Statenverkiezing Dry Cleaning coupons werpt haar schaduw vooruit Ongelukkig voorstel jjke Stand Venray ADVERTENTIËN Ed. Versleijen Breoer Openlijk dank aan O.L. Vroaw ÏH. VAN THIEL ARTS G. Custers TRIO LECLUSE Hypotheken op boerderijen EBBERINK Ligstoelen Tuinstoelen Tuintafeltjes Het Warenhuis huishoudelijke artikelen Sla^erq J. COEADERS M. Derks-Camps net meisje voor halve dagen radiomonteur prima jonge hennen W.L. x R.I.R, 10 wk. oud 2.75 p. sluk Preiplanten werkster enige jongens Nette kostheer Drankwet Burgemeester en wethouders van Venray brengen ter voldoening aan het bepaalde in art. 46 der Drank wet (S ,1931 no. 476) ter openbare kennis," dat op 15 juni 1957 is in gekomen een verzoek van Gerardus Steigenga, bedrijfschef, wonende te Venray Maasheseweg 65, ter ver krijging van een verlof A voor de kantine van de n.v. Metaalwaren- fabriek Inalfa, Maasheseweg 63, alhier, welke lokaliteit een opper vlakte heeft van 142 m2. Binnen twee weken na dag tekening dezer bekendmaking kan eenieder tegen het verlenen van het verlof A, schriftelijke bezwaren bij het gemeentebestuur indienen. Venray. 22 juni 1957. 25 jaren Huishoudschool Op 2 juli a.s. zal het 25 jaar ge leden zijn, dat de R.K. Huishoud school „Marianum", door het Rijk werd erkend en dientengevolge in aanmerking kwam voor rijkssub sidie. Het onderwijs begon in 1932 met ambulante cursussen. Naderhand werden hier de huishoudklassen aan toegevoegd en nu is de school, met naaiklassen, primaire klassen, assistentenklas, avondklassen en de Mater Amabilis, de grootste huis houdschool ten plattelande van Limburg. In de eerste jaren werd het on derwijs in de huishoudschool aan de Eindstraat gegeven. Nadeoorlog was de hulsvesting allererbarme- lijkst. Tot in 1951 een groot en vol gens de laatste eisen des tijds, in gericht schoolgebouw, in gebruik kon worden genomen, dat nu reeds weer, door het groeiend aantal leer lingen, te klein blijkt. Het zilveren feest zal gevierd worden op 2 juli a.s. Een H. Mis uit dankbaarheid zal worden opgedragen om half tien in de parochiekerk van St Petrus- Banden. Hierna zal een feestelijk ontbijt worden aangeboden en zal het feest verder op intieme wijze met het bestuur, leerkrachten en leerlingen worden gevierd. De volgende zondag om half 4 trekt de grote Kindsheidoptocht 7 Juli is de grote dag waar dui zend kinderen verlangend naar uit zien. De optocht zal beginnen te trekken vanaf de Prins Bernhard- straat en waarschijnlijk de volgen de route nemen: over Hensenius- plein, langs Henseniusstraat, Lang straat, Past. Ruttenstr., Lange weg, Merseloseweg, weerover Hensenius- plein langs de schoolstraat, Markt straat, Markt, Grotestraat en Pa- tersstraat, waarna sluiting op het plein voor de Paterskerk. Een uit voerige opgave van alle wagens en groepen zal volgende week in dit blad komen te staan. Ook 2 muziek gezelschappen zullen de optocht komen opluisteren. Moeders, komt mee en rust eens uit Rust eens uit van Uw vele be slommeringen, zet uw zorgen eens even van u af en gaat naarde retraite of bezinningsdagen voor moeders en gehuwde vrouwen. U behoeft Venray niet uit te gaan en om kwart over 5's middags bent u elke dag weer thuis in uw gezin. Werpt uw zorgen op den Heer en Hij zal zorg voor u dragen. Op 23, 24 en 25 juli, dinsdag, woensdag en donderdag zullen het echte mooie dagen zijn op „Jerusa lem". Wie het vorige jaren heeft meegemaakt, kan het getuigen. Laten zij dan ook propaganda ma ken onder haar kenissen! Men wordt verzocht, als men met deze dagen mee wil doen, zich zo spoedig mogelijk op te geven bij de parochiegeestelijkheid, of ook op een van de volgende adressen: Mevr. Poels, Hofstraat 14. Mevr. Stijns, St. Annalaan 1. Mevr. v. Winden, Oostsingel 4 en mevr. Ne- lissen, Julianasingel 42. GESLAAGD Te Einhoven slaagde voor de acteA kleuter-leidster,mej.T.Jans sen, Langstraat. Voor het diploma bejaarden verzorgster slaagde te Maastricht Mej. A. Kersten (Maasheseweg). Op de Bisschoppelijke Kweek school te Roermond slaagde Jan Jacobs uit Castenray voor het di ploma onderwijzer L.O. M.M.S. St. Oda, „Jerusalem" Geëxamineerd 4 candidaten. Allen geslaagd, t. w. Wil Janssens, Den Bosch; Helene Lambooy, Hengelo; Marie Joscé Nooy, Amsterdam; Beetsy Roebroek, Susteren. Te Eindhoven slaagden voor kleuterleidster, de c?ames: Josefina Janssen Venray, Nelly Konings, Ysselsteyn en Laura van Meijeh Leunen. Op het te Eindhoven, gehouden examen, slaagde voor coupeuse, mej. Künen te Oirlo, met eervolle vermelding. Brutale inbraak te Rips In de nacht van donderdag op vrijdag jl. werd in de R.K. Pasto rie te Rips ingebroken. De dader(s) heeft (hebben) op zeer geraffineer de wijze in de achter de pastorie gelegen, keuken 'n gesloten raam weten te openen, waardoor hij (zij) zich toegang wist (en) te verschaf fen tot de keuken. Behalve alle vertrekken van de pastorie, kon men van hieruit ook de sacristie en de kerk bereiken. In de kerk werden 2 houten offer blokken opengebroken, waaruit ver moedelijk 'n klein geldbedrag werd ontvreemd. In de pastorie heeft men tot op heden geen vermissin gen waargenomen. De dader(s) is (zijn) waarschijn lijk gestoord geworden in hun werk, doordat één der bewoners van de pastorie wakker is gewor den Door de rijkspolitie is 'n uit gebreid onderzoek ingesteld, waar bij gebruik werd gemaakt van de speurhond. HANDBOOG. Concours Helmond Op het concours te Helmond werden behaald Ere-afd.Diana I Venray 4e pr. Klasse B Batavieren Castenray le pr. Klasse Cj: Ons Genoegen, Yssel steyn lepr., Diana II 5e pr. Eretekens afd. B A. KuijperS, Castenray, 62 p. Concours Mierlo-Hout Afd. A: Willem Teil, Oirlo, le pr St. Anna, Venray 6e pr.; Ons Ge noegen, Ysselsteyn, 9e pr. Afd. B Batavieren, Castenray, 2e pr.; Eendracht, Veulen 9e pr. Korpskampioenen Afd. A Wil lem Tell Oirlo le pr.; Afd. C Ba tavieren Castenray 2e pr. Afd. C: Batavieren Castenray 3e pr.; Diana II Venray 7e pr. St. Anna, Venray 8e pr. Rozenprijs Ons Genoegen, Yssel steyn. Meeste negens: Th. Lucacassen van Diana. Vrije baan: H. vd Putten. Diana 49 p. le pr.; van Ooi, St.Oda, 48 p. 2e pr.; J. Wijnhoven, St. Anna, 47 p. 5e pr. Selectie-wedstrijden Morgen, zondag 30 juni zal de eerste selectiewedstrijd gehouden worden te Swartbroek, waaraan de 36 hoogste schutters van Nederland zullen deelnemen om zich een plaats te veroveren in het neder!andse team, dat op 28 juli te Venray tegen het Belgisch team de strijd zal aanbinden. Bij deze 36 hoogste zijn ook 3 schutters uit Venray, nl. H. v.d. Putten van Diana, deze schutter heeft in 1955 en 1956 reeds in het team de Nederlandse kleuren ver dedigd en zal ook nu weer zijn beste krachten inspannen om ook weer dit jaar van de partij te zijn. Verder zullen de gebr. P. en A. v. Ooi trachten om ook een plaats bij deze 14 hoogste te behalen. Zondag worden50 pijlen geschoten en op 14 juli zal de 2e selectiewed strijd gehouden worden te Vught, waar nog eens 50 pijlen geschoten worden, uit deze 100 pijlen zullen dan de 14 hoogste de Nederlandse ploeg vormen, plus 2 reserves. Bekerwedstrijd j.l. Zaterdag werd wederom de jaarlijkse bekerwedstrijd gehouden bij de handboogschutterij St. Se- bastiaan Heide. Hierbij wist Jos Gielens beslag te leggen op de beker met 234 punten in 32 pijlen. Dit is voor de derde achtereen volgende keer dat deze schutter de beker wint. le Jos Gielens met 234 punten, 2e J. Nellen, meeste rozen; 3e M. Muizers, meeste negens; 4e H. Hen- drix, meeste achten; 5e J. Ewals, meeste zevens; 6e Jan Gielens, meeste zessen; 7e J. Achten, meeste vijven; 8 J. Arts, meeste vieren; 9e J. Janssen, meeste drieën; 10 P. Rongen, meeste tweeën; 11 P. Arts, meeste eenen. Jubileum Kring Horst-Venray Afgelopen weekend is te Horst het zilveren jubileum van de Kring Horst-Venray der KNVB en dat van de scheidsrechtersvereniging op feestelijke wijze gevierd. Bij de receptie welke zaterdag avond werd gehouden werden na mens de 24 voetbalclubs welke bij de kring zijn aangesloten geluk wensen aangeboden. En bij de koffiemaaltijd werd dhr Lucassen gefêteerd met zijn zilve ren bestuurslidmaatschap en Magot- teaux met zijn 25-jarig scheidsrech ter zijn. Rector Booymans hield bij die ge legenheid een rede, waarin hij het grote belang van de sport nog eens onderstreepte en ook dieper inging op de taak der gemeenten de sport beoefening mogelijk te maken en te steunen. Ook Burgemeester Janssen was op de receptie aanwezig. Zondag in tegenwoordigheid van Mgr. Hanssen de finale gespeeld van het zilveren kring-tournooi. Hier won Wittenhorst A na ver lenging van Wanssum met 10 en Meerlo van RKDEV met 5—1. Bij de senioren won Venray van RKDEV met 21, waarbij vooral het spel van Vennekens opviel. Vanavondzal in Venray een grote jubileum wedstrijd worden gespeeld tussen Helmondia en WV. Helmon- dia brengt enkele goede spelers in het veld, als Roosenburg de oud- internationaal. Klaus, die in het Ned. amateur-elftal speelde en de keeper Dijkmans van MULO. In VVV zullen twee Surinamers worden opgesteld t.w. Eliazer en Green, die onlangs in de wedstrijd Fortuna - F.C. Köln geweldig zijn opgevallen. Vooraf speelt Venrays jeugd te gen haar duitse gasten, dus ook de Venrayse voetballiefhebbers komen wel aan hun trek. Overplaatsing Telegraaf en Telefoon Leunen. Met ingang van 29 juni is het Telegraaf- en Telefoonkantoor Leu nen overgeplaatst van Provinciale weg K 10 naar Gussenstraat 22. Openstelling blijft ongewijzigd. St. Lidwina Op maandag 15 juli, zullen de AVO en de dekenale bond Sint Lidwina, een actie beginnen voor invalidenwagens. Be j aar den-uitstap j e Het uitstapje voor onze bejaar den gaat door op vrijdag 12 juli. Er zijn nog enkele plaatsen vrij. Spoedige opgave gewenst bij het Dek. Soc. Charitatief Centrum, Patersstraat 10a. Benoemingen Door het kerkbestuur van het Rectoraat O.L.Vrouw van Zeven Smarten, zijn de volgende onder wijzeressen benoemd: M. Zeegers uit Lottum, A. Schaeffers en A. Bouten alhier. Vandaag wordt in Well een ver gadering gehouden van de Staten- kring Horst, waar o.m. de komende Staten verkiezing onderwerp van bespreking zal zijn. Het bestuur stelt zich o.a. voor om in de kring Horst de derde zetel te reserveren voor de rechter maas oever, de streek van Velden tot en met Ottersum en Mook. Het zal duidelijk zijn, dat deze gemeenten een zeker recht kunnen doen gelden op een eigen vertegen woordiging inde Staten. Zeker, waar de linker Maasoever - met het dubbele aantal inwoners - er 4 in heeft. In het verleden is het echter zo geweest, dat de bewoners van deze rechter oever het niet eens waren over de te stellen candidaat, waar door verbrokkeling optrad en veel stemmen werden gemist. Blijkens de verkiezingsuitslagen was zelfs het grootste deel voor een candi daat van deze kant. Bovendien is het aan deze kant van de Maas nog altijd zo, dat men hier verschillende bloeiende afde lingen kent van de KVP, in tegen stelling tot de andere kant en deze afdelingen hebben nu eenmaal bij groslijststemmingen 'n grote macht. Zij kunnen door hun aantal gros- lijststemmen inderdaad 'n bepaalde candidaat of candidaten verkiesbare plaatsen bezorgen, zij het dan mis schien ten koste van anderen. Van de andere kant heeft de rechter-maasoever vele problemen door ligging, uitgestrektheid, be- volkings- opbouw, industrial isatie en wat dies meer zij, die wij aan deze kant van de Maas niet in die mate kennen. En het is logisch dat men daarom gaarne een eigen ver tegenwoordiging in de Staten heeft, die juist die problemen naar voren brengt en een oplossing daarvan helpt bevorderen. Ook om een andere reden wordt dit voorstel gebracht. Het bestuur der kring schijnt angstig te zijn geworden, door het groot aantal stemmen, dat aan die kant naar andere politieke groepe ringen is gegaan. Of dat aantal echter, in vergelijking met deze kant van de Maas, nu zo alarmerend is, kunnen we bij vergelijking der cijfers moeilijk onderschrijven. Maar goed, voor een eigen ver tegenwoordiging van die kant der Maas, is op andere gronden inder daad veel te zeggen. De vraag is echter, of het kring- bestuur met dit voorstel de juiste weg bewandelt. Er zit aan dit voorstel 'n „maart je" vast, waarop wij menen te moeten wijzen. We zullen er buiten blijven of dit voorstel in overeenstemming te brengen is, met reglementen en statuten der Kath. Volkspartij, al zal dit zeker een studie waard zijn. Onze vraag is echter, of men door deze handelwijze, de groslijststem mingen geen farce gaat maken. We zijn en hebben daar meer malen blijk van gegeven nu niet bepaald enthousiast voor de gros lijstverkiezingen, maar bij gebrek aan iets beters vervullen ze nu eenmaal een zeer grote rol, zeker bij de statenverkiezing. Als men van te voren echter de plaatsen gaat verdelen, kan men de groslijstverkiezing rustig achter wege laten. En van de toch al kleine vrijheid van de kiezer, blijft dan helemaal niets meer over. Bovendien gaat men een prece dent scheppen, waarvoor men uiterst voorzichtig moet zijn. Van de ruim 45.000 mensen aan deze kant van de Maas, wonen er 20.000 in Venray e.o. Toch heeft Venray tot op heden maar één af gevaardigde in de Staten en het overige deel 3 leden. Als men inwonertal gaat tellen, moeten deze cijfers ook anders ko men liggen en wat men de een toestaat, moet men ook de ander geven. Men gaat nu, omdat een bepaald gedeelte uit de kring niet de ver eiste samenwerking vinden kan, toch een zetel reserveren. Maar wie garandeert dat de samenwer king, die men nu elders in de kring wel vindt en die de statenzetels heeft opgeleverd, ook in de toe komst zal blijven. In dit verband is het wel interes sant er op te wijzen, dat Horst door betere samenwerking dan Venray 3 zetels tegen 1 heeft ver worven. Geeft dat Venray dan het recht om ook een zetel meer te eisen We geloven, dat men hier op zeer gevaarlijk terrein komt, een terrein, waar men de brede stroom der Maas een grens mid dendoor laat trekken, die zeker in een kieskring niet thuis hoort. Want grenzen bevorderen ge woonlijk geen samenwerking, een eerste behoefte in een kieskring. Of de nu aan de overkant van boven af op te leggen eenheid inderdaad slagen zal, wagen we te betwijfelen, al staart men er zich misschien nu op dood. En al zal het nu de reden zijn, dat men degene, die mede op grond van genoemde bezwaren tegen dit voorstel zal stemmen, aan de over kant van de Maas misschien lelijk zal aankijken. Hierdoor wordt de politieke een heid allerminst bevorderd en had daarom dit voorstel beter weg kunnen blijven. Een voorstel, wat schijnbaar met algemene stemmen door het bestuur gebracht wordt, al doet het dan verwonderlijk aan, dat een der bestuursleden op een onlangs gehouden vormingsdag toen blijk gaf mordicus tegen een derge lijk voorstel te zijn. Er is meermalen actie geweest tegen de manier waarop door de K.V.P. haar stemmen gelieft te verdelen. Als nu ook de lagere regionen met dergelijke ongeluk kige voorstelleu gaan komen, ge loven we dat de politieke belang stelling nog meer dalen zal en dat men van de wal in de sloot terecht komt. In dit geval in de Maas.... Bedrijfsvoetbal In het kader van de bedrijfsvoet bal speelt Custers N.V. maandag avond een voetbalwedstrijd tegen een elftal van de NV. Philips te Eindhoven. Aangezien hier enkele PSV spelers in staan opgesteld, zal de NV. Custers het zwaar te ver duren hebben, hoewel ze vastbe sloten zijn zich niet de kaas van het brood te laten eten. Zilveren gemeente-secretaris in Wanssnm Op maandag 1 juli a.s. viert de gemeente-secretaris van Wanssum, J.H. Vissers, zijn zilveren jubileum als zodanig. Geboren in Meerlo, kwam hij, na 7 jaren op het gemeentehuis van Venray gewerkt te hebben, in 1932 als secretaris naar Wanssum. Om 12 uur is er een extra raads vergadering, waarna van 12.30 officiële receptie is ten gemeente huize. van 21 t/m 27 juni 1957 GEBOREN: Arts Peter, Vierlingsbeek Rommen Antonius, Pr.Margrietstr 7 Kusters Hubertus, Langstraat 76 Gerrits Alfonsus, Pr. Marijkestr. 6 Geurts Theodorus, Castenray G 19 Roodbeen Sylvia, Burg. vd. Loostr. 3 vd. Venne Theodorus, Oostrum C33b OVERLEDEN: Bovens Maria, wed. v. Kessen J., 72 jr, Maastricht. Frings Bertha, 74 jr, Eindstr. 10 ONDERTROUWD: Jacobs Willem, 23 jr, timmerman, C 44a en Weijmans Antonia, 21 jr, Henseniusstraat 21. de Hoog Jan, 30 jr, landb., Maas hees B 106 en Muyres Margaretha, 26 jr, Oostrum D 35. Classens, Jacobus Ch.. 29 jr, kui kenbroeder, Oirlo E 56 en Zanders, Wilhelmina M.L., 25 jr, Oirlo E 75 GETROUWD: Linssen, Godfried H., 24 jr, mili tair, te Uden en vd. Putten, Huber- dina M.Q., 24 jr, te Venray Franssen, Antonius W„ 2'i 0., m- wielhandelaar en Gooren, Henrica G.W., 22 jr, beiden te Venray Gisberts, Antonius, 25 jr, opper man te Horst en Arts, Hermina J.C., 18 jr, te Venray Bijen-evacuatie uit Venlo? Van de zijde der Venlose tuin ders worden pogingen aangewend om een plaatselijke verordening vastgesteld te krijgen, die het hou den van bijenvolken in d% stad van half juli tot half september verbiedt. De bijen richten volgens de tuinders grote schade aan, wan neer zij in de kassen de komkom merbloesems bestuiven. Deze bloesems leveren slechts „stek" op en geen volwaardig pro- dukt. Volgens becijferingen der tuinders zou hierdoor jaarlijks een schade van vele duizenden guldens ontstaan. Voor de bestuiving van de talrijke augurkenvelden in de open lucht bewijzen de bijen daar- integen uitstekende diensten. Over het algemeen bestaat er toch al een groot tekort aan insteken voor de bestuiving van veldvruch ten De tuinders hebben nu het plan geopperd om de bijenvolken op hun kosten gedurende de twee maanden te „evacueren" buiten de stad. Een afstand van tenminste 5 km. van de kassen wordt noodza kelijk geacht, want dat is onge veer de „reik-wijdte" van 't nijvere bijenvolk. Gevangenisstraf op afbetaling Een revolutionaire wijziging van het Zuid-Afrikaanse strafrecht is thans in voorbereiding. Binnen kort zullen wetswijzigingen worden ingediend, waarbij uitgegaan wordt van het standpunt, dat de straf zich moet aanpassen aan de over treder en de overtreder zich weer aan de maatschappij moet aanpas sen. Een van de nieuwe voorzienin gen is een strafbepaling, die men gevangenisstraf op afbetaling zou kunnen noemen. Om het familie leven van de veroordeelde niet te verstoren en zijn loopbaan niet te schaden kan de rechter een straf opleggen, die bij stukjes en beetjes wordt uitgezeten. In andere gevallen en speciaal met het oog op a-sociale of werk schuwe overtreders, kan een straf van tenminste twee jaar en maxi mum vier jaar worden opgelegd, waarbij de gevangene in de gele genheid wordt gesteld om tot ge schoold arbeider te worden opge leid. Benoeming Tot hoofd van de nieuwe meisjes* school in het rectoraat O. L. Vrouw van Zeven Smarten is be noemd, mej. M. Veldhuizen uit Maashees. Trudy Wijnhoven Lambert Seuren hebben de eer kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waar van de inzegening zal plaats heb ben op dinsdag 9 juli a.s. om 10 uur in de parochiekerk van de H. Lambertus te Vierlingsbeek. Vierlingsbeek, Grotestraat A 87 Venray, Hofstraat 3' Dagadres: Grotestraat A 87, Vierlingsbeek Gelegenh. tot feliciteren 12 uur. Toekomstig adres: Grotestraat 34, Venray. Dankbetuiging Voor de vele blijken van belang stelling ondervonden bij gelegen heid van ons huwelijk, zeggen wij, ook namens wederzijdse familie, hartelijk dank. M. Klaassen M. Klaassen-Swinkels Venray, Merseloseweg 25. Dankbetuiging Voor de vele gelukwensen, bloem stukken en cadeaux bij ons 25jarig huwelijksfeest ontvangen, betuigen wij, ook namens onze kinderen, hartelijk dank. Venray, Paterslaan 18. voor verkregen gunsten, na het bidden van de Noveen der Drie Weesgegroeten. N.N. afwezig van 1 tot 15 juli Praktijk wordt waargenomen door collegae. Wegens familieomstandigheden zaterdag 6 juli zaak gesloten Smederij, Langstraat Hotel van Bergen Gennep Zondagavond in ons café (Soirée dansant) Vrij grote bedragen beschikbaar tegen lage rente. Ook andere hy potheken worden in behandeling genomen. KRUIJSEN-MEESTERS Julianasingel 25 (beter dan stomen) Dinsdag vóór 2 uur gebracht, Vrijdag terug. Marktstraat 5 Tel. 294 Prachtsortering Hofstraat 10 Telefoon 566 Voor alle naar J. Coenen-Houtackers Onze reclame Boterhamworst 100 gram 30, 250 gr. 70 Leverworst 500 gram 65 Zult 500 gram 40 Vrijdag en Zaterdag Vers gehakt 500 gram 1.35 Voordelige Autobus Een Jeugdbeweging komt met een 35pers. touringcar dinsdag 30 juli .uit Den Haag in Venray aan, des middags 12 uur. De touringcar komt opnieuw donderdag 1 aug. weer uit Den Haag in Venray aan, nam. ongeveer 2 uur. Welke Jeugd beweging kan deze touringcar (te gen halve prijs) gebruiken op dins dag 30 juli van Venray naar rich ting Den Haag en op donderdag 1 aug. van Den Haag naar richting Venray. Inlichtingen Pater Th. Derks o.f.m., Pastorie Rijnstraat 16 Den Haag, tel. 01700—852522. Deze week voordelige Hebt U al eens proef genomen met een Drymaster behandeling? Ze veredelt uw kleding, 's Maandags gebracht, Vrijdags klaar Manufacturen Oostrum TE KOOP partij b'ggen H. Willems-van Meijel, Weverslo M 81 Kinderen verplegen....? In Huize „Maria Roepaan" in Ottersum kun je daarvoor terecht. Schrijf maar eens een briefkaart om inlichtingen. GEVRAAGD Patersstraat 10. De volgende prijzen van de bij gelegenheid van het jubileum van de Kring Horst-Venray gehouden loterij werden nog niet afgehaald 1102, 1219, 1437, 1818. 1758, 2224, 1262. 2274, 1617. 133S, 420, 233, 2471 1414, 1578, 2395, 2013, 2087, 1253, 2231. De prijzen kunnen vóór 6 juli worden afgehaald bij A. Pijpers, Pastoorstraat 22, Wanssum. GEVRAAGD goed met het vak op de hoogte, genegen om in Rotterdam opgeleid te worden ln muziekautomaten en speelkasten. Goed salaris, beschikking over vervoermiddel. Brieven met uitgebreide gegevens aan L. Nelissen, E 20 Oirlo. Wekelijks te koop Worden aan huis bezorgd. Chr.Vollenberg, St. Anihonis Tel. 08858-418 Br. Winter, elk kwantum lever baar. Zaterdags na 6 uur worden geen planten meer afgeleverd. Verheijen's Zaadhandel Leunen Tel. 550 GEVRAAGD voor 2 hele of halve dagen. Jacq Janssen, Patersstraat 5a Degelijk kosthuis of zit-slaapkamer gezocht door jongeman met onge regeld werk. Brieven onder nr. 276 bur. dezer. GEVRAAGD vanaf 17 jaar DE VEZELPERS N.V. Gebr. Hulsman gevraagd. Adres bureau van dit blad. Te koop groot zwart fornuis goed onderhouden Wed. Pingen, Oostrum. GEVRAAGD net R.K. meisje Hoenderstraat 4. Te koop Vauxhall 4cyl. 6pers. i.g.s. wegens vertrek. Pater Muijsers, Oirlo E 46. Te koop 100 jonge hennen t. d. leg A. van Bracht, Merselo Haag M 51 Wie heeft op zondag 26 mei in Prinsenhof een verkeerde regenjas meegenomen Ruilen Merselose weg 16.

Peel en Maas | 1957 | | pagina 2