fa. vd. Munckhof ïoeto Ambonezen-staking Burgerlijke Stand Venray ADVERTENTIEN Wed. Relouw-Linders Pater fr. Bentivolios Wij vragen U: Hebt U één vinger vrij? SUPER NORMA Bij ons vertrek naar Canada K.A.V. Koffie- Eet- of Drink- servies gesloten. 4j. Wfle66emaeckec6 rieten rust en ligstoelen boekhouder net R.K. meisje handtasjes boodschap- en reistassen Het Warenhuis Firma tm L Tomatenplanten z.g.a.n. woonhuis woonhuis bargerdienstbode 18 jaar handige jongen Slagerij J. i mW- IHfH Kwawwl J. PCELS-J fijd enrate J. Nbll HetlTar Cocc e Balei m Trapmde Gordïroe Rails* Gordijspi J. Cone Hut GEVONDEN VOORWERPEN Blauwe autoped, Schols, Pr. Irene- straat 20; portemonnaie inh. geld bedrag, Lucassen, Leunen K 14; zwart gelakt herenrijwiel, café „de Burggraaf"zilveren damesring, Verhaegh, Landweerdweg 14; zil veren kinderrozenkrans, G. Peeters Past. Ruttenstraat 14; muntbiljet, L. Franssen, Past. Ruttenstraat 13; overjas en glacé handschoenen, café „De Engel"; Fatima rozen- krans, Wicherts, Tuinstraat 19; een damesring met steen, Jenniskens, Veltum L 69; witte dameshandsch. wachtm. Wijen, Maash.weg; bruine damesglacé, Kruisstraat 14; witte metalen lepel, Maréchausseekazerne stuk ham, v. Veghel, Beekweg 4a; dames broche, G. Lemmens, slager, Oostrum; bruine aktetas, Politie bureau; roodwollen kindermuts, vd. Heuvel, Bosweg 4; vulpen, Pelzer, Boshuizen B 33; witte badmuts, G. Janssen, Wilhelminastraat 49. PATRONAAT Nu de zaal weer mooi is opge schilderd gaan we weer gewoon door met het patronaat. We hopen, dat de jongens ook in de zomer maanden trouw blijven komen. Zaterdagmiddag van 5 uur tot half 6 komen de spaarders voor Na j oka 1957. Zaterdagavond en Zondag is er op de gewone tijd patronaat voor de verschillende groepen. Lid kerkbestuur In Oirlo is tot lid van het kerk bestuur aldaar benoemd de heer G. Custers als opvolger van de heer J. Heidens, die wegens vergevor derde leeftijd als zodanig ontslag nam. Pompen gestolen. Op verschillende plaatsen in onze gemeente zijn weer lood-dieven aan het werk. Verschillende veehouders hebben reeds aangiften gedaan van diefstallen van een of meer pompen en buizen uit hun weiland. Onvrywilllg reisje Het 4-jarige zoontje van de familie E. heeft Donderdag een reisje van de Nachtegaal naar Venray ge maakt, achter op de bumper van een volkswagen. Toen de aannemer W. op zijn werk kwam merkte hij, dat de kleine achter op de bumper de 6 km mee gereisd had, zonder dat hij er wat van gemerkt had. De moeder, die het wel gezien had, had via de telefoon de wagen nog tot stilstand proberen te brengen. Zij kon gerustgesteld worden. Hij had zijn reisje zonder kleerscheuren volbracht. Slagers: verhoging van vleesprys is nodig De slagersbonden houden vast aan hun mening, dat zij de hogere inkoopprijs van het vlees moeten kunnen doorberekenen aan hun klanten. Het standpunt van de re gering, door minister Zijltra uit eengezet aan de ondernemers, dat de prijzen niet opwaarts in bewe ging mogen komen, kan volgens hen nooit gelden voor de prijs stijgingen in de wisselvallige handel in vlees. Wél op de loonsverho gingen van het personeel, die zij dan ook niet op hun klanten willen verhalen. De onrustbarende stijging van de rundveeprijzen dwingt het slagers- bedrijf de winkelprijzen daarbij zo veel mogelijk aan te passen. Venlo's compostbedrijf in werking gesteld Donderdag heeft Minister Mans- holt, te Venlo de eerste in Neder land gebouwde composteringsinstal- latie van het Deense Dano-systeem officieel in bedrijf gesteld. Hierdoor wordt deze sterk groeiende Noord- Limburgse Maasstad dagelijks 40 ton huisvuil kwijt en ruim 30 ton broeimest of compost rijk, waar voor grote afzetmogelijkheden op de noord- en middenlimburgse boeren- en tuindersgronden liggen. Apostolisch Vicaris van Hollandia Pater dr Manfred Staverman O.F.M. is benoemd tot Apostolisch Vicaris van Hollandia, welk vica riaat tot nu toe werd bestuurd als Apostolisch Administrator door mgr A. A. G. Oscar Cremers O.F.M., die in april Nieuw Guinea verliet. Honderd kleinkinderen De 77-jarige weduwe Catharina Hubertina Vossen-Knapen voelt zich de rijkste en gelukkigste inwoonster van Neder weert. Zondag heeft zij haar honderdste kleinkind (neen, niet het honderdste achterkleinkind) Johannes Pius Michael Vossen ten doop mogen houden. Drie hectare bos verbrand te Blerick Nabij wachtpost 6 aan de spoor lijn VenloEindhoven is woensdag morgen een felle bosbrand uitge broken. In de droge, met denne- naalden bedekte bodem en het dorre hout vond het vuur, dat door een stevige bries werd aangewakkerd, gretig voedsel. In allerijl werd de hulp van de Venlose beroepsbrandweer en de vrijwillige brandweer uit Blerick ingeroepen, terwijl aan het garni zoen om assistentie werd gevraagd. Bij de brand zijn 3 ha dennen verloren gegaan. Televisiezender te Roermond in 1957 in bedryf De thans in aanbouw zijnde tele visiezender te Roermond zal in 1957 in bedrijf worden gesteld. Dit deelt de minister van O. K. en W. mede in zijn memorie van antwoord aan de Eerste Kamer. Minister Cals deelt verder mede, nog geen enkele toezegging te heb ben gedaan aan de twee stichtingen die streven naar de exploitatie van reclametelevisie. Hij zal op conces sieaanvragen ook geen beslissing nemen, alvorens hierover met de Tweede Kamer van gedachten te hebben gewisseld. Veel zal afhangen van de wijze, waarop reclame in de programma's wordt verwerkt. Gestempeld ei raakt uit de gratie Het bestuur van het Landbouw schap heeft woensdag geen beslis sing kunnen nemen over de vraag, of de stempeling van eieren moet worden afgeschaft of niet. Toen een desbetreffend advies, bestemd voor de minister, in stemming kwam, staakten de stemmen. In een vol gende openbare vergadering zal opnieuw worden gestemd. In 1955 zijn ruim 600 miljoen eieren gestempeld verkocht. Dat is slechts een derde van de totale om zet. De ongestempelde eieren, ver kocht onder de leuze „alleen het ongestempelde ei is vers" brengen een halve tot één cent meer op dan de gestempelde. Het stempel, be doeld als waarborg voor gewicht en kwaliteit, wordt daardoor be spottelijk gemaakt. Tweede dodelijk ongeluk in zes dagen Maandagmiddag om half vijf stak het vijfjarige dochtertje van de heer H. van Berlo achter een tractor met aanhangwagen de Langstraat bij Deurne over. Het kind werd door een tegemoetkomende auto van de heer Van T. uit Beek en Donk gegrepen. Het meisje was op slag dood. Dit is het tweede onge luk met dodelijke afloop op deze zeer drukke verkeersweg tussen Deurne en Venray binnen vijf dagen. Deurne's kei weer op zijn plaats Zaterdagavond is Deurne's reuze kei weer op zijn plaats op het vredige marktplein teruggebracht. Somerens jonge middenstand heeft nog even ingehaakt op de actie van de Astense jonge middenstanders en de kei van 1700 kg naar Some rens marktplein overgebracht door een geslaagde nachtelijke escapade. Asten liet dit niet op zich zitten en zo troonde „Jaap van deLeyzing" zoals de steen in Deurne wordt genoemd zaterdagmiddag op Astens marktveld. Met een sterke deputatie kwam zaterdagavond de jonge middenstand van Deurne, ge stoken in waterdichte kleding met het oog op dreigende brandweer slangen, naar Asten. Er werd een vrolijke optocht ge organiseerd, tijdens welke „Jaap" naar zijn standplaats in Deurne werd teruggevoerd. Geen triptiek meer nodig voor Duitsland Automobilisten, motorrijders en bromfietsers hebben voortaan geen triptiek of carnet meer nodig, als zij Duitsland in willen. Bromfietsers kunnen voortaan als zij ten minste een geldige pas hebben zonder meer de grens over. Voor auto's en motoren kan men bij de ADAC-kantoren of bij de Duitse douane voor twee gulden vijftig een kaart krijgen, die een jaar geldig blijft, mits zij om de drie maanden wordt afgestempeld. Roofoverval De bedrijfsleider van de Cineac bioscoop op het Damrak te Amster dam is door twee mannen van on geveer 25 jaar in zijn kantoor neergeslagen, waarna de onverlaten een bedrag van ongeveer f 2100, welke de dagrecette uitmaakte en die op het bureau lag, hebben mee genomen. Niet te betalen rundvlees prijzen Veel oorzaken spannen op het ogenblik samen tegen de prijs van het vlees, althans in de „magere" betere soorten. De stalkoelen zijn opgeruimd, terwijl de weide- koeien nog niet slachtrijp zijn. Een oorzaak, die niet van de laatste tijd is, doch zich geleidelijk- aan steeds sterker doet gelden, is de stijgende welvaart. De Neder landse zuiveleters van voorheen geven tegenwoordig vaak de voor keur aan een hartige hap. De restaurants trekken meer be zoekers. De kelner serveert daar echter geen baklap, een stuk spek of een bal gehakt (waarvan er in Nederland nog ten over is tegen normale prijs) doch de magere, dure fricandeau, de ossehaas, een tournedot, een Wiener Schnitzel, of gebakken niertjes. Maar spek eet men bijna niet meer, ook niet thuis. Zelfs de boer zet het niet meer op tafel. De runderen genieten méér dan voorheen een twijfelachtige popu lariteit. Vóór de oorlog aten de Ne derlanders slechts voor 40 percent vlees van de koe en voor 60 pet. van het varken. De verhouding is nu precies omgekeerd. Het gevolg is, dat het varkensvlees thans goed koper is en ruimer voorradig, dan rundvlees. Voor het varken, zo goed als voor de koe, geldt bovendien, dat het een gewild uitvoerartikel is, dat Nederland vrijwel over de hele wereld kan bezorgen. Elke week gaat er dan ook 160 tot 170 ton, (soms zelfs 200 ton) fijn, mager rundvlees de grens over, 13 tot 1400 ton ingemaakte varkens (waar onder 450 ton hammen voor Ame rika), 1100 ton bacon (vooral naar Engeland), paarden (naar België) en fokvee. Al deze omstandigheden leiden er toe, dat de slagers een overvloed hebben aan vet vlees, vet en spek, dat zij bijna tegen kostprijs, of met verlies, moeten verkopen. Om zich in te dekken, zo zeggen zij, ver halen zij hun schade op de prijzen van het schaarse, magere vlees. in Venray alles rustig De zelfverzorgingsregeling voor de ongeveer 17.000 Ambonezen (ge zinsleden inbegrepen), die in woon oorden in ons land verblijven, is op ernstig verzet gestuit. Maandagmorgen zijn degenen die behoren tot de ambonese organisa tie B.P.R.M.S., ongeveer 10.000 in getal, in staking gegaan. Tot on geregeldheden is het niet gekomen. Wel zijn hier en daar protestmarsen gehouden. Rond de woonoorden heeft de politie een wijd cordon getrokken, gereed om bij ongeregeldheden op te treden. De nieuwe regeling, die maandag is ingegaan houdt in, dat de maaltijden niet meer uit de cen trale keukens worden verstrekt. In alle woonoorden zijn gezinskeukens gebouwd, waarin de Ambonezen zelf hun maal moeten bereiden. Voorts hebben alle mannelijke kampbewoners de plicht zich als werkzoekende te melden. Meer dan voorheen moeten de Ambonezen eigen behoefte door eigen inkoms ten dekken. De Ambonezen, die in de praktijk hun voedsel gratis kregen, omdat zij een verplichte bijdrage eenvou dig niet van hun loon afdroegen, gaan er bij de nieuwe zelfverzor gingsregeling zonder twijfel finan cieel öp achteruit. Het is, daar velen van hen een goed betaalde plaats in de industrie bekleden, echter niet meer dan billijk, dat zij voor hun eigen maal tijden zorgen. Zij behouden dan nog altijd hun vrije huisvesting, brand stof, licht en water. Degene, die geen werk kunnen krijgen, ont vangen bijdragen. De Ambonezen verzetten zich vooral tegen de nieuwe regeling, omdat zij hierin een poging zien te assimileren. Zij wensen een terug keer tot de militaire status en een garantie, dat niet langer aan hun rechten wordt getornd. De minister van maatschappelijk werk acht het echter redelijk, dat de Ambonezen, die hetzelfde loon krijgen als de Nederlandse arbei ders, in eigen onderhoud voorzien. Er heerste onder hen reeds een zekere welstand, te constateren aan de nieuwe bromfietsen en radio toestellen. Dit wordt hun geenszins misgund, maar het gaat niet aan hen boven de Nederlandse arbeider te bevoor delen. In het Venrayse kamp aan het Vlakwater, waarin 32 Am bonese gezinnen zijn ondergebracht, is het rustig gebleven. De daarin wonende 144 mensen zijn aange sloten bij een andere organisatie, de C.R.A.M.S., die onder zekere voorwaarden met de nieuwe minis teriële regeling accoord zijn gegaan en dus zijn blijven werken. Enkelen zelfs die tot heden nog geen werk hadden verricht zijn Maandag ook aan de slag ge gaan. De Ambonese dames zijn wat trots op hun eigen keukentjes, maar moesten Maandag toch eerst stellig verzekerd worden, dat het feit van eigen verzorging niets af doet van de datum van eventueel vertrek. Daar waren ze namelijk bang voor. De „politionele actie" is Woens dag in Venray ingetrokken. NATIONALE CAMPAGNE TEGEN HET ROKEN Het nationale debat over het ver band tussen sigaretten en long kanker duurt in Engeland onaf gebroken voort. Nog steeds verschijnen talrijke in gezonden stukken over dit onder werp in de nationale pers en nog steeds proberen Lagerhuisleden de minister van Volksgezondheid te bewegen een definitieve uitspraak te doen. De minister houdt zich evenwel nog steeds op de vlakte. Op zondag vond een vergadering plaats van de Socialistische Bond van Medici van Groot-Brittannië. Tijdens deze vergadering werd een stemmig een motie aangenomen, waarin van de minister werd ge- eist, dat het initiatief zou nemen voor een nationale campagne tegen het roken. De mogelijkheid van een derge lijke campagne moet de kanselier van de Schatkist slapeloze nachten bezorgen. Meer dan tien procent van het staatsinkomen van Brlt- tannië is afkomstig van de tabaks accijns. Als Engeland op zou houden met roken, zou de Welfare State ten ondergang gedoemd zijn. Maar lang niet alle Engelsen zijn er, ondanks de statistieken van overtuigd, dat sigaretten kanker- stengels zijn. Onder meer is van verschillende zijde de vraag gesteld waarom er op het platteland, waar niet minder wordt gerookt dan in de steden, niet sprake is van een evenredige styging in het aantal gevallen van longkanker. Eveneens is gevraagd waarom slechts sprake is van een stijging bij mannen en en niet bij rokende vrouwen. Vele schrijvers van ingezonden stukken, waaronder medici, zijn de mening toegedaan, dat de long kanker het gevolg is van de uit laatgassen, die de atmosfeer ver giftigen in de grote sleden. van 11 t/m 17 mei 1956 GEBOREN: Gooren Wilbert, Lovinckplein 14 Volleberg Arnoldus, Merselo M106a vd. Putten Josephus, Kruisstraat 10 v. Schijndel Gerardus, Veltum L15 Voesten Johannes, Leunen K 76 v. Hoof Johanna, Broekweg 8 Dommeck Maria, D. Thielenstr. 4 Deijkers Maria, Kruisstraat 17 Peeters Margaretha, Grote Markt 10 v. Ham Gerardus, Julianasingel 23 v. Tilburg Antonius, Paardekopw. 21 Poels, Wilhelmus Ruttenstraat 16 Hendriks Magreta, Merselo M 16b Bos Martinus, Lovinckplein 1 OVERLEDEN: Peeters Jacobus, echtg. van Hoex M. E„ 72 jr, Pastoor Ruttenstraat Lichteveld Helena, weduwe van Jacobs Johannes, 80 jr, Mersel.weg Linskens Johanna C. H., echtg. v. van de Voort J. H., 51 jr, Meerlo ONDERTROUWD: Janssen Lambertus W. M„ 29 jr, bankwerker, Oostrum C 39 en Wilms Gerarda C. E., 24 jr, Stationsweg 29 GETROUWD: Litjens Petrus Th. H., 28 jr, en Lemmen Wilhelmina P., 27 jr, bei den te Venray. van Heugten Henricus C., 23 jr. Deurne en Janssen Lamberdina M, C., 22 jr, Venray. Jacobs Wilhelmus J. M., 31 jr, en Reijnders Jacoba M., 28 jr, beiden te Venray. Voesten Martinus M., 23 jr, en Schwachofer Mathilda A., 22 jaar, beiden te Venray. van Osch Antonius G. J„ 27 jr, en Clephas Maria J. M., 26 jaar, beiden te Venray. Surminski Peter P., 27 jr, Meerlo en Janssen Adeleida, 23 jr, Venray. Op woensdag 23 mei hopen onze lieve ouders Herman Verheijen en Jacoba Michels hun 25jarige echtvereniging te her denken. Dat God hen nog lang mag sparen is de wens van hun dankbare kinderen Oostrum D 32. Dagadres Parochiehuis Oostrum. Op vrijdag 25 mei hopen onze dierbare ouders en grootouders Hendrikus Proosten en Maria Raaymakers hun 40jarige echtvereniging te her denken. Dat God hen moge geven nog een lang en gelukkig leven, is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkinderen Venray, Hiept M 92. Voor de vele blijken van deel neming bij het overlijden en de begrafenis van onze lieve moeder Maria Linders- v. d. Woldenberg betuigen wij onze hartelijke dank; speciaal dank aan heren doktoren Bloemen en ass., heren geestelijken, familie, buurt en Begrafenisondern. Goumans voor de goede zorgen. fam. Linders Hoenderstraat 45 Langs deze weg betuigen wij onze hartelijke dank voor de hulp cn het medeleven, ondervonden tijdens de ziekte en bij het over lijden en de begrafenis van onze inniggeliefde dochter en zuster Nellie Relouw, betuigen wij onze oprechte dank. Speciaal dank aan Heren Geeste lijken, heren doktoren, Zusters van het Groene Kruis, directie en per soneel van „De Zuid-Ooster" en de buurtverder dank aan Begraf. onderneming J. Goumans, voor de goede verzorging van de begrafenis. en kinderen Venray, Merseloseweg 15. Voor de gebeden en bewijzen van medeleven bij het overlijden en de begrafenis van onze inniggeliefde broer G. A. Haenraets, o.f.m. zeggen wij hartelijk dank. Venray HELENA HAENRAETS Sittard HENRI HAENRAETS pr Venray, mei 1956. Tonny van Els Jan van den Heuvel geven hiermede kennis van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de inzegening plaats heef t op zaterdag 26 mei om half 10 in de parochie kerk van de H. Michael te Wans- sum. Daarna wordt ter hunner in tentie een plechtige H. Mis opge dragen. Wanssum, Pastoorstraat 12 Venray, Oude Oostr.weg 37 Dagadres: Pastoorstraat 12, Wanssnm Donderdag 24 mei sluiting van het winterseizoen met 'n gezellige avond en verloting, in zaal Swag- hoven. Aanvang 8 uur, entree 25 ct. Trouwe opkomst verwacht Het Bestuur Wegens familieomstandigheden is onze zaak zaterdag 26 mei de gehele dag gesloten. P. J. CLEPHAS Schoenhersteller Gasstraat 3b Dan kunt U zonder moeite de kleuren van Uw SUPER NORMA verwisse len. Want één lichte vingerdruk maakt elke kleur „schrijf, klaar". Geen moei zaam, tijdrovend ge draai, maar vlot en feilloos „overscha kelen". Keuze uit 2-, 3-, 4- en 6 kleuren potloden. Prijzen vanaf f 9.50 heeft ze 1 zeggen wij ouders, broers en zus ters, familie, vrienden en bekenden hartelijk vaarwel. Tevens dank aan Ruis Co. voor de goede verzorging van onze emi gratie. P. Claessens P. Claessens- van Heuven Voor een goedkoop en mooi naar HET WARENHUIS fa. Th.Pouwels Zn. Hofstraat 10 Julianasingel 2 Doordat de R.K. Openbare Lees zaal en Uitleenbibliotheek mijn heeft overgenomen, wordt deze met ingang van heden zaterdag 19 mei De lezers worden vriendelijk ver zocht de nog in hun bezit zijnde boeken terug te bezorgen. Boekhandel Gemakkelijke en lichte met en zonder voetsteunen, zonnekap, enz. HET WARENHUIS, Hofstraat 10 fa. Th.Pouwels Zn. GEVRAAGD voor 1 a 2 dagen in de week. Adres bureau van dit blad. Fa. H. Verheugen vraagt voor vast of seizoen 'n vriendelijke en voorkomende van 18 jaar of ouder, voor haar lunchroom. GEVRAAGD voor hulp in de huishouding. C. van Dijk, Loerangel, Boxmeer Op landhuis in mooie bosrijke omgeving GEVRAAGD Het nieuwste in Hofstraat 10 Telefoon 566 Te koop 2500 kg eetaardappelen Yselster. H.Derikx, Zwarteklef A19 om behulpzaam te zijn in gezin met leuke kinderen. Brieven met opgave van leeftijd, verlangd salaris enz. onder nr. 517 bureau van dit blad. voor afd. metaalbewerking. G. Mulders, Ketel- en Apparaten- fabriek „Muvero", Venray-Oostrum Telef. 741. Te koop 6 zware biggen Wed. Asselberghs, Smakt B 13a Te koop verwarmingsketel 32000 cl. Rutten, Wilhelminastraat. Te koop partij biggen J. Rambaghs, Castenray G 37a Te koop kinderledikantje en varkensvoedermolen Merseloseweg 26a. Te koop partij aardappelen en 3 biggen J. Nellissen, Hiept A 18. Te koop wegens verandering z.g.a.n. 2wielige kipkar bandenmaat 362.00 G. Duijkers, Maashees. Te koop 150 8wk. pullen W x H ook in kleinere partijen. W. Heidens, Overbroek H 10. Te koop partij biggen M. van Vegchel, Leunen K 36 Te koop 8weekse pullen W x H P. Goumans, K 41 Leunen. Leunseweg betaal f 2. vooulach Te koop kleine kookkachel Prinses Beatrixstraat 15. Te koop nieuw huis met stal en 1.25 ha. bouwland. Direct te aan vaarden. Broekweg 14, Venray. in potkluit H. Tacken, Schoolstraat Te koop dragende koe 13 juni voldragen, guste zeug, Yselster eetaardappelen Th. Cleeven, Geijsteren. Te koop toom biggen L. Vogelzangs, Leunen K 45. Te koop 1000 kg. prima Yselster eetaardappelen P. J.Hendrix, Nieuwenhof, Geijsteren Te koop 2pits electr. comfoor Burg. v.d. Loostraat 6. Te koop houten electr. wasmachine en witgelakte tuinmeubels Oostrum D 16a. Te koop partij biggen A. Smetz, Veulen H 35b. Te koop met bergplaats, ca. 40 a. bouwland en 30 fruitbomen. Spoedig te aan vaarden. Adres bureau v.d. blad. Te koop grote partij biggen H. Mulders, Paardenkopweg 16 Te koop met kippenhok en 1 ha. zware grond in de gemeente Vierlingsbeek. Direct te aanvaarden. Adres bureau van dit blad. Woningruil Venray-kom tegen nieuwe woning buitenwijken. Lage huur. Br. onder nr. 195 bureau dezer. Te koop kinderwagen goed onderh. Nw. Leunseweg 19c achter garage Te koop 75 pullen 13 weken Wed. M.Geurts, Spurkt B 18a Biedt zich aan Adres bureau van dit blad. GEVRAAGD om opgeleid te worden tot ijzer- vlechter. A. Dijkmans, Pastoor Ruttenstr. 15 a, Venray. GEVRAAGD flink dagmeisje voor hele of halve dagen, en een werkster Mevr. Hoedemaekers, Stations weg 22. Gekookte ham 100 gr. 55 Vlies Leverworst Vrijdag en 2 Varkensbraadw< Gutestrs Pink tot Sur 'i jiope Hofstmo 1 A.s. Dordag Donderdain de voor pedia en van 1.30-4 uur Janssen, Sïonstra Pijnloze!ïandel voetkwalea 'T Opgegevi privé den na zitstijd werkt. Medischtd. v !arpe1 •Satte ïalati .ltpap kllino 'afelz Plastic ir alle Tr«n ga: oorbé Bsngelp inden (Vergeeioral xs te m TelefooiS irfirse i t met nfhuifl U slaagt al 60 keuze $n(tei roch< Srbel •knop nban Ungei Cralei t en kettii 7 ieds 1 HEfARI fa. 'ouwe

Peel en Maas | 1956 | | pagina 2