SPORT Begroting 1935 MHODWIAAK Hontoi „LOCOMOTIEF" 6>en opgewekte geest jke Stand Venray ADVERTENT1EN De algemene schatting 2 Meisjes voor hnlp in d( Facturist(e) Fam. ff. Claessens- Verschuuren Dr. Termote Schietwedstrijd 4jet ^aeenkuió nieuw motorrijwiel invetI H. CAMPS resten Balatum inscharen van vee Fotolijstjes Foto-albums Fotoboekjes Het Warenhuis Gymnasium I.C. URSUS afrastering VAN TIENEN Tuin- en Bloemzaden KEIJZERS' P. PHILIPSEN, Klein Oirlo Pootaaïdappeien M. Jenken, Castenray G 15a dienstmeisje niet ben. 18 j. boerenknecht 2 aspergestekers Nette loopjongen Onze fhc Varkensbrai :0 Slagerij j Pootaadi Bromfietsers „VAL9/ de fiets uit één stuk Alle losse onderdelen en toebe horen zijn vast aan frame en vor ken verbonden. Koop zo'n fiets, die altijd nieuw blijft, bij POELS' RIJWIELHANDEL PATRONAAT Zaterdagavond is er geen patro naat, omdat om 9 uur de Jeugd- Mis is in de Parochiekerk. Zondag is er overdag geen patro naat, maar 's avonds om half 8 is de aangekondigde fijne verrassing voor alle jongens die het patronaat geregeld bezoeken. Maandagavond is om 7 uur weer huisvlijtclub. Vrijdagavond om half acht is er bijeenkomst van de „Werkende Jeugd", die wegens de tentoonstelling in het patronaat de twee voorgaande weken was uit gevallen. Opening Schoonheids-instituut In Venray-kom opende kapsalon Min-Poels Dinsdag een nieuwe afdeling, waarin men voortaan de schoonheidabehandellng kan onder gaan volgens de moderne weten schappelijke methode. Vooral voor de dames ls deze uitbreiding een gemak, aangezien ze nu in Venray behandeld kunnen worden door ter zake kundig personeel en niet meer naar elders moeten. De nieuwste Instrumentaria en een uitgebreide collectie schoonheids middelen werd bij de opening aan de belangstellenden getoond, die zo een indruk kregen van de service, welke kapsalon Min-Poels in de toekomst bieden kan. A.s. Donderdag (iedere 4e Don derdag van de maand) van half 2 tot 5 zitting voor alle voetafwij kingen en pedicurebehandeling bij P. Janssen, Hotel De Burggraaf. Medisch gediplomeerd Voetkundig specialist JOS WOLTERING Hogekampweg 2 Venlo Geslaagd Bij de Stichting Vakopleiding „Smecoma" slaagde A. Philipsen uit Venray. Hij genoot zijn opleiding bij Gebr. Lucassen te Leunen. Te Aarle-Rlxtel slaagden voor het practijkdiploma machineschrij- ven als typist de heren A. Beerkens, Schoolstraat alhier en H. Vissers te Blitterswijck. GEVONDEN VOORWERPEN Hoeveel! c d postzegels, H. Naus, Julianasingel 15; Bruine glacé heren handschoen, M. vd. Zande, Merselo M 37; nagel-garnituur in étui, Lin- ders Deurneseweg 12; bruine p> r- temonnale m. inhoud, Gielen, Ak- kerweg 23; Damesglacé, v. Soest, Vlakwaterweg 1; Lipsleutel, Kazer ne; Welpenpet, Reijnders, Burg v.d. Loostraat; Grijze herenhoed, Wet- terhaan, Zwarte Klef A 4; Zwarte balpolnt en rozenkrans, Willems, Langeweg 10; Gouden of Doublé Sierspeld, ThÓssen, St. Jorispark3. K.A.V.-nieuws De K.A.V. heeft de beschikking gekregen over een eigen vaandel. Dit zal op de feestdag van Maria Boodschap, Vrijdag 25 Maart, onder de H. Mis van kwart voor zeven door de Geestelijk Adviseur plechtig worden Ingezegend. Alle leden worden in deze H. Mis verwacht. Zie advertentie Kindsheld-op to cht Er hebben zich op de meisjes school ai meerdere meisjes aange meld, die thuis een mooi costuumpje hebben om mee te doen met de grote Missie-optocht in Juli. Jongens, die thuis een mooi pakje hebben om als pauselijk zouaaf, page, heraut, Indiaan, Chinees enz. in de optocht mee te doen, moeten zich melden bij de onderwijzer van hun school, die zorgt voor de „Kleine Apostel", liefst ook met 'n foto. Opening nieuwe zaak in Oostrum Onder leiding van architect Rade maker is ln Oostrum de kapsalon van B. Valckx geheel verbouwd. Het resultaat werd Dinsdag ge presenteerd en was zeer bevredi gend. Niet alleen is hier een chique parfumerie- en byouterie- zaak bijgekomen, maar ook de heren- en damessalon is keurig hernieuwd en verbeterd. De winkel stand van Venray is met deze zaak inderdaad vooruitgegaan terwijl de kapsalons eveneens een aanwinst zijn, die er zijn mag. Bij de her opening bestond grote belangstel ling en een schat van bloemen gaf een feestelijk cachet aan deze gelegenheid. houdt U jeugdig en gezond, een lusteloze stemming maakt U oud vóór Uw tijd. Gelukkig geeft de natuur zelf het middel tot nieuwe veerkracht en energie het edele natuurproduct, waar uit King pepermunt is be reid. King is het beste da gelijkse middel ter opwek king en verkwikking. Derde Orde mededelingen Deze maand, nj. Donderdag 31 Maart hopen wij een passie-avond te houden voor alle leden in huize „San Damiano". Er zal een lezing met lichtbeelden gegeven worden over de lijkwaden van Turqn, door de pastoor van Broekhuizenvorst. U hebt allen kennis genomen van het schone boekje „In Jezus voet spoor". Wij hopen, dat velen door het aanschaffen van deze 6 mooie kruisweg-oefeningen zullen komen tot een veelvuldig overwegen van Christus lijden. Mocht u het boekje niet willen houden, dan verwachten wij het binnenkort bij uw bestuurs lid terug. Zijn er nog velen, die enkele dagen ter verdieping in Brummen willen vertoeven. Wilt u dan de invulstrook op het ontvan gen blad insturen. MATTHEUS-PASSION Zoals bekend is, zal a.s. Dinsdag avond om 6 uur een extrabus naar Nijmegen vertrekken om de Mat- theus-Passion te beluisteren, die dit jaar voor de tiende keer wordt uitgevoerd in de Vereniging. Om teleurstelling te voorkomen, worden degenen, die nog mee wil< len verzocht zich nog vóór Maandag 10 uur op te geven, daar Dinsdag in de loop van de dag plaatsbespre king is. Bij Firma v.d. Munckhof Grote straat, van Opbergen Markt, P. Bil- lekens Langstraat en Wijnen Hen- seniusstraat zijn kaartjes te ver krijgen tot Maandagmorgen 10 uur. Vertrek vanaf Patersklooster. Installatie Oubaas. Zoals velen wel zullen weten, is er enkele maanden geleden hier in Venray een stam opgericht. Een stam, waartoe een verkenner, die ouder is dan 17 jaar, bij gebleken geschiktheid kan toetreden, heeft ten doel de dienende taak. Dus zich zoveel mogelijk dienstbaar maken aan de gemeenschap. Dinsdag is in Venray de eerste Oubaas uit haar Verkennersge schiedenis geïnstalleerd. De installatie van Mathieu Cus ters, ons meer bekend als Hopman Custers, werd verricht door de Commissaris der Voortrekkers uit Venlo, R. Ex en de Districts-aal- moezenier, die in de plaats trad van Aalmoezenier van Leipzig, die helaas verhinderd was. Bij deze installatie waren er ongeveer 40 leiders, leidsters en verkenners aanwezig. Nadat enkele zang- en acteer-nummers te beste waren gebracht, werd er gesloten met het Wilhelmus. S.V.V.-nieuws Men zou na die winter nog niet meer weten hoe het nu feitelijk' staat met voetballen, maar de aan kondiging dat Venray Zondag Roer mond op bezoek krijgt, plaatst ons ineens weer midden in de compe titie. Geen gemakkelijke opgave, zeker niet nu we practisch de laatste weken helemaal stil hebben gelegen. Roermond is een van de kroon pretendenten, die met Venray nog een appeltje te schillen hebben. Maar er kan voordeel in zitten, mits men werkt van begin tot ein de en aanpakt tot de laatste mi nuut. Nu men weet wat er op het spel staat, moet een extra kracht inspanning en een groter enthou siasme opgebracht kunnen worden, Het tweede elftal krijgt nog wat langer vacantie en het derde mag haar krachten meten met Hegelsom. Tenslotte geeft het vierde hier een voorwedstrijd en zal waarschijn lijk tegen R.K.L.V.V. 2 roemvol sneven. P.D.V. DE ZWALUW Ondanks het belabberde weer naderen we toch weer met rasse schreden het vliegseizoen. De eerste africhtingsvluchten zijn op: Woensdag 30 Maart, Zondag 3 April en Dinsdag 5 April. Zater dag 9 April inzetten voor de eerste vlucht in België: Tamines. Tot 1 April zijn nog derby-ringen voor de grote strijd der Junioren op Orleans verkrijgbaar bij de sec retaris. Een beschouwing van de nieuwe begroting geeft op het eerste ge zicht een bevredigende indruk. We hebben immers een prachtige Rijks bijdrage gekregen, die ons in staat stelt voor meer dan een millioen, plannen te realiseren en die ons zelfs een kleine f 4.000 overschot eeft. Iets wat we de laatste jaren iet meer gekend hebben. Integen- led... Alleen het feit, dat we in een begroting weer eens plannen kun nen zetten, weer eens een toe komstig beleid uit kunnen stippelen is al verheugend en als dan onder die plannen vele oude wensen en verlangens werkelijkheid gaan wor den, dan zou men zo op het eerste gezicht toch helemaal niet mogen klagen. Voor een dergelijk program ma zouden andere plaatsen zelfs grotere zich geheel niet hoeven te schamen. Van de andere kant echter weten we uit ervaring, dat wé met al die plannen zeer voorzichtig dienen te zijn. Het zou de eerste keer niet zijn, dat we met al onze plannen ver en ver achter zijn geraaki en aangezien ook nu weer veel hooi op de vork is genomen, loopt men ook hier zeker dit gevaar. Temeer daar ook de begroting weer laat is. Dat is een. Punt twee is, dat we ons misschien doodstaren op de f 4.000 overschot en vergeten, dat dit bedrag feitelijk veel groter moest zijn, omdat we reeds nu al rente ontvangen van de Rijksbijdragen, over werken, die nog moeten worden uitgevoerd, zodat dus het overschot belangrijk groter moest zijn, als die f 4.000 en dat we dus in feite te kort spelen, omdat we later de nu ontvangen rente ter tafel moeten brengen na uitvoering der plannen, terwijl ze nu al is opgesoupeerd. Is dit wat de technische en finan ciële kant betreft, nog erger vinden we, dat de lijn in deze begroting, het toekomst-beeld, wat er in ge schetst wordt, nog tamelijk duister blijft. Bij al de plannen, die elders staan beschreven en die toch nietmis zijn, missen we nog andere. Om als voorbeeld maar te nemen, de bouw van een meisjesschool in de kom, bouw van kleuterschool, bouw van school inde Vredepeel, ontginningen en enkele andere. Kapitaalsuitgaven die dringend nodig zullen zijn. Een vraag, die bij de behandeling van deze begroting zeker gesteld zal dienen te worden; hoe staat het met onze woningpolitiek. Kan men zeggen, dat aan het wegenplan en verlichtingsplan alle aandacht is besteed, de indruk, die de wo ningpolitiekinonze gemeente maakt is weinig hartverheffend. Niet alleen zijn we reeds ver achter met onze woningbouw, die we kunnen realiseren, maar ook over de toekomstige ontwikkeling is nog teveel duister. Het is een probleem waar men overal mee tobt, maar waar men in Venray o.i. toch wel heel erg mee zit, terwijl aan de oplossing, tenminste naar buiten uit weinig wordt gedaan. Een conclusie die men zeker trek ken kan, als men het woningplan bekijkt en ziet wat er gerealiseerd is. Het cijfer van 850 woningzoe kenden in onze toch betrekkelijk kleine gemeenschap, is een teken aan de wand. Dan krijgt men verderde indruk, dat de Gemeente met f 2.000 ver hoging van de subsidie aan de jeugdverenigingen, meent haar taak in deze netjes vervuld te hebben. Ze heeft dan niet begrepen de woorden van Deputé Peters, bij de opening van dehuisvlijttentoonstel- ling, waarin deze benadrukte, dat het probleem der vrije tijdsbesteding een der grootste problemen is, waar mede geestelijke en wereldlijke overheidimTetneest nabije toekomst te maken krijgt. Wat Venray voor oplossing van dit probleem te stellen heeft, is nergens te vinden. Moet eerst het kalf verdronken zijn? Ook op het terrein der sport zwijgt deze begroting in alle talen. De bouw van een gymnastieklokaal, waarvoor Gemeentewerken bijna een jaar nodig heeft voor de plan nen te ontwerpen, schijnt het sum mum te zijn, wat de Gemeente presteren kan. Ook wat dit punt betreft missen we een duidelijke lijn. 0— We hebben hier enkele punten genoemd, die o.i. belangrijk genoeg waren om in deze begroting aan dacht te krijgen. Belangrijke pun ten, waaraan nu stilzwijgend wordt voorbij gegaan. Wat te betreuren is, al zullen de moeilijkheden juist wat deze punten betreft zeer en zeer groot zijn. Voor het overige mogen we wel tevreden zijn, indien men tenminste de woorden van de Voorzitter der Gemeenteraad waar zal maken, dat met de uiterste kracht zal gewerkt worden om de plannen voor dit jaar ook inderdaad dit jaar te verwezen lijken. Dan blijkt, dat in onze kleine ge meenschap toch nog aardig wat expahsië-drang zit en dat we dat uit deze begroting hebben kunnen halen, is een lang gemist voordeel, dat ook door de Raad wel naar waarde geschat zal worden. NIEUWE LASSERS Woensdag vond in hotel de Keizer de diploma-uitreiking plaats van de cursus electrisch lassen, die gedurende een half jaar op de ambachtsschool gegeven werd door de heren v.d. Ven en Rotgans van de Transformatorenfabriek Smits Co. uit Nijmegen. Eerstgenoemde hield deze avond nog een korte leerzame spreek beurt over de verschillende las- technische problemen en laswer ken in Nederland. Daarna werden de diploma's uitgereikt aan P. Schwachöfer, A. Boom, H. v. Els, H. Jansbeken, G. Vermeulen en P. Jacobs bit Venray; A. Saris, L. Hesen, L. Wijnen en J. Elias uit Horst; M. Claasens en P. Janssen ut Leunen; L. Tacken en J. Jaifs sen uit Meerlo; P. van Lipsig uit Ysselsteyn en C. Erben uit Veulen. Namens de geslaagden spraken hierna de heren Erben uit Veulen en Wijnen uit Horst, die dankten voor 't genoten en uitstekend ge slaagd onderwijs. Nieuwe Groepscommandant Rijkspolitie Vrijdagmorgen vond in een in tieme plechtigheid de overdracht plaats van het Groepscommando der Rijkspolitie. Opperwachtmeester J. Temme droeg het commando over en me moreerde, dat dit de tweede maal was dat hij het commando overdroeg aan de opperwachtmeester Janssen. Met ingang van 15 Maart is opperwachtmeester Janssen als zodanig benoemd en zal met ingang van Maandag a.s. in functie treden. Ratten roofden in Oostrum 250 kuikens In een der afgelopen nachten is bij de landbouwer J. Camps te Oos trum, de gehele, uit 250 stuks be staande kuikenstapel spoorloos verdwenen. Een onderzoek meteen speurhond van de Rijkspolitie bracht aan het licht, dat een legertje ratten aan het werk was geweest. Men vond de kuikens uitgezogen onder de betonnen vloer van het kippen hok. Thee 6 tot 12 cent goedkoper De theeprijzen voor de consument zijn verlaagd met 6 tot 12 cent per pakje van 100 gram. De theesoort van f 1,25 per 100 eram b.v. zal algemeen in prijs verlaagd worden tot 1,15. Brand in koekfabriek te Geldrop In een pakhuis van Peynenburgs koekfabriek te Geldrop is Donder dagnacht omstreeks kwart voor twaalf een felle brand uit?elroken, Het pakhuis bran 1de geoeel uit. Ook de daarin geplaatste inpak- machines gingen verloren. Daar door ligt 't gehele bedrijf, waarin ongeveer 200 mensen werkten, nu tijdelijk stil. Heel gezin omgekomen door gasverstikking Een heel gezin uit Vianen, be staande uit man, vrouw en drie kinderen, is Woensdagnacht de ver stikkingsdood gestorven. De vijf slachtoffers zijn bedwelmd in hun huis, waar het gas Donder dagmorgen nog door de spleten en kieren der deuren drong. Het gezin was pas vijf weken geleden vanuit een krot naar een nieuwe woning verhuisd. Een buurvrouw van de omge komenen ontdekte het ongeluk. van 12 t.m. 17 Maart 1955 GEBOREN: Nelissen, Maria Th. A. Overl.weg 33 Janssen, Maria C.H. Merselo M 64 Willems, Johanna P.J. Leunen K40 Elenbaas, Johan, Rosmalen Smeets, Maria A.J. Puttenweg 18 Hermans, Wilhelmina M.J. Leunseweg 5 OVERLEDEN: Mommen, Petronella P.G.M., 5 maanden, St Antoniusstraat 4a Bistervels, Jacobus, echtg. van v. Rijswijck, Anna M.G. Merselo M 24a ONDERTROUWD: Mulders, Martinus G., 25 jr, melk bezorger, Lomm B 2 en Huijbers, Hendrika G.P., 23 jr, Veltum L83 Schafrat, Watherus H.A., 25 jr, revalidist, Nijmegen en Vollebergh, Gertruda M.G., 23 jr, Eindstraatl3 Cox, Henri W., 30jr, lanbbouwer, Oostenrijk 18 en Keijsers, Gerarda M., 27 jr, Castenray G 36 Seijkens, Theodorus A.M., 27 jr. landbouwer, KI. Oirlo en Wismans, Johanna G., 27 jr, Oirlo F 21 Onderlinge VENRAY der paarden zal plaats hebben als volgt Maandag 21 Maart nm. van 1 tot 4 uur te Merselo, van 5 tot 6 uur a. h. Zwartwater bij Koos Arts. Dinsdag 22 Maart van 9 tot 11 uur Leunen b.d. kerk, van 1 tot 4 uur aan de Heide. Woensdag 23 Maart vm. 8.30 tot 9.30 bij G. Geurts, Buitenweg, van 10 tot 11 uur in het Dorp, nm. 1.30 tot 3 30 uur te Lull, nm. 4 tot 5.30 uur te Oostrum Donderdag 24 Maart vm. 8.30 tot 11.30 uur te Oirlo, nm. 1.30 tot 3.30 uur te Klein- Oirlo bij Verheijen, nm. 4 tot 5 uur te Castenray bij de kerk, nm. 5 tot 6 uur te Castenray bij Geerets. Zaterdag 26 Maart vm. 9 tot 10 bij Alb. Martens te Peelplan Zuid, vm. 10 tot 11.30 u. bij de schuur van de Grontmij, nm. 2 tot 5 uur te Ysselsteyn bij de Boerenbond. Dinsdag 29 Maart nm. 1.30 tot 2.30 uur Overbroek, nm. 4 tot 6 uur aan het Veulen bij van Gassel. Telkens op de bekende plaatsen. De leden worden verzocht de boekjes mede te brengen. HET BESTUUR Gevraagd De werkzaamheden zijn uitslui tend huiselijke bezigheden o.a. hulp in de keuken, tafel dienen en ver zorging kamers. Was buitenshuis. Goed loon, vrije middag in de week, vacantieregeling en verdere sociale bepalingen. Prettige werk kring. Aanmelden schriftelijk of mon deling, Commissie v. Beheer Bonds- gebouw, Herungerweg 22, Venlo. Gevraagd Eigenhandig geschreven sollici taties en opgave verlangd salaris onder no. 381 bureau van dit blad.Telefoon 566 Met vreugde en dankbaarheid jegens God delen wij mede, onze Zoon, Broer en Zwager Martin Claessens op Zaterdag 26 Maart te Roer mond de H. Priesterwijding hoopt te ontvangen, en op 't Hoog feest van Pasen 10 April zijn Eerste Plechtige H. Mis zal opdragen in de Parochiekerk van de H. Catharina te Leunen, om 10 uur. Leunen, Maart 1955. Wegens omstandigheden Maandag en Dinsdag geen spreekuur Zondag Halfvasten (schieten met kogeltjes) in Café Buitenlust M. van de Ven. Mooie prijzen. Sterke en goedkope Bezems Borstelwerk Boenklossen elke zw. I Witkwasten Witluiwagens Blokwitters Hoekwitters Zeilvegers Bordenkwasten Luiwagens haar-cocos gggafg Kamerbezems Handvegers korte en lange steel «ekJ Tuitenborstels, Straatbezems Ragebollen Ragebolstelen Bezemstelen Dweilen Zeemleerlappen Sponsen Stofdoeken Afwasdoeken Alle schoonmaakart. HBS Hofstraat 10 Julianasingel 2 Alies wordt bezorgd. Speciale aanbieding 125 cc, tegen sterk verlaagde prijs L. J. van Haren, Grotestraat 2 'nno BRUID en BRUIDEGOM GR00TESTR.I6 TEL.26I VENRAY TROUWRINGEN in alle maten en prijzen. Horlogerie-By outerie Vraagt onze voor in keukenkasten, aanrechten en op kelderschappen. Sterk en blijft mooi. Vergeet niet de maat te nemen. HET WARENHUIS Telefoon 566 Hofstraat 10 kunnen van 1 t.m. 9 April van 7 tot 10 uur bonnen verzilveren (te vens uitbetaling) bij F. Hagelaar, S makter weg, Venray. 2 Gelegenheid tot Melden bij A. Poels, Hofstraat of A. Huisman, Heide. Reuzen keuze Hofstraat 10 De leveranciers en allen die nog iets van de studenten te vorderen hebben, worden verzocht vóór of op 28 Maart hun rekening in te dienen bij PATER ECONOOM. Wilt U lichte of zware URSUS afrastering plaatsen, vraagt dan inlichtingen en prijzen aan LedeackerOverloon C 70 F Tëlef. 48 (St. Anthonis) Alle Gazonzaad, Pootsjalotten, Pootuien Bloembollen, Rotsplanten. Vaste en Ijarige perkplanten ASEF Tuin- en Gazonmest. Bloemisterij Zaadhandel Schoolstraat 2 Bintje, Eigenheimer, Ginneke, Yselster, Rode Star, Wilpo, Voran Verschillende rassen nog lever baar in de maten 25-28, 28-35 en 35-45. Land- en Tuinbouwzaden Pootaardappelen Telefoon 719 Castenray. Voran A 35-45 f 19.- 28-35 f 28.- Bintje eetaardappelen 9.- p. 100 kg Opgave ook bij J. Jeuken, C 34 Oostrum. Best. worden bezorgd. Bij Coopmans' Zaadhandel zijn de Bonen en Erwten '15 pet. goedkoper. En nog 10 pet. korting op tuinzaden, welke in de winkel worden afgehaald, zolang de voor raad strekt. Bestel tijdig de Rode stompp. Flakk. Wortelenzaad. Prima Erres radio model Aeterkruiser, in zeer goede staat, koopje, van f 405.- voor 130.- Langeweg 56. VERLOREN beurs met inhoud Tegen beloning terug te bezorgen Henseniusstraat 2. GEVRAAGD schildersleerling Dietz, Schildersbedrijf, Leunen GEVRAAGD voor het laden en lossen van auto's. Zij die in het bezit zijn van een rijbewijs genieten de voorKeur. Gebr. Martens, bouwmaterialen, Venray. GEVRAAGD aspergestekers P. Zeegers, Castenray G 35b. Meisje gevraagd voor 1 dag per week. T. CreemersHeijdems, Paters- straat 23a. GEVRAAGD Grotestraat 2 GEVRAAGD voor direct, voor dag en nacht net dienstmeisje Mooren, Grotestraat 10. GEVRAAGD voor direct of later Wed. G. Camps, Oostrum. GEVRAAGD M. Jeuken, Castenray G 15a. Kan geplaatst worden schoenmakershalfwas of leerjongen Jos. Woltering, Hogekampweg 2 Venlo. 1516 jaar voor direct gevraagd. Bloemisterij Eeuwige Lente. Biedt zich aan boerenknecht 23 jaar J. Jacobs, Peelkant-Overloon. Jongen gevraagd bekend met tractor. A. Camps-Willems, Oostrum. Gekookte w 100 gr. 3£ Zure zult 5( VrjjdagjL De Gemeente er 22 Maart a.s. tt 1 de Breeheide'ia aan het Veulen publiekv tegen con^n pl.m. 100 slagt i nen- boerengeritio stokken, boona, latten, palenhe*^ Te koop zwareb J. Jacobs, Ve.un Te koop mahoniehoie eiken ga Maasheseweg fl. TE KOOP bromfiets i Fr. Michelsstiit TE KOOP wegens j,a£ tafel, Ine goed ondert k herenfils, petr.kaché d G. Janssen, lak Te koop klein lip 2.35 x 2 m, gehi: P. Kusters, Te koop 12000 k| G voeirfc Fr. Mulders,'Ja£ Veulen. Te koop 4 dragedc 15 vdi G. Camps-Joijen TE KOOP Bintje A *35 Bintje A *45 Voran B 3(35 Voran B *45 Alles per 100 1? ie ficaat. H. Nabbei, Te koop flinke patij Hoenderstraa 6 TE KOOP vette vaas 11' x 85 Valckx, Boskze Te koop 2 bes 1 jaar en 6 md>uc P. J. van Hpi, I Te koop 2 weibeste H. van CuijcKMi Te koop 2 maaika 1 en 3 weken od, Munckhof, Mefilo Te koop damesrijw»! en «Ï1 P. Janssen, Biis Te koop 2 varkens »h yeiri en partij zoe P. Loenen, Lene Te koop partij bi A. van Oschkkl Te koop partij Hst M. Direks, III C Het beste onfrhc uw lederen jails in zwart, brutoroc Thans alleen v&rl Th. AriaesKo Grotestfl* 6 Grote Markt

Peel en Maas | 1955 | | pagina 2