i I Woonhuis WOL SPORT K.A.V. Dry Cleaning Nat. Politiehondeiife Ebberink Slagerj J. l'ÖEMRS „Rijdt Veilig 1957" Een drok op de huisbel Gevonden: Disco-clnb Jeugd 0. 0. Het Nederlandse Trekpaard jnbileert in Den Bosch. Bel op bij brand no. 092 Burgerlijke Stand Venray ADVERTENTïEN Pieter Jan Philipsen AFWEZIG H. v. d. Hombergh Dr. G.W.H.H. Meelissen fam. Willems- Janssen fam. Jenrissen-Keogen fam. Kengen v. Diercndonck EBBERlNK Profiteert van onze Aardappelen van Rein DUPONT zelfst. hulp in de huishouding plaats voor enkele personen werkster 2 dagen p. week Veeverzekering „Eensgezindheid" orgel" bezocht, dat in verband met de grote missietentoonstelling in Nijmegen verbleef. In zijn dankwoord kon dan ook de heer Em. Bartels, voorzitter van de afd, Venray, als tolk van allen, hulde brengen aan de Nijmegcnse zusterorganisatie voor de perfecte organisatie van deze voor allen zo mooie dag. Onder de goede verzorging van de Roode Kruis Colonne-leden van Venray, werd laat in de avond weer naar huis gereden. Observatiekliniek in gebruik genomen Woensdag heeft Deken Loonen, in Huize St. Anna, de pas gebouw de observatiekliniek St Jan inge zegend en daarmede voor het ge bruik opengesteld. Met deze herbouw van het oude St. Jan paviljoen, heeft Huize St. Anna de beschikking gekregen over een unieke mogelijkheid om de pa tiënten te observeren. De eerste verdieping is ingericht voor bed legerige patiënten, terwijl op de begane grond de dagverblijven voor de lopende patiënten zijn ingericht, die op de tweede verdieping hun slaapplaatsen hebben. De verblijven zijn met opzet klein gehouden, om ook hier weer zoals elders in deze Inrichting een huise lijke sfeer geschapen is, die, zoals is bewezen, zeer heilzaam werkt voor de patiënten. Dat een en ander keurig is ingericht en geheel aan de eisen voldoet behoeven we niet te zeggen. Wie de herbouw van St Anna enigermate kent, weet, dat juist op dit punt een voorbeeld gegeven wordt. Nu wachten nog twee paviljoens, St Pieter en St Jozef, op een defi nitief herstel en wederopbouw, maar in deze tijd van bezuiniging is men bang, dat de uiteindelijkevoltooiing langer op zich zal laten wachten dan gepland was. Met de nieuwe wasserij is men nog volop bezig. CHRISTELIJKE MOEDERS' OP STAP. Zoals andere jaren heeft het be stuur der vereniging Christelijke moeders, ook dit jaar het plan een ééndags-uitstapje te organiseren voor hun leden. De tocht wordt gemaakt met een mooie comfortabele bus over de Veluwe, met als versie punt Har derwijk. Velerlei mooie beziens waardigheden zullen op deze dag worden „aangedaan". Ergens op de Veluwe zal een warme maaltijd worden verstrekt. Als vermoedelijke vertrekdatum wordt aangehouden donderdag 26 september, 's Morgens om 8 uur wordt gestart vanaf het Hensenius- plein, via Oostrum waar eerst een H. Mis opgedragen wordt gaat de tocht dan naar het noor den. De kosten zijn f 10.— voor reis plus middagmaal. Lunchpakket meenemen. Opgave bij een der dames van 't bestuur: Mevr, Bloemen, Mevr. Janssen-van Daal en Mevr. Pijls, moeten binnen zijn vóór 15 sep tember a.s. Zuster Lemmeus hield lezing Het Missiegebied van Pakistan, waar zuster Truus Lemmens uit Oostrurn werkzaam is, stond zondag in het teken van de belangstelling. Werd des 's morgens in alle H. Mis sen voor haar Missie gecollecteerd, 's morgens en 's namiddags had in huize San Damiano een lezing plaats, die door haar zelf verzorgd werd. Zo goed en zo kwahd alshet nog ging, na een verblijf van 18 jaar in de Missie, heeft ze in Venrays- dialect, de bewoners van Venray eens laten horen en zien wat het wil zeggen als enigste blanke te werken in dit gebied, als zuster. 's Avonds washaargeboorteplaats Oostrum voor haar in de weer. Een overvol parochiehuis toonde wat men daar over heeft voor de Missie. De zusters blijven de komende maanden die hen nog resten, wer ken voor hun missieland. Aanvragen voor deze zeer in teressante spreekbeurt kunnen rechtstreeks geschieden bij deze zuster, die verblijft in het klooster Jeruzalem, alwaar ook haar mede zuster is opgenomen, In verband met verzoeken van deelnemers aan de actie „Rijdt Vei lig 1957", om voor enige gemeenten de datum, waarop voor die gemeen te de oriëntatierit is vastgesteld, te veranderen, in verband met de op die datum plaats vindende ker missen, deelt ons de vereniging Veilig Verkeer Venlo, mede, dat zulks niet meer mogelijk is, aan gezien de daarvoor benodigde toe stemming van Z.Ex. de Minister van Verkeer en Waterstaat, niet meer op korte termijn kan worden verkregen. Teneinde echter aan de gerezen bezwaren tegen een der vastgestel de data zoveel mogelijk tegemoet te komen, heeft de vereniging be sloten, om, speciaal voor de ge meenten, waarvoor de datum van de betreffende rit samenvalt met de kermis, voor de deelnemers de gelegenheid open te stellen om in te schrijven voor een rit, welke op een andere dag gehouden wordt. In verband daarmede, is de in schrijvingsdatum, uitsluitend voor de ritten I en II gesteld op uiter lijk dinsdag 10 sept. a.s. VOLKSCONCERT Het volksconcert, dat door de Harmonie Euterpe morgen zondag avond zou gegeven worden, zal nu plaats hebben heden zaterdagavond om 8 uur op het Hensenlusplein. Repetitie's Mannenkoor zijn als volgt: Zondag Schaeffers, om 11.15 geheel koor; Woensdag in de Engel om 8 uur geheel koor; Donderdag in de Engel 8 uur geheel koor. Voor vele parochianen blijkt een druk op de huisbel geen narigheid, als 't gaat om de kwartjes-actie. Telken jare wordt in de parochie St. Petrus Banden flink gegeven, als het gaat om de torenbouw en de bouw van nieuwe kerken. Dit jaar van 1 januari tot 1 augustus werd reeds het navol gende bedrag bij elkaar gebracht: Via kwartjes-actie f 3073 90 Op andere wijze f 1290.50 Totaal 4364.40 Voor donateurs en collectanten een bedrag om trots op te zijn. Er zijn echter nog enkele pa rochianen, welke niet mee doen. Zou dit kwartje voor de kerk er niet af kunnen? Onzin, van een gegeven kwartje voor de kerk wordt niemand armer. Volgt 't voorbeeld van de zo tal rijke goedgevende donateurs. De ijverige collectanten komen graag Uw kwartje halen. Ook kunt U storten op gironum mer 136144 onder bemerking „To renbouw" t.n.v. R.K. Kerkbestuur St. Petrus Banden, Venray. GESLAAGD Voor het vakdiploma waterfitter slaagde in den Bosch de heer Wim Manders. Te Roermond slaagde voor het diploma broodbakken, de heer P. Rutten uit Oostrum. rijwielzadeldek, Jenniskens, Lange- weg 17; zilveren kettinkje, Slits, Kempweg 5; lapje wit stof, v. Ger- ven, Merseloseweg 12a; muntbiljet Philipsen, St. Jorispark 7; grijs jongensjasje, portier St Servatius; rode damesportemonnaie m. inh., Clephas, Overl. weg 15; boekentas, Beerkens, Henseniusstr. 5; nylon sjaal, Poels, Hofstraat 14; rozen krans, Kortekaas, Hoenderstr. 15; meisjesvest, Verstraten, Pr. Bern- hardstr. 51; bruine damesrozenkr. en damesportemonnaie m. inhoud, Politiebureau. Heropening kapsalon De na de oorlog ingerichte heren kapsalon van de fa. Imming, werd afgelopen week eens grondig onder handen genomen, wat betreft het interieur. Toen dinsdag j.l. de nieuwe salon werd ingewijd, bleek deze ver andering inderdaad een goede ver betering te zijn, waardoor Venray, dat op dit gebied niet bepaald ver wend is, een zeer behoorlijke kap salon voor heren is rijker geworden. Eenvoudig maar keurig is dit nieuwe interieur, waai in de nu een maal noodzakëlijke „operatie" vlot kan worden voltrokken en het wach ten zo aangenaam mogelijk wordt gemaakt. Voor deze vernieuwing bestond zowel in vakkringen als daarbuiten grote belangstelling. Zaterdag 7 september 8.30 uur begint onze discoclub weer op het bekende adres Julianasingel. Het programma van deze avond is als volgt: 1. Het 4e piano-concert in G, opus 58 van L. van Beethoven. Vio list: Wilhelm Kempff en het Berliner Philharmoniker o.l.v. Paul van Kempen. 2. Koorfantasie in C minor, opus 80 voor piano, orkest en koor van L. van Beethoven. Pianist: Friedrich Wührer, Het Akade- mie Kammerchor en het Weens Symphonieorkest o.l.v. Clemens Krauss. 3. Petrouschka van Igor Stra- wlnsky. Rias Symphonie-orchester, Ber lin o.l.v. Ferene Fricsaj. Korte uitleg wordt gegeven resp. door Riet Vollebergh, Riek Jansen en Jan Janssen. De leden worden verzocht hun lijsten mee te brengen voor de opbouw van onze discotheek. Hei-feest Het traditionele feest op de Heide zal dit jaar op zondag 6 en maan dag 7 oktober plaats hebben. Men gelieve deze datum daarvoor te reserveren. Motor-ongeluk In het ziekenhuis te Venray werd binnen gebracht de heer V. uit Overloon, die zondagavond op de Vierlingsbeekseweg nabij de boer derij „Het Lijnbraak" met zijn motor over de kop vloog. Zijn twee duo-passagiers, beiden uit Overloon, werden eveneens naar het zieken huis vervoerd. Het ongeluk was te wijten aan slipping van de motor. Dodelijke val Woensdagmiddag is de 21-jarige monteur F. Backhuis uit Stein, tijdens werkzaamheden in de Ko ninklijke Nederlandse Papierfabriek te Maastricht, van een 4 meter hoge rolsteiger gevallen. Hij is aan de bekomen verwondingen overleden. Hij was ongehuwd. S.V.V.-nieuws De wedstrijd, die we onverwacht zondag j.l. hier te zien kregen van het eerste tegen Waubach, was zeker de eerste helft het aanzien waard. Er werd goed gecombineerd en onze voorhoede bleek vooral met Vennekens, knap gevaarlijk. Dat accentueerde men in de 2de helft, toen aldra een voorsprong verkregen werd tot 41 en het is te betreuren, dat juist toen, èn middenlinie en achterhoede verstek liet gaan. De Waubachters profi teerden hiervan en brachten de stand op 4—4, waarmede deze wed strijd dan ook eindigde. Men zal, als zondag de competitie gaat beginnen, uit een ander vaatje moeten tappen, zeker nu DEV de eerste tegenstander in de nieuwe serie is. Overigens zij S.V.V. alle succes toegewenst. Venray 2 liet in een goede wed strijd de mannen van Montagnards zien, dat ook zij voetballen kunnen en lieten Keiren vijfmaal vissen. De Bergenaren namen er 3 voor hun rekening, zodat de stand eindigde met 53 voor Venray. Het tweede gaat zondag naar Tegelen, waanfcSp. Irene 2 een geduchte tegenstanderis. Venray 3 mag nog vacantie hou den, maar het vierde moet op be zoek in Geijsteren. Bedrijfsvoetbal De fa. Landman te Rotterdam, is een behoorlijk constructiebedrijf, dat o.a. de staalconstructies voor het Centraal Station in Rotterdam geleverd heeft. Deze firma heeft onlangs haar 75-jarig bestaan ge vierd en o.a. haar personeel een uitstapje voor die gelegenheid toe gezegd. De fa. Landman en de N.V. Cus- ters zijn goede bekenden van elkaar en zo kwam men op het idee bij die gelegenheid Venray aan te doen, waar ze dan zondag 8 september in hotel de Keizer, zullen kennismaken met een Limburgse koffietafel en vervolgens een voetbalwedstrijd zullen spelen tegen de club van N.V. Custers. Dit laatste op het sport terrein aan de Oostsingel. Venrays Harmonie zorgt voor een muzikale opluistering van het geheel. Schaaknieuws Dinsdagavond hield de Venrayse schaakclub een algemene vergade ring. De jaarverslagen werden goed gekeurd. Nadat de statuten wijziging zonder hoofdelijke stemming was vastgesteld, werd besloten tot het houden ener huishoudelijke com petitie in één groep voor alle leden, bestaande uit één ronde. Tweeprij zen zullen hieraan worden ver bonden, nl. een voor de kampioen van Venray en een voor de hoogst uitkomende uit het tweede tiental. Het bestuur zal enige klokken en stukken aanschaffen. Als voorzitter en als lid van het bestuur werden bij acclamatie herkozen de heren J. Peters en j. Verhaegh. In de vaca ture Brouns werd de heer T. Bald win gekozen. Ook in het komende seizoen zal het tijdschrift der club weer geregeld uitkomen. R.K.V.V.-„Oostrum" De eerste schermutselingen op het groene veld in 't nieuwe competitie seizoen, hebben reeds plaats gehad. Aan de uitslag zal men nog niet al te veel waarde hechten. Het spreekwoord zegt immers, dat het eerste gewin kattegespin is. Toch mag men enkele cijfers niet uit het oog verliezen, temeer waar deze corresponderen met prestaties van het vorig jaar. Oostrum, als nieuweling in de 4e klas KNVB, debuteerde niet slecht met een gelijk spel tegen Blitters- wijck. 11. Hieruit valt nog wel moeilijk een of andere conclusie te trekken. Het meest opmerkelijke in deze afdeling was wel de 25 overwin ning van Wanssum op Resia. Wil Wanssum het spelletje van vorig seizoen voortzetten? We zijn be nieuwd. Nu krijgt Oostrum morgen al direct Wanssum op bezoek. Dit wordt een zware opgaaf voor Oos trum. Het kan in elk geval spannend worden. Voortvarend Cuijk viert feest Een gemeentebestuur dat flatjes voor werkende vrouwen projecteert boven een brandweerkazerne, geeft daarmee blijk over durf en origi naliteit te beschikken. Daaraan ontbreekt het Cuijk geenszins. Gisteren heeft het stadje daar opnieuw getuigenis van afge legd tegenover een land vol ver bijsterde bestedingsbeperkers. In tegenwoordigheid van de hoog ste burgerlijke en kerkelijke ge zagsdragers in de provincie zijn op één dag in gebruik genomen: een fonkelnieuw hypermodern raad huis; een juweeltje van een schouwburg met 550 vorstelijke zitplaatsen; een up to date geoutil leerde brandweerkazerne, een mag nifieke kleuterschool voor driehon derd Cuijkse kinderen en een volledig hersteld, functioneel ge schilderd en ingericht jeugdhuis. Welk aan banden gelegd gemeente bestuur zou er geen nachtmerrie van krijgen Vader en drie broers aan het altaar Pater Leo Bakker S.J., zal zondag in de St. Petrus Canisius-kerk te Nijmegen, zijn Plechtige Eerste H. Mis opdragen. Zijn vader, de wel- eerw. heer G. Bakker, die op latere leeftijd de H. Priesterwijding heeft ontvangen, is presbyter-assistens, terwijl zijn broer pater Rob Bakker S.J., diaken is en een andere broer, pater Piet Bakker S.J., sub-diaken, WIST U.... dat volgens de laatste telling er in Guadalupe (Californië) 3000 burgers wonen en 9000 honden.... Al is het aantal paarden in Ne derland de laatste twintig jaar van rond 300.000 tot 200.000 terugge lopen hoofdzakelijk tengevolge der motorisatie op de grotere be drijven toch heeft de fokkerij van de koudbloeds daardoor niets ingeboet. Integendeel, de Koninklijke Ver eniging „Het Nederlandse Trek paard" heeft haar ledental in die periode van 5500 tot 11000 zien toenemen. Vooral het kleine en middelgrote bedrijf blijft het trekpaard trouw, omdat dit zulke nuttige diensten bewijst en voor onze doorsnee land bouwbedrijven economischer is dan de tractor. Het beste bewijs levert daarvan] onze eigen streek, waar de trek paardfokkerij een peil heeft bereikt dat de vergelijking met de klei streken, reeds glansrijk kan door staan. Het aantal fokkers in Oost-Bra bant en Noord-Limburg overtreft niet alleen in vijfvoud dat van b.v. een gebied als West-Brabant, doch ook de fokprodukten van onze zandbedrijven overvleugelen steeds meer die van de kleigebieden. Voor de 25ste maal gaat de Kon. Vereen. „Het Nederlandse Trek paard" op 10 en 11 september a.s. haar nationale tentoonstelling hou den en voor de 16e maal vindt deze grootste Nederlandse koud- bloedshow plaats in de Bossche veemarkthallen. Deze jubileumtentoonstelling krijgt een bijzonder feestelijke omlijsting. In totaal zullen er 430 in de ring verschijnen. van 30 aug, t/m 5 sept. 1957 GEBOREN: Elenora Stiphout, Bosweg 6 Hubertus vd. Braak, Leunen K 56 Anna Stoffels, Eindstraat 9a Adolf Verbeek, Hoenderstraat 5a Maria Heidens, Klein Oirlo F 42 Catharina Rutten, Wanssum Johanna Loonen, Leunseweg 9 Mathijs Geurts, Moostdijk 9 Joseph Koenen, Steegsbroek I 20 Gertruda Philipsen, Langstraat 58 Leonard van Asten, Puttenweg 21 Johanna Mossink, Vierlingsbeek Wilhelmina Swinkels, Molenhofweg Martinus Classens, Oirlo E 74b Peter Classens, Oirlo E 74b OVERLEDEN: Gooren, ChristiaanH. echtgenoot van de Lauw J., Steegsbroek K 90 4 patiënten Huize St Servatius ONDERTROUWD: Voesten, Theodorus H.W., 19 jr, handlanger, Museumstraat C 80 en Janssen, Antonia J. G., 19 jaar, Merselo M 29 van Hees, Cornelis, 26 jr, fabrieks arbeider, St Jozefstr. 14, Gemert en Swinkels, Gertruda H., 33 jaar, Stationsweg 24 Wilmsen, August P., 25 jr, rij wielhersteller, Kruisstr. 26 en Bil- lekens, Maria J.H., 21 jr, Langstr. 13 Maas Johannes, 29 jaar, landb. Heide L 59 en Janssen Maria, 24 jaar, Heide L 35a. GETROUWD: van Ooijen, Willem, 30 jr. metse laar te Horst en en Thijssen Petro- nella 26 jr te Venray. de Fretes, Johannes, 40 jr. fa brieksarbeider te Venray en Kiri- vennes Carolina 31 jr. te Venray. Wismans, Martinus, 28 jr. land bouwer en Loonen Anna, 34 jr., beiden te Venray. Franssen Leo, 34 jr, bedrijfslei der te Helmond en Coenen, Elisa beth, 21 jr., te Venray. Cox, Willem, 26 jr., tuinder te Horst en Camps, Maria, 25 jr. te Venray. Op zaterdag 14 september hopen onze Ouders Jan Duijkers Nella van Dijck hun zilveren huwelijksfeest te vie ren. Tot dankbaarheid zal om 10 uur in de parochiekerk van de H. Gertrudis te Oirlo een plechtige H. Mis worden opgedragen. Hun dankbare kinderen Hoogriebroek G 38. TE KOOP partij biggen H. Willems-v. Meijel, Weverslo M 81 Op 1 september 1957 schonk God ons een dochtertje HANNIE Bij het H. Doopsel ontving zij de namen Johanna Gerarda Maria. M. LOONEN G. LOONEN-KROON Venray, Leunseweg 9. Nelly Pouwels Jacques van den Broek hebben de eer kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk op dins dag 1 oktober a.s. De plechtige inzegening zal plaats hebben in de Parochiekerk van St. Petrus Banden te Venray om 10 u. Venray, Hofstraat 10 Geertruidenberg, Koestraat 94 Dagadres Hofstraat 10 Gelegenheid tot feliciteren 1—2 u. Toekomstig adres: Graaf Willem I-laan 8, Geertruidenberg TE KOOP Philips radio 50 1V2 ltr. inmaakglazen en een inmaakpot 30 liter Adres bureau van dit blad. TE KOOP goed onderhouden haard Adres Bureau dezer. TE KOOP Bosfasanten 18 weken, Goudfasanten, Krielkippen en hanen 20 weken lichte windbuks Pr. Marijkestraat 19 frE KOOP huiskamer plafondlampekap mooie bekleding. Keuze uit twee. Grotestraat 28. Tot onze diepe droefheid over leed heden, na een langdurig geduldig gedragen lijden, voor zien van de H. Sacramenten der Stervenden, onze inniggeiiefde Broer, Oom en Zwager in de leeftijd van 68 jaren. Venray, 5 sept. 1957. Namens de familie, P. A. LUIJPERS— PHILIPSEN De plechtige lijkdienst, gevolgd door de begrafenis, zal plaats hebben zaterdag 7 sept. 9.30 uur in de Rectoraatskerk O. L. Vr. van Zeven Smarten te Venray. Bijeenkomst om 9 uur Oude Oostrumseweg 27. vanaf 10 september Arts Waarneming plaatselijke artsen. Hervatting spreekuur 24 sept. Arls voor longziekten BOXMEER Spoorstraat 64 Tel. 460 van 9 t.m. 14 sept. niet te consulteren Op dinsdag 10 sept. a.s. hopen onze geliefde Ouders Gerrit Jenniskens en Hendrina Voermans hun zilveren huwelijksfeest te vie ren, Tot deze intentie zal om 10 u. in de parochiekerk te Leunen een plechtige H. Mis worden opgedra gen. Dat God hen nog lang moge sparen, is de wens van hun dankbare kinderen Leunen, Wieënweg 5. Dagadres: Café Martens, Leunen Gelegenheid tot feliciteren 12 u Dankbetuiging Voor de vele blijken van deelne ming bij het plotselinge overlijden van ons lief zoontje en broertje TONNY betuigen wij allen onze oprechte dank. Vooral dank aan heren dok toren, zusters van het ziekenhuis en de buurt. Oostrum C 69 Dankbetuiging Voor de vele blijken van deelne ming betoond bij het overlijden en de begrafenis van onze geliefde Vader en Opa Johannes Anselmus Kengen zeggen wij hartelijk dank. Bijzonder dank aan Begrafenis onderneming Goumans. Dinsdag 10 sept. 's avonds half 8 ledenvergadering in De Burggraaf. Zr. Lemmens zal die avond de leden toespreken over haar Missie gebied. Na de spreekbeurt zal er gecollecteerd worden. Trouwe opkomst verwacht Het Bestuur (beter dan stomen) Dinsdags vóór 1 uur gebracht, Vrijdags terug. Marktstraat 5 Zondag 8 september georganiseerd door de Hondendresseerc^ ge Terrein N.V. Inalla, Maashesog Aanvang 's morgens half 10 en na^gs Tevens trekking Lolij De beste AUTO- en MOTORRIJS^ql N.V. „DE PEELSTREEK" ^50 Gediplomeerde instructeurs. Aanbevole^ d Annex Taxi en verhuur zonde^ff, 4- en 6-persoons auto's, V.W. busje ^teh Kampeerwagens en teitg Ontbijtspek 100 j Tonge pastei 100 gr. Magere speklappen Vrijdag en Zaterdag Onze bekende braadworst jgrj SLAGERIJ LEENDERS-GCgN! Stationsstraat 29 ifeie ie koop gelegen Hoenderstraat 32, Venray. Te bevragen bij C. Janssen Verbeek, Museumstraat C 38, Overloon. zijn steeds piekfijn. Stationsweg 53 Tel. 301 Biedt zich aan voor tijdelijk Adres bureau van dit blad. Heer, die gedurende de winter elke dinsdagavond in Eindhoven een cursus interne bedrijfsorgani satie volgt, heeft in auto nog die interesse hebben tegen billijke vergoeding mee te rijden. Brieven onder nr. 69 bureau van dit blad. GEVRAAGD Laurensse, Maasheseweg. Dat gaat naar den Bosch toe Op 11 sept. vertrekt vanaf Ga rage VAN HAM om 6 30 uur een extra bus naar de Nationale Jubileum- Paardententoonstelling te den Bosch. Prijs per persoon f 4.50. Spoedige opgave en afhalen van kaartjes gewenst. Dank aan Autorijschool L. Halmans voor het behalen van het rijbewijs G. Robben-Schwachöler Premiebetaling op zondag 8 september na de Hoog mis, te Leunen in de zaal. Premie 0.75 °/0, pinken de helft. Het Bestuur Voor naar VOO* Rs U Onze reclame Gekookt spek 100 gr. 35,250 gr. 80 Tong worst 100 gr. 24, 250 gr. 60 Vrijdag en zaterdag Varkenscoteletten 500 gr. 1.90

Peel en Maas | 1957 | | pagina 2