r Venrayers Gevonden: let op Uw taak Venrayers stemt zondag ALLEN mee en wordt nn das lid van de KVP I Burgerlijke Stand Venray ADVERTENTIEN Autorijschool Con Peters, Oirlo net meisje voor d. en n. Martinos G. M. van Aarssen Lambert Nïjmrjjer Kinderen Janssen fr. Artemins Huls Fa. J. M. Schaeffers Zn AUTORIJSCHOOL „SUCCES" ff. Keysers en kinderen Leverworst 500 g Boerenleenbank Slagerij J. COEH Woningruil fam. Ewals-Holtackers Veeverzekering „Eensgezindheid" huishoudelijke artikelen nette RX dienstbode K.A.V. Venray R.K. dienstbo woonhuis rode worleli Leert nn autorijden Autorijschool BERKENS reservewiel vrachtwagt Voor de kindt legpuzzels 4jd UQacenli Shirt en stropdas, Willems Fr. Mlchelsstraat 15; damesfietsje, van Meijel Hofstraat 4; kinderwantjes, Verstraelen, Burg. vd. Loostraat 6; muntbiljet en dameshandschoen, J. Min, Kempweg 26; kinderjasje, Kunzler, Hagel weg 12a; portemon- naie m. inh., Rongen St Odastr. 12; benzineslang van tankwagen, vd. Leeuw, Langeweg 55; portemonnaie m. inh., vd. Heuvel. Oranjestr. 16; zwart lederen zadeldek, klnderhand- schoentje en kinderwantje, bal en portemonnaie, Politiebureau, Aanrijding Op de gróte-markt, had dinsdag een aanrijding plaats tussen 2 luxe wagens van de heer P. uit Venray en van de eerw. zusters van het St. Josephklooster. Beide auto's liepen nog al flinke materiële schade op. De rijkspolitie heeft de zaak in onderzoek. Middenstandsdag Het bestuur van de Venrayse middenstand organiseert voor haar leden een verdiepingsmorgen op zondag. 9 febr. a.s. Op woensdag avond 12 februari zal in zaal Wil- helmina voor de leden en hun huis genoten een feestavond gehouden worden met cabaret en dans. Benoeming Met ingang van 1 januari 1958, is tot commies ter gemeente-secre tarie alhier benoemd, de heerJacq. Op 't Veld. GESLAAGD Voor medisch analiste slaagde te Amsterdam, mej. Annemiek Buwalda te Venray. Cross Country De uitslag van de cross country, gehouden op zondag 19 jan. door de rijvereniging „Ons Genot", te Leunen, is als volgt: le pr. A. Wismans, Castenray; 2e Th. Voermans, O rlo; 3e A. Jen- niskens, Leunen; 4e G. Philipsen. Ysselstryn; 5e H. Hendrix, Leunen; 6e W. Loerien, Leunen; 7e J. Phi lipsen, Castenray. 8e J Voermans, Leunen en 9e P. Hendrix Horst. Stille Omgang Evenals in vorige jaren zal Noord- Limburg ook dit jaar weer in gro ten getale optrekken naar de jaar lijkse Stille Omgang te Amsterdam. Niet minder dan drleextra-treinen zullen in de nacht van 15 op 16 maart a s. naar de hoofdstad ver trekken om Noord-Limburgse pel grims voor de Stille Omgang te vervoeren. Vermoedelijk zal ook mgr. Hans- sen, de bidtocht met de Limburgse pelgrims meemaken. Inbraak en baldadigheid in nieuwe school Dé leerlingen van de nieuwe kleu ter- en meisjesschool aan de Leu- nenseweg kregen maandagmorgen onverwacht extra vakantie De oor zaak lag in het ongenode bezoek, dat een of meer onbekenden aan de scholen hadden gebracht, waar bij de schoollokalen geheel over hoop werden gehaald. De politie doet Ijverige naspeu ringen om te bewerkstelligen, dat de beschadiging van 't gloednieuwe materiaal niet ongestraft zal blijven. Vergadering Vriendenkring Dinsdagavond hield de buurtver. „De Vriendenkring (OudeOostrum- seweg en omgeving) een jaarver gadering in hotel de Keizer, Paters- straat. Besloten werd a.s. zaterdag het traditionele jaarfeest te houden, waaraan een 120-tal leden zullen deelnemen. De bestuursverkiezing bracht de volgende uitslag: voorzitter J. Pluk, secretaris Van Elswijck, penning meester Zaal, terwijl verder nog in het bestuur zitting hebben de heren Bertrams, Boom, Van Crefeld en Kronenberg. De heer Martin Rutten, die 8 jaren de voorzittershamer voor deze ver eniging gehanteerd had, werd dank gebracht voor het vele, gedaan voor de Vriendenkring. Besloten werd de boerenbruiloft te verzorgen op carnavalsdinsdag. Duim afgezaagd A. Jeuken op het Brukske, had donderdagmiddag't ongeluk tijdens werkzaamheden in zijn bedrijf, met de cirkelzaag zijn linkerduim af te zagen. In het ziekenhuis verleende men eerste hulp. PATRONAAT Voorlichtingsavond. Heden zaterdagavond om half acht precies is er weer een ont spanningsavond voor de jeugdleden. Beneden de 12 jaar geen toegang. Deze avonden zijn voor de jeugd van 12 tot 18 jaar. Binnenkort zal de Toneelclub „Edolweisz" ons een ontspannings avond aanbieden en voor onze leden het toneelspel „de witte boot" op voeren. De oudersavond zal dit jaar een gesprekavond worden met tot slof een kort passiespel. Voorbereidingen worden getrof fen cm deze te doen plaats vinden op Passie-zondag in de vasten. „Comedia" Leunen naar Overloon De bekende toneelvereniging Co- media van Leunen, zal a.s. zondag een toneeluitvoering gaan geven te Overloon in het gemeenschaps huis. Zij zal voor het voetlicht brengen „Maaike" spel van de zee, waarmede deze gemengde vereni ging onlangs een geweldig succes boekte. Het bestuur der plaatselijke KVP schrijft ons: Iedere Venrayse ingezetene zal het ermee eens zijn, dat we bij de a.s. verkiezingen voor Prov. Staten op zondag 2 febr. ten minste een en mogelijk zelfs twee zetels door „eigen mensen" moeten zien te bezetten. En waar op het stembiljet twee Venrayers van uitnemende kwaliteit vermeld staan, is dit een reden te meer, om dit jaar van deze verkiezingen zoveel mogelijk werk te maken. De KVP in Venray-kom heeft zich daarom op haar taak in deze bezonnen en komt nu met een uit stekend plan voor de dag. Op één avond in de volgende week zal er nl. een bliksemactie georganiseerd worden, waarbij elke Venrayer thuis bezocht wordt met de vraag, of hij lid van de KVP wil worden, waardoor hijzondaga.s. ook mee kan stemmen. Zoals bekend, kan men bij de a.s, groslijststemming slechts stemmen als men lid van de KVP is. Door deze stemming zal worden uitgemaakt, op welke plaats de KVP-candida'en bij de officiële ver kiezingen straks zullen komen te staan. Voor de statenkring Horst-Venray komt dat hierop neer, dat degene, die nu een der 4 eerste plaatsen veroveren, dan practisch zeker zijn van hun Statenlidmaatschap. Voor Venray zijn de voorver kiezingen van a.s. zondag dus des te belangrijker, want in feite beslissen de ,nu door de KVP-leden uitgebrachte stem men over de „verkiesbare" plaats van straks. Het gaat er dus om, dat zoveel mogelijk Venrayers hun stem gaan uitbrengen! De Biiks§m„-actie van deze week zal nu iedereen in de gelegenheid stellen, lid te worden van-de KVP, voor het lut'ele bedrag van één rijksdaalder voor een geheel jaar. Slaagt deze actie en dat moet mogelijk zijn dan kunnen er dus dit jaar een ongekend groot aantal Venrayse KVP-ers aan deze voorverkiezingen deeifiemen en is de kans op een of twee verkiesbare plaatsen op de officiële lijst van straks des te groter voor de twee Venrayse candidaten. Het gaat er dus om, dat Ven ray zijn antwoord heeft, als deze week de helpers in deze actie bij U aan huis komen aanbellen. Maak het hen gemakkelijk en leg Uw rijksdaalder of rijk-daalders (ieder lid van het gezin boven 18 jaar kan K.V.P.-er worden) klaar. Terugkomen kan men niet, want de hele actie moet in één avond afgewerkt worden. Er heeft zich spontaan een legertje helpers be reid verklaard om in deze actie het, Venrays belang te dienen en zodoende heeft men de gehele kom in een aantal wijken kunnen ver delen. De helpers gaan in hun wijk op stap met een aantal blanco con- tributiekaarten der K.V.P. op zak. Zij kunhen U dan meteen in schrijven en geven U tegen be taling van f 2.50 de officiële lid maatschapskaart in handen. Er kan dus snel en goed gewerkt worden. Laat heel Venray ditmaal eens gezind zijn en werkt dus allen mee onder het motto: Wegaanleg stilgelegd Enkele jaren geleden werd be sloten tot de aanleg en verharding van de weg door de Bossenhoekse- veld te Overloon, met aansluiting op de reeds verharde weg op het Limburgse gedeelte onder Venray naar Merselo. Met de uitvoering van de voor bereidende werkzaamheden -was reeds een begin gemaakt. Deze werkzaamheden liggen thans geheel stil vanwege de bestedingsbeper king en naar verluidt zal van de verdere uitvoering voorlopig niets komen. De gemeenteOverloon, heeft in dit verband ter compensatie de weg langs de oude steenfabriek wat verbeterd. Man onder trein Tussen de treinrails van het baan vak Venlo—Venray, nabij Tienray werd zaterdagavond om pl.m. tien uur, het ernstig verminkte lichaam aangetroffen van de 22 jarige on gehuwde N.B.M., ambtenaar van de PTT te Arcen. Op het fietspad naast de spoorlijn werd zijn rijwiel aangetroffen. Door de rijkspolitie werd het lijk voorlopig in beslaggenomen en overgebracht naar het ziekenhuis te Horst. Het slachtoffer is ver moedelijk door de personentrein Venlo—Venray, die te 22 07 uur Tienray passeert, overreden. De oorzaak van het ongeval is nog niet bekend. In de gemeente Venray 200 panden geen electriciteit. In de vier afdelingen en in de commissie van voorzitters en rap porteurs van Prov. Staten werd de aandacht van Ged. Staten gevraagd voor de uitbreiding van het eleciri- citeitsnet in de zgn. onrendabele gebieden. Men wees erop, dat alleen in de gemeente Venray meer dan 200 panden van aansluiting zijn ver stoken. Voor velen betekent dit niet alleen een groot ongemak, doch tevens v/ordt de bedrijfsvoering nadelig beïnvloed. Aangedrongen werd op uitbreiding van de fonds vorming ten behoeve van het net in de onrendabele gebieden. Schat gevonden in oud kasteel te Roosteren Enkele arbeiders, die bezig waren met de aanleg van een verwar mingsinstallatie het kasteel wordt ingericht voor de huisvesting van gerepatriëerden uit Indonesië hadden de brandkast open ge brand. Behalve de aandelen, vonden zij ook enig zilverwerk. Over de waarde van de effecten, die volgens geruchten een miljoen gulden zou bedragen, bestaat nog geen enkele zekerheid. Ambtenaren van de Rotterdamse Bank in Roermond proberen de waarde vast te stellen van het aandelenpakket dat woensdagmid dag te voorschijn kwam uit die brandkast. Het Kasteel is het gezamenlijk eigendom van de fabrikant S. Hou- ben en de slager A. Jansen uit Maasbracht. Zij kochten het in 1955 van de familie Barbou van Roosteren. De heer J. Barbou van Roosteren, wethouder van de ge meente Born, gelooft niet, dat de effeeten een miljoen vertegenwoor digen. „Het kan evengoed een tientje zijn," zegt hij. „De brandkast stond in een doodlopend gangetje op de gelijkvloerse verdieping. Iedereen kon er bij en dat is misschien de reden, dat niemand er aan kwam. Wij zijn nooit op de gedachte ge komen de brandkast te openen. De sleutels waren trouwens weg". Het kasteel, dat geen oudheid kundige waarde heeft, is sinds 1933 niet meer door particulieren be woond geweest. Wel zijn er jaren lang soldaten en lijdens de oorlog leden van de arbeid dienst inge kwartierd geweest, waardoor het gebouw totaal was uitgewoond. Laag ziektecyfer bij de - Indonesiërs in Budel Volgens de medische deskundige in de legerplaats Budel is het aan tal ziektegevallen, onder andere van infectie-ziekte, onder de gere- patrieerden vrij laag. De laatste dagen is het ziekenzaaltje echter volgestroomd met 35 kinderen die onder meer bronchitis hebben. De overgang van het tropische klimaat naar de koude Hollandse wirter is kennelijk te veel geweest voor deze kleuters. Betaald verlof bij DAF Van Doorn°'s Automobielfabrie ken zullen 150 van de ruim 2800 man personeel, waarvoor als gevolg van de bestedingsbeperking geen werk meer is, met zes weken be taald verlof sturen. De directie heeft voor deze mensen niet tot ontslag willen overgaan, om ze de komende weken de kans te geven zelf nieuw emplooi te vinden. De sociale dienst van de DAF zal de mensen hierbij behulpzaam zijn. Nu 250.000 bezitters van een t.v.-toestel Bij de dienst luister- en kijkgel den is de aangifte van het 250.000ste televisie-toestel binnengekomen. De registratie van het 200.000ste had plaats op 16 oktober 1957. In een kwartaal zijn er dus 50.000 bijge komen. In 1957 werden voor het eerst meer t.v.-apparaten dan radiotoestellen nieuw geregistreerd, nl. 139 553, resp. 127 421. Acht pro cent van alle huishoudingen in Nederland beschikt nu over een t.v.-toestel. Eind verbrand Woensdagavond is brand uitge broken in een der oude woningen aan de Ridderstraat te Nijmegen. Daarbij is 't dochtertje van het echt paar Maasakker, dat dit pand met zeven kinderen bewoonde, omge komen. Toen de brand na een uur geblust was, vond men onder de puinhopen het verbrande kindje. Sneeuwstorm De sneeuwstorm van woensdag zal Nederland lang heugen. Hij woedde het hevigst in Zeeland tus sen elf en één uur in de middag en wierp daar zo snel zulke massa's sneeuw op, dat nabij Kapelle twee oude mensen op een boerderijtje door buren moesten worden uitge graven. GLADDE WEGEN TWEE DODEN. De 20-jarlge N. Nigisombatti, een Hongaarse vluchteling, is maandag te Tegelen om het leven gekomen. Zjjn motor kwam in botsing met een vrachtauto, vermoedelijk door de gladheid van de weg. De duo passagier, eveneens een Hongaar, is zwaargewond naar het zieken huis vervoerd. De motorrijder J. van den Akker uit Geldrop is maandagmiddag op een melkauto gereden. Hij raakte het stuur kwijt en schoot tegen een personenauto op. De motorrijder was op slag dood. De materiële schade is groot. Te Eindhoven is maandagmiddag de33 jarige mejuffrouwR.de Lange door een personenauto gegrepen. Zij was op slag dood. Het slacht offer stak achter een autobus plot seling de rijweg over. Ontwatering van grasland Door de vele regenval van de laatste weken ondervinden laag ge legen graslandpercelen thans veel overlasi van water. Als de sloten geschoond zijn en de percelen begreppeld, kan het water snel worden afgevoerd en U voorkomt daardoor dat grote ge deelten van het grasland verzuren. Goed ontwaterde graslanden heb ben een vluggere voorjaarsgroei. van 17 t/m 22 jan. 1958 GEBOREN: Smeets Wilhelmus, Moostdijk 1 Manders Leonard, Hoenderstr. 54 Duijf Lambertus, Smakterwee 10 de Mulder Gertruda Oirlo E 68 Lucassen Engeline, Pr.Beatrixsir.10 Nabben Johannes, Heide L 37 Nabben Wilhelmus, Oirlo E 77 Voss Franciscus, Leunseweg 25 Deenen Leonie, Vierlingsbeek Hendriks Henricus, Veulen H 40a Staal Henricus, Puttemveg 5 Noijens Cornelis, Pr. Irenestr. 4 van Soest Theodorus, Kerkweg 15 Snijders Maria, Raamsdonk. OVERLEDEN: Jenniskens, Leonardus, echtgen. v. Muijsers, Hendrika 44 jr, Venray van Mil, Christina, een maand, te Venray Hendriks, Martinus, weduwnaar van Janssen Katharina en v. Blerck Elisabeth, 68 jr, te Venray Nijmeijer, Lambert, echtgen. van Vossen, 62 jr, te Venray ONDERTROUWD: Colman, Gerrit, 38 jr, textiel fabrieksarbeider, Molenpad 21 en Pepels, Josephina, 29 jr, te Berg en Terbüjt Pijpers, Louis, 22 jr, landbouwer, Sevenum en van Soest, Johanna 22 jr, Puttenweg 2. Baltissen, Joseph, 30 jr, kleer maker, Merselo M 8 en Hermans Theodora, 22 jr, Leunseweg 5 GETROUWD: Gommans, Henricus, 30 jr, tim merman en Verstappen, Antonia, 21 jr, beiden te Venray PAROCHIE CASTENRAY Derde zondag na Driekoningen. Na de H.H. Missen kerkdeur-collecte voor de Kath. Medische Missie-actie. 10 uur Hoogmis voor de parochie; daarna congregatie afd. meisjes, 3 uur lof en rozenhoedje. Maandag 7.30 gez. maandd. voor Hendrina Donders-Verlinden. dag 7 30 gez. H. Mis t.i.v. r en leden Boerinnenbond. •nsdag 7.30 gez jd. Henricus iaans en Sybilla Geurts. c r .derdag 7 30 gez. H. Mis overl. wed. Rnelofs-Keiizers. jdag 7.30 gez. H. Mis overl.fam :ren G. Philipsen. erdag, feest vd. H. Brigida, n en onder 't octaaf verering aer relikwie v. H. Brigida, eerste zaterdag der maand, toegewijd a.d. verering vh. Onbevl. Hart v.Maria, priester-zaterdag, 7 u. H. Comm., 7 30 gez. H. Mis t.e.v. O L.Vr. v.A.B. tot intentie van hen, die hiervoor offerden. 67 biechten. 7 u. lof en rozenhoedje. Jacqueline Janssen Jan Hoedemaeckers géven kennis van hun voorgeno men huwelijk, waarvan de plechtige inzegening zal plaats vinden op 4 februari a.s. om 11 uur in the Church of St. Annes te Kew, Mel bourne, Australië. Dagadres 62 Tennysonstreet, Kew E 4 J(Enige en algem. kennisgeving) I Tot onze diepe droefheid over leed. na een kortstondige ziekte, tijdig voorzien van de H. Sacra menten, onze zeer beminde zoon, broeder, schoonbroeder en oom JAN POELS geboren te Buenos-Aires op 6 november 1927. Frans Poels Clemence Poels-Poels E. de Beukelaar-Poels J. de Beukelaar en kind Harry Frans Poels en verloofde Carlos Poels Nenette Poels en verloofde Martin Poels Albert Poels Ooms, tantes, neven en nichten De plechtige begrafenis heeft plaats gehad op woensdag 22 januari 1958 in de parochiekerk van de H. Joseph te Hoogboom (Ekeren). Kapellen (bij Antwerpen) Kon. Astridlaan 68 18 januari 1958 Rijlessen i 7.- per uur in Opel Rekord en Mercedes Benz Tel. 04787-262 GEVRAAGD Mevr. Verstraelen, Nolensstraat 10 'GEVRAAGD net winkelmeisje fa. van den Munckhof. JL I Tengevolge van een noodlot tig ongeval overleed heden tot onze diepe droefheid, voorzien van het H. Oliesel, in het St. Canisiusziekenhuis tk Nijmegen, onze lieve zoon, broer, zwager, oom en neef in de leeftijd van 31 jaar. Wij bevelen zijne ziel in uw godvruchtige gebeden aan. Venray: A. van Aarssen A. van Aarssen-Bergs Overloon: M. Alders-van Aarssen P. Alders en kinderen Haarlem: J. Alders-van Aarssen B. Alders en kind Venray: W. van Aarssen M. Hoeijmakers-Claassen Familie Bergs Venray, 21 januari 1958. Plechtige uitvaart en begrafenis heden zaterdag 9 30 uur Recto- raatskerk O.L. Vrouw v. Zeven Smarten te Venray. Hiermede vervullen wij de droeve plicht U kennis te geven van het overlijden, na een kort stondige ziekte, voorzien van de H. Sacramenten der Stervenden, van mijn inniggeliefde Echtge noot en onze zorgzame Vader echtgenoot van Maria Catha.Ther. Vossen in de leeftijd van bijna 63 jaren. Wij bevelen de ziel van de dier bare overledene in uw godvruch tige gebeden aan. De diepbedroefde familie Venray M C.Th. Nijmeijer-Vossen Velsen P. Schaeffers-Nijmeijer J. Schaeffers en kinderen Maastricht J. Nijmeijer W. Nijmeijer-Derksen en kind Manokwari (N.Guinea): C. Nijmeijer Familie Nijmeijer Familie Vossen Venray, 21 januari 1958. De plechtige lijkdienst, gevolgd door de begrafenis, heeft plaats gehad vrijdag 24 januari in de Recioraatskerk O.L. Vrouw van Zeven Smarten te Venray. Dankbetuiging Voor de zeer gewaardeerde blij ken van deelneming bij het over lijden en de begrafenis van onze geliefde moeder, behuwd- en groot moeder Maria Janssen-Maassen betuigen wij onze hartelijke dank. en familie Venray, Buitenweg 2. Dankbetuiging De collecten welke ondergetekende mocht houden in de Parochiekerk en in de Paterskerk hebben resp. 964 en 680 gulden opgebracht. Mijn oprechte dank aan de Hoog Eerw. Heer Deken en aan Pater Rector van de Paterskerk, die mij in de gelegenheid stelden deze col lecten te houden en aan allen, die zo edelmoedig hebben bijgedragen. Dat God U allen rijkelijk moge belonen, is mijn oprechte bede. Vaarwel O FM. Aannemers van lei- pannen- en bitumineuze dakbedekkingen Repareren van alle soorten daken. JULIANASINGEL 35 TELEFOON 90( De rijschool met de beste resultaten Is nog steeds L. HALMANS, Eindstraat 25 VENRAÏ Tevens verhuur zonder chauffeur. Telef. 04780 77 Tarieven volgens georganiseerde rijscholen. Dankbetuiging Voor de zeer gewaardeerde blij ken van deelneming bij het over lijden en de begrafenis van onze dierbare en onvergetelijke echtge note, goede en zorgzame moeder Anna Maria Antonia Ewals betuigen wij onze oprechte en wel gemeende dank, in het bijzonder aan de eerw. geestelijken, heren doktoren, eerw. zusters Ziekenhuis, Onze reclame: familie, buren, comm. en personeel goterhamworst Mob. Compl., vrienden en bekenden ^qq gr> 3Q( 250 J Vrijdag en Zaterdag Leunen, januari 1958. Venray Houders van Spaar- Deposito- en Voorschotboekjes die hun boek jes nog niet inleverden, worden verzocht dit spoedig te willen doen voor controle en rentebijschrijving R«eds ingeleverde boekjes kunnen worden afgehaald. Kantoor Boerenleenbank Juliana- singel 33. - Het Bestuur 500 grai GEVRAAGD Heb nieuwe woning in Venray- kom, huur f 11.25 p.w. Wil ruilen tegen woning in centrum, liefst druk punt, met event, kantoor ruimte. Spoed Brieven onder nr. 201 bureau v. dit blad. Dankbetuiging. Voor de zeer gewaardeerde blij kenvan medeleven, betoond bij het droevig overlijden van onze dier bare en onvergetelijke echtgenoot, vader en grootvader Peter Hubertus Reintjes betuigen wij onze oprechteen wel gemeende dank. In 't bijzonder danken wij de eerw. heren geestelijken, heren dok toren, familie, buren, vrienden en bekenden. Wed. W. H. Reintjes- Litjens kinderen en kleinkinderen Langs deze weg betuigen wij onze hartelijke dank voor de deel neming bij het overlijden en de begrafenis van onze innig geliefde Moeder, Grootmoeder en Tante Wilha. Holtackers-van Bree Speciaal dank aan heren geeste lijken, heren doktoren, zr. Janssen v.h. Groene Kruis, buurt, vrienden en bekenden. Ook dank aan Begrafenisondern. Goumans voor de goede verzorging van de begrafenis. Venray, Langstraat 17. TE KOOP hoogdrachtige varköns, 2 stierkalveren, Bintje pootaardappelen klasse E, alle maten. 3. Nelissen, Overloon. Premiebetaling zondag 26 januari na de Hoogmis, bij E. Nellen, Heide. Premie Va pet., pinken de helft. Het Bestuur de grootste keuze Het Warenhuis Hofstraat 10 Telefoon 566 Prijsschieten met windbuks zondag 26 januari in de cafés Klomp, Langstraat, P. Schellen, Henseniusstraat en In den Engel. Prachtige prijzen. Schutterij St. Anna Mevr. Knaapen-Smits, Nieuwen- dijk 73 Geldrop, vraagt tegen 1 maart a.s. een voor d. en n., rustig gezin (3 pers.) leeftijd pl.m. 20 jaar of ouder. Loon nader overeen te komen. Goede behandeling. Bestuur en leden van de betuigen hierbij hun oprechte dank aan de Venrayse Middenstand voor de steun welke ze mochten onder vinden bij hun jaarlijkse rondgang voor Eindhoven,. Loon f 12 Inl. Ch. Ruysstraat 2, Vë TE KOOP partüjiiggen en partij soeoerwt H. Vermeulen, Heide L 6 TE KOOP 175 6weekse puilt Fr.Claessens, Ringweg2, Ys: Te koop S koe aan telling 15 2 guste koeien 15 It. tbc- en ab vrij. P. J. Maes, F 33 Casten] Te koop met stal, schuur, 2 kipper en 1.40 ha. grond, tevens een partij le nal Servo erwten W. Egelmeers, Stevensst Westerbeek. TE KOOP dennenbosch groot gelegen aan het Schoor. M. Voermans, Vlakwater Te koop 300 7we"skse kuik en partij bigger A. Smits, Veulen Lorbaa Te koop gevraagd Fa. Fr. Janssen, Tienray Tel. 04' TE KOOP 6 zware biggen M. Jenniskens. Steeg K Ie koop 2 vaarskalverei J. van Dijck, Buitenweg TE KOOP kinderwagen Charles Ruysstraat 1. TE KOOP 185 7weekse kuil J. van Cuyk Leunen K Lesgeld f 6.- per uur Verloren op de weg vanaf Helden streeks Venray. Te melden telefoon 049: Jullanasingel 51 Telef. 860 TE KOOP toom zware biggen H. Wismans, G 30 Castenray. de nieuwste en het mooiste speelgi Hofstraat 10 Telefoc Julianaslngel 2

Peel en Maas | 1958 | | pagina 2