Janssen-Clevers Hendrix' Rijwielhandel I Venray's Bazar IQóöc <S t HicAaab St. Jicolaas brengt het liefst Kindebuiagenó [a. u. d. ïflunckhófi (Qetdien teuni^ U hóóft Speelgoederen Lederwaren Glas en Porcelein Kristal GERO artikelen Luxe-artikelen Jacq. Cómen-4jóutackei6 SOLEX LAARZEN wol, leer en vachtgevoerd Pracht AUTOSCHOENEN vachtgevoerd BONTSCHOENEN Dames- en Kinder- BONTLAARSJES Vele soorten PANTOFFELS Heren- en Jongens- VOETBALSCHOENEN U slaagt zeker bij Gazelle, Burgers v. Delft, Koelstra in grootst gesorteerde Enkele grepen uit onze fantastische sortering Ook wij zijn deelnemers van de PIK-IN actie Huishoudelijke artikelen Byouterieën, Toiletartikelen Voor iedere gulden 'n kans bij Schoenreparatie Kousenreparatie Henseniusstraat 8 Deeln. PIK-iN actie Kinderrijwielen Autopeds Driewielers Poppenwagens Rolschaatsen Sleden Kinderschaatsen Friese schaatsen Kunstschaatsen Zakhulzen Schijnwerpers Batterijen Grote sortering rijwiel- en bromfietsbanden Motorbrillen Motorwanten Handwarmers Renkappen Regenbroeken Rijwiellampen Bagagetassen Duo's, voetrusten Buddy-seats past op elke bromt. Windschermen Snelheidsmeters Kilometertellers Patersstraat 9 noobd-limburgse VEULENKEUKING te HORST Cat. lb. Merrie-veulens geb. in '55 middenmaat, lb Ntcolien v. Porter- hoeve, P. Loenen, Leunen; le Astrid de Grat jes, J. Peeters, Olrlo; 3 Roos v. Halfweg, P. Litjens, Geijsteren. Cat. lc. Idem. kleine maat. lb Costalina van Couwenhoeven, M Geurts, Smakt; 2a Nico v. Potten, W. Jenneskens, Merselo; 2d Rietje v. 't Boddebroek, P. Verstegen, Oirlo. Cat. 2. Merrieveulens geb. in '54 grote maat. lc Tiny van Halfweg, Gebrs. Burgers, Veulen; 2a Tonia van Vredehoeve, A. Poels, Venray; 2d Nicolien van Couwenhoeve, M. Geurts, Smakt; 2e Tony van Her- malen, G. Derikx, Volen; 3c Stella v. Coppushoeve, G. Kunen, Geijste- ren; 3e Costolien van 't Schoor, G. Hendrikx, Leunen. Cat. 2b. Idem, middenmaat, la Madam vd. Nieuvvenhof, P. Hen drikx, Geijsleren; 2a Tiny v. Jonk hof, Th. Kleeven, Geijsteren- 3f Betsy, G. Wolters, Oostrum. Cat. 2c. Idem, kleine maat. la Wilhelmien v. Genegtenhof, J. Rut ten, Wanssum; 2a Lidwina v. Mar tinenhof, J. Thielen, Oostrum; 2c Josefina, Wed. P. Bouten, Oostrum; 2d Costaulien v. 't Kleindorp, Wed. Thielen, Oirlo; 2f Willy v. Janslust, L. v. Osch, Weverslo; 3b Miriam v. Terhole, Kind. Bomm, Leunen; 3f Mia v. Jonkhof, Th. Kleeven, Geijs teren. Cat. 3. Merrieveulens geb. in '53, grote maat. lb Irma van Veldzicht, W. v. Dijck, Oostrum; 2a Edeline van de Emilapolder, A. Willemsen, Venray; 2c Annie v. Greffelen, J. Vollenberg, Wanssum; 2d Roos van Zandhoek, H. Rutten, Wanssum; 3c Ch. Kessels, Merselo. Cat. 3. Idem, middenmaat, lc Paulien, W. Thielen, Castenray; 3b Doortje vd. Nieuwenhof, P. Hen drikx, Geijsteren; 3e Antonettavan Janslust, L. v. Osch, Weverslo; 3f Anny v. Duikershof, H. Jenniskens, Wanssum. Cat. 3c. Idem, kleine maat. lb Hermine van Nico, M. Vollenberg, Wanssum; 2a Nicolien vd. Steeg, Gebrs. Loonen, Venray; 2b Mia van Costaud, P. Rambaghs, Castenray; 2c Josefina van het Grootdorp, M. Arts, Merselo. Cat. 4. Hengstveulens geb. in '55 grote maat. la Costaud vd. Heihof, J. Droesen, Heide; 3a Albion van Zandshof, Janssen, Venray; 3b Co staud van Jonkhof, Th. Kleeven, Geijsteren. Cat. 4b. Idem kleine maat, 2e Al bion van St Leendershof, J. Gielen Wanssum; 3a Albion van Janslust, L. v. Osch Weverslo; 3b Costaud van Emma, P. Duyckers Oirlo. Cat. 5. Hengstveulens 1C54,1 Peer van de Nieuwenhof, P. Hendrikx, Geijsteren. Algemeen kampioen Merrieveu lens geboren in 1955. Jose van Legert. G. Hork S wolgen. Algemeen kampioen merrie veulens geboren in 1954. Wilhelmien van Genegenterhof J. Rutten Wanssum. Algemeen kampioen merrie veulens geboren in 1953. Nicoline van het Rozendaal, J. de Ruyter, Meerlo. Vulpennen Vulpotloden Foto-albums Agenda's 1956 Dozen luxe-post Speelkaartétuis Schoolétuis Kleurboeken A Balpennen Kleurpotloden Kookboeken Tekendozen en -materiaal Kerkboeken, Missaals Jongens- en Meisjesboeken Sen nuttig cadeau uit een glate boeteling met voel elk wat wits.... Bouw- en blokkendosen, Mobaco huizenbouw, Trix en Necebo metalen bouwdozen, schildpad- en wildebraspoppen, filmtoestel len met keuze uit 100 filmpjes, rolschaatsen, gezelschapsspelen, Dinkey Toys, Schuko mechaniek, Brick brox bouwdozen, treinen electr. of met veer. De volledige sortering houtwaren van Sio- liet, Jumbo en Okwa, sterk en goedkoop. Damestassen, portemonnees, reisnecessaires. sigarenkokers, manicures. U staat verwonderd over onze enorme sortering in koffie- thee- en eetserviezen, kop en schotels, glazen drinkserviezen. Een enorme sortering zoals U nimmer in Venray zag. Zo'n enorme sortering kristallen vaasjes, schalen, enz. met en zonder zilveren rand of onderschaal, vindt U alleen bij ons. Prachtige prijzen die U niets kosten Zowel in Gero Zilvium als Zilmeta hebben wij een geweldige sortering met garantie voor uw hele leven. Schemerlampen, rooktafels en -stellen, radiotafels, koffie- thee- en eetserviezen, borstelhangers, scheerdozen, kapstokken, luxe postpapier. Alleen verkoop van het bekende Limoges porcelein, theebeurzen, te veel om op te noemen. Aluminium en emaille keukenuitzetten, strijkijzers, koffiemolens geweldige sortering. Boldoot, 4711, Soir de Paris, poederdozen, tientallen dozen zeep met Eau de Cologne. Alle gekochte goederen worden op uw verlangen bewaard en op de gewenste tyd bezorgd. Hofstraat 5 Telefoon 270

Peel en Maas | 1955 | | pagina 2