Meisje BOEKEL 2e Paasdag International Motorcross Gevonden: Burgerlijke Stand Venray K.A.V. net dienstmeisje lelte winkeljuffrouw i MUYSERS, Langstraat 28 net meisje weiden van vee net meisje voor dag en nacht energieke medewerker kellner bakkersbediende weiden van vee 53 Vanaf di niei bij M. SCH 53 middeisi Slagerij J. COEMRSj Prdit 5U mm Composite I A. W, le voederiel iro schoffmai vooriadri Betaal of ti 't Knoen (onder ausp. K.N.M.V.) op het bosrijke circuit Arendsnest Deelnemende landen: Aanvang 14 uur Engeland met Leslie Archer en D. Curtiss Zweden met wereldkampioen Bill Nillson en G. Johansson Denemarken met de Deense kampioen Hansen en Sörensen Duitsland met o.a. de duitse kampioen Udo Radermacher de houder van de Coupe de l'Europe, Betzlbacher België o.a. Scaillet, winnaar van de Grand Prix 1957 van België, Nic. Jansen, Nuijts. Nederland o.a. met de landskampioen Dirks, Jan Clynck e.a. men kan dit niet ongestraft achter wege laten, willen niet wegen en paden binnen afzienbare tijd totaal vervallen. Men blijft pogingen doen, zand-, puin- en grindwegen van een vast wegdek te voorzien. Hier over wordt reeds met Den Haag onderhandelt. Wat de subsidie-politiek betreft, hier zal inderdaad om rekening en verantwoording gevraagd worden, o.a. van de jeugdraad, die een zoveel grotere subsidie gekregen heeft. Spreker zal ook van andere verenigingen, voor zover deze niet worden ingeleverd, rekening verantwoording vorderen. Ook hij hoopte, dat O. en O. weer met haar werk zou beginnen en kon digde voor a s. zaterdag reeds een expositie aan in de Petrus Banden- school. Ook hij onderschreef wat gezegd was over de bijzondere structuur onzer gemeente, in het bijzonder de in dat verband genoemde elec- trificatie en waterleiding. Steeds blijft men hameren op deze punten en spreker hoopte op een gunstige wending, al zal kapitaalschaarte voorlopig een rem blijven. Van het sociologisch onderzoek schijnt een deelrapport klaar te zijn. Hij hoopte dat hierover spoeuig publicaties zouden kunnen verschijnen. Hij gaf toe dat de begroting laat was, al zijn er andere gemeenten, die nog later komen. In de toe komst wil men proberen spoediger gereed te komen. In antwoord op de vragen hoe men uit zou komen meende spre ker dat het Rijk hier door bijzon dere maatregelen zal moeten helpen. Plannen voor de toekomst worden met grote voortvarendheid uitge werkt en plan Zuid en Oostrum liggen gereed. Voor de onteigenin gen ztfn financiële oplossingen ge vonden en de plannen voor woning bouw de bouw van 60 woning wetwoningen zijn in vergevorderd stadium. Over houten-bouw was hij pessimistisch, gezien de houding van Maastricht in deze. Al is de toestand zorgelijk, toch meende hij dat ook in 1958 nog veel goeds tot stand kan worden gebracht en hij sprak de hoop uit dat in nauwe samenwerking met de raad en in goede verstandhou ding met de burgerij ook dit jaar een goed jaar voor de Venrayse gemeente zal worden. BEGROTINGS BEHANDELING Na deze voorbeschouwingen be sloot men dan de traditionele punts- punts-gewijze behandeling van de begroting te laten vervallen, omdat in comité-generaal de zaak toch al doorsproken was. Alleen wilde STEEGHS het plant soentje in Castenray ook bij de algemene plantsoenen-dienst onder gebracht hebben, hetgeen werd toegezegd. En daarmede was gehele begro tingsbehandeling ten einde kondigde de VOORZITTER al maar vast de eerste begrotingswijziging aan, welke is ontstaan, doordat de gehele Meerselse Peel nu water leiding krijgt. Een en ander in het kader van het ruilverkavelings plan, waarin de gemeente voor enkele nieuwe verkochte kavels deelhebber is. De raad had ook hier tegen geen bezwaar en toen was de begroting dan voor de bakker Nieuws uit Venray en Omgeving Zondagsdienst huisartsen Eerste Paasdag. Vanaf zaterdagmiddag 4 uur tot zondagnacht 12 uur, wordt de prak tijk der huisartsen voor Venray e.o. waargenomen door Dr. VAN DER MEER. Kempweg 32 Telefoon 887 Tweede Paasdag wordt de praktijk der huisartsen waargenomen door Dr. VAN DEN HOMBERGH Oostsingel 6 Telefoon 393 Uitsluitend voor spoedgevallen. Dr. VAN DEN HOMBERGH is woensdag 9 april de gehele dag AFWEZIG GBOENE KRUIS Donderdag 10 april zuigelingen- bureau voor de kerkdorpen Rijkspostspaarbank Aan het postkantoor te Venray en de daaronder ressorterende postinrichtingen werd gedurende de maand maart ontvangen f 81562.90 en uitbetaald f 64385.86. Geslaagd Te Eindhoven slaagde voor het 2e leerjaar's examen „zaakvoerder boerenbond", de heer Fr. Voermans uit Leunen. PATRONAAT Zoals U elders in dit blad kunt lezen is er op Tweede Paasdag een postzegeltentoonstelling i;t het patronaat. Laat de2e kans niet voorbijgaan. Doordat er een nieuwe groep geformeerd is zijn wij weer in staat om nog een tiental nieuwe leden aan te nemen. Leeftijd 12—13 jaar. Wacht dus niet met U op te geven anders ben je weer te laa'. De nieuwe regeling gaat met Beloken Pasen in. Zondag worden de ver anderingen bekend gemaakt. Zater dag voor Beloken Pasen zal onze laatste ontspanningsavond van het seizoen gegeven worden. Aanvang half acht. Neomisten Zondag a.s., eerste Paasdag zal het in verschillende parochies feest zijn. In Oostrum draagt de Z.E. Heer Op 't Veld, zijn eerste plech tige H. Mis op. Deze begint om 10 uur. In de Petrus Banden is het Pater Jan Peeters van de Hiept, welke in een plechtige hoogmis om 10.15 zijn eerste H. Mis opdraagt. In Leunen is het Pater Kieuskens, die in de parochiekerk van de H. Catharina zijn plechtige H.Mis op draagt. Hier wordt de neomist om 10 uur van de ouderlijke woning afgehaald, zodat ongeveer half 11 de kerkelijke plechtigheid begint. Aan alle kanten is de buurt aan het werken om een feestelijke ver siering van de ouderlijke woning gereed te maken en verdere voor bereidingen te treffen om deze dag voor de pas gewijde priesters zo feestelijk mogelijk te maken. Waarom huil je moeder In plaats, d$t moeder huilde trok ken er bij de laatste voorstelling van de KAB vele teleurgestelden een lelijk geziéht. Men kon niet meer in de overvolle zaal Wilhel- mina, toen - dit toneelstuk door de familie Lenssen werd gebracht. Om deze teleurgestelde/) alsnog in de gelegenheid te stellen deze voorstelling te zien, is op woensdag een nieuwe opvoering ingelast, waarover achterstaande advertentie alle inlichtingen geeft. Rectificatie In ons laatste nr. vertelden we in het artikel: „Wrevel om de Staten", dat 3 pet. van Venrays woningen nog niet aangesloten is op deelec- trlciteit. Het beruehtte zetdniveltje maakte er 10 pet. van. 3 pet. is er echter al verschrikkelijk genoeg, t.o.v. van de 1,5 pet. die gemiddeld in Limburg nog op aansluiting wacht. Ernstige aanrijding te Wanssum De 10-jarige J. v.d. H. uit Wans sum die zondagmiddag plotseling de weg opreed met zijn rijwiel, werd door een motorrijwiel, be stuurd door F. uit Venray gegrepen. Hij kwam in de greppel terecht. Met dubbele beenbreuk en een zware hersenschudding werd de jongen overgebracht naar het zie kenhuis te Venray waar hij maan dag aan de gevolgen is overleden. Hoofd der school benoemd Tot hoofd van de R.K. lagere jongens- en meisjesschool in de Vredepeel werd benoemd de heer Hertsig, thans onderwijzer te Eghel. De benoeming gaat in per 1 sept. a.s. wanneer ook de nieuwe school in gebruik genomen zal worden. Kind onder bromfiets Het 7-jarige jongetje van W. liep zondagmiddag op de Langeweg tegen een bromfiets. Gelukkig liep alles goed af. Aanrijding Zondagmorgen had op de Bos huizen een aanrijding plaats tussen twee personenauto's Het bleef be perkt tot materiële schade. P.D.V. DE ZWALUW 7 April, africhten naar Someren. Inkorven 's morgens van 8.30 tot 9 uur. 9 april africhten naar Stamprooy. Inkorven 8 april van 8.30 tot 9 uur, 's avonds en 's morgens 9 april van 7 tot 7.30 uur. Bejaardensoos gesloten De lente is weer in het land en dat is het signaal voor onze be jaarden om de soos in de oude am bachtsschool te sluiten. Dat gebeurde dan woensdag j.l. toen Voorzitter Odenhoven op plech tige wijze het winterseizoen sloot en o.a. dank bracht aan de dames der KAV, die onvermoeibaar op alle kaartmlddagen voor koffie had den gezorgd. Penningmeester Poels werd bedankt voor het vele werk, dat hij had verzet en men wenste hem een plezierig verblijf toe in het nieuwe bejaardenhuis te Hojrst. De heer van Rens beloofde, dat het Soc. Charitatief Centrum ook dit jaar weer zou zorgen voor een reisje, zodat ook dit traditie gaat worden. Gemeenteraads-verkiezingen Langzaam maar zeker komt 15 april in zicht, de datum waarop de lijsten voor de a.s. gemeenteraads verkiezingen moeten zijn ingediend, Er wordt achter verschillende scher men al aardig politiek bedreven en het heeft er alle schijn van dat in ieder geval de 7 lijsten van de vorige verklezinge terug zullen ko men, zo er zelfs dit jaar niet meer komen. Intussen wordt de soep nooit zo heet gegeten als ze wordt opge schept en zullen verschillende plan nen die er nu zijn voor genoemde datum wellicht gecombineerd wor den. Het is en blijft afwachten. 3 muntbiljetten, Weijs, K 82 Leunen; muntbiljet, van Veghel, Beek weg; sigarettenaansteker, L. Direcks, Lull C 46; schoolétui met inhoud, van Haaren, Stationsweg 33; herenglacé, Verstegen, Overl. weg 39; beursjemet inhoud, Truijen S t. Odastraat 1paar zwarte motor- handschoenen, Jansen, Wieënweg 4 Leunen; zwarte ceintuur en porte- monnaie m. inh., Toonen, Deken Thielenstraat 10; bivakmuts, Oden- hoven, Gesstraat 5a; paar bruine dames-glacés, kinderbezem, grijze jongenspet, kort lederen laarsje en grijze gehaakte dameshandschoen Politiebureau. Opera-reis naar Duisburg. De Duisburger Opera kan tot haar grote spijt op 2de Paasdag de opera „Carmen", die voorzien was voor de Nederlandse bezoekers, niet brengen. De bedoeling was ge weest, dat Rudolf Schock, de grote duitse zanger, hier zou optreden. Schock heeft inmiddels elders ver plichtingen. De eerstkomende operareis naar Duisburg is verschoven tot een zondag in mei. T.z.t. volgen hier over nadere mededelingen. K.A.J. Iets over psychologie A.s. woensdagavond 9 april is er in de K.A.J.-zaal weer voor jongens en meisjes boven de 17 jaar een gespreksavond waarin door een psycholoog eerst het een en ander verteld wordt over psychologie, waarna vragen gesteld kunnen wor den. Daar onze gespreksavonden zich steeds over meer belangstel lenden mogen verheugen, verwach ten wij op deze avond, die zeer in teressant belooft te worden, weer veel jongens en meisjes. Wanneer je nog nooit zo'n avond hebt meegemaakt, kom dan nu eens kennis maken. Je zult dan merken hoe prettig en tegelijk leerzaam deze gespreksavonden zijn. De avond begint om 8 uur. RECTORAAT VEULEN Zondag: hoogfeest van Pasen, 8 u. lm voor afgest. fam. Marten? Smedts, 10 u. pl. hoogmis met in tocht als jgt. v. vr. Drabbels, maand- coll. voor onze kerk, 3 uur vespers en lof. Maandag: 2e Paasdag, 7 uur H. Comm. 7.30 best. hoogmis lot dank zegging, 2.30 lof. Dinsdag: 7.30 lm t.e.v. O.L.Vr. en de H. Antonius voor de vervolgden en tot bekering, eerste v.d. negen dinsdagen t.e.v. H. Antonius. Woensdag: 7.30 lm v. P.M. Kuhnen Donderdag: 7.30 lm voor Antoon Timmermans. Vrijdag: 7.30 lm voor overl. fam. KuhnenHesen Zaterdag: 7.30 lm v. vr. Heidens, biechten van 67 u., 8 u. lof t.e.v. Maria. Dinsdag na de H. Mis ge legenheid om wijwater te halen. Kerkpoetsen: Nellie Reintjes en Lea Geurts. van 27 maart t/m 4 april 1958 GEBOREN: Bastiaans, Anna, Oirlo E 27 Rongen, Wilhelmina, Hoenderstr. 61 van der Sterren, Maria, Deken Thielenstraat 1 Schellen, Petrus, Grotestraat nw 21 Arts, Adriana, Vredepeel kavel 13 Versteegen, Joseph, Schoolstraat 8 Pubben, Maria, Vredepeel kavel 28 OVERLEDEN: Rühl, Wilhelmina wed. van Spee, 71 jr, Wilhelminastraat 43 Verdellen, Hendrika, echtg. van v.d. Goor, 23 jr, Mersel.weg nw 15 van der Heijden, Adrianus, 9 jr, Wanssum Brouns, Pierre, 5 jr, Langeweg 76 GETROUWD: van Osch, Paulus, landbouwer en Jenniskens, Maria, 24 jaar, beiden te Venray. Franssen, Petrus, 35 jaar te Vier lingsbeek en van Well, Gerarda, 31 jaar te Venray. Wijnhoven, Gerardus, 27 jaar, on derwijzer en Hendrix, Cornelia, 23 jaar, beiden te Venray. Vollebergh, Antonius, 29 jaar, onderwijzer te Venray en van den Bosch, Theodora, 29 jaar, maat schappelijk werkster te Veghel. Engelen, Jozef, 25 jaar, verpleger te Venlo en Verheijen, Louisa, ver pleegster te Venray. ONDERTROUWD: Verbeek, Franciscus, hulsschilder 25 jaar, te Venray en Goemans Thodora, 23 jaar, te Vierlingsbeek. Verbeek, Wilhelmus, 29 jaar, broodbakker en Swemers, Maria, 37 jaar, belden te Venray. Claessens, Gerardus, 34 jr, land bouwer en Spreeuwenberg, Johanna 29 jr, beiden te Venray Hoedemaeckers, Wilhelmus, 26 jr, onderwijzer, Venlo en Vissers, Ge- rardina, 26 jr, Venray Hiermede vervullen wij de droeve plicht #U kennis te geven dat O L. Heer heden, na een lang durig lijden in het St.Elisabeth- ziekenhuis te Venray, in de jeug dige leeftijd van ruim 5 jaar tot Zich riep ons inniggeliefd zoontje en broertje PETER Marinus Joseph Gerardus J, M. BROUNS M. BROUNS - NIEUWESTEEG MARIO Venray, 2 april 1958 De teraardebestelling zal plaats hebben heden zaterdag 5 april ora 11 uur op het R.K. kerkhof van St. Petrus Banden Venray. Bijeenkomst Langeweg 76 10.30 uur. De Engelenmis zal worden •pgedragen in de parochiekerk an St. Petrus Banden dinsdag april a.s. om 8 15 uur. lOp woensdag 16 april hopen onze geliefde ouders en grootouders Johannes Th. Vollenberg Jacoba Huberta Aerts de dag te herdenken waarop zij vóór 40 jaren in de echt werden verbonden. Dat God hen nog lang moge spa ren is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Veltum L 9. Dagadres: Café Martens Leunen. Voor de vele blijken van belang stelling bij het overlijden en de be grafenis van onze lieve vader Antoon Dinghs zeggen wij hartelijk dank. Castenray Dankbetuiging Bijdeze betuigen wij onze op rechte dank voor het medeleven en de belangstelling bij de ziekte en het overlijden van onze vader en grootvader. familie Wiilems Woensdag 9 april 's avonds half 8 vergadering in De Burggraaf, met demonstratie en film over consumptie-aardappelen. Trouwe opkomst verwacht het Bestuur. Bij Coopnmns Zaadbandcl wintervaste inlandse rode klaver met blauw certificaat 5.25 per kg. Stoppelklaver 27.50 per ha. prima gaarkokende soeperwten a 90 ct. per kg. Tuinzaden 10 pet. korting. GEVRAAGD meisje voor hele dagen of voor dag en nacht. Zelfstandig kunnende werken, kreymborg, Vleesstraat 41 Venlo Tel. 2125. Mevr. Franssen vraagt per 1 mei voor dag èn nacht, boven 18 jaar. Lief voor kinderen, bij voorkeur kunnende koken. Aanmelden 's avonds 7—8 uur Hoebertweg 18. Boek-Kantoorboekhandel H. Messemaeckers vraagt voor terstond leeftijd boven 18 jaar. Te koop gevraagd worstkoeien, zeugen en beren Koos Kremers, Vierlingsbeek Telefoon 04781-292 Gebruikte meubelen grote verscheidenheiden niet duur. Alleen bij daglicht te zien, nimmer op maandag.Op maandag wél nieuwe meubelen en woningtextiel tegen zeer lage prijzen. Fa. HOOGLAND, BOXMEER. (fppenhouders, wij hebben steeds in voorraad coccidiosemiddelen, middel tegen snot en bronchitis, vitaminenstoot, middel tegen veren pikken, houd bare entstof tegen diphterie en pokken, kippenbrillen, enz. Onze zaak is geopend van vm. half 9 tot pm. half 1 en van half 2 tot 7 uur. Op maandag ook in het middaguur geopend. Afgeven van boodschappen en afhalen van kunstzog v. moeder- biggen na sluiting, 3 x bellen. Tel. 756 Te koop gevraagd wrak koeien en zieke varkens (Cor Kremers, Carmelietenstraat, Boxmeer, Tel. 08855-459 gevraagd voor direct, voor huish. tevens genegen om opgeleid te worden in hotelbedrijf. H. W. Cox, Kaldenkerkerweg 619 Venlo. Tel. 3560. Wegens huwelijk van de tegen woordige gevraagd niet beneden 18 jaar, in gezin van 2 pers., was buitenshuis, voor halve event, hele dagen. Mevr. Thijssen, Maasheseweg 47 Aspergesteker(ster) gevraagd voor hele dagen. A. Jeuken, Stationsweg C 2a. 2e Paasdag stemmingsmuziek m. dansen HOTEL „HET RAD" BOXMEER Gelegenheid tot J. Camps, Heide L 25. Aspergestekers gevraagd P. Camps, D 19a Oostrum, dragende vaars 29 april aan telling A. van de Ven, Ysselsteyn. Aspergestekers gevraagd W. Thoonen, Peelweg 9, Ysselsteyn TE KOOP partij biggen A. Hellegers, K 72 Leunen GEVRAAGD Mevr. van Beek, Stationstraat 53 Deurne. Vertegenwoordiger- incasseerder Een in Venray goed ingewerkt verzekeringsbedrijf vraagt Kennis van zakelijk, doch gesteld. Brieven onder van dit blad. t vak is niet nood- wordt op prijs ge- nr. 313 bureau Te koop bromfiets Schoolstraat 2a TE KOOP moderne kinderwagen met spaakwielen. Adres bur. dezer Te koop partij biggen Joh. van Osch, Weverslo. partij voederbieten en eetaardappelen Wetterhahn, Overloonseweg A 4 TE KOOP 2 2persoons ledikanten (een met ma'ras) tafel 1.45 x 80, eikenhouten tafel 1.10 x 70, grote spiegel. Janssen, Beek weg 6 a. Biedt zich aan Adres bureau van dit blad. Aspergestekers gevraagd bij J. Joosten-S winkels, Tuinstraat 25, Wellerlooi. VERLOREN gouden kettingarmband T.b.t.t.b. Julianasingel 55. GEVRAAGD jongens oi meisjes voor het steken van asperges. A. Poels, Meerlo A14, Tel. 357 Te koop partij biggen A. Janssen, Wieënmeg 4 Leunen TE KOOP toom zware biggen H. Nellissen, Schoor G 45 Tel. 206 Castenray. TE KOOP 250 6 w. kuikens. W.H. voldragen zeug en 4 biggen B. Bonants, Smakt B 18 TE KOOP partij biggen Th. Jacobs, Steegsbroek I 18 consumptieaardappelen Yselster, Th. van Arsen, Oirlose- weg C 43a Oostrum. TE KOOP toom biggen L. Weijs, D 52 Oostrum. TE KOOP toom biggen P. Timmermans, Leunen K 57 TE KOOP 2 voldr. zeugen 1e worp G. van Ass, Tel. 835 Veltum, GEVRAAGD liefst enkele jaren aan het vak. Geen bezorgen. Adres Bakkerij Kateman. TE KOOP toom biggen G. Arts, Endepoel N 20 Merselo TE KOOP pasgekalfde koe 2e kalf 4b- en ab-vrij. J. Drabbels, Heide. Kaih.Bouwvakarbeidersbond „St. Joseph" aid. Venray Op dinsdag 8 april bestaat gele genheid vacantiebonnen te verzil veren voor 2e Paasdag en Konin ginnedag, totaal 18 zegels, van 9.30 tot 12, 1 tot 6 en 7 tot 8 uur Beekweg 6c. GEVRAAGD bekwaam chauffeur voor vracht- en luxewagen, ook ge negen ander werk te verrichten Kempweg 36, tel. 534. Te koop 10 zware biggen J. Droesen, Heide. Te koop dragende varkens 15 w. dracht of varken met biggen, Bintje en Voran pootaardappelen. G. Hendrickx, Leunen H 1. TE KOOP bromfiets i.g.s. Th. Swinkels, Scheide. TE KOOP toom biggen W. Claes, Heide L 54. TE KOOP toom biggen J. Wiilems, Leunseweg 23 Te koop 10.000 zw. aspergeplanten Mary Washington, goede sortering Ant. Voermans, Leunseweg 16a Te koop kinderledikantje z.g.a.n. en kinderwagen Willemstraat 8. Te koop bankstel z.g.a.n. goedkoop. Adres bureau dezer. TE KOOP huiskamerameublement best. uit dressoir, eiken uittrektafel, 4 stoelen, 2 armstoelen Adres bureau dezer. Te koop beste weikoe en kleine partij aspergeplanten R.v.B. J. Rongen, Brukske C 77 Gelegenheid voor M. Brooren, Stationsweg C 1 Jongedame, kantoorbediende, heeft in de avonduren nog gelegen heid voor het verrichten van administratief werk Brieven onder nr. 34 bureau van dit blad. TE KOOP 200 7w. pullen W x R A. G. Claessens, Heidsepeelweg 1 Ysselsteyn. Ysselster eetaardappelen en mangelwortelen P.J. Jacobs, Boshuizen C 56 TE KOOP 100 kuikens WL 12 weken J. Wilms, Boshuizen C 34 TE KOOP kippenhokinventaris zitstokken, zinken voerbakken, drinkemmers, gem. legnesten, schakelklok. Adres bureau dezer. ter Loten verki Mevr. J. V TE gunstig gelegtï n schuurtje, ba<fcan boomgaard, (bril aanvaarden, ride telefoon 2S Onze reclame Gekookte ham 100 gr. 55,250 gr.130 Boterhamworst 100 gram 30, 250 gr. 65 Leverworst 500 gram 65 Vrijdag en Zaterdag Runderlappen 500 gram 2.65 1 Gekootte Boterhun Zult Soepvlees Halsfritan Stationstra Voor laslge een boord, dleabs per dag keurif gla Dat is de Onnizf Kerko's sneewwi shirt, gemaal poplin, maar rerk Slechs f Expresso schets zijn toch nog ies m E Uit voorraad le»rb£ alle soorto t bonen, ewt Verheijen' Z Leunen gras- In voorral al enkla megse voor blijvend pslai hooi weide. Vrah uit: seis samengestd do Landbouwvoorlhtin Verheijen' Za Leunen Tuinders ddt- ontsmet uw tin n poeder verdat Tevens levererwij I Douvén's Snior rugpuit Ook ruilen wuw in. Handspuitenn tn uw tuintjes. Leunseweg 5 Te koop gevjagd pjzen Voederbietendeze haald f 14iboei Groenkraag) P. Peters, Y/lstej Hmer Werktuioicoi Mselo biedt te koop i2e I bij café fed. J in goe staal oveemd jongens- edam in Sanien N tegen d£gste A. Scheepers 375 Wcngri Heb woning t*1 lag ruilen tegen nwe w< Adres buref®11 d:

Peel en Maas | 1958 | | pagina 2