Voetverzorging Mirlon TAXI Bel 233 K.A.V. bekw. zelfst. coupeuse Slagerij J. MIERS J. Woltering EBBERINK Dc Kerststal aan de openbare weg. Hensenius, waar blijft ge Jagersembleem in do huiskamer Uit Peel en Maas Burgerlijke Stand Venray ADVERTENTIËN 6. Michiels-Wijnen EMIGRATIE Boerenleenbank Venray Appelen te koop sokkengaren Een goed korset KORSET B.H. waarde. Die geeft opbeuring en blijheid, verdrijft naargeestigheid en zwaarmoedigheid. Wilt ge er meer van weten? Hij, Toon Kortooms, de man van de humor, komt in eigen persoon er over vertellen, dinsdagavond 20 nov. op de K.A.B.-avond. Zeer zeker zal zijn causerie doorspekt zijn met gezonde humor, die niet zal nala ten vaak een gulle lach om uw mond te toveren. K.A.B.-ers met vrouwen en ver loofden, vrienden en kennissen, komt naar die avond. Het zal ongetwijfeld een gezel lige avond worden, die aan allen voldoening zal schenken. Zie advertentie. Gevonden blauwe step, Hanen Langeweg 65; zilveren rozenkrans, Schwaghöfer, Broekweg 15; muntbiljet, Volleberg Mgr. Nolensstraat 1; Shawl en por- temonnaie, politiebureau; tegoed bon, Albert Heijn; kinderhand schoentje, Linskens Laagheidseweg; rozenkrans, Buisen Langeweg 42; ballpoint, de Krijger, Veulen H 28; parapluie Willemsen, Leunen K 62a; 1 paar herenglacé's, Wed. H. Koe nen Scheide K101; herenportemon- naie met inhoud, Custers, Smakter- weg 2; zijden sjaal, van Gerven Maasheseweg 12a; vulpen, Polman, Landvveertweg 2. GESLAAGD; Voor het vakdiploma kruide- niersbedrijf, slaagde rnej. M. Thielen Langeweg. Rijksgoedkeuring kleuterschool Venray Het schoolbestuur mocht deze week de officiële rijksgoedkeuring ontvangen voor de bouw van de kleuterschool in het rectoraat der Paters. Intussen is men al met de voor bereidingen van een en ander be gonnen en zijn op het sportterrein aan de Leunseweg de nodige bomen gekapt, afrasteringen gesloopt en waterleiding etc. aangelegd. Met de bouw, welke is opgedra gen aan J.P.A.Nelissen aannemings bedrijf N.V., hoopt men binnenkort te beginnen. Men heeft ook goede hoop dat tegelijkertijd aldaar de nieuwe meisjesschool gebouwd zal kunnen worden, doch hiervan is de rijksgoedkeuring nog niet binnen. De nieuwe kleuterschool zal be staan uit vier aparte gebouwtjes, die via een gang op de kop onder ling verbonden zijn. Deze gang komt uit op een grote hal. In de vier gebouwtjes zijn de vier speel-werklokalen onderge bracht, waar telkens plaats is om maximaal 40 kleuters prettig bezig te houden. De lokalen zijn groot en ruim en er is een overvloed van glas. Voor ieder lokaal zijn aparte toi letten zichtbaar vanuit het lokaal en in de zomer bestaat de moge lijkheid om buiten „les" te geven op de open ruimte tussen de lo kalen. Men hoopt voor september 1957 de nieuwe kleuterschool gereed te hebben. P. STOKS Henseniusplein Venray stadsallures Teneinde verkeersveiligheid te bevorderen, heeft de gemeente op drukke punten kettingen geplaatst, waardoor de voetgangers verplicht zijn op deze plaatsen over te steken. Het is te hopen, dat mede en daar door de verkeersveiligheid is ver zekerd geworden. Enige tijd geleden werd in dit blad gevraagd of ook dit jaar weer een Kerststal zou worden geplaatst langs de openbare weg in Venray. Inderdaad ofschoon dit het vorig jaar slechts een haastig ge ïmproviseerd geval was had de Kerstgroep, welke toen geplaatst was bij 't H. Hartbeeld aan de Pa- terslaan, zeer veel belangstelling, zowel van de Venrayse bevolking, alsook van de passerende vreem delingen. Daarom menen wij er goed aan te doen, het eens genomen initia tief door te zetten en ook Venrav zijn blijvende Kerststal te geven, zoals trouwens al in vele plaatsen in het Zuiden sinds enkele jaren bestaat. Was het vorig jaar slechts zeer provisorisch nu hebben we meer tijd gehad om 't geheel voor te bereiden, en was 't toen nog een „geleende" kerstgroep, nu zullen wij er zelf een moeten aanschaffen. De directie van de ambachtschool heeft reeds toegezegd voor een stal të zullen zorgen alleen de ma terialen en de beeldengroep...? 't Leek ons geen onaardig plan de gehele Venrayse bevolking daar aan te laten meehelpen: 't maakt de lasten licht en we kunnen een behoorlijke kerstgroep aanschaffen. B. en W. heeft reeds goed gevon den hiervoor 'n kleine loterij op touw te zetten. Prachtig! ieder een krijgt dus de kans mee te wer ken en heeft bovendien 'n redelijke kans op 'n mooie prijs a.s. Zon dag starten we met de loten ver koop (50 ct. per lot), in 2 weken moet alles afgelopen zijn: 1 decem ber de trekking. Venrayers, we hopen van harte dat 't lukt!! DANSCURSUS IN VENRAY- KOIVI BEGINT 17 DEC. Naar wij vernemen, zal Mevr. Jeanne van Rooy uit Venlo, weer met eens danscursus beginnen in Venray-kom. Zoals reeds werd medegedeeld, wordt deze danscursus door de Katholieke Jeugdraad van Limburg en door de Kerkelijke Overheid van harte aanbevolen om jongens en meisjes boven 16 jaar gelegen heid te geven, mooi, bevallig en beschaafd te leren dansen. Er is een comité gevormd, waar in naast het bestuur van het jeugd-forum ook enkele ouders zitting hebben. Op maandag 3 december zal er eerst een propaganda-avond wor den gehouden, waar mevrouw van Rooy met assistenten,» meerdere moderne dansen zal demonstreren, terwijl de belangstellende jongelui ook voldoende gelegenheid zullen krijgen om een dansje te maken. Op die propaganda-avond mogen ook de ouders komen kijken en het zal zelfs zeer op prijs gesteld worden, wanneer zij hun belang stelling tonen. De tijd en de plaats van de pro paganda-avond zal de volgende week nader worden bekend ge maakt. Retraite voor jongens en meisjes, die verloofd zyn. Het zou zeer toe te juichen zijn, wanneer alle verloofden, als een laatste voorbereiding voor hun huwelyk, een retraite meemaken, om zich goed te bezinnen op de grote taak, die zij op zich gaan nemen. Van donderdag 13 december tot zondag 16 december wordt in Ven lo een retraite gegeven voor jon gens, die verloofd zijn. Op diezelfde datum wordt tege lijkertijd in Roermond een retraite gegeven voor verloofde meisjes. Inlichtingen bij de Parochiegees telijkheid of rechtstreeks bij het retraitehuis. Op de zolder van het Gemeente huis staan in een hoekje een drie tal merkwaardige dingen. Het zijn nl. de drie modellen van het nieu we Henseniusbeeld. Een staande figuur, die het in de vastelaoves- optocht van enkele jaren geleden heel aardig heeft gedaan; een hoofd, dat iets weg heeft van primitieve negerkust en tenslotte een zittende figuur, zoals het nieuwe beeld dan volgens de heren, die het weten kunnen, worden zal. Dit laatste beeld is dan ook goed gekeurd door Venrays raad, die zich hier maar heel voorzichtig hield aan het advies van de heren, die het weten kunnen. Het is een zware lijdensweg, die het beeld van deze Venrayer te maken heeft. Toen granaten het oude statue verwoestten, hem ont hoofden en ontvoeten, had er nie mand erg in, dat de geschiedenis van de wederopbouw wel op de schoonste wijze illustreren zou. We schrijven nu 12 jaren later, dan toen deze niet gewenste operatie werd uitgevoerd en ondanks alle mogelijke heren, die het wetenkun- nen, heeft men het niet verder ge bracht dan een drietal modellen, die nu de slaap des vredes slapen op de zolder van het gemeentehuis. Een belachelijke geschiedenis. Het zal nog wel enige weken duren voordat men het nu ontluisterde Henseniusplein heeft opgeknapt, maar op dit plein kan Hensenius niet terugkeren, omdat het na 12 jaren nog niet klaar is. De kunstenaar die hem tot nieuw leven wekken moet, heeft in het kader van de Rijkssteun regeling aan kunstenaars, de opdracht hier toe gekregen. Maar die steun schijnt niet nodig, omdat de man eenvou dig geen tijd heeft vanwege andere opdrachten, om aan dit beeld te gaan beginnen. Hetgeen de vraag doet stellen of die steun-regeling dan wel nodig is. Zeker, de vraag is ook wel eens gesteld of het nu nodig is dat Hen senius ook nog met een beeld ver eerd wordt, maar nu men jaren geleden daartoe besloten heeft, zou men toch ook wel eens de uit voering van een en ander willen zien. Als de maker geen tijd heeft, laat men dan een ander zoeken, maar het is toch dwaasheid dat 12 jaren voorbij moeten gaan, voordat tot „wederopbouw" van een simpel monument als dat van Hensenius kan worden overgegaan. Reeds meerdere malen werd in de afgelopen tijd door het Comité Aanbieding Gala-uniformen Muziek korps Regiment Limburgse. Jagers, de aandacht van de ingezeténen dezer provincie gevraagd, voor de verwezenlijking van het door het comité gestelde doel. Thans zal ook in de gemeente Venray in de komende week een beroep op u worden gedaan. Door middel van een zogenaamde „BLIKSEMACTIE", zullen u in de volgende week loten ten verkoop worden aangeboden voor de prijs van f 0,25. Met zo'n lot kunt u winnaar worden van een verzilverde asbak, 'n paar verzilverde manchette- knopen, verzilverde suiker-, thee of koffielepeltjes of briefopeners met het embleem van het Regiment Limburgse Jagers. Van harte beveel ik deze actie aan in uw aller belangstelling. Gaarne hoop ik, dat ook Venray een behoorlijke bijdrage zal leveren voor de aanschaffing van de cere moniële uniformen van het muziek korps van de Limburgse Jagers, dat ook juist daarom zo'n kostbaar cul tuurgoed van heel Limburg is, om dat 't zo'n uitstekende oefenschool is voor de jeugdige Limburgse muziekbeoefenaars. Venray, november 1956. Mr. A.H.M. JANSSEN, burgemeester der gemeente Venray. K.A.V. Donderdagavond hield de plaat selijke afdeling K.A.V. in café de Burggraaf een goed bezochte ver gadering. Hierin hield kapelaan van Leipzig een lezing. Ergerlijke diefstal van collecte bus voor Hongarije Overal in den lande worden acties georganiseerd, welke voortspruiten uit een spontaan gevoel van mede lijden met het diepbeproefde Hon gaarse volk. In Griendtsveen kwam men ech ter tot de treurige ontdekking, dat de in de kerk voor dit doel ge plaatste bus door onbevoegden was geledigd. Van deze walgelijke dief stal werd aangifte gedaan bij de rijkspolitie. Sevenum aan de kop De inzameling voor Hongarije, te Sevenum gehouden bracht de aanzienlijke som van f 2400 op Slechts 2000 boerenbedrijven in Limburg te klein In Limburg, met zijn ruim 16000 boerenbedrijven, bedraag het aan tal bedrijven, dat te klein moet worden geacht voor een redelijk bestaan, ongeveer 2000. Van de bedrijven onder de 12 ha 20 pet., terwijl dat landelijk 75 pet bedraagt, aldus dr. Droesen in de Donderdag gehouden vergadering van de LLTB. te Roermond. Zware autobotsing by vliegveld Volkel 6 doden, 2 zwaar gewonden Vijf militairen, onder wie vier Limburgers, alsmede een burger, kwamen maandag om het leven bij en botsing tussen een personen auto en een vrachtauto te Uden. Twee andere militairen, beiden Maastrichtenaren, werden zwaar gewond. De om het leven gekomen mili tairen waren: de 32-jarige gehuwde wachtmeester F. de Veth uit Sittard. De 21-jarige ongehuwde dpi. sol daat H. Schillings uit Obbicht, de 20-jarige dpi. soldaat M. Bours uit Wessem, de 18-jarige korporaal M. Felix uit Maastricht en de 21-jarige ongehuwd dpi. soldaat P. T. Smits uit Creyl (N.Br.) Zwaar gewond werden de 20-jarige dpi. korporaal H. van Haaren uit Maastricht en de 21-jarige korpo raal Leunissen uit Maastricht. Nieuwe leden Prov. Staten van Limburg Wegens zijn benoeming tot staats secretaris van O., K. en W. heeft mr. Höppener uit Roermond, dins dag officieel ontslag gevraagd als lid van de Prov. Staten van Lim burg. Mr Höppener is tien jaar lid van het college van Gedeputeerde Staten in dit gewest geweest. Hij zal als statenlid worden opgevolgd door deheer Willems, boekhandelaar te Roermond. Doordat de Provinciale Staten leden de heer Koops uit Venlo en jhr. mr. van Meeuwen uit Ulestraten gekozen zijn tot lid van de Eerste Kamer hebben ook zij ontslag ge nomen als lid van dè Prov. Staten. In deze vacatures zijn benoemd verklaard respectievelijk de heren Receveur, koopman te Venlo en Flecken, directeur van het arbeids bureau te Bingelrade. In de komende Prov,-Stat enzit- ting, welke op 4 december a.s. aan vangt, wordt de benoeming van een nieuw lid van Gedeputeerde Staten in de vacature, ontstaan door het heengaan van mr. R. Höppener, aan de orde gesteld. Ziekenfondspremie Volgens de jongste schattingen zal de ziekenfondspremie voor de verplicht verzekerden per 1 januari 1957 niet van 4,2 procent tot 4,8 procent maar waarschijnlijk slechts tot 4,4 pet verhoogd behoeven te worden. De S.E.R. zal binnenkort over deze kwestie adviseren. Geen post op nieuwjaar Bij de PTT is in overweging de komende Nieuwjaarsdag de dienst uit te voeren als op Zondag. Op de Tweede Kersdag zal, zoals gebrui kelijk, geen post worden bezorgd. Kinderverlamming De staatscourant bevat o.m. de opgave van het aantal aangegeven gevallen van besmettelijke ziekten over de week van 28 oktober tot en met 3 november. Daaruit blijkt o.a., dat in de genoemde periode in totaal 64 gevallen van kinderver lamming zijn aangegeven, nl. 49 gevallen met verlammingsverschijn selen en zeven gevallen zonder nadere aanduiding. 1599 jonge bouwvakarbeiders verwierven diploma leerling stelsel De Stichting Vakopleiding Bouw bedrijf heeft in de afgelopen zomer in niet minder dan 72 scholen of andere lokalen, over het gehele land verspreid, haar examens ge houden voor de jongelui, die aan het einde waren gekomen van hun opleiding in het leerlingstelsel, hetzij voor timmerman, metselaar, beton- timmerman, betonijzervlechter, te gelzetter of betonmodelmaker. Het resultaat is geweest, dat van de 1934 opgekomen jongelui er 1599 blijk hebben gegeven voldoende kennis en vaardigheid te bezitten om in aanmerking te komen voor het diploma van de Stichting, het geen dan een bewijs is, dat een belangrijke stap is gezet naar het vakmanschap en voor degenen, die daarvoor voldoende ambitie bezitten naar meer leidinggevende functies op de bouwplaats. Prijsstop krantenpapier opgeheven De minister van Economische Zaken heeft besloten de piijsstop voor krantenpapier op te heffen. Het besluit krijgt terugwerkende kracht tot 10 november 1956. De prijs voor krantenpapier zal met ingang van die datum een kleine verhoging ondergaan. De enige pro ducent van krantenpapier in Neder land, de N.V. Van Gelder Zonen, kreeg de prijsstop opgelegd in december 1955. Krijgt de laudbouw 200 miljoen meer Naar wij vernemen is de regering bereid voor een belangrijk deel tegemoet te komen aan de ver langens, die het landbouwschap heeft over een verbetering van de berekening van kostprijzen voor landbouwprodukten. De wensen van het landbouwschap komen neer op een bedrag van rond 350 miljoen gulden (te betalen door verbruiker of schatkist). De regering zou de landbouw nu tegemoet willen ko men voor een bedrag van zeker 200 miljoen gulden. In de minister raad moet over een en ander nog overleg worden gepleegd. Een defi nitieve beslissing moet daarop wachten. In de komende memorie van ant woord op de landbouwbegroting zal minister Mansholt zijn beleid voor de komende jaren bekend maken. In landbouwkringen vraagt men zich af, of het antwoord van de minister aan de Tweede Kamer veel nieuws zal opleveren na de rede, die de heer Mansholt enige maanden geleden in Kampen gehouden heeft. De minister kon toen redelijker wijs verwachten, dat zijn kandida tuur bij de voedsel- en landbouw organisatie van de Verenigde Naties (directeur van de FAO) een succes zou worden. De rede van de heer Mansholt in Kampen werd dan ook algemeen beschouwd als een „poli tiek testament". De bewindsman betoogde in Kam pen, dat het inderdaad noodzakelijk was, dat er voor de landbouw ver schillende verbeteringen doorge voerd zouden worden. Nu de heer Mansholt minister van Landbouw is gebleven, ziet men in landbouwkringen het „politieke testament" echter als een pro gramma. De algemene verwachting is, dat de verlangens van het landbouw schap over de eigenaarslasten tot op de helft (100 miljoen) zullen worden teruggebracht. De rest zou dan besteed kunnen worden aan een loonsverhoging voor de landarbeiders en een ver hoging van de vergoeding voor be drijfsleiding. Kleinere boeren geen blok aan het been voor landbouw De voorzitter van de Katholieke Nederlandse Boeren- en Tuinders- bond (KNBTB), de heer C. G. A. Mertens, heeft dinsdag in Arnhem op de vergadering van de bond der katholieke boeren in het aartsbis dom stelling genomen tegen kritici, die beweren: De landbouwpolitiek houdt te veel rekening met de on economisch werkende, onrendabele boerenbedrijfjes en werkt on aanvaardbaar hoge kostprijzen in de hand. Dat de Nederlandse landbouw niet oneconomisch werkt, blijkt evenwel en dat was de repliek van" de heer Mertens uit een vergelijking met het buitenland, die vrijwel in alle opzichten in het voordeel van Nederland uitvalt. Ook is de consumentenprijs voor agrarische produkten in Nederland lager dan elders. Na de oorlog is de Nederlandse landbouw boven dien vooruit gegaan in produktivi- teit: méér produktie met minder mankkracht. De hoofdoorzaken van de moei lijkheden, waarin de landbouw ver keert, ziet de voorzitter van de KNBTB in de maatregelen, die Ne derlands (buitenlandse) afnemers treffen: invoer beperkingen en be schermende rechten, die de uitvoer van Nederlandse agrarische pro dukten naar de meeste landen be lemmeren. „Van een afzet op een werkelijke wereldmarkt is dan ook geen sprake". Slechts instemming bij de honder den boeren, die de rede van hun eerste voorman aandachtig volgden, ontmoette de conclusie, waartoe de heer Mertens, parlementariër en agrariër, kwam: Het is niet de struc tuur van het Nederlandse boeren bedrijf, maar de buitenlandse markt, die vergt, „dat er in ons land maat regelen moeten worden getroffen om te voorkomen, dat de land- en tuinbouw tot de bedelstaf geraken. Tijdens de vergadering is veel en luid geklaagd over het prijzenbeleid waaraan de boeren zijn onderworpen De voorzitter, van de ABTB, de heer Hettinga, sneed het onderwerp reeds in zijn openingsrede aan: „Het natuurlijke risico, eigen aan het boeren en tuindersbedrijf" zo zei hij, behoort de ondernemer zelf te dragen". Maar om dit te kunnen doen, moet de boer in de goede jaren ook voldoende reserves kunnen kweken. Die kans is echter voor hem uitgesloten, zowel bij de maxi mum-prijzen van weleer, als bij de garantie-prijzen (minimum-prijzen) van thans. Schaaknieuws. Zondag jl. speelde Venray I tegen Tegelen en we moesten er met een nederlaag van 67j37a genoegen nemen. Wel zeer gehandicapt waren we door het verstek laten gaan van onze captain, die ook van verdere deelname afzag. Waar blijven de goede spelers, die ons tiental zouden kunnen ver sterken, maar nog altijd niet komen opdagen. Zondag a.s. om 3 uur in Hotel De Keizer simulaansceance door de heer van Megen uit Arcen. Ieder schaker tone zijn belangstelling. van 20 nov. 1909 De ,Z.E. Pater Henricus Peeters M.S.C. was 25 jaar priester. De heer Nico Krispijn, werd rijksklerk ter direktie van de be lastingen in Middelburg. van 26 nov. 1910 De zaal Sint Hubertus te Merselo werd geopend. P. van de Vorle, vestigde zich op de Langstraat a Is mr. kleermaker. van 27 nov. 1909 De woning en stal vanPhilip- sen te Castenraywerden door brand verwoest. Te koop waren peren voor 3 en 4 cent per pond, appelen voor 4 en 5 cent per pond, noten voor 18 cent de 100 stuks bij Jac. Zee- gers, Zandse Bleek. van 9 t/m 15 nov. 1956 GEBOREN: Goumans Petrus, Hoenderstraat 11 v. Opbergen Petrus, GroteMarkt 11a van Hoof Joseph, Veltum L 75 Bonants Petronella, Langeweg 11 Beerkens Christiaan, Hagelw. 3 nw Hendrix Franciscus, Puttenweg 29 Peeters Wilhelmina. Vierlingsbeek Staal Leonardus, Puttenweg 5 Wijnhoven Gerardus, Oostrum D 46 van Schaaik Petronella, Pr. Margrietstraat 10 Nellen Elisabeth, Smakt B 7a Rutten Martina, Oostrum C 38 van Rens Gertruda, Heide L 41 Camps Theodora, Oostrum D 17a v. Dijck Cornelia, Pr. Marijkestr. 8 v. Dijck Wilbertus, Moostdijk 13 GETROUWD vd. Goor Peter J., 33 jr, landb., Sevenum en Cremers Anna, 31 jr, Venray. Philipsen Peter M., 28 jr, landb., Sevenum en Vermeulen Maria P.A., 27 jr, Venray. Collaert Ludovicus, 27 jr, bank werker en Stoks Maria, 29 jr, beiden te Venray. Met grote vreugde en dankbaar heid jegens God geven wij kennis van de geboorte van ons zoontje en broertje PIETER Bij 't H. Doopsel ontving hij de namen Petrus Hubertus Jacobus Maria. J. VAN OPBERGEN J. VAN OPBERGEN- VERHEUGEN INEKE Venray, 9 november 1956 Grote Markt 11a Met grote vreugde en dankbaar heid jegens God geven wij kennis van de geboorte van ons zoontje en broertje Jos Arie Willem JACQ. VAN DEN MUNCKHOF TINY VAN DEN MUNCKHOF— KEIJZERS JOHNY Springs (Transvaal Z.A.) East Geduld Mine, Postbox 222. Voor de talrijke blijken van be langstelling bij ons 25jarig huwe lijksfeest, betuigen wij, ook na mens onze kinderen, hartelijk dank Prins Bernhardstraat 28 Zitdag voor emigranten zaterdags van 8 tot 18 u. Kosteloos en zonder enige verplichting krijgt U alle ge wenste inlichtingen. Kom eens pra ten bij Reisbureau PEETERS, Venlo, Kwartelenmarkt 3. Alle leden worden beleefd uitge nodigd a.s. zondag 18 nov. in de parochiekerk van 5—6 uur het bid uur tot intentie van Hongarije bij te wonen. Leider de Geestel. Ad viseur. HET BESTUUR Woensdag 21 nov. kantoor gesloten. GEVRAAGD dagmeisje Bertvjn, Fr. Michelsstraat 27 GEVRAAGD die zo nodig ook in de winkel kan helpen. Lichteveldvan Deursen, tel. 382 Deurne. Te koop g.o. Jaarsma haard Henseniusplein 10. TE KOOP ,2 tomen biggen P. Teunissen, Overbroek K 113. Te koop toom biggen P. Giezen, Veltum L 13. Te koop drachtige zeugen H. Jenniskens, Paardekopweg 9 Te koop toom biggen J. Willems, Nachtegaal. Te koop 2 2pers. ledikanten Hermans, Oostrum D la. Te koop electr. wasmachine met H K. in oliebad Broekweg 8a. Net meisje gevraagd 16-18 j. voor 3 middagen per week. Grote straat 28. Te koop partij brandhout J. Droesen, Heide. Te koop 20 zware biggen P. van Lipzig, Laagheidseweg A 14a. TE KOOP complete poppenkamer, schoolbord, sjoelbak en handwring Deken Thielenstraat 7. Te koop slaapkamerameublement Adres bureau van dit blad. f 3.per 25 kg. Rutten, Oostrum bij station. 20 x sterker dan gewoon sokkengaren. Alleenverkoop: P. COOPMANS, Langstraat EBB ER INK, Marktstraat Grove Snijworst 100 gram 40, 250 gr. 90 Leverworst 500 gram 65 Vrijdag en Zaterdag Runderlappen 500 gram 2.75 Pedicuren A.s. Donderdag (iedere vierde Donderdag van de maand) zitting voor pedicure en voetbehandeling van 1.30—5.30 uur in Restaurant Janssen, Stationstraat 1, Venray. Pijnloze behandeling van alle voetkwalen, eelt, likdoorns, kalk en ingegroeide nagels, voetwratten gipsafdrukken, steunzolen, elast. kousen. Opgegeven adressen voor beh. aan huis worden na zittingstijd in volgorde afgewerkt. Medisch ged. voetspeciaiist VENLO Tel. 04700—2582 dat tevens uw lichaam de juiste steun geeft, is van zeer veel belang. Zulk een korset is een Ook de is een zeer belangrijk onderdeel. Wij hebben voor elk figuur een goed passende B.H. Voor de jonge figuren een pracht collectie voordelige en tevens mooie B.H.'s in verschillende cup-maten. U slaagt zeker naar genoegen bij de gediplomeerde CAMP-verkoopster Marktstraat 5

Peel en Maas | 1956 | | pagina 2