SPORT Hnislion Gevonden: De kleefaakers in het Afscheid Meester Driessen ADVERTENTIËN Burgerlijke Stand Venray Henricns Arnoldus Jacobs Antonius Hubertns Wclten Boerenbond Venray Café Halfweg zaak a.s. dinsdag gesloten P.G. Koonings Jaap Hendrikx Veeverzekering „Eensgezindheid" Prijsschieten piepkuikens A. LEMMENS Schaeffers Schildersbedrijf Schntterij 't Zandakker fijne keuk net dagmeisje van $-2 nnr leuke vriendin 21 j bakkersknecht Houtvt goed onderin rode w BEKENDMAKING Burgemeester en Wethouders der gemeente Venray brengen ter open bare kennis, dat door de raad der gemeente in zijn vergadering van heden medewerking is verleend aan het R.K. Parochiaal Kerkbestuur van St. Petrus Banden te Venray voor de aanschaffing van leer- en hulpmiddelen ten behoeve van de Hensenlusschoo). Venray, 27 december 1957. GESLAAGD Te Utrecht behaalde Jan Thijssen uit Leunen, zijn Erkenning als var kenshandelaar. Voor het diploma steno en Ned. taal in het blindeninstituut te Grave, slaagde mej. A.H. van Stip hout, Hagelweg. GESLAAGD Bij de onlangs te Utrecht gehou den examens in de Hoogduitse taal en letterkunde slaagde onze vroe gere dorpsgenoot de heer J. Zwit- serlood. De heer Zwitserlood, die verschillende jaren als onderwijzer en leraar werkzaam was te Rolduc en aan het Jongenspensionaat te Bleijerhelde, is sinds enige jaren verbonden aan het R.K. Lyceum St. Jan te Hoensbroek. in winkel blijven liggen, paar groene kinderwanten, vd. Munckhof, Grote straat 28. Goed afgelopen Zondag 5 jan. ontstond een binnen brand in pand Kempweg 35. Deze brand is ontstaan door het omvallen van een kerstkaarsje, dat tijdens het kerkbezoek der ouders door een der kinderen werd ont stoken. Door het snelle en kordate optreden vano.a. W. S winkels, werd deze kerstboombrand beperkt tot een schadebedrag van ruim f 1000. Verzekering dekt de schade. Ilenri Jacobs t Woensdag werd onder' grote be langstelling op het kerkhof van St. Petrus Banden het stoffelijk overschot van de heer Henri Jacobs bijgezet. De overledene was 71 jaren en was in Venray zeer gezien om al het werk wat hij heeft verricht voor godsdienstige, sociale en andere organisaties. Zo was hij lange jaren secretaris-penningmeester van het Kerkelijk Zangkoor der Grote Kerk, van de vereniging de H. Stede, Derde Orde, Gezinszorg, Woning bouwvereniging St. Oda, Handels avondschool en bibliothecaris van de voormalige Parochiale Lees bibliotheek. Om zijn verdiensten ont ving hij vorig jaar bij gelegenheid van zijn gouden jubileum als kerk zanger de Pauselijke onderschei ding Bene Merenti. Mgr. Hanssen In Venray Maandag bracht Mgr. Hanssen een prlvé-bezoek aan Venray, toen hij zijn zuster, die als kloosterlinge in Jerusalem is, bezocht. A.s. woensdagavond jeugd-forum A.s. woensdagavond 15 januari organiseert het Jeugd-Forum voor alle jongeren weer een avond in de Wilhelminazaal. Lees elders in dit blad de advertentie. We verwachten de jongeren die vorig jaar geregeld kwamen. Het comité heeft voor deze avond een nieuw idee uitgewerkt wat betreft de samenwerking tussen comité en jongeren, wat de interesse op zo'n avond natuurlijk zal bevor deren. Dienstplichtigen-retraite De jongens die voor februari op geroepen zijn voor de militaire dienst, kunnen eerst nog een spe ciale dienstplichtigen-retraite mee maken in Venlo en wel van 23—26 januari of van 2730 januari. Men geve zich zo spoedig mogel.jk op bij de parochie-geestelijkheid, of ook bij Pater Domitius, Paters- klooster. ONGELUKKEN Vorige week maakte het kind van de familie B. in Oostrum, onver wachts een zijdelingse beweging doordat zijn trapas doorsloeg, waar bij het werd geraakt door een pas serende auto. De jongen werd met inwendige kneuzingen opgenomen in het ziekenhuis. De familie van Aarsen uit de Patersstraat, die zondag hun doch ter in Haarlem wilde gaan be zoeken, heeft een ernstig auto ongeluk gehad. Bij Heijen vloog de wagen, die bestuurd werd door K. uit Horst, uit de bocht tegen een boom. De gevolgen waren verschrik kelijk. Mevr. v. A. en haar zoon werden uit de wagen geslingerd, terwijl v. A. zelf met verwondingen in het gezicht, alsmede de dochter met een lichte hersenschudding in de wagen werden aangetroffen door te hulp snellende mensen. De chauf feur K. was de enige, die met wat onbeduidende kneuzingen vrij kwam. De fam. v. A. werd overgebracht naar het Canislus-ziekenhuis te Nij megen, waar de zoon van'de laatste H.H. Sacramenten werd voorzien. Zijn toestand is nog zorgwekkend. De 10-jarige zoon van de familie R. te Oostrum, kwam bij het op de wagen klimmen met zijn voet be klemd tussen as en een op het wiel 1 bevestigde schroefbout. Hij brak een been en werd in het ziekenhuis opgenomen. Gratis Lourdcsrels Op de vergadering van de Boerin- nenbond van dinsdag jl. werd de jaarlijkse Lourdesreis verloot. De gelukkige winnares was mevrouw Pouwels-Relntjes uit Leunen. Het gouden feest van de kleer- makersbond St. Gerardus Majella is maandag op grootse wijze ge vierd door de aangesloten leden van deze bond. Na een plechtige H. Mis In de St. Petrus Banden, opgedragen door de geestelijk advi seur, kapelaan Geerits, volgde in Hotel dejKeizer een feestelijk ont bijt, waarna de feestvergaderlng begon. Hierop werd de voorzitter H. Schols als zodanig herkozen, terwijl leden van het hoofdbestuur hun mening gaven over enkele organisatorische en technische kwesties. Op het einde van deze vergade ring kon de voorzitter mededeling doen, dat hij' uit Rome bericht had ontvangen, dat Z.H. de Paus Zijn bijzondere zegen overzond voor de leden van de oudste vakorgani satie der kleermakers in Nederland en kon daarvan als bewijsstuk een prachtig gecalligrafeerde oorkonde overleggen. In het middaguur begon dan de druk bezochte receptie, waarbij o.a. ook Deken Loonen zijn geluk wensen aanbood. In zijn felicitatie memoreerde hij dankbaar het feit, dat reeds 50 jaren geleden de Ven- ra yse kleermakers het nut en het voordeel van een katholieke orga nisatie hadden ingezien en behalve aan hun economische ook aan hun geestelijke tfelangeflMaarbij hadden gedacht. Hij hoopte en vertrouwde, dat ook juist die geestelijke belan gen in de toekomst de aandacht zouden krijgen* Burgemeester Janssen bracht ook zijn gelukwensen over en memo reerde, dat sinds 50 jaren veel ver anderd is. Van de reizende en trekkende kleermaker, die men in de boerderijen in een wan neerzette, zodat hij zijn spullen bijeen kon houden, is niets meer over. In goed ingerichte ateliers werken thans meester-kleermakers, die de wetten van Koning Mode nauwge zet volgen en die in gesloten ver enigingsverband al het mogelijke doen om technisch en economisch bij te blijven.f Hij hoopte, dat Venrays kleerma kers altijd het voorbeeld zouden blijven geven van épnsgezindheid en saamhorigheid en zo mede Venrays naam hoog zouden houden. Aan het fee3t-diner waaraan de dames deelnamen, kon de voorzitter meedelen, dat hij van de heer Weijs bij gelegenheid van dit feest als cadeau nad aangeboden gekregen een oude wan, opdat daardoor de oude geschiedenis van het kleer makersvak in Venray bewaard zou blijven. Bij die gelegenheid spraken ver tegenwoordigers van het hoofd bestuur van dg kleermakersbond St. Martinus, die>erlijk bekenden jaloers te zijn op fle ouderdom der Venrayse afdeling, want de grote bond bestaat immers nog maar 25 jaren, terwijl Venray de gouden kroon al draagt. Zij roemden de goede samenwerking tussen hoofd bestuur en Venrayse afdeling en spraken de verwachting uit dat deze ook in de Toekomst zo mocht blijven en zelfs nog verstevigd zou worden. De bondsadviseuy Rector Swin- kels uit Aarle-Rixtel bood ook zijn persoonlijke gelukwensen aan. Hij vertelde graag naar Venray te zijn gekomen, omdat hij verschillende Venrayse mensen lange tijd onder zijn parochianen mocht -tellen in de tijd van de evacuatie. Hij had pas ontdekt, dat de mensen van Aarle- Rixtel onder de 80-jarige oorlog indertijd - naar Venray waren ge vlucht en daar maanden verbleven hadden. Hij hoopte, dat in de afge lopen evacuatie de nazaten van deze vluchtelingen aan die van Venray iets hadden vergoed, voor wat zij *in Venray gedurende die 80-jarige oorlog hadden mogen ondervinden. Het zal niet nodig zijn u verder te verhalen dat dit feestdiner pret tig verliep en dat tot diep in de nacht de stemming onder de feest vierende „sneers" opperbest was. Donderdagavond nam de Heide officieel afscheid van het oud hoofd der school Meester Driessen, die nu zijn welverdiende rust gaat ge nieten. In zaaLRongen vond men niet alleen al zijn oud-leerlingen, maar ook van de ouderen ontbrak er geen. Rector Wismans opende de avond met een kort woord, waarin hij er op wees hoeveel de gemeenschap van de Heide wel niet te danken had aan deze onderwijzer, die als een pionier, heeft gewerkt, niet alleen aan de vorming en bescha ving van de Heidse jeugd, maar daarnaast ook aan de binding en de innerlijke groei van die gemeen schap. Nu hij dan zijn rust gaat genieten, laat hij behalve een nieuwe school ook achter zijn bibliotheek, zijn projectie-apparaat en zijn filmplaatjes.. Hij roemde de scheidende mees ter als een veelzijdig, onbaatzuchtig en onpartijdig opvoeder, die voor de Heide grote verdiensten heeft verworven. Dan toonden de jonge boeren en boerinnen in rythmische dansoefe ningen hun kunnen en de zangver eniging "Het Heidebloempje", onder leiding van Jacq. Janssen, zong haar hoogste lied ten afscheid, M. Muijsers was het opgedragen namens de oud-leerlingen een afscheidswoord te spreken. Hij dankte de meester voor de vorming die zovelen van de Helde van hem hadden mogen ontvangen en gaf die dank zichtbare vorm door een televisietoestel, wat hij namens hen aanbood. Zelfs van geëmigreer de bewoners van de Heide waren hiervoor giften ontvangen. De heer Drenth, die met zijn vrouw op deze druk bezochte avond aanwezig was, dankte als oud collega en medewerker voor de hulp Voorlopig overzicht der bevolking over 1957 Bevolking op 1 januari 1957 9902 m 9588 v Totaal 19490 VERMEERDERING Geboorten 278 m 276 v Totaal 554 Vestiging 494 m 488 v Totaal 982 Totaal 772 m .764 v 1536 VERMINDERING Overlijden 103 m 83 v Totaal 186 Vertrek 445 m 416 v Totaal 861 Totaal 548 m 499 v 1047 Verschil vermeerdering/vermindering 224 m 265 v 489 Bevolkingscijfer op 1 januari 1958 10126 m 9853 v 19979 In deze cijfers zijn niet begrepen de personen opgenomen in het woonoord Vlakwater (Ambonnezen). In 1957 werden in dit woonoord 12 kinderen geboren en wel 6 jongens en 6 meisjes. Aantal huwelijken in de gemeente in 1957: 145. Vestiging vanuit het buitenland 40 mannen en 35 vrouwen, totaal 75 Vertrokken naar het buitenland 28 mannen en 27 vrouwen, totaal GETROUWD: Aerts, Jan H., chauffeur, Seve- num en Koonings, Henrlca M.H., 22 jr, Venray Kusters Jacobus, 27 jr, smid bankwerker en Wilmsen Gertruda, 23 jr, beiden te Venray. en de samenwerking, die hij immer evenals zijn vrouw van mees ter Driessen had mogen onder vinden en het nieuwe hoofd der school, de heer Staal, hoopte deze aanhankelijkheid te mogen onder vinden, die meester Driessen immer gevonden had. Tenslotte was dan het woord aan het scheidende hoofd der school, die alle hem toegezwaaide lof naast zich neerlegde. Hij had altijd ge probeerd zijn plicht te doen. Van een onderwijzer, die 33 jaar aan een bepaalde school staat in een kleine gemeenschap, kan en mag men veel verwachten. Als hij aan die verwachting heeft beantwoord, kan hij tevreden zijn. Hij dankte voor de hulp, steun en medewerking, die hij had mo gen ondervinden van collega's, van het schoolbestuur en van zoveel anderen, dankte speciaal voor het vorstelijk geschenk, hem nu aan geboden. Het zal een dankbare herinne ring zijn aan de Heide, aldus be sloot de meester, die tevens de hoop uitsprak dat hij de bouw van een nieuwe kerk aan de Heide nog zou mogen beleven. Candidaatstelling Prov. Staten Door de afd. Venray en Y^sel- steyn van de KVP zijn voor de ko mende groslijstverkiezingen candi- daat gesteld de heren L. Laurense Venray en J. Loonen, Oostrum. Te Castenray kwamen uit de bus: H. Emonts, Horst, J. Loonen, Oos trum, L. Laurensse, Venray en J. Achten, Horst. Cursus 18-jarigen Dinsdag 14 januari hervatting cursus voor 18-jarigen om 8 uur namiddag in de Mulo-school. Mgr. Bekkers gaat in alle kerken van het bisdom preken Zondag begint de bisschop-coad jutor van 's-Hertogenbosch, Mgr. W. M. Bekkers, met zijn reeks predikaties voor de kerkenbouw in het bisdom. Mgr. Bekkers begint in de Kathe drale Basiliek van St. Jan, waar hij zondag a.s. zal preken onder de Mis van kwart voor negen en onder de Avondmis van kwart voor zes. Mgr. Bekkers zal deze predikaties in alle parochiekerken van het bisdom houden, aldus „Het Huis gezin". De baby was er gelukkig nog Winkelende huisvrouwen, vooral in een tijd van koopjes-halen, let ten doorgaans op niets en niemand meer. Twee dames waren uit de provincie Groningen „naar stad" gekomen om te winkelen. Ze zetten de reiswieg met de baby in een lunchroom van een warenhuis neer, dronken koffie en vroegen of ze „even" mochten winkelen. Bij dé autobus, die hen terug zou voeren naar hun haardsteden, kwamen ze tot zich zelf en tot de ontdekking dat de baby vergeten was. De baby was er gelukkig nog S.V.V.-nieuws In een modderballet van je-welste is SVV zondag jl. roemloos ten onder gegaan tegen Wit-Zwart. Hoe het mogelijk is, dat op een dergelijk terrein nog gevoetbald kon worden is een vraag, die alleen de scheids rechter vermag op te lossen. Een scheidsrechter die er trouwens ook in slaagde, een penalty, die klonk als een klok, niet te zien. Maar dat alles heeft ons een 2—0 nederlaag gekost en die onze positie op-de ranglijst niet heeft verbeterd. Een ranglijst, die door de wedstrijd van komende zondag trouwens toch al gevaar loopt, want dan moeten we aantreden tegen S portel. Irene, onze meest gevaarlijke tegenstan der. De uitslag durven we eerlijk niet voorspellen. Het tweede moet zondag naar Wittenhorst 2. De afgelaste wed strijd van jl. zondag tegen VVV 3 heeft voor extra vacantie gezorgd, dus moet in deze derby het voor deel voor Venray zijn. Het derde bracht GFC 2 een ne derlaag toe van liefst 7—0 en mag proberen zondag hetzelfde spelletje te spelen tegen Melderslo. Het vierde, dat zondag al niet kon spelen omdat de wedstrijd werd af gelast, heeft ook nu vrij, maar voor het vijfde is de vacantie afgelopen. Ze moeten hier om 12 uur aan treden tegen Meterik 2. „Oostrum"-nieuws „Ik ben blij, dat we niet op ons eigen veld gevoetbald hebben", was de opmerking van een onzer be stuursleden na afloop van het modderstoeien Tienray—Oostrum. Ieder, die het speelveld na afloop nog een blik waardig keurde, kon zien, dat er van de grasmat n bar weinig meer over was. Voor ons was het dan ook oi grijpelijk hoe de (zwak leider scheidsrechter toch kon latend spelen, als blijkt, dat het terrein nog slechter wordt dan men voor de wedstrijd verwacht. Maar ja, het feest ging door. Tienray bleek de weerselementen het beste te kunnen weerstaan en scoorde, ondanks 'n stevig Oostrum- offensief, tweemaal. Na de rust werd het zelfs 3—0 toen de verdediging schijnbaar met schoenen in de modder vastzonk en men de tegenstander vergat aan te vallen. Even kwam er nog een opleving. Het werd 31. Maar hierna was het alleen nog maar wachten tot men koud en bemodderd het veld kon verlaten. We hebben eens kun nen zien wat we nog te kort schie ten aan techniek. Daar zou een flinke training wat aan kunnen doen. Het derde elftal kwam ook in Kronenberg op de koffie, ik bedoel op de modder. Men verloor met 2—1, al werd de verliezende goal in de laatste minuten van deze strijd genoteerd. Zondag krijgt het eerste elftal Lottum op bezoek en veel zal er van afhangen of onze verdediging deze schutters de baas zal blijven. De eerste wedstrijd verloren we met 2—1, na bijna de hele wedstrijd met 1—0 te hebben voorgestaan. Het tweede elftal trekt naar Brug- husia om daar de kampioenscandi- daat het vuur aan de schenen te leggen. In Oostrum verloor men op het nippertje met 45. Mis schien dat er nu een puntje in zit. De stand in de 4e klasse G: Wanssum 15 12 1 2 25 49—18 Montagn. 15 9 3 3 21 43—21 Achates 14 7 2 5 16 30—26 Oostrum 15 7 2 6 16 31—29 RKLVV 14 7 2 5 16 28—31 Tienray 15 5 5 5 15 27—27 Volharding 13 6 1 6 13 29—30 BW 14 4 5 5 13 29—31 Refcia 14 6 1 7 13 22—29 EWC 15 4 4 7 12 33—36 Swolg.Boys 14 2 2 10 6 13—29 RKDSO 14 2 2 10 6 20—42 Standenlyst jeugdcompetitie kring Horst-Venray Afdeling A-l: RKDEVa-1 7 6 0 1 12 45—9 Wanss. a-l 7 5 1 1 11 27—13 FCJE3 a-l 7 2 4 1 8 12—11 Geijster. a-l 7 3 2 2 8 13—15 Venray a-l 7 3 2 2 8 20—16 EWC a-l 7 2 1 4 5 20—25 Venray a-2 7 0 2 5 2 7—29 Oostiuma-1 7 1 0 6 2 935 Afdeling A-2: Wittenh. a-l 8 8 0 Sevenum a-l 7 6 0 America a-l 6 5 0 Melderslo a-l 8 4 0 Wittenh. a-2 7 3 1 Hegelsom a-l 7 3 1 Ysselsteyn a-l 7 10 Melderslo a-2 7 0 1 Griendtsv. a-l 7 0 1 Afdeling B1: RKDEV b-1 6 6 0 0 12 39—5 Venray b-1 5 3 117 13—10 Wittenh. b-1 5 3 0 2 6 14—10 Tienray b-1 6 3 0 3 6 17—15 Sevenum b-1 6 2 1 3 5 19—20 RLVV b-1 6 0 15 1 5—28 FCEB b-1 4 0 1 3 0 7—26 Afdeling B-2: EWC b-1 6 4 2 0 10 19—5 Resia b-1 6 3 3 0 9 18-6 Wanssum b-1 6 3 2 1 8 19—7 DIS b-1 5 2 1 2 5 12—13 BW b-1 6 2 1 3 5 8—20 Venray b-2 5 1 1 3 3 3—9 Oostrum b-1 6 0 0 6 0 322 0 16 56—7 1 12 42—7 1 10 24—4 4 8 19—25 3 7 19—27 3 7 17—33 6 2 10—27 6 1 5—82 6 1 4—34 van 3 t/m 2 jan. 1958 GEBOREN: Vergeldt, Franciscus J. Moostdijk 8 Vergeldt, Hendrikus idem Kolster Armand Burg. vd. Loostr. 26 v. Ampting, Allegonda, Langeweg 84 Michels, Caspar, Timmermansw. 4a Geurts, Mathias, Timmermansw. 50 Manders, Martinus, Leunen K 29 OVERLEDEN: Jacobs, Arnoldus H„ echtgen. van Groetelaers M.E., 71 jr, Stations weg 39 Wel ten, Antonius H., echtgen. van Sanders P.H., 79 jr, Mersel.weg lb van Bracht, Anna G., wed. v. van Soest F.J., 54 jr, Puttenweg 2 Huwaë, Johannes M., 7 maanden, woonoord Vlakwater ONDERTROUWD: Voesten, Antonius Th.C., 26 jr, banketbakker, Grotestraat 17a en Pouwels, Maria Th., 23 jr, Bonte koestraat 8 Verhoeven, Jacobus J. 26 jr, land bouwer, Swalmen en Relntjes, Pe- tronella J., 27 jr, Veulen H 16a Loonen, Gerardus M., 23 jr, land bouwer, Hoogriebroek G42 en Reln tjes, Aldegonda, 23 jr, Veulen d 34 Op 5 januari overleed tot mijn diepe droefheid, tijdig voorzien van de H.H. Sacramenten der Stervenden, in de ouderdom van 71 jaren zacht en kalm in de Heer, mijn inniggeliefde echt genoot De begrafenis heeft plaats ge had op 8 januari op het R. K. Kerkhof St. Petrus Banden. Voor de vele blijken van be langstelling, de gebeden en de ondervonden hulp bij zijn ziekte en overlijden, zeg ik mijn harte lijke dank. M. E. JACOBS— GROETELAERS Stationsstraat 39 Venray Tot onze diepe droefheid over leed heden, vrij plotseling, zacht en kalm, voorzien van het H. Oliesel, in het St. Eiisabeth- ziekenhuis te Venray, mijn ge liefde echtgenoot, onze geliefde vader, grootvader, broer, oom en zwager echtgenoot van Peiionella Hendrina Sanders in de ouderdom van 79 jaren. Wij bevelen de ziel van de dier bare overledene in uw godvruch tige gebeden aan. Venray: P. H. Weiten-Sanders Geldern (D.) M-. Lumler-Welten J. Lumler en kind Venlo: N. Robben-Weiten J. J. Robben en kind Familie Weiten Familie Sanders Venray, 4 januari 1958 De plechtige lijkdienst, gevolgd door de begrafenis, heeft plaats gehad woensdag 8 jan. in de parochiekerk St. Petrus Banden te Venray. Voor de vele blijken van mede leven ondervonden bij het overlij den en de begrafenis van mijn inniggeliefde vrouw Petronella Aarts-Martens betuig ik mijn oprechte dank. Speciaal dank aan heren dokto ren, eerw. zusters en verpleegsters van het St. Elisabethziekenhuis en eerw. heren geestelijken. Verder betuig ik mijn erkente lijkheid voor de accurate verzorging van de begrafenis door Begrafenis onderneming Goumans. G. Aarts Prins Bernhardstraat 7 Op zaterdag 1 februari hopen onze geliefde ouders en groot ouders H. Arts en M. Arts-van den Bemt hun 40jarige echtvereniging te her denken. Dat God hen nog lang moge spa ren, hopen hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Merselo, Zaal 't Anker. Voor de vele blijken van belang stelling bij gelegenheid van ons huwelijk ondervonden, betuigen wij mede namens wederzijdse familie, hartelijk dank. W. Tummers I. Tummers-Schaeffers Venray, januari 1958 Maasheseweg 10 Maandag 13 januari van 9.30 tot 1 uur zitdag in café De Engel voor betaling premie Brandverzekering. De Secretaris Wegens het jaarfeest van de Handboogschutterij St. Antonius is maandag 13 januari de gehele dag gesloten GEVRAAGD net meisje 15-17 jaar In klein gezin. G. Joosten-Hendrix, Kloosterstr. 9 Grubbenvorst, tel. 275. TE KOOP zes zware biggen A. HeijUgers-Achten, Leunen K 72 Voor de talrijke blijken van deel neming en medeleven bij het over lijden en de begrafenis van onze geliefde vader, behuwd- en groot vader Hubertus Oudenhoven betuigen wij onze hartelijke dank. fam. Oudenhoven- Philipsen Hoenderstraat 29. Wegens familieomstandigheden is onze Leunen Dinsdagnamiddag om 1 uur gesloten Maasheseweg Premiebetaling zondag 12 januari na de Hoogmis, in het Bondslokaal te Leunen. Premie V, pet., pinken de helft. Het Bestuur Rijverenig. St. Jan Merselo Uitslag Loterij: 1—2465, 2—2185, 3—2778, 4—3022, 5—2109, 6—2553, 7—2405, 8—2690, 9—2846, 10-2605 Prijzen afhalen vóór 20 januari in café Janssen, M 20 Merselo. Zondag 12 januari in de cafés Klomp, Langstraat Verstraelen, Bultenlust en De Burggraaf, Stationsweg Mooie prijzen: o.a. wilde konijnen Schutterij St. Anna Geregeld verkrijgbaar vers geslachte panklaar Groente en Fruit Stationstraat Tel. 631 Zalig Nieuwjaar Zalig Nieuwjaar aan leden donateurs en begunsti gers. GEVRAAGD ca. 1 ha. bouw- of weiland voor 3 jaar of langer, tegen hoge pacht. Kwekerij Slits, Kempweg 5. GEVRAAGD bakkersleerling of loopjongen P. Baken, Schoolstraat 30 welke op 27 jam nen zich opgever a.s. In de Huishoi Dl GEVRAAGD Julianasingel 25 Meisje zoekt Br. onder nr. 71 bureau dezer. GEVRAAGD meisje voor 4 halve dagen per week. Mevr. Vastert, O.Oostr.weg 3 Aangeboden zit-slaapkamer met of zonder pension. Br. onder nr. 81 bureau dezer. GEVRAAGD per 1 februari of later, wegens dienstplicht van de tegenw. M. van Lankveld, bakkerij, Kerk straat 5, Westerbeek. GEVRAAGD nette R.K. dienstbode voor daj huiselijk Brieven dit blad. Voor HaMa corsetten en BH's Zie onze etalage. Alleenverkoop: HET WITTE HUIS De gemeente dinsdag 14 janua uit haar bossen i onder Oirlo, put gen contante bet< 200 slagen uitgi teerd dennen-, lai Hierbij alle soort hout als boonst. ken, boonpalen, weipalen, oplegge brandhout. -v^ Te koop gevraa Adres bureau v TE KOOP guste koe 1 J. Direks, Oirlo TE KOOP Broed wekelijks 1000^11 J. Maas-Jansser TE KOOP partij zw; van Lipzig, Laaj Te koop toom biggér M. Jennlskens, TE KOOP JvR zeug 1 Ant. Voermals, TE KOOP part L. Janssen, I {21 TE KOOP toon J. Droesen, Hjei TE KOOP tqnj^ G. PouweaOI TE KOOI L. van Oir TE KOO 2 Hyai C 38 Oo? TE KOOP dr. vaars 15i of versgekalfde, vrij, met stemj. al, 2 beste ma; toom I J. Nillesen, C 2 Gebruikte grote verscheidèn Alleen bij daglich op maandag.Opmi meubelen en .woi zeer lage prijzen. Fa. HOOGLANJ Te koop gevraa wrak en zieke Cor Kremers, Boxmeer, Tel. 08* Te koop gevraa Leverin Firma Fr. Jat tel. 04987—232. Te koop tropischi en k= Schoolstraat IC Te koop 6 bif J. Wtllems, I^t TE KOOP guste koe, partij I best hengstv Jac. BlsterveIs-( Merselo. TE KOOP partij be J. FUnsenberg, Te Koop een guste kot J. Wlllems, Nat TE KOOP varken voor Geurts, Castor

Peel en Maas | 1958 | | pagina 2