SPORT speel; K.A.V. In Memoriam P. J. T1IIELEN Em. Pastoor-Deken van Yenray Koninginnefeest te Venray Nummering der lijsten voor te Yenray Burgerlijke Stand Yenray ADVERTENTIËN Maria Antonia Yerheijen Café In den Engel Goudster pootmais Bijverdienste Reparaties kunstgebitten Jongens 14-18 jaar naaisters Paardenver Ferguson ei Week-re Koudwatervi Ie H. Coi Het War Hypotheke Slagerij J. jongen 16 Veeverze „Eensgezii geen begroting nodig was, want dan zijn er toch geen centen. Maar als 't daar aanwezige puin, voor zover de lieve jeugd 't nog niet uit elkaar gegooid heeft, wat uit el kaar verspreid wordt, is er een goede pulnweg, die practisch niets kost, maar veel verlichting geven kan voor het verkeer in en rond de kom. Dit zal alsnog bekeken worden. Dan wijdde dezelfde spr. enkele woorden aan de zg. arbeidswonin- gen aan de Maasheseweg en elders in de kom. Dat zijn merendeels verschrikkelijke gevallen, soms haast ruïnes. Nu zal er wel geen geld zijn, maar dat houdt dan in, dat men over enkele jaren deze mensen een nieuw huis zal moeten geven, hetgeen toch ook geld gaat kosten. DE BRUIJN gaf meteen ant woord. Die huizen zijn zeer slecht gebouwd. Voor de oorlog had de woningbouwvereniging f 23 per jaar voor onderhoud, waarmee ter nauwernood de kleine dingen be taald kondèn worden. Na de oor log is er slecht materiaal en herstel geweest en de f 93.die er toen beschikbaar waren, gingen vlot op aan het herstel van het herstel De gemeente is om hulp gevraagd maar deze heeft zelf hulp nodig. Desondanks is Ons Limburg er in geslaagd, dat binnenkort de daken, plafonds en goten zullen opgeknapt worden, waarmee dan de grootste nood is opgelost. Daarmee kwam dan het einde aan deze vergadering, waarop geen enkel raadslid op het appèl ont brak. In 1935, toen hij zijn veertig-jarig priesterfeest vierde, vroeg deken Thielen zijn ontslag aan Mgr. Lem- mens en nam hij zijn intrek in het ziekenhuis te Horst, zijn geboorte plaats. Deken Thielen was tevoren pro fessor geweest op Rolduc en pastoor te Mook. Hij had al jaren gezegd: als ik veertig jaar priester ben, neem ik mijn ontslag en hij hield zich hieraan, ofschoon hij nog vol komen vitaal was. Ongeveer 23 jaar heeft hij van zijn „otium cum dignitate" genoten. Hij vierde zijn gouden en in 1955 zelfs zijn diamanten priesterfeest. Hij heeft in alle stilte in het ziekenhuis te Horst geleefd en is nog slechts een enkële keer in Venray geweest. Deken Thielen is bijna een kwart eeuw weg uit onze parochie, velen hebben hem niet gekend en toch leeft hij nog altijd voort onder de Venrayse mensen, wel een teken, dat zijn pastoraat een stempel ge drukt heeft op onze parochie en dat hij een priester was die leefde in het hart van zijn volk. Deken Thielen was een stille, eenvoudige en goede mens, hij was een heilig priester met als middel punt van zijn priesterleven, de hei lige Echaristie. Hiervan getuigen zijn ijveren voor het meeleven met de H. Mis en de volkszang. Hij was een van de eersten, die in zijn parochie een Misweek liet houden. Zijn ijveren voor de dagelijkse H. Communie. Zijn zorg voor de gods vrucht tot het H. Hart, zijn werk voor de godsdienstige verenigingen. Tijdens zijn pastoraat kwam in onze parochie het bijzonder lager onderwijs tot stand. Op zijn aan dringen en met zijn medewerking werden Leunen en Castenray, tot parochie verheven. In 1932 werd Venray, zoals vroe ger, weer dekenaat en pastoor Thie len werd de eerste deken. Voor zover ik deken Thielen ge kend heb, meen ik te mogen zeg gen, dat ik zelden een priester ont moet heb, die zo puntelijk leefde wat zich zelf betreft, maar vooral wat betreft zijn houding tegenover God. Toch vragen wij alle parochianen een gebed voor zijn zielerust, om dat wij weten hoe zwaar de ver antwoordelijkheid is van de priester. Parochianen en inwoners van het dekenaat, een memento voor uw oud-pastoor en deken. ANT. LOONEN Pastoor-Deken van Venray De verjaardag van H.M. de Ko ningin is ook dit jaar weer prettig gevierd in onze gemeente, 't Weer werkte schitterend mee, zodat de vrije dag, die de meesten zich ge nomen hadden, wat dat betreft, al helemaal meeviel. Op de verschillende kerkdorpen werd de jeugd getracteerd of hielden wedstrijden, terwijl in de kom in de voormiddag gevoetbald werd tussen de verschillende lagere scholen om de Oranje-beker. In de namiddag was voor die zelfde jeugd aan de Poststraat nog wat te verdienen met verschillen de spelen, die aan belangstelling niet te klagen hadden. Er waren aardige prijsjes te verdienen, maar men moest er hard voor werken. Om 5 uur begon dan het dansen terwijl om 9 uur op 't Sportterrein van Huize Servatlus een vuurwerk werd ontstoken. Ondanks dat men het publiek wel wat lang liet wachten op het begin, kan men niet anders zeggen, dan dat dit een succesvol hoogtepunt was van deze koninginnedag, waar duizenden naar zijn gaan kijken. De ooo's waren niet van de lucht, evenmin als de vuurpijlen, en een dankbaar applaus op het einde onderschreef het succes van dit eerste vuurwerk na de bevrijding. Nieuws uit Venray en Omgeving Motor-zegening A.s. zondag is er op de Grote Markt na afloop van de laatste H. Mis om half 12 een auto- en motor-zegening. Zondagsdienst huisartsen Vanaf zaterdagmiddag 4 uur tot zondagnacht 12 uur, wordt de prak tijk der huisartsen voor Venray e.o. waargenomen door Dr. VAN DER MEER, Kempweg 32 Telefoon 887 Uitsluitend voor spoedgevallen. GROENE KRUIS Donderdag a.s.: Zuigelingenbureau voor de Kerk dorpen. 1. Lijst van Dijck, Leunen 2. Lijst de Bruijn, Venray 3. Lijst van Haaren, Venray 4. Lijst Jenniskens, Ysselsteyn 5. Lijst Fr. Janssen, Venray 6. Lijst Th. Wintels, Venray 7. Lijst van der Sterren, Oirlo. GESLAAGD Aan de landbouw-winterschool te Horst verwierven hun einddiplo ma de heren A. Arts, Merselo; A. Jenniskens, Ysselsteyn; M. v. Osch, Weverslo en Jan Reintjes, Leunen. Op het op 25 april 1958 ge houden Kraamverzorgsters-examen in St Odiliénberg, slaagden: P.A.M. Strijbosch, Ysselsteyn en P. M. C. Hendrix Geijsteren. Bevordering Met ingang van 1 mei j.l„ werd be vorderd van adjudant-onderofficier tot le luitenant, de beheerder van het mobilisatie-complex in Yssel steyn, de heer M. v. Wely. Zilveren jubileum Zaterdag 10 mei a.s. zal op „Je rusalem" het jubileum gevierd worden van Mej. H. ten Doeschate, die dan de dag herdenkt, dat zij 25 jaren als lerares Geschiedenis aan de Middelbare Meisjesschool aldaar is verbonden. In de namid dag van 2—3 uur zal de jubilaresse receptie houden. Hartverlamming Pater Eulogius Seelen ofra., gar diaan bij het Minderbreederskloos- ter alhier, werd door een hartver lamming getroffen toen hij in Eindhoven op bezoek was. Hij werd opgenomen in het ziekenhuis aldaar. Pater Beda bediend In het ziekenhuis te Nijmegen, werd uit voorzorg van de laatste H. Sacramenten voorzien, de Z.E. Pater Beda Verbeek. Onderscheidingen Bij de traditionele lintjes-regen op de vooravond van de verjaardag der Koningin, werd onze vroegere dorpsgenoot ir. H. SJits, rijkstuin- bouwconsulent te Vught, benoemd tot Officier in de Orde van Oranje Nassau. De eremedaille verbonden aan de Orde van Oranjë Nassau in zilver werd toegekend aan de opperwacht meester instructeur M. de Koning, van de cavalerie. Opperwachtmees ter de Koning, is verbonden aan het mobilisatie-complex te Yssel steyn.- Voor lastige mannen Een boord, die absoluut 16 uur per dag keurig glad blijft zit ten Dat is de oronized boord van Kerko's sneeuwwitte „ESPRESSO" shirt, gemaakt van no-iron poplin, maar wérkelijk no-iron Slechts f 13.50. Espresso shirtszijn verkrijgbaar bij THOMASSEN Kantongerecht Venlo Wegens het in gevaar brengen van het verkeer, waardoor o.a. de fietser H.S. uit Venray, zodanig is komen te vallen, dat hij een bekken- fraktuur opliep, werden voor het kantongerecht te Venlo veroordeeld, de luxewagenbestuurder W. en de tractorbestuurder C. uit Venray, met resp. f 40 en f 50. Van schuld aan een valpartij in de Marktstraat werd vrijgesproken K. uit Venray. Ongeluk Te Venlo werd de 61-jarige H.T uit Venray, woensdag aangereden door een bromfietser, toen hij het rijwielpad aldaar overstak. Ernstig verwond is hij opgenomen in het ziekenhuis te Venlo. Overplaatsingen De wmr. van Ampting van de groep Venray is met ingang van 1 mei c.vergeplaatst naar Vlodrop, terwijl met dezelfde ingang de wmr. Gerards van Herkenbosch is overgeplaatst naar Venray. Opper J. Temme adjudant Met ingang van 1 mei as. is tot adjudant bij het corps Rijkspolitie benoemd de groepscommandant der Rijkspolitie te Linne, J. Temme. Met deze bevordering heeft deze accurate en plichtsgetrouwe poli tieman de hoogste rang bij voor meld corps bereikt, en is hij de jongste adjudant in het district Roermond. Voordat Temme benoemd werd tot groepscommandant te Linne, was hy o.m. te Venray werkzaam als postcommandant en inde jaren dat hij te Venray was gestation eerd hebben allen, welke met Temme in aanraking zijn geweest, deze leren kennen om zijn hoge opvatting van zijn plicht. Gregoriusdag Zondag 4 mei zal te Oirlo, de tra ditionele zangersdag gehouden wor den. In een plechtige hoogmis, die om 10 uur zal worden opgedragen, zullen de gezamenlijke koren van het Dekanaat zingen. Na de hoogmis is er in zaal van Hees een lezing van Pater Licinius Verbij en demonstratie met gramo- foonplaten. Slapen onder een appelboom.... Kent U ook dat onbedwingbare verlangen languit onder een boom te gaan liggen slapen met zorgeloze dromen Precies U kent dat weldadige gevoel nog van uw vakantie, maar u kunt er eenvoudig niet „tussenuit" Dan is King-pepermunt een weldadige moedgevende ver snapering een stukje natuur om overal mee naar toe te nemen Rechtbank Roermond Verdacht van poging tot doodslag c.q. tot zware mishandeling, stond dinsdag voor de Roermondse recht bank de Venrayse opperman M. van den B. terecht. Op 2 maart jl. had hij in zijn woning in een vlaag van woede zijn echtgenote met een broodmes enkele steken in de borst toegebracht, waardoor deze bloe dend doch niet ernstig werd verwond. Na zijn daad was ver dachte de bossen in gevlucht en kon eerst later worden opgespoord. Van de motieven, die hem tot zijn daad hadden geleid, kon verdachte geen enkele verklaring geven. Hij had op de bewuste dag een zondag wel een hoeveelheid alcohol genuttigd, doch was naar huis gegaan, zonder dat daar tussen beide echtelieden enige onenigheid ontstond. Eerst later op de avond had verdachte zich met een brood mes gewapend naar de slaapkamer begeven en daar zijn echtgenote enkele steken toegebracht. Naar verklaringen van de Venrayse op perwachtmeester P. werd zij hierbij slechts licht gewond, aangezien ze erin slaagde haar man het mes afhandig te maken. „Een moeilijk geval" vond mr. Uiterwaal in zijn requisitoir t.a.v. van verdachte, die er in een drift bui maar op los had gestoken. De officier wilde aannemen, dat moei lijke gezinsomstandigheden hierbij wel een rol hadden gespeeld en stelde dat gezien een psychia trische rapport dat verdachte als verminderd toerekenbaar kenschet ste plaatsing in een Inrichting wel de beste oplossing zou zijn. De eis luidde vijftien maanden met aftrek, door te brengen in een bijzondere inrichting en een voor waardelijke ter beschikkingstelling met drie jaar proeftijd. Deze straf achtte verdachtes raadsman mr. H. Joosten wel in overeenstemming met de ernst van het gepleegde feit. Pleiter legde de nadruk op financiële moeilijk heden die verdachte in een radeloze stemming hadden gebracht en op diens drankmisbruik. Kindsheidfeest Dit jaar zal er geen optocht zijn in Venray-kom, bij gelegenheid van de Werelddag der H. Kindsheid. Er zijn wel plannen een soort missie- markt en fancy-fair over enige tijd te organiseren. De kinderen van Venray-kom zullen a.s. donderdag en vrijdag kunnen genieten van de film „Daaronder in Zuid-Afrika", de eerste film die is gemaakt over de Hottentotten, in prachtige kleu ren. De kinderen moeten 25 cent meebrengen naar school. Op zondag 11 mei zal om 3 uur een plechtige zegening van alle kinderen plaats hebben in de pa rochiekerk, waar ook de aller kleinsten met hun moeders ver wacht worden. Mgr. Hanssen op de Smakt Donderdag 1 mei is mgr. J. M. A. Hanssen naar de Smakt geko men, om in een pontificaal lof St. Jozef-arbeider te eren. De Smakt had de bisschop een grootse ont vangst bereid. In zijn toespraak vertelde mgr. als kind zijn eerste bedevaart gemaakt te hebben naar de Smakt. 's Morgens werd een plechtige Hoogmis uitgezonden over de radio en het hoofdbestuur der bouwvak kers kwamen ter bedevaart. Er waren veel bedevaartgangers op deze dag in de Smakt, „Oostrum"-nieuws Dat de wedstrijd voor Swolgen van zo'n groot belang kon zijn, was aan het hele spel niet te zien. Men voetbalde kalm en rustig, zeer spor tief, en bij Oostrum naar het bleek met veel plezier. Dit plezier zal wel wel een groot gedeelte vergald zijn door het bar slechte weer, vooral voor de rust. Swolgen kreeg het klaar een 10 voorsprong te be halen en bijna was dit voldoende geweest voor de overwinning. Oos trum slaagde er op het laatste nip pertje in de stand gelijk te brengen. Dathetscheidsrechterskraagje na het laatste fluitje door een trouwe Swolgse-supporter nog even ver kreukeld werd, was zeker het ver diende loon van deze fluitist niet. Hij had goed zijn werk gedaan. Als men meer snelheid in de aan val kan brengen en meer wil schie ten, zal Oostrum het de volgende keer zeker nog verder brengen dan haar vijfde plaats nu. Daar we ech ter voor de eerste keer in de vierde klasse verschenen lijkt het ons toch een zeer mooi resultaat. Op het programma van de kring staat de wedstrijd FCEB—Oostrum. De datum van dit treffen is nog niet bekend. Iedereen, die de strijd tussen Broekhuizenvorst en ;Oos- trum nog kent uit de eerste klasse, enkele jaren geleden, zal met veel verwachting deze strijd tegemoet zien. van 25 april t/m 1 mei 1958 GEBOREN: Hendrix Henricus, Pr. Marijkestr. 11 Claessens Anna, Heuvelstraat 9 Goumans Jacquelina, Molenhofw. 4 van Raay Yvonne, Kolkweg 21 Janssen Franciscus, Willemstr. 12 Janssen Johannes, Heide L 54b Cornelissen Arnolda, Vredepeel k. 2 Vermeulen Catharina, Oostrum D 6 v. Dijck Elisabeth. Moostdijk 13 Oudenhoven Wilhelmina, Hoenderstraat 29 Wester Maria, Burg. vd. Loostr. 15 Wijnhoven Elisabeth, Brabander A16 OVERLEDEN: Verheijen Maria, wed. v. Gubbels G., 77 jr, Julianasingel 5. van Thor Joanna, 90 jr, Over- loonseweg 2. Huisman Jan, echtgen. v. Ver- berkt E., 75 jr, Langeweg 37. ONDERTROUWD: van Well Joseph, 33 jr, landb., Venr. Broek B 29 en Philipsen Hu- berta, 30 jr, St. Jozeflaan 32; Ver meulen Wilhelmus, 33 jr, schroot- perser, S makter weg 46 en Arends Helena, 19 jr, Timmermannsstr.il; v.d. Weijst Gerardus, 26 jr, arb. N.S., Kattevlaas 4 en Arts Gertr., 28 jr, Timmermannsweg 58; Pluk Gerardus, 33 jr, landb., Merselo N 9 en Versteegen Josephina, 26 jr, Merselo M 59. GETROUWD: Swinkels, Theodorus, 29 jr, en v. Boven, Wilhelmina, 27 jr, beiden te Venray; Poels, Jos., 30 jr, en Ren- kens, Gertr. 22 jr, beiden te Venray; Nelissen, Am. 26 jr, Oploo enJans sen, Anna 25 jr, Venray; Verbeek, Franc., 26 jr, Venray en Goemans, Theod., 23 jr, V'iingsbeek; Rutten, Peter, 24 jr, en Jacobs Jacoba, 23 jr, beiden te Venray. Tot onze diepe droefheid over leed heden, na een langdurige ziekte, zacht en kalm, voorzien van de H.H. Sacramenten der Stervenden, mijn inniggeliefde echtgenoot, onze zorgzame va der, -behuwd- en grootvader, broer en oom JAN HUISMAN weduwnaar van Johanna Maria Willems echtgenoot van Elisabetha Verberkt in de ouderdom van 75 jaren. Wij bevelen zijn ziel in uw god vruchtige gebeden aan. E. Huisman-Verberkt Familie Huisman Familie Willems Familie Verberkt Venray, 30 april 1958. Dé plechtige lijkdienst, gevolgd door de begrafenis, heeft plaats op zaterdag 3 mei om 10.30 uur in de parochiekerk St. Petrus Banden te Venray. Bijeenkomst Langeweg 37 om 9.45 uur. Tot onze diepe droefheid over leed heden, zacht en kalm, voor zien van de H.H. Sacramenten der Stervenden, in het St.Elisa- bethziekenhuis te Venray, onze injiiggeliefde moeder, grootmoe der en tante weduwe van Gerard Gubbels in de ouderdom van 77 jaren. Wij bevelen de ziel van de dierbare overledene in uw god vruchtige gebeden aan. Venray: Jan Gubbels Venlo: G. Gerards-Gubbels J. Gerards en kinderen Venray: Antoon Gubbels Venray, 26 april 1958 De plechtige uitvaartdienst en de begrafenis hebben plaats ge had dinsdag 29 april. Heden zaterdag 3 mei gesloten Op zaterdag 17 mei hopen onze lieve Ouders P.J. van de Pas H. v.d. Pas-Camps hun 25jarig huwelijksfeest te vie ren. Hun dankbare kinderen Vredepeel, 2e Parallelweg 15. Uit voorraad leverbaar alle soorten land- en tuinbouwzaden Verheijen's Zaadhandel LEUNEN TeleX. 550 Op zaterdag 10 mei hopen onze lieve ouders en grootouders J. Wolters en G. Peeters hun Gouden Huwelijksfeest te vie ren. Op die dag zal te hunner in tentie om 9.30 uur een H. Mis worden opgedragen in de parochie kerk van de H. Gertrudis te Oirlo, Dat God hen nog lang moge spa ren, is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkinderen Oirlo, Gunhoek. Dagadres: Zaal Rongen, Oirlo. Op maandag 12 mei a.s. hopen onze geliefde Ouders en Groot ouders, de heer Chr. Goumans en mevr. M. Goumans Janssen hun Gouden Huwelijksfeest te vie ren. Moge God hen nog lang in ons midden laten. Tot deze intentie wordt die dag om 10 uur een plech tige H. Mis opgedragen in de pa rochiekerk St. Petrus Banden te Venray. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Venray, Kerkpad 3, mei 1958 Dagadres: Lunchroom Verheugen Receptie 1.30—3 uur. Op 10 mei hopen onze geliefde ouders Wim Stiphout en Rika Claassen de dag te herdenken waarop zij vóór 25 jaar in de echt werden verbonden. Dat God hen nog lang moge sparen, is de wens van hun dankbare kinderen Venray, Hagelweg 16. Dagadres café P. Schellen. Op woensdag 7 mei hopen onze geliefde ouders en grootouders F. van Els en Th. van Els-Willems de dag te herdenken waarop zij vóór 40 jaren in de echt werden verbonden. Dat God hen nog vele jaren moge sparen, is de wens van hun dankbare kinderen en klein kinderen. Venray, Maasheseweg 35. Op donderdag 8 mei hopen onze geliefde ouders P. Rambags en A. Rambags-Smits de dag te herdenken waarop zij vóór 25 jaar in de echt werden verbonden. Dat God hen nog lang moge spa ren is de wens van hun dankbare kinderen. Castenray, Bergstraat G 18. Op Hemelvaartsdag 15 mei hopen onze lieve Ouders G. Janssen en A. Janssen-Kusters de dag te herdenken waarop zij vóór 25 jaar in de echt werden verbonden. Ter hunner intentie wordt die dag om 9.30 uur een plechtige H. Mis opgedragen in de parochiekerk St. Petrus Banden. Hun dankbare kinderen. Receptie 12 uur. Venray, Nassauplein 2. Woensdag 7 mei 's avonds half 8 vergadering in De Burggraaf Tevens verloting. Het Bestuur voor iedereen. Postbus 61 Sittard. U ontvangt p.o. antwoord Sneller, beter en..., goedkoper W. H. LICHTEVELD, Merselose- weg 4, Venray. Wij vragen voor direct tegen extra hoge prijzen prima kwaliteit hooi geperst af boerderij, kleine en gr. partijen. P. Peters, Ysselsteyn, Timmermannsweg 36 Tö koop woonhuis met tuin gelegen in de kom. Brieven onder nr. 25 bureau van dit blad. Biedt zich aan net meisje 14 jaar om in een gezin lichte werkzaam heden te verrichten, alleen zaterd. Adres bureau van dit blad GEVRAAGD meisje voor dag of d. en n. zelst. k. werken, meerdere hulp aanwezig. Goed loon. Verheugen, Grotestraat 7 gevraagd voor werkzaamheden bij Houthandel Gebr. Janssen. Voor direct gevraagd voor japonnen-atelier. Aanmelden bij G. BROUNS, Stationsweg 16 GEVRAAGD net meisje voor enkele dagen per week. Herm. Voilebergh, Eindstraat 3 VERMIST blauw-grijze sfep Janssen. Hoebertweg 10. TE KOOP 4 scheufelingen Evers, Veltum Hardeweg L 79a Onderlii VENR/ Premiebe zondag 4 mei a,s. i 12 uur in café K, te Oirlo. Premie beartfën TE KOOP 3deurs hang- en legkast Langeweg 62 TE KOOP Bintj-e eetaardappelen P.J. Janssen, Boshuizen C 57 Te koop bromfiets Kaptein met automische koppeling, in prima staat. Ook te ruil tegen pick-up. Adres bureau van dit blad. het adres voor origii MARTENS H Ferguson tractoren ASTEN TE KOOP Solex bromfiets '57 z.g.a.n. Jos. van Soest, Overl.weg 37b TE KOOP jonge konijnen Everts, Merselo M 106b. prachtig p communie-c 2.51 J.Coenen-Houtac! Hofstr TE KOOP kachel, tafel, rookstoel met kussens Arkstraat 29. Te koop B.S.A. Arvin 650 cc Golden Flasch 1952 H. van Schijndel, Ysselsteyn. Ontvangen e prachtige i M. MU* Langstraat 28 TE KOOP 200 kippen 6 weken en wei-agregaat G. Winnen, Oyerloonseweg A 3 Te koop nieuwe Tarakan oliehaard (Brandaris) sier-gasblok v. open haard Adres bureau van dit blad. Grote son Wijnen, Ged Bier en Li Hei adres waar U Slijterij „De Di Henseniuss TE KOOP drachtige vaarzen met vierkante stempel. W. Koppus, B 124 Holthees. Te koop 5 biggen P. Jacobs, Spurkt. VEEHOUDERS Koedekken alle ir kwaliteit, Koprier machines Koehalsters, koet M. MUYSERS, Tel. 7: Te koop gevraagd worstkoeien, zeugen en beren Koos Kremers, Vierlingsbeek Telefoon 04781-292 Te koop 3pit gasstel met deksel z.g.a.n. A. Dijkmans, Past. Ruttenstraat 15a. Alles vo( Reu^.k Telefoon 566. Jr TE KOOP 1500 7weekse pullen J. Rongen, Vierlingsb.weg C 61a Overloon. Te koop partij biggen H. Nabben, E 54 Oirlo. Autolinanclerii Assurantie F. BERGMAI VENRAY Te koop 3 tomen biggen P. Timmermans, Leuren K 57 TE KOOP partij biggen G. Jenniskens, Wieënweg 5 Te koop bromfiets Victoria i.g.s. J. Verstegen, Stationsweg C 6g Voor het n en degel naar J.Coenen-Houiad Hofstr Te koop gevraagd afgekeurde koeien en zieke varkens Cor Kremers, Carmelietenstraat, Boxmeer, Tel. 08855459. TE KOOP partij biggen J. Joosten, Lull. Weet wat U Koopt bij Eb uw alpino, p< TE KOOP bromfiets Union i.g.s. Brendel, Merseloseweg 20b TE KOOP consumptieaardappelen G. van Ass, Veltum Onze ree Droogworst 100 g: Boterhamworst 100 Vrijdag en. z Vers gehakt TE KOOP fornuis in goede staat Adres bureau dezer. TE KOOP een beest 2 md. drachtig tb- en ab-vrij bedrijf H. Nellissen, Schoor G 45 Castenray Tel. 206 TE KOOP zeug met 10 biggen A. Vullings, Laagriebroek K 46a GEVRAAG? voor ferstono inti met belangstelling y blosmen. Zich te m< „Jerusalem". Premiebe zondag 4 mei na c Leunen in de zaal. Premie bedraagt 1 Pinken de helft.

Peel en Maas | 1958 | | pagina 2