Handtasjes K.A.V. Wittem Venray's Harmonie op nniformen-jacht Film-agenda Burgerlijke Stand Venray ADVERTENTIËN Openb. bekendmaking Bij ons vertrek naar Anstralië llitslag loterij Heifeest Heide G. KUSTERS, Wanssnm een stikster Onderl. Paardenverzekering Bas naar Wittem Groentenkwekers, Onze Hcda 1 me Slagerij J. COENDERS PRIJZEN SLACHTKIPPEN 2daags kuikens en 7wk. hennen 1 van der Sterren IQeemaikt Qeventei Speelgoederen. Het Warenhuis Als U belt K 4787-214 %iekenvet(ileqinqs~ Drogisterij WIM POUWELS Vervoer v. overledenen Kmderconf.ectie Pqts COOPMANS Het Warenhuis Heó-C,0n$ecviet WIM POUWELS 't Nieuwste in: Het Warenhuis Ongelukken De fam. T. aan de Jan Hensenstr. kwam een dezer dagen,tot de on prettige verrassing, dat er iets aan de schoorsteen haperde, waardoor kolendamp zich in de'kamers ver spreidde. Voor de familie die te veel van dit gas ingeademd hadden, moest de dokter geroepen worden. In Ysselsteyn viel een kleintje van de fam. S. in een sleuf, voor de waterleiding gegraven, en welke vol stond met chloorwater, wat gebruikt wordt om de buizen te zuiveren. Doordat direct dokters- htilp aanwezig was, werd erger voorkomen. In de bocht bij Leunen vloog Zondagmorgen een wagen de v/eg- afrastering in en sloeg over de kop. De materiële schade was groot, maar de beide inzittenden kwamen met dé schrik vrij. De rijkspolitie stelde een onderzoek in. PATRONAAT en Clubs voor jongens. Nu Zondag is overdag geen pa tronaat, wel Zaterdagavond voor groep 2 en 3. Voor grotere jongens vanaf 14 jaar bestaat nog gelegenheid zich bij het Patronaat aan te sluiten. Maandagavond van 7 uur tot 8.30 Huisvlijtclub. Woensdagavond 7u. postzegelclub Vrijdagavond 7.30 is „Werkende jeugd" voor jongens van 14 jaar, die niet meer op school zijn. Huidverzorging Het is ondertussen wel duidelijk geworden, dat de huidverzorging voor de vrouwen en meisjes zeer belangrijk is. Doch het is dan zaak, dat men dat op wetenschappelijk medisch gefundeerde wijze moet doen, want schoonheid is voor een zeer groot deel niets anders dan zichtbare gezondheid. Hoe men een en ander het beste kan doen, zonder vele en dure pre paraten, zal o.m. hetonderwerp zijn van de lezing en demonstratie van S choonheids-instituut Min—Poels, a.s. Donderdag. Hierover zal de huidarts Dr. vd. Hoog, spreken. Venray's Harmonie heeft in de afgelopen week wel van zich laten horen bij haar jacht naar unifor men. Dat begon Zaterdagavond al, toen muzikaal het nieuwe uniform ont huld werd in de etalage van Garage van Haren, een gebeurtenis, waar voor veel belangstelling bestond. En daar stond dan ook tevens de nieuwe tamboer-maitre, die op de verdere strooptocht niet alleen een gids was voor de Harmonie, maar tevens de mensen toonde, hoe het nieuwe uniform zal worden. Hoe een geüniformeerd corps er uit ziet bewees de Kon. Harmonie uit Horst, die Zaterdagavond geheel spontaan de opening van deze actie muzikaal kwam opluisteren. Zo is dan de harmonie deze week meermalen uitgetrokken en heeft haar muzikale wandeling met „bij bedoelingen" voortgezet door ver schillende buurten van Venray. En men is over het verloop van deze actie zeer tevreden. De spontane giften en de medewerking die aller- wege geboden wordt, doen Venray's Harmonie vertrouwen, dat ook in de komende week wanneer op Maandag, Woensdag en Zaterdag het westelijk gedeelte van Venray bewerkt wordt, dat ook dan met milde hand gegeven zal worden en verder zal gebouwd worden aan de uitbreiding van het uniformfonds. Enkele firma's hebben naast deze actie ook verdere medewerking toegezegd en van de vereni ging het Mannenkoor kwam een flinke gift ter ondersteuning van een en ander binnen. Gymnastiek Donderdag half negen worden de veteranen verwacht in het Gym nastieklokaal. K.R.O.-avond Voor een tot in de nok gevulde zaal Wilhelmina werd de K.R.O.- avond gebracht, die merkbaar ge leden had, doordat een der hoofd spelers, Gerard Walden, plotseling ziek geworden was. Harry Boda en Kievits jr. konden hem slechts moeilijk vervangen. Dat wil echter niet zeggen, dat het publiek zich niet heeft geamuseerd. Integendeel, want de lach was niet van de lucht. Corry Beek, Gerrie Kievits e.v.a. brachten een show, die zich ken merkte door vlotheid en gezellig heid, welke nog werd geaccentueerd door het orkest. Onder de pauze sprak een ver tegenwoordiger van de K.R.O. over de betekenis van de Katholieke Omroep en spoorde de aanwezigen aan lid te worden en te blijven. notel van Bergen vernieuwd De ook hier bekende zaal van Hotel van Bergen in Gennep, wordt geleidelijk aan vernieuwd. Reeds met het kermisprogramma: waar van U in de advertentie meer ge gevens vindt, kan men al van de verbeteringen profijt trekken. Werkloosheid daalde in Limburg In September verminderde het aantal werkloze mannen in Limburg van 1268 tot 1071. De voornaamste oorzaken van deze daling waren wel de gunstige conjunctuur en de seizoensinvloeden, aldus het minis terie van Sociale Zaken. De jeug dige arbeidskrachten werden vlot geplaatst dank zij de grote bedrij vigheid in de metaalnijverheid en bouwvakken. De oogst van aard appelen en bieten verminderde niet ai leen de werkloosheid onder de landarbeiders, maar ook onder de losse arbeiders en grondwerkers; bovendien bt-vorderde het gunstige weer een vlot verloop van de oogst. Controleurs vrygesproken De Roermondse Rechtbank heeft uitspraak gedaan in de zaak tegen drie opzichters van de Veeartsenij kundige dienst in Limburg, die op met hoenderpest besmette boerde rijen eieren hadden aangenomen deze mee naar huis hadden geno men en ze aan anderen hadden geschonken. Tegen hen had de Officier veer tien dagen geleden f 200 boete geëist en ontzetting van het recht gedurende vijf jaar bij de Veeartse- nfjkundige dienst werkzaam te zijn. De rechtbank sprak de verdach ten thans vrij, omdat zij van oor deel was, dat verdachten niet schuldig waren aan het zich weder rechtelijk toeëigenen van de eieren zoals in de tenlastelegging was gesteld. De opzichters zijn inmiddels eervol ontslagen. Limburg, meest coöperatief gezinde prov. van Nederland Sterker dan elders leeft in Lim burg de coöperatieve gedachte. Zulks vernamen woensdag vele leden van de Nederlandse coöperatieve raad op een congres te Roermond. Naar schatting wordt immers een vierde deel van de bevolking van Limburg (25 pet. dus) door ver bruikscoöperatie bediend. Landelijk gezien bedraagt dit per centage gemiddeld slechts 10 pet. Bovendien leren cijfers, dat Lim burg 18 pet. van de totale omzet van de verbruikscoöperatieve be weging in Nederland voor zijn re kening neemt, ofschoon de bevol king van dit gewest nog' geen 8 pet. van de totale bevolking van ons land uitmaakt. Verspreid over ruim 42.000 leden telt Limburg 62 verbruikscoöpera ties die gezamenlijk beschikken over 193 gecombineerde winkels (krui denierswaren, textiel en huishoude lijke artikelen), over tv/ee textiel zaken, negen slagerijen, een en dertig bakkerijen met een produktie van tien miljoen kg brood per jaar en een en twintig brandstoffen- handels. Dodelijke val van dak Een 68-jarige arbeider, F. U. uit Blerick, was Dinsdag aan het werk op het dak van een gebouw aan de Molensingel te Venlo. Plotseling kwam hij te vallen en stortte tien meter omlaag. Met zware verwon dingen werd hij naar het ziekenhuis overgebracht, waar hij enkele uren later is overleden. Ambtenaar hield legesgelden achter Tegen de ambtenaar H. G. J. H. uit Venlo, heeft de officier van justitie te Roermond, een jaar en zes maanden met aftrek geëist wegens verduistering en valsheid in geschrifte. De rechtbank wenste vooraleer uitspraak te doen een reclasseringsrapport en daarom werd de zaak aangehouden tot F November a.s. H. had in zijn functie van amb tenaar ter secretarie te Maasniel over een tijdsbestek van rond vier jaar o.a. legesgelden, die hij moest innen, achtergehouden. Voorts had hij gelden, die hij van de gemeente ontvanger ontving voor uitbetaling aan oorlogsslachtoffers en gerepa- trieerden, niet uitbetaald. In ver schillende gevallen had H. een valse handtekening onder de kwitanties gezet. Naar schatting had hij aldus in die vier jaar een bedrag van rond f 90Q0 verduisterd. In sommige gevallen zou hij het verduisterde geld niet ten eigen bate hebben aangewend, maar te veel hebben betaald aan mensen, die recht hadden op een lager bedrag. Naar zijn eigen verklaring zou het door hemzelf gebruikte bedrag de f 4.000 niet te boven zijn gegaan. Slachtoffer na aanrijding laten liggen De rechtbank te Arnhem heeft Dinsdag de fabrikant W. P. B. uit Gennep veroordeeld tot twee weken gevangenisstraf en negen maanden ontzegging van rijbevoegdheid. De eis was een maand gevangenisstraf en intrekking van het rijbewijs voor de duur van een jaar. Deze fabrikant heeft 29 Juni, op de St Annastraat te Nijmegen om streeks kwart over één 's nachts met zijn auto een man aangereden en het slachtoffer laten liggen. De man, die volgens de getuigen dronken was, overleed spoedig na de aanrijding. Schuld aan het on geluk zelf speelt in deze zaak geen rol, aldus de dagvaarding, wel het feit van het hulpeloos achterlaten van het slachtoffer en de poging zich te onttrekken aan een onder zoek 'Magnetiseur hoort weer boete tegen zich eisen Een Hel voir tse schaapherder, die de laatste vijf jaar als magnetiseur bekendheid heeft gekregen heeft dinsdag in hoger beroep terecht gestaan voor de rechtbank in 's Her togenbosch wegens het onbevoegd uitoefenen van de geneeskunde. Hij was n.l. van een veroordeling door de Bossche politierechter tót een geldboete van zes maal f 25 en een voorwaardelijke hechtenis van één maand in hoger beroep gekomen. Er werd slechts één getuige ge hoord, wiens dochtertje door verd. van zenuwaanvallen genezen was. Uitspraak 25 oktober. BROOD-OORLOG IN BREDA Een Breda's bakkersbedrijf is er voor de tweede maal binnen korte tijd toe overgegaan zijn broodprijs nogal rigoureus te verlagen. Een en ander is aanleiding geweest voor de bakkerspatroons aldaar zich te beraden over wat thans, te doen staat. Het bestuur besloot deze prijsver laging te volgen en zelfs nog lager te gaan. Men stelt zich op het standpunt dat deze broodoorlog op zo kort mogelijke termijn moet worden uitgevochten. Het wordt een strijd op leven en dood, aldus het bestuur. Roosendaalse „joyridder" opnieuw in actie De thans veertienjarige Roosen daler S. van Z., die enige tijd ge leden de politie handen vol werk heeft gegeven door zijn zucht naar het maken van autotochten, is Zon dag opnieuw actief geworden. De jongen was overgebracht naar een jeugdinrichting te Roermond, waar hij toegang had tot de ver schillende gebouwen. Zondagmiddag heeft hij kans gezien, in een garage een splinternieuwe auto te bemach tigen. Het is, zoals achteraf bleek, slechts zijn bedoeling geweest, met de wa gen naar huis te rijden. Onder Oudenbosch raakte hij echter in een sloot, zodat hij genoodzaakt was naar een ander vervoermiddel uit te zien. Hij slaagde er in, een fiets te lenen, waarop hij naar Roosen daal reed. Maandagmiddag hebben twee agenten, die op zijn verblijf attent waren gemaakt, hem vlak buiten de stad kunnen aanhouden. Eerst na het bekend worden van zijn aanhouding kwam men in Roer mond tot de ontdekking, dat daar de auto uit de garage was ver dwenen. Veiligheidsgordels voor automobilisten Twee levensverzekeringsmaat schappijen te Rotterdam hebben het initiatief genomen de auto's van hun inspecteurs uit te rusten met veiligheidsgordels. Deze gordels worden op het ogenblik uit Ameri ka geïmporteerd en hebben daar reeds in de praktijk hun deugde lijkheid bewezen. Zij zijn vervaar digd van nylon, dat op sterkte beproefd is en worden achter de banken aan het chassis bevestigd. De sluiting is zeer eenvoudig en kan uiterst snel op dezelfde wijze als bij de veiligheidsgordels in vliegtuigen worden ontkoppeld. Proeven hebben aangetoond, dat bij een botsing het ergste letsel kan worden voorkomen, indien de inzittenden aan de zitplaats gebon den blijven. Door de schok of plot seling afremmen worden de inzit tenden naar voren geslingerd, tegen voorruit, dash-bord, stuurkolom of andere scherpe voorwerpen, waar door zwaar letsel kan ontstaan. Het komt vaak voor, dat de portieren door de botsing worden ontwricht en open vliegen, waar door de inzittenden naar buiten worden geslingerd. Bovendien biedt de veiligheidsgordel ook een af doende bescherming tegen geringer letsel, zoals dat ontstaan kan bij b.v. plotseling zeer sterk afremmen. Harteloze boer mag niet langer vee houden Een walgelijk geval van dieren mishandeling is Woensdag voor de politierechter te Assen behandeld. De 60-jarige landbouwer G. M. uit Ruinerwold hield in een stal acht koeien op een wijze, die elke be schrijving tart. Alle beesten leden aan algehele vermagering en waren totaal verzwakt. In de stal hing een vreselijke lucht, afkomstig van rot tend kuilvoer en nimmer opge ruimde mest. De beesten zaten on der een dikke laag vuil. Arbeiders die op de 28e April de „stal" wilden ontruimen werden verdreven door een afgrijselijke stank. De politierechter veroordeelde zowel de boer als diens echtgenote tot een voorwaardelijke gevangenis straf van twee maanden en ver bood het echtpaar dieren te houden. Bovendien moeten zij ieder 100 gulden boete betalen of tien dagen uitzitten. Bromfietser verongelukt Woensdag werd te Nijmegen de 64-jarige bromfietser H. G., toen hij op de Graafseweg plotseling linksaf sloeg, door een achterop komende personenauto gegrepen. Het slachtoffer werd een twaalftal meters meegesleurd. Met twee ge broken benen, een schedelbasis- fractuur en inwendige kneuzingen werd hij naar het ziekenhuis over gebracht, waar hij in de loop van de middag is overleden. De Getekende Een film over de zielestrijd van een tot man opgroeiende jongen. Zijn vader is opgehangen en zijn omgeving blijft hem voortdurend zijn afkomst verwijten of hem op kwetsende wijze eraan herinneren. Deels uit drift, deels uit zelfverde diging doodt hij een rivaal, in een, gevecht om een meisje. De daad blijft onbewezen, maar van dan af leeft hij in voortdurende angst en wroeging. Het meisje, een vriend en een begrijpende sheriff weten hem tenslotte te bewegen zich aan de justitie over te geven, die hem mild behandelt. De film is in onderdelen bijzonder knap gemaakt. De wijze waarop de regiseur Borzage zijn spelers leidt is vaak bewonderenswaardig goed. Psychologische spanning bereikt hij herhaaldelijk door vakkundige en bezielde montage. Er is hier en daar wat overdrijving en het slot bevre digt niet helemaal, maar over het algemeen is het een goedgemaakte film, die het probleem van de „ge tekende" met ernst en sociaal gevoel behandelt. Boven 14 jaar. Jungle-trommen in Afrika Enkele blanken gaan op zoek naar uranium ergens in Afrika. Zij krij gen medewerking van negeropper hoofd, maar tegenwerking van een medicijnman, die gemene zaak maakt met blanke bandieten. Ge zamenlijk leggen ze een onafge broken reeks valstrikken en hinder lagen, om de eerstgenoemde heren, die natuurlijk een meisje te be schermen hebben, uit de weg te ruimen. Een naïef verhaal, dat zonder grofheden verloopt, maar ook zonder artistieke waarde. Interessante op namen van wilde dieren. Wildernis sensatie van de kinderlijkste soort. Boven 14 jaar. Aan (Cyclus-voorstelling) Jai is een vrijgevochten jongen, bemind door het meisje Mangala. Jai wordt verliefd op een trotse prinses, die voorgeeft hem te haten. De boze broer van de prinses ver oorzaakt de dood van Mangala en wil ook Jai en zijn zuster treffen, maar de oude koning en Jai weten hem te bedwingen, terwijl het hart van de prinses uiteindelijk voor Jai kapituleert. Zeer romantisch, 'als zodanig ge speeld spektakelstuk, dat een soort Indiase show-film is. Door de ty pische zang en dans heeft de film een aksent en tevens een zekere frisheid, hoewel er weinig filmische kwaliteiten in te genieten vallen. Enkele ruwe scènes, een zelfmoord en het doorlopende liefdestema zijn in een onwerkelijke sfeer verteld, zodat men voor personen boven 14 jaar geen grote bezwaren hoeft te maken. Ontspanning voor liefhebbers van simpele romantiek. van 7 t/m 13 October 1955 GEBOREN: Coenders Petronella, Helden Willems Martinus, Fr. Michelsstr. 15 Kuijpers Carolina, Henseniusstr. 26 Smits Lambertus, Oirlo E 80d v. Gestel Johannes, Broekweg 12a v. Vegchel Martinus, Leunen K 36 Willems Maria, Leunen K 54 Pluk Catharina, Leunen K 69 Thomassen Petronella, Heuvelstr. 5 Smits Antonius, Maasheseweg 49 ONDERTROUWD: Jans-Beken Antoon A., 28 jr, los- arbeider en Vousten Hendrika C., 26 jr, fabrieksarbeidster, beiden Smakterweg 50. van Helden Herman H., 21 jaar, stamper metaalfabriek te Horst en van Eisen Gerarda H., 23 jr, Gas- straat 20. Siebers Engelbertus H., wedn. van Bouten H. E., 57 jr, Oostsingel Nw 2 en van der Putten Johanna P., 56 jr, Overloonseweg 9. Nijs Antoon, wedn. v. Bistervelts P., 54 jr, landb., en Coppers Catha rina G., 51 jr, huishoudster, beiden Veltum L 73.' Linders Wilhelmus G., 29 jaar, machine-bankwerker, Maasheseweg 51 en Geurts Gertruda H. M., 30. jr, Buitenweg 4. Willemsen Theodorus G., 27 jr, inseminator, Castenray G 31 en van Staveren Johanna G. Th., 25 jaar, Veulen I 24. Weijs Joseph F. P., 25 jr, pluim veehouder, Castenray G 18a en Kuijpers Huberdina P., 21 jr, Cas tenray G 32b. GETROUWD: Franssen Johannes L., 27 jaar, landb., en Rongen Maria J. M., 23 jr, beiden te Venray. Gommans Mathias M., 24 jaar, textielfabr.arb. te Venray en Hen driks Gertruda H„ 21 jr, te Venlo. Denissen Hendrikus J. J., 22 jr, los-arb., en Dircks Wilhelmina J. M., 17 jr, beiden te Venray. Philipsen Johannes P. H., 30 jr, bankwerker en Verberk Elisabeth J. C., 34 jr, beiden te Venray. Met grote vreugde en dankbaar heid jegens God geven wij kennis van de geboorte van ons dochtertje MARY dat bij het H. Doopsel ontving de namen Mary Anthonette Martha. M. Claessens M. Claessens-Vermeulen 113 Douglas av., Oakville Ontario Canada Burgemeester en Wethouders der gemeente Venray brengen ter open bare kennis, dat per 1 November a.s. ongeveer 14 hectaren grond gelegen te Kempkensberg, zal vrij komen voor verpachting, welke in kleine percelen zullen worden ver pacht. Verzoekschriften, om voor pacht in aanmerking te komen, kunnen worden ingediend tot uiterlijk 20 October 1955. Uit het verzoekschrift moet de samenstelling van het gezin blij ken, terwijl tevens moet worden vermeld, hoeveel grond men ter beschikking heeft (eigendom of gepacht.) Zij, die reeds eerder een verzoek hebben gedaan om aldaar grond te kunnen pachten, dienen hun ver zoek te herhalen. Venray, October 1955. Burgemeester en Wethouders vnd. A.H.M. JANSSEN, Burgemeester J. v.d. BOOM, 1. Secretaris zeggen wij familie, vrienden en be kenden hartelijk vaarwel. Tevens onze hartelijke dank voor alle goede wensen en souvenirs. J. van Eyk F. van Eyk-Reeskens a.b. Johan van Oldenbarnevelt. le pr. 695, 2e 1102, 3e 946, 4e 515, 5e 568, 6e 345, 7e 383, 8e 1053, 9e 387, 10e 172. Schiettent: le H. Gel- lings Heide, 2e A. van Osch Heide, 3e J. Drabbels Heide, 4e A. Fleur- kens, Ysselsteyn. Pluimveehouders, wij leveren alle rassenen kruisingen ook de zuivere Parmenter Red kuikens 2daagse en 7weekse Aanbevelend, B 57 Telefoon 335. JANSSEN, Kleermakerij Langstraat- 26 vraagt VENRAY Premiebetaling Zondag 16 oktober vm. 1112 uur bij de Wed. L. van Rhee, Castenray voor Castenray en Klein Oirlo. Premie 1 pet. vertrek a.s. Zondag 6 uur Nog enkele plaatsen vrij. GARAGE DERKSEN wenst U vermeerdering van tuin- bouwteeltrecht, wendt U tot ons, wij hebben grote en kleine percelen (punt 4) voor overdracht beschik baar. P. H. WIJNHOVEN ZN. OIRLO Gekookte ham 100 gr. 55,250 gr. 125 Tongworst 250 gr. 60 Vrijdag en Zaterdag Varkensbraadworst 500 gr. 1.35 Witte kippen p. kg 1.80 Bonte kippen 1.70 in volle veren v. d. BORST, VENRAY Tel. 737 Namens het Bestuur nodig ik de leden uit tot het bijwonen der Vergadering Maandag 17 Oct om 8 uur in Zaal Swaghoven. Spreker Dr. vd Hombergh. Tevens Verloting. Trouwe opkomst verzocht. De Secr. vd K.A.V. In „Jerusalem" bij de oude Huis houdschool verloren een bril T.b.t.t.b. H. Jeuken, Hoenderstr. 6 Pluimveehouders, voor het a.s. seizoen kunnen wij leveren alle rassen en kruisingen Kuikens vanaf 25 Nov. leverbaar Eiectrische Broederij HEIDE Telefoon 732 Dinsdag 18 October rijdt een autobus naar de speciale dag voor moeders te Wittem Vertrek Paterskerk half 6. Vervoerbewijzen afhalen bij G. van Ham, Julianasingel. Maandag 24 October rijdt een autobus naar Deventer. Vertrek Castenray kerk 5.30 u., Paterskerk 5,45 u., Wanssum brug 6 uur. Vervoerbewijzen afhalen bij G. van Ham, Julianasingel. Hofstraat 10 Telefoon 566 Rijwiel blijven staan bij Sigarenmagazijn 't Hofke. Het is aldaar terug te bekomen. krijgt U OIRLO Bij geen gehoor K 4787—266. Wilt U dat noteren? OVERLOON Met ingang van heden zijn wij per telefoon automatisch bereikbaar onder nr. 226 (K 4788) LOONEN-CLABBERS Boekhandel-rookartikelen Ongeval len- en Levensverz. Noteer dit artikelen Armbanden van emaille Armkokert jes v. carton en celluloid Babyweegschalen met net en bak Babybadjes rose, wit en bleu Bedkruiken verzinkt en koper Babykruikjes metaal, met zachte isolerende mantel in rose en bleu Bedpannen emaille en aluminium Bedzeiltjes De speciaalzaak voor Venray e.o Langstraat 1-hoek Henseniusstraat in en buiten Venray per speciale lijk-auto verzorgt Begrafenisonderneming J. Goumans, Schoolstraat 1a Telef. 592 Aparte koop ik bij €N BINNENVERING MATRASSEN MET VROLIJKE IJZER- STERKE OVERTREK Langstraat Het nieuwste in Kom even onze enorme sortering zien. fa. Th. Pouwels Zn. Hofstraat 10 Telefoon 566 voorkomt spruitvorming bij aardappelen, Wie kent niet de steeds terugke rende aardappelmisère in 't voor jaar Centimeters lange spruiten, gerimpelde voze aardappelen, waar van meer weggeschild wordt dan overblijft, onooglijk op de schaal en slecht van smaak. Maar behandeld met NEO-CON- SERVIET behouden de aardappe len voor 100 pet. haar kwaliteit. Geen spruiten, harde, gave en ge zonde aardappelen, zelfs in Juni en als het moet nog langer geen verlies van gewicht door afval behoud van de smaak, evenals van vitaminen en voedingswaarde. DROGISTERIJ Langstraat 1-hoek Henseniusstraat Broches Oorbellen Armbanden Halskettingen Oorknoppen, enz. Keuze uit honderden soorten Telefoon 566 Hofstraat 10

Peel en Maas | 1955 | | pagina 2