Gastoestellen 1 I Still Me J. Gemeenteraads vergadering. Uitbreiding Fa. Thomassen ijke Stand Venray ADVERTENTIEN Vaste planten nei dienstmeisje winkelmeisje net dagmeisje voor ehanffenr met alle rijbewijzen loods 15 x 8 m. burgerwoonhuis s<t Th. Ariaei fotol wagen, L. v. Soest Oostrum D 55 ring metsleutels, Creemers Markt 4; ring met sleutels, Schell, Paters straat 24; zwartgerqite boodschap tas, Appels, Hofstraat; bankbiljet van waarde, Reijnders, Burg. vd. Loostraat5; boodschaptas m. inh Thomassen, Grotestraat; zwart gla cé handschoen, R. Wolters, OirloE 20; groene rozenkrans, Smits, Fr. Michelsstraat 23; kinderdriewieler, boodschaptas en plamuurmes, Po litiebureau. Geslaagd In de Psychiatrische Inrichting St Servatius te Venray, werd op 21 mei het eindexamen ter verkrij ging van het diploma ziekenver pleging B. afgenomen. De volgende candidaten slaagden: van Boxmeer, F., Beek en Donk; Burghouts, Th., Grave; van Els, H.. Venray; Kuipers, W., Hengelo; La mers, H., Ottersum; Limpens, H., Meerssen; Mulders, G., Valkenburg- Houthem; Schenk, F., Nijmegen; Smeets, F.Heerlerheide; Smetsers, W., (Eerw. Br. Damiaan) Oostel- beers. Voor het candidaats-examen geschiedenis slaagde aan de R.K. Universiteit te Nijmegen, de heer H. Peters Venray. Natuurlijk zoudt U geld willen geven om een pasgeboren kind in het leven te helpen houden. Maar dan kan de moedermelk- dienst van uw Roode Kruis uitkomst brengen, dank zij uw bijdrage. Uitstapje ouden van dagen In de eerste week van Juli de juiste datum wordt nog opgegeven wordt wederom het jaarlijkse uitstapje georganiseerd voor de Venrayse ouden van dagen. Ieder, die 65 of ouder is, kan hier aan deelnemen, mits hij of zij zich opgeeft voor 15 Juni a.s., bij het Soc. Char. Centrum Paterstraat 10a te Venray. De reis gaat naar Arnhem en om streken en de kosten bedragen f 7 per persoon of f 13 per echtpaar. Spoedige opgave is gewenst i.v.m. bespreking der bussen. 16 Juni, turndag Zondag 16 juni, zal Venray in het teken staan van de gymnastiek. De grote bondsdag, waaraan bijna 1500 turners en turnsters deel nemen, moest vorig jaar in verband met de kinderverlamming op het laatste ogenblik worden uitgesteld. Maar nu zondag 16 juni, gaat het feest beslist door. En een feest zal het worden, wanneer alle Limburgse gymnastiekverenigingen hier hun kunnen zullen tonen. De sportvelden van Huize Ser vatius zijn gaarne ter beschikking gesteld en hierop zullen 's morgens de onderlinge wedstrijden worden gehouden, terwijl 's middags de massale demonstraties hierop even eens plaats vinden. Alle deelnemers zullen in optocht door de kom trekken en de be- stuurderen zullen o.a. op het ge meentehuis ontvangen worden. Ook zal in de St Petrus-3anden een plechtige H. Mis worden op gedragen door de bondsaalmoeze- nler. Roode Kruis-actie De verschillende wijken hebben reeds hun Roode Kruis zakje met de post thuis bezorgd gekregen. Vandaag of morgen komen ijverige meisjes van de Kruis-colonne ze weer ophalen en het is dan natuur lijk de bedoeling, dat U Uw offertje in dat zakje deponeert. Denkt U daarbij dan nog eens aan de vele goede dingen, die het Roode Kruis doet voor ons allen en ook voor U zelf en geef met gulle hand. Voor de fietsers, brommers en auto's, begint dan de datum te naderen voor de oriëntatie-rit en bedriegen de voortekenen niet, dan zal dit ook een aardig festijn wor den. U doet toch ook mee. Een heerlijke vaeautie voor een invalide... Uw Roode Kruis stelt de daad Geef dus aan uw Roode Kruis. Broeder Everthuis Van de juvenisten, die hun op leiding onvangen tot broeder in het Broeder Everthuis alhier, werden door de Hoogeerwaarde Pater Pro vlnciaal van de Minderbroeders aan genomen voor de Orde: R. v. Houten, uit Den Bosch, A. Martijn uit Leiden en S. de Kruif, uit Loenen a.d. Vecht. Zij zullen hun intrede doen in het klooster te Weert, in september a.s. PRACHTIGE TEGELS Morgen, zondag, zal iedere Ven- rayer in de gelegenheid gesteld worden om een prachtige wandte- gel te bemachtigen tegen de prijs van f 2.per stuk. De tegels zijn uitgevoerd in drie soorten, n.l. het beeld v.d. H. Petrus. H. Gda en het beeld van de H. Lu cia. Iedere rechtgeaarde Venrayer gaat groot op de prachtige beelden verzameling in de grote kerk. Deze beelden zijn werkelijk van buiten gewone schoonheid en waarde. Daarom leek 't ons goed om en kele beelden, die representatief zijn voor 't geheel te copiëren op tegels. Zoudt U iemand een mooier ca deau kunnen geven bij welke ge legenheid ook? Denkt ook eens aan familieleden in den vreemde. Zij zullen U zeer dankbaar zijn als u hen een tegel zoudt bezorgen. Laat de volgende week in ieder huisgezin minstens één tegel aan de wand prijken als blijvende her innering aan uw mooie kerk. HORST-VENRAY Zelfstandig Jeugdbewegings district De reorganisatie in de Kath. Jeugdbeweging van Noord-Limburg heeft haar definitief beslag gekre gen. De afdeling Horst Venray, die vroeger onder het district Venlo resorteerde, is n.l. een zelfstandig district goworden met eigen dis trictsleiders. Onder deKJBresorteren de clubs en patronaten, Jong Nederland en de verkennersbeweging. Het district Horst-Venray koos voor wat Clubs en Patronaten be treft, de vorige week tijdens een officiële installatie te Venray als districtsccommissaris drs v. Noor den uit Venray en als districtscom missaris voor de Verkenners de heer J. Colsen. Als assistent-districtsaalmoeze niers werden geinstalleerd kap. Heymans uit Venray voor de clubs en patronaten, kap. Krekelberg uit Horst v. Jong Nederland en Pater Otto voor de Verkenners. Bij die gelegenheid werd tevens de heer J. Colsen onderscheiden met de St Jacobstaf, welke het N.H.K. der Verkennersbeweging hem aanbood voor de verdiensten, die hij zich voor deze beweging verworven heeft. P.T.T. zondagdienst op Hemelvaartsdag De algemeen geldende regeling voor de gang van zaken op zon- en feestdagen zal door de P.T.T. nor maal ook op Hemelvaartsdag wor den toegepast. Tengevolge hiervan zullen in de nacht van 29 op 30 en van 30 op 31 mei geen nachtpost treinen rijden. Poststukken, die dus woensdag avond 29 mei of op Hemelvaarts dag worden gepost, zullen in het algemeen niet voor vrijdagmiddag 31 mei op hun bestemming zijn. Opgelet Wegens het feest van 's Heren Hemelvaart op a.s. donderdag, worden advertenties en inzendin gen voor het volgend nummer één dag vroeger, dus uiterlijk WOENS DAG voormiddag ingewacht. Derby County - V.V.V. aan de Oostsingel Een der oudste Engelse voetbal clubs uit de profsectie, n.l: Derby County is momenteel aan een tour nee door Nederland bezig. Van de vier wedstrijden, die hier gespeeld zullen worden, vormt een der be langrijkste wel de ontmoeting met V.V.V. I uit Venlo. Want de Venlose Eredivisie-club oogst de laatste tijd lauweren met haar wedstrijden tegen buitenlandse clubs uit allerlei landen in en buiten Europa. En een wedstrijd tegen deze oude eerste klasser uit Engeland, die in 1946 zelfs de roemruchte Cup ver overde, zal dus een spannend evene ment worden. In het Engelse prof-elftal staat als aanvoerder opgesteld zekere Rian, die diverse malen in inter nationale wedstrijden meespeelde. Verder fungeert als midvoor de robuste Straw, die momenteel met 37 doelpunten bovenaan de score- lijst in Engeland prijkt. Dat Derby County overigens wel van wanten weet, bewjjzen de 111 doelpunten, die door hen tot nog toe in de competitie van dit jaar gescoord werden. VVV komt in het veld met haar compleet elftal, waarvan Wilkes en Klaassens in Oostenrijk de Neder landse kleuren mee verdedigen. Voor de wedstrijd tegen Derby County is de juiste en nieuwe op stelling van VVV als volgt: doel: S winkels; achter: Lamberts en Steegh; midden; Theeuwen van de Hurk en Klaassens; voor: Teeuws, Wilkes, Seelen, Nass en Arnseth. Deze belangrijke internationale profvoetbalwedstrijd zal volgende week hier gespeeld worden op het terrein aan de Oostsingel. Op don derdag 30 mei, Hemelvaartsdag om half 6. Zie advertentie in dit blad. Dinsdag is het weer de laatste dinsdag van de maand en is er dus weer raadsvergadering. Er staan op de agenda verschil lende punten, die de moeite waard zijn. Zo blijkt de Stichting Venray tot het oprichten en exploiteren van Peel boerderijen geld geleend te hebben van de maatschappij tot financiering van het nationaal her stel voor de bouw van 22 boerderijen. Die lening moet op 1 juli 1957 zijn afgelost en daarom is men die boerderijen aan het verkopen. 9 van de 22 belanghebbenden hebben reeds verklaard de grond te zullen kopen en met anderen is men aan het onderhandelen. De verkoop van die 9 stuks moet nu worden goedgekeurd. Met L. Vollenberg aan de Kemp- weg is men schijnbaar nu ook in orde gekomen. De gemeente stelt zich voor zijn boerderij met beno digde gronden te verruilen tegen een kavel in de Meerselse Peel. Als de Raad het verder in orde vindt, zullen ondanks de protesten van twee hunner, de Venrayse sla gers ook vakantie gaan krijgen. Vier van 15 tot 21 juli a.s. en drie van 12 tot 18 aug. a.s. De gemeente heeft geld nodig en daarom heeft men het voorstel gelanceerd om de straatbelasting te verhogen. Was die vroeger zo, dat er alleen enig verschil was, indien men aan een verharde of niet-verharde weg zijn eigendom had liggen, nu is men van plan dat anders te gaan doen. Zij, die hun eigendommen hebben liggen aan een weg met gesloten wegdek, met trottoirs en met ver lichting gaan 15 pet heffing be talen. Zij, die aan een straat met geslo ten wegdek en alleen trottoirs of alleen verlichting voor hun grond of huis hebben liggen, krijgen 12 pet te betalen. Voor de eigendommen aan ver harde wegen, maar geen gesloten wegdek, wordt het oude percentage van 10 pet gehandhaafd en voor de overige straten en wegen 7 pet. Deze op zich behoorlijke verho ging (men gaat immers voor een gedeelte zelfs 50 pet omhoog) zal bijna f 10.000 meer in het laadje brengen der gemeente. B. en W. wijzen in dit verband op de slechte financieele positie van de gemeentekas en aan de andere kant op de uitstekende verander ing van vele wegen, wat de eige naars ook wat waard moet zijn. Wat er ook van zij, de Raad zal hier voor een zware beslissing ko men te staan. Niet zo moeilijk zal zijn de ver koop van de grond, waarop de nieuwe school gebouwd zal worden aan de in oprichting zijnde parochie in de Vredepeel. Evenmin de goed keuring van de aanleg van water leiding in de meisjesschool van Oirlo. En de gevraagde mede werking van het schoolbestuur te Oostrum om daar te kunnen komen tot de oprichting van een kleuter school wordt natuurlijk gaarne gegeven. Tenslotte is er dan nog een begrotingswijziging, waarin men in de aanleg van een vast wegdek in de Frans Michelsstraat (desselke) voorziet. PATRONAAT Het patronaat hield zondag j.l. een weekend. Men trof 't wel bij zonder slecht met het weer. Toch wisten de jongens de stemming er in te houden, zo zelfs dat ze op bed niet uitgepraat konden raken. Zaterdagavond is er een ontspan ningsavond om 8 uur. Dus niet om half acht. Jongens, zoals U ziet wordt jullie genoeg geboden. Werkt daarom ook allen mee. Bemetel Evenals de N.V. Custers en de N.V. Blitta, zal ook de N.V. Inalfa, per 1 juni a.s. beginnen met de be drijfsopleiding voor het diploma „bemetel". Dit diploma is bedoeld voor jon gens van de nijverheidschool, die zich in de metaal- en electro-tech- nische vakken verder willen be kwamen en vergelijkbaar met de oude titels Gezel A en B en Meester. Deze cursus duurt 2 tot 3 jaren. 15 Jongelui beginnen met deze op leiding, die geheel door de N.V. Inalfa betaald wordt en onder de gewone werktijden gegeven wordt. Duitse zangers te gast Zondag 2 juni, ontvangt Venrays Mannenkoor, een gezelschap Duitse gasten uit Herzenbrock bij Biele feld. Het is nl. het bekende Duitse koor Concordia, dat o.a. hier om half 11 de gezangen in de hoogmis zal verzorgen. Zij zullen daarin de Duitse volksmis zingen. In de avonduren zullen zij ook hun medewerking geven aan een groots concert, datVenrays Mannen koor dan geeft in Prinsenhof. Stellig zullen de vele zanglief hebbers de kans niet laten voorbij gaan, dit Duitse koor te gaan horen en zij kunnen dan tevens zien welk een vooruitgang Venrays Mannen koor zelf heeft ondergaan. Het ledental is namelijk opge voerd tot 102 en dit grote gezel schap bezit op het ogenblik een repertoire, dat inderdaad veel be lovend is voor deze concert-avond. Kaarten voor dit concert zullen de leden een dezer dagen komen aan bieden. Zijn er nog liefhebbers, die zelf willen zingen, de bestuursleden van het koor noteren hen gaarne als lid. Kampioen kapper Op de finale voor de nationale kampioenschappen herenkappen, in Den Bosch, behaalde de heer L. Nooijen uit Oirlo, de eerste prijs van de 43 deelnemers. Hoofd der school benoemd Door het kerkbestuur van het rec toraat van de Heide, werd tot hoofd der school aldaar benoemd, de heer H.G. Staal, thans onderwijzer aan de R.K. Lagere Jongens- en Meisjes school te Ysselsteyn. Met ingang van 1 sept. zal de heer Staal zijn functie aanvaarden, wan neer de heer Driessens met pen sioen gaat. Het is wel tekenend voor een zaak, als zij nieuw gebouwd, binnen zeer korte tijd weer een grote uitbrei ding behoeft. De Fa. Thomassen heeft dit moe ten doen en met medewerking van architect Bolderik en de aannemer Pijpers, is men er in geslaagd deze vergroting en vernieuwing, inder daad tot grote verbetering temaken. Een flinke ruimte is bijgewonnen, waarin moderne opbergruimten, een behoorlijk overzicht geven, wat op een bepaald gebied van textiel, door deze zaak geboden wordt. Zo heeft de aspirant koper in deze uitbreiding een pracht over zicht over dames-, heren- en kinder kleding, en de vrijgekomen ruimte in het voorste gedeelte, is weer bruikbaar gemaakt, om daar ruimer overzicht en betere keus in weer andere artikelen te geven. Zo biedt deze textielzaak en kle dingmagazijn nu een overvloedige keuze, die gemakkelijk te bepalen is en is uitgegroeid van kleine winkel tot een mode-magazijn, dat de Venrayse winkelstand inderdaad alle eer aan doet. Dat voor deze heropening grote belangstelling bestond bewezen naast het aantal bezoekers de tal loze bloemstukken en cadeaux die werden aangeboden. 25 jaren postbode Op woensdag 28 mei, zal in Over- loon, de heer W. Loonen de dag herdenken, dat hij 2^jaar geleden werd aangesteld bij dë P.T.T. In 1932 werd hij hulpbesteller om in 1938 als besteller in vaste dienst te worden aangesteld. Al die 25 jaren, heeft de heer Loonen zich doen kennen als een ijverig en accuraat ambtenaar van de P.T.T. Steeds heeft hij zich be ijverd zijn werk zo goed mogelijk te vervullen. Het zal de jubilaris die dag on getwijfeld niet aan belangstelling ontbreken. De mijnschade in Limburg kost per jaar 800.000 arbeidsuren, ofwel 600 woningen. S.V.V.-nieuws Zondag gaan de serie-kringwed strijden weer door, nadat j.l. zondag alles stil gelegen heeft. SVV I gaat naar Hegelsum om daar een overwinning weg te halen en SVV 4 krijgt Arcen 2 op bezoek. Een wel zware opgave voor de ben jamins. Vanavond komen de SVV-vetera- nen nog eens in het veld tegen een combinatie van SVV zelf en wel licht, dat de sportliefhebbers deze oude rotten nog eens aan het werk willen zien. Cadeau geven ze het niet, aldus hun eigen zegswijze. Handboogsport Het eerste concours van de hand- boogschuttersbond van district XI, dat jl. zondag moest worden afge last wegens het slechte weer, zal a.s. zondag gehouden worden op de doelen van de handboogschutterij van de Heide. Willy Gramser uit Siebenge- wald was zondagmiddag de over winnaar van de Ronde van Limburg, een tocht van 192 km. De voetbalclub Eindhoven schrijft een obligatielening uit van 150 tot 200.000 gulden. Met deze gelden wil het bestuur van de gedegradeerde ere-divisieclub de aankopen van minstens drie eminente voorhoede spelers financieren. De omzet bij Philips was het eerste kwartaal 28 pet. hoger. De winst steeg met 31 pet. De vraag naar televisie-toestellen is groter dan het aanbod. Tekort aan perso neel is de oorzaak. Dankbetuiging Voor de hartelijke blijken van deelneming bij de ziekte, het over lijden en de begrafenis van mijn echtgenoot, zeg ik U allen, ook na mens mijn kinderen, hartelijk dank. J. Th. Laurensse- Maassen Op 3 juni a.s. hopen onze lieve ouders en grootouders G. Arts en M. C. H. Heidens hun 40jarig huwelijksfeest te vie ren. Nog vele jaren worden hen toegewenst door hun dierbare kin deren en kleinkinderen. Oostrum C 33 e. Dagadres: Café Linders, Oostrum Onze reclame Magere ham 100 gr. 50, 250 gr. 120 Preskop 100 gr. 25, 250 gr. 60 Leverworst 500 gr. 65 Vrijdag en Zaterdag Braadworst 500 gr. 1.40 van 17 t/m 23 mei 1957 GEBOREN: Koppes Helena, Vierlingsbeek Koppes Petronella, Vierlingsbeek Pouwels Francina, Vredepeel k. 3 Reintjes Petrus, Overbroek H 13c Janssen Anna, Veulen H 32 Janssen Franciscus, Merselo M 115 OVERLEDEN: Thijssen Pieter J., weduwnaar v. Verlinden M. E., 73 jr, Scheide K 93 v.d. Broek Maria W., echtg. van Hendriks H., 77 jr, Vlakw.weg 12a Deenen Peter, 81 jr, Vierlingsb. Beelen Wilhelmus P. J., 2 jaar, Overloon C 229. Arts Antonia J. W., echtg. van van Bommel W. M., 53 jr, Overloon. Gielen Martha, 18 jr, Merselo M30 ONDERTROUWD: Grand jean Hendrikus, timmerman te,Nijmegen en van der Putten Barbara, 29 jr, Jan Hensenstraat 8 van de Waarsenburg Johannes, 25.jr, chauffeur-monteur, Someren en Rozijn Antonia, 18 jr, Oostrum. GETROUWD: Nellen Gerardus, 27 jr, transport arbeider te Venray en Hendriks Geertruda, 26 jr, te Vierlingsbeek. van Osch Johannes, 31 jr, landb., en vd. Sterren Petronella, 26 jaar, belden te Venray. Cox Pieter, 30 jr, landb., Horst en Peeters Gertruda, 27 jr, Venray. Tot onze diepe droefheid over leed na een zeer langdurige ziekte, voorzien van de H. Sa cramenten der Stervenden, in het St. Elisabethziekenhuis te Venray, onze lieve dochter, klein dochter, zuster en nicht Martha Joanna Maria Gielen in de ouderdom van 19 jaren. Wij bevelen hare ziel in uw godvruchtige gebeden aan. FAMILIE GIELEN Merselo, 22 mei 1957 De plechtige lijkdienst, gevolgd door de begrafenis, heeft plaats gehad Vrijdag in de parochie kerk te Merselo. Onze geliefde ouders Jozef Croijmans en Antonia Peeters hopen op woensdag 29 mei a.s. hun 50jarig huwelijksfeest te vie ren. De plechtige H. Mis tot dank zegging heeft plaats in de parochie kerk van de H. Catharina te Leu nen om 10 uur. Gelegenheid tot feliciteren 12. Hun dankbare kinderen Leunen, Overbroek K 112. Dankbetuiging Voor de zeer gewaardeerde be langstelling die ik bij mijn jubilea mocht ondervinden, zeg ik allen, mede namens mijn echtgenote, hartelijk dank. H. Jacobs Stationsweg Te koop wegens plaatsgebrek l^a.1. Mosquito in prima staat, nieuwe bandenrol. Vlakwaterweg 6. Veeverzekering „Eensgezindheid" Premiebetaling op zondag 26 mei na de Hoogmis te Heide in café Nellen. Premie 0.75 pet., pinken de helft. Het Bestuur In alle soorten. A. E. CAMPS 00STRUM Boomkwekerij Telefoon 293 Wegens huwelijk van de tegen woordige vragen wij voor 1 juli niet beneden 16 jaar, extern. Banketbakkerij-Kokerij V. Goumans, Stationsstraat la GEVRAAGD 1618 jaar. Uitsluitend -eigenhandig geschre ven brieven te richten aan Schoen- handel Th. Ariaens-Kosman, Grotestraat 6, Venray Tevens gevraagd hulp in de huishouding pl.m. 16 jaar, alleen voormidd. GEVRAAGD leeftijd 1820 jaar Mevr. Janssen-Bogman, Patersstraat 33 GEVRAAGD in gezin van 2 pers. R.K. net meisje voor dag of dag en nacht, op bo venhuis. Steegstraat 17, Venlo-Blerick. Bieden zich aan eventueel in winkel. Adres bur. dez. Biedt zich aan Br. onder nr. 225 bureau dezer. TE KOOP JvR zeug 8 juni voldr. Moeder Ster M. Jenniskens, Steeg K 70. TE KOOP toom biggen P. Jeuken, Stationsweg C 15 Te koop best 6jarige Belg. stamboekmerrie kl. maat G. Lemmen, Timmermannsweg 52, Ysselsteyn. TE KOOP grote partij 7-8weekse pullen Tevens iedere week prima mestkuikens A. v.d. Sterren, Heide Broederij en Opfokbedrijf Te koop geheel nieuw, voor alle doeleinden te gebruiken. J. van Moorsel, Deurne Tel. 694. Te koop gevraagd invalidenwagen en rolstoel Brieven onder nr. 245 bureau v. dit blad. Te koop 12 beste biggen en 2jarige fokbeer P. Timmermans, Leunen K 57 Te koop 500 7w. pullen W x H levering 2d. mestkuikens G. Muijsers, Vredepeel E.K.B. 21788. Tel. 04786—251. in alle maten, kleuren en prijzen vindt U bij Coenen-Houtackers Te koop aangeboden 1 Sparta motorrijwiel 200cc 1955-56, 24000 km gelopen, als nieuw, prijs f 900, incl. access. 1 Rao de Luxe brommer 1956, 4000 km gelopen f 435. 1 Vicky bromfiets 2 versnellingen prijs 1 175.— 2 Rap de Luxe '56 «Voordelig te koop. L. J. VAN HAREN - Venray Grotestraat 2 TE KOOP hoogdrachtig schot met goede melklijsten, of hoog- drachtige vaars en 1 of 2 maal- kalveren, tbc- en abortusvrij, hoogdrachtig jong varken J. Nillesen, Hazebroek C 261 Overloon. Te koop gevraagd in centrum Venray. Adres bureau van dit blad. TE KOOP 2 pinken 7 en 18 md. Stiphout. Merselo. Te koop biggen en eetaardappelen J. Willems, Leunseweg 23 e TE KOOP eetaardappelen Bintje P. J. Janssen, Lull C70. Te koop 2 jonge zeugen 15 w. dr. van Osch, Hoebertweg 5. TE KOOP 40 pullen W x RIR 16 wk. H. Nabben-Cox, Oirlo E 67a. TE KOOP electr. wasmachine HK en dressoir Broekweg 8a. Te koop. studie-piano Eindstraat 13. TE KOOP partij zware biggen P. Arts, Lieseven L 48. TE KOOP goed onderh. kinderwagen half hoog model Ewalts, Langstraat 7. Te koop enige gebruikte rugspuiten. Bij aankoop van een nieuwe spuit met nevelboom ruilen wij uw oude in. Voordat u planten poot, ont smet de grond eerst met Aldrin poeder. A. W. HERMANS Leunseweg 5 Telefoon 483 TE KOOP 4 motorwielen met prima banden, een motorblokje, nest jonge Spaniels. Adres bureau van dit blad. Te koop partij biggen Fr. Mulders, Paardekopweg 14, Veulen TE KOOP 500 6w. pullen a f 2.30 elke week ouder 20 ct. meer. J. Veldpaus, Overloonseweg 31, Oploo. Te koop gevraagd worstkoeien, zeugen en beren C. Kremers, Vierlingsbeek Telefoon 04781-292 TE KOOP Kaptein Mobylette z.g.a.n. Evers, Harderweg L 79a Veltum TE KOOP 7 zware biggen A. Lensen-Heesen, Veltum. TE KOOP goed onderh. wit fornuis Evers, Overloonsedijk M 106b, Merselo. Te koop fietskarretje en stel motorwielen H. van Meijel, Langstraat 19. TE KOOP 6 biggen J. Reintjes, Overbroek H 13a. 20 f/B j] M A TIN 20 t/m 35 AA ATEN 20 t/m 35 Grots Grote foto* fotol' HET WA REIN fa. <3i. Po Julianasingd ."VtotVti Ju-Arm Dames, tl. keuze uit oneki H oedjei S jarls Hands: Ook Bruidssli Patersstraat Op donderdag melvaartsdag, z gen van de 7 Stede" in hetDe jaarlijh houden naaW Om 6 uurat tig Lof met?" den, waarnipR» Een tali£< oud-leden, de ideal* kunt Uin^1 rïi Coeneol' Coopmiü heefutf Dubb. ST*! W AugurkeS*- Prima K# Tafelzei Tafel piï in tienttfj| Coeneif.'

Peel en Maas | 1957 | | pagina 2