Piano te koop Voor Pasen Overpeinzingen WITTE KRUIS Burgerlijke Stand Venray ADVERTENTIËN Ruttjjj PUROL SPORT Maria Raymakers Johan Gerhard Fransen KORSET B-H EUEIIliU Gemeente Deurne Verkoop Peelvelden Notaris J. A. Tromp te Deurne Veen in Peelvelden flink meisje 't Knopenhuis Dankbetuiging i Wed. G. Camps Hiilen Goedkope auto verzekering Kruijsea-Meesters Belaii 9r TH0NA! Meis net meisje Aspergestekers flink meisje Alie schoonmaak artikelen Het Warenhuis doktersiSs Verse i vishandel P. Repif wasira Bloem- en pl: Jacq. v.J. Pasen Composra Geweekle Gebeulde P. TUI! Voor al nv Voorjaars-modeshow De voorjaars-modeshow van Mag. ,.De Zon" alhier, mocht zich in een buitengewoon grote belangstelling verheugen. De mannequins brach ten de nieuwste modesnufjes op aangename en vlotte wijze. Voor de klnderkledlng-show was een beroep gedaan op enkele Ven- rayse kinderen, waaronder er be slist waren roet mannequin-aspi raties. Voor de firma Fonck zal het resultaat van deze show zeker een aansporing zijn in de toekomst nog- maal iets dergelijks te organiseren. De bij deze show gebruikte dames hoeden waren van Maison Hawin- kels, en de lederwaren van de fa. CoenenHoutackers. 13 taboe in Venray Of Gemeentewerken bijgelovig Is, weten we niet. Feit is echter, dat bij het hernummeren van de Sta tionsweg het nummer 13 werd overgeslagen. Maar met het getal 11 evenals 13 alom bekend is het anders gesteld. Het getal 11 heeft men op de Stationsweg wél aangebracht... op het ontvangst kantoor der Directe Belastingen! AFD. VENRAY VAN SET NED. BOODE B*UIS E.H.B.O.-Co'susseii Door de afd Venray van het Ned. Roode K-<uis is een E.H.B O.- cursus ge.rganiseerd te Venray- Leunen Dpte cursus werd gegeven door Dr. van Trier, met assistentie van mei- C. Voesten en de heer C. Sehmeitz te Venray. Op vrijdag 21 maart j.l. werd hier voor examen afgenomen in café Kusters te Leunen, door Dr. San ders uit Helmond. De namen van de geslaagde dames zijn: G. Claessens. G. Geurts, M. v. Kempen, H. van Leipsig, M. Mlchels, N. S winkels, Th. S winkels E. Voermans, M. Wilmsen, allen te Leunen en G.Bongertman, P.Pluk- Claasssen, G. Thijssen, allen te Venray. Van de heren slaagden de na volgende personen: Th. Asselberghs, H. Clacasens, C. van Leipsig, P. de Mulder, Th. Pouwels, H. van der Veer, G. Voermans, J. Weys, j. Kusters te Leunen en Th. Lucassen" en H. Pluk, beiden te Venray. Zusters vierden feest Dinsdag ging op Huize St Anna de vlag uit, bij gelegenheid van het zilveren kloosterfeest van een drie tal zusters. Soeur Nolaska (mej. van Goch, Boxmeer), soeur Lidwina (mej. Pee- ters Venray) en soeur Herman- Josef (mej.Hendriks Venlo), kregen het zilveren kroontje aangeboden en de hele kloostergemeenschap lieeft dit feest spontaan en hartelijk gevierd, Dat het secretariaat, waarop soeur Nolaska werkt, de centrale naaikamer waar soeur Lidwina de leiding heeft en de zustersafdeling, waarover soeur Herman-Josef, de scepter zwaait, ieder voor zich „hun" jubilaris extra in de bloemetjes zette, verhoogde alleen de feest vreugd, evenals de vele bloemstuk ken en geschenken die werden aan geboden. Passiespel Wilt U een mooi Passiespel zien, komt dan a.s. maandag 31 maart om 7.30 uur naar Zaal Wilhelmina, Een groep van de Jonge Garde uit Leunen zal het bekende Passiespel van fr. Bellarminus opvoeren. Kaarten (schoolg. jeugd 25 ct. en volwassenen 50 ct) verkrijgbaar bij Dames Ambrosius, Patersstr. 25 en aan de zaal. Radio-sonde gevonden in de Peel Door de landbouwer J. Willems, werd in de z.g. Overloonsepeel een radiosonde gevonden. Per telefoon gaf hij hiervan kennis aan de KNMI te De Bilt. Hiervan kreeg hij thans een dankbetuiging en de mede deling, dat hij de „vinderspremie" tegemoet kon zien. Tentoonstelling Mater Amabilis-leerlingen De tentoonstelling van de Mater Amabilis-leerlingen die gehouden werd in de huishoudschool heeft vele bezoekers kunnen boeken. Hier hebben de kerkelijke en wereldlijke autoriteiten als ook de vele ouders kunnen zien wat door de leerlingen vervaardigd werd. Gemeenteraadsvergadering Dinsdag 1 april a.s. om 5 uur is er gemeenteraadsvergadering waarin o.m. Venrays begroting 1958 zal worden behandeld. Het oude Gymnasium wordt afgebroken Het meer dan 300 jaren oude gedeelte van het Gymnasium I.C. alhier wordt thans definitief afge broken. Deze week heeft pater Provinciaal de vereiste goedkeu ringen ontvangen. Er zal spoedig met het werk worden aangevangen. Kinderpostzegel-actie Opbrengst kinderpostzegels inde actie 19571958 in de gemeente Venray bedroeg f 1378.95. Hiervan werd aan de loketten op het postkantoor voor f 666.55 ver kocht, terwijl door de bedrijven f 615.40 bij elkaar werd gebracht. Voor een bedrag van f 97.— aan kaarten werden verkocht. Auto-ongeluk Donderdagmorgen is nabij de kerk te Castenray een personen auto aangereden door een militaire wagen. De auto vloog enkele malen om en om, maar de twee inzitten den bekwamen geen letsel. Opening zelfbedlenfngszaak Een totale metamorfose heeft de oude zaak van de fa Wijnhoven in de Henser.iusstraat in betrekkelyk korte tyd omgetoverd tot een moderne zelfbedieningszaak. waarin iedere huisvrouw uit een zeer uit gebreide collectie kruidenierswaren en andere artikelen haar \Tjje keuze kan doen. De zeer practische en moderne winkelbetimmering is uiterst doel- maiig ingericht en geeft een zeer volledig overzicht van het ruime assortiment van deze'zaak. De Burgemeester, die dinsdag de officiële opening verrichte, Zij in zün felicitatiewoord trots te zijn op deze vernieuwde zaak. Het toont mede aan, dat de Venrayse mid denstanders niet voor grote offers terugschrikken als het er om gaat Venray inderdaad het koopcentrum van de gehele Peelstreek te maken. Hij wenste de nieuwe zaakvoerder v.d. Ryst veel sucses toe, en gezien de grote belangs'elling die woens dagmorgen al direct bij de opening bestond stellen ook de Venrayse huismoeders deze nieuwe winkel- methode vrije keuze, goed over zicht en juiste voorlichting op hoge prys. Het aannemersbedryf Akerboom kan trots zijn op deze verbouwing, die een nieuw winkelpand te voor schijn toverde. Een keur van bloe men en geschenken gaf de feeste- ïyk noot aan deze heropening, die bovendien door verschillende ver koopattracties nog aantrekkeiyk werd gemaakt. Postzegeltentoonstelling Op Paasmaandag zal de postze gelclub in het patronaat een ten toonstelling houden van de postze gels die zij zelf verzameld hebben. Voor de postzegelverzamelaars zal deze tentoonstelling zeker de moeite waard zijn om er even een kijkje te gaan nemen. Wie 10 cent meebrengt om de onkosten te be streden kan een mooie verzameling zien. 100-jarig bestaan Vincentius Het gouden feest der Vincentius- vereniging dat eerst op Beloken Pasen gevierd zou worden is uit gesteld tot nader te bepalen datum. PATRONAAT Verleden zondag werd onder grote belangstelling onze ouderavond ge geven. Wij zün zeer tevreden en naar wy terecht menen is de avond by de ouders ook in de smaak ge vallen. Het passiespel dat door de leiders werd opgevoerd, liet een diepe indruk na. Onze spreker Dr van Noorden die zijn spreekbeurt opluisterde met een voordracht, wist de hele zaal op zyn hand te brengen. En het kinderkoor van de heer Kronen berg gaf fleur en kleur aan het geheel. Bedevaart Smakt Zondag 30 maart trekken wy met alle leden naar de Smakt. Wy rekenen er op dat geen van de le den achterwege blijft. Vertrek op de grote markt. m K.A.J. Passie-avond In de afgelopen week op woens dagavond 26 maart had er weer een gespreksavond plaats voor jongens en meisjes boven de 17 jaar, die nu in verband met her a.s. Paasfeest meer een sdbrt Pas sieavond was. De opkomst was nog beter dan op de vorige avonden. Er werd een filmpje vertoond over de H. Mis, begeleid oa. door het fraterskoor van de Paterskerk (opgenomen op de band). Er werden verschillende vragen gesteld: waarom is er ver schil van plaatsengeld in de kerk? Waarom is er hier nooit volkszang onder de hoogmis? Als slot van de avond werd een film vertoond met reportage over een bezoek aan Lourdes. - Woensdag in de Paasweek zal de volgende gespreksavond zyij. Tentoonstelling Van Paas-zaterdag tot en met Beloken Pasen wordt in de Petrus Bandenschool een grootse tentoon stelling georganiseerd, waarop werken van jonge Limburgse kuns tenaars zulltn te zien zyn. Deze tentoonstelling wordt ge organiseerd door de culturele Raad Limburg en het Anjercomité, en geeft behalve schilderstukken ook plastics en borduurwerk. Bij de opening op Paas-zaterdag- zal Martin Kockelkoren een inlei ding houden. Toegang is gratis. 40-jarig bestaan „Verbetering is ons doei", Merselo De Fok- en Controle-vereniging te Merselo heeft het 40-jarig be staan feesteiyk gevierd. De 94 leden tellende vereniging heeft op de feestavond enkele pioniers gehul digd, n.l. de mede-oprichter de heer P. Muizers en de heer P. Pubben, die 30 jaren voorzitter was. Verder de heer J. van Meyel, die 28 jaren als monsternemer deze dienst ver vulde. 40 jaren boerenbond Oostrum De afd. Oostrum van de L.L.T.B. vierde dinsdag het 40-jarig bestaan, wat werd ingezet met eenplechtige hoogmis, 's Avonds om" 7 uur had in het Parochiehuls de feestverga- dering plaats, alwaar de heer Dinghs uit Roermond als bonds- secretaris een rede uitsprak. Verder werd het woord gevoerd door Deken Loonen, burgemeester Janssen, Pastoor Asselberghs en de heer J. v.d. Winkel, Smakt als voorzitter van de afd. Venray. Het eigen plaatseiyk orkest zorg de voor muzikale omiysting. Ongeluk na toneelvoorstelling In het ziekenhuis alhier werd binnen gebracht met een zware hersenschudding dhr. H. Goossens uit Overloon, die het ongeluk had na de toneeluitvoering van maan dagavond van het toneel in de or kestbak te vallen. Naast de zware hersenschudding die hy hierbij had opgelopen brak hy nog enkele rib ben. Dit ongeluk zette een domper op de vreugde over de succesvolle uitvoering. Het bezoek van Britse Konings paar aan ons land heeft deze week terecht in het teken der belang stelling gestaan. Terecht, omdat we een gevoel van diepe erken tel Ukheid jegens het Britse volk moeten hebben, dat zo vele van haar zonen opofferde voor onze bevryding. Ons eigen kleine „Engelse kerk hof" is een van de vele in ons land, waarop de mensen rusten, die het mogeiyk maakten dat wij nu weer kunnen leven in een vry land. Terecht ook, omdat zo velen onzer in de landen van het Gemenebest, Canada, Australië, Zuid Afrika, Nieuw Zeeland nieuwe toekomst mogelykheden vonden. Een statiebezoek vertoont pracht en praal. Die pracht en praal wor den eerst dan zinvol, wanneer er die erkenteiykheid en gevoelens aan ten grondslag liggen. Het is daarom dat juist dit bezoek zo ge slaagd mag heten. Ruitersfeest Door de Ruiterclub „Sport na Arbeid" te Oirlo zal een ruiterfeest worden gehouden op zondag vier mei as., waarby een grote deel name verwacht wordt. Geen centje pijn poeders, tabletten of cachets de beste pijnstiller onschadelijk van 21 t/m 27 maart 1958 GEBOREN: Gommans, Rosina Merselo M 13a Nellen, Joseph, St Jozefiaan 10 Scholtz, Linda, Molenpad 9 Reynders, Allegonda, Burg. vd. Loostraat 5 Jansen, Engelbert, w.w. Maash.weg Siebers, Helena, Merseloseweg 24a Hermus, Lidwina, Pr Bernhardstr 19 Gielens, Arnoldus, Heide L 38f Verhoeven, Joseph, Julianasingel 1 v.d. Leeuw, Johannes, Langeweg55 Cox, Martina Oirlo F 16 Toonen, Johannes, Vierlingsbeek Winkelmolen, Maria, Castenray Baeten, Jacobus, Oostrum D 6d Barents, HenricusL., Smakterw. 42 OVERLEDEN: Keizers, Antoon, echtgen. van Daverveld, L. 73 jr, Overloon C 70 vd. Heuvel, Dorothea wed. v. vd. Meijden K, 77 jr, Oostrum C 28a Relouw, Catharina, echtgen. van v. Opbergen Johannes, 62 jr, Maas- heseweg 29 Berbers, Wilhelmus, wed. van Schechlin, 77 jr, Veltum L 2 ONDERTROUWD: Küsters, Theodor, 31 jr, landbou wer, Veulen H 33d en Cremers, Ca rolina, 31 jr, Steegsbroek I 16 Born, Theodorus, 28 jr, ryksambt., Beesel Mariastraat 33 en Friesen, Cato, 22 jr, Oirlo E 12 Verhaegh, Willem, 26 jr, smid bankwerker en Gommans, Elisabeth 26 jr, Venray Eyssen, Jan, 27 jr, onderwyzer, Merselo M14 en Pubben, Josephina 27 jr, Merselo M 94 Peeters. Johannes, 24 jr, land bouwer, Bakel en van Bakel, Ca tharina, 24 jr, Vredepeel kav. 34. GETROUWD:' Millen, Martinus 38 jr., chauffeur en Verheden, Gerarda, 34 jr., beiden te Venray. Ingenpas, Bernardus, 25 jr., fa brieksarbeider en van Beurden, Grada, dienstbode, beiden te Venray Lamers, Gerardus, 34 jr., post ambtenaar en van Waayenburg, Johanna, 29 jr., secretaresse,.beiden te Venray Van Osch, Wiihelmus, 24 jr., tim merman en Vullings, Egberdina, 24 jr., coupeuse, beiden te Venray Pijpers, Petrus, 26 jr., calculator eo Groenen, Elisabeth, 25 jr., zb., beiden te Venray. Nellisen Arnoldus, arbeider zuivel fabriek en Lenkens, Johanna 27 jr. beiden te Venray. die er tot dan toe zeker nog in zaten, nu wel definitief verkeken zyn. Sp. Irene nestelde zich door een prachtige 7—2 overwinning op Al- mania vaster op de eerste plaats en er zal veel moeten gebeuren wil ze die nog afstaan. Tevens sneuvelde in deze wedstryd het on geslagen thuis-record. De oorzaak van deze nederlaag was, dat er 'n ontstellend gebrek aan conditie en techniek, werd ge demonstreerd, zodat men zich gaat afvragen, of trainingen, die vooral gedurende een gedwongen rust periode dubbel belangryk zyn, wel voldoende bezocht worden! We kunnen deze wedstrijd wel als een der slechtste van dit seizoen beschouwen. Dat „de Ster" won is evenmin te danken aanhaar voetbal kwaliteiten, die ook wel zeer gering waren. Jammer van de kostbare punten, maar laten we tóch biyven vechten voor een eervolle plaats op de rangiyst. Voor zondag mag 't eerste weer rusten.Ook de andereSVV-elftallen konden geen van alle ook maar een puntje veroveren, om zodoende de bittere pil iets te verzoeten. SVV 2 verloor in Weert, in een vooral voor rust aantrekkehjke wedstryd met 10. 'tWas hoofdzakelyk aan de keeper van het derde te danken, dat de nederlaag tegen Meerlo tot 3—0 beperkt bleef. SVV 5 ging niet voort op de in geslagen weg en liet in een slecht gespeelde wedstrijd beide punten aan Meterik 2. Uitslag 12. Voor a.s. zondag ontvangt Ven ray 2 Wit-Zwart uit Weert. We re kenen op 'n overwinning! Het 3de elftal krygt Melderslo op bezoek en Venray 4 gaat be zield met goede voornemens naar Well om te proberen Resia 2 de punten afhandig te maken. Aan allen meer succes dan ver leden zondag. M.H.C.V.-nieuws Na enkele kompetitie-loze zon dagen, moesten onze dames afge lopen zondag aantreden voor een uiterst belangryke wedstryd, nl. tegen Concordia (Roermond). Na een zeer spannende en harde eerste helft, zonder doelpunten, kwam de voorhoede in gewyzigde opstelling in het veld. Deze wyzi- ging bracht zeker geen nadeel met zich mee, want na ongeveer 5 mi nuien in de tweede helft ontstond ons eerste doelpunt. Een prachtige goal, die tot stand kwam na uniek samenspel van spil, linksbuiten en als „finishing touch" de midvoor. Deze speelster zorgde even later voor de overwinnende goal, uit een lange corner. Krachtig ingrypen en schitterend samenwerken van de achterhoede voorkwam tegen-goals. Door deze overwinning zyn de dames weer een stapje dichter by het kampioenschap. Nu volhouden, geboden! A.s. zondag is weer kompetitie- vrii. maar er wordt toch gespeeld: de dames én 'n tweede herenelftal gaan naar Deurne. Het eerste herenelftal zal de moeiiyke taak krygen om tegen V.H.C. III (Venlo) aan te treden. A.s. zondag is ook de traditionele bedevaart naar Smakt (halfzeven, vertrek, grote markt). Rectificatie In de uitslagen vanhetnederlagen- tournooi van St Oda is een fout geslopen, welke we hiermede ver béteren. Er stond: StOdaHoutswelvaren 2096—2183, het moet zijn 2096—2131. Geven met vreugde en dank baarheid kennis van de geboorte van een zoon RENÉ W. J. L. FR. POELS H. L. P. POELS-PETERS ELSJE en JAN Venray, 19 maart 1958 „De Brier" Leunseweg 14 Louisa Janssen Harry Strijbos hebben de eer kennis te geven van hun voorgenomen huwelyk, waar van de inzegening zal plaats heb ben op woensdag 9 april ora 9 30 uur in de parochiekerk van de H. Johannes de Doper te Meerlo. Meerlo, Tienrayseweg 73 Castenray F 13a Dagadres: Restaurant Thyssen, Tienray Toekomstig adres: Castenray G 9 Met grote vreugde en dankbaar heid jegens God geven wy kennis van de geboorte van ons eerste kindje (dochtertje) LIAN dat by het H. Doopsel de namen Helena Johanna Maria ontving. M. SIEBERS M. SIEBERS-BONANTS Venray, 22 maart 1958 Tydelyk St.Elisabethziekenhuis k.26 S.V.V.-nienws Het was wel 'n heel bittere pil, die de Venray-aanhang zondag j.l. te slikken kreeg. In een wedstryd, waarin S.V.V. overwegend sterker was dan de Ster, werd met 3—2 verloren. Dit betekent, dat de kampioens-kansen, Heden overleed, geheel overge laten aan Gods H. Wil, in de gezegende ouderdom van 85 j., voorzien van de H. Sacramen ten der stervenden, onze trouwe huisgenote geboren te Venray 18 juni 1873, overleden te Kapellen 22 maart 1958. Kapellen (België) 22 maart 1958 't Brükske FAMILIE FRANS POELS-POELS Herman J. Brandt S>ophia W. M. Janssen geven kennis van hun voorgeno- 3en huweiyk de inzegening zal aats hebben op woensdag 16 april a.s. om 10 uur in de parochiekerk van de H. Gertrudis te Oirlo. f Amsterdam, Lodewyk Boisotstr. 7 Oirlo E 24 Receptie 1—2 uur Oirlo E 24. Dankbetuiging Hierbij betuigen wij onze harte- lqke dank voor de vele biyken van belangstelling en de vele geschen ken, die wy mochten ontvangen by de geboorte van de 20.000ste inwo ner, ons zoontje Lambert. W. Daniëls H. Daniëls-Rongen Oostrum D 37. Voor de deelneming, betoond ty- dens de ziekte en by het overly den van onze lieve echtgenote en moe der Johanna Lamberdina CROOY- MANS-FRANSEN, betuigen wy harteiyk dank, vooral aan familie, vrienden, kennissen, doktoren, Z.E. heer Pastoor, wykzuster, directeur en personeel P.T.T., bestuur en leden van Fanfare en Boerenkapel, bestuur en leden van de St. Theo- baldusgilde. en kinderen Overloon, maart 1958. Het enigste korset ter wereld met de gemakkeiyk regelbare rugvetersluiting. Door de goede, prettige steun van dit korset voelt U zich ge zond en fit. Uw figuur zal perfect in orde zijn, als U uw voorjaarskleding gaat passen. Ook een goedpassende is zeer belangryk. Wy brengen een geweldige sortering in zorg vuldig uitgekozen modellen. Komt U eens passen Marktstraat 5 Tel. 294 zal publiek verkopen voor inwo ners en niet-inwoners van Deurne: A. maandag 31 maart 1958 vm. om 9 uur in de Kwade Staart. By- eenkomst Crayenhutweg voorbij de woning van J. van Hoek. B. maandag 31 maart 1958 nm. om 2 uur te De Halte, ten oosten en ten westen van het Kanaal van Deurne. By eenkomst Griendtsveen- seweg bij de brug over het Deurh. kanaal. C. maandag 31 maart 1958 nm. om 4 uur onder Liessel, ten oosten van het Deurnesekanaal, ter plaat se gewezen 9e hoofdwyk en ver volgens zuidzijde Wilgenroosweg. Bijeenkomst Nieuwe brug by de 9e w«k. D. dinsdag 1 april 1958. n.m. om 1 uur te Helenaveen en Neerkant, ten oosten en ten westen van het kanaal van Deurne, daarna ter plaatse Heitrak (Oude Dam) en vervolgens zuidzyde Lagebrugweg. Byeenkomst: Oude Peelstraat by de boerderij van J. v.d. Zwaan. Op deze verkoping kan ieder een onbeperkt aantal veen velden kopen. Betaling contant Achterstalligen worden niet als kopers aangenomen. GEVRAAGD per 15 april zelfstandig kunnende werken, voor 34 dagen per week. Brieven of inlichtingen bureau van dit blad. grootste sortering overhemden damesblouses v.af4.95 in sanfor en no-iron. Jongensblouses vanaf 2.75 A. Scheepers Tel. 375 Schoolstr. 22 Coopmans' Zaadhandel heeft voor U in voorraad Gras- en Klaverzaden, ook voor blijvend weiland f 80.per ha. Voederbieten Suikerbieten in srt. Op tuinzaden 10 pet. korting." Langstraat 44. Aanbevelend Hiermede breng ik harteiyk dank, ook namens kinderen en klein kinderen, aan allen die myn 90q verjaardag tot een onvergetelyke dag hebben gemaakt. Oostrum Dame zoekt zit- en slaapkamer of zit-siaapkamer met volledig pension in kom Venray. Brieven onder nr. 253 bureau van dit blad. Uw wagen kunt U veilig en goed koop verzekeren via ons. Georganiseerden krijgen bij ons dezelfde lage premie en kortingen als by hun Bond en.... bij schade staan wij achter U Assurantiekantoor Julianasingel 41 Venray Vertegenw. JEAN HOEX Onze reclame Gebraden gehakt 100 gr. 40, 250 gr. 90 Tongworst 100 gr. 24, 250 gr. 60 Zure zult 500 gram 40 Vrydag en Zaterdag: Braadworst 500 gram 1.40 Wij gaven geen recepten boek, maar wel goedkoper vlees. Wilt U met Pasen eerste kwaliteit eten, moet U Coenders niet vergeten. De ervaring m n( heeft vele huisfouv gestemd. Bij (e n „ESPRESSO" shi echter wèrkelijc v weinig of nit: st sneeuwwitte jopli ten slechts f Ij.go, rationele prodfctié Verkrgba; Te koop partij rode eetaardappelen H. Michels, Ringweg 8Ysselsteyn J. GEVRAAGD voor 15 april voor dag of dag en nacht. Mevr. Wolters-van der Veen, Burg. van Rynsingel 24, Venlo, Tel. 04700—2616 GEVRAAGD 2 aspergestel<9rs(sters) Te koop gevraagd 125 pullen 10 w of ouder. Jac. Wismans Ki.OirloF21 gevraagd Hesen, Oirlo E 11. Mevr. de Jong, Oostsingel 18 vraagt voor enkele middagen per week. Gelegenheid tot inscharen van weivee op boerderij 't Rozendaal Chr. Goumans, ICerkpad 3. GEVRAAGD jongen van 15-18 jaar en aspergestekers Steeghs-Janssen, Oirlo E 67. TE KOOP drachtige zeug 1e worp P. van Schyndel, Veltum. Hofstraat 10 Telefoon 566 prima Zeiter en Wiekelman, Duitse kruissnaar. Adres bureau van dit blad. gevraagd voor drec tevens genegen on* worden in hotelledr H. W. Cox, KaHen Venlo, Tel. 356Q, Specialist ie vtagt Brieven ondemr. d. blad. Maandag 3 vacanteb verzive voor f 50.—, 's ivo: uur by F. Swinlels, 9. elke dag niaiw< Gebakiet dagelijks ves Maatjcsh nu steeds vo Groteitrs aan ek r Voorradig losse vas riemen ei V houten geribce 2 kranen, waikr Vaatjes voor 25-50 Sprooitonner ir en iihc Kisten vair Venray Paaskuikeitje Paaskairte Eiervtrf 6 eierdopjes m 6 PETER HEAD Grotesra: toch nc Ook in naadloos bi; l f 2.41 p. 40 ct. jer VISHAIV Grotetn Te koop gevnagi wrak k en ziele Cor Kremers, Cs Boxmeer, Tel. (685 TE KOOP toon?*b H. Lomrae, 0>sti dranken Slijterij „DiD Advocaat NFite Zwarte Kip, C.P Wennekei, Cooy Bols, Rynbenle. BIER „Grolsch", Gbls Heineken, 3Ho en kleine fleser Exportbier \Sct W. LE Henseniusstijat

Peel en Maas | 1958 | | pagina 2