Ned. Credietbank n.v. Vastelaovesclub „De Piëlhaas Nederl. Credietbank n.v. Verk avclingsconiinissie te Venray geïnstalleerd KAB. Bnrgerlgke Stand Venray ADVERTENTIEN groëte algemaene vergadering Nas ook SPAREN bij de 3 °7o Bankboekjes Rcgioa van D Boerenlee Wed. P.H. Ree Asperges Apergest of -steek meisje voor de 1 flink me )ry Cleanin woon hi Bij de dames gingen de dames Voesten, van Haaren en Cup met de prijzen naar huis. Bovendien werden nog extra prijzen onder de gecostumeerden verloot en kreeg iedere 11e bezoeker netjes zijn geld terug betaald. GESLAAGD Op het te Eindhoven gehouden examen voor het diploma boek houden-associatie slaagde M. van Vechel uit Merselo. Bij de P.T.T.werd B. Philipsen bevorderd tot mgzd. Donderdag werd op het gemeente huis alhier, de commissie geïnstal leerd. die de verkaveling gaat voor bereiden van de gebieden aan weerszijden van de Lollebeek, waar in dus voor 'n gedeelte de gemeenten Horst en Venray zijn gelegen. De installatie vond plaats op het gemeentehuis alhier en werd ver richt door ir. Terbrugge, de plaats vervanger van ir. Herweyer, het hoofd van de Cultuur Technische Dienst in Nederland. In deze commissie hebben zitting deputé Peters als voorzitter, de bur gemeesters van Venray en Horst, als ondervoorzitters en ir. Simons van de Cultuur-Technische Dienst, als secretaris. Als leden waren aanwezig de rijks- Landbouwconsulent ir Francken en de rijks-Tuinbouwconsulent voor Limburg, ir. v.d. Kroft, de heer Evers, watergraaf voor het water schap, ir. Janssen namens de Griffie en de heren M. Wismans en L. van Osch, namens de Venrayse en de heren Claassens en Kleuskens, na mens de Horster landbouwers. Bij de installatie spraken Ir Ter- brugge, deputé Peters en de burge meesters van Venray en Horst, over de taak en het belang van deze commissie. In een uitgebreid verslag hopen wij U hierover volgende week meer te melden. Verbond voor Veilig Verkeer afdeling Venray Verkeersexamen voor bromfiet sers, gehouden op 29 januari j.l. in de R.K. Mulo-school te Venray. Aantal candidaten 178 Afgewezen 17 Geslaagd 161 Niet geslaagd zijn de nummers: 2 5 15 16 47 61 62 64 67 74 75 79 102 146 159 163 172 Uitreiking diploma's zal t.z.t. ge schieden ir. een propaganda avond van het verbond voor Veilig Ver keer, afdeling Venray, welke avond wederom zal worden opgeluisterd met enkele films, aangeboden door de Caltex. Datum en tijdstip wordt nader bekend gemaakt. Jubileum De heer H. Folbers, Oude Oos- trumseweg herdenkt vandaag de dag, dat hij voor 25 jaren in dienst trad bij Huize Servatius. Bene Merenti Aan de gouden kerkzanger Hub. Oudenhoven zal zondag a.s. na de hoogmis het pauselijke ereteken: Bene Merenti worden uitgereikt door Deken Loonen. Reeds eerder werd zijn gouden kerkzang-jubileum gevierd en nu blijkt dat ook Z.H. Paus Plus XII, de verdiensten van Oudenhoven heeft willen eren. Buurtvereniging St. Oda Deze vereniging hield op maan dag 23 januari haar jaarlijkse feest avond in 't Brouwershuis. Ongeveer alle leden hadden gehoor gegeven aan de oproep van het bestuur en waren aanwezig. Na een hartelijk welkomswoord van de voorzitter en het nuttigen van enkele worstebroodjes met een heerlijke kop koffie, werd de avond verder gezellig doorgebracht met muziek van enkele jeugdige KAJ leden en allen waren zeer tevreden over het gebodene. Het humoristisch gedeelte werd verzorgt door eigen leden, „klavertje vier" genoemd. Alle aanwezigen hebben inderdaad genoten en meer dere malen gebruld van het lachen. Door verschillende leden waren prijzen beschikbaar gesteld en deze werden verloot. Na afloop dankte de Voorzitter dan ook alle medewerkenden voor het welslagen van deze avond en meende, dat deze avond veel heeft bijgedragen aan de goede geest en samenwerking in onze buurt. hei uii! Do Brandarii betaalt zichzelf door fantastisch laag verbruik van goed kope kolensoorten, o.a. nootjes IV, waarvoor U een maximum aan heerlijke, gelijkmatige warmte ont* vangt Sierlijk model met hittebe stendige glasdeur. 5 jaar garantie op het roosterwerk. Betaling in overleg. Uit voorraad leverbaar bij J. Coenen-Houtackers KARNAVAL Elders vindt U al een klein ver slag van het Aldewieverbal, dus daarover hier niets meer. Dat a.s. zondag Circus Mök in Venray draait en nog wel met Frits Rademacher staat ook al te lezen en gezien de belangstelling op de voorverkoop zal dat in velerlei opzicht een ge slaagde avond worden. Vorige week melden we, dat het Veulen zich nog niet heeft laten horen, maar de krant was nauwe lijks uit of de mededeling kwam, dat daar op 10 februari het spul gaat beginnen en nog wel met een Waterrattenbal. In Oirlo gaat men zondag Jan n netjes begraven en daar wordt al druk gewed wie zijn opvolger zal zijn. Die kan dan meteen die van Venray zelf een handje komen geven, want als alles goed gaat is die er a.s. zondag ook. Dan onverwacht nieuws van Leunen, waar deze week een nieuwe karnavalsvereniging het licht zag namelijk ,,'t Kr.ölleke", die al met grote plannen lopen voor een op tocht op zondag en een grootse deelname aan de Venrayse optocht. Men zit daar wel met zalengebrek, maar men hoopt toch de inwoners van Leunen hiervoor warm te krijgen en daartoe worden die opgeroepen voor een grote verga dering op 8 februari a.s. Zo sukkelen we langzaam op Karnaval aan en het zal niet lang meer duren of de eerste mede delingen over een optocht gaan de wereld in. Tot dan toe maar ideën verzamelen en links en rechts vast wat voorbereidend werk doen. Nu is er met die halve vorst dan weer werken, dan weer niet net mooi gelegenheid voor. BONDSWEDSTRIJD TE VENRAY Dat het bestuur van de Venrayse Schaakvereniging aktief is en alle mogelijke moeiten doet om de schaaksport in Venray en verre omgeving te bevorderen, blijkt wel hieruit, dat de Limburgse Schaak bond aan Venray-de opdracht heeft gegeven om dit jaar het Bonds- tournooi alhier te organiseren. Dat dit in Maastricht, in Heerlen, Roer mond, Venlo gebeurt, is niet zo bijzonder. Deze plaatsen liggen ge makkelijker bereikbaar en in hun omgeving bestaan vele klubs, die daaraan deelnemen en hun mede werking verlenen. Toch heeft dit bestuur het aan gedurfd. Velerlei moeilijkheden zijn daarbij te overwinnen. Geld is klub- vijand no. 1. Helpt als Uw steun gevraagd wordt door beschikbaar stelling van een groot of klein bedrag, een medaille, een prijs of iets dat U zelf goed vindt. Het bestuur doet zijn best te tonen, dat ook Venray iets bieden kan. Op zaterdag 16 èn zondag 17 februari a.s. zullen spelers uit het hele land en ook uit Duitsland en België zich in viertallen met elkaar meten. Deze mensen zullen voor die ene nacht onder dak gebracht moeten worden. Het verlenen van logies is een der problemen, waarmee U ons zoudt kunnen helpen, als U ons nu reeds meedeelt, dat U voor één nacht een schaker gastvrijheid zoudt willen verlenen. Gaarne mededeling hiervan aan de sekre- taris J. Brouns, Langeweg 76, of aan Pater Otgerus of aan een ander bestuurslid. Ook daardoor zal de naam Venray in de schaakwereld een sympatieke klank krijgen. Deze wedstrijden zullen gehouden worden in „Prinsenhof", de enige beschiKbare ruimte van voldoende grootte. Gespeeld zal worden zater dags van 610 uur en zondags van ",30—13.30 en van 3—7 uur, waar na prijsuitreiking. De opening is zaterdag 16 febr. a.s. om 5 uur nam. Schaak-nieuws Woensdag 6 februari a.s. gaat ons 2e naar Arcen voor de wed strijd tegen Arx, de candidaat- kampioen in de 2e klas noord. Sterkte mensen. De „Jeep-expresse" in Venray Het Jeugd-Forum in Venray, heeft de alom bekende Jan Glissenaar, die met zijn oude jeep de halve wereld heeft afgereisd, bereid ge vonden, om op 14 februari in Ven ray voor de jongeren, de jongens en meisjes boven 17 jaar,'n boeiend relaas op te hangen van zijn in teressante ervaringen in Oosterse landen. Hij zal zijn verslag illustreren met verschillende films. De jongelui zullen met deze globetrotter, die ze o.a. ook kennen uit de boeiende artikelen in de „Katholieke Ilustra- tie", naar we veronderstellen, graag willen kennismaken. Laten ze dan op de 14e februari de avond hier voor vrijmaken. DERDE ORDE MEDEDELINGEN Vrijdagavond 8 febr. om half 8 Bijbelcursus in San Damiano, na de repetitie van het zangkoortje van Jeugd O. en O. Vanuit de Derde Orde is nu een naaikrans opgericht. Hier worden kleertjes, ondergoed enz. gemaakt voor arme gezinnen. Mochten er mensen zijn, die thuis nog oude kleren enz. hebben, kun nen deze bezorgen in San Damiano ofwel even een tip geven aan een der bestuursleden, of bel 826, dan zal voor afhalen worden gezorgd. Ook oude meubels, zoals stoelen, tafels, ledikanten, kasten enz. zijn van harte welkom. Indien er soms handige mannen zijn, die er iets voor voelen om deze spullen op te knappen, kunnen zich op dezelfde adressen opgeven. Dekenale studiedag Jonge Boeren Leunen Na een gezamenlijke hoogmis in de parochiekerk van Leunen, trok ken de Jonge Boeren uit de twaalf afdelingen uit het Venrayse Deke- naat, onder muzikale begeleiding van de Leunense fanfare in optocht naar het patronaat, waar de heer Wismans uit Merselo, de kring voorzitter der Jonge Boeren, de studiedag geopend heeft. De spreker van deze dag, de heer Vissers uit Roermond, hield dan een uitgebreide spreekbeurt over de onontwikkelde gebieden. Hierna had een forum-gesprek plaats, waarbij het forum bestaande uit de heren Ir. Roebroeck, de con sulent der Jonge Boeren uit Roer mond, pastoor Berden, de geestelijk adviseur en Hutsemaekers uit Roer mond zitting hadden. Over verschil lende problemen werd hun oordeel gevraagd en gezien het groot aantal vragen en het enthousiasme waar mede ze gesteld werden, bleek wel, dat dit onderdeel van het geva rieerde studie-programma de leden aansprak. In de middag was de beurt aan de culturele verheffing, waarbij de verschillende aldelingen zelf metter daad aantoonden, ook aan dit onder deel behoorlijk aandacht te hebben geschonken. Met zang, muziek, to neel en declamaties, toonden zij hun kunnen en het was reeds 7 uur in de avond, voordat de kringvoorzitter deze geslaagde dekenale studiedag kon sluiten. Middenstand Oostrum In Oostrum werd woensdagavond in café Verheyen, onder voorzitter schap van de heer Raedts, de eerste officiële middenstandsvergadering gehouden van de Middenstand afd. Oostrum. Op deze vergadering werd o.m. het woord gevoerd door aal moezenier Sampers uit Venlo en de directeur van de Limb. Midden standsbond drs H. Nooteboom. Tevens werd op deze vergadering een kleine film vertoond. Jeugd-O. en O. Op de laatste bijeenkomst kwam P. Gratianus O.C.D., spreken over: „Onze houding tegenover de licha melijkheid". Na 'n mooie inleiding volgde de discussie, waaraan niet zo actief werd deelgenomen als op de andere discussie-avonden. De volgende bijeenkomst zal zijn dinsdag 5 februari. Toch maar een mooie organisatie, de Katholieke Arbeiders Beweging, een pracht-instelling voor onze ar beiders. Denken ze daar wel vol doende aan? De ouderen weten nog uit hun jonge jaren, en de jongeren van horen-zeggen, hoe ellendig de toe stand vroeger voor onze arbeiders was: slechte lonen, geen sociale ver zorging! Bij werkloosheid, ziekte en andere tegenslagen waren ze aangewezen op de armen-zorg. Stel daar eens tegenover, hoe thans de toestand is, wat onze K.A.B. op zo velerlei gebied heeft weten te bereiken! Wat een instellingen zijn er niet tot stand gekomen ten dienste van onze K.A.B.-ers! Dr. Poelsstichting, bureaux voor rechtsbijstand, Katholieke Emigratie Stichting, sociale scholen, enz. En hoe prachtig werkt niet de sociale voorziening! En waar we hier vooral op wil len wijzen is de Culturele Dienst van de K.A.B., uitgegroeid tot een actieve organisatie, die in de ver schillende afdelingen zo'n prachtig werk verricht, ook hier in onze afd. Venray. Zeer leerzame, hoogstaande avonden heeft het bestuur in de voorbije wintermaanden georgani seerd. Maar... ja, hier komt een maartje bij, vrienden-arbeiders! Het bezoek op die avonden liet soms wel eens wat te wensen over. Jammer was het dan, dat een voor treffelijk spreker voor zo'n klein groepje het woord moest voeren. Natuurlijk zijn er omstandigheden dat niet iedereen kan, maar vaak is er wat laksheid, gemakzucht, traagheid in het spel. Kom, ar beiders, mannen en jongelingen, schrapt deze woorden uit ons ar beiders-woordenboek Toont meer geestdrift, meer fut- Maakt nu het voornemen en voer het ook uit, steeds trouw ter ver gadering te komen, in groten ge tale onze ontwikkelingavonden te bezoeken, waar we nog zoveel kun nen leren. Denkt er aan, arbeiders, ontwik keling is zo hard nodig op zo velerlei gebied. K.A.B.-leden, uw bestuur werkt voor u, staat op de bres voor uw belangen, organiseert de culturele avonden, die op zo'n hoog peil staan. Blijft niet afzijdig! Waardeert dat werk en bezoekt vergaderingen en ontwikkelingsavonden. Uw bezoek is een stimulans voor het bestuur om steeds uw belangen naar best vermogen te blijven be hartigen. NOG RUIME AANVOEREN OP DE VEILING TE VENLO Dank zij het uitblijven van de winter, blijven de aanvoeren van verschillende wintergroenten nog ruim. Zowel boeren-als savoyekool komen nog regelmatig in aanzien lijke partijen onder de veilingklok. De boerenkool brengt van 40 tot 44 cent per kilo op, terwijl de sa voyekool voor rond 40 centen per kg van de hand gaat. Het zachte weer is eveneens de oorzaak, dat de groentenprijzen tegen de verwachting in, aan de lage kant blijven. De prijs van de schorseneren liep achteruit tot on geveer 50 cent per kg. Voor de beste peen, welke nog in ruime hoeveelheden wordt aan gevoerd, gelden prijzen van 20 tot 23 cent per kg. Ook de prijs van het witlof is aan de lage kant. Voor de beste kwaliteit gelden prijzen van 44 tot i 48 cent per kg„ terwijl de 2e sor tering van 38 tot 40 cent per kg. opbrengt. Dank zij de vraag door België is de kasveldsla duur. Woensdag werd voor deze sla tot ruim f 3 per kg betaald. Naast een enkel partijtje andijvie behoort deze veldsla tot de enige kasprodukten van het ogen blik. Voor de beste knolselderie zijn prijzen die schommelen om 40 cent per stuk. De kleine en afwijkende kwaliteiten brengen uiteraard veel minder op. Ook de prijs van prei, waarvan nog. flinke partijen te velde staan, en welke regelmatig in flinke hoe veelheden op de veiling gebracht wordt, blijft met dit zachte weer laag. Terwijl voor de beste kwali teit van 18 tot 22 ct wordt betaald, bestaat meermalen zelfs voor B II geen belangstelling, zodat dit pro duct door de klok loopt. Het overgrote deel van de vei- lingaanvoeren is voor binnenlandse consumptie bestemd. Vooral voor Zuid Limburg wordt regelmatig veel gekocht, terwijl ook veel voor de omgeving van Arnhem en Nij megen wordt verkocht. Voorstel: met Ingang van 1 juli HUREN 25 pCt. OMHOOG Verhoging half geblokkeerd 2 pCt. méér loon. De huren van vooroorlogse wo ningen en van een deel van de wo ningen, die op of na 27 december 1940 zijn gereed gekomen, worden op 1 juli met 25 percent verhoogd. De helft van de opbrengst van deze huurverhoging zal geblokkeerd wor den door inschrijving in een groot boek woningverbetering. Te zijner tijd zullen deze gelden gebruikt worden voor verbetering en modernisering van oude wonin gen. Jaarlijks zal er een rente van 3 percent op worden bijgeschreven. Voor deze huurverhoging wordt een compensatie gegeven van twee percent van het loon. In de memorie van toelichting schrijft minister Witte, dat de regering zich kan verenigen met de beschouwingen, die de Sociaal-Economische Raad heeft gegeven in zijn advies aan de regering. De dood op de weg Op de weg AmericaGriendsts- veen is de 18-jarige arbeider V. uit America aangereden door een per sonenauto, waarvan de bestuurder verblind was door een tegenligger. V. werd zo ernstig gewond, dat hij ter plaatse overleed. Thee heden 46 cent duurder Melk 10 ct(?) in juli De thee is vanaf 30 januari vier tot zes cent per ons duurder. De drinkmelk zal per 1 juli hoogst waarschijnlijk ook duurder worden en wel met negen tot tien cent per liter. Man door trein aangereden Door de trein die zondagavond om 19.21 uur uit Roermond naar Nijmegen was vertrokken, is bij Cuyk een man aangereden die daar op de spoorbaan liep. De man is ernstig gewond over gebracht naar het ziekenhuis te Nijmegen. De politie te Cuyk heeft de zaak in onderzoek. De trein kreeg 20 minuten vertraging. Wielrijder gegrepen en gedood Maandagmorgen is nabij de DAF- fabrieken op de Eindhovenseweg te Gei drop, een dienstbus van de Bra bantse Buurtspoorwegen en Auto busdiensten in botsing gekomen met de 61-jarige P. der K. uit Gel drop, die per fiets de drukke ver keersweg wilde oversteken. Het slachtoffer is tijdens 't overbrengen naar het ziekenhuis te Geldrop overleden. Grote kentering in de boerenwereld Het jonge boerenvraagstuk is niet zo erg als vorondersteld wordt, aldus ir. J. Wellen, secretaris van de N.C.B. op de jaarvergadering van de r.-k. Jonge Boerenstand, die maandag te Tilburg gehouden werd. Ir. Wellen constateerde, dat er een grote overgang te merken is van jonge boeren en tuinders naar andere beroepen. Uit de landbouwtelling van 1956 blijkt, dat dit vooral gebeurt op de boerderijen, die minder dan 5 ha grpnd bezitten. In 8 jaar tijds zijn er'in Nederland 8.000 a 9.000 boer derijen verdwenen. Het aantal boerenzoons boven de 25 jaar bedroeg in 1947 35.823 en in 1956 24.664 en is dus met een derde verminderd. Een en ander vindt zijn oorzaken vooral in beroepskeuze en emigratie van de jonge boeren. Conclusie: eris'n grote kentering merkbaar sinds 1947, maar het is niet in ongunstige zin. In de N.C.B. is een commissie aan het werk, die een en ander in onderzoek heeft, o.m. de uitbeta lingen aan boerenzoons volgens landbouwmaatstaven, de verdeling van de bedrijven en de bevoor rechting van de oudste zoon e.d. Tevens kon Ir. Wellen mededelen, dat de opleiding aan de lagere land- bouwcursus voortaan slechts drie jaar in beslag zal nemen. Dodelijk ongeluk te Wellerlooi Op de rijksweg Venlo—Nijmegen nabij Wellerlooi, is dinsdag, waar schijnlijk ten gevolge van de glad- heie van de weg, een personenauto geslipt en met grote snelheid tegen een van de langs de weg staande bomen gebotst. De bestuurder W. Bouman uit Venlo, werd daarbij vrijwel op slag gedood. Een nog jeugdige mede-inzittende,' Rensoever uit Vinkeveen werd zeer ernstig gewond naar het ziekenhuis te Venlo gebracht. Doorwerken bg wintersweer Op de ongeveer zestig werken, die in aanmerking komen voor een rijksbijdrage ter financiering van de getroffen extra maatregelen voor het doorwerken bij minder gunstig weer, zijn bijna 3600 ar beiders werkzaam. De werken liggen over het gehele land verspreid en zijn voor het merendeel woning- bouwobjecten, die tezamen rond 5500 woningen omvatten. Aan nagenoeg alle opdrachtgevers van die zestig werken is thans defi nitief een bijdrage in de extra voor zieningen toegekend. Deze bijdrage moet gezien worden als een toeslag op de bouwkosten; zij wordt ge rekend naar het aantal gewerkte uren op de bouwplaats, De weersomstandigheden, waar onder is gewerkt, zijn mede van invloed op de grootte van de bij drage. Margarine 3 cent duurder Momenteel wordt op het depar tement van Econ. Zakenjeen verzoek bestudeerd v.d. margarine-industrie betreffende een prijsverhoging van de margarine. Met het oog op de gestegen grondstoffenprijzen achten de fabrikanten het nodig, dat de margarine 3 cent per pakje van een half pond duurder wordt. Hoe de beslissing zal uitvallen is op het ogenblik nog niet te zeggen. REGTORAAT VEULEN 4e Zondag na Driekoningen: 7 u. H. Communie; 7.30 lm tot int.; 10 u. hoogmis tot dankzegging; onder beide H. Missen maandcollecte voor Januari, welke wij ten zeerste in uw milddadigheid aanbevelen; laatste maandcoll. bracht op f 137,41; 2.30 lof; na het lof Blasiuszegen. Maandag: 7.30 lm v. vr. Cremers. Dinsdag 7.30 lm t.e.v. O.L.Vrouw Sterre der zee tot int. Woensdag: 7.30 lm v.Leo vd. Goor. Donderdag: 7.30 lm v. vr. Clephas. Vrijdag: 7.30 best. hoogmis t.e.v. 't H. Hart van Jezus. Zaterdag: 7.30 lm (D.K.M.); van 7 u. biechten; 8 u. lof t.e.v. Maria. Katechismus: klas 1 en 2 O. v. Hoop; klas 3 en 4 vr. 228, 232, 233, 235, 237, klas 5 en 6 les 34. Kerkpoetsen: Dina Cleven en Lucie Krijger. Accolieten: Piet Cle phas en Joseph Reintjes. van 25 t/m 31 januari 1957 GEBOREN: Tuharea Onja, Vierlingsbeek Layan Janny, woonoord Vlakwater Tacken Antonia, Oostrum D 24 v. Asten Albertus, Paardekopweg 15 Bouten Carolina, Leunen K 73a Bouten Hendrika, Leunen K 73a Smits Hendrika, Oostsingel Nw 16 de Groot Johannes, Merselo M 106 Hendricks Johanna, Puttenweg 25 Wegers Albertus, Bergen Seegers Catharina, Castenray G 35b Jans-Beken Anna, Stationsweg 35 Wijnands Antonius, Oostsingel 30 Crooijmans Louisa, St. Ant.straatl4 van Dijck Jacobus, Beekweg 18 Volleberg Anna, Paterslaan 6 OVERLEDEN: Beerkens Frans, echtg. v. Stevens P. H., 59 jr, Jullanasingel 44 Bouten Carolina, een dag, Leunen K 73a. Muijzers Josephine L. M., 2 jaren, Langstraat 28. ONDERTROUWD Dupont Pierre, 27 jr, expeditie chef, Stationsweg 53 en Wetterhahn Johanna, 23 jr, Overloonseweg A 4 Deen en Wilhelmus, 27 jr, bedrijfs leider, Wanssum en S ij bers Juliana, 23 jr, Past. Ruttenstraat 4. Voesten Johannes, 23 jr, filiaal houder, Akkerweg 15 en Claessens Elisabeth, 24 jr, Gussenstraat 2. Hendrikx Petrus, 26 jr, landb., Grubbenvorst en Loenen Maria, 26 jr, Leunen K 33. Reijnders Johannes, 25 jr, schilder, Leunseweg 7 en van Els Louisa, 29 jr, Maasheseweg 35. GETROUWD: Winkelmolen Johannes, 26 jr, landb. en Duijkers Bernardina, 26 jr, beiden te Venray. Hiermede vervullen wij de droeve plicht kennis te geven dat O.L. Heer heden tot Zich ritp ons inniggeliefd dochtertje en zusje JOSÉTJE De diepbedroefde familie: M. Muijsers E. Muijsers-Eijssen Rezy Mia Pietje Hubpie Fam. Muijsers Fam. Eijssen Venray, 27 jan. 1957. De Engelenmis werd opgedra gen in de Rectoraatskerk O. L. Vrouw van Zeven Smarten te Venray op woensdag 30 jan. om 9 uur, waarna begrafenis plaats had op de R.K. Begraafplaats. Op zaterdag 9 februari a.s. ho pen onze geiiefde ouders en groot ouders P. Baltissen A. Baltissen-Vereijken hun 25jarige echtvereniging te vie ren. Dat God hen nog lang moge sparen, is de wens van hun dank bare kinderen en kleinkinderen. Dagadres café Janssen. Receptie 1—2 uur. Merselo M 8. TE KOOP jonge hennen J. Weys, Castenray, Tel. 213. Hall móndagaovend den 11e libberwaii vreej vur de van de um 8 uui ien De Zwaan. Wij geven af: Geen risico Rente 3 pet. per jaar Geen kosten' Viaagt inlichtingen aan onze loketten Bijkantoor VENRAY CorrespondentschappenBoxmeer Gennep Horst De beste AUTO- en MOTORRIJSCHOOL ls NV IVF PFFISTRFFK" Jan P°eisweg 5 H.Y. „Ut rCCLO I ItCCIV Venray Tel. 04785—274 Gediplomeerde instructeurs. Aanbevolen door de ANWB. Annex Taxi en verhuur zonder chauffeur. 4- en 6pers. auto's, V.W. busje en bestelwagen. Voor de vele blijk ming ondervonden den en de begraf inniggeliefde echtgei betuigen wij langs welgemeende dank. Speciale dank aan ters, H.H. Doktoren, v.h. Ziekenhuis, Pol aan Begrafenisverze te Eindhoven, voor regeling bij de begn Familir Familis Familie Venray, Kruisstraat OOSTRl De houders van S schotboekjes worden zo spoedig mogelijk Speciaal zitdag m dag van 26 uur. HEI Langs deze we onze hartelijke dai ken van deelnemim den en de begra inniggeliefde man Frans Be Vooral dank aai lijken, heren dokto: het Groene Kruis, kers, alle klanten, f en kennissen; tens Begrafenisondernen voor de keurige vei begrafenis. Voor de talrijke b neming, ondervond ziekte en bij het o> begrafenis van'mijr genote, onze moede: der Maria Wilh. gel zeggen wij hartelijk Een bijzonder wi aan de parochiegee St. Petrus Banden, Groene Kruis en de ray; alsmede aan Di vroegere buurt te C Antoo kinderen ei Venray, februari 19J Merseloseweg 26a Witte merk „Kas Jn- Veairay al! EBBER gevraagt J. van Wylick, Veu gevraagc A. Gerrits, Smakt GEVRAAGD" voor dirc nette diens liefst boven 30 jaar, personen. Adres bureau van GEVRAAGD meisje voorhal in gezin van 2 persor Adres bureau yan d GEVRAAGD voor terstc voor dag of dag en r werksti voor enkele middager Verheugen, Grotesti Mevrouw Dr. DE singel 18, vraagt voor enkele middagei (beter c[an stc Uw costuum voor c gebracht, Vrijdags ree BBERINK Ma. TE KOOP DKW Hobby '5( met duo en bagagerek dig onderzoek toegest Kempweg 16. Te koop gevraagd kinderstoe Adres bureau van d Te koop gevraagd met grote tuin are bouwl. Adres bureauVan d

Peel en Maas | 1957 | | pagina 2