S.V.V. Haslou legergoederen Strodokken Fa. M. H. SMITS speelgoed Thomassen Ok c Op 99 stemmen na Gevonden: AüVEKTENTlEN fam. Stevens-Min Boerenleenbank afbraak te koop Filiaal Zuivelfabriek Vastelaoveskrant Veeverzekering Ysselsteyn Bekendu Het KANTf Notaris F Extra koopjes Traciorploegen en Cultivatoren BH' Ebberink W. LEENEN Boerenkielen Boerenmutsen Carnavalsstoffen Slagerq J. «DERS Schietwedstrijd Bakkersleerling Fastelaovi fa. Ve Meisje g ,,'t Knopenhuis" j luxe Volksw Overpeinzingen by de groslüst-verk>eziiigen Morgen, zondag wordt van iedei lid der Katholieke Volk-partij ver wacht, dat hij zijn stem uit gaat brengen in de zgn. groslijst-ver kiezing voor de Provinciale Staten In een soort voorverkiezingen gaat iedere statenkie-kring zijn candidaten aanwijzen voor de of ficiële statenverkiezingen in de komende maanden. Die voor-verkiezing is belangrijk, om meer dan een reden. We weten allen, dat uit deProv. staten bijv. de gedeputeerden geko zen worden, die hun goedkeuring moeten hechten aan practisch ieder raadsbesluit, dat genomen wordt. We weten, dat in de staten de streekbelangen behartigd worden en dat zij de initiatieven neemt tot de grote werken in onze gehele provincie. Het is duidelijk, dat het van groot belang is, dat een streek of grotere plaats zijn vertegenwoor diging in deze staten heeft, om wanneer dat nodig is, te wijzen op de speciale belangen van die streek of van die plaats. Venray heeft in de persoon van de heer Peters de afgelopen jaren een eminent vertegenwoordiger gehad, die eerst als statenlid, later als lid van gedeputeerde grootse iniatieven heeft ontwikkeld. We denken bijv. aan de oplossing van het Vredepeel-geschil en aan het nieuwe Lollebeek-plan. De heer Peters heeft zich echter niet meer verkiesbaar gesteld en zo is de plaats van Venray open gevallen in de staten. Twee candidaten zijn nu gesteld geworden om zijn plaats in te nemen. De heer Laurensse uit Venray en de heer Loonen uit Oostrum. Over de kwaliteiten van belde candidaten behoeven we niet uit te weiden. De heer Laurens e bekleedt talrijke functies, niet alleen in het Venrayse openbare leven, maar is de geziene vertegenwoordiger van handel, nijverheid en industrie in geheel Noord-Limburg, terwijl de heer Loonen tot op nationaal ter rein toe een der grote voorvechters is voor de boeren belangen. Zij vormen in Venray een twee eenheid, die de gaiantie geeft, dat alle belangen van alle bewoners van deze streek zo deskundig mo gelijk worden behartigd. Men kan de vraag stellen, of Venray niet boven zijn krachten grijpt'met het stellen van 2 candi daten. We geloven dit beslist niet, indien tenminste Venray een is in zijn uitspraak en inderdaad geen stem voor belde candidaten ver loren laat gaan. Immers bij de laatste groslijst verkiezingen werd de heer Peters met grote meerderheid van stem men gekozen. De heer Lauiensse had in Venray 1669 stemmen, in de ing 3052 stemmen, juist 9j i om ook een verkiesbare pi krijgen op de officiële üi_L- Lonen behaalde er 1980 (1446 in Venray). Nu de heer Peters uitvalt komen dus stemmen vrij voor beide can didaten en gezien de resultaten van de laatste groslijst-verkiezing, kan dus redelijkerwijze op twéé candidaten gehoopt worden. Daarvoor is slechts één ding nodig Dat ieder Venrays KVP-lid fnorgen gaat stemmen en van de 4 stemmen, die hij uit moet brengen er 2 geeft aan de Venrayse candidaten Lau rensse en Loonen. De twee andere, overblijvende stem men kan hij of zij dan geven aan wie men wil. Maar denk allereerst aan het Venray's belang en doe Uw plicht als KVP-er en als Ven* raynaar, in UW welbegrepen eigenbelang Bekendmaking Burgemeester en wethouders van Venray vestigen de aandacht van houders van honden op de bepaling van artikel 12 der verordening op de heffing van hondenbelasting in de gemeente Venray, volgens welke zij, die vóór 31 januari 1958 geen aangifte-biljet hebben ontvangen, verplicht zijn vóór 20 februari a.s. aangifte van het houden van een of meer honden te doen door het invullen en ondertekenen van een ter gemeente-secretarie afdeling IV. kosteloos verkrijgbaar aangifte biljet. Aan de eigenaars, c.q. houders van honden welke na laatstgenoem de datum worden aangetroffen, zon der dat daarvan aangifte is gedaan, zal, afgezien van een eventuele strafrechtelijke vervolging, een ambtshalve aanslag worden opge legd tot een veelvoud van het nor maal verschuldigde. Venray, 22 januari 1958. BEKENDMAKING Verplichte inenting tegen pokken Burgemeester en wethouders brengen ter openbare kennis, dat op Donderdag 6 februari a.s. des namiddags 2 uur, in het consultatie bureau Merseloseweg la, alhier, ge legenheid zal worden gegeven tot kosteloze inenting tegen de pokken voor de kinderen wonende in de kerkdorpen der gemeente, op don derdag 13 februari a.s. des namid dags 2 uur voor de kinderen wonen de in de kom der gemeente, op dezelfde plaats hetzelfde uur en op woensdag 12 februari a.s. voor de kinderen van Ysselsteyn in het ge meenschapshuis aldaar. Men wordt verzocht stipt óp tijd aanwezig te zijn. Inentingskaarten waarop de te enten personen staan vermeld, moeten worden meege bracht. Om het verloop der enting te laten onderzoeken en daarna te ontvangen het bewijs, -dat de in enting mergoed gevolg heeft plaats gehad, mopten de kinderen die op 6 februari geënt zijn, terugkomen op donderdag 20 februari as., die op 13 februari geënt zijn, terug komen op donderd-«g 27 februari a.s. en die op 12 februari geënt zijn op' woensdag 26 februari a.s., op de zelfde plaats en hetzelfde uur als boven aangegeven. Volgens de Inentingswet moeten de kinderen, voordat zij de leeftijd van een jaar bereikt hebben, wor den geënt. De kinderen moeten op de dag der enting 3 maanden oud zijn en gezond. Venray, 29 januari 1958. ritsluiting, Verrijdt Broekwegll; zwarte dameshandtas, van Ham, Julianasingel; muntbilje', Juliana- singel 3; vulpen zonder dop, Romme Vlakwaterweg 5; jongensmuts, Schellen café "Sport"; wollen sjaal, Theeuwen, Gasstraat 4; bril, S.int Servatius; jongensfietsje, Schaef- fers Wilhelminastraat 22; zwarte rozenkrans, Mommen Antoniusstr. 4a; padvindersriem, ledérèn hand *choen, rode portemonnaie, jongens pet, wollen handschoen, bruine herenglacé, bos sleutels, blauwe want en geruite das, Politiebureau. Daascursus voor beginnelingen Demonstrat ie-avond Hat Jeugd-Forum wil weer met een danscursus beginnen voor be ginnelingen, alleen voor jongens en meisjes boven de 16 jaar. Deze cur sus bestaat uit 20 lessen en wordt gegeven door mevrouw Jeanne van Rooy. A.s. woensdagavond, 5 februari om 8 uur zal mevr. Jeanne van Rooy een demonstratie-avond hou den in „Prinsenhof", waar iedereen gratis toegang heeft en waar ook de ouders uitgenodigd worden om eens te zien en te horen hoe mooi het is als er beschaafd gedanst wordt. Na de demonstratie-avond is er gelegenheid om zich op te geven voor de danscursus. Interessante gesprekken onder jongens en meisjes In navolging van de Jcnge Mid denstand, die met succes begonnen is met ontwikkelings- en ontspan ningsavonden voor jongens en meis jes onder elkaar, wil ook deK.A.J, in Venray zoiets organiseren voor jongens en meisjes boven 18 jaar uit de arbeidersstand. A.s. woensdagavond om 8 uur zal in de K.A.J.-zaal (tegenover het Luxor-theater) een gezellige bijeen komst zijn waar onder leiding van mej. Kramer en de heer van Rens interessante gesprekken onder jon gens en meisjes gevoerd zullen worden over allerlei vraagstukken waarmee ze in het leven te maken krijgen. Iederepn Is van harte wel kom. Er is gelegenheid tot goed kope consujnpttes. DERDE ORDE-NIEUWS M aandvêrgadering A.s. zondag 2 februari is er na Hoogmis van de Rectoraatskerk en in de namiddag om 3 uur ver gadering voor alle leden van de Derde Orde in San Damiano. We gaan ITiets vertellen over de plannen in verband met het lOOjarig bestaan van onze Derde Orde-Communiteit. Wij hopen dat U in grote getale aanwezig zult zijn. Bijbelcursus Maandagavond 3 februari om 7 uur verwachten wij alle leden van de Bijbelcursus in San Damiano. De heer W. J. P. Schols benoemd tot inspecteur L.O. Bij Kon. Besluit van 21 januari 1958 is benoemd met ingang van de datum, waarop hij zijn functie zal aanvaarden tot inspecteur van het lager onderwijs, onze oud dorpsgenoot, de heer W. J. P. Schots leraar aan het St. Joriscollege te Eindhoven. De heer Schols werd geboren op 28 september 1906 te Venray. Hij is o.m. in het bezit yan de m.o.- akten A. en B. Nederlands. Nieuw lid kerkbestuur Tot opvolger van de Heer Frans Vermaaten z g. werd benoemd tot lid van het Kerkbestuur St. Petrus Banden de heer H. Hanssen, Wil helminastraat, die tevens zal fun geren als secretaris-penningm. Uitreiking Missiekruis Morgen zal er in de Paterskerk een uitzonderlijke plechtigheid te beleven zijn. Dan is namelijk om 5 uur nm. het kerkelijk afscheid van verschillende Minderbroeders en en enkele leken, die naar de Missie gaan vertrekken. Pater Provinciaal zal dan het missiekruis uitreiken aan de oud- magisters van het Patersklooster Pater Claudlanus Veldhuizen, die naar Formosa gaat, de Paters Gaudioso Nieuwenhulzen, Canisio Leenders, Edmar Polman en Ge- rardo Veen, die naar Brazilië gaan, de Paters Artemius Huls en Wil- gisus Creemers, die naar Japan gaan en Pater Theodorltus v. d. Stap, die naar Nieuw Guinea gaat. Deze laatste wordt vergezeld van een drietal onderwijzeressen, de dames Dorresteijn uit Gennep, Brinkman uit Beverwijk en "v. Neer uit Tilburg, die ook in N. Guinea voor de Missie gaan werken. Verder wordt >tej. Moorman uit Goor naar de Missie van Pakistan uitgezonden. De afscheidspredikatie bij deze p echtigheid wordt gehouden door Pater Ouo, prefect van 't Lyceum alhier. Voor deze plechtigheid, die sinds 1948 niet meer in Venray heeft plaats gehad, verwacht men mer 026734a. gelieve deze grote belangstelling. tegen beloning terug te bezorgen bij Jac. Arts. De schryver Herman Maas te Eindhoven overleden. In Eindhoven overleed dinsdag op 81jarige leeftijd de Limhurgse schrijver Herman Maas. Hij was geboren te Oostrum-Venray en zijn boeken spelen merendeels in deze streken. - Een van' de bekendste is wel „Het Goud van de Peel". Grote sociale bewogenheid ken merkte het w#-rk van deze schrijver, wiens felle hekeling van toestanden en mistoestanden, veel reacties op gewekt hebben. Wij mochten hierover een uit voerige beschouwing geven bij ge legenheid van zijn 80e verjaardag. Mogen wij thans volstaan dank baar te zijn de vele bijdragen gedenken, die hij ons blad leverde. Disco-club Programma v. zaterdag 1 febr. Vivaldi: Die Jahreszeïten, inlei ding mej. La Fleur. Beethoven: Symf. no. 8, inleiding mej. Hermus. Nieuwe buurtvereniging In de nieuwe buurt van Venray- West bij de Henseniusschool zijn plannen in voorbereiding om een buurtvereniging op te richten. Vastenavond Voor de algemene vergadering van de Piëlhaas, die donderdag werd gehouden bestond goede be langstelling. Namens de Piëlhaas werden mogelijkheden en moeilijk heden (dit laatste vooral op finan cleel terrein) uitvoerig uiteengezet. Het blijkt, dat men dit jaar zo wel de intocht, de kinderoptocht, de grote optocht en de boeren bruiloft organiseert en dat voorde verschillende onderdelen veel be langstelling bestaat. Er werd een dringende oproep gedaan om vooral uit de kom voor wagens in de optocht te willen zorgen en niet afzijdig te blijven, als anderen een poging willen doen om er een klaar te krijgen. Men verwacht, dat verschillende winkelstraten, particulieren, vereni gingen. zaken en fabrieken, metter daad zullen meewerken, waarbij gewezen werd op het voorbeeld der kerkdorpen, die ook dit jaar weer spontaan hun medewerking aan deze grote optocht hebben mee gedaan. Mededelingen over aanmeldingen en adviezen voor de grote optocht vindt U elders. Voor de kinderoptocht verschijnen volgende week de aankondigingen. Men weet nu, dat hij trekt, dus maar vast aan het rommelen in de lappenmand. Dameskoor „Venrode" Eindelijk is dan de kwestie der twee Venrayse dameskoren opge lost. Het dameskoor o.l.v. J. v.d. Tillaart heeft al de leden een naam laten Indienen. Deze namen zijn zonder vermelding van inzendsters overgelegd aan een jury bestaande uit de heer Burge meester, notaris Receveur, en de heer L. Laurensse, alhier, welke jury heeft beslist, dat de naam Venrode" de best gekozen was. Voor de inzendsters was hieraan een aardige attractie verbonden, nl. degene die de goede naam had in gezonden was een jaar vrij van contributie. Winnares was mej. Iny Janssen, Langstraat 25. Zo is er dan aan deze verwarren de situatie een einde gekomen, zeer ten gerieve van het publiek die nu als ze horen van het dameskoor „Venrode", weten, dat dit het koor is, dat onder leiding staat van de •heer J. vd. Tillaart. Gevaarlijk overstapje Reizigers alarmeerden donderdag het stationspersoneel te Oostrum dat ter hoogte van Oirlo een man van circa 25 jaar uit de trein ge sprongen was. Een direct ter plaatse ingesteld onderzoek, dat door de dichte mist ten zeerste werd be lemmerd, leverde geen resultaat op. Zelfs de politie-speurhond kon niets of niemand vinden. De trein moet daar een snelheid van ongeveer 50 km gehad hebben, zodat men het ergste vreesde. Laat in de nacht kon de [politie onver- richteizake huiswaarts keren. Ongeluk De heer H. S. kwam maandag middag met zijn fiets in een ver keersopstopping terecht op de hdek Langeweg-Merseloseweg, waarbij hij de macht over het stuur verloor, kwam te vallen en met zware in wendige kneuzingen moest worden overgebracht naar het ziekenhuis, Door de mist misleid, botste donderdagavond op de Leunseweg een busje met 14 arbeiders van het aannemingsbedrijf Gebr. Janssen N.V., tegen een boom en belandde in de greppel. Het busje werd ver nield, maar de inzittenden kwamen met de schrik vrij. Meisje doodgereden Donderdagavond werd op de Deurneseweg nabij Veltum het stoffelijk overschot gevonden van de 26 jarige Paula Driessens, wo nende op de Heide, die waarschijn lijk door een passerende personen auto is aangereden in de dichte mist, die op dat moment heerste. Naar de personenauto, die is doorgereden, wordt door de politie gezocht. Ieder die inlichtingen kan geven omtrent het gebeurde of de betrokken wagen, wordt verzocht zich met de politie te Venray of in zijn woonplaats in verbinding te stellen. P.D.V. DE ZWALUW Zij die nog geen ringen besteld hebben, o.a. de nieuwe leden. moeten dit alsnog direct doen bij de secretaris. Hedenavond verga dering waarop eenieder wordt ver wacht. Tevens afhalen van de be- i stelde ringen. Hij die een Belgische duif opgevangen heeft, ringnum Burgerlijkp Stand Venray van 24 t/m 30 jan. 1958 GÈÖOREN: Cremers Hendrikus, Gussenstraat 1 Cffemers Maria, Gussenstraat 1 v. Ve^chel Jacobus. Hoenderstr. 82 Rammakers Gerardus, Veltum L13 Lp jgns Johannes, Leunen K 20 Albers Lambertus, St. Jozefweg 9 Clevers Josepha, St. Antoniusstr.2 v ^.-.Bereken Jacobus, Kruisstraat 7 Peelers Maria, DekenThielenstr. 2 v Kempen Leonardus, Veulen H 17 Martens Anna, Paardekopweg 17 Linskens Marlies, Oirlo E 30 Reijnders Ai.toinetta, Hoenderstr. 67 OVERLEDEN: Jeuken Johannes, echtg. v. Tim mermans M„ 60 jaar, Lull C 68a Siebers Theodorus, echtg. v. Rut ten A 67 jaar, Hoenderstraat 41 v. Meijel Johanna, echtg. v. Ver- straelen M„ 49 jr, Maasheseweg 46a GETROUWD: Voesten, Antonius, 26 jr, banket bakker en Pouwels, Maria, 23 jr, beiden te Venray Francot, Josephine, 26 jr,kantoor bediende, te Geleen en vd. Tillaart Maria, 25 jr, te Venray Met ingang van a.s. woensdag is de weegbrug geheel HERSTELD. Wed. G. CAMPS, OOSTRUM. Mia van Bergen Wijk L 37a, Venray Henk van Waayenburg Wilhelminastraat 41 geven hiermede kennis van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de p echtige inzegening plaats heeft op zaterdag 15 februari om 9 30 u. in de rectoraatskerk O. L. Vrouw Onbevlekt Ontvangen te Heide- Venray. Dagadres: Wilhelminastraat 41. Gelegenheid tot feliciteren van 12.30 tot 1.30 uur. Toekomstig adres: Urbanusweg 133, Venlo. Hiermede vervullen wij de droeve plicht kennis te geven van het plotseling overlijden door een ongeval van onze leer linge Paula Driessens Venray, 30 jan. 1958 Bestuur, leidster en leerkrachten der Mater Amabilisschool, Venray i Heden overleed na een lang durig en geduldig ziekbed, voor zien van de H.H. Sacramenten der Stervenden, de Weled. Heer Herman H. J. weduwnaar van Mevrouw Henrietta Braem in de ouderdom van bijna 81 -j. H. MAAS W. MAAS Fam. JANSEN-CAP Eindhoven, 27 januari 1958 Begoniastraat 32 De plechtige uitvaart heeftplaats gehad donderdag 30 jan. om 10 uur in de parochiekerk van de H. Gerardus Majella, waarna de begrafenis plaats had op het R.K. Kerkhof St. Joris. I Heden overleed tot onze grote droefheid, gesterkt door de ge nademiddelen der H. Kerk, in de ouderdom van 77 jaar, onze inniggeliefde Echtgenoot, Vader, Behuwd- en Grootvader de Heer Jobannes Hub. Versteegen echtgenoot van Mevrouw Catharina Peeters Wij bevelen zijne ziel in uwe ge beden aan. Eindhoven: C. Versteegen-Peeters Hout-Blerick: M. Vervoort-Versteegen P. Vervoort en kinderen Eindhoven: 1 C. te Baert-Versteegen L. te Baert en kind Venray: Jac. Versteegen A. Versteegen-Jacobs Goch: H. Peeters en kinderen Venray: J. Versteegen T. Versteegen-de Riet en kinderen Eindhoven: Jean Versteegen ,M. Versteegen-Cox en kinderen Eindhoven, 27 jan. 1958. St.Jozeflaan 22 De 'plechtige uitvaart en begrafe nis, hadden plaats 30 jani^ari te Eindhoven. Dankbetuiging, Voor de zeer gewaardeerde blij ken van medeleven, betoond bij het overlijden en de begrafenis van onze dierbare echtgenoot, vader en grootvader Frans Vermaaten betuigen wij onze hartelijke dank. M. Vermaaten-Michels kinderen en kleinkinderen In het hijzonder danken wij de Begrafenisonderneming Goumans voor de goede verzorging van de begrafenis. Dankbetuiging Hiermede betuigen wij onze op rechte dank voor het hartelijk mee leven tijdens de ziekte en bij het overlijden en de begrafenis van onze inniggeliefde zoon, broer, zwager, oom en neef Theodorus W. H' Slits fam. Slits Venray, januari 1958 Julianasingel 48 Dankbetuiging Voor de vele blijken van deelne ming ondervonden bij het overlij den en de begrafenis van onze lieve vader, behuwd- grootvader en oom Martin Hendriks, betuigen wij langs deze weg onze hartelijke dank. Speciale dank aan de Eerw. heren geestelijken, heren doktoren, eerw. zuster van het Ziekenhuis, en de buurt. Verder dank aan de Begrafenisverzekering „DELA" te Eindhoven, voor de uitstekende regeling van de begrafenis. fam. Hendriks- .Jansen van Blerkt Venray, Langeweg 9. Dankbetuiging Voor de vele blijken van belang stelling bij gelegenheid van ons zilveren huwelijksfeest ondervon den, betuigen wij, mede namens onze kinderen, hartelijk dank. W. Lucassen M. Lucassen-Billion Oude Oostrumseweg 31 Voor de vele blijken van belang stelling ondervonden bij het over lijden en de begrafenis van onze kleine lieveling NICO zeggen wij hartelijk dank. Oosirum De spaarders worden verzocht de boekjes af te halen. Maandag 3 febr. wordt hiervoor zitdag ge houden. Het Bestuur Heden zaterdag na 2 uur van boerderij, o.a. ramen, deuren, hout, pannen, etc. OIRLO E 38a voor O.H. pannen levert Steeghs Strokoordfabriek DEURNE Tel. 670 wegens familieomstandigheden 4 februari gesloten. J. Voesten Advertenties vur de motte uterlek móndaeaovend ge- brocht zien bej fa. v.d. Munckhof. Waacht nie langer, anders löpt de zaak ien 't honderd. Premiebetaling zondag na de Hoogmis, in zaal J. Bos. Premie l/i pet. voor koeien en pinken. Het Bestuur Ie HO is verplaa Venloset Het telefoonnuir (in de telefoongids name van oud-not£ 1 slaapkamer 1 kroonlamp 1 lampekap 1 bankje 1 salontafel 1 fauteuiltje enz. enz. Eindsfraat 12 f 225.— f 15 f 5.— f 45.- f 20.— f 15.— Venray Ploegenlabriek MAASHEES Voorradig alle soorten zowel voor hydraulische als handheffing. Nog ruime keuze in Paardenploegen o.a. wentelploegen, 2-3-4scharige, scheur- en aanbouwploegen voor aspergesvelden, aanhoogploegen voor kwekers, cultivatoren Prima 0NDERGR0NDERS voor tractorploegen. Wij veranderen en verbeteren alle ploegen. Voor mooi en degelijk naar HET WARENHUIS fa. Th. PouwpIs Zn. CAMP TIMPA ANWEST MAXIS Moselblümchen 195 Spitzbub Riesling 1.95 Franse Land wijn rood-wit 2.05 Vruchtenwijn rood en wit 1.50 Schilletje, Bessen, Voorburg, Cherry Brandy, Vermouth- aroma op vruchtenwijn 1.95 Zwarte bessen op vruchtenwijn 2.50 Henseniusstraat 1 Tel. 801 te kust en te keur natuurlijk bij Op verzoek wordt uw pakje vol gens ieder gewenst model geknipt Onze reclame Magere ham 100 gr. 50, 250 gr. 120 Zult 500 gram 40 Vrijdag en Zaterdag: Coteletten 500 gr. 170 Zondag 2 febr. finale. Ieder schutter die tijdens de wed strijden 60 of meer punten schoot, kan meedoen in de finale. Aanvang 6 uur in het Gildehuls café Sanders. Schutterij St. Anna Morgen Zondag 2 feb. Aanvang 2.30 u. Entree gewoon Terrein Oostsingel Ooenlijk cUnk aan O L, Vrouw van Oostrum voor verkregen gunst. N.N. gevraagd voor zo spoedig mogelijk wegens dienstplicht van de tegen woordige. Goed loon. M. van Lankveld, Westerbeek. kunt teraecht bej sie um en plan vu aaf te hale, op te spraeke, zondagmaerge ien HoteUC Anonimus, „Sociale bela wordt verzocht z verbinding te steil ter opheldering. Gevonden in Ver dames-pol Tegen betaling c terug te bekomen Meubelhandel, Viei Hetgeen verteld J. van Bomrr berust op onwaar! voor dag en nacl verkeer. P. J. Bom, Zands Tel. 5000. Biedt zich aan verstel naaist. Broek weg 1. GEVRAAGD voor d: bekwaam sch en nette J. Theuws Schild Bieden zich aan 2 meisjes 14 voor enkele dagen Deurneseweg 13. Te knnr 200 7week Th. Jacobs, Steeg To koop een koe 6 febr. a.t„ tbc- en J.M. Michels, M 1 TE KOOP 8 zware Geelen. Veulen. TE KOOP 3 prachtige He 6 weken oud, moede vader BH oerscherp, Burg. v.d. Loostr TE KOOP huiskameram best. uit eiken taf len, 2 clubs, eiken 1 Tevens keukentafe Adres bureau vai TE KOOP huiskameram z.g.a.n. Hoenderstra Te koop 5 tomen en 2j. rund tbc P. Timmermans, TE KOOP 4 biggen M. Jenniskens.JSt Te koop toom bij Th. Hendrix, Brien TE KOOP 200 7wk. partij bi| P. S winkels, Paar TE KOOP grote partij 7w. H. Derikx, Spurkt TE KOOP 7weekse Fr.Claessens, Ringv Grote sortering A. Scheepers Schoolstraat 22 TE KOOP z.g.a.n., weinig ge aankoop nieuwe. T< Steenstraat 40, Box TE KOOP 6 zware J. Bastiaans, Gas

Peel en Maas | 1958 | | pagina 2