordt opgedragen voor alle levende en overleden leden van de H. Kindsheid. De kinderen moeten de spaarcentjes met hun eigen offertje voor de missie dicht Deze groots opgezette en bijzonder interessante show wordt ge houden op WOENSDAG 7 MEI 's avonds om 8 u. in Zaal „Wilhelmina" De show wordt opgeluisterd door CARLA met haar sprekende poppen, o,a. bekend door vele televisie uitzendingen. Wij bieden U een gratis consumptie aan. Reeds nu zijn aan onze zaak en eventueel nog des avonds aan de zaal GRATIS toegangsbewijzen ver krijgbaar. Alleen toegankelijk voor dames. JAC. FONCK GROTESTRAAT 9 Donderdag 8 mei is de Iduna corsetière de gehele dag in onze zaak, om U zonder verplichtingen te adviseren. geplakt meebrengen naar de kerk. Bij de Offerande worden die zakjes door kinderen uit de missielanden opgehaald en worden die offertjes neergelegd voor het beeld van het Goddelijk Kind. Wie zijn spaarzakje verloren heeft, moet zijn offertje voor de missie maar in een gewone envelop insluiten. RECTORAAT PATERSKERK Vierde zondag na Pasen. H. Mis- se/i om 6.30, 7.30 en 10.30; 9 uur Hoogmis. Vandaag eerste coll. voor onze kerk, tweede coll. v. Voort planting des Geloof:?. Onder de mis van 7.30 zullen de kinderen de Eerste H. Communie ontvangen. Kinderen en Bruidjes moeten om 7.10 aan „San Damiano" aanwezig zijn. Vriendelijk verzoek onder deze H. Mis de 12 eerste rijen banken aan weerszijden vrij te laten voor ouders en familie leden. 's Middags om 3.30 lof en toewij ding aan Maria. Het lof om 7 uur vervalt. Maandag: om 7.30 oefening van de Meimaand. Dinsdag: vierde dinsdag van de Antonius-noveen. 6.30 gez. H. Mis. 's Avonds 7.30 Avondmis, korte toe spraak en gebeden der noveen. Vrijdag: 9 uur gez. H. Mis bij 25-jarig huwelijk Baltussen-Bollen. Zaterdag: YVereldkindsheid-dag. 7.45 H. Mis voor alle schoolkinderen. Na de mis zegening vd. kinderen. Daarna brengen de kinderen hun offertje. 9 uur gez. H. Mis bij 25-j. huwelijk Klaassen-Noyen. Van 3—8 uur gel. om te biechten. Iedere avond om 7.30 oefening van de Meimaand. Deze week dagelijks een H. Mis voor onze weldoeners. MIS-INTENTIES Vierde zondag na pasen. 6.30 Theodorus Slits, 7.30 Willem Lem- men, 10.30 overl. fam. Arts-Drab- bels. Maandag: H. Pius. 6.15 overl. ouders Philipsen-Goosens en zoons Martin en Peter, 7 uur Gerardus van Meijel, zoon en dochter, 7 uur Hendricus Hendriks, 7.45 Wilhel mina Holtackers. Dinsdag: H. Joannes v.d. Latijnse Poort. 6.15 Theodorus Slits, 6.15 Jacobus Bystervelts en Maria van Meijel, 7 uur Anna Poels-Voesten, 7 uur bijz. int., 7.45 Hendrik Kruyser v.d. Ven, 8.30 Petrus Manders. Woensdag: H. Stanislaus. 6.15 Peter Philipsen, 7 uur Johanna Maassen-Peeters, 7 uur overl. ouders H. v.d. Heijden-Moors, 7.45 Lamb. Nijmeyer. Donderdag: Verschijning van de Aartsengel Michaël. 6.15 Peter Philipsen, 7 uur overl. moeder, 7 u. bijz. int., 7 uur voor een 80 jarige, 7.45 bijz. int., 8.30 Willem Janssen. Vrijdag: H.Gregorius v. Nazianze. 6.15 overl. ouders Philipsen-Goosens en zoons Martin en Peter, 7 uur overl. ouders Beerkens-Greefkens, 7.45 Wilhelmina Holtackers, 9 uur uit dankbaarheid 25-jarig huwelijk Baltussen-Bollen. Zaterdag: H. Antonius. 6.15 Jac. Bystervelts en Maria van Meijel, 7 uur t.e.v. O.L. Vrouw (S), 7.45 Theodorus Slits, 9 uur uit dank baarheid 25-jarig huwelijk Klaassen- Nooyen. PAROCHIE OOSTRUM 4e Zondag na Pasen: 7 en 9 uur H. Communie, 7.30 en 10 uur de beide H. Missen, 3 uur pl. lof met preek en ommegang over de vlas akker. Maandag: 7.30 best. zm voor Mart. Peeters. Dinsdag: 7.30 best. zm voor Will. Claessens. Woensdag: 7.30 best. voor vrouw Hub. Janssen. Donderdag: 7.30 gest. gez. jaarg v. Mart. Hendrixen Gertr. Janssen v Vrijdag: 7.30 best, zm v. Leon Maas. Zaterdag: 7.30 gest. gez. jaarg. v. Ger. vd. Voort, 7.30 Marialof. PAROCHIE LEUNEN Vierde zondag na Pasen. 7 uur H. Mis v.d. parochie, 8 uur H. Mis voor Frederica Loonen-de Ponti, 9 uur H. Mis voor Gerard Verkoijen, 10 uur hoogmis voor Hendrina van Ool-Jeucken; maandcollecte voor onze kerk; na de hoogmis Te Deum bij gelegenheid v.d. verjaardag van H.M. onze Koningin; 3 uur maan delijks aanbiddingsuur met oefening van eerherstel. Maandag: 7 uur H. Mis v. Albert Loonen, 7.30 gez. jrg. Johanna Loonen-Cruijsen. Dinsdag: 7 uur H. Mis v. Henri Weijs, 7.30 gest. jrg. Martinus Claessens, echtg. en zoon Gerard, 9 30 pl. huwelijkshoogmis voor de bruidsparen Aarts-Loomans en Hegger-Aarts. Woensdag: 7 uur H. Mis v. Peter Emons, vanwege de buurt, 7.30 gest. jrg. Maria Lemmens, 10 uur pl. huwelijkshoogmis v.h. bruids paar Hoedemaeckers-Vissers. Donderdag: 7 uur H. Mis v. Peter Joh. Litjens en Hendrina Janssen, 7.30 gez, jrg. Matheu Vervuurt. Vrijdag: 7 uur H. Mis, 7 30 H. Mis v. Elisabeth Reintjes-de Lauw. Zaterdag: 7 uur H. Mis, 7.30 H. Mis v. Piet Reintjes. Biechten van 4—5 uur en van 7.30—8 uur. 8 uur lof t.e.v. O.L. Vrouw. Deze week elke dag oefening van voorbereiding voor de kinderen der Eerste H. Communie na de H. Mis van half 8. Kerkpoets: Riet Marie de Mulder. Koonings en PAROCHIE CASTENRAY 4e Zondag na Pasen: maandel. buitengewone collecte voor de kerk. 7.30 hoogmis voor de parochie en Te Deum vanwege de verjaardag van H. M. Koningin Juliana, 10 u. Im., 3 u. maandel. aanbiddingsuur. Maandag 7.30 gez. jd. Antoinette Tacken. Dinsdag 7.30 H. Mis bij gelegen heid van de inzegening van het huwelijk van het bruidspaar Jozef Minten en Henriëtte Philipsen, 10 u pl« H. Mis bij gelegenheid van de inzegening van het huwelijk van het bruidspaar Jan Rambags en Antonia-Ermers. Woensdag 7.30 gest. gez. jd. Eli sabeth Cremers-Verstegen, 9 u gez. H. Mis overl. fam. Rambags-Er- mers-Smits. Donderdag 7.30 gest. gez. jaard. fam. P.J. Weijs-Friezen, 10 u, gez. H. Mis tot dankzegging bij25-jarig huwelijk P. Rambags*Smits. Vrijdag 7.30 gez. maandd. Willem Thielen. Zaterdag, feest vd. H. Kindsheid, alg. H. Communie vd. kinderen vd. bekering vd. heiden kinderen, ou der de H. Mis offeren de kinderen hun gespaarde bijdrage vd. Missie, waarna toewijding aan het Goddel* Kind Jezus en wordt Kindsheid zegen gegeven, 7.30 gez. H. Mis t.e.v. O.L.Vr.v.A.B., t.i.v.h. die hier voor offerden, 6.307.30 biechten, 7.30 lof, rozenhoedje en gebeden vd. Broedersch. O.L.Vr.v.A.B. A.s. zondag vroegmis t.e.v. St. Jozef, t.i.v.d. afd. KAB. RECTORAAT SMAKT 4e Zondag na Pasen: 6.15 lm., 7.30 hoogmis, 10 u. lm. t.z., 3 u. lof. Maandag 6.30 en 7.30 lm. uit dank Dinsdag 6.30 gez. jd. Antonia Bo- vens, 7.30 lm. Woensdag 6.30 en 7.30 lm. t.e.v. St. Jozef. Donderdag 6.30 en 7.30 lm. uit dank. Vrijdag 6.30 lm. t.e.v. H. Hart, 7.30 lm. voor de a.s. bruid Truus Rutten, besteld door de Marlacon- gregatie. Zaterdag 6.30 lm. en 7.30 gez. H. Mis t.e.v. de berg Karmel, 9 u. pl. huwelijksmis bruidspaar Gelden- Rutten, 5—7.30 biechten, 7.30 Ma rialof. aparte modellen Balatum Viltpapier Cocoslopers Karpetten Matten Gang- en traploper Plastic alle soorten Tafelzeil Tafellinoleum Boorband Gordijnroeden Behangselpapier Randen Gordijndraad Gordijnrail Traproeden Trapkussens Knalogen Loperpennen Balatumlopers in alle breedten Chinamatten Kastranden Schoorsteenranden Kachelzeiltjes Spatzeiltjes Balastore gordijnen voor de zon enz. enz. fa. Th. Pouwels Zn. Hofstraat 10 Julianasingel 2

Peel en Maas | 1958 | | pagina 2