Stille Aanbied van deze mannen Gevonden: Burgerlijke Stand Venray ADVERTENTIËN R.K. Mannen, Omgang Landbouwzaden Uitnodiging „Laatste Halte' Slagerq J. C0E\ DERS Hak- en brandhout 100 gelukkigen Coenen-Houtackers Veltum Belck Boerenleen Yssel.stey die de gehele familie dreigde ten eraan zullen meewerken om het de gronde te richten, maar die uit- Kerk mogelijk te maken haar ze- eindelijk gered werd door het offer van haar jongste zuster. Men mag respect hebben voor wat deze familie ten tonele brengt, en we verwachten dan ook, dat als het stuk door bemiddeling van de K.A.B. hier ln Vénray zal spelen, ook hier volle zalen. van het Dekenaat VENRAY op naar Amsterdam in de nacht van 15 op 16 maart a.s. Sluit U aan met tienduizenden in dien nacht om hulde te brengen aan den Christus Eucharisticus. Aan U wordt gevraagd: HET OFFER VAN UW NACHTRUST Want in het holst van de nacht loopt ge dan door de straten van Amsterdam, dezelfde weg volgend, voor eeuwen geleden het H. Sacra ment van Mirakel werd rondgedra gen. Ook wordt aan U gevraagd het GELDELIJKE OFFER VAN UWE REIS. Dat betekent voor velen, vooral in deze tijd, een groot offer. Maar waarom zouden wij deze offers niet brengen? Het is immers hoog nodig, dat wij O.L. Heer om erbarming gaan vragen in deze benarde tijd! Amsterdam verwacht dit jaar 100.000 mannen, die deel zullen nemen aan deze bede- en boete tocht. Van de kring Noord-Limburg van de Stille Omgang worden 3 extra treinen ingezet en wel vanuit Ven- Middelaar en omgeving. Zo een daad van liefde en offer zin zal het Hart van Jezus mild stemmen voor de wereld, die Hem de rug toekeert. Hij zal zich ln al Zijn liefde en goedheid ontfermen over allen, die in deze nacht tot Hem gaan en hun nood komen klagen. Roomse mannen, op naar Am sterdam! Voor Christus, onze Koning 1 Nieuwe kruiswegstaties Einde vorige week zijn in de Grote kerk de nieuwe kruiswegstaties op gehangen, die geschilderd zijn door de Venrayse kunstschilder Petran Vermeulen. Bedoelde staties zijn de plaats vervangers van de oude, die met het bombardement der kerk wer den vtrnield en de gelden daarvoor werden bijeengebracht ter gelegen heid van het zilveren priesterfeest van de H.E. Heer Deken Loonen, die als feestgeschenk deze nieuwe stalies indertijd kreeg aangeboden. We hopen nader op deze nieuwe staties terug te komen, blauwe autoped, Rijbroek, Nieuw- landstraat 16; leren tabakszakje, P. Kersten, Maash.weg 15a; gr. dames glacé, Jenniskens Veltum L 69, schoolétui Phlllpsen, Laagh.weg 12a br. heren-glacé Duivenvoorde Markc 7; bankbiljet v. f 20, Jaspers, Ring weg 1 Ysselsteyn; gr. w. dames handschoen, Loonen Leunen K 11; witte sjaal, v. Mil, Maash.weg 2*; gr. damesportemonnaie inh. f 3 92; Vlemmings, Groenewoltsepad 10; br. kinder-portemonnaie inh. 40 ct. Fransen, Deurn.weg 2 Veltum; een schaar, Verstappen, Pr.Bernh.str.5; hond, Janssen, Langeweg 2; keik- boek, Thomassen, Fr. Michelsstr. 9; sierspeld, Fransen, P.Ruttenstr. 13; grfizevulpen, Prinses Marijkestr. 2; zijden sjaal, Hendriks, Grotestr. 5. Op het Politiebureau zijn als ge vonden gedeponeerd: klappertjespistool, huissleutels met ring, bruine portefeuille, gebr. want, gevlochten korfje en rode zakdoek, dames- en herenglacé's, kinder-handschoenen, padvinders- riem, bruine rozenkrans, gebreide handschoenen, wanten, poederdoos je en witwollen kindermuts. Patronaat Nadat de zondagavondgroep 14 dagen geleden de vos heeft weten te vangen, zal hedenavond de zon- da gmorgengroep haar krachten gaan beproeven op de sluwe vossen. Dus bij enigszins goed weer hedenavond present om 7.15 bij het clubgebouw. De ontspanningsavond zal ge geven worden met halfvasten. Diakenwüding Heden zal de eerwaarde frater G. Hoex uit Oostrum de diaken wijding ontvangen in de kerk van de H. Thomas te Nijmegen uit de handen van Mgr. Mutsaerts. Ontwikkelingsavond te Leunen Gezamelijke standsorganisatie's van Leunen: L.L.T.B. K.A.B. J.B. B.B. a.s. Dinsdag 4 maart in café A. Martens te Leunen, aanvang half acht. De spreker van deze avond is de bekende pater: N. A. van Rijn met als onderwerp: „Mijn ervaringen als zielzorger In het weggebombardeerde Rotter dam" Ook niet—leden zijn welkom. „Operatie Vitamine C" voor de on-ontwikkelde gebieden in Afrika De Limburgse afdeling van de Memlsa organiseert gedurende de Vasten een grote medicamentenac tie voor de onontwikkelde gebieden in Afrika. Vorig jaar is de grote Memisa-verbandactie In Venray zeer goed geslaagd. We hopen dat deze actie ook een succes wordt. Of het christendom in Afrika vaste voet krijgt, en niet het com munisme dat hiervoor alles op al- Heerlen steeds meer grote stad Het gemeentebestuur van Heerlen vewacht dat dit jaar ongeveer dui zend nieuwe woningen voor bewo ning gereed komen. Het ligt in de bedoeling in het centrum van de stad eenrichtingverkeer in te voe ren. In het Loon zal een modern en ruim parkeerpark worden ingericht. Bij de Heksenberg komt een groots recreatiecentrum met een zwembad. Een en ander hebben B. en W. de gemeenteraad laten weten. Philips wil uitbreiden in Nymegen Als de plannen van de N.V.Philips te Eindhoven worden goedgekeurd, zal de fabriek van de firma te Nij megen, waar diodes worden ver vaardigd, aanzienlijk worden uitge breid. Dan komt er een grote op pervlakte aan ruimte bij, omvattende laboratoria, kantoren, een ketelhuis en een kantine. Het valt nog niet bij benadering te zeggen met hoeveel werknemers de personeelssterkte zal worden les zet, dat zal vooral afhangen opgevoerd, als de uitbreiding tot van de mate waarin de katholieken stand is gekomen. genrijk werk in Afrika voort te zetten en steeds verder uit te breiden. Bij de apothekers en drogisten is een showkaart geplaatst, waarbij de te kopen medicamenten en ver bandmiddelen gezet zijn. De medi camenten of verbandmiddelen die U daar koopt voor de „Operatie Vitamine C" en in een mand ach terlaat, worden na Pasen opge stuurd. U kunt ook giften voor deze Operatie bezorgen bij de dames Mevr. Janssen. Bongerdstraat 3, Mevr. Poels, Hofstraat 14, en Mevr. Janssen, Paterstraat 35 en bij de dames van de Linden, Schoolstraat. De kinderen van de Jeugdbond- Zonder-Naam zullen ook enkele woensdagen met een collectebus langs d.e huizen giften verzamelen voor deze Operatie. Ze zijn te ken nen aan een band om de arm met de naam „Memisa" erop. Ongeluk Op practisch dezelfde plaats waar met Vastenavond een Oirlo's kind een ongeluk kreeg met dodelijke afloop, verongelukte zaterdag de 3-jarige kleine van de familie v.R. die werd aangereden door een be stelwagen. In ernstige toestand is de kleine naar 't ziekenhuis over gebracht. Koffie goedkoper Met ingang van gisteren is de koffie goedkoper geworden. Voor de verreweg meest verkochte soort, het halfponds pakje van 2 gulden 8, bedraagt de prijsverlaging een dubbeltje, zodat dit pakje nu 1 ruiden 98 kost. De vereniging van jffiebranders heeft tot verlaging m de winkelprijzen besloten in verband met de situatie op de wereldmarkt. Twee weken geleden voerden de coöperaties reeds prijs verlagingen voor koffie in. Maas bereikte Tecord-hoogte 45,59 meter boven NAP, dat was donderdagmiddag om twaalf uur de stand van de Maas bij de stuw in Borgharen, 17 centimeter boven de recordstand van kerstmis 1952. Maar in de loop van de middag begon het water weer te vallen en om acht uur 's avonds werd boven de stuw in Borgharen al twaalf centimeter val gemeten. Voorlopig waren de ergste zorgen daarmee geweken, maar uit België wordt weer nieuwe was gemeld. Sneeuw-strop Het abnormaal slechte weer van dinsdagavond, waardoor de voet balwedstrijd VVV-Valencia in het Goffertstadion te Nijmegen niet kon doorgaan, heeft de Venlose club een strop bezorgd van rond 12,<)00 gulden. Aan organisaiie- kosten van de wedstrijd en verblijf kosten van de .Spaanse voeiballers is VVV al een bedrag van onge veer 4000 gulden kwijt, waarbij nog komt dat in de mei Valencia ge troffen overeenkomst de verplich ting is opgenomen dat VVV in juni in Valencia een returnwedstrijd zal spelen. Normaal zouden de reis kosten Venlo-Valencia ongeveer 8000 gulden uit de opbrengst van de thuiswedstrijd kunnen komen. Tweede Venlose veiling Van de gelegenheid om in Venlo en Tegelen de rigister van inschrij ving te tekenen door de nieuw op gerichte veiling te Venlo hebben 702 tuinders gebruik gemaakt. Het bestuur van de nieuwe veiling heeft besloten, het sorteren van augur ken en asperges zelf ter hand te nemen met eigen moc'e ne machines. Tevens is besloten, dat van de toe getreden leden geen deelneming in het oprichtingskapitaal zal wor den gevraagd. Mgr. Mutsaertsoord te Venlo herbouwd Het kindertehuis van het mgr. Mutsaertsoord te Venlo, dat in 1944 te Venlo, door de Duit sers werd opgeblazen, is thans vol gens de modernste eisen der kin derverzorging herbouwd en zal 19 maart feestelijk worden geopend. Het mgr. Mutsaertsoord is ge sticht door de Ned. Katholieke Bond van Verkeerspersoneel St Raphaël en wordt beheerd en gefinancierd door de R.K. Herstellingsoordver eniging van Vervoerspersoneel mgr. Mutsaarts. Reeds in 1947 werd in plaats van het verwoeste Agnes-paviljoen een noodgebouw geplaatst, zodat de ver zorging van herstel behoevende kinderen spoedig na de oorlog kon worden hervat. EXPORT VAN EIEREN LIEP TERUG IN GETAL De export van pluimveehouderij producten in januari 1958 heeft die van dezelfde maand van verleden jaar met ruim 2 miljoen gulden overtroffen. -Uit het export-overzicht over januari, dat de voorzitter verstrekte, bleek voorts, dat het in die maand uitgevoerde aantal consumptie eieren met ongeveer 30 miljoen stuks beneden het aantal van januari 1957 is gebleven. Dank zij de thans geldende betere prijzen was er echter een meerop brengstvan bijna anderhalf miljoen gulden. Volgens het voorlopig export-overzicht is in januari totaal voor riiim 46 miljoen gulden aan pluimveehouderijprodukten uitge voerd. Landbouwverlof leerplichtige jeugd vervalt Minister Cals heeft de Staten- Gsneraal voorgesteld de mogelijk heid tot het verlenen van landbouw- verlof aan de leerplichtige jeugd te laten vervallen. In de toelichting op zijn wetsontwprp tot wijziging van de leerplichtwet herinnert de bewindsman eraan, dat zowel in de beide Kamers als in de S E.R. het landbouwverlof ongewenst wordt geacht. Een tweede voorstel van mr. Cals houdt in, dat leerlingen die bij het bereiken van de veertienjarige leef tijd het zesdeleerjaar van de lagere school niet hebben bereikt, niet meer vrij zullen zijn van de leer plicht. Juist voor deze leerlingen, zo zegt de minister, moet het van groot belang worden geacht dat zij zo lang mogelijk in een gunstig paedago- gisch milieu kunnen blijven. Nieuws in het kort De Maas staat zeer hoog; in verband met de hoge waterstand zijn alle stuwen in Limburg gestre ken. Het dorp Itteren nabij Maas tricht is afgesloten vanwege de overstromingen. Maar ook rond Wanssum en Bergen is de Maas ver over de omiiggende landerijen gekomen. In Tubbergen heeft men beslo ten voortaan „slechts" 150 gasten toe te laten op een bruiloft. Voor heen was het de mode dat prac tisch hele dorpen In Twente te gast waren en bruiloften met 500 gas ten waren niet zeldzaam. Men is nu de gasten aan 't beperken om de besteding te beperken. De industrialisatie kernen in Groningen, Friesland, Drente en Overijsel krijgen weer hun indus trie-premie om zo industialisatie te kunnen bevorderen. Hier zijn zeker nog geen werk lozen genoeg? De prijs van de meeste slaolie zal met ingang van maandag met 10 cent verlaagd worden. de Groot Bemardus, Merselo M106 Onze dieD^evoelda dank n i v.d. Rijt Wilhelmus, Mersel.w. nw7 RftllUf PPPPlfl lil Loftl) van Rooy Theodorus, Langeweg 5 aan allen voor de z^er grote deel- VIIUWIU i UIK IU KUUU van der Meer Johanna, Kempweg 32 nemin£ niet het noodlottig ongeval. Het weer in Maart Wanneer maart, tenminste vol gens de weerprofeten, zijn traditie getrouw blijft, zal hij ons zeven zomerse dagen schenken. De Amelanders zeggen van 9 Maar ieder weet, hoegrillg en guur het weer in deze maand kan zijn, zodat de dichter kan vragen: Hoor je ze jagen de maartse vlagen in de woeste vlucht? Zie je ze kruien, die donkere buien, hoog in de lucht Soms voert Thialf onbeperkte heerschappij tot deofficieele datum van de entree der lentevorstin toe. Zo heel ongewoon is dit ook weer niet. Om een voorbeeld aan te halen, dat Mr. van Doorninck ons geeft van de maand maart 1667, toen het „vroor ende snieuwde seer heftigh. Styf zes weken stont de vaert gheheel stil. Drie weeken voer men weer gheheel naer wil. Het voornaamste dat hier werd genoteert is, datter so veel ijs quam in de Meert." S.V.V.-nieuws De wedstrijden van zondag wer den afgelast vanwege het winterse weer en het zal een grote vraag zijn of zondag alle wedstrijden vol gens programma gespeeld kunnen worden. Afwachten maar, de zon wordt iedere dag sterker. Voor a.s. zondag moet Venray naar Arcen en mag zich daarop wel terdege prepareren. Het tweede moet naar Wilhel- mina '02 en het derde gaat naar Kronenberg. Het vierde en vijfde verdedigen de Venrayse kleuren thuis en wel resp. tegen Brughusia 3 en DIS 2, het laatste wordt dus zo'n beetje een derby. P.D.V. DE ZWALUW De voor hedenavond vastgestelde maandvergadering gaat niet door. Dus geen vergadering vandaag. Zij die nog geen bondscontributie betaald hebben, moeten dit direct doen, tot uiterlijk morgen avond bij de secretaris of penningmeester. Operette „Die Fledermaus" morgen zondag in Duisburg. Liefhebbers kunnen zich nog op geven tot hedenavond aan Bureau van dit Blad, alwaar inlichtingen. van 21 t/m 27 febr. 1958 GEBOREN: Smits Anna, Eindstraat 7 Jeurissen Theodorus, Heidse Peel 1 v. Leuken Johannes, Langstraat 6 Schaeffers Johannes, Patersstr. 14 Janssen Hendrina, Stationsweg 37 v.d. Sterren Andreas, Leunen K82a van Osch Theodora, Heide L 66 Janssen Maria, Heide L 52 Michels Peter, Volen L 58 OVERLEDEN: Voermans Jozef, èchtg. v. Proos ten H., 36 jr, Hiept A 17b. van der Rijt Anna, een dag, Mer- seloseweg nw 7. Dinghs Antoon, wed. v. Kemme- lings W., 88 jr, Castenray G 6. Hendrikus Goumans, echtg. van Bern. Geurts, 37 jr, Moostdijk 7, Ysselsteyn. ONDERTROUWD: Ingenpas Bernardus, 25 jr, fabr. arbeider, Hiepterweg M 87 en van Beurden Grada, 30 jr, Stationsw. 2. Vollebergh Antonius, 29 jr, onder wijzer, Paterslaan 8 en v.d. Bosch Theodora, 29 jr, Veghel, GETROUWD: Thissen Gerardus, 38 jr, magazijn knecht en Hendriks Anna, 23 jr, beiden te Venray. De Heer en Mevrouw J. VAN DER MEER—FEDDEMA geven met vreugde kennis van de geboorte van hun dochter ANNE-MARIE die bij het H. Doopsel da namen Johanna Maria ontving. Venray, 26 februari 1958 Kempweg 32 d denkt aan de 15 16 maart Allen mee naar Amsterdam I INTENTIE „Mogen de Christe nen zoveel naastenliefde opbren gen, dat zij daardoor de wereld vrede winnen." Heden overleed vrij plotseling, voorzien van de H. Sacramen ten der stervenden, onze lieve vader, groot- en overgrootvader Antoon Dinghs weduwnaar van Wilhelmina Kemmelings in de gezegende ouderdom van 88 jaren. Wij bevelen zijne ziel in uw godvruchtige gebeden aan. H. H. Dinghs-Weijs kinderen en kleinkinderen Castenray G 4b A. M. Dinghs Castenray G 6 H. H. Dinghs-Vullings Castenray G 6 Familie Dinghs 1 Familie Kemmelings Castenray G 6, 25 febr. 1958 De- plechtige lijkdienst en de be grafenis hebben plaats gehad vrijdag 28 febr. te Castenray. van onze dierbare PAULA. familie Dricssens Verhuisd van Heide L 53a naar Prins Bernhardstraat 40, Venray. Voor de overgrote belangstelling, gebeden en H.H. Missen, alsmede voor de hartelijke deelneming be toond bij de ziekte, het overlijden en de begrafenis van onze innig- geliefde moeder, behuwdmoeder, grootmoeder, overgrootmoeder en zuster Anna Gertrudis Kuypers- Christiaens, betuigen wij onze hartelijke dank. fam. Kuypers-ChristiaeDü Castenray, maart 1958. zeer mooi gelegen en afgerasferd. Op het terrein bevinden z!ch 25 fruitbomen en een als nieuw beton kippenhok5 x6 m. met ingebouwd varkenshok. De gehele pracnituin is voor alle doeleinden geschikt en gelegen Kempweg. Te bevragen bij F. W. Hendriks Langstraat 33b. TE KOOP 14 biggen H. Flinsenberg, Merselo M 6 Te koop partij 7weekse pullen J. Meijers, O ver broek H 13 ■1 Heden overleed plotseling, nog voorzien van het H. Oliesel, mijn lieve echtgenoot, onze lieve vader, zoon, behuwdzoon, broer, zwager, oom en neef llrndrikus Petros Gnnmans echtgenoot van Bernardina H. H. Geurts in do ouderdom van 37 jaren. Wij bevelen zijne ziel in uw godvruchtige gebeden aan. B. Goumans-Geurts Thijsje Ria Leo Wil ma Familie Goumans Familie Geurts Ysselsteyn, 27 februari 1958 Moostdijk 7 Dei plechtige lijkdienst gevolgd door de begrafenis, zal plaats hebben op maandag 3 maart a.s. om, 10 uur in de parochiekerk te Ysselsteyn. Bijeenkomst bij de kerk om kwart voor tien. Op dinsdag 18 februari overleed tot onze diepe droefheid, tenge volge van eon noodlottig onge val, ons inniggeliefd dochtertje en zusje ELLY in de leeftijd van 5 jaar. L. WILLEMS C. WILLEMS-GEURTS BERTJE WIESJE THEO WILLY BENNY Olrlo, Zandhoek E 73 De Engelenmls en begrafenis hebben plaats gehad op vrjjdag 20 februari. Voor de blijken van deelne ming en belangstelling er. spe ciaal voor de geboden hulp en bijstand onze hartelijke dank- Op 5 maart a.s. hoopt onze moe der en grootmoeder Rosalia Maria Hillen weduwe van G. J. H. Camps haar 90e verjaardag te vieren. Dat God haar nog lang in goede gezondheid moge sparen, is de wens van haar dankbare kinderen en klein kinderen Receptie van 12 Oostrum D 2 Woensdag 5 maart is onze zaak wegens familiefeest gesloten. Café Camps, Oostrum Belgische Groenkraag 3.55 p.kg. Eureka Groenkraag 3.50 p.kg. Verder Corona, Barres en suiker- biptenzaad, echte Rode Brab. klaver 5 25 p.kg., rode N.Fr.sioppelklaver 2.75 p.kg. Aanbevelend, Coopmans Zaadhandel Alle begunstigers, kenners en belanghebbenden, evenals nieuwe leden voor Schuiterij 'i Zandakker worden op a.s. woensdag 5 maart om 8 uur verwacht in het Gilde- huis Volleberg, Henseniusstraat, om hun wensen kenbaar te maken betreffende het aanschaffen van nieuwe uniformen. Bij verhindering gaarne schrifte lijk uw mening. HET BESTUUR Uitvoering Speelgroep „Limburg" van gaat NIET door op zaterdag 1 maart Te koop 3 hoogdr. JvR zeugen H; Jenni«kens Pascherhoeve, Ysselsteyn, Tel. 282. TE KOOP 7 biggen J.M. van Kempen, Leunen K 96 TE KOOP 2 tomen biggen P.Reijnders, Dorpstraat l,Geijsteren TE KOOP kanariemannen Wed. H. Coppus, B 152 Holthees TE KOOP toom biggen J. Droesen, Heide. TE KOOP volbloed kalfvaars 6 maart voldragen S. Willems, Peel weg 10 Ysselsteyn TE KOOP grote ronde mahoniehouten tafel, kamerameublement, eiken tafel, 10 keukenstoelen, ledikanten, kachels, 3 kroonlampen, enkele spiegels gesch. v. passpiegel enz. enz. Te bevr. Kolkweg 19. Te koop z.g.a.n. zware luchtbuks H. van Schijndel, Ysselsteyn. Onze reclame Droogworst 100 gr. 45, 250 gr. 110 Gekruide hamworst 100 gr. 40, 250 gr. 90 Vrijdag en Zaterdag Coteletten 500 gram 1.75 TE KOOP 2 volbloed kalfvaarzen 7 en 14 maart voldr., beste prod, tb en ab-vrij. P. Bots, Daland M 122, Merselo te verkrijgen voor het opmaken. A. CAMPS, boomkwekerij Oostrum. TE KOOP 3 pk motor Wed. G. Euwals, Dorpstraat 8 Geijsteren. TE KOOP partij biggen J. Jacobs, Veltura L 12. Te koop toom biggen W. Ciaes, Heide L 54. Te koop 2 JvR zeugen 15 w. dr. 4 zware biggen P. Theunissen, Overbroek K 113 TE KOOP ca. 10.000 kg voederbieten J. Verheijen, Zandhoek E 63 Oirlo Te koop zware ligustrumplanten P. Rutten, D 41a Oostrum TE KOOP 4 huiskamerstoelen licht-beige épinglébekleding. Gussenstraat 6, Leunen. Te koop volbloed vaars half maart voldr. en een schot J. Hendrix, Kleindorp M118 Merselo Te koop partij biggen A. Smits, Overbroek. TE KOOP toom biggen L Thlelen, Klein Oirlo F 25a. TE KOOP partij biggen L. J. Fleuren, L 65 Heide. TE KOOP duivenhok 4.25 x 2.25 geschikt voor kippenhok. J. Maas, Wilhelminastraat 3 TE KOOP toom biggen Jac. van Vegchel, Merselo. TE KOOP blauw-grijze kinderwagen in goede staat, keus uit twee. H.Goumans-Barents.Smakterwcg56 To koop keukenkachel Pelgrim z g.a.n. A. Janssen, Fr. Michelsstraat 7 Meer dan zullen er zijn, die NIETS voor hun GERO CASSETE behoeven te betalen. Van de GERO-fabriek ontvangt iedere inzender een aardige attentie voor (slag)zin voor Gero. Kies wai U wilt Gero Zilvium of Zilmeta in het model waar U al zo vaak verlangend naar keek. Dit aanbod geldt voor alle modellen, voor alle casettes. Vraagt geheel vrijblijvend iiïlichtingen bij uw Gero- leverancier Hofstraat Venray HAGELSLAG 2: rol Ctonavr*^igS( Nu samen foor en 5 kroo-nv-jes Assortments FRUIT 10 kroontjes excra 1 ELCK WAT WILS 2 10 kroontjes extra met banket 20 10 kroontjes extra KOFFIE 250 gi 35 kroontjes extra THEE 10C 15 kroontjes extra LUCIFERS 2 8 kroontjes es 'tra KOFFIEMELK 8 kroontjes e. .tra MARGARINE^*-pa 5 kroontjes exttra GEHAKT bh 10 kroontjes cixtra APPELSTROOP 1 kroonrjes exttra PETIT BEURREI D 5 kr. extta per BOENWAS Cat.va-se 7 kroontjes extra BONBONS Ducjhessi 12 kr. extra 15 JUWEELTJES 25 heerlijk koekje 10 kroontjes extra AUGURKEN zz grote flat GROENE ERWTEN 5;Ö0 g SPL1TERWTEIV 50i RIJST 501 HAVERMOUT iassi klein 5 kroontjes extra g.-oot 10 kroontjes e.lctra HEINEKEN'S PILS j Bij elke 2 pullen o 3 k eine flessen .ieso; OUDE KAAS 10C SINAASAPPELEN 7 flinke voc Langstraat 42<i Ir Dag en nacht snoepgoed in i'oakai Geachte cliënten, Daar deze week niet i deposito- en voorschot het kantoor zijn ingel rentebijschrijving, wordt verzocht dit alsno,* op maandag J: mai te doen, daar deze i. v. sierswisseling m<eten controleerd door de Insj van de C.C.B. aHET

Peel en Maas | 1958 | | pagina 2