I biiiwwooÉuis Voetverzorging SPORT L. J. A. COENEN, arts net meisje voord. enn. Flngge jongen 14-15 j. Operettecostnnms Twee aette jongens J. Woltering C6CPI Gevestigd per 15 maart: Gevonden: Ploimveehonderg moet terug naar de productie van 1955. Burgerlijke Stand Venray ADVERTENTIËN Anna Maria van ïegdiel Woningruil Gras- en Klaver zaden Tuinbouwverenig. Leunen Yeeverzekering Ysselsteyn Zaadhandel „Venrayri Slagerij 1 m iki groot wo VENRAY Henseniusstraat 13a Spreekuren dagelijks 9 tot 11 uur. Spreekuren Soc. Char. Centrum De spreekuren van het Dek. Soc. Charitatief Centrum, zijn voortaan 's woensdags en Donderdags van 10—12 uur v.m. Geslaagd Aan de Technische Hogeschool te Delft, slaagde deze week onze dorpsgenoot Martin Janssen, Paters laan, voor werktuigkundig ingenieur. Veilig verkeer De bromfietscursus is en blijft een succes. Zo werd in Ysselsteyn al weer een examen gehouden, waaraan 52 deelnemers getest wer den op hun parate kennis van de verkeersregels. Er waren slechts 4 gezakten en wel de nrs. 15, 20, 43 en 44. Weer een mooi succes dus, dat de veiligheid van het verkeer alleen maar ten goede kan komen. Heeft men bij de jeugd en de bromfietsers zulk een succes, met de motorrijders en automobilisten gaat het slechter. Inplaats, dat deze heren de kans ook aangrijpen om op een prettige en aardige manier, niet alleen zich zelf beter te wa penen in het verkeer, maar het ge hele verkeer veiliger te maken in deze streken, doet men niets. In andere plaatsen is de „rijdt veilig" actie een doorslaand succes. Trouwens iedere Venlose wagen toont vol trots zijn embleem. De Venrayse autobezitters schijnen dat niet nodig- te hebben. Ze kunnen zich nog beteren door zich nog op te geven. Waar en hoe zegt achterstaande advertentie. ONGELUKKEN. Een paard, het trekken van de wagen moe, sloeg aan de Broekweg op hol, waarbij niet alleen de ge laden gier ton de vreemdste caprio len maakte, maar bovendien enkele bomen vernield werden en enkele palen van het electriciteitsnet het moesten ontgelden. Toen men het dier op de Landweerdweg eindelijk tot stilstand bracht, hadjhet een aar dig spoor van vernielingen achter zich gelaten. Op de weg naar de Rips slipte woensdag de auto van dhr. J., die enkele malen over de kop vloog. De wagen had nogal wat materiële schade. De bestuurder kwam met de schrik vrij, maar de naast hem zittende echtgenote brak het sleutel been. In Merselo kwam het 9-jarige meisje op de weg van de kerk naar huis van de fiets te vallen, door dat haar stuur omsloeg. Met been breuk werd zij overgebracht naar het ziekenhuis. De landbouwer G. aan het Veulen verloor enkele koeien door dat er kortsluiting ontstond in de stal en de dieren geëlectrocuteerd werden. De destructor in Son was er goed mee. Carnavalsavond voor leerlingen van de Mater Am&bilisschool. Het bestuur van de Mater Ama- bilisschool organiseert op donder dag 28 febr. voor haar leerlingen een carnavalsavond in Prinsenhof. De school telt thans 140 leerlin gen en inviteren voor die avond ieder een vriend of verloofde. LAATSTE TWEE-PREEK STOELEN GESPREK OVER Humanisme en Bond van Sexuele Hervorming a.s. Dinsdagavond om 8 uur zal in de Parochiekerk van Venray een vervolg gegeven worden op het ge sprek over moderne huwelijkspro blemen. Er zal vooral gesproken worden over de activiteit die de Bond van Sexuele Hervorming ook in Lim burg ontwikkelt op het gebied van geboortebeperking, en een hervor ming over het gehele terrein van het sexule leven. Haar ideeën zijn zeer duidelijk ongodsdienstig-humanistisch. Zij verkondigt aan de mensen dat zij de knellende banden van een ver ouderde moraal maar moeten ver breken, dan zullen zij gelukkig zijn en gezond De sterke activiteit van deze Bond, ook in onze streken (in Ven ray alleen nog maar door foldertjes, die in de brievenbus worden ge deponeerd, met reclame voor boeken over deze onderwerpen) is een van de meest zorgwekkende verschijn selen van de toenemende zeden verwildering van het ogenblik. Gehuwden, en zij die voornemens zijn te huwen dienen goed op de hoogte te zijn betreffende de acti viteit van deze Bond, en hoe hun houding moet zijn, willen zij het huwelijk, het gezin en de opvoeding van de jeugd gezond houden en wel in christelijke zin. De paters zullen een christelijke oplossing proberen te geven voor de onge twijfeld grote sexuele riood bij vele mensen en in vele gezinnen. Ze hebben vooral de ontstellende nood belicht die er heerst in de de zg. „onderontwikkelde gebieden twee derde van heel de wereld bevolking moet bijna voortdurend honger lijden, in ellendige krotten en hutten wonen, bijna alle genees kundige hulp missen en is zo on wetend, dat men zelfs niet kan lezen en schrijven. Kunnen wij wel onverschillig ons welvarend leventje voortzetten? Kunnen wij werkelijk niks doen om die mensen te gaan helpen? Als die mensen merken dat de Christenen in het Westen niet alleen naasten liefde preken maar ook werkelijk de naastenliefde beoefenen, zullen zij zich eerder tot het Christendom bekeren en niet in de klauwen van het Communisme terecht komen. Dat de jongeren zo aandachtig luisterden bewees weer eens te meer, dat onze jeugd niet zo opper vlakkig is, gelijk velen beweren. Er staan voor dit seizoen nog forum-avond en een film-avond op het programma. Zonder moeite hedde niks... en as iederiën 't an 'n andere overlöt um mit te doen an de Vastelaovesoptocht, trekt t'r gènne Doet zelf mit, geft ow op en ge zut zien wat lol ge hèt. JEUGD-FORUM De wereldreizigers Jan Glissenaar en Peter Pennarts hebben op 14 februari voor een goed bezette zaal „Wilhelraina" met woord en beeld verslag uitgebracht van hun erva ringen op hun reis per jeep door Afrika en Azië, De torenbouw en bouw nieuwe kerken Als we een tekort hebben aan goed verzorgde kerken loopt 't mis. De kerk is nu eenmaal 't tref punt van ons gelovigen. 't Is daarom, dat we telkens in ons blad weer Uw aandacht vragen voor de kwartjes-actie. Het doet goed te horen, dat in 1957 voor de torenbouw en de bouw nieuwe kerken, in de parochie St Petrus Banden reeds meer dan f 1.200 gulden is bijeengebracht. Volgens 't Secretariaat zijn er gezinnen bij, die voorbeeldig de kerkenbouw weten te gedenken. Deze gezinnen schijnen hiervan gemaakt te hebben,, een „gewone wekelijkse uitgaven". Op deze meinier doet 't geen pijn en U doet er toch een goed werk mee. Stimuleer het zware werk van onze Deken ,de Torenbouw" door „allen" regelmatig een kwartje per week te geven of meer. De collectant(e) komt het graag bij U halen. O. en O. Dinsdag a.s. zal O. en O. de Jonge Spelers wederom op laten treden met „Engelen zonder vleugels" Gezien het grote succes van de vorige jaren zal deze klub het niet aan belangstelling ontbreken. Kieke Is goed.... Mitdoen baeter.... Zeker ien de V ast elao vesopto cht Doet mit, mit ow vereniging, mit ow kameruij, of alliën. Ideeën gift ow merge de advieskommissie. Hedde al aafgesproke hoe ge mit doet an de Vastelaovesoptocht? Doet 't now en geft ow merge op bej de advieskemissie ien de Zwaan Ongeluk Maandag reed de bromfietser M., verblind door een tegenligger, tegen een voetganger. Hij maakte daarbij zulk een ernstige val, dat hij met een gapende hoofdwonde bleef lig gen en naar het ziekenhuis ver voerd moest worden. ONGEVAL IN OIRLO Donderdagmiddag heeft in Oirlo een ernstig ongeval plaats gehad, Men is daar rond de kerk de nieuwe waterleiding aan het leggen, waarbij enkele arbeiders een stuk ijzer in de grond aantroffen. Het werd er uit gehaald en opzij ge gooid. Het stuk ijzer bleek echter oorlogstuig te zijn, dat bij aan raking van het trottoir met een luide knal uit elkaar sprong. De arbeider A. Vermeulen, die op enige afstand daarvan aan het werk was, werd door rondvliegende scher ven zo ernstig in het onderlijf ge troffen, dat hij ter plaatse door Pastoor Vervoort, van het H. Oliesel werd voorzien. Hij werd overge bracht naar het Ziekenhuis. Het ongeluk, dat diepe indruk heeft gemaakt in Oirlo, gebeurde even nadat de school was begonnen. Enkele minuten van te voren had den nog tientallen kinderen op de plaats van het ongeluk naar het graafwerk staan kijken. In de omgeving van de kerk zijn verschillende glasruiten versplin terd, terwijl ook scherven in de huiskamer der familie N. terecht zijn gekomen. Verplicht verkeersonderwys op de lagere scholen Binnen enkele weken gaat het wetsontwerp tot het verplicht stel len van verkeersonderwijs op de lagere scholen bij de Staatsdruk kerij de deur uit. Het zal waarschijnlijk weinig hin dernissen ontmoeten op de weg naar afkondiging in het Staatsblad. Wanneer dat gebeurd is, zal er echter geen nieuw vak op het les rooster verschijnen. Voorzover dat nog niet gebeurd is, wordt „ver keer" toegevoegd aan „aardrijks kunde"' zoals destijds het Verbond voor Veilig Verkeer heeft geadvi seerd. autowiel-dop, Jeuken, Boshuizen C58 zw. damesbeurs m. inh., Bertrams, Oud Oostr.weg 32; muntbiljet W. vd. Voorn, Oranjestr. 32; Lourdes- rozenkrans. Postkantoor; blauwe alpinomuts, Jeuken, Castenray G15a wit kindersokje, Eibers, Hoenderstr. 56; broche, Willems, Servatiusw.21; br. sjaal, Hendriks, Hoenderstr. 32; zw. dameshandschoen, Bosschops, Orajestraat 17; halskettinkje, Jans sen, Paterstraat, 5a; blauwe porte- monnaie met inhoud, J. Lucassen, Wilhelminastraat 45; roodgr. sjaal, Vermeulen, Marijkestraat 16; bruine heren-glacé, Custers, Smakterw. 2; grijswollen handschoen, Kremers, Overl. weg 27; kinderbeursje met inhoud, Frans Michelsstraat 15; tabakspijp, br. kinderhandschoentje, passer, bruine glacé, 2 Lipssleutels, wollen das. groene kinderhandsch. en blauwe want, Politiebureau. Verkeer naar Venlo reed in Grubbenvorst verkeerd Het is de A.N.W.B. gebleken, dat het herhaaldelijk is voorgekomen, dat verkeer uit de richting Lottum te Grubbenvorst de verkeerde rich ting naar Venlo insloeg. Grubben vorst ligt in de toeristisch belang rijke route langs de westzijde van de Maas, met vele kastelen of de ruïnes daarvan. De A.N.W.B. heeft thans een nieuw, opvallend blauw richtingbord te Grubbenvorst geplaatst met de verwijzing „Venlo", dat is uitge voerd in reflecterend materiaal, zo dat dit opschrift ook bij duisternis al van verre te lezen en verkeerd rijden met alle gevaren van dien - is uitgesloten. Eerste beurs van nertsvellen te Venlo De eerste beurs 'van nertsvellen, die dinsdag in American te Venlo begon en tot en met donderdag duurde bleek de eerste dag reeds aan zijn doel te beantwoorden. De belangstelling was zeer groot eri beperkte zich niet tot ons land, Ook uit Duitsland en België kwa men handelaren de partij bezien en betasten en de organizator van deze beurs, de heer G. Sroeets, zag zijn moeite beloond met biedingen, die de minimumprijzen behoorlijk overtroffen. In totaal waren er ongeveer 5000 vellen bijeen, voor het merendeel in de standaardkleuren bruinzwart. Limburg verwacht voor zijn fok kerij meer subsidie van de provin cie, terwijl ook op andere wijze gestreefd wordt naar versterking der geldmiddelen. Het sperma- onderzoek bij jonge hengsten, hoe gewenst ook geacht, stuit op prac tischemoeilijkheden, zodat 't (nog) niet toegepast kan worden. S.V.V.-nieuws Zohdag j.L hebben we een aar dige wedstrijd gezien, waarin voor al oüze voorhoede opviel door haar schotvaardigheid en snel reageren. Trouwens de 5—4 overwinning geeft wel aan, dat Lindenheu veis doel menigmaal gevonden werd, maar toont van de andere kant, dat onze achterhoede het de keeper, die"nog altijd last heeft met zijn zenuwen het niet gemakkelijk heeft gemaakt. Zondag a.s. mag men tegen R.K. D.E.V. proberen, of men dat spel letje herhalen kan. Venray 2 gaat naar Blerick en kan laten zien. dat de vacantie van zondag nieuw herstel van krachten heeft gegeven. Venray 3 krijgt hier om 12 uur Wittenhorst 3 op bezoek en moet het beter doen dan afgelopen zon dag, toen men in Melderslo de zege moest laten. Met 5—3 werden de junioren daar verslagen. En Venray 4 mag uitrusten van de ovei winning op RKLVV, dat met 3—1 verslagen werd. O.L. Heer schonk ons een zoontje ARNOLD Harry Gielens Mia Gielens-Aarts Otautau S. Isl. New-Zealand. 'nen Optocht trekt nie vanzelf dor motte an mit doen.... Doet zelf mit: ien ow vereniging, ow klup, of alliën.... As we allemöl wat doen gaodde wat belaeve.... SLIPGEVAAR Auto in kanaal3 doden Op de weg langs de Zuid-Wilems- vaart in Beek en Donk is woens dagmiddag een personenwagen met 4 inzittenden geslipt en in het ka naal gereden. Alléén de bestuurder van de wagen, de 49-jarige banket bakker W. Peters uit Helden-Pan- ningen, die zich uit de auto wist te bevrijden, kon met touwen op de wal worden gehaald. Enkele minuten later kwam het stoffelijk overschot van zijn echtgenote., de 42-jarige Maria Peters-Creemers boven water. Toediening van zuur stof mocht niet meer baten. Ook de twee andere Inzittenden, schoonouders van de heer Peters, de 67-jarige J. Cremers en zijn 61- jarige echtgenote H. Cremers-S chaf fers uit Venlo, kwamen om het leven. Zij werden dood in de wagen aangetroffen. De heer Peters, die op weg was naar Amsterdam voor de opening van een nieuwe zaak, is met een ernstige shock in het ziekenhuis in Helmond opgenomen. Het echt- aar heeft vier zoontjes. TREKPAARD-FOKKERIJ Limburg bezit een beste collectie trekpaard-hengsten, beter dan enige provincie, was de conclusie die te trekken viel uit de discussies en de verslagen in de algemene leden vergadering der provinciale af deling der Koninklijke Vereniging ,Het Nederlandsche Trekpaard", maandag te Roermond gehouden onder leiding van voorzitter Ant. Poels. De heer Poels is tevens voorzitter van de vele beste hengsten bezit tende associatie te Venray in Noord- Limburg, naast welke bekende fokhengsten door een particulier in 1956 geplaatst is de nationale kam pioen Quarré. Dit gebaar werd door voorzitter Poels blijkbaar zeer gewaardeerd, mede hieruit blijkt de goede belang stelling in de paardenfokkerij in deze provincie. Het aantal leden der afdeling toonde een kleine vermindering; er werden enkele merriën meer ge dekt. Doch het gemiddelde gehalte van beide categorieën is beter ge worden. Het paard kan niet gemist worden; dat is in het natte 1956 nog weer duidelijk gebleken, toen het herhaaldelijk de tractor te hulp moest komen. En hoe zal het wor den als de benzinekraan ooit on verhoopt helemaal wordt dicht gedraaid? aldus secretaris Chr. Bertjens in zijn jaarverslag. Met belangstelling wordt uitge zien naar de fokresultaten van Limburgs beste hengsten. Want ook Zuid-Limburg doet mee: dit heeft een der meest op de voorgrond getreden jonge hengsten uit Zee land aangekocht. Na zeven zeer hoopvolle maan den in de aanvang van 1956 met hogere prijzen dan in vorige jaren is de situatie in de pluimveehoude rij in de tweede helft van dat jaar uitermate slecht geworden, een tuatie, die zich nog steeds hand haaft. Wel heeft de pluimveehouderij in het afgelopen jaar met een export ter waarde van 470 millioen gulden weer veel bijgedragen tot de wel vaart, maar voor de boer bracht het ei boven kostprijs inclusief het arbeidsloon nauwelijks iets op voor hem als bedrijfsleider, om van ri sicodekking niet te spreken. Dit sombere beeld gaf de heer Dings, woensdagmiddag te Roer mond in de vergadering van de Pluimveehoudersbond van de LLTB als de laatste vergadering van de Limburgse Veeteeltdagen. Als zijn persoonlijke mening stel de de heer Dings, dat de Neder landse pluimveehouder zelf veel tot deze situatie heeft bijgedragen en door het te hoog opvoeren van de produktie: in november en de cember 1956 alleen reeds werden 140 miljoen eieren meer geëxpor teerd, dan in het voorafgaande jaar in dezelfde maanden en wel 628 miljoen stuks. De pluimveestapel is van 1955 tot 1956 gestegen met 17 procent, nl. vaft 21,1 miljoen tot 24,62 miljoen kippen, waarbij het aantal jonge dieren met 36 procent is toegeno men tegenover een afname van de oudere dieren met 24 procent. Hij spoorde de pluimveehouders echter aan tot beperking van de produktie tot het peil van 1955, waarbij hij er evenzeer voor waar schuwde de produktie ook niet ver der te beperken. van 15 t/m 21 februari 1957 GEBOREN: Muijsers, Sibertus P.M. Heide L 39 Lucassen,Edith H.L. Stationsweg 5 van der Weiden, Johanna C.M. Prins Bernhardstraat 36 Reijnders, Petronella G.J. Vierlingsbeek Verheijen, Wilhelmus M.G.M. Leunen K 26 Peeters, MartinusA.W. Heide L 62a van Geffen, Anna M.C. Oranjestr. 21 Janssen, Johannes M.M. Heide L 49 vap den Kerkhof, Antonia G. Laagheidseweg 2 Kassels, Marjo C.A. Bergen van Grinsven, Ingrid A.H.M. Julianasingel 11 OVERLEDEN: Jacobs, Antonetta echtgenote van Philipsen, P.H., 67 jr, Castenray F 24 Custers, Willemina wed. van Wijn hoven, L., 87 jr, Henseniusstraat 14 Hellegers, Jacomina Th.H., echtg. van Francken, P.M. 51 jr, Wanssum GETROUWD: Van Geffen, Martinus A. A. 36 jr. steenfabrieksarbeider te Meerlo en Maessen Theodora H. 35 jr. huis houdster te Venray. Siebers, Martinus H.W. 30 jr la borant te Venray en Bonants, Ma ria GA. 21 jr. te Venray. Thijssen, Antonius J. 27 jr. land bouwer te Wanroy en Lenkens, Regina G.M. 25 jr. z.b. te Venray. GEVRAAGD Sigarenmagazijn Maan. GEVRAAGD voor licht werk. Poog loon. Adres Bureau van dit Blad. VERLOREN reservewiel met band 32x6 Michelin. T.b.t.t.b. C.H.R. Vollen- berg, Breestraat 32, St. Anthonis. tel. 08858—418. Tot onze diepe droefheid over leed heden zacht en kalm, tijdig voorzien van de H.Sacramenten der Stervenden, onze innig ge liefde moeder, behuwd- groot moeder en tante Wilhelmina Custers weduwe van Lodewijk Wijnhoven in de gezegende ouderdom van 87 jaren. Wij bevelen de ziel van de dierbare overledene in uw god vruchtige gebeden aan. Venray Marie Wijnhoven Venray G. WijnenWijnhoven K. Wijnen en kinderen Venray Truus Wijnhoven Amsterdam Martien Wijnhoven Familie Custers Familie Wijnhoven Venray, 19 februari 1957. De plechtige lijkdienst, gevolgd door de begrafenis, heeft plaats gehad vrijdag 22 febr. te 10 uur in de Rectoraatskerk O.L.Vrouw van Zeven Smarten te Venray. Nicola Bekkers Herman Vollebergh hebben de eer kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waar van de inzegening zal .plaats heb ben op zaterdag 2 maart a.s. om 10 uur in de O.L. Vrouwekerk te Om- mel. Daarna zal tot hun intentie een plechtige H. Mis worden op gedragen. Deurne, Stationsstraat 45 Venray, Eindstraat 13 Geen ontvangdag. Toekomstig adres: Venray, Eindstraat 13 Bep Pranger René Dupont hebben de eer kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waar van de inzegening zal plaats heb ben op dinsdag 26 februari a.s. om 9.30 uur, in de parochiekerk van hetH. Hart te Schandelen-Heerlen Heerlen, Willemstraat 63 Venray, Stationsweg 53 Gelegenheid tot feliciteren 12.30- 14 uur Willemstraat 63, Heerlen. Toekomstig aires: Willemstraat 63, Heerlen Dankbetuiging Voor de vele blijken van belang stelling, betoond bij mijn 40jarig jubileum als kerkmeester tevens secretaris-penningmeester, betuig ik allen hierbij, mede namens mijn echtgenote en kinderen, mijn har telijke dank. F. Vermaaten Dankbetuiging Voor de vele blijken van belang stelling en medeleven, betoond bij het huwelijk van mijn dochter, zeg ik allen, mede namens het bruids paar en de wederzijdse familie, hartelijk dank. Inzonderheid dank aan de fam. Rutten, voor de goede verzorging. M. W. v. Vugt Stationchef, Venray De Vellumsen Bekker dankt Venrays Vrijwillige Brand weer en allen die geholpen hebben, voor de vlugge en goede bijstand bij de binnenbrand in zijn bedrijf. Dankbetuiging Voor de blijken van deelneming, tijdens de ziekte en bij het over lijden en de begrafenis van onze geliefde moeder, grootmoeder en overgrootmoeder weduwe van Mart. J.Cuppen betuigen wij onze harteiijke dank. Speciaal dank aan de E.H. Gees telijken te Smakt, assistent Dr. Bloemen, Zuster Janssen en andere v.h. Groene Kruis, de buurt. Kinderen Cuppen kleinkinderen en achter kleinkinderen. Smakt, februari 1957. TE KOOP toom biggen Willems, Nachtegaal. TE KOOP 8 zware biggen A. Verstegen, Overloonseweg 31 TE HUUR van Polyhymnia voor Carnaval. Huur per dag f 3.— Borgstelling f 10.per costuum vooruit te be talen. Inpakmateriaal meebrengen. Eindstraat 27, niet tussen 12 en 2 uur. Na 8 uur 's avonds gesloten TE KOOP Bellefleur appels 8 ct. p. kg Th. Lensen, De Kolk, Broekhui zen vorst. Te koop 1 A.Y.S. '50 350 cc kk 1 Ysink '53 175 cc 1 C.Z. '51 150 cc allen in zeer goede staat en met nieuwe banden. J. F. Ponjee, tel. 232, Siebenge- waldseweg 4, Bergen-L. Wie wil nieuwe woning ruilen tegen woning Langeweg, huur 6.25. Adres bureau van dit blad. 2 zware biggen J. Hulshof. Paardekopweg 6 Veulen Te koop slachtvarken G. Kersten, Smakt. TE KOOP partij rode wortelen G. van As, Veltum L 14. Tts koop toom biggen L. Buijssen, Leunen K 69. GEVRAAGD per 1 april a.s. net meisje 15 jaar voor dag en nacht. J. vd Munckhof-Strijbos, Grorestraat 28 (boven) Voor direct gevraagd geschooid opperman L. Volleberg. tel. 208 Wanssum. gevraagd om opgeleid te worden tot rijwielhersteller en bromfiets monteur. J. Poels, Rijwielhandel. GEVRAAGD nette dienstbode in gezin met 7 kinderen. Deken Thielenstraat 20. Te koop gevraagd Brieven onder opschrift „Woon huis" aan bureau van dit blad. Uit voorraad blijvend grasland en kunstweide inzaai kippenrennen en gazon. Verheijen's Zaadhandel Leunen Telef. 550 Zaterdag 2 maart gesloten wegens familieomstandighden Fa. Vollebergh Meubelhandel A.s. donderdag 28 februari 7.30 uur Algemene Jaarvergadering in café Martens te Leunen. Aan ieder lid, dat deze vergade ring bijwoont, wordt f 1.— uitge keerd. HET BESTUUR Weet wat U doet, koopt bij EBBERINK A.s. Donderdag 28 febr. zitting voor pedicure en voetbehandeling van 1306.30 uur in Restaurant Janssen, Stationstraat 1, Venray. Pijnloze behandeling van alle voetkwalen, eelt, likdoorns, kalk en ingegroeide nagels, voet wratten gipsafdrukken, steunzolen, elast. kousen. Opgegeven adressen voor beh. aan huis worden na zittingstijd in volgorde afgewerkt. Medisch ged. voetspecialist VENLO Tel. 04700—2582 Dinsdag 26 februari om 8 uur Algemene Jaarvergadering in het Gemeenschapshuis. Elk lid, dat op tijd ter vergade ring is, ontvangt f 1.presentie geld. Het Bestuur uw alpino, pet en hoed Leunen Steeds in voorraad alle soorten tuinbouw- zaden, bonen, erwten enz. Tel. 550 Motorrijdei en automili Nog 3 dagen }>t te melden a<i€ actie Inschrijvinggx- inlichtingen »d€ het politiebus van 9—12 en^ Na 27 febr.jjiï onherroepelijk Onzj-e Gekookt spek 100 am Zure zult Vrijdajp Varkensbraad»rs H (voc e.M Extra inb zware ongeblette 8.- p. si. Te koop toon b H. JennisRej, Q Te koop tooi bi B. Broeren,T51 Te koop 4 toren en et G. JenniskensWit TE KOOP partijioe Wed. Stapjfs, TE KOOP tooi bi Wed. G. deluld TE KOOP 2 toien H. Vermeuk, H TE KOOP 4(bip H.Mulders, Pfdek 3 iste H. Cornellsn, I TE KOOP vestie J. BaltusseiOirl TE KOOP een kol r J. M. Michel Me: Verloren flsen glacéhan< T.b.t.t.b. H.an V 16 Ysselsteyn TE KOOP bij Werktuigecoöp Overloon: 1 mijm aardappelrtfer R molen en rugffoeii Secr. M. Hidrik 245. Te koop parj bi, .H.Mlchels, tagwi Te koop nlewget met ruimte #>r 5, 40 mestvarkeJ. en vergunning, ataal gelegen omgeing 1 Brieven oofr no. dit blad. TE KOOP «gge en prfj h; G. Baltus* C 2!

Peel en Maas | 1957 | | pagina 2