Albert Heijn Telefunken rnHEK Meisjes,; Hoe U langer elegant blijft... met dezelfde creatie L:'PZkt APPELS textiel Venray RADIO Mantel van double face mohair met Persianer of Indisch lam kraag Kleurenmarenga, grijsblauw en lever* 119,- Eerst kijken bij Is Uw „mode-kas" een schatkist die niet leeg kan? Dan hoeft U dit niet te lezen. Is dat niet het geval? Koop dan een kledingstuk dat heel lang elegant blijft. Dat onberispelijk blijft in plooien, naden, stiksels en voering. Dit vindt U bij Gebrs. Voss. 't Geheim Het is geen geheim: iedereen weet dat Gebrs. Voss alleen maar superieure stoffen kiest en ze laat verwerken door vakkundige modemensen. Blijf langer elegant - ga Wollen jersey deux- piecesmodel long bodicemet ap pliques en ruime plissé rok. KleurenR.A.F. blue, vieux-rose, turquoise en lever. ƒ49,75 je ruikt het! Zo krachtig - zo geurig Zo voordelig Aan AH-Thee blijft U de voorkeur geven. Omdat er geen geuriger, geen krachtiger, geen voordeliger thee bestaat. Proef en profiteer! Of liever, profiteer dubbel! Koop al Uw boodschappen bij Albert Heijn. Dan ontvangt U niet alleen de beste kwaliteit tegen de laagste prijzen, maar U kunt bovendien ten volle profijt trekken van het verrassende en winstgevende AH-obligatie-spaarsysteem! Zuiver Rundvet braadt mooi bruin 500 gram Snijbonen overvloedige maaltijd groot blik vanaf Holl. Bruine Bonen 8ian2.nd ■gaaf 500 gram Geld. Rookworst de bekende merken p. stuk Ital. Tomatenpuree 6 x geconcentr. 2 blikjes Speciale aanbieding: Vermicelli grof, fijn, middel op kooklengte gesneden 250 gram van 19 voor Voor elke bestede gulden kunt U 1 spaar zegel 10 ct. kopen. Als U 49 gulden hebt gespaard, ontvangt U een winstdelende 4 AH-klantenobligatie, groot f. SO., (of rente op rente kwekende AH-spaarobligatie, groot f. S0.-). De effectenhandel geeft voor een AH-klantenobligatie ten aanzienlijk hoger bedrag dan de nominale waarde van f. SO... 1. de beste kwaliteit 2. de laagste prijzen 3. rente winstaandeel Nu hebt U 3 redenen om bij AH te kopen: vakkleding vakkleding vakkleding Douo/e hofstraat 2 naast Raadhuis Overal aan huis te ontbieden. bij moeilijk heden, ofwel I voor raad en inlichtingen is de R.K. Vereniging tot bescherming van Meisjes: Mevr. W. v.d. Munckhof-S angers Grote Straat 28, Tel. 581; Mevr. M. v.d. Hombergh-Bot, Oostsingel 6, Tel. 393; Mevr. A. Pijls-Drenth, Grote Straat 14; Mej. T. Coenen, Patersstraat 30, Tel. 588; Mej. T. Paping, Paters straat 30; Mej. M. Pijls, Grote str. 14a, Tel. 673; Mevr. Baronesse de Weichs de Wenne, Geijsteren, Tel. 250; Mevr. vd. Haar, Blitterswijck, D 67, Tel. 263. HOFSTRAAT 6—2a VENRAY Telefoon 314—447

Peel en Maas | 1955 | | pagina 4