Voetverzorging net meisje rode klaver toepen Gevonden: Nieuwjaarswensen Kon. Zangvereniging „Veniona" geeft Kerst-concert in Venray Bescherming Bevolking Venray Hflisraadschade opnieuw in het geding Burgerlijke Stand Venray ADVERTENTIEN Pater Jan de Ponti J. Woltering Paardenverzekering verse geslachte kip en piepkuikens A. LEMMENS Noord-Frans Bretons M. HENDRIKS 'n Mooie nylon f 10-120(10 Ie hyp. partij gerooide appelbomen Slagerij J. COEVDERS Laai 1 paar nieuwe kinderwanten, Lange- weg 29; herensjaal, Keijzers Bos huizen; zwarte daraesglacé, Rongen Kruisstraat 13; regenbroek, F. Jan sen Leunen K 62; damesglacé's, de Haart Krultweg 2a; herenhoed, Fonck Hofstraat 2a; gele kinder- spaal, Gooren Stationsweg 17; bos sleutels, Wijnhoven Deken Thielen- straat; kinderwantjes, Langeweg 38; boodschappentas, Arts-v. Woerkum Marktstraat; linker kinderhand schoen, Jansen Laagheidseweg 5; 3 grammofoonplaten, Cox St Joris- park 25; kinderwantjes, damesrij wiel, bruin kinderschoentje, beursje inh. spaarbankzegels, portemonn. met inh. en bonte sjaal, Politie bureau; kartonnen doos inh. busjes, Patersklooster. KERMIS VENRAY Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, dat inschrij vingen voor een standplaats op de in 1958 te Venray te houden ker mis van 3 t/m 7 augustus en 10 augustus 1958 vóór 15 januari 1958 worden Ingewacht. De inschrijvingen dienen te ge schieden op formulieren welke ter gemeentesecretarie, afdeling I, kun nen worden afgehaald of aange vraagd. Vermakelijkheidsbelasting wordt niet geheven. Inrichtingen welke in strijd zijn met de Loterijwet, worden niet toe gelaten. Onder gelijke bepalingen kan worden ingeschreven voor de op de kerkdorpen Leunen, Oirlo, Heide, Merselo, YsselsteynCastenray Veu len en Oostrum in 1958 te houden kermissen, met dien verstande ech ter, dat voor de kindcrdraaimolen, viskraam en suikerkraam gecom bineerd moet worden ingeschreven voor kermissen in Venray-kom en in de kerkdorpen. Venray, 11 december 1957. Openbare bekendmaking Burgemeester en wethouders der gemeente Venray brengen ter open bare kennis, dat zij bij hun besluit van heden, no. 786, aan J.W. van Rhee, wonende Oirlo E 82a te Venray, vergunning krachtens de Hinderwet hebben verleend, voor het oprichten van een bakkerij en het daarin plaatsen van 2 electro - moioren van respectievelijk l/, en 2 pk. Venray, 11 december 1957. Burgemeester en wethouders vnmd. A.H.M. Janssen, burgemeester H. Vorst, secretaris. Interparochiële Kerstactie We zijn in de voorbereidingstijd van het Kerstfeest. Allerlei voorbereidingen worden getroffen om het feest zo intiem mogelijk te maken. Wellicht is dit ook de tijd, dat wij aan ons voorbij laten trekken, die talloze mensen, welke niet bij machte zijn iets extra's te doen in deze dagen. Laten we niet vergeten, dat ook in Venray gezinnen zijn, die zonder onze gezamenlijke steun niet een goed Kerstfeest kunnen vieren. Verras deze mensen met goede kleren, levensmiddelen enz. Ook kunt U een geldelijke bij drage leveren. U kunt deze storten op gironummer 52742 van de Ne derlandse Credietbank te Venray onder vermelding „Kerstactie". Indien U rechtstreeks Kerstgaven bezorgt, verzoeken wij U de namen door te geven, opdatdubbele giften vermeden kunnen worden. U kunt de adressen doorgeven aan het Sociaal-Charitatief Centrum. Het Kerstactie-Comité. Jeugd-O. en O. Discoclub. Programma op zater dag 21 december. Beethoven: symfonie no. 7; inlei ding door mej. Vollebergh. Mendelssohn: symfonie no. 4, (Ita liaanse); inleiding door mej. R. Janssen. Serieuze nieuwe leden zijn altijd welkom. Overleden Het 4-jarig kind van de familie de B., dat drie weken geleden te Overloon werd aangereden door een auto, is zonder tot bewustzijn te zijn gekomen, maandag overleden. Aanrijding Maandag botste op de hoek Hen- seniusplein—Grotestraat, een luxe wagen tegen een veewagen. Per soonlijkeongelukken deden zich niet voor. De materiële schade was echter nogal belangrijk. Toepwedstryd Zaterdag werd in hotel Jillessen te Veghel, een wedstrijd gehouden tussen Noord-Brabantse en Noord- Limburgse toepers. Dat ditmaal de groep Nrd.-Limburgers, voor het merendeel Venrayers waren, lag aan de gladde wegen, maar ook die heren wisten hun pari ij te spelen. Met 292 punten moesten zij echter het onderspit delven tegen de bra- banders, die er 308 wisten te halen. Maar de strijd bleef spannend tot de laatste ronde toe. Bij de beoordeling van het indivi duele spel, werd Venray echter de hoogste en kon K. Geurts als kam pioen de uitgeloofde haas mee naar huis nemen. In januari a.s. zal de return-match plaats hebben in hotel de Keizer, waarbij dan tevens de wisselbeker zal worden uitgereikt. worden geplaatst in het nummer van volgende week. Opgaven hier voor worden maandag 23 en dins dag 24 dec. op ons kantoor verwacht. Zondag 29 dezer wordt door de Kon. Zangver. „Veniona" uit Venlo een Kerst-concert verzorgd in de kerk van St. Petrus Banden alhier. De geschiedenis van dit koor en de geleverde prestaties zijn een waarborg, dat Venray hiermede een bijzondere gebeurtenis gaat beleven. De ongeveer 120 zangers van „Ven iona", worden daarbij nog vergezeld door het „Jeugdkoor Veniona" een ongeveer 40 leden tellend knapen koor, dat zowel afzonderlijk als tesamen met het grote koor zal op treden in een Kerstprogramma van rijke schakering. Veniona is opgericht in 1900. In de jaren na de tweede wereldoorlog wist de vereniging zich snel om hoog te werken tot één van de beste mannenkoren van Nederland. Wenen, Zürich, Bern, Mainz, Wies- baden, Aken,Essen, Brussel, A'dam, Den Haag, Rotterdam, Arnhem en vele andere plaatsen in binnen en buitenland, kunnen getuigen van de belangrijke prestaties der Ven- lose zangers. „Veniona" heeft de werken van hedendaagse componisten, voor en na in studie genomen. De vereni ging zelf heeft ook opdrachten aan deze componisten verstrekt. Zo werd o.a. bij het gouden jubi leum in 1950 aan Oscar van Hemel, opdracht verstrekt, voor een grooi werk voor koor, orkest en solisten. Dit werk „De Stad", beleefde een éclatante première en later nog vele succesvelle uitvoeringen. In 1930 behaalde de vereniging het predikaat „Koninklijk". „Ven iona" verstrekte in 1945 opnieuw een belangrijke opdracht aan Henk Badings. Deze koos als tekst voor zijn werk een gedicht van Erasmus, getiteld „Laus Pacis" (Lof van de Vrede). Zijn compositie werd ge bracht in Venlo en vond een geest driftig onthaal, evenals latere uit voeringen in Bad Godesberg, Kre- feld en Den Haag. Het instrumen tale gedeelte verzorgde hierbij de Koninklijke Militaire Kapel. Op 12 oktober j.l. heeft H.M. Ko ningin Juliana het koor op het paleis Soestdijk ontvangen, een ge beurtenis, die door haar hartelijke sfeer een diepe indruk maakte. De leiding van „Vanlona" berust bij de heer Jos. Vranken Jr, uit Den Haag, één der meest begaafde dirigenten van mannenkoren in Ne derland. De heer Vranken dirigeert ook het Kerstconcert in Venray en zal dit met orgelspel omlijsten. Het jeugdkoor staat onder leiding van de heer Jan Timp. De stem van „Veniona" is ook via de verschil lende grammofoonplaten te be luisteren. Over het programma van Kerst liederen, dat in Venray zal worden uitgevoerd, berichten wij volgende week nader. Lyceum wordt verbouwd Onlangs bleek bij restauratie werkzaamheden het oudste gedeelte van het Lyceum Immac. Concept., dat een diepgaander herstel nodig zou zijn, dan aanvankelijk was ge dacht. Bij nader onderzoek, bleken deskundigen van mening, dat men veel beter het oude gedeelte zou kunnen slopen en hierop een nieuwe voorbouw plaatsen. Het Definitorum der Pater Min derbroeders onder voorzitterschap van de H.E. Pater Provinciaal is maandag en dinsdag ophetLyceum in vergadering bijeen geweest en heeft na diepgaand onderzoek, in derdaad besloten tot sloping van de oude voorbouw en tot nieuw bouw. De desbetreffende vergunningen worden nu aangevraagd. P.D.V. DE ZWALUW Morgen tentoonstelling en 2e Kerstdag kampioenendag. Inzetten van 8—9 uur, uithalen om 3 uur. Alle kampioenen zijn ver plicht hun duiven te zetten op boete van f 5,—. Tevens opgave van het gewenste diploma. Koster Relntjes overleden f Te Leunen werd woensdag onder grote belangstelling het stoffelijk overschot ter aarde besteld van de heer P. Reintjes, in leven koster- organist van de St. Catharinakerk te Leunen. De heer Relntjes heeft dit ambt meer dan 38 jaren vervuld en is practisch bij de vervulling van dit ambt gestorven. Hij had immers zaterdagavond de paramenten voor zondag gereed gemaakt en werd op weg naar huis door een beroerte getroffen. Voor de begrafenis bestond een grote belangstelling, want behalve zijn vele vrienden en kennissen in Leunen zelf, waren er afgevaardig den van de Bijenhoudersbond Het Zuiden, waarvan hij de oprichter was en meer dan 15 jaren bestuurs lid, van de Kosterbond Limburg, waarvan hij bestuurslid was en van de Kerkkorenbond uit 't Dekenaat, waarvan de overledene secretaris was. De lijkdienst werd opgedragen door Pastoor Vorstermans. Uitreiking vaardigheids diploma's Blokploeg Leunen. Maandag 16 dec. was het feest voor het bestuur en de leden van de Blokploeg BB in café Jac. Kusters, Het was voor 't plaatselijk hoofd, de heer L. Laurensse, met zijn aan wezige stafleden een bijzonder ge noegen, om naast de Bokploegleden welkom te kunnen heten de be stuursleden van de pl. KAB., de Boerenleenbank en L.L.T.B. De betekenis van hun aanwezig heid is bijzonder groot, want hier uit bleek, dat de aktiviteit van de Blokploeg Leunen ook ter plaatse op de volle belangstelling rekenen kan. De Rijksdiploma's werden door het kringhoofd, de heer G. van Hejjst, na een passende toespraak uitgereikt. Hierna dankte het energieke blok hoofd, de heer G. de Mulder, alle aanwezigen en genodigden voor de door hen betoonde belangstelling, waarbij hij niet naliet nog enige praktische wensen onder de aan dacht te brengen. Door de ploegleden gezamenlijk was een koffiemaaltijd georgani seerd en onder het genieten hier van bleef men gezellig bij elkaar tot sluitingstijd. De stemming was opperbest en ten rechte verklaarden de genodig- digden zich enthousiast over 't feit op deze avond de gast te mogen zijn geweest van deze prima en eensgezinde Blokploeg. 25-jarig bestaansfeest Boerinnenbond Oostrum Op 11 december j.l. vierde de Boerinnenbond van Oostrum het 25-jarig bestaansfeest. De dag werd ingezet met een plechtige H. Mis met algem. H. Communie. Na de H. Mis werd een groepsfoto ge maakt. Om 6 uur 's avonds begon de feest vergadering. Bij de opening kon de voorzitster een kleine 200 aanwezigen welkom heten. De avond werd ingezet met een Maria- lied, waarna de secretaresse verslag uitbracht over de afgelopen 25 jaren. Na de koffietafel, hield mej. Kleuters haar feestrede, wat ze deed op boeiende vlotte wijze. Onder de feestvierenden mochten we 16 jubilarissen tellen. Ze werden allen op waardige wijze gehuldigd. De Tienderse Blaoskapel zorgde Intussen voor afwisselende muziek en de twee komieken Heinrich en Peter hebben ons nog eens hartelijk laten lachen. Het laatste uur kreeg oud en jong de gelegenheid om een dansje te maken. Hierna werd de verga dering gesloten met „Aan U o Koning der Eeuwen." „Oostrum"-nieuws Zondag j.l. werden ook voor Oos trum alle wedstrijden afgelast. Morgen krijgt het eerste E.W.C. op bezoek. Wanneer er gevoetbald wordt als de laatste tijd, kan ook nu weer gewonnen worden. Aan vang 2 uur. Het tweede gaat naar RKVVV 2. Thuis werd hiervan reeds verloren en het zal ons meevallen als er nu winst behaald wordt. Het derde krijgt Oirlo 3 op bezoek. Een overwinning voor Oostrum 3 lijkt ons het meest waarschijnlijkst. Meester Driessen neemt afscheid Bij gelegenheid van zijn vertrek als hoofd-onderwijzer, heeft de Heide besloten, officieel afscheid te nemen van meester Driessen. De zangvereniging, jonge boeren en jonge boerinnen, hebben voor 9 jan. a.s., een afscheidsavond geor ganiseerd, waarop de scheidende meester gehuldigd wordt. Zoals we waarschijnlijk allemaal wel ondervonden hebben, is direct na de bevrijding de SchadeEnquet- te Commissie ingesteld, die o.a. ook de hulsraadschade heeft behandeld. Men moest lijsten Indienen, waarop de geleden hulsraadschade moest worden vermeld en nadat die lijs ten dan door:een leger van ambte naren gecontroleerd waren, kreeg men zijn schade-boekje. Dat de bedragen daarop te gering waren om dikwijls zelfs het meest noodzakelijke aan te schaffen was er oorzaak van dat later beslist werd door de kamer dat een aan vullende bijdrage op dit huisraad- schadeboekje gegeven zou worden. Over die aanvullende bijdrage is nog al wat te doen geweest. Ze werd feitelijk tegen de zin van de Minister van Finaciën Minister Lief tin ck er door gedreven, wat tot gevolg had, dat de hele zaak getraineerd werd. Want wat ging de S.E.C. doen? Men besloot nog eens die eerste bijdrage aan een diepgaand onder zoek te onderwerpen, waardoor niet alleen alle dossiers weer eens doorzocht moesten worden, weer eens allerlei ambtenaren her en der gestuurd werden, maar ook een enorme tijd verloren ging en de resultaten waren navenant. Bij de meeste mensen bleek nl. de eerste uitkering zgn. te hoog en die werd dus netjes van de aan vullende bijdrage afgetrokken. Dat die beslissing achter de bureaux der S.E.C. zo maar zonder meer aan de hand van allerlei tabellen was vastgesteld, moest men maar voor lief nemen. De minister had wel beloofd bij de behandeling in de Kamer, dat eventueel beroep tegen deze nieuwe vaststellingen mogelijk was, maar de nieuwe wet gaf geen beroeps mogelijkheden meer en dus hebben vele mensen in arre moede het bij die onrechtvaardigheid gelaten, de 2e uitkering maar geaccepteerd, zoals zij kwam en de zaak verder de zaak gelaten, mede omdat er al jaren verstreken waren en en de meeste mensen het wachten beu waren. Wel kon men bezwaar maken tegen deze hernieuwde vaststelling, maar de ambtenaren van de S.E.C. wezen altijd en immer uitdrukkelijk op de bepaling dat de minister de mogelijkheid had de kosten van heronderzoek op de inzender van het bezwaarschrift te verhalen en dit „dreigement" werkte bepaald niet animerend. De Stichting Oorlogsgetroffenen voor Noord Limburg heeft echter al die jaren door de strijd tegen deze h.i. onrechtmatige daad niet opge geven en is blijven vechten. Nu is dan uiteindelijk van het Scheidsgerecht van de Oologsscha' den de uitspraak gekomen, dat de eerste bijdrage onherroepelijk was en dat dus nooit of te nimmer eventuele later gebleken verschil len van de aanvullende bijdragen had mogen afgetrokken geworden. Het gevolg hiervan zal dus zijn, dat het bij de aanvullende bijdrage ingehouden bedrag der eerste bij drage in de huisraadschade zal kunnen worden teruggevorderd. Hoe, dat hopen wij U binnenkort te kunnen vertellen. van 13 t/m 19 december 1957 GEBOREN: Peeters Liduina, Merselosew. nw. Zegers Hubertus, Merselo N 13 Heidens Antonius, Schoor G 44 Janssen Jan, Pr. Margrietstraat 1 Sijmons Jacobus, Landweertweg 30 Pouwels Maria, Oostrum D 18b Thijssen Willem, Hoebertweg 20 Voermans Theodorus, Leunen K 46 Arts Leonardus, Kempweg 7 Voesten Henricus, Reekgraafstr. 12 Voesten Peter, Reekgraafstraat 12 Teeuwen Maria, Pr. Hendrikstr. 12 Volleberg Antonetta, Langeweg 54 Geerets Pieter, Castenray G 25 OVERLEDEN: Stevens Nicolaas, 3 jr, Merselose weg 9 Hendriks Anna, echtg. van Ver meulen A. G., 64 jr, S makter weg 46 Reintjes Peter, echtg. v. Litjens Wilhelmina, 60 jr, Gussenstraat 15 Oudenhoven Hubertus, wed. van Phllip=en Maria, Hoenderstraat 29 Thijssen Anna, echtg. v. Kuenen Mathias, Leunen K 95 de Bruyni Theodora, 5 jr, Burg. v.d. Loost raat 22 v. Bree Wilhelmina, wed. v. Hol- tackers Hendrik, 85 jr, Langstr. 17 ONDERTROUWD: Bouten Hendrikus, -30 jr, transp. arbeider, Maashees en Jacobs Pe- tronella, 27 jr, Gasstraat 14. GETROUWD: Jaegers, Hermanus J., 26 jr, me taalbewerker, te Gemerten Janssen, Jacomina H28 jr, verpleegster te Venray. Jacobs, Martinus J., 24 jr, chauf feur, en Bertrams, Martina E., 24 jr, beiden te Venray Simons, Johannes J., 26jr,boter- raaker, en Stoks, Odilia W., 31 jr, beiden te Venray Met grote vreugde en dankbaar heid geven wij kennis, van de ge boorte van ons dochtertje en zusje MARYA M. TEEUWEN A. TEEUWEN—DERKSEN Peter, Ine en Jan Jozef Venray, 19 dec. 1957 Prins Hendrikstraat 12 ANNIE COENEN en W.F.B. RENDERS hebben de eer U kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk waarvan de plechtige inzegening zal plaats hebben op dinsdag 31 dec. a.s. om 10 uur in de parochie kerk St. Petrus Banden te Venray. Venray, Hofstraat 5 St. Oedenrode, Corridor A153B Dagadres Hofstraat 5, Venray Toek.adres Aardelaan 6, De Bilt Receptie van 1 tot 2 uur. I Heden overleed tot onze diepe droefheid in 't R.K. Ziekenhuis te Heerlen, voorzien van de H. Sacramenten der stervenden, onze inniggeliefde en onvergete lijke Heerzoon, Heerbroer en Heerneef Montfortaan Wij vragen een godvruchtig ge bed voor zijn zlelerust. De diepbedroefde familie WED. G. DE PONTI kinderen en familie De begrafenis heeft plaats gehad donderdag 19 december in Leen hof Schapsberg. Oirlo, 16 december 1957. Vanuit New-Zealand wensen wij familie, vrienden en bekenden Zalig Keistfeest en Gelukkig Nieuwjaar H. Wismans- v.d. Sterren en kinderen VERLOREN op 4 dec. donkerbr. rechter mo orhandschoen Gaarne bericht aan G. Urselmann Rijksweg 58, Bergen, Tel. 379. In verband met Kerstmis is er a.s. maandag 23 december zitting van 1.30—6.30 uur in Restaurant Janssen, Stationstraat 1, Venray. voor pedicure en voetbehandeling steunzolen, elastieken kousen, enz. Pijnloze behandeling. Opgegeven privé adressen voor aan huis worden na zittingstijd in volgorde afgewerkt. Medisch ged. voetspeciaiist VENLO Tel. 04700—2582 Onderlinge VENRAY Premiebetaling zondag 22 december van 1112 uur in café H. van Asten, Ysselsteyn. Premie bedraagt 1 pet. Voor de komende feestdagen bieden wij U Groente en Fruit Tel. 631 Kath.Bouwvakarbeidersbond „St. Joseph" aid. Venray Wegens, loonderving op de Kerst en Nieuwjaarsdagen kan men op maandag 23 december bonnen verzilveren van 9.30—12 uur, 1—6 uur en van 78 uur, totaal 27 zegels. BEEKWEG 6c. Uit voorraad oogst 1957 3 garantie, 8 zuiverheid, 90 kiem f 2.80 per kg OOSTRUM Tel. 378 H.H. vogelliefhebbers, wij hebben voor U Japanse nachtegalen prachtig van kleur, goed op zang. M. MUYSERS, Langstraat 28 voor de Kerstdagen vindt U zeker bij A. van Aarssen Zondag 22 dec. na de Hoogmis en verder de gehele dag voor vla en plas in de cafés Vos, Verheijen, Linders en Camps te Oostrum ten bate van de komende Kinder feesten. GEVRAAGD meisje voor enkele dagen per week. Adres bureau van dit blad. GEVRAAGD net dagmeisje (8 tot 2 u.) Tillemans-Duijf, Eindstraat. In doktersgezin met 4 kleine kinderen wordt gevraagd per 1 februari Mevr. Weijenborg, Derpsestraat 14, Deurne. GEVRAAGD op burgerwoonhui3 met bijgebou wen grote tuin, Ruime overwaarde. Brieven onder no. 2012 bureau van dit blad. TE KOOP toom biggen van Schijndel, Veltum Te koop zebra-vinken Langstraat 44. To koop partij biggen Th. Clephas, Jaegerhofweg. Te koop kamerkachel z.g.a.n. Patersstraat 8. TE KOOP partij vette konijnen Langeweg 29 Te koop M. Goumans, Akkerweg 2 TE KOOP 3pits Buta gasstel met 2 flessen Franssen, Beekweg 20. TE KOOP volbloed vaars 30 dec. voldr., melkl. ter Inzage. Jos. Drab bels, Langstraat 43. Zak wasgoed vermist Tegen bel. terug te bez. bij J Aerts, Meerselsepeel k. 7. TE KOOP pic-up Leeuwstraat 6. TE KOOP partij zware konijnen G. Goumans, Smakterweg 15 TE KOOP dragende koe begin jan. aan telling Wed. G. Baten, Oirlo. TE KOOP half zwaar slachtvarken F. van Staveren, Veulen I 25 Te koop 2 volbloed kalfvaarzen voldr. 27 dec. en begin maart. S. Willems-Maassen, Peelweg 10 Ysselsteyn. TE KOOP 17 nishut platen met 6 spoorbiels en 14 golfplaten, ook te ruil tegen kippen 3 x 5 en vtp waschmachine met wring en benzinemotor en 3 gemeenschap legnesten. L. Poels-Philipsen, Merselo M 68 TE KOOP 4 zware biggen P. Kleven, Paardekopweg 2 Veulen TE KOOP jongenspak z.g.a.n. bruine schoenen maat 36 Prinses Marijkestraat 3. TE KOOP 2 vette ganzen Smakterweg 28. TE KOOP kachel en koperen waterpomp i.g.s. Adres bureau van dit blad. TE KOOP partij slachtkonijnen P. vd Broek, Vlakwaterweg 12. TE KOOP partij biggen en maalkalf 2 md. Th. Jacobs, Steegsbroek Veulen TE KOOP vette konijnen J. Vollenberg, Veltum L 9. TE KOOP stierkalf en 4 gemerkte hanen WL P.J. Janssen, Boshuizen C 57. Te koop 2 jurkjes leeft. 6-8 jaar handgebreld Wilhelminastraat 35. TE KOOP groot fornuis Bontekoestraat 1. Te koop partij vette konijnen en slachtkippen L. Rongen, Vlakwaterweg 14. Te koop wit Etna fornuis z.g.a.n. Langeweg 13. TE KOOP vette konijnen Fleur kens, Stationsweg C 17. TE KOOP 5 vette konijnen Puttenweg 17, Ysselsteyn. TE KOOP 45 jonge kippen en een keukenkast Franssen, Beekweg 20. TE KOOP zware windbuks z.g.a.n. L. Custers, Boshuizen C 65a. Te koop stalen slaapkamer: lits-jumeaux, 2 nachtkastjes, 2 stoelen, tafel, kast 2deurs, toiletbankje en spiegel, 1 matras, 1 tafel en 6 stoelen, smeedijzeren kroon. Maasheseweg 19a. Onze reclame Droogworst 100 gr. 45, 250 gr. 110 Leverkaas 100 gr. 35, 250 gr. 85 Bloedworst 500 gr. 50 Vrijdag en zaterdag: Coteletten 500 gram 1.75 Voor Kerstmis: Varkensbraadworst 500 gram 1.40 TE KOOP 2 tomen biggen J» Meijer s, O verbroek H 13. door ons vdtoid nieuwste jtot H. Hend I AlleiZall die in een Klodi lijke arbeid iül den ln „Mail» J sum bij G«n werkkring. Een brlefkafftj ste geeft alleg'

Peel en Maas | 1957 | | pagina 2