Damesblousen Voetverzorging AGUILAR J. Woltering Boerenleenbank Datum van de Kiadsbeidoptocht in Venray7 juli Port Sherry Vee-Show te Roermond. Werelddag vaa de II. Kindsheid Tentoonstelling Nienws in het kort Be kinderbijslag de kleine zelfstandige Bnrgerlijke Stand Venray Rekeningen Kindervakantiewerk ADVERTENTIÈN Mew. J. Bloemen-Verbaegen Br. Aquinus naar EBBERINK hogere rente over uw gehele spaartegoed bracht namens de reservisten dank voor de lessen en de opleiding, welke ze van hem hadden mogen "ontvangen en liet deze dank verge zeld gaan van een stoffelijk bljjk, in de vorm van eert schilderij van Venray. Adjudant Janssen sprak ook een afscheidswoord evenals adjudant de Jager van het district Roer mond, die sprak namens de districts commandant. VERLOREN Op 8 mei werd verloren een zwart- kralige rozenkrans, waaraan enige medailles. Om dierbare herinnerin gen ontving graag de verliezer deze terug, van de eerlijke vinder. Pater Cunibertus Sloots O.F.M. Per vergissing staat elders als datum van dc grote Kindsheid optocht in Venray aangegeven: zondag 16 juni. Op die dag han die optocht niet plaats vinden omdat dan in Venray een groot Turnfeest zal zyn. De datum van de optocht is nu definitief vastgesteld op zondag 7 juli. Zü die een groep of wagen moeten verzorgen, hebben nu wat meer tyd om te zorgen in de optocht goed voor de dag te komen. Over opgave van wagens zie elders in dit blad. Voor de Kindsheid-optocht. Zij, die een platte wagen beschik baar willen stellen, die omgebouwd kan worden lot praalwagen voor de Kindsheidoptocht op zondag 7 juli a.s., gelieve dat zo gauw mo gelijk op te geven bij Pater Domi- tius. Gaarne meteen opgave van de grootte van de wagen, of paard of tractor beschikbaar is. Volksconcert Zondag 19 mei, om 8 uur, zal er volksconcert gegeven worden op 't Henseniusplein, door Fanfare „De Peelklank" Ysselsteyn. Koningschieten Bij het zondag j.l. gehouden koningschieten, op de doelen van „Sint Antonius" Halfweg, werd de heer L. van Aarssen koning, met 395 punten in 48 pijlen. Oriëntatie-rit Roode Kruis In het kader van de Roode Kruis- week, waarvan U elders ln ons blad lezen kunt, zal op zondag 2 juni a.s. een grote oriëntatie-rit door Venray gehouden worden. Komende week hopen wij hierover meer te kunnen publiceren. U kunt in ieder geval die datum al reserveren. Er zijn pracht prijzen mee te verdienen. Uw Roode Kruis biedt hulp Overal waar hulp nodig is. Geef daarom gul Jubilerende bestuursleden bij de Zuivelfabriek Woensdag werd in intieme kring het feit herdacht, dat de heren A. Loonen Oostrum en G. Wismans Merselo 25 jaar bestuurslid waren van de zuivelfabriek Venray. Tevens herdachten op deze dag dhr. Peters Oirlo (lid van de raad van toezicht) en de voorzitter H. Asselberghs hun 30 en 34 jarig be stuurslidmaatschap van de fabriek. De jubilarissen werden allen een klein geschenk aangeboden. Pater Aegidius Versluys ofm. benoemd tot pastoor Pater Aegidius Versluijs oud ka pelaan van het Rectoraat van O.L. Vr. v. Zeven Smarten, die in sep tember van het vorige jaar naar Australië vertrok als geestelijk ver zorger van de Nederlandse emi granten werd benoemd tot pastoor van de St Marle kerk te Border- town, zuid Australië. Het nieuwe adres is thans: Pater Aegidius Versluijs ofm. St. Mary's Catolic Church. Bordertown S.A. Australië. Gouden bruiloften uitgesteld De gouden bruiloften van de echt paren Jacob Geurts-Crooijmans aan het Veulen en van J. Crooijmans Thielen aan het Overbroek, die aanvankelijk deze week gehouden zouden worden zijn door omstan digheden uitgesteld tot nader te bepalen datum. Terug uit de missie Br. Aquinis Ciaes van de Broe ders van Liefde, keerde zaterdag terug uit de missie van Indonesië voor een korte vacantie in zijn ge boorteplaats Venray. Uw Roode Kruis is zonder overheidssteun Zelfstandig en onafhankelijk. Uw vrijwillige gift is onmisbaar Ouden van dagen op stap De ouden van dagen van de pa rochie Leunen hebben het voor nemen gemaakt ook dit jaar weder om een reis te gaan maken en wel naar Rotterdam. De voorbereidende werkzaamheden zijn reeds in volle gang. De oudste deelneemster aan deze tocht is mej. Hezen-Verdellen van het Laagrlebroek die op 18 juni 90 jaar zal worden. Brand Woensdag was er alarm voor een bosbrand in de bossen langs de H< opweg. Een kleine hectare ging verloren, voordat Venrays brand weer de brand bedwongen had. Gevonden stuk balatum, J. Rongen Brukske C 77; portemonnale m. inh., H. Ja cobs, Julianasingel 46; zwart kin derfietsje, v. Haren, Kempweg 25; geldbedrag, Willems, LangeweglO; beige handschoen, Knoet, Merselose- weg 32: zwarte damesglacé, Peters, Past. Ruttenstraat 14; boekentas, J. Janssen, Landweertweg 5; zeem lederen handschoen, Merseloseweg 24a; 1 paar zwarte damesglacé's, v. Opbergen Hoenderstr. 18; blauwe jongenspet, Selder, Wilhelminastr. 35; rijwieltas, Geurts, Heide; ball point, Verstraelen, Burgem. vd.Loo- straat 6; boekje met loten, Jennis- kens, Veltum L 69; groene autoped, rozenkranszakje, witte woll. hand schoen en kinderwantje, Politie bureau; bankbiljet van waarde, Volleberg, Langeweg 54; doublé armband, Stoks, Leunseweg 13a; damesmuts, Lindsrs, Overl.weg. U geeft toch.... voor uw Roode Krnis Nieuwe minderbroeders Door de Hoogeerwaarde Pater Provinciaal, werden op het Lyceum alhier, acht studenten voor de Min derbroedersorde aangenomen. Zij zullen in september intreden in het noviciaat. Derde Orde-mededeling Hiermede herinneren wij er U nogmaals aan, dat op zondag 14 juli de districtsdag gehouden wordt in Roermond in de kapel „In 't Zand". 'sMorgens pl.m. 9 uur (het juiste uur van vertrek wordt nog bekend gemaakt) vertrekken we van hier naar Roermond, alwaar om 11 uur een plechtige hoogmis wordt opge dragen. Om 2 uur zal in het processie park een spreekbeurt gehouden worden door een priester en een leek. Om pl.m. 4 uur vertrek van uit Roermond, waarna enige mooie plekjes in Midden-Limburg (we denken aan Thorn en Asselt b.v.) zullen bezocht worden. Teneinde ervan verzekerd te zijn, dat we over voldoende autobussen kunnen beschikken, is het zeer ge wenst, dat zij die deze tocht mee wil len maken zich vóór of op zondag 26 mei aangeven op de bekende adres sen. Het reisgeld f 4, moet bij de aangifte worden voldaan. Ook niet- leden van Derde Orde zijn van harte welkom. Inwoners uit Leunen, Veulen en Castenray, kunnen vanaf hun woon plaats deze reis meemaken, terwijl één bus over Oostrum en Wanssum naar Roermond gaat. WIJNHANDEL Specialiteit: Verkrijgbaar bij B. KRUYSEN Wijnhandel-Slijterij Grote Markt 15 Tel. 971 Opstel- en tekenwedstrijd De inzendingen voorde door het Oranje-comité en ons blad georganiseerde wedstrijd in tekenen en opstellen, blijken tegen te vallen. Men had ge dacht, dat de Venrayse jeugd van 13 t/m 17 jaar, hiervoor meer belangstelling zou heb ben. Nu is het zeker waar, dat de paasvakantie niet direct gunstig was voor deze wed strijd en dat de propaganda op de scholen eerst laat be gonnen kon worden. In overleg met het onder wijzend personeel is nu be sloten, tot en met 27 mei a.s. gelegenheid te geven, alsnog tekeningen en opstellen in te leveren. Tekenpapier volgens de vast gestelde maten is verkrijgbaar bij firma van den Munckhof. Opstellen moeten gemaakt worden op papier, dat aan een kant beschreven wordt en waar langs de beschreven kant een ruime marge overblijft voor de jury. Jongelui, toon dat je over Venray nog wel een en ander schrijven kunt en er zijn tal van mooie plekjes om te tekenen of typen om te schet sen. Stalgenoten betwisten elkaar de eer. Donderdag 9 mei jl. werd te Roermond de Centrale Stieren- keuring van het M.R.Y.-veeslag voor Limburg gehouden. Door de K.I.-verenlging van Ven ray werd aan deze provinciale vee show met 5 stieren deelgenomen. In rubriek I nam genoemde ver eniging deel met de jongste stier Mietje 9's Cesar, die een zeer eer volle 2a-premie verkreeg. Zijn vader is de stier Cesar, die in 1956 het kampioenschap op zvjn naam kreeg; zijn moeder is een dochter van de bekende Bora's Paul. In rubriek VI vertegenwoordigde Martha 10's Doel de Venrayse ver eniging en wist In deze rubriek een 2a-premie te behalen. In de laatste rubriek, waarin alle stieren met een leeftijd ouder dan 4 jaren deelnamen, zagen we een felle strijd,om de.begeerde prijzen. Niet minder dan 3 oud-kampioenen zetten hier hun beste beentje voor. Van Venrayse zijde werd in deze rubriek deelgenomen met Mia's Paul, Cesar en Leida ll's Roland. Mia's Paul en Cesar gingen al direct aan de kop van dit impo nerende gezelschap, doch na plaat sing werden juist deze twee dieren nog eens aar. een zeer critische beoordeling onderworpen. Nadat de jury geruime tijd had beraadslaagd, werd uiteindelijk Ce- sar vóór Mia's Paul in deze rubriek aan de kop geplaatst. Beiden ver kregen een la-premie. Wij kunnen ons met deze:beslis sing van de jury waar het een zuivere exterieur-keuring is ver enigen, doch wanneer wij de vita liteit van Mia's Paul bekijken, op zijn voor stieren reeds oude leeftijd (8 jaar), dan hopen wij toch, dat de veehouders van Venray met de veefokkerij hier zeer veel rekening mee zullei. houden. Leida ll's Roland, een mooie ge lijnde typhche stier, kwam in zijn ontwikkeling juist iets te kort en behaalde in deze zware rubriek een 2a-premie. Al met al bestond deze rubriek uit een groep stieren, die voor de veefokkerij in Limburg van grote betekenis kan zijn! Zaterdag 25 mei A.s. Zaterdag vieren onze kinde ren weer de Werelddag van de H. Kindsheid, die in 1950 door onze H. Vader de Paus werd ingesteld. De H. Vader verwacht hiervan dat door extra gebed en offer van uw kin deren, ontelbare kleinen in de mis sielanden de blijheid en het geluk zullen ontvangen van het H. Geloof en de vorming tot echte Christenen. Leert uw kinderen bidden en of feren voor de missie' Op school hebben zij een spaarzakje mee naar huis gekregen, waar zij ook wat van hun eigen spaarcentjes in kun nen doen. Dit spaar-envelopje moeten de kinderen op de kindsheiddag dicht geplakt meenemen naar de H. Mis en dan wordt hun geldelijk offertje voor de missie neergelegd aan de voeten van het Goddelijk Kind. Zijn uw kinderen volgens de wens van onze H. Vader reeds ingeschre ven als lid van het Pauselijk Ge nootschap van de H. Kindsheid? Bij gelegenheid van de Kindsheid dag wordt er voor al de kinderen in Venray onder schooltijd ook een mooie film vertoond. Zij moeten dan wel 25 cent meebrengen, de kinderen van de Bewaarschool en de le en 2e klas slechts 15 cent de opbrengst ervan is ook voor de Missie. Od gelukken Op de Stationsweg werd Donder dagavond het 8-jarig dochtertje van de familie de K„ door een motor aangereden. Met hersenschudding werd de kleine overgebracht naar het ziekenhuis alhier. De heer I. Min, loeg tijdens het kloven van hout ijn rechter duim af. Na in het ziekenhuis ver bonden te zijn, kon hij naar huis terugkeren. S. kwam donderdagavond, door dat zijn bromfiets slipte, zodanig te vallendat hij zijn arm brak en zijn brommer flink beschadigd werd. te Ysselsteyn Binnenkort zal er in Ysselsteyn een Paapje en een Kardinaal te bezichtigen zijn op een grote ten toonstelling. Zij zullen daar staan o.a in gezelschap van een drie teen- meeuw, een pestvogel, witte mus sen enz. Hieruit blijkt al, dat het Paapje en de Kardinaal bij natuurvrienden welbekend zijn als vogels, althans van naam. In levende lijve komt men deze vogels echter helemaal niet ofwel zeer sporadisch tegen. Daarom wordt van 2 tot 16 juni in Ysselsteyn een dergelijke ten toonstelling gehouden, waarop men bijna 500 van deze zeldzame vogels in geprepai eerde toestand kan gaan bezichtigen en bewonderen. Het zijn deels beschermde en deels vrije vogels uit het eigen land en uit de tropen. Om enkele voorbeelden te noe men: de bosrietzanger, de rotkop- klauwier, het vuurgoedhaantje, het witgesternde blauwvosje, de aal scholver, de witte ekster, pinguins enz. Deze collectie opgezette vogels komt van pastoor Am. Janssen uit Holtum. Deze leerde tijdens zijn Roldukse leeraars jaren het geheim van het opzetten van kleine vogels van de bekende pastoor Nillissen en dit werk werd hem naderhand tot een dergelijke liefhebberij, dat hij thans een prachtige collectie van de meest fraaie exemplaren verzameld heeft. Toen hij onlangs met deze vogels in zijn standplaats een tentoonstel ling hield, trok deze dermate de aandacht, dat er zelfs een radio intervieuw uit volgde. Ook „buitennissige" exemplaren zijn langzamerhand bij de collectie gekomen zoals een kruising tussen een kanarie en een mus, een goud vink en een putter en een kanarie en een sijsje. En nu deze tentoon stelling de eerste twee weken van juni naar Ysselsteyn gaat komen, zullen ook ongetwijfeld in deze contreien velen zijn, die al dit moois eens van dichtbij willen zien. De expositie is dagelijks tot 11 uur 'savonds geopend en desge wenst wordt men er met verklaring door deskundigen rondgeleid. Omdat onder de vogels vele wet telijk beschermde exemplaren aan wezig zijn, wordt deze tentoonstel ling gehouden met hoge goedkeu ring van het Ministerie van O.K. en W. Scholen en verenigingen zullen ook zeer gebaat kunnen zijn met een bezoek aan deze unidke expo sitie. De baten ervan komen ten goede aan de kerk te Ysselsteyn (niet IJsselstein). 1 Juli nadert, en daarmede het tijdstip dat de huren verhoogd zul len worden. Intussen is tussen werk gevers en werknemers de strijd be gonnen over de loonsverhoging. De regering die gepoogd had de ver antwoordelijkheid voor de huur- compensatie af te wentelen op het bedrijfsleven, kreeg nul op het re quest, daar beiden, zowel werkge vers als werknemers, niet tot over eenstemming kwamen. De regering heeft dus zelf dienen te beslissen. Dat is inderdaad dan ook gebeurd en de volgende regeling is getroffen: Alle loontrekkers krijgen een bij slag van 2 percent op de rechtens geldende lonen met een minimum van f 2,10 voor de 5e en 4e ge meenteklas (f 2,60 voor de 3e en 2e klas en f 3,10 voor de le klas) en een maximum van f 4. Jongeren beneden 23 jaar ongehuwd en geen kostwinner krijgen deze bijslag niet. Misschien, dat de kinderbijslag iets verlaagd wordt. In Venlo zal met ingang van September wederom een kweek school voor katholieke onderwijzers worden geopend. De vooroorlogse toestand wordt dan weer hersteld. Een verzameling bommen van om en nabij de 4000 kg vloog maan dagmiddag nabij de Weilse hut de lucht in. De bommen welke daar ter plaatse gedemonteerd worden door de hulpverleningsdienst, kon den schijnbaar de vrijheid niet ver dragen. Persoonlijke ongelukken deden zich niet voor. En de kleine heidebrand jes welke ontstonden door de rondvliegende gloeiende scher ven werden geblust door de in vol alarm uitgerukte Nederlandse en Duitse brandweren, die meenden, dat daar een vliegtuig neergestort was van het vliegveld Laarbruch. 't Is maar, dat U het weet, maar minister Hofstra, zet alle po gingen in het werk om de ontwer pen voor nieuwe wetten op de in komsten-, loon-, vermogens- ven- nootschap- en dividendbelasting, nog dit jaar in te dienen. De on- gehuwden zullen voorlopig niet op genade behoeven te rekenen. En dan zijn we van de week met elf miljoen op een kluitje ko men wonen. In 1897 waren het er nog 5 miljoen, die zich Nederlander mochten noemen. Nu 60 jaar later zijn bet er elf. We zijn nu niet al leen het dichtst bevolkte land van Europa, maar ook dat met de snelste groei. voor Nu de noodwet Kinderbijslag Zelfstandigen weer voor een jaar verlengd is en er nog al wat ver anderingen zijn aangebracht, lijkt het ons niet ondienstig de voor naamste bepalingen dezer wet on der de aandacht van onze lezers te brengen. Zoals bekend regelt deze wet de uitkering van kinderbijslag aan de zelfstandige, wiens inkomen een bepaalde grens niet overschrijdt en die tenminste drie kinderen heeft of onderhoudt of onderhoudt, waar voor aanspraak op kinderbijslag bestaat. Wie is zelfstandige Zelfstandige heet iedere Neder lander, die in Nederland woont en daar anders dan in loondienst (dus anders dan krachtens een arbeids overeenkomst) 'n bedrijf of beroep uitoefent, mits hij of zij geen amb tenaar is en ten tweede, niet met arbeider in de zin van de Kinder bijslagwet is gelijkgesteld (kleine aannemers, thuiswerkers, provisie reizigers enz Met Nederlanders worden gelijk gesteld Belgen en Fransen, die in Nederland wonen. Er zija uitzonderingen. Niet onder deze wet vallen zij, voor wie het zelfstandige bedrijf of beroep slechts een bijkomstige bron van inkomsten vormt. Verder zij, die hoewel tot arbeid in staat deze regelmatig nalaten, dat zijn dus de a-socialen. Inkomstgrenzen en uitkering. Alleen de zg. kleine zelfstandigen hebben recht op uitkering, indien zij tenminste 3 kinderen hebben of wel onderhouden en wier inkomen bepaalde grenzen niet te boven gaan. Het recht op kinderbijslag bestaat bij een jaarlijks inkomen van niet meer dan f 3200 en tenminste 3 kinderen, van het derde kind af. Twee kinderen maken geen aan spraak. Indien er 4 kinderen zijn, ligt de grens op f 3400 van het 4de kind af. Niet meer dan f 3600 en 5 kin deren, van het 5de kind af. Niet meer dan f 3800 en 6 kin déren, van het 6de kind af. De grens klimt dus steeds op met f 200 en een kind. Hoeveel kinderbijslag De kinderbijslag bedraagt voor 't derde kind f 0.35 per dag per kind eh voor het vierde kind en volgende kinderen f 0.51 per dag per kind, zondagen tellen voor de berekening niet mee. Als wij u tenslotte nog vertellen, dat hij of zij die meent in aanmer king te kunnen komen voor kinder bijslag zich moet vervoegen bij de Raad van Arbeid (of desgewenst een aanvraagformulier kan halen bij een der postkantoren) hebben wij u wel de meest urgente bepa lingen uiteengezet. Er bestaan natuurlijk nog diverse administra tieve bepalingen, die nagekomen moeten worden, doch deze worden vanzelf opgelost indien men een aanvraag ter behandeling afgeeft. van 10 t/m 16 mei 1957 GEBOREN: Dircks Leonardus, Oirlo E 74a Janssen Franciscus, Kruisstraat 16 Huwaë Johannes, wnrd. Vlakwater Direks Christina, Kruisstraat 1 Coopmans Herman, Oostrum D 21 Broers Wilhelmus, Mersel.w. nw. 5 Jans Antonius, Kruisstraat 36 Verblakt Martina, Stationsweg 37a Hermans Maria, Heide L 86 Voesten Catharina, Vierlingsbeek van Meijel Anna, Leunen K 68a Hubers Martinus.Timmermannsweg Kleeven Hendrikus, Meerlo Peters Antonius, Timmermannsweg van den Eisen Petronella, Meerlo OVERLEDEN: Raijmakers Petrus, 85 jr. Nijmegen Brunsmann Maria, 85 jr, Tegelen. ONDERTROUWD: Poels Peter, 29 jr, opperman te Horst en Jacobs Huberdina, 25 jr, Oostrum C 56. Laurense, Theo A., 30 jr, procu ratiehouder, Hofstraat 3 en van der Vorst, Maria E.J.P., 27 jr, Min. Ch. Ruysstraat 12 Thuijls, Peter J.A., 27 jr, boek houder, Stationsweg C 4 en Jennis- kens, Johanna W., 20 jr, Maashese- weg 23 van Well, Peter J.G., 29 jr, land bouwer, Veltum L 5 en Pouwels Gertruda H.A., 24 jr, Deurnesew. 8 Cox, Willem Th., 26 jr, tuinder te Horst, Tienrayseweg 9 en Camps, Maria J.G., 25 jr, Oostrum D 19a GETROUWD: Classens, Hendrikus 23 jr., kui kenbroeder en Verschuuren Agnes, 21 jr., z.b. beiden te Venray. Versteegen, Peter, 32 jr, land bouwer en Verlinden, Petronella, 33 jr., z.b. beiden te Venray. Philipsen Joseph, 25 jr. z.b. en van Dijck, Josephina, 25 jr. z.b. beiden te Venray. Fleurkens, Willem, 25 jr. textiel fabrieksarbeider en Arts, Catharina 23 jr., z.b. te Venray. Pelzer, Wilhelmus, 25 jr., schoen- hersteller en Rongen Johanna, 20 jr. fabrieksarbeidster belden te Venray. Raijmakers, Petrus 23 jr., elec- tricien en Janssen Wilhelmina 22 jr., naaister, beiden te Venray. Dankbetuiging Voor de blijken van deelneming tijdens de ziekte, het overlijden en de begrafenis van onze geliefde vader en grootvader FR. M. BONANTS zeggen wij hartelijk dank, in het bijzonder aan de Eerw. Geestelijken Smakt, Dr. Vercauteren, Zuster v. h. Groene Kruis en de buurt. Familie Bonants Smakt, mei 1957. in verband met Koninginneverjaar dag moeten vóór 26 mei ingediend worden bij dhr. H.Driessen, Lange weg, penningmeester Oranjecomité. SWALMEN Opgave voor deelname aan de vakantieweek te S wal men, voor jongens die nog niet met vakantie in S walmen zijn geweest, is tot 1 juni opengesteld bij Ant. v. Soest, Vlakwaterweg 2, Venray. Op 25 mei a.s. hopen onze lieve Ouders August A. N. van Bergen en Tonny Stiphout hun 25jarig huwelijksfeest te vie ren. Nog vele jaren worden hen toegewenst door hun dierbare kin deren. Venray, mei 1957 Pastoor Ruttenstraat 10. Dankbetuiging Voor het hartelijk medeleven tij dens de ziekte en de buitengewo ne belangstelling bij de begrafenis van mijn echtgenoot, betuig ik U allen, ook namens mijn kinderen, hartelijk dank. Stationsstraat 9 partij biggen J. Willems-Claes, Weverslo. Te koop z.g.a.n. kinderwagen Oude Oostrumseweg 7. Dankbetuiging Hiermede betuig ik mijn dank, ook namens familie, aan allen, vooral de buurt, voor de belang stelling getoond bij mijn terugkeer uit de Missie. Wegens familiefeest is onze winkel dinsdag 21 mei gesloten J. Bos-Janssen Ysselsteyn A.s. Donderdag 23 mei zitting voor pedicure en voetbehandeling van 1.306.30 uur in Restaurant Janssen, Stationstraat 1, Venray. Pijnloze behandeling van alle voetkwalen, eelt, likdoorns, kalk en ingegroeide nagels, voetwratten gipsafdrukken, steunzolen, elast. kousen. Opgegeven adressen voor beh. aan huis worden na zittingstijd in volgorde afgewerkt. Medisch ged. voetspecialis VENLO Tel. 04700—2582 vanaf 1 januari 1957 bij de de spaarbank voor iedereen r^t Boerenleenbanken Venray, Leunen, Merselo, Oirlo, Oostrum, Castenray

Peel en Maas | 1957 | | pagina 2