Voor de Politierechter Gaat U verhuizen? Kindsheid- Optocht J. M. Ruyten nette serveersters f 6000 Gemengde kerkmuziek K.A.V.-vergadering. \m Parker 1 '51' ii §i 11 Fa. v.d. Munckhof, heeft ze Burgerlijke Stand Venray ADVERTENTIËN Vacantiezegels HINDERWET Burgemeester en Wethouders van Venray brengen ter openbare ken nis, dat ter gemeentesecretarie ter inzage ligt een verzoek met bijla gen van de directie der N.V. Caltex Petrolem Maatschappij (Nederland) te 's Gravenhage om vergunning tot het oprichten van een lichtpe troleum-installatle op het perceel Overloonse weg 37b, kad. bekend gem. Venray sectie C no. 6274. Gedurende tien dagen na de dag tekening van deze bekendmaking bestaat voor eenieder de gelegen heid schriftelijk bezwaren tegen het verlenen der vergunning in te bren gen bij het gemeentebestuur. Bovendien zal op Woensdag 20 Juli a.s., des namiddags 3 uur in het Gemeentehuis van Venray zit ting worden gehouden, waarin "mon deling bezwaren tegen de inwilli ging van dit verzoek kunnen wor den ingebracht. Venray, 1 Juli 1955. Openbare bekendmaking Burgemeester en Wethouders brengen hierbij ter openbare kennis, dat de „Verordening tot wijziging en aanvulling van de Algemene Politieverordening Venray" vast gesteld bij besluit van de raad van 31 Mei 1955 nummer 343, vanaf 11 Juli 1955 gedurende drie maanden voor eenieder ter secretarie afd. I ter lezing is nedergelegd. Venray, 1 Juli 1955. Stroomlevering Ysselsteyn Burgemeester en Wethouders van Venray brengen ter algemene ken nis, dat in verband met dringende werkzaamheden aan het Hoogspan ningsnet van de N.V. Provinciale Limburgse Electriciteits-Mij op Zon dag 10 Juli a.s. de stroomlevering aan de gemeente Venray, voor wat betreft het net Ysselsteyn van acht uur af zal worden onderbroken. Behoudens onvoorziene omstan digheden zal te circa negentien uur weer worden ingeschakeld. Mochten de werkzaamheden even wel eerder gereed komen, dan zal de stroomlevering ook vroeger worden hervat. Venray, 6 Juli 1955. Het kerkkoor uit Wuppertal Lan- gerfeld, zingt morgen Zondag te 10 uur in de Parochiekerk St Petrus Banden. Dit 80 leden tellende koor brengt de Missa in lion. B.M.V. de Loreto, van Vincent Goller. Voor de Mis speelt de organist Toscate in D. van Joh. Seb. Bach. Bij het Offertorium zingt het koor Jubilate Deo van Orlando dé Lasso t 1594. Na het Ite Missa est Lau- date Dominum van den blinden Componist Hubert Pfeiffer te Wup pertal, gestorven 1932. Aan het einde brengt de organist dan Piece hiroïquc van Cesar Frank. Organist: Jos. Kronenberg, Apel doorn. Koorleider: Jos. Rolle, Barmen. Een vriendelijk verzoek om na de hoogmis in de kerk te willen blijven tot beide werken van Koor en Or ganist zijn beëindigd, om stoor nissen te voorkomen. GROENE KRUIS DONDERDAG 14 Juli a.s.: GEEN Consultatiebureau voor zuigelingen maar wel op VRIJDAG 15 Juli voor uit de Kerkdorpen GESLAAGD Voor Diploma Mulo B slaagden te Roermond Harrie Verheij, Over- loon, Michel Theeuwen, Wanssum, Jan van de Winkel, Smakt, Piet van Hoof, Venray, Gerrit Potten, Venray en Hubert Reijnen, Blitters- wjjck. Op de Middelbare Meisjesschool St. Oda alhier behaalde hun eind diploma: Ingeborg van de Brand, Lith; Noortje Baltazaar, Roosen daal; Atty Philippus, Delft; Lode- wiek van Roosmalen, Maastricht; Jeanne van Roy, Venray; Louisa Thomassen, Venray; Jo Vaske, Venray; Willy Wijnen, Venray. Jo Hesen uit Oirlo slaagde te 's Hertogenbosch voor het eind examen middelbare zuivelschool. Op 4 Juli slaagde voor het Lingerie Diploma: Corry Schaef- fers, Tilly Min, Gerry Creemers, Joke v.d. Ven, Mia Relouw en Jet Jacobs uit Venray. Leny Verstegen uit Merselo, Diny Lensen en Tilly Thijssen Heide. Dina Nellissen en D. v. Hoof uit Oploo. Op 5 Juli voor Costumière: Trees Stappers, Nelly Hendriks en Ria Baltussen uit Overloon. Leny Cuij- pers en Nelly Hendriks uit Geyste- ren. Thea Flinsenberg, Toos v. Ger- ven, Anny Kersten en Tiny Dijk man uit Venray. Jeanne Claessens uit Leunen. Tilly Tijssen en Diny Lenssen van de Heide. Marietje Sijmons uit Maashees. Nieuw politiebureau De Rijksgebouwendienst is op het ogenblik druk bezig plannen te ontwerpen voor een nieuw te bou wen politiebureau in Venray. Doordat de Kon. Marechaussee een einde willen maken aan de in woning der Rijkspolitie in hun kazerne en zij deze ruimte in de toekomst zelf nodig hebben, is deze zaak urgent geworden. De toewijzing is er dan ook al en binnen afzien bare tijd hoopt men het nieuwe bureau aan te besteden. Het zal gebouwd worden aan de Wilhelminastraat, waar eertijds de tennisbaan gelegen was. Sommerspiele Schloss Rheydt. Op de Zondagen 10, 17, 24 en 31 Juli en 7 en 14 Aug., alsmede op de Zaterdagen 23 en 30 Juli, 6 en 13 Aug. bestaat gelegenheid een opvoering van „der Bettelstudent" bij te wonen in een grote openlucht opvoering op het Kasteel Rheydt. Vertrek van Venray om kwart voor 6. Opgave tot 10 dagen voor vertrek ter drukkerij van dit blad. Hoewel het niet de gewoonte van het K.A.V.-bestuur is, om in de zomer veelvuldig bijeenkomsten te houden, organiseerde dit bestuur op aandrang van vele leden, Don derdag 30 Juni een Moederavond. De secretaresse gaf een kort overzicht van hetgeen door de KAV gedaan wordt en op welke terreinen deze zich beweegt- Hieruit bleek, dat deze organisatie een zeer grote activiteit ontwikkelde, zowel ma terieel als geestelijk. Het spaarfonds voor een Lour- des-reis mag zich in grote belang stelling verheugen, terwijl de Pas siespelen te Tegelen door een groot aantal leden zal bezocht worden op Zondag 17 Juli, in samenwerking met de KAB, Sinds enige tijd is de KAV in 't bezit van een eigen vaandel. Moeder-retraites werden en wor den georganiseerd, terwijl men on danks al deze activiteiten toch nog kans ziet naaiwerk te verzorgen voor moeders van grote gezinnen of moeders die ziek zijn. De geestelijk adviseur, belichtte in zijn met aandacht gevolgde toe spraak, de taak van de moeder in 't gezin en liet vooral uitkomen, dat het voorbeeld van de moeder van beslissende invloed is op het leven der kinderen. Dit voorbeeld zullen de kinderen hun leven lang voor ogen houden. Onder het genot van een kop koffie met gebak werd een tombola gehouden die tot resultaat had dat menige moeder met een nuttig gebruiksvoorwerp naar huis kon gaan. Eens te meer heeft deze moeder avond bewezen dat onze K.A.V. haar plaats in het Venrayse ge meenschapsleven ten volle waard is. Geslaagd Voorbaccalaureaatsexamen theo logie slaagde aan de R.K. Univer siteit te Nijmegen Ph. M. Muskens o.f.m., te Venray. DERDE ORDE BEDEVAART NAAR DEN BRIEL Dinsdag 12 Juli vertrekt de bede vaart naar de martelplaats van de H.H. Martelaren van Gorkum. Er is om 6 uur een H. Mis, waarna gelegenheid om een kop koffie te gebruiken in San Damiano. Er hebben zich ongeveer 110 per sonen opgegeven en mochten er nog liefhebbers zijn, dan kunnen dezen ook nog mee, maar dan even bij broeder portier komen betalen, Er zijn minstens 120 vrije plaatsen. Voor de mensen op het Veulen zal er een bus bij hun kerk stop pen en hoeven zij dus niet extra naar Venray te komen. Wij veron derstellen echter, dat de meesten van de bedevaartgangers eerst gaarne te communie zullen gaan, alvorens te vertrekken en daarom verwachten wij hen ook om zes uur in de Paterskerk. Retraite voor moeders op „Jerusalem" Zij die willen meedoen aan de retraite moeten zich vóór a.s. Maan dagavond 11 Juli opgegeven hebben op de reeds meerdere keren aan gegeven adressen, of bij de parochie geestelijken van de Parochie of Paterskerk. We moeten weten of er voldoende belangstelling voor zo'n retraite is. Anders wordt ze afgelast. Geeft U dus dadelijk op als U er iets voor voelt. PATRONAAT Door verschillende omstandighe den is het Patronaatsbezoek in de zomermaanden afnemende. Het bestuur ziet zich genoodzaakt, mede door een tekort aan beschik bare leiders de uren van openstel ling te veranderen met ingang van 10 Juli a.s. Groep 1 Zondag vm. van 10—12 u. Groep 2 en 3 Zondag n.m. van 7.30—9.30 uur. Zaterdag n.m. van 7.30—9.30 uur. Woensdag a.s. te 7 uur n.m. Post zegelclub. Hioob bestaat 10 jaar De toneelvereniging Hioob hield haar jaarvergadering. Het 2e lus trum zal gevierd worden met een reisje naar België. De voorzitter kon mede delen, dat thans de vereniging, naast de gemeentelijke subsidie, een bedrag van f 250 zal ontvangen van de provincie. Ook werd besloten deel te nemen aan een toneelconcours van één-acters, dat door de W.K.A. in Augustus georganiseerd zal worden. De komende winter zal men op de planken brengen „Zij kregen wat zij wilden". Medewerking zal Hioob verder verlenen aan de Ont wikkeling en Ontspanningsavonden. Bejaarden-tocht Vrijdag j.l. hebben 127 bejaarden een prachtige dag gehad, door het uitstapje, dat was georganiseerd door het Dek. Soc. Charitatief Centrum. Om 9 uur werd gestart en via de brug in Wanssum, ging de tocht naar de H. Landstichting, waar de kerk werd bezichtigd en een kopje koffie gedronken. Via Berg en Dal ging het dan naar Arnhem, waar om 12 uur in de Rotonde een grote koffietafel gereed stond. Om 2 uur werd een bezoek aan het Dierenpark gebracht, waarna de reis via de Plasmolen en de Gennepsebrug weer huistoe ging. De bejaarden waren vol lof over de organisatie van deze reis. CONCERT Zondagavond zal de Leunse fan fare om 8 uur een concert geven op het Henseniusplein, waar ze de stukken ten gehore zal brengen, die deze fanfare de eerste prijs op het laatste concours opleverde. Melkerscnrsus. Te Merselo had Maandag en Dinsdag het eindexamen van de georganiseerde melkcursus plaats, Voor het diploma slaagden de da mes: A. van Rijswijk, M. Arts, M. van Hoof, D. van Vegchel, M. Jans sen, T. Janssen, D. van Meijel, Fr. Lormans en de heren C. Hoede- makers, B. Verhoeven, A. Poels, A. van Meijel, J. Muijsers, H. Pe ters, Fr. Janssen, M. Arts, S. Mi chels en H. Kessels, allen uit Merselo. Ongeluk Dinsdag reed de motorrijder D. uit Venray te Deurne tegen een bestelwagen op, die bij het passeren plotseling rechtsaf sloeg. Hij werd tegen de grond gesmakt en liep vrij ernstige wonden aan zijn ge zicht op. Bovendien werd hij aan zijn knie verwond. Hij werd over- 'gebracht .naar het ziekenhuis te Deurne. Onbewaakte overweg in Oirlo Op 20 Juli zal" om half elf bij de de overweg in de weg van Oirlo naar Wanssum de afsluiting en be waking worden opgeheven. Een automatische knipperlicht installatie wordt daar in dienst ge steld. Reservisten werden voorgesteld Afgelopen week was de klas van de Reserve Rijkspolitie van Venray aangetreden op het gemeentehuis alwaar de vrijwilligers door de groepscommandant werden voor gesteld aan de burgemeester. Na de inspectie bracht de burge meester dank aan de vrijwilligers voor hun plichtsbetrachting. Na de inspectie werd er een oefening gehouden, waarbij de lessen in de practijk werden gebracht. Aanrijdingen Op het kruispunt Schoolstraat Henseniusplein had Dinsdagmiddag een aanrijding plaats tussen een motor en een bromfiets. De brom fiets liep hierbij grote materiële schade op en de bestuurder kreeg inwendige kneuzingen. Op de Wanssumseweg had een aanrijding plaats tussen een vracht wagen van B., uit Venray, en een luxe-wagen van de landbouwer van D. uit Merselo. De luxe-wagen, die tegen een beladen vrachtwagen op reed werd zwaar beschadigd terwijl de bestuurder inwendige kneuzingen opliep en zich onder geneeskundige behandeling moest stellen. Ouderdagen bij de verkenners Zaterdag op Zondag hield de Ver- kennersgroep de z.g. St Petrus- groep ouderdagen op de prachtige St Jorisplaats in het Vlakwater. Hier hadden de verkenners-voor trekkers en welpen een volledig kamp ingericht. Zaterdagavond had de opening plaats, waarbij o.a. tegen woordig waren, burgemeester Mr. Janssen, de aalmoezenier van Leip- sig en pater Aegidius Versluys O.F.M., het bestuur van het patro naat en vele anderen. Landdag Jonge Boeren en Tuinders te Geijsteren Zondag 10 Juli a.s. zullen de Jonge Boeren en Tuinders uit de LLTB-kringen van Horst, Venray, Gennep en Helden naar St. Wilbert in de Geijsterse bossen trekken, om daar deel te nemen aan een groots opgezette Landdag. Voor deze ge legenheid is een rijk en gevarieerd programma samengesteld. Te 10 uur zal een oud lid van de JBTB thans pater Antoon,Cre- mers uit Geijsteren een plechtige hoogmis opdragen, waarna Mgr. Feron een rede zal uitspreken onder de titel: „Jonge mensen in deze tijd". Tot 2 uur is er een pauze en dan spreekt de Belgische Senator Jef Dupont over het onderwerp: „Wat leert ons de schoolstrijd in België". De dag wordt besloten met het openluchtspel „Reynaert de Vos" door speelgroep Limburg, onder regie van dr Gabriël Beckers. Tegen 6 uur is de sluiting van deze Land dag. ZOMERFEEST VAN DE K.A.B. TE WELL In de historische en romantische omgeving van het Wellse kasteel cultureel en sociaal bolwerk van Noord-Limburg werd Zondag op initiatief van het kringbestuur van de KAB-Noord-Limburg in samen werking met de culturele dienst van deze organisaiie, onder voor treffelijke leiding van Luc Geurts een zomerfeest georganiseerd. Weliswaar berustte het initiatief bij de KAB. doch ook de andere standsorganisaties jongeren en ouderen hebben spontaan hun medewerking verleend. Vele Noord-Limburgers waren naar Well getogen om dit festijn van nabij gade te slaan. De dag werd begonnen met een plechtige H. Mis. Voor het kader van de diverse standsorganisaties hield Mgr Roncken een betoog over samenwerking der standen. 's Namiddags namen de weide- feesten een aanvang, waarbij ver enigingen der Nrd. Limb, dorpen blijken van hun kunnen gaven, als 't Gemengd koor Wellerlooi, St Cecilia, Tegelen, dansgroepen uit Bergen, turnverenigingen uit Ven ray en Sevenum. Tot slot volks vermakelijkheden en de opvoering van „lm Weiszen Röss'l". Boer door stier gedood De 65-jarigelandbouwer Tresfon- taine uit het Zuidlimburgse dorpje Nuth, is Woensdagavond door een schichtig geworden stier in een heg langs de straatkant gedrukt. Hij kwam zo ongelukkig te vallen, dat hij ter plaatse overleed. BEL OP BIJ BRAND No. 392 800 Nederlanders aan t.b.c. gestorven In 1954 zijn 800 Nederlanders ge storven aan tuberculose, waarbij 654 gevallen van tuberculose van de ademhalingsorganen en van de bronchiaalklieren. Ten opzichte van 1953 is dit een teruggang van 172 sterfgevallen. In 1954 werden aan de districts- consultatiebureaux 10312^ nieuwe lijders aan actieve tuberculose in geschreven (het jaar daarvoor 12699). Tractor verdringt paard op boerderij Van de landbouwtelling Mei 1955 heeft het centraal bureau voor de statistiek de voorlopige uitkomsten bekend gemaakt voor wat betreft de veestapel. Uit deze cijfers blijkt, dat ten opzichte van Mei 1954 de varkens stapel een aanzienlijke uitbreiding heeft ondergaan, doch dat in de rundvee-, paarden-, schapen-, kippen en eendenstapel enige inkrimping is opgetreden. In Limburg nam echter ook de rundveestapel toe, nl. met 3 procent. Het aantal varkens steeg met bijna 28 pet., maar het aantal land- bouwpaarden verminderde als ge volg van de aanschaffing van trac toren met bijna de helft. Varkenspest in Deurne Op enkele boerenbedrijven in Deurne zijn gevallen van varkens pest geconstateerd. Door de burge meester zijn op advies van de In spectie van de Veeartsenijkundige dienst de voorgeschreven maatrege len getroffen. Kind door schot dodelijk getroffen Opnieuw is een kind het slacht offer. geworden van het spelen met wapens. Het 3-jarig meisje M. de W. te Tilburg werd getroffen door een schot uit een windbuks, waar mee haar 8-jarig broertje aan het spelen was. Het meisje werd in ernstige toestand naar het zieken- hüis gebracht, waar het later is overleden. De kinderen hadden het wapen gevonden bij een oom, bij wie zij met hun ouders op bezoek waren. Zoals reeds gemeld is, heeft zich dezer dagen een soortgelijk ongeval voorgedaan in een kersenboomgaard te Bemmel. Nieuw grenskantoor bij Kaidenkirchen Aan de drukke grensovergang Venlo—Kaidenkirchen zal 'n nieuw Nederlands douanestation worden gebouwd. Deurnenaar verdronken en Helmon^er vermist Zondagmiddag heeft de 49-jarige textielarbeider M.J.G. uit Deurne zijn woonplaats per rijwiel verlaten en zich in de richting Someren begeven. Zondagavond werd door de politie van Helmond langs de Zuid-Willemsvaart een rijwiel en een herenhoed aangetroffen, waar na de plaatselijke politie werd ver wittigd. Men heeft aan de rijwieltas deindentiteit van de eigenaar kunnen vaststellen, waarna men direct in het kanaal is gaan dreggen. Ook Maandag heeft men de ge hele dag met een dreglijn in de Zuid-Willemsvaart gewerkt, even wel zonder resultaat. Woensdagmiddag moest men op nieuw gaan dreggen, voor een 54 jarige Helmonder die werd ver mist en wiéns rijwiel eveneens aan de Zuid-Willemsvaaart werd aan getroffen. Over deze laatste is nog niets be kend, maar wel werd het stoffelijk overschot van G. uit Deurne aan getroffen ongeveer 100 meter van de plaats waar het rijwiel lag. De Heer met de omgeslagen broekspijp stapte de rechtszaal bin nen alsof hij de minister van jus titie zelf was, haalde een actetas voor de dag en toverde vijf ballen te voorschijn. Die legde hij op een rijtje op de groene tafel en toen zei hij: „Ziezo dat zijn ze". ,0", zei de rechter, verbaasd naar de ballen starend. Want de man moest terecht staan wegens beledi ging, en het was niet direct duide lijk, wat dat speelgoed daarmee te maken had. „Edelachtbare", zei de man, met zulk .tumult boven mijn hoofd kan ik niet leven. Het huisje is zeven tig jaar oud, en hun kinderen zijn een en twee en een half jaar oud. Daar worden complete voetbalwed strijden georganiseerd op de boven verdieping. Nergens heb ik een rustig plaatsje meer. Ik ben blij, als ik de deur kan uitgaan. „Zozo" zei de rechter. „Juist, ja. Maar daar gaat het nu direct niet om. Hebt u de buurvrouw uitge scholden?" .Meneer de rechter", zei de man, „boven mijn hoofd zit de hele ach tergrond van deze zaak. Dat kind heeft op zijn verjaardag nog een trommel gekregen ook." Nu begon het wat lang te duren. ,Hebt u gescholden of niet?" vroeg de rechter kort. „Ik heb alleen gezegd: je bent een serpenta in optima forma", antwoorde de man met de omge slagen broekspijp plechtig, „en dat, edelachtbare, is geen belediging". „Laat dat maar aan ons over", vond de rechter, „volgens het ver baal hebt u die dame een serpent genoemd". „Dan kent de verbalisant geen Latijn", zei de verdachte. „Ik betwijfel, of u dat kent", zei de officier, „maar dat is hier ook niet ter zake". De rechter haalde de stukken uit het dossier. „Volgens de inlichtingen bent U een lastig heer", las hij voor. „Zozo", riep de man, „ben ik dat? Ben ik een lastig heer? Zozo", en na deze weinig zeggende woorden riep hij er achter aan: „Maar dan toch een héér". „Dat klopt precies met de inlich tingen", zei de rechter verheugd. „Doet zich graag als heer voor", staat er. Maar dat is U cjie ene keer dan toch mislukt". „Edelachtbare, kijk nou eens naar die ballen", vroeg de man uitno digend, „nu vraag ik u..." Maar hij kwam niet aan vragen toe, want de officier vroeg iets. Hij vroeg vijf en twintig gulden boete ten bate van vadertje Staat, of anders vijf dagen de kast in. ,,'t Is bar en bar", vond de heer met de omgeslagen broekspijp. De rechter deed er een tientje af. Vijftien gulden boete zal hij moeten betalen. „En ik had het nog wel zo mooi gezegd" zei de ver dachte, toen hij spijtig de vijf ballen weer in zijn actetas deed. vergeet dan niet tijdig Uw adresverandering op te geven aan het bureau van dit blad. Het voorkomt verkeerde be zorging Aanvullende mededelingen betreffende de grote Kindsheid-Missieoptocht Degenen die een wagen voor de optocht geleend hebben of besturen worden vriendelijk verzocht te zor gen, dat hun wagen Zondagmiddag vóór half 3 in de Sint Antonius- straat op de met een nummer aan gegeven plaats komt te staan. Zij moeten dant de Kruisstraat inrijden en op 't einde daarvan afdraaien naar de St Antoniusstraat. Langere wagens kunnen beter over de Lang straat het Groenewoldse pad in rijden en zo de St Antoniusstraat bereiken. De heer Mulders uit Oostrum zal van de hele optocht een film op nemen in kleuren, die later aan alle belangstellenden vertoond zal wor den. Ontbinding van de optocht Wanneer de optocht uit de Patersstraat is teruggekeerd, stellen alle deelnemende kinderen zich in een keurige formatie op het plein voor de Paterskerk op, geflankeerd door de wagens rondom het plein. Tot besluit zal dan een oud-mis sionaris van China de kinderen toespreken. Benoemd Aan de kleutersschool alhier is benoemd voor fröbel-onderwijzeres Mej. Maria Stevens. Het ideale geschenk met goldfilled dop f. 97.50 met lustraloy dop f. 67.50 Andere beroemde Parker pennen: Parker Duofold f. 33.50 Parker Demi-Duofold f. 31— Parker Victory l 20.50 van 1 t/m 7 Juli 1955 GEBOREN: Spreeuwenberg Henrica P. M„ Kerkweg 14, Ysselsteyu OVERLEDEN: Relouw Henrica H„ echtgenote v. Lit j ens J. H., 74 jr, Merselo M107. Teluij Catharina W. 66 jr, Bergen. Jans Johanna M., wed. v. Camps J. J., 68 jr, Oostrum D 6d. ONDERTROUWD: van Schijndel Hendrikus A., 27 jr, landb., Past. Jacobspeel 1 en Michels Gertruda G. S., 27 jr, Merselo M 33 Houben Jacobus G., 24 jr, chauf feur te Beek (L.) en Strijbos Catharina M. P., 26 jr, Castenray F 14a. Dechnar Antonius F. H., 23 jr, boekhouder, Langstraat 4 en Boeren Christina M. G„ 26 jr, controleuse, Tilburg. van Erp Johannes W. M„ 24 jr, correspondent te Venlo en Weijs Huberta M. F., 28 jr, Leunen K 83. Ingenbleek Peter J., 31 jr, mijn werker te Brunssum en Winnen Maria Th., 22 jr, Puttenweg G. GETROUWD: Euwals Johannes Th., 30 jr, land bouwer te Wanssum en Wilmsen Johanna M. G., 28 jr, te Venray. Deykers Antonius A., 28 jr, ver pleger en Jacobs Elisabeth J. P., 22 jr, beiden te Venray. Goumans Hendrikus Th., 32 jr, huisschilder en van den Heuvel Henriette C. W., 25 jr, fabrieksarb., beiden te Venray. Vermazeren Peter G. M., 23 jr, landb., en Peeters Gerarda M. C. 22 jr, beiden te Venray. van Rooïj Antonius A. J., 36 jr, tijdwaamemer en Hurenkamp Al- bertha J., 30 jr, beiden te Venray. Spee Gerlacus J. M., 44 jr, brood bakker en Linders Anna M„ 38 jr, beiden te Venray. GETROUWD A. M. B. G. de Kroon en E. M. Th.. Koks De Heer en Mevrouw de Kroon- Koks danken, mede namens weder zijdse ouders, voor de vele blijken van belangstelling bij hun huwelijk ondervonden. Venray, 5 Juli 1955. Tandarts AFWEZIG van 11 tot en met 17 Juli Voor spoedgevallen Tandarts Janssen. H.H. w.n. loodgieters, fitters en rijwielherstellers kunnen hun vac. zegelboekjes inleveren op Dinsdag 19 Juli van 79 uur nm. Uitbetaling geschiedt Donderdag 21 Juli van 7—9 uur nm. Te koop zinken gierton 500 It J. M. Michels, M 114 Merselo. Te koop 2 zware biggen J. Hulshof, Veulen. Vermist rb. rund met bles oud 18 md., uit de weide in het Rozendaal. Inlichtingen worden gaarne in gewacht door Joh. Muijsers, M 105, Merselo-Kleindorp. Te koop wit kolenfornuis Neerlandia z.g.a.n. Paterslaan 2 Te koop 2 tomen zware biggen H. Direks, Leunen K 106. Te koop 2paards zeltbinder wegens aansch. tractorbinder. M. van Dijck, Hoekerhof Meerlo VERLOREN op de weg LullMaashees vissnaarpoelie Bericht aanM. Rieter, Maashees. Te koop toom biggen P. Timmermans, K 57 Leunen. Te koop 2 tomen biggen Th. Geurts, G 19 Castenray. Te koop rogge op stam P. van Staveren, Veulen H 41. Te koop 11 biggen G. Hendriks, Merselo M 6a. Te koop vet stierkalf Wed. C. v. Meijel, Deurneseweg 5 Te koop partij biggen A. Wismans, Gasstraat 5. Te koop partij zware biggen J. Wilms, Boshuizen. GEVRAAGD Hotel Deriet Oorlogsmuseum, OVERLOON als 1e hypotheek direct beschikbaar Waar zegt de uitgever.

Peel en Maas | 1955 | | pagina 2