I i metselaar POELS verhoren porcelein Merbietenzaad Eerste H. Communie Verplichte inenting tegen pokken Winkelsluiting Avond-Nijverheidsschool Venray Film-agenda Burgerlijke Stand Venray ADVERTENTIEN Joseph Ignace Vosters Josefina Gertrndis van Megen Veeverzekering „Eensgezindheid" K.A.V. BATAVUS J.L.O. f 689.- alle Gras- en Klaverzaden ÏERREIJEX'S Znadliandel ÏERHEIJEN'S Zaadhandel schoenmakers leerling Indien er voldoende belangstelling is zal de Ambachtsschool te Venray op leiden tot Nieuws uit Venray en Omgeving GROENE KRUIS DONDERDAG a.s.: Consultatiebureau voor zuigelingen uit de Kerkdorpen Burgemeester en Wethouders van Venray brengen ter openbare ken nis, dat op Donderdag 19 April a.s. des namiddags 2 uur, in het Con sultatiebureau Merseloseweg la, alhier gelegenheid zal worden ge geven tot kosteloze inenting tegen de pokken voor de kinderen wo nende in de KERKDORPEN der gemeente, die het consultatiebureau voor zuigelingen dan bezoeken. Bovendien zal voor dit doel nog zitting worden gehouden op woens dag 25 April 1956: om 2.00 uur nam. te Ysselsteyn in het consultatiebureau a.d. school om 2.30 uur nam. te Veulen in de school om 2.50 uur nam.te Heide in zaal Rongen L 36 om 3.10 uur nam. te Merselo in het patronaatsgebouw: op Donderdag 26 April 1956: om 2 uur nam. voor de kinderen uit de kom in het consultatiebureau Merseloseweg la om 3 uur nam. te Leunen in café P. A. Chr. Martens K 8 om 3.20 uur nam. te Castenray in de school om 3.40 uur nam. te Oirlo in de meisjesschool om 4 uur nam. te Oostrum in de school. Men wordt verzocht precies op tijd aanwezig te zijn. Trouwboekje, waarin de te enten personen staan aangetekend, moet worden meegebracht. Om het verloop der inenting te laten onderzoeken en daarna te ontvangen het bewijs, dat de in enting met goed gevolg heeft plaats gehad, moeten de kinderen, die op 19 April geënt zyn, terugkomen op 3 Mei; die op 25 April geënt zijn, terugkomen op 9 Mei en die op 26 April geënt zijn, terugkomen op 10 Mei, op dezelfde plaats en het zelfde uur als boven aangegeven. Volgens de inentingswet moeten de kinderen, voordat zij de leeftijd van een jaar bereikt hebben, wor den geënt. De kinderen moeten op de dag der enting 3 maanden oud zijn en gezond. Venray, 11 April 1955. Openbare bekendmaking Burgemeester en wethouders der gemeente Venray brengen ter open bare kennis, dat het besluit van de raad dezer gemeente van 15 decem ber 1955, no, 768, tot het instellen van een weekmarkt door gedepu teerde staten van Limburg is goed gekeurd. Venray, 11 april 1956. Bekendmakingen Burgemeester en wethouders der gemeente Venray, brengen hierbij ter openbare kennis, dat door de raad dier gemeente in zijn open bare vergadering van 5 april 1956 is vastgesteld een verordening, als bedoeld in artikel 3, derde lid van de Winkelsluitingswet 1951, en dat die verordening gedurende drie maanden op de gemeente-secretarie, afdeling III voor een ieder ter lezing is nedergelegd. Venray, 5 april 1956. Burgemeester en wethouders van Venray maken hierbij bekend, dat met ingang van zondag 15 april 1956 de route van de gemeentelijke autobusdienst Venray-station v.v. zowel op de zondagen als op de overige dagen zal zijn: Patersstraat- Gro testraat- Hofstraat- S tationsweg v.v. zodat met ingang van die dag de omlegging van de route op de zondagen over de Maasheseweg Akker wegLandweertweg komt te vervallen. Venray, 5 april 1956. Burgemeester en wethouders vnd. A. H. M. JANSSEN, burgem. H. VORST, secretaris Volgens de Winkelsluitingswet moeten de Venrayse winkels sluiten op: Alle werkdagen: van 1 april tot 1 october 19 uur. van 1 october tot 1 april 18 uur. alle vrijdagen 21 uur. Zondagen: van 8—12 uur mogen alleen ge opend zijn, fotograven en winkels waarin uitsluitend of in hoofd zaak tabak, banket, suikerwerk, chocolade of bloemen worden ver kocht, maar dan uitsluitend voor genoemde artikelen. Uitzonderingen: de gehele gemeente 1 januari 21 uur. zaterdag voor vastenavond 21 uur. vastenavond-zondag 20 uur. vastenavond-maandag en dinsdag 21 uur. Koninginneverjaardag 21 uur. bevrijdingsdag 21 uur. dag voor 's Heren Hemelv. 21 uur. dag voor Maria's Hemelv. 21 uur. 31 october 21 uur. vrijdag en zaterdag voor Pasen 21 uur. vrijdag en zaterdag voor Pinksteren 21 uur. zaterdag voor moederdag (2e zondag in Mei) 21 uur. zaterdag voor vaderdag (3e zondag in Juni) 21 uur. 5 december 21 uur. Venray-kom: alle kermisdagen dus ook zondag 24 uur. Smakt: alle zondagen in maart en september 17 uur. alle kermisdagen 24 uur. Oostrum: a. alle winkels: alle kermisdagen 24 uur. b. alleen die winkels waarin in hoofdzaak of uitsluitend souvenirs tabak, suikerwerken en chocolade wordt verkocht en alleen voor die artikelen: alle zondagen In mei 17 uur. Ie Pinksterdag 17 uur. zondag 15 aug. of de le zondag daarna 17 uur. zondag 8 sept, of de le zondag daarna 17 uur. Oirlo: alle kermisdagen 24 uur. Castenray: alle kermisdagen 24 uur. Leunen: alle kermisdagen 24 uur. Heide: alle kermisdagen 24 uur. Ysselsteyn: alle kermisdagen 24 uur. Merselo: alle kermisdagen 24 uur. GESLAAGD Op de Staatsmijn Hendrik te Brunsum slaagden voor het diplo ma Houwer: A. WillemssenLeunen, P. Ingeblik Ysselsteyn en J. van de Vorle uit Venray. Als gezinsverzorgster slaagden te Sittard de dames M. J. J. Cleven en H. H. G. Spreeuwenberg uit het Veulen en A. L. J. Janssen uit Venray. Bij het lingerie-examen van de Vereniging van F Huishoud- en Industrie-onderwijs St. Anna slaag den de dames: M. Poels, R. Peeters en T. v. Cuijck uit Merselo, als mede R. Beunen, R. Cremers. J. Eibers, M. en J. Hendriks, Th. van Mil, B. Noy, M. Rutten, R. Vloet, M. Verstraaten en T. Vogelsanghs uit Overloon. Aan de Lagere Technische School te Venlo slaagden voor het diploma timmerman: C. Abels, Overloon en P. W. van Kessel, H. Smits en A. vd. Waeter uit VeDray. Deze laatste kreeg nog een extra prijs voor zijn prestaties. Als metselaar slaagde J. H. Ponjee uit Venray. K.V.P.-ACTIE Door de K.V.P. zijn in verband met hun actie voor de a.s. verkie zingen, enige helicoptères ingescha keld, die verschillende plaatsen van ons land zullen bezoeken. Ook Venray zal op een nader te noemen dag bezocht worden. Een en ander zal nog nader bekend ge maakt worden. Via strooibiljetten zal een soort loterij gehouden wor den waardoor gratis luchtdoop en rondreis per helicoptère verzekerd Venray's Mannenkoor Zondag na de hoogmis repetitie evenals Donderdagavond. Auto-ongeluk Maandag reed een personenwagen komende vanuit de kom met een formidabele klap tegen een Duitse vrachtwagen komende van de Langeweg. De bestuurder van de personenwagen, de heer H. uit Vlodrop, heeft waarschijnlijk niet gezien, dat de Langeweg voorrangs- weg is en is ondanks dat hij de vrachtwagen heeft gezien, door gereden. De gevolgen waren verschikkelijk. De Duitse sintelwagen gooide de Chevrolet over het trottoir in een der tuintjes. Een der inzittenden werd uit de wagen geslifJgerd en werd zwaar gewond naar het ziekenhuis overgebracht. De per sonenwagen werd zwaar bescha digd. Winter-iospectie N.R.S. Bij de gehouden winter-inspectie door het Nederlands Rundvee Stam boek werden in de ondervermelde fokverenigingen In het gebied van de K.I.-vereniging „Venray" de navolgende aantallen dieren inge schreven: Fokvereniging: Venray-Heide Leunen-Veulen 3 KS 12 S 17 R Merselo 6 S 9 R Smakt 1 S 4 R Geijsteren 9 S 1 R Wanssum Blitterswijk 6 S 5 R Oirlo-Castenray8 S 16 R Oostrum 3 S 7 R Ysselsteyn 10 S 16 R Totaal 3 KS 55 S 75 R Voorts werden nog ingeschreven van de veehouder M. van Kempen, Scheide: de stier Toosje 4's Paul met b— V.B.P.; P. Hendrix, Geijs teren: de stier Roland met b V.L.R.; K.I.-vereniging „Venray": de stier Martha 10's Doel, definitief met b. De eerste zwaluw Vorige week kwam bij de fam. Duijckers te Castenray de eerste zwaluw aanvliegen. Ze trof het niet want het hagelde en sneeuwde toen net. Daags daarna is ze weer ver trokken, waarschijnlijk om de anderen te vertellen, dat het weer hier nog niet zo denderend is. GEVONDEN VOORWERPEN Bankbiljet van waarde, H. Relou, Broekweg 7; Zwart hondje, Ver beek, Maasheseweg 19a; Grijze ge breide handschoen, Lamers, Pioen derstraat 22; rode wollen kinder handschoen, Politiebureau; jutezak met zaaizaad, Litjens, Hensenius- straat 9; Groene portemonaie, Kuypers, Stationsstraat 9; Glacé handschoen, Hulsman, Stationsweg C 12; Zakmes, Straatman, Maas heseweg 7; Twee muntbiljetten, F. Aerts, Mr. Nolenstraat 2; Dames rijwiel, Creemers, Markt; 1 paar gebreide rode handschoenen, Poli tiebureau. Oudersavond De St. Petrusgroep Venray, zal in de aula van het gymnasium, Zondagavond 8 uur een oudersavond houden. Alleen voor ouders en ge nodigden. Gisteravond werden aan deze school de examens gehouden en de diploma's uitgereikt. Niemand behoefde afgewezen te worden. De navolgende leerlingen behaal den het diploma A 3-jarige cursus: M. Busch, Venray, bankwerken; G. van Abel, Overloon en H. Klab- bers, Well, metselen; P. Fleuren, Venray, stucadoor (met prijs); M. Verhaeg, Venray en J. Jenniskens, Wanssum, beide loodgieters. De volgende leerlingen behaalden het diploma B 5-jarige cursus: H. M. Klabbers, Well, metselen; E. Crooymans, Overloon, H. Philip- sen, Klein-Oirlo, M. Hermans, Ven ray (met prijs), L. vd. Hoogenhof, Venray, L. v. Meijel, Heide en Th. Janssen,Overloon, allen bankwerken P. Janssen, Venray, verwarm.mont. J. Hendriks, H. Peeters, J. van Kessel, M. Versteegen, Venray, G. Keijzers, Overloon, J. Gielen, Mer selo, M. Pijpers, Wanssum, W. Keij zers, Overbroek, J. Martens, Leu nen en P. Camps, Oostrum, afd. timmeren; J. Vink, Well, meubel maker. Behalve toekenning van prijzen aan bovengenoemde geslaagden zijn bij de overgangs-examens ook nog prijzen uitgereikt aan G. v. Sinten, bankwerker, F. Hendriks, terrazzo- werkenen G. v. Gerven, timmeren, allen uit Venray. De prijzen werden beschikbaar ge steld en uitgereikt door de Indus- tiieclub van Venray en omstreken. Eerste asperges op Venlose veiling Op de coöperatieve Venlose groenteveiling zijn woensdag de eerste asperges aangevoerd. Het was nog slechts een klein kwantum van een paar kilo, doch de primeur werd betaald met f 3.50 per kg. Ursulinenklooster in de as gelegd Een felle brand heeft in het Bel gische Hamont bij Weert het grote Ursulinenklooster met schoolge bouwen en internaat in de as ge legd. Aan het dappere blussings- werk van zes Nederlandse brand weerkorpsen: Eindhoven, Asten, Helmond, Veldhoven, Deurne en Budel, is het te danken, dat een grote kloosterkapel van architect Cuypers, een vakschool met aan grenzende boerderij en acht les lokalen in het noordelijke gebouwen complex behouden bleven. De schade wordt geraamd op ruim 2 miljoen gulden. Veertig zus ters en een tiental kinderen, die op de school in pension waren slaag den er, terwijl de verdieping boven de slaapzalen in lichterlaaie stond, ternauwernood in het kloosterge bouw te verlaten. Telefoon kabels uit grond gestolen Dinsdagavond zijn in de omgeving van Susteren enkele tientallen meters telefoonkabel uit de grond gestolen en daardoor het telefoon verkeer in grote delen van Oost- Brabant en Limburg ernstig ont wricht. Van twee kabels waren stukken weggehaald. Het gevolg was dat alle netnummers, die beginnen met de cijfers 047 049 werden uitge schakeld. De gebieden, die voor hun onderling telefoonverkeer van deze kabels afhangen zijn Eind hoven, Helmond, Deurne, Weert, Roermond, Venlo en Venray. Bejaarden-tehuis annex revalidatie-centrum te Horst. Te Horst is door de fa. Nelissen N.V. uit Venray een begin gemaakt met de bouw van een bejaarden centrum annex revalidatie-centrum naar ontwerp van het architecten bureau S winkels te Maastricht. Het centrum biedt aan 130 ouden van dagen onderdak. Het project, dat 2 miljoen gulden kost vormt een uitbreiding van het St Antonius-ziekenhuis, waar de verzorging in handen ligt van de Missiezusters van het Kostbaar Bloed. Het centrum zal een uitzon derlijke plaats onder instellingen van deze aard in ons land gaan in nemen, daar de bejaarden door speciale behandelingen, zoals ar- beidstherapie, lichaamsoefeningen e.d. weer valide kunnen worden. Behalve een gymnastieklokaal behoort ook een vlinderbad tot de outillage van dit zeer moderne be jaardencentrum. Meer rechten voor de vrouw De Tweede Kamer heeft prof. Van Oven als minister van Justitie de kans gegeven om zijn levens werk te gaan voltooien en een wets ontwerp te maken, waarin de ge huwde vrouw volledige handels- bekwaamheid zal worden gegeven volgens de richtlijnen die hij in de Kamer heeft uitgestippeld. Deze richtlijnen komen hierop neer, dat de vrouw over de gemeenschap pelijke eigendommen beschikt van beiden. Hoe dat precies zal geschie den zal moeten worden afgewacht. Jacht op Kapitein Ehrlich In het begin van de Tweede Wereldoorlog ontvluchtte een Duitse kapiiein met zijn roeslige vracht boot „Ergenstrasse" de bewaking in de haven van Sydney in Aus tralië. Op de hielen gezeten door de Engelse marine vluchtte hij over 5 wereldzeën naar het neutrale Chili. In het filmverhaal is de spanning van deze jacht breed van het doek gedaan en vermengd met een lief desgeschiedenis. Tenslotte blijkt de Duitse kapi tein nog een anti-nazi ook. Boven 14 jaar Het plateau des doods In opdracht van de president van de Verenigde Staten werd rond 1870 een vrederechter naar een op standige Indianenstam gezonden. Na enige suksesvolle pogingen kwam er toch oorlog. De film steunt op deze historische feiten en is overigens een stoere avon turenfilm, die zich afspeelt voor een breed (cinemacopisch) bergen- décor in het verre westen. Boven 14 jaar. Het wonder van Milaan, cycl. Deze film is mild en doet wel dadig aan door z'n optimisme. Hij zit vol verrassingen en „vondsten". De hoofdfiguren zijn kostelijk ge typeerd en de karikatuur van de „rijkdom" en de „macht" is her haaldelijk raak. Kortom een film, die men werke lijk moet gaan zien: het is een van de beste van de laatste jaren. En bedenkt wel: uw bioscoopkaartje is een stembiljet. Stemt op de goede film! Allle leeftijden. Na-inlevering oude zilveren guldens De na-inlevering van oude zilveren guldens sluit binnenkort. Uiterlijk maandag, 16 april bestaat nog ge legenheid tot omwisseling bij alle postkantoren en poststations en bij de kantoren en agentschappen van de Nederlands Bank N.V. Herleeft de smokkelhandel De activiteit aan het smokkel front schijnt weer wat toe te nemen, hetgeen vooral te bespeuren is aan de sterk verscherpte controle langs de grens. Vooral aan de Duitse zijde, waar de grensbewakers met karabijnen zijn uitgerust, wordt in tensief gepatrouilleerd. van 6 t/m 12 april 1956 GEBOREN: Martinus Peeters, Oostrum C 65 de Vries Cammillus, Oude Oostrumseweg 1 Stevens Theodorus, Gussenstraat 19 Kessels Antonius, Oostrum D 54 Cremers Elisabeth, Rouwkuilenw. 10 Bonten Michael, Oostrum D 16a Stevens Maria, St. Jozef weg nwl5 v. Meijel Gertruda, Deurneseweg 7 Arts Theodorus. S makter weg 22 Saamena Alice, woonoord Vlakwater Arts Maria, Groenewoltsepad 1 Jeurissen Michiel, Heidse Peel 1 OVERLEDEN: Simonis Wilhelmina C., 84 jaar, Overloonseweg 2 Zwitserlood Henricus M.L., 36 jr, Patersstraat 32 Kurstjens Lambertus, wed. van Vos Gert. C., 86 jr, Brabander A 11 Vosters Joseph I., echtg. van v.d. Wildenberg J. M., 71 jaar, Paters- laan 2. van Megen Josefina G., wed. van van Meijel J., 75 jr, Stationsweg 20 ONDERTROUWD: Pouwels Peter G. H., 24 jr, landb., Swolgen C 122 en Arts Johanna C. H., 21 jr, Merselo N 18. Schaeffers Johannes B. W., 28 jr, ambt. ter secretarie, Schoolstraat 3 en van Bragt Thérése J. J. M., 26 jr, Kempweg 27. GETROUWD: Duijkers Peter J., 28 jr, en v.d. Ven Anna C. G., 26 jr, beiden Venray. Beekers Marinus K. J., 26 jr., te Deurne en Flinsenberg Johanna M., 29 jr, te Venray. Philipsen Peter J. J., 30 jr, te Venray en van Diessen Theodora F. M., 27 jr, te Renkum. Driessens Josephus H. H., 31 jr, te Eindhoven en Theuws Elisabeth J. P., 25 jr, te Venray. Toonen Josephus M., 20 jr, te Vierlingsbeek en Smits Oda P. M., 23 jr, te Venray. Op zaterdag 21 april a.s. hopen onze geliefde Ouders Martien Geurts en Huberta Geurts-Verschuuren hun 25jarig huwelijksfeest te vieren. Op die dag wordt om 10 uur in de St. Josephkerk te Smakt een plechtige hoogmis ter hunner in tentie opgedragen. Dat God hen nog vele jaren voor ons moge sparen, is de wens van hun dankbare kinderen, Smakt, april 1956. Dagadres: Pelgrimshuis B 8. Voor de vele blijken van deelne ming ondervonden tijdens de ziekte en bij het overlijden en de begra fenis van onze innig geliefde echt genoot en vader Peter Hendrik Beerkens betuigen wij langs deze weg onze hartelijke dank. Speciaal dank aan de Eerw. He ren Geestelijken, Dr. Vercauteren en Zuster van het Groene Kruis. Kinderen Beerkens Tot onze diepe droefheid over leed lieden, voorzien van de H. Sacramenten der stervenden, in het St.Elisabethziekenhuis, onze innig geliefde echtgenoot, vader, behuwd- en grootvader echtgenoot van Johanna Maria van den Wildenberg in de ouderdom van 71 jaar. Wij bevelen de ziel van onze dierbare overledene aan in uw godvruchtige gebeden. Venray J. M. Vosters-v.d.Wildenberg Venray: G.W.M. Schols-Vosters H.J.A. Schols en kinderen Geleen: W. H. Vosters G.M. Vosters-Wetsels en kinderen Venray: M.A.J. Custers-Vosters A.H.J. Custers en kinderen Venray, 10 april 1956. De plechtige lijkdienst, gevolgd door de begrafenis, zal plaats hebben op zaterdag 14 april om 10 uur in de Rectoraatskerk van O.L. Vrouw van Zeven Smarten te Venray. Bijeenkomst 9.30 u. Paterslaan 2. I Tot onze diepe droefheid over leed heden na een kortstondige ziekte, voorzien van de H.H.Sa- cramenten der Stervenden, onze innig geliefde moeder, behuwd- en grootmoeder, zuster en tante weduwe van Johannes van Meijel in de ouderdom van 75 jaar. Wij bevelen haar ziel in uw godvruchtige gebeden* aan. Creil N.O.P.: H.G. van Meijel A.H.P. van Meijel-Geurts en kinderen Maastricht: Pater Clodoald van Meijel o.f.m. Pat jet (Java): Zuster Delphina van Meijel Ysselsteyn: P.J. van Meijel M.Th.M. van Meijel- Jenneskens en kinderen Horst: Th.L. Janssen-van Meijel J.J.A. Janssen en kinderen Venray-Weverslo: P.G. Willems-van Meijel H.J.J. Willems en kinderen Venray-Heide: P.J.H. van Meijel M.J.F. van Meijel-Takken en kinderen Venray: G.M. Michels-van Meijel J.Th. Michels en kinderen Veulen: A. Drabbels-Klaassen Familie van Megen Familie van Meijel Venray, 11 april 1956 De plechtige lijkdienst, gevolgd door de begrafenis, heeft plaats zaterdag 14 april om 10 uur, in de parochiekerk van St. Petrus Banden te Venray. Bijeenkomst Stationsweg 20 om 9.30 uur. Heden overleed plotseling tot onze diepe droefheid, voorzien van de H.H. Sacramenten der stervenden, onze innig geliefde zoon, broer, zwager en oom Henricus Maria Lodewijk Zwitserlood op de leeftijd van 36 jaar. Wij bevelen de ziel van de dierbare overledene in uw god vruchtige gebeden aan. WED. ZWITSERLOOD en kinderen De plechtige lijkdienst, gevolgd door de begrafenis, heeft plaats gehad woensdag 11 april 9.30 u. in de Rectoraatskerk O.L. Vrouw van Zeven Smarten te Venray. Venray, 7 april 1956. Op zaterdag 21 april a.s. hopen onze geliefde Ouders Jacob Jansen en Nella van Dijck hun 25jarig huwelijksfeest te vie ren. Dat God hen nog lang moge sparen, is de wens van hun dank bare kinderen Maria, Annie, Cobie, Ben, Riek, Frits, Nellie, Ria, Tonie Laagheidseweg 7. Dagadres Maasheseweg 46a. GESLOTEN a.s. vrijdag 20 april wegens familieomstandigheden Hendrix Rijwielhandel Patersstraat 9 P. Hendrix Bazar Grotestraat 13 TE KOOP eiken 1 persoons ledikant met spiraal matras, met of zonder bedstukken Bureau van dit blad. Premiebetaling zondag 15 april na de Hoogmis bij L. van Gassel, Veulen. Premie 0.75 pet., pinken de helft Het Bestuur Maandag 16 april vergadering in zaal Swaghoven voor de moeders van de kleine communicantjes. Toespraak door Kapl. Keijsers en Mère Marcella. Aanvang 8 uur Niet-leden zijn ook welkom. Zie de nieuwe Voor bruiloften en feesten lepels, vorken, messen, lepeltjes, enz. Tafelpapier, servetjes. Voor versiering slingers in alle soorten, punaises, enz. HET WARENHUIS Hofstraat 10 Telef. 566 In voorraad voor blijvend grasland, kunst- en hooiweide, Verder alle soorten wortelen- en knolzaden Leunen Tel. 550 Voor goedkope BROMFIETS FINANCIERING -•! djDflfiiS ,811191 fW -1 naar Kruysen-Meesters Julianasingel 25 '•Tel. 705 Onderlinge VENRAY Premiebetaling zondag 15 april v.m. van 1112 u. bij Wed. L. van Rhee, Castenray. Premie V, Wij hebben in voorraad Corona Org., Gruno Belg. Org. Ferritslev Barres Org. Suikerbiet Wanzleben. Voor de betere zaden ..eunen Tel. 550 vindt u alles in HET WARENHUIS fa. Th. Pouwels Zn. 2 grote lokalen 70 M2 in de kom der gemeente, zeer ge schikt voor kantoor- of bedrijfs ruimte, opslagplaats, atelier, enz. 1 Mei a.s. te aanvaarden. Brieven onder nr. 410 bureau van dit blad. DANK aan de H. Maagd en H. Moeder Anna voor verkregen gunst, door het bidden van de Noveen der Drie Weesgegroeten. GEVRAAGD Enige jaren aan het vak geen bezwaar. Extern. Th. Ariaens-Kosman, Grotestraat 6, Venray. Chauffeur gevraagd voor direct. Wed. M. Jeurissen, Kruisstraat 2 GEVRAAGD schilders-halfwas en leerling Hub. Gommans, Molenhofweg 1

Peel en Maas | 1956 | | pagina 2