coupons zomer- vanaf, maandaq 45 uti In de strijd tegen de duurte reiken wij U niet éen, maar twee helpende handen, door U een enorm aantal SPECIALE AANBIEDINGEN en KOOPJES voor te leggen, tegen prij zen zo laag als U in geen jaren meer gezien hebt. Niet alleen onze etalages puilen uit van de koopjes, maar ook in onze zaak vindt U talloze speciale aanbiedingen. IQacanhe-aan&iediHqen Overhemden 10 pc. korting Partijtje Nylons slechts 2.50 Pracht zelfbinders vanaf f 1.- heren ondergoed 4.50 damesshawl halsdoekjes halve schortjes Jeanti,a 10 pc. korting damesblouses ongelooflijk goedkoop regenmantels zomertruitje of vest Truitjes vanaf 3.95 molton deken 3.65 bedden-aanbieding divanbed dames ondergoed tafel- of divankleed wanddoeken, etc. zomerrokken El© sensatie vant*eze Opruiming is de enorme collectie STOFFEN en BONTE ROKSTOFFEN. Dit overtreft elke andere aanbieding met stukken. Ook in VITRAGE en OVERGORDIJNEN vindt U bij ons zeer veel coupons, waar U uw voordeel mee kunt doen. ZIE ONZE ETALAGES ruin Dit is een unieke gelegenheid om voor de vacantie en de komende hittegolf uw zomergarderobe aan te vullen. Buiten de KOOPJES als extra attractie ^0 °7o kOPtlHQ op alle niet speciaal geprijsde seizoenartikelen Om U ruimschoots gelegenheid te geven uw opruimingsaankopen te doen is onze zaak DINSDAGMIDDAG geopend Mooie geruite heren- en jongensblouses Prachtige weekend-shirts voor heren vanaf 9.85 IJzersterke korte spijkerbroeken Restant korte broeken in kahki en Rafkieur Fantastisch leuke bonte jongenshemdjes, bedrukt met hotel-etiketten, spaanse en cowboydessins Prima witte polohemden Prachtige tricot jongensblouses gestreept Leuke korte broeken voor meisjes, in rood en bleu Zwarte spijkerbroeken voor uw dochter, mooi en degelijk Restant dames- en kindersokjes nylon en katoen, koopjes In baddoeken enkele fantastische koopjes Restant sportkousen gaat bijna voor niets weg. Op al onze schitterende in effen en in moderne stijl volle dessins geven wij thans waarvan alleen de verpak king iets beschadigd is, bieden wij U nu aan voor per paar. Restant zomer handschoenen aan spotprijs Schitferende kwaliteit per stel (hemd en broek) Nu kunt u voordelig slagen voor een prachtige in rayon, natuurzijde of nylon Ook de bekende moeten thans weg reeds vanaf 90 Ct Restantje jasschorten spotkoopjes Op alle leuke Wij hebben een dikke streep gehaald door de prijzen van alle Dit moet u komen zien en ervan profiteren Een grote partij dames- in moderne kleuren en mo dellen, moet thans weg. van 42.50 voor 32.50 yan 47.25 voor 37.50 Ook voor 'n kunt u nu uw slag slaan aan prijzen zoals u nergens zag Voor een prima slaagt u nergens beter en werkelijk spotgoedkoop Reeds vanaf Nog enkele stuks manchester plusfours en jassen voor jongens Spotkoopjes Speciale Vlokmatras 1 persoon;; 25.50 Interieurmatras 2pers. 79.50 Practisch en handig Ie klas fabrikaat thans slechts 29.75 Bovendien op alle stalen ledikanten en slaapkamer meubelen 10 pc. korting Luxe stellen le klas kwaliteit vanaf 3.40 Directoires slipmodel v.a. 1.50 Ook de mooie bekende Jeantila pyama's kunt u thans kopen m. 10 pc. korting Heeft u een nieuw nodig Wij hebben een koopje voor u U kunt thans ook voordelig slagen voor Onze gehele collectie moet nu de deur uit. Hier kunt u van profiteren. Fantastisch lage prijzen

Peel en Maas | 1957 | | pagina 2