Voetverzorging SPORT VERF Gevonden: Diploma-aitreikiog Ambachtsschool HANDBOOG Burgerlgke Stand Venray ADVERTENTIËN Harmonie „Euterpe" Inboedelgoederen G. Baken Per taxi Extra koopje A. L. KR0FT net meisje aankomend schilder aardbeienplanten rogge- bossenstro Slagerq J. (MDERS GASSTELLEN CLAESSENS ffed. P. Sanders-v.d. Zanden H. van Opbergen gesloten M. DERKS Manufacturen A.s. dinsdag zaak gesloten G. CUSTERS Oirlo Paardenverzekering zaak gesloten J. KEIJZERS weiden van vee Schietwedstrijd J. Woltering J. Coenen-Hootackers Zn. Bruidswerk Succes van de week dag- en zondags- missaals HET WARENHUIS Reparaties kflrfg autoped, vd. Bosch, Schoolstr. NW 16; hercnglacé, Derks, Langstr. 34; doosje met rozenkrans, Smits, 49 Maash.weg; rozenkrans, Hoedema- makers, Langstr. 2; ijzeren kinder kruiwagen, Faessen, Odastr. 16; verkennersfluitm.compas, v. Houdt; Pr.Irenestr. 17; schroevensleutel, Rommen, Vlakwaterweg 5; dames- Gazelle-rijwiel, P. Driessen, Olrlo G 41; d >ublé kettinkje m. kruisje, A.Heidgers, Leunen K 72; kerk boekje, glacé en gewone dames handschoenen, kinderwanten, rozen krans in étui, vingerhandschoen, grijze gebr. handschoenen, blauwe gebr. want, klnderbeurs en zwarte leren dames-glacé, Politiebureau. GESLAAGD Bij het te Springs(Zuid-Africa) gehouden examen slaagde voor mijn- directeur onze oud-dorpsgenoot, de heer Jacq. van den Munckhof. Bij de in Eindhoven gehouden examens voor lerares in de steno grafie, slaagde onze vroegere dorps- genote mej. Olga Zwitserlood. Aan de Kath. Hogere Land bouwschool te Roermond, slaagde de heer J. vd. Winkel, Smakt. Examens L.T.S. te Venray Donderdag j.l. had op de Land en Tuinbouwschool „St Martinus" de eindles plaats. De geslaagden zijn, klas IV A en B.: J. van As Venray, A. Arts Mer- selo, G. Arts Ysselsteyn, J. Boom Geijsteren, B. Burgers Veulen, J. Engels Tienray, P. Ewals Oirlo, Th. Geurts Ysselsteyri, Th. Hendrikx Merselo, H. Holtackers Leunen, L. van Hoof en H.Janssen Ysselsteyn, J. Janssen Helde, G. Jenniskens Ysselsteyn, P. Jeuken Castenray, M. van Kempen Heide, J. Kuenen Leu nen, H. en P. Laarakker Well, L. Linders Heide, J. Loonen Oirlo, A. vd. Pas Ysselsteyn, A. vd. Pas H. Peeters en J. Poels Merselo, H. van Rijswijck Veulen, A. v. Soest Yssel steyn, G. en P. Strijbosch Casten ray, A. Swinkels Leunen, M. Ver hoeven Merselo, H. Verrijdt en A. Volleberg Oostrum, G. Wilms Veu len, S. vd. Winkel Smakt, J. Wis- mans Ysselsteyn. Gesproken werd door de H.E. Heer Deken, de heren A. Poels, M. de Ponti, ir W. Francken, P. Pubben, J. Wijnhoven, Pater Macarius, Jen niskens en J. vd. Winkel. Namens de geslaagden sprak de heer Jeuken. Zweefvlieger geland Zaterdag landde in Veltum een Duitse zweefvlieger, die zijn ma chine netjes en onbeschadigd aan de grond wist te zetten. Aangezien hij geen pas had, verleende de politie hem gastvrijheid, tot vrlen- a met een wagen niet alleen de nodigde papleren met zich brach- i, maar ook het intussen ge monteerde toestel weer mee ug namen. )e Duitser was zeer tevreden ?r de medewerking die hij van iciële zijde had mogen ontvan- Ongeluk •p de hoek Schoolstraat-Hense- niusplein beproefden twee luxe wagens elkanders krachten. Het leverde een hoop verwrongen materiaal op, maar persoonlijke ongelukken deden zich niet voor. Discoclub Programma voor vanavond. Beethoven: sonate Pathetique en Mondschein-sonate, ingeleid door mej. van Roy. Debussy: Children's corner, inge leid door mej. La Fleur. Barthoh: pianosonate, ingeleid door mej. Schaeffers. Zilveren kloosterfeest in „Jerusalem" Zondag a.s» zal Mère Antoinette Hanssen, hoofd van de R.K. Lagere Meisjesschool St. Ursula inJeruza lem haar zilveren kloosterfeest vieren. Zondagmorgen zal de feest dag ingezet worden met een Pon tificale Hoogmis in de klooster kapel, opgedragen door haar heer- broer Mgr. Hanssen, bisschop van Roermond. Het zilveren klooster feest zal intiem gevierd worden. Op 28 april a.s. zullen de kinde ren van de St. Ursula-school in de aula van het pensionaat een toneel stuk opvoeren voor de bewoners van het pensionaat en klooster ter gelegenheid van dit 2ilveren kloos terfeest, waarna tevens gelegen heid zal worden gegeven Mère Antoinette te feliciteren. Woensdagavond vond in tegen woordigheid van de heer Deken, wethouder Pubben en het bestuur der nijverheidsschool de uitreiking plaats van de diploma's voor de avondschool A en B. Diploma A verwierven: W. Clephas, A. Schoenmakers, W. Kreyfelt, P. van Cuyck, J. van Ooi, G. Ponjeé, G. Verkoeyen, Ch. Rongen en G. van Gerven, allen uit Venray en J. Ars uit Vierlingsbeek. Diploma B verwierven: Fr. van Grootel, Th. Creemers, A. v. Dijck, A. Kroon uit Venray; M. Martens, Th. Vullings en H. Emonts uit Leunen; J. Arts, J. Hendrix en P. Hendriks uit Overloon; P. Theeu- wen, J. Aarts en J. Volleberg uit Wanssum; W. Rotjes uit Blitters- wijck; J. Derkx, Veulen; G. Jans sen uit Well; P. van Vegchel uit Merselo en H. Jacobs, Geijsteren. De prijzen die de Industriële Club beschikbaar had gesteld voor de leerlingen die de beste cijfers had den voor gedrag, ijver en vorde ringen, ging voor wat de metaal bewerkers betreft naar Fr. van Grootel, Venray, M. Martens, Leu nen en P. Ketelaars, Venray. Bij de timmerlieden verwierf G. van Gerven de prijs. Pijlen luxe Seefab bogen staal Alleen verkoop: ARIAEMS-KOSMAN f 3 50 f 99.75 Grotestraat 6 De directeur was de eerste, die de jongelui gelukwenste met het behaalde diploma. Hij drong er op aan, dat men zoveel mogelijk de B.-cursus zou volgen, die voldoende basis-onder wijs gaf om na het behalen van het diploma verder te studeren. Deken Loonen zei in zijn felici tatie-woord, dat Venray wel heel bijzonder rijk gezegend is met stu die-mogelijkheden, men kan er alle kanten heen. Is het landelijk ge middelde, dat 15 van de 100 leer lingen van de lagere school het nijverheidsonderwijs gaan volgen, in Venray is dat 11. Het nijver- heidonderwijs kan dus nog uitge breid worden. Wethouder Pubben bracht de ge lukwensen namens het gemeente bestuur, dat immer het nijverheids onderwijs de hoeksteen voor een verdere industrialisatie een warm hart toedraagt. Hij drong er evenals de andere sprekers op aan, dat de jongelui zouden blijven studeren, om zo uit te groeien tot vaklui, die overal een goede boterham zouden kun nen verdienen voor zichzelf en voor de later te vormen huisge zinnen. Pater Vltalls sprak dan het slot woord, waarin hij de jongelui er op wees, dat ze bij al hun studie de godsdienst niet moeten vergeten, de basis waarop ieder christelijk leven moet worden opgebouwd. Liever geen biljetten van 20 gulden De bankbiljetten van twintig gul den die veel weg hebben van de biljetten van tien gulden zijn bij het bedrijfsleven en het bankwezen verre van geliefd. De Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Den Haag en om streken, heeft een enquête gehou den onder de bankinstellingen in Den Haag. De uitslag van die en quête is niet twijfelachtig. Vrijwel geen enkele bank had een goed woord over voor de biljetten van twintig gulden. De klanten willen de biljetten niet graag aannemen en her grootste deel van de in om loop zijnde biljetten stroomt naar de banken toe. „Zwynery" op abattoir Een varkenshandelaar uit Wou- brugge en een gemeente-ambtenaar die op het Amsterdamse abattoir de taak van varkensopdrijver ver vulde, hebben'bekend vele varkens- boeren in totaal voor enkele tien duizenden guldens te hebben be nadeeld. Het bedrog werd gepleegd aan de weegschaal in de nabijheid van twee beëdigde wegers, die echter een jaar lang niet hebben gemerkt, dat de „opdrijver" de weegschaal met zijn been tegenhield. Toen vorige week een boer tot zijn verwondering constateerde, dat het gewicht van zijn gewogen var ken nogal verschilde van zijn schat tingen, stapte hij naar de directie van het abattoir. Bij een naweging kwam het ver schil duidelijk aan het licht. En korte tijd later had men ook het spelletje van de opdrijver door, die weer vertelde, dat hij dit alleen toe paste als de varkenshandelaar uit Woubrugge de koper was. Hiervoor betaalde de varkenshandelaar hem flink. De Woubruggenaar kochtdikwijls grote partijen van zeventig tot honderd varkens. De opdrijver, die de beesten op de weegschaal moest leggen, hield dan de schaal tegen, zodat de beëdigde wegers acht tot vijftien kilo minder aflazen dan het varken woog. Elke bruto kilo levend varkensvlees kost f 1,85, zodat de winsten in een jaar snel zijn op gelopen. Het duo is voor de officier van justitie geleld. Boerenknecht in de grond gewalst De 16-jarige landbouwersknecht M. S. bestuurde een tractor, waar van hij afviel. Hij kwam terecht onder de wals, die door de tractor werd getrokken en die een gewicht heeft van 1200 kilo. De jongen werd echter wonder boven wonder slechts licht gewond; in het ziekenhuis kon men niet meer dan enkele schaaf wonden en een lichte hersenschud ding constateren Dat het ongeluk geen ernstiger gevolgen had, dankt S. aan het feit, dat de grond pas was omgeploegd en daardoor zeer los was. Hij werd zodoende door de wals als het ware in de grond gedrukt. S*V.V.-nieüws De jubilerende 3de klasser „Gen nep" nodigde verleden zondag SVV uit, tot 't spelen van 'n huldigings wedstrijd. Venray slaagde er niet in de eer van haar klasse hoog te houden en moest aan een met veel meer geestdrift spelend „Vitesse" met 4—2 de punten laten. Ook nu weer bleek, dat 't verband in de ploeg nog wel iets te wensen over laat. Alleen Venray 3 speelde 'n com petitie-wedstrijd tegen W'horst 3. Werd 'n week eerder met 1—0 ver loren in Horst, nu trok Wittenhorst met 3-0 aan 't langste eind. In 't veld was Venray wel de meerdere, maar voor 't doel werden de mooiste kansen door slecht schieten gemist. Voor a.s. zondag is 't eerste elftal weer vrij. 't Is echter mogelijk, dat er 'n vriendschappelijke wedstrijd zal worden ingelast. Dit biedt dan weer 'n mooie kans tot experimen teren. Venray 3 ontvangt America I en staat dus weer voor 'n zeer zware opgave. Ook het vierde elftal speelt een thuis-wedstrljd en wel tegen FCEB 2. In Broekhuizenvorst werd het een 0—0 gelijk spel. We mogen nu dus rekenen op 'n overwinning! Ook de resultaten van Venray 5 zijn de laatste tijd erg matig. A.s. zondag gaat de reis naar Kronenberg 2 Op eigen veld werd het een zwaar-bevochten 21-zege. De kansen zijn ook nu dus volop aanwezig. Succes! P.D.V. DE ZWALUW Zondag j.l. hadden we dan al weer de eerste wedvlucht van dit seizoen. Ondanks de nog lang niet ideale weersomstandigheden wer den er nog 372 duiven ingezet. 1 Gebr. Ewalds, 2 89 Gebr. v.d. Heuvel, 3 Loonen, 4 40 83 Gebr. Philipsen, 5 54 74 W. Thijssen, 6 14 41 44 45 52 57 82 Lormans, 7 51 Janssen Y., 8 12 Jac Verstegen, 9 23 W. Peters, 10 11 Jac Arts, 13 17 Munckhof-Poels, 15 69 75 G^br. Hendriks, 16 29 37 H. van Ass, 18 71 J. Kusters, 19 61 86 Boom, 20 Dinjes, 21 88 Kousemakers, 22 66 77 P. Janssen Gr.. 24 27 46 de Riet Sijbers, 25 30 36 47 49 68 Verstegen en Zn 26 Kelders, 28 32 81v.Diick. 31 42 56 87 Janssen K., 33 34 70 76 91 Gommans, 35 48 64 73 85 P. en J. Hendriks, 38 92 v. Haren, 39 60 F. Vermeulen, 43 P. Willems, 50 53 Coopmans. 55 63 67 93 J.W. Hen driks, 58 65 H. Peters, 59 72 Ber trams, 62 Creemers, 78 Schellen, 79 90 E. Vermeulen, 80 A. Willems, 84 J. Strijbos. Maandag 21, en woensdag 23 april a.s. inkorven voor africhting. van 10 t/m 18 april 1958 GEBOREN: Claessens, Maria Schoolstr. nw. 10 Spee, Petrus Helde L 35 Driessen, Josepha Deurneseweg 10 Fleurkens, Peter, Henseniusstr. 3 Bisschops, Franclsca Oranjestr. 17 Janssen, Gerardus Deurneseweg 42 Jacobs, Hermanus St Serv.weg 11 Beerkens, Gijsberta Hagelweg 3a Martens, Johanna Leunen K 10b v. Enckevort, Joseph Oostrum D la OVERLEDEN: van Rijswlck, Petronella, wed. v. Kessels Theodorus, 79 jr, Meerlo Hendrix, Jacobus weduwnaar van Lenders, 90 jr, Geijsteren Joosten, Maria, wed. v. Gooren Willem, 79 jr, Mersel.weg 12b Smits, Maria, wed. van Steeghs Christiaan, 82 jr, Oirlo E 66 Tanasale, Willem, 7 jr, Bergen ONDERTROUWD: Poels, Peter, 27 jr, landbouwer, Heide L 29 en van Dijck, Wilhel- mina, 24 jr, Deurneseweg 34 Rutten, Peter, huisschilder, Oude Oostr.weg 44 en Jacobs, Jacoba, 23 jr, Oude Oostrumseweg 37a Jongenelen Nicolaas, 37 j., assist, techn. hosesch., den Haag en Ou denhoven Louisa. 21 j. O.Oostr.weg. Gelden Jacob, 24 j.. betonwerker, Maa=hees B 15a en Rutten Gertru- da, 20 j., St. Jozeflaan 16a. v. Stratum Antonius, 25 j. leraar Asten en Kateman Gertruda, 22 j.t Langstraat 15 Reintjes Petrus, 27 jr, landb., Leunen H 13a en van Rijswijck Gertruda, 26 jr, Merselo M 128. Voermans Hendrlkus, 28 jr, be tonwerker, Vlakwaterweg 8 en Franssen Allegonda, 2i jr, Deurne seweg 2. Aanmelding van nieuwe leden voor drumband en muziekkorps kan geschieden dagelijks tussen 6 en 7 uur bij G. BAKENS, Hen- seniusstraat. te VENRAY Mr. M.A. A. M. Receveur notaris te Venray, zal op dinsdag 22 april a.s. des nam. om 5 uur, te huize Zwartè Kief A 8 te Venray, ten verzoeke van dhr. G. H. Flinsenberg aldaar, in het openbaar tegen contante betaling verkopen Inboedelgoederen, behorende tot de nalatenschap van wijlen Mej. Maria Erkelens, als legkastje, linnenkast, ledikant met toebeho ren, stoelen, enz. Te bezichtigen één uur vóór de verkoop. Wegens familieomstandigheden is onze zaak zaterdag 26 april gesloten Schoolstraat lb Wereldtentoonsl. Brussel H. J. STOKS Tel. 415 Vraagt prijs en extra tarieven. grote partij nieuwe keukenstoelen slechts f 11.50 p.stuk Venrayse Meubelbeurs Eindstraat 12 AFWEZIG Zenuwarts 18 april t.m. 2 mei Wegens familieomstandigheden zaak dinsdag 22 april gesloten. P. SMITS Hulp in de huishouding Net meisje gevraagd voor gehele of enkele dagen per week. Appels Textielhandel, Hofstraat 2, Venray Wegens huwelijk van het tegen woordige gevraagd per 1 mei niet beneden 18 jaar, in gezin van 2 pers., was buitenshuis, voor halve event, hele dagen. Mevr. Thijssen, Maasheseweg 47 Meisje biedt zich aan als babysitter Adres bureau van dit blad. GEVRAAGD voor het schilderen van fabricage- onderdelen. Vast werk. G. Mulders, Ketelfabriek Muvero Oostrum. Te koop Jucunda, N.A.K.B. klasse A. P. Willems, G 22, Tel. 488, Sevenum T® koop motor C.Z. '54 150 cc i.gs. Julianasingel 33. 2 bijna voldragen koeien tb- en ab- vrij, met melklijsten, 2 5 tons vierwielige wagen, compleet paardetuig. L. A. Wilmsen, Peelkant C 191, Overloon. Te koop gevraagd Fa. STEEGHS, DEURNE Strokoordfabriek Tel. 670 Te koop gebruikte meubelen 2 armstoelen, 4 stoelen, 2 kamer tafels, 2 gemakkelijke stoelen. Venrayse Meubelbeurs, Eindstraat 12 Te koop partij biggen L. Hendrix, Oostrum. TE KOOP 100 7weekse pullen H. Philipsen, Schoor K 30. Ie koop Kapt. Mobylette i.g.s. J. Litjens, Heidsepeelweg 34, Ysselsteyn partij biggen van Tilburg, Overbroek H 12 Te koop goed onderh. bromfiets Langstraat 17. TE KOOP N.S.U. 125 cc in prima staat Kruisstraat 3. Onze reclame Droogworst 100 gr. 45, 250 gr. 110 Boterham worst lOOgr. 30,250 gr. 65 Leverworst 500 gram 65 Vrijdag en zaterdag: Vers gehakt 500 gram 140 voor stads- Butagas in iedere uitvoering steeds voorradig bij J.Coenen-Houiackers Zonen Hofstraat Rijschool Autoverhuur Telt». 429 Leeuwstraat 6 A.a. woensdag 23 april hopen onze geliefde ouders en groot ouders J. Keijzers en A. Keijzers-de Bruijn hun 40jarig huwelijksfeest te vie- ren. Om 10 uur wordt ter hunner intentie een plechtige H. Mis op dragen in de parochiekerk van St. Petrus Banden. Dagadres Hotel De Zwaan Receptie van 1—2 uur. A.s. woensdag 23 april hopen onze lieve ouders en grootouders J. Bouten en P. Bouten-van Megen de dag te herdenken dat zij 40 jaar geleden in het huwelijk werden verbonden. V.m. half 10 zal ter hunner in tentie een plechtige H. Mis worden opgedragen in de parochiekerk van St. Petrus Banden. Dat God hen nog lang moge sparen, is de wens van hun dank bare kinderen en kleinkinderen. Venray, april 1958. Dagadres Hiept Si 89. Op donderdag 24 april hopen onze geliefde ouders en groot ouders Peter Derks Theodora Janssen de dag te herdenken waarop zij vóór 40 jaren in de echt werden verbonden. Dat God hen nog lang moge sparen, is de wens van hun dank bare kinderen en kleinkinderen. Oostrum D 28. Dagadres Café Verheijen Oostrum Op zaterdag 3 mei hopen onze geliefde ouders Martien v. d. Zanden en Petronella Meijer de dag te herdenken waarop zij vóór 25 jaren in de echt werden verbonden. Dat God hen nog lang moge spa ren, is de wens van hun dankbare kinderen. Vredepeel, april 1958 Op 5 mei a.s. hopen onze lieve ouders en grootouders Peter Mathijs Vermeulen Antoinette Hub. Dijkmans hun 50jarig huwelijksfeest te vie ren. Om 9 uur zal tot hun intemie de Hoogmis worden opgedragen in de parochiekerk St.Petrus Banden. Dat God hen nog lang moge spa ren, is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Dagadres Café De Sport Receptie 12 uur. Allen, die iets te vorderen heb ben van-, verschuldigd zijn aan- of stukken onder hun berusting heb ben met betrekking tot de nalaten schap van Mevr. de gewoond hebbend te Vught en daar overleden op 27 nov. 1957, worden verzocht daarvan opgave, betaling resp. afgifte te doen ten kantore van Notaris Mr. M. A. A. M. Rece veur te Venray, vóór 1 mei 1958. Voor de blijken van deelneming bij het overlijden en de begrafenis van mijn lieve echtgenote, onze onvergetelijke moeder Cath. van Opbergen-Relouw zeg ik, mede namens kinderen en familie, hartelijk dank. Speciaal dank aan W.E. H*>er Kapelaan van Leipzig, de doktoren v.d. Meer en Termote, Zusters van het Groene Kruis, Begrafenisond. J. Goumans, buurt en vrienden. Venray, Maasheseweg 29 Donderdag 24 april is de zaak de gehele dag OOSTRUM Jong stel zoekt tweekamerwoning voor enkele maanden, omgeving Venray of Ysselsteyn. Flinke huur geen bezwaar. Brieven onder nr. 154 bureau van dit blad. Onderlinge VENRAY Premiebetaling zondag 20 april a.s. vm. van 11 12 uur in café H. Arts te Merselo. op zondag 20 april 1958 nm. van 15 tot 16 uur bij H. van Vegchel Peeters te Vredepeel. Premie bedraagt 1 pet. A.s. woensdag 23 april Is wegens familieomstandigheden onze Eeuwige Lente Nog gelegenheid tot Runderen 1 jaar f 75. 18 md. f 85.— en verder voor f 95. Chr. Goumans, Kerkpad3 tel. 722 t.b.v. Hondendresseerclub De Ver dediger a.s. zondag in de café's Klomp en Buitenlust. Prachtige prijzen. A.s. Donderdag 23 aprilzitting van 1.30—6.30 uur in Restaurant Janssen, Stationstraat 1, Venray, voor pedicure en voetbehandeling steunzolen, elastieken kousen, enz. Pijnloze behandeling. Opgegeven privé adressen voor aan huis worden na zittingstijd in volgorde afgewerkt. Medisch ged. voetspecialist Te koop dragende ze 2e worp, 15 wekt. Ir; L. Vogelzangs, Leime TE KOOP 2000 aspergeplir Th. van Arsen, Oiioi Oostrum. Tel. 04700—258 prima glanslakverf per kg 2.40 Gebruikte meubelen grote verscheidenheiden niet duur. Alleen bij daglicht te zien, nimmer op maandag.Op maandag wél nieuwe meubelen en woningtextiel tegen zeer lage prijzen. Fa. HOOGLAND, BOXMEER. Eeuwige Lente-werk Schoolstraat 2 J. KEIJZERS Weer zijn 7 eandidaten geslaagd bij hun eerste rij-examen. Onze harteljjkëjdank aan Claessens Rijschool Leeuwstraat 6 TeL „RIVELLA" sprankelend... goudgeel alcoholvrij Slijterij ,,De Druiventros" Henseniusstraat 1 TeL 801 Extra voordelige aanbieding fa. Th.Pouwpls Zn. Hofstraat 10 Julianasingel 2 Ta koop beste pink voor Jac. Blstervels, Beek IV TE KOOP weischot G. van Kempen, Veti Te koop stierkalf A. W. Louwet, Veule Te koop eiken Mechelse Langstraat 47a TE KOOP houten tuinrm Adres bureau van di TE KOOP toom biggt M. J. Aarts, Veulen TE KOOP 2 tomen big P. Timmermans, Leu TE KOOP parti] zware bi: P.A. van DQck, Orei le aoop 10.000 aspet»e en pootsjdo Fr. Baten, Oirlo E5] TE KOOP 25 bigger Th. Clephas, Veulo. GEV RAAGD jongeman 1T- voor de adminïstriie afdeling. Muvero Ketrifabrik GEVRAAGD voor Horster meisj* voor huPp in huishodi Wed. Rif t, Horst. GEVRAAGD net dagrre SigareniTiagazJjn sm larkt. GEV F A AGE flir voor 1 of 2 dagen ir Goumans-Janssen.Ce GEVRAAGD werkstr voor het schoonhoudt 's avonds na 6 uur, >e; dag en zaterdagnam Muvero Ketelfabrk Alleen deze week plastic taféL slechts in diverse ei PETER HENDlX Grotestnt Sneller, heter en..g( W. H. LICHTE VED, weg 4, Venray.

Peel en Maas | 1958 | | pagina 2