SPORT fa. vd. Munckhof foor de school: Marktverbod voor varkens opgeheven IZnsters der Goddelijke foor zieoigbcid in nienwe kleding Wij vragen U: Hebt U één vinger vrij? SUPER NORMA Burgerlijke Stand Venray ADVERTENTIEN fam. J. Jacobs-Lcnssen familie Kronenberg foorkom financiële Begrafenisverzekeringspolis AFWEZIG J. H. M. Janssen De Modevakschool in Oirlo Bakkerij „De Kroon A.s. ZONDAG gesloten HET BROUWERSHUIS fa. v. d. Munckhof Spotkoopje Werkster gevraagd De ..burgemeester van Venray, brengt ter openbare kennis, dat het marktverbod voor varkens met in gang van 31 augustus 1956 is op geheven. Eveneens is met ingang van ge noemde datum opgeheven het ver bod tot het houden van keuringen en tentoonstellingen dan wel het op soortgelijke wijze bijeenbrengen van varkens, met inachtneming overi gens van de bepalingen genoemd in artikel 5bis van de Veewet. Van de maatregelen, welke in verband met de bestrijding van het mond- en klauwzeer bij varkens zijn genomen, zijn nu nog van kracht, het vervoerverbod van varkens be neden 60 kg levend gewicht uit, naar of binnen de grensstrook tenzij met ontheffing door of na mens het distriktshoofd van de Vee artsen ijkundigen dienst alsmede de wekelijkse ontsmetting van de middelen van veevervoer, uitgezon derd die voor het vervoer van een hoevige dieren. Venray, 30 augustus 1956. GEVONDEN VOORWERPEN Huissleutel, Politiebureau; lederen rij wiel tas met inhoud, Ehren, Smak- terweg 24; hoesje van parapïuie, van Bergen, Past. Ruttenstraat 10; kinderjack, Verbeek, Maasheseweg 19a; bril, vanGerven, Pr. Margriet straat 4; muls, v. Opbergen, Grote Markt; zakje augurken, Verrijt, Smakterweg 48; Belgische herders hond, Jacobs, Vlakwaterweg nw 77; gereedschappentas met inhoud, L. Volleberg, Langeweg 54; rozenkrans Verstegen, Langeweg; kinder schoentje (rood),vd. Leeuw. Lange weg 55; kerkboek, Geurts, Buiten weg 14; rode damesportemonnaie met inhoud, H. Stevens, Maashese- weg 39a; kinderbril, H. Vermeulen, Merseloseweg 17; baby-mutsje, G. Bouten, Langeweg 34; ijzeren ge- wichtsteen, Schaeffers, Hensenius- straat 11b. Opgelet De gidsenbeweging van het rec toraat gaat weer starten met nieuwe gidsen. Meisjes van ongeveer 11 jaar kunnen zich hiervoor opgeven bij guido M. Janssen Julianasingel 52. Geslaagd: Te Maastricht slaagden voor de akte Handenarbeid L.O.: de Eerw. zusters Cretiënne, Marie Theresian, Petro, de Eerw. Broeders Rodigus en Eumachius, mej. M. Janssen en de heer A. Lucassen, allen te Venray; dee Eerw. Zuster Angelie en de heer P. Clephas te Oirlo; de heer vd. Munckhof en de heer Storms te Oostrum; mej. Koonings en de heer Hoorn stra te Ysselsteyn; mej. Reynen en de heer Rouschop te Blitterswijck; de heer Steentjes te Geijsteren en de heer van Kuyck te S wol gen. Thuisfront-collecte De zondag gehouden collecte voor het Kath. Nationaal Thuisfront bracht in Venray kom f 217 55 op. Botsing Maandag botsten een motor en een auto op elkaar op het kruis punt S choolstraat-Henseniusplein. De materiële schade was aanzien lijk, maar de beide bestuurders kwamen met de schrik vrij. Opgepast voor het grint Het opknappen der wegen en speciaal het aanbrengen van een nieuwe grintlaag brengt soms minder prettige gevolgen met zich. Zo leverde de met nieuw grint be strooide Merseloseweg weer enkele kapotte auto-voorruiten op, waar mede gewoonlijk de verzekering weer „goed" is. Doch ook fietsers, die wat plotseling moeten remmen of niet opletten kunnen slippen. En de daardoor veroorzaakte valpar tijen leveren gewoonlijk bloed en tranen op. Ook deze slachtoffers hebben de nieuw bestrooide wegen weer verschillende geëist en zo hebben de doktoren oude en jonge klanten gehad die met ontvelde benen en bebloede armen hulp kwamen vragen. Men zij dus ge waarschuwd. Huwelijk in de Willibrorduskapel Zaterdag werd in de Willibrordus kapel te Geijsteren het echtpaar DerksSchoenmakers, door de pastoor van Geysteren in de echt verbonden, waarna een H. Mis in deze oude kapel werd opgedragen. Zo vond dan voor de tweede maal midden in de bossen deze kerke lijke plechtigheid plaats, waarvoor én uit Oostrum én uit Geijsteren, grote belangstelling bestond. „De Kleine Apostel" voor alle schoolkinderen. Nieuwe jaargang slechts 75 ct. De „Kleine Apostel" is 't mooiste missieblaadje, zeergeschikt voorde jeugd om hen missieliefde bij te brengen. En het is buitengewoon goedkoop. Eind September komt het eerste boekje van de nieuwe jaargang. Ouders, laat Uw kinderen „de Kleine Apostel" lezen. Geeft hen de 75 cent voorde nieuwe jaar gang de komende week mee naar school, dan krijgen de kinderen de boekjes zo gauw ze uitkomen, da delijk van de school mee naar huis. Gewijzigde openstelling Postkantoor Overloon Met ingang van Maandag 3 sept. a.s. zal het kantoor voortaan ge opend zijn van 9—12,14—15 en van 17.30—18.30 u. Men gelieve hier goede notitie van te nemen. De Zusters van de Congregatie der Goddelijke Voorzienigheid in 't Jozefsklooster hebben een nieuwe kleding gekregen. Deze kleding wijkt vrij aanzienlijk af van de vroegere kledij, die hoewel mooi en waardig niet meer aangepast bleek te zijn aan de eisen van de moderne tijd. Reeds langer was de behoefte gevoeld, niet alleen voor de zusters der Goddelijke Voorzienigheid, maar ook voor de zusters van vele an dere zustercongregaties, tot een wijziging van de kledij, zulks in verband met de werkzaamheden der zusters en niet minder met 't oog op het verkeer. Z.H. de Paus heeft zich enkele jaren geleden uitgesproken voor een modernisering der kleding van de zusters, welke naar de mening van de H. Vader, hoewel aangepast aan de moderne tijd, evenwel de strikt eigen aard, verbonden aan de kloosterkledij, diende te behou den. Als bijzondere richtlijnen voor de nieuwe kledij van de vrouwelijke religieuzen gaf de H. Vader aan, dat deze behalve practisch en hy giënisch, tevens ook waardig dien de te zijn. Uitgaande van deze richtlijnen hebben de Zusters van de Godde lijke Voorzienigheid voor alle leden van de congregatie, verspreid over 5 landen, een nieuwe kleding doen ontwerpen, welke niet alleen voor de Europese landen, maar ook voor de Missiegebieden (Aruba) dienstig kon zijn. Uiteraard is de nieuwe kap daar bij van de meeste studie geweest. De kap vertoont dan ook wel 't meest opmerkelijke verschil. Deze is aanmerkelijk kleiner dan de oude en geeft aan de zusters een veel grotere uitzichtmogelijkheid, aan gezien zij het gezicht van de zus ters niet meer in die mate „insluit" dan zulks vroeger het geval was. Ook voor de werkzaamheden van de zusters (wij denken hierbij o.a. aan de werkzaamheden in de BLO- school is de nieuwe kap veel prac- tischer.) Op het feest van O.L.Vr. Hemel vaart is de nieuwe kledij voor de zusters der Goddel. Voorzienigheid in Venray ingevoerd. Dit geschied de in de loop van de middag tijdens een korte godsdienstige plechtig heid, welke in de verschillende kloosterkapellen plaats vond. Hoewel de zusters in 't algemeen erg ingenomen zijn met de nieuwe kleding, vooral gezien de practische voordelen eraan verbonden, heeft het voor velen van hen toch wel een offertje betekend, de oude kle ding te moeten afleggen. Het was in de oude kleding, dat men het kloosterleven begon, in de congregatie werd aangenomen en de beloften deed. De meeste zusters hebben deze oude kleding tientallen jaren gedragen, deze kleding was hun dierbaar geworden. Al doet de nieuwe kleding in het begin uiteraard iets vreemd aan, men kan ze behalve het karakter van het eigentijdse zeker niet een zekere charme als men bij zusterkleding van charme spreken mag ontzeggen. Maar „men" zal er even aan moeten wennen. Nederland in een kwart van de Zes gewonden te Naarden bij botsing op Rijksweg 1 Op de Rijksweg nr. 1 is maandag avond om half zeven een auto- ongeluk gebeurd tengevolge waar vanzes personen werden gewond. Drie van hen kregen een hersen schudding en drie lichtere verwon dingen. De heer H. T. J. uit Naarden, die uit de richting Amsterdam kwam en bij de Meerweg te Naarden links af wilde slaan, stopte op de tweede rijbaan van deze ter plaatse vier banen brede Rijksweg. Een uit de zelfde ridhting komende autobus, bestuurd door J. N.H. vd. fa. Laar - ackers uit Sambeek, waarin zich de leiders en leidsters van het jeugd werk van Venray bevonden, wilde deze auto passeren, maar botste;er door een verkeerde manoeuvre aan de achterkant tegenop. De personenauto van de heer J. werd vooruitgeduwd, kwam op de linker rijbaan terecht en in botsing met een uit Amersfoort komende volkswagen, bestuurd door H. M. K. uit Zwolle. De ravage door deze botsing ontstaan was enorm. De auto van de heer J. was zowel voor als achter totaal ineengedrukt en praktisch geheel vernield. Uit de verbogen carrosserie werden de vijf inzittenden, allen gewond en som migen bewusteloos, gehaald. Drie vliegende Franciscanen In het begin van de zomer maak ten op het vliegveld Hilversum acht Franciscaner paters een begin met hun vliegopleiding, om in de toe komst zich per vliegtuig inNieuw- Guinea te kunnen verplaatsen bij hun missiearbeid. Onder de acht bevond zich ook de bekende pater Kammerer, beter bekend als de „woudloper Gods". Hij was de man, die destijds werd doodgewaand en achteraf zijn eigen bidprentje las. Van de acht zijn er thans drie geschikt gebleken voor een verdere opleiding, die nodig is voor het be halen van het vliegbrevet. Deze drie vliegende Franciscanen zijn de paters Vergouwen, Hermans en Verheyen. S.V.V.-nieuws Als voorbereiding voor de a.s. competitie heeft SVV 1 Zondag de voetballers uit Schijndeluitgenodigd een wedstrijd hier te komen spelen. Deze eerste klas club beschikt over goede krachten en Venray zal alle zeilen bij moeten zetten, om niet roemloos ten onder te gaan. Venray 3 speelt om 12 uur tegen Wittenhorst3in een bekerwedstrijd. Wandeltocht langs de Maas Onder het motto „wandelen is gezond" organiseert de V.V.V. Linker Maasoever Zondag 2 Sept. samen met de Broekhuizer voetbal club Brughusia de derde linker Maasoever-wandeltocht door het Noord-Limburgse land. Men wan delt om de sport, om te genieten van het natuurschoon en zonder een race met de tijd aan te gaan. Voor dit jaar zijn reeds belang rijke aanmeldingen gekomen, o.a. de wandelgroep Servio uit Venray met 25 mensen en een groep van 18 -PTT-ers uit Venray. HANDBOOG Op het nationaal concours te Heel behaalde het 2de zestal van St. Sebastiaan, Heide de 3de prijs en de heer J. Ewals het erekruis in de afdeling C. Tennissen Zoals verwacht werd, zijn er in het tennis-duel tussen Horst en Venray felle gevechten geleverd om de wisselbeker voor de eerste maal te bemachtigen. Op het einde van de Zaterdag middag was de stand 32 voor Horst. Maar Zondag wist Venray zich sterker op eigen terrein en kon van de 6 partijen er 4 winnen. Zo werd de eindstand tenslotte 65 in het voordeel van Venray, die hiermede de wisselbeker in bezit kreeg. BEL OP BIJ BRAND No. 392 6 pet. in kartonnage De lonen in de kartonnage- en papierenzakkenindustrie worden met zes percent verhoogd. Werk gevers en werknemers hebben hier omtrent overeenstemming bereikt. Het college van Rijksbemiddelaars heeft zich akkoord verklaard. Geen eierstempel meer nodig In een woensdagmorgen te Utrecht gehouden bestuursvergadering van het Bedrijfschap voor Pluimvee en Eieren is medegedeeld, dat jl. zaterdag binnengekomen is de ministeriële bekrachtiging van de verordening, die een einde maakt aan het verplichte stempelen van eieren. Deze stempeling zal thans facultief zijn. KORTERE WERKTIJD IN WINKELS Met ingang van heden zaterdag Heden zaterdag 1 september treedt een wijziging van het werk tijdenbesluit voor winkels in wer king. Voortaan mag het winkel personeel niet langer werken dan 9 uur per dag en 48 uur per week. De oude regeling stond 9l/a uur per dag en 53 uur per week toe. Bij wijze van overgang mogen kappers bedienden en het personeel van winkels waar voedings- en genot middelen worden verkocht, gedu rende een jaar (dus tot 1 sept. 1957) nog 9 uur per dag en 50 uur per week werken. Het tijdstip waarop het werk moet zijn beëindigd is teruggebracht tot 7 uur 's avonds. De oude rege ling stond half negen toe. De wekelijkse vrije halve dag zal op een middag of op maandagmorgen moeten vallen. Voor deze bepaling geldt een overgangstijd van een half jaar, dus tot 1 maart 1957. Voorts is een regeling getroffen voor drukke dagen (bij voorbeeld koopavond). Eens per week is voor winkelpersoneel boven 18 jaar een werkdag van 11 uur toegestaan. Het maximum van 48 uur per week mag evenwel niet worden over schreden. Tenslotte is een langere werktijd voorzien voor de uitverkooptijd en voor perioden, dat winkels inge volge de winkelsluitingswet extra lang open zijn, zoals met kermissen en andere festiviteiten. Hieronder kunnen ook de seizoenbedrijven gedurende het seizoen vallen. De bestaande faciliteiten voor de sinterklaas en de kersttijd blijven gehandhaafd. Bonkaarten gereed voor olie-distributie Op het ministerie van Economi sche Zaken wordt druk gewerkt aan een distributie-systeem voor aardolieprodukten, dat wordt inge voerd zo gauw door de spanningen rond het Suezkanaal de aanvoer van olie uit het Nabije Oosten zou worden bemoeilijkt of tijdelijk zou worden stopgezet. Het is al zover, dat de bonkaarten, die dan nodig zullen zijn, klaar liggen. Er is hier nog slechts kwestie van een wijze voorzorgsmaatregel. Het ministerie vindt, dat men beter kan voorkomen dan genezen. Wan neer president Nasser het kanaal mocht sluiten, waardoor het olie transport sterk zou worden ge stagneerd dan kan de voorziening daar de weerslag van ondervinden. Nederland heeft dan in elk geval een maatregel voorhanden, die de moeilijkheden kan opvangen. Ook al zou Nasser het scheep vaartverkeer door de veelomstreden waterweg stil leggen, dan nog kan de olievoorziening in het westen zij het met stagnatie voortgaan. Veel olie zou geïmporteerd kunnen worden uit Amerika. En met de olievelden bij Schoonebeek kan eigen behoefte voorzien. Heel weinig augurken dit jaar De augurkenoogst zal in Noord Limburg nog aanzienlijk beneden de toch reeds lage verwachtingen blijven, kan thans worden vastge steld. Tot dusverre werd op de Venlose veiling 600.000 kg aange voerd, tegenover 5.5 miljoen kg. in dezelfde periode van verleden jaar. Hef totaal van de aanvoer zal op niet meer dan 1.5 miljoen kg komen. Het seizoenstotaal van- 1955 was 13.5 miljoen kg augurken, Het meest hebben de koudegrond- tuinders, voor wie de augurken teelt een der belangrijkste onder delen van het bedrijf is, van deze misoogst te lijden. De hoge prijzen voor deze groente kunnen het verlies niet goed maken en bij de huidige prijzen zullen de financiële opbrengsten van dit produkt onge veer 10 pet. van die van verleden jaar bedragen. Prinses Willielmina 76 jaar Prinses Wilhelmina vierde gister op de Ruigenhoek te S cheveningen haar 76ste verjaardag. Deze dag werd meegevierd door koningin Juliana, die zich reeds Donderdag naar de Ruigenhoek heeft begeven, waar zij enkele dagen bij haar moeder zal verblijven. N.C.B. zestig jaar bestaan Met een indrukwekkend défilé van tweeduizend jonge boeren, boerinnen en ruiters langs het bordes van het Bossche stadhuis werd Donderdag de feestelijke her denking van het zestigjarig bestaan van de N.C.B. Noord-Brabantse Christelijke Boerenbond, besloten. Vrouw medeplichtig aan moord. De 45-j arige weduwe van de rijwiel handelaar te Heer, die door jongens van 18 en 22 jaar is vermoord, heeft voor de rechter-commissaris een bekentenis afgelegd. Zij heeft thans toegegeven, dat zij de belofte van haar vriend, de 18-jarige J.N., dat degene die haar man uit de weg ruimde f 20.000 zou krijgen, gesteund heeft. Ook heeft zij bekend, dat de revolver, waarmee haar man is neergeschoten, en waarvan men aanvankelijk vermoedde, dat deze eigendom van het slachtoffer was, door haarzelf in Luik is gekocht. DODE VROUW BEGON TE ROEPEN Een wel bijzonder frappant ge val van schijndood, waarover om bepaalde redenen enige dagen het stilzwijgen werd bewaard, heeft zich dezer dagen in Tongeren (België) voorgedaan, als men „Het Laatste Nieuws" mag geloven. Er zou zich het volgende hebben voor gedaan: Door familieleden van een vrouw die nog niet lang ziek te bed lag, was een geneesheer ontboden om de dood vast te stellen. De dokter kweet zich van zijn taak en gaf de familie de raad een priester te ha len om de „dode" in extremis de laatste H. H. Sacramenten toe te dienen. Zo gebeurde het dan, waarna de handen van de „aflijvige" werden samen gevouwen en verdere schik kingen werden genomen. Meteen werden de rolluiken neergelaten. Ondertussen had de dokter zich naar de beneden verdieping bege ven om het o verlij densattest op te maken. De priester voegde zich aldaar bij hem en beiden bleven nog even praten over dit schielijk overlijden. Maar plotseling begon de schijn dode luid te roepen en onder de huisgenoten ontstond een begrij pende paniek. De familie en de dokter spoedden zich naar boven en troffen er de vrouw „weer levend" aan. Zij begreep eerst niets van het geen rondom haar gebeurde. In de dagen die volgden, knapte de zieke volledig op, zodat zij de kamer kon verlaten en zich weer aan haar ge wone bezigheden wijden. Dan kunt U zonder moeite de kleuren van Uw SUPER NORMA verwisse len. Want één lichte vingerdruk maakt elke kleur „schrijf- klaar". Geen moei zaam, tijdrovend ge draai, maar vlot en feilloos „overscha kelen". Keuze uit 2-, 3-, 4- en 6 kleuren potloden. Prijzen vanaf f 9.50 van 24 t/m 30 augustus 1956 GEBOREN: Proosten, Anna M. Stationsweg 37 Philipsen, Aloysius J.M. Timmermansweg 44 Philipsen, Josephus C.fi. idem Verberkt, Maria J.L. Oranjestr. 5 Huijbers, Antonius P.M. Veltum L 83 Oudenhoven, Hubertus J.C. Hoenderstraat 29 Weys, Gerardus H.M. Heide L31 van Ass, Hermina E.G. Veltum L14 Cust^rs, Joseph M. Oostrum C 42 Siebers, Maria J.Th. Oostsingel nw 4 van Dijck, Antonius G.M. Kempkensberg N 13a Wilmsen, Hendrik J.M. ICruisstr. 26 OVERLEDEN: Kruijsen, Bernardus, weduwnaar van Thielen, B. 79 jr, secr. land- bouwbond, Langstraat 47a Schuurmans, Arnoldus M.H., 1 maand, Oranjestraat 11 Schroeder, Elisabeth echtgenote van de Vrede, J. 58 jr, te Bergen ONDERTROUWD: Vullings Hendrik, 30 jr, landb., Horst en Loenen Maria, 30 jaar, Leunen K 44. vd. Sterren Peter, 24 jr, pluim veehouder, Heide L 66 en Weijs Leonarda, 26 jr, Leunen K 83. Op 't Veld Hendrikus, 31 jaar, adjunct-stationschef te Susteren en Moorrees Dina, 25 jr, Oostrum C 21 Loonen Martin, 25 jr, gereed schapmaker, Leunseweg 11 en Kroon Gerarda, 23 jr, Maasheseweg 3 GETROUWD: Peelen Henricus, 29 jr, Meerlo en van Dijck Maria, 24 jr, Venray. Boom Antonius, 25 jr, lasser, en Hoex Johanna, 24 jr, beiden Venray de Mulder Martinus, 30 jr, ma gazijnbediende en Arts Hendrika, 23 jr, beiden te Venray. Dankbetuiging Langs deze weg betuigen wij onze oprechte dank voor de vele cadeau's, bloemen, felicitaties bij ons 25jarig huwelijk, alsmede dank aan het Kajottersorkest. kinderen en kleinkinderen Merseloseweg M lc. Voor de vele blijken van deelne ming bij het overlijden en de be grafenis van ons lief dochtertje en zusje LIESKE, zeggen wij harte lijk dank. A, van Asten A. van Asten-Winnen en kinderen Ysselsteyn, Paardenkopweg 15. Bij gelegenheid onzer 30-jarige bruiloftviering (de 25-jarige kon wegens de gevolgen van de oorlogs ramp en ziekte onmogelijk door gang vinden) willen we aan de reeds geplaatste advertentie onzer kinderen nog toevoegen, dat de pl. Hoogmis tot dankzegging zal wor den opgedragen in de St Joseph- kloosterkerk, morgen zondag 2 sept. te 10.15 uur, (dit vanwege het Dekenfeest). Gelegenheid tot gelukwensen in 't Brouwershuis van half twee tot half drie. N.B. De winkel is zondag 3 sept. GESLOTEN. Openlijk dank aan God voor ver kregen gunst op voorspraak van de H. Maagd Maria, door het bid den van de noveen der 3 Wees gegroeten. Eenvoudige juffrouw op leeftijd zoekt kamer bij eveneens eenv. mensen op leeft, in rustige omgeving. Br. onder nr. 308 bureau dezer. Hiermede betuigen wij onze har telijke dank voor de verzorging en het medeleven, betoond tijdens de ziekte en bij het overlijden van ons lief zoontje en broertje ARNOLD. Vooral dank aan heren doktoren, verplegend personeel v. h. kinder paviljoen St. Elisabethziekenhuis, geestelijkheid, wijkzuster en buurt. Tevens onze grote dank aan de Begrafenisonderneming „DELA" te Eindhoven, voor de keurige verzor ging van de begrafenis. J.G.A. Schuurmans- Vullings en kinderen Te kora; Sluit nu een af. Gunstige voorwaarden. Lage premie's. Agentschap: i $cg*a(eiU6óitdeïH. §óuman$ Telef. 592 van 6 lot 20 sepi. Tandarts Spoedgevallen Tandarts Ruyten begint pas 17 sept. is zondag 2 sept. gesloten Snij worst 100 gr. 35, 250 gr. 80 Tongworst 100 gr. 24, 250 gr. 60 Vrijdag en Zaterdag Varkensbraadworst 500 gr. 1.40 j. Schriften 32 blz. houtvrij pap. 11 ct p. 10 1. 32 blz. zwaar pap. 15ctp. 12 1.50 80 blz. 40 ct p. 10 3.50 Dictaats zwaar papier blz. 40 ct per 10 3.50 blz. gespir. 50 ct 160 blz. 90 ct Ruitjescahiers 32 blz. 15 ct per 11 1.50 Boekhoud-cahiers Grootboek-journaal e.a. soorten 30 Gecart. cahiers 80 blz. 0.95 120 blz. 1.30 Breedfolio's blz. slappe kaft i 0.75 100 blz. gebonden 1.85 Schoolartikelen Kladblocs 35 ct Huiswerkboekjes 25 ct Potloden 15 ct per 12 1.50 Bloes kwarto 100 vel 1.15 Slijpers vanaf 0.20 Kleurpotloden alle maten en soort. Schoolagenda's vanaf 1.10 Schoolétuis Stifthouders vanaf 1.25 Schoolgummi 12 Driehoeken Gradenbogen S chool vulpennen heeft alles voor de school Eenige gasfornuizen eventueel ook Buta, billijk te koop wegens over name bedrijf. Te bevr. Gasstraat 6 of Maas heseweg 16a. voor de avonduren. Hotel De Keizer. Uit voorraad leverbaar alle gras- en klaverzaad mengsels voor blijvend grasland, kunst- en hooiweide. Verheijen's Zaadhandel Leunen Telef. 550

Peel en Maas | 1956 | | pagina 2