Jubileum-attractie jaren geleden begon 't vanaf heden t.m. Zaterdag 24 Sept. De firma Thomassen opende de textielhandel in Lottum en Helenaveen. 15 jaar later werd begon nen in Venray. 75 jaar lang een magneet voor textiel voor Venray en omgeving Thomassen laat u bij dit jubileum profiteren In onze zaak Grootestraat 27 staat een herenjas en in onze showroom, pand Roeffs, staat een 2- persoons bedstel met ledikant. Deze artikelen kunt U geheel gratis winnen. JUBILEUM-AANBIEDING serie herencostuums Als vanouds geeft Thomassen de toon aan op het gebied van dekens, bedden en matrassen. U moet daar nu van profiteren, want... zelden slaagt U beter! Elegante mantels en swaggers 49.50 - 145.- Jubileum-attractie 89.- 109.- Zuiver wollen gabardine dames- en herenjassen 69.50 Door THOMASSEN gekleed, Uw geld altijd goed besteed IHi Wat u ook koopt gedurende deze jubileumweken, bij ieder artikel ontvangt u een cadeaubon Het enige wat U te doen hebt is het volgende: Schrijf op wat naar uw mening de prijs is van deze tentoongestelde artikelen, lever dat briefje in gesloten enveloppe, voorzien van uw naam en adres, bij onze zaak in. De juiste prijzen van deze artikelen zijn gedeponeerd bij de Nederlandse Credietbank. Bij meerdere goede oplossingen beslist het lot. Ruime keuze in onze nieuwe collectie, reeds vanaf bij iedere mantel of swagger: n' pracht shawl cadeau Serie 1. Costuums van prima kwaliteit kamgaren en tropical. Uiterst voordelig... Serie 2. 100 pet Kamgaren en tropical Een ongekend mooi Fortexcostuum Serie 3. Costuums van de allerbeste 10 Q Engelse kamgarens, normaal 139.- tot 148.- 1^". merken: Martini, Fitwele. Fortex enz. reeds vanaf Thomassen jubileert de klant profiteert

Peel en Maas | 1955 | | pagina 3