Nette meisjes Burgerlijke Stand Venray J. VERBEUR complete gelegenheids kleding G. Janssen B|j ons vertrek naar Australië tam. Douven-van Knyck Bij mijn vertrek naar Amerika Toon Pouwels Woningruil Veeverzekering Eensgezindheid" Verk.kantoor S. RAMEN, Venlo Goede bijverdienste Reiziger gevraagd een administratieve kracht net dagmeisje boomkwekerskoecht bakkersleerling Kersen te koop Stoomwasserij „De Peelparel" Vervoer van overledenen pluk van morellen BEKENDMAKING De burgemeester der gemeente Venray brengt hierbij ter voldoe ning aan het bepaalde in artikel 2, le lid, van de Belemmeringenwet Privaatrecht, ter openbare kennis: I. dat op maandag 23 juli 1956 tot en met 6 augustus 1956 ter gemeente-secretarie, afdeling X, ter inzage worden gelegd: a. een beschrijving van de aanleg van het stamriool tussen de Langstraat en de Overloonse- weg, met enkele daarop aan sluitende nevenriolen; b. een grondtekening van het onder a genoemde werk waarop de percelen en perceelsgedeel ten zijn aangegeven, waarvan bij de aanleg van het werk duur zaam of tijdelijk gebruik zal moeten worden gemaakt en waaromtrent met de rechtheb benden geen overeenstemming is verkregen. II. dat op dinsdag 7 augustus 1956, des voormiddags om 11 uur ten gemeentehuize van Venray een zit ting zal worden gehouden waarop bezwaren kunnen worden ingediend tegen het voorgenomen gebruik dat van de hierboven bedoelde percelen of perceelsgedeelten zal worden ge maakt en overleg kan worden ge- pleegd met de gemeente Venray door welke toepassing is gevraagd van de bovengenoemde wet. Venrav, 19 juli 1956 De burgemeester voornoemd, A. H. M. JANSSEN Nieuwe Kapelaan Tot kapelaan aan het Rectoraat O.L. Vrouw der 7 Smarten is be noemd Pater Urbanus van Gemert o.f.m. De nieuwe kapelaan werd geboren te Megen 8 April 1916. Hij trad in de orde der Minderbroeders in 1936 en werd priester gewijd in 1946. Hij is thans leraar aan de H.B.S te Rotterdam. Vooral is hij bekend door zijn werkzaamheden op het gebied van volks- en koorzang. Benoemd Tot hoofd van de landbouwschool te Echt werd beoemd dhr. J. Peters hoofd der school te Castenray. In de vacature J. Peters werd tot hoofd der school te Castenray be noemd dhr. P.J. Mennen, onderwij zer verbonden aan de R. K. Lagere school te Valkenswaard. Dhr. Men nen is afkomstig van Asten N. Br. GESLAAGD Voor het diploma Tropische Verpleging slaagde in het Prins Leopold Instituut te Antwerpen mej. E. Hendriks van de Smakter- weg alhier. Op het te Arnhem gehouden examen slaagde Mej. Jo v. Meijel uit Leunen voor het diploma boek houden. Op het te Venlo gehouden examen voor het diploma typen slaagden de dames J. v. Meijel uit Leunen en B. Muizers uit Merselo. HAND- en SPANDIENSTEN. In de procedure tussen een offi' cier van de Ned. Landmacht en de gemeente Venray is wederom een uitspraak gevallen. De officier had namelijk beroep aangetekend bij de Raad van Be roep, tegen de hem opgelegde werk tijd in de hand- en spandiensten omdat hij de daaraan verbonden werkzaamheden niet in overeen stemming achtte met de waardig heid van zijn officiers-ambt. De Raad van Beroep heeft geen principiële uitspraak in deze ge- d£fan. Zij heeft gesteld, dat door afbetaling van de aanslag, of door het sturen van een vervanger de officier de waardigheid van zijn ambt niet in de weegschaal behoef t te leggen en heeft dus de gemeente in het gelijk gesteld in het opleggen van deze aanslag. Zijn we goed ingelicht, dan zal echter de officier deze zaak in hoger beroep aanhangig maken bij de Hoge Raad. K.A.V. op excursie Bracht voor enkele weken de KAV een bezoek aan de nieuwe INALFA fabriek, thans hebben de dames een excursie gemaakt naar de Zuivelfabriek. Hier werden zij voorgelicht over de werkwijze en fabrikatie in deze geheel gemoderniseerde fabriek, die onlangs klaar is gekomen. Na de rondgang, die door bijna alle leden werd mee gemaakt, kregen allen een product aangeboden van eigen fabrikatie. Jeugd tweedaagse Venray krijgt een jeugd twee daagse afstandsmars en wel op 18 en 19 augustus a.s. Deze wandel tocht staat in het teken van het eerste lustrum van het kindervacan- tiewerk. Aan deze tocht mogen jongens en meisjes deelnemen die de leeftijd hebben van 12 tot 25 jaar. Een en ander gaat in samen werking met Wandelclub Servio, die ook de routes zullen uitwerken in en om de prachtige omgeving van onze plaats. Venrayse kermis in zicht Opdat men vast weet, waarvoor men spaart, moge hieronder dan de vermakelijkheden volgen, die a.s. Venrayse kermis op zullen luisteren. Naast de ijs- en frites kan men zijn centen kwijt in de 2 viskramen, 2 suiker en noga-kramen. Dan zijn er een hoop kansspelen, als balco-rotor, bumperspelen en puzzle-berekeningspelen, waarvoor ook een deel gereserveerd mag worden. Voor de jeugd is er de kinder draaimolen en de rupsbaan, terwijl de ouderen in lunapark of auto scooter terecht kunnen. De traditionele schietsalon is er dit jaar ook weer, maar de schom mels blijven weg. In plaats daarvan kan men sensatie zoeken bij de steile-wand-rijder, waarbij nog niet Is uitgemaakt of dit zal zijn van later de Eeuwige Gelofte. Op 10 Maandag tal. Donderdag of van Zondag tni Woensdag. Kwartjes-Actie-Fonds Nieuwe Kerken 1955 Het Dekenaat Venray bracht bijeen: door kwartjes-aclie f 12.602,97 door kerkcollecten 9.411,61 Totaal f 22.014,58 Omgerekend per gezin gemiddeld f 5,80 per jaar. Het aandeel van de parochie St. Petrus Banden was als volgt: door kwartjes actie f 6.743,19 nagekomen giften 371,11 door kerkcollecten 1.539, Totaal f 8 653,98 Omgerekend per gezin gemiddeld f 4,25 per jaar. Inmiddels draaien wij ruim een half jaar voor de Torenactie, bouw Nieuwe Kerken. Bij informatie bleek ons, dat thans ongeveer hetzelfde bijeen is als vorige jaar om deze tijd. Willen wij aan een eigen toren toekomen, dan zal er echter méér geofferd dienen te worden. „Doe er nog eens een extra kwartje boven op". Ziekentriduum Honderd acht en zestig zieken en ouden van dagen, hebben deze week drie goede dagen gehad in het tra ditionele ziekentriduum. Ook dit jaar wist Pater Gilbertus Lohuis, de zieken in zijn meditaties en con ferenties te troosten en te sterken. En ook dit jaar waren de zusters van St Anna gulle en gastvrije gast vrouwen, die alles in het werk stel den om de deelnemers drie goede dagen te bezorgen. Dinsdag droeg de H.E. Heer Deken Loonen het H. Misoffer op en sprak hij de zieken toe. Woensdag was het Vader Bisschop, die ondanks drukke werkzaamheden toch zijn traditioneel bezoek aan Venrays zieken niet wilde onderbreken. Donderdag was het oud-Deken Berken, die voor zijn oud-parochia nen het H. Misoffer opdroeg. Zo kwam dan Donderdagmiddag de sluitingsplechtigheid waaraan o.a. een honderdtal bruidjes mee werkten. 70 autobezitters gaven hun zeer gewaardeerde medewerking en vele leken-verpleegsters boden in deze dagen hulp. Rijk en gemeente zaten elkaar in de wielen Woensdagmiddag had op het kruispunt Stations weg-Hofstraat- Maasheseweg een aanrijding plaats tussen een militaire wagen en een wagen van de gemeente. Het Rijk moest het afleggen tegen de Gemeente en kreeg flinke ma teriële schade te incasseren. Van een en ander werden notities ge maft door de M.P., zodat deze zaak wel in orde gebracht zal wor den. Persoonlijke ongelukken deden zich niet voor. De militaire wagen nam deel aan de grote oefening, die deze week gehouden werd door de Genie troepen aan de Maas te Well. Jeugd verkeersminded maken betekent straks grotere verkeersveiligheid Aan 489 leerlingen van de hoogste klassen der lagere scholen uitkom en kerkdorpen, werd Vrijdag in een tweetal feestelijke bijeenkomsten in Luxor het verkeersdiploma uitgereikt, 's Morgens waren het de leerlingen der buitenscholen,'s mid dags die uit de kom. Dit diploma vormde de bekroning van een met veel belangstelling ge volgde verkeerscursus en een lang niet gemakkelijk tweeledig examen, waarin de kinderen moesten be wijzen, dat ze de elementaire regels van het verkeer onder de knie hadden. Adjudant Janssen, die voor de diploma-uitreiking de geslaagden toesprak wees er de kinderen op, dat zij nu wel het diploma in hun zak hadden, maar dat zij nu ook in de praktijk moesten tonen, dat ze geleerd hebben hoe ze zich in het verkeer te gedragen hebben. Het aantal doden onder de leerplichtige jeugd, tengevolge van verkeers ongevallen is elk jaar nog vrij aan zienlijk. Dit aantal te beperken door de opgestoken kennis in praktijk te brengen, kregen de kinderen als voornaamste taak mee. Burgemeester Janssen zei, het verkeersonderricht op de scholen van zeer groot belang te achten en toonde er zich voorstander van om dit onderricht, dat nu nog op basis van vrijwilligheid gegeven wordt, een vaste plaats op de lesrooster te geven. De jeugd, zo luidde zijn mening, is gemakkelijker verkeers minded te maken dan de ouderen. Het verkeersminded maken van de jeugd kan wellicht in de toe komst de verkeersveiligheid in be langrijke mate bevorderen. Hij dankte dan ook de Venrayse politie en het onderwijzend personeel, op wier initiatief met het verkeers onderricht in de scholen was be gonnen. Tot slot feliciteerde hij dë geslaagden. Om aan deze bijeenkomst een feestelijk slot te geven werden de geslaagden getracteerd op een ver- keersfilm. Pater P. Claassen te overleden Sittard Woensdagavond is in het zieken huis te Sittard plotseling overleden de zeereerwaarde pater Paschasius Claassen, assistent aan het rectoraat der paters Franciscanen te Ophoven - Sittard. Twee weken geleden werd pater Paschasius, die reeds geruime tijd aan een hartkwaal leed, wederom in het ziekenhuis opgenomen. Hij was op 31 december 1891 ge boren te Maashees. In 1911 trad hij te Wychen in de orde der paters Franciscanen, deed op 8 september 1912 de Kleine Gelofte en 3 jaren maart 1918 ontving hij te Weert de H. Priesterwijding. Na één jaar te Maastricht zijn verdere studies te hebben gedaan was hij achtereenvolgens assistent te Heerlen aan de Sittarderweg, te Wychen, te Venray en verder te Heerlen aan de Huskenskolonie. Sinds 1938 was hij assistent aan het rectoraat te Ophoven. Pater Paschasius was een groot ijveraar in de zielzorg en als advi seur werkzaam in het verenigings leven. Waar hij ook werkte had hij een drukke biechtstoel, zo ook te Venray, waar hij zondagsmorgens om 5 uur geregeld de eerste H. Mis opdroeg, biechthoorde en de H. Communie uitreikte. Hij werd des tijds algemeen genoemd „pastoor van de Hei". De plechtige uitvaart vindt plaats maandagmorgen om 10 uur, nadat om half 10 de Laudes gezongen zijn. De bijzetting vindt plaats op het kloosterkerkhof te Ophoven. Drie vingers afgezaagd De landbouwer M. Derikx Volen, die donderdag met de cirkelzaag aan het werk was, heeft hierbij het ongeluk gehad drie vingers van zijn linkerhand af te zagen. D. werd naar het ziekenhuis overgebracht. Over kersenpit gevallen Mevr. Voermans Kruisstraat, die over een kersenpit kwam te vallen, brak hierbij haar knie. Z|j moest naar het ziekenhuis worden over gebracht. Kleermakers-examens Op 30-31 juli en 1 aug. a.s. zullen in de Ambachtsschool alhier, de kleermakers-examens worden af genomen voor het diploma A en B. en Duitsland werkt is vergeleken Op 31 juli hopen onze geliefde met einde juni 1955 iets terug- ouders en grootouders gelopen, nl. van 3776 einde juni 1956. tot 3678 per BELANGRIJKE WEGEN IN DE PEEL GEOPEND Donderdag werden door de Com missaris der Koningin in Noord- Brabant prof. dr. J. de Quay, de nieuwe Peelwegen geopend, waar door het uitgestrekte peelgebied tussen Bakel, Boekei, Gemert, Mill. Oploo, Uden, Wanroy en Zeeland voor groter verkeer is opengesteld De wegen Zeeland-Boekei en Volkel- Odiliapeel zijn reeds verhard. Het laatste stuk van de Mortel naar de Rips is al aanbesteed. Van de Rips naar Elsendorp is het eerste begin van de grote Noord-Zuid-verbinding al gereed. Deze zal lopen vanaf Helden door Ysselsteyn, via Vredepeel, de Rips, Volkel, Oss over Zaltbommel naar Utrecht. Een tweede gedeelte van Elsendorp naar Venhorst is men gereed aan het maken. De vraag werd gesteld, wanneer Limburg voor een goede aansluiting zal zorgen. Wolbreuk richtte schade aan in tal van Limburgse gemeenten Boven een groot deel van Limburg heeft zich donderdagmiddag een wolkbreuk ontladen, welke voor duizenden onaangename gevolgen heeft gehad. Het gerommel van een kort, maar hevig onweer werd bijna overstemd door het claxongeloei, dat op som mige plaatsen door autobestuurders werd ontketend, om haastige wiel rijders en voetgangers te attenderen op het gevaar van een „golfslag". Dit was vooral in Heerlen het geval. Sommige straten waren ver anderd in een snelstromende rivier, waarin de auto's telkens het water metershoog deden opspatten. Het gevolg was, dat wielrijders en bromfietsers „het anker uit wierpen" en zich voegden bij de voetgangers, die in de portieken een betrekkelijk veilige schuilplaats hadden gevonden. In Venlo sloeg in deze donkere middag op twee plaatsen de blik sem in. Op de Maaskade werd de ontluchtingsleiding.vaneen benzine depot getroffen. Doordat de leiding in verbinding stond met een ondergronds benzine reservoir, ontstond bij de inslag een j jrote steekvlam en een dichte rook. Iet personeel van het depot slaagde erin het vuur te doven. Ook de metaalwarenfabriek Geurts-Janssen werd door de blik sem getroffen. Ook hier kon men een begin van brand met 'n schuim- blusser blussen. En voor de rest was het~in Venlo en Venray net zoals in de andere plaatsen: een overdadig hemelwater. De slagregens zetten de straten en wegen in een minimum van tijd blank. In Limburg sterkste vraag naar Arbeidskrachten Het aanbod van arbeidskrachten in de provincie Limburg is nu zo sterk verminderd, dat een verdere daling van enige omvang uitgeslo ten is. Tot deze conclusie komt het districtsbureau voor de arbeids voorziening in zijn rapport over de ontwikkeling van de arbeidsmarkt in het tweede kwartaal van 1956. Einde juni was er een aanbod van 593 mannen, waar tegenover een 20 maal zo grote vraag stond, nl. van 12.090 mannen. De vraag naar vrouwelijk personeel (3758) is zelfs dertig maal zo groot als het aanbod (127). Limburg telt nu slechts twee werklozen per dui zend mannelijke beroepsbeoefe naars dat verreweg het laagste is van het hele land; het rijksgemid delde bedraagt vijf en dat van Groningen de provincie met de meeste werkloosheid zestien. Per eind juni waren in Limburg 10687 buitenlandse arbeidskrachten werkzaam, waarvan 3206 grens- gangers. Einde juni 1955 bedroeg het aantal buitenlanders 9589. De Belgen vormen met 3519 personen het grootste contingent, gevolgd door de Duitsers met 2907 personen. Ook het aantal Polen (1162) en de Ialianen (869) is belangrijk. Er zijn verder 1305 staatloze ar beidskrachten ingeschreven. Het aantal arbeidskrachten uit Limburg dat als grensarbeiders in België 13.100 ha bos en heide verbrand Sinds de bevrijding zijn in ons land 2600 hectaren bos en bijna 10.500 hectaren hei, duinbegroeiing en ander natuurterrein verloren gegaan, ten gevolge van bos- en heidebrand. Vervreemdingsbesluit niet-landbouwgronden De prijsbeheersing van niet-land bouwgronden zal met ingang van 15 augustus a.s. zijn opgeheven. De wet, waarbij het vervreem dingsbesluit niet-landbouwgronden vervallen is verklaard en waarin wijzigingen van de onteigeningswet van de wederopbouwwet en van de wet op de vervreemding van land bouwgronden zijn opgenomen, is in Staatsblad no. 385 gepubliceerd. „HUIS TE HUUR...." Een advertentie in een der grote dagbladen, waarin abusievelijk niet „een huis te koop" maar een „huis te huur" werd aangeboden, heeft tot gevolg gehad dat de boodschap pendienst van 'n 'Amsterdamse telefonische serviceonderneming drie dagen achtereen, zachtjes ge zegd, overbelast is geweest. Deze dienst bleef voor velen langdurig onbereikbaar; alle toe stellen waren onafgebroken bezet ten dienste van de makelaar, cliënt dezer onderneming, die de adver tentie had doen plaatsen. Van zater dagavond af tot en met maandag avond werden ruim 1600 gesprekken geteld Hoeveel luisteraars en kijkers telt Nederland? Het aantal aangegeven radio ontvangtoestellen in Nederland be droeg per 1 juli 1956: 2.175.581 tegen 2.164.886 per 1 juni 1956. Op 1 juli 1956 waren er 533.266 aan geslotenen op het draadomroepnet tegen 532.504 op 1 juni 1956. Het aantal geregistreerde tele visie-ontvangers steeg van 59.f""~ op 1 juni 1956 tot 63.222 op 1 juli 1956. Boter bij de vis Binnenkort zal men een „bonnet je" direct aan de verbaliserende politie-agent kunnen betalen. Dit zal alleen kunnen bij lichte ver keersovertredingen en andere.kleine vergrijpen zoals het matjes klop pen op verboden tijden. Hiervoor zullen de wetboeken van Strafrecht en Strafvordering moeten worden gewijzigd. Dit heeft minister van Oven (Justitie) aan de Tweede Kamer voorgesteld. van 13 t/m 19 juli 1956 GEBOREN: Janssen, Stanislaus F.M.M. Rouwkuilenweg 6 Verlijsdonk, Anna M.C. Pr. Beatrixstraat 3 Willems Maria P.J. Oostrum C 69 Keijsers, Lucia J.M. Lovinckplein 3 Barents Cornells A.M. Hoopweg M70 Goumans, Vincentius J.W.M. Kerkpad 3 Claessens, Theodorus G. Oirlo E 5 OVERLEDEN: Friesen, Hendrika wed. Dinghs, G. 78 jr, Castenray G 1 Naus, Helena C.H. echtgenote van Smits, Gerardus L. 52 jr, Broekweg3 ADVERTENTIËN Heden overleed tot onze diepe droefheid, in het klooster der Paters Franciscanen te Ophoven- Sittard, voorzien van de laatste H.H. Sacramenten, onze dier bare neef de Weleerwaarde Pater Paschasius Claassen o.f.m. in de ouderdom van 64 jaar. 18 juli 1956. FAM. CLAASSEN FAM. CUYPERS De plechtige uitvaartdienst zal plaats hebben in de kerk van het klooster te Ophoven-Sittard Kromstraat 44, op maandag 23 juli om 10 uur. Lauden vangen aan te 9.30 uur. Schoolstraat 11 Telefoon 628 VENRAY Theod. Jacobs en Hendr. Jacobs hun 40jarig huwelijksfeest te vieren, Dat God hen nog lang moge sparen is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkinderen Steegsbroek I 18. Dagadres- Zaal v. Gassel, Veulen Dagmeisje gevraagd Mevr. M. VorstUmmels, Schoolstraat 36 Dankbetuiging. Voor de talrijke blijken van be langstelling, ondervonden bij mijn zilveren jubileum, dank ik langs deze weg, ook namens mijn vrouw en kinderen. zeggen wij allen hartelijk vaarwel. en kinderen ms Johan van Oldenbarnevelt. zeg ik familie, vrienden en kennis sen hartelijk vaarwel. 617 Lafayette Ave. Gretna La. U.S.A. Dinsdagavond 8 uur in café Kemps Vergadering Wandelsportvereniging „Venray Vooruit" AANGEBODEN in Rotterdam-W: 3 kamerwoning (flat) met Bruinz. keuken, geijser ter overname, douce- cef met vaste wastafel, kelderberg ruimte. Huur f 51.- per maand. GEVRAAGD burgerwoning in Venray, liefst nieuwbouw. Eventueel meerhoeksruil. Brieven onder opschrift „Woning- ruil" aan bureau van dit blad. Premiebetaling zondag 22 juli na de Hoogmis, zaal van Gassel te Veulen. Premie 0.75 Pinken de helft. Het Bestuur Vanaf f 10.- per maand m.costuums, h.costuums, regen mantels en regenjassen, leren jas sen, baby-uitzetten, wollen dekens, karpetten, woningtextiel, stalen meubelen, enz. met verlaagde prijzen. Vredestraat 11 Tel. 2227 Huisarbeid Uienschillers gevraagd loon 19 ct. per kg. Uitbetaling con tant. Opgeven bij J. van de Laar, Maasheseweg 26, Venray. voor het bezoeken van particulie ren, op provisiebasis. Brieven onder nr. 719 bureau van dit blad. Filiaal van de N.Y. Bierbrouwerij De Drie Hoefijzers" te Venray vraagt voor spoedige indiensttreding Enige jaren kantoorervaring vereist Brieven met opgave van referen ties en huidige werkkring te rich ten aan bovengenoemd filiaal Eindstraat 27, Venray. GEVRAAGD: per 1 september a.s. M. Arts-van Woerkum, Marktstraat 6 GEVRAAGD 1418 jaar, voor nu of later. P. Janssen, Maashees B 86 Biedt zich aan meisje 18 jaar voor hulp in de huishouding. J. M. v. Rijt, Broekweg 11. GEVRAAGD net meisje dag of dag en nacht, zelfst. voor k. werken, in klein gezin. Mevr. van Poppel, Hertog noudsingel 150, Venlo. Rei- GEVRAAGD Gebr. Hoedemakers, Langstraat GEVRAAGD wegens dienstplicht v.d. terenw. bekwaam of halfwas braker R.K. A. Janssen, bakkerij, Elzendorp, Tel. 4922—257 Gemert. Te koop toom biggen H. Nelissen, Castenray G 45, tel. 206 Te koop partij biggen en 4 bijna voldr. jonge zeugen L. Hendrix-Geurts, D 42 Oostrum Te koop grote partij biggen Hub. Maessen, Peelweg 8, Ysselsteyn Te koop vroege aardappelen P. Kusters, Hoopweg M 71. Te koop N.S.U. motor 125 cc Akker weg 21. Te koop 5 besta biggen A. Jeuken, Lull. Te koop toom biggen Wed. M. Litjens, Leunen K 5 Te koop partij biggen P. Mulders, Paardenkopweg 18 Veulen. Te koop boerenkoolplanten A. van Arsen, C 43 Oostrum Te koop eetaardappelen en koperen pomp g, oh. M. Staaks, Gasstraat 38. Gebr. Backus, Stationsstraat 23, Tel. 631. Te koop beste 10j. stamboekmerrie, 4wiel. wagen nieuw, een koe half Aug. voldr. A. Stiphout, Merselo M 38. TE KOOP Sparta Ville motor 125 cc Overloonseweg 5a. Te koop partij biggen M. J. Aarts, H 42, Veulen. gevraagd. Goed loon en prettig werk. Verkrijgbaar boerenkoolplanten Verheijen's Zaadhandel Leunen, Tel. 550. per speciale lijkauto GOUMANS, Schoolstraat la Telef. 592 Te koop partij biggen Th. v.d. Pas, Rouwkuilenweg 4 Ysselsteyn. Te koop 5 biggen H. Voermans, Hoogriebroek G40 Te koop 5 beste biggen P. Timmermans, Leunen K 57 Te koop partij dragende varkens le en 2e worp C. Jenniskens, Wieënweg. TE KOOP toom zware biggen P. Camps, Wanssumseweg D 19a Woensdag a.s. begint de P. Duijkers, Castenray

Peel en Maas | 1956 | | pagina 2