COÖPMAIS Lans 't Is 'ne gekken tie PEEL EN MAAS Vaslelaovesoptocht K.A.V. Jaarvergadering moi Stof vur en Vastelaovespeks MIRÜ aspergeplanten R.v.B. Dringend ttetzoek jjke Stand Venray Wed. A. M. van Leuken- Prijsschieten Eeuwige Lente Café „De Engel" gelegen keids-kledw g JAN BUIJSSEN Veeverzekering Ysselsteyn P AAN S Serviezen gras- en klaver zaadmengsels Vilthoed Gez. v.d. Linden rode en gele wortelen koolraap en voederbieten Zinke 4let 1 Sokkeng GRASONYL H. JAJiSSEM net Meisje i aan onze abonné's en adverteerders Bij adresvefandering gelieve onze abonné's hiervan zo spoedig moge lijk opgave te doen. Dit voorkomt verkeerde bezorging en bevordert een vlotte bestelling van ons blad. Adverteerders worden nogmaals vriendelijk doch dringend verzocht hun opdrachten uiterlijk Donder dagsmorgens voor 10 uur in te le veren. Advertenties van enige om vang worden reeds Woensdags in gewacht. Het is ons anders niet mogelijk alle advertenties op te nemen, terwijl een goede plaatsing niet is te verzekeren! Lagere Tuinbouwschool De positie van onze jonge boeren in deze streek is reeds lang een punt van bespreking bij de verschil lende landbouworganisaties. De vestigings-, uitbreidings- en splitsingsmogelijkheden op de Ven- rayse landbouwbedrijven worden steeds kleiner en met het oog daar op heeft men zich afgevraagd of een parallelschool voor het lagere landbouwonderwijs In de toekomst nog wel zin heeft en of een dezer scholen niet beter omgezet kan worden in een lagere tuinbouw school. Immers tuinbouw vraagt niet dergelijke oppervlaktes als de landbouw en verruimt dus de mo gelijkheid van splitsing en vestiging. Dit is dan diepgaand besproken door de landbouworganisaties en de tuinbou wverenigingen wat tot resul taat had, dat hieruit een commissie is gevormd, die deze week bij de Vereniging voor Landbouwonder wijs te Roermond, een aanvrage heeft ingediend, om tot oprichting van een lagere tuinbouwschool te komen. Als de heren in Roermond een en ander goedgunstig beslissen is het reeds mogelijk, dat in Sept. a.s. met deze nieuwe school wordt gestart. OUDERYVEEK Van Maandag 27 Febr. t.m Vrijdag 3 Maart zal in de parochie van St. Petrus Banden een ouderweek gehouden worden, waarin speciale oefeningen voor de vaders en moeders van deze parochie. Zowel een Pater Passionist als leken zullen er verschillende on derwerpen behandelen, zelfs 2x op een avond, om zodoende iedere ouder in de gelegenheid te stellen, deze spreekbeurten bij te wonen. Verder is er gedurende die dagen iedere dag een speciale H. Mis voor de ouders met een korte preek. Op een en ander komen wij nog nader terug. Maar bestuurderen van verenigingen worden reeds nu verzocht gedurende die week geen vergaderingen of bijeenkomsten te beleggen om zodoende ieder ouder in de gelegenheid te stellen de oefeningen bij te wonen. Middenstandsdag Op 15 Februari a.s. zal de Venrayse Middenstand traditie getrouw haar Middenstandsdag houden. De dag zal worden ingezet met een plech tige Hoogmis in de Parochie-kerk van de St. Petrus Banden. Na de plechtige Hoogmis zal ge- zamelijk in Hotel de Zwaan deel genomen worden aaneen Limburgse Koffietafel. Tijdens dit samen zijn zal Pater Mauritius O.F.M. een geestelijk halfuurtje verzorgen. 's Avonds zal in Zaal Wilhelmina een korte vergadering gehouden worden onder voorzitterschap van dhr. J. Derksen. Tijdens deze ver gadering zullen twee nieuwe be stuursleden gekozen worden daar de heren P. Smits en Ant. Jeuken zich als bestuurslid bedankt heb ben. Verder zal een gezellige avond plaats hebben waaraan zullen mede werken Venray's nieuw Orkest o.l.v. Jo van Els en met mede werking van Anny Renkien en Emile Ftjten. Hui sviy t tentoonstel ling In samenwerking en met volle steun van de plaatselijke afdeling van de KAB zal op initiatief van het Patronaat, in de lokalen hier van op 12 13 en 14 Maart a.s. een grote Huisvlijttentoonstelling wor den georganiseerd, waaraan alle inwoners van Venray kunnen deel nemen. Hoewel er tot heden nog geen definitieve beslissing was genomen, werd reeds van verschillende zijden medewerking toegezegd. Enige Ven rayse kunstenaars verzorgen, ter opluistering, een eigen stand. Geestelijke en wereldlijke autori teiten namen reeds zitting in het Bestuur. De leiding berust in han den van het Patronaatsbestuur en Leiders, bijgestaan door deskun digen. Ook dames handwerken enz. mogen worden ingezonden. Opgave van inzendingen kan van af heden reeds geschieden bij Dhr. Jac Raemakers, Langstraat 30, al waar men ook alle inlichtingen betreffende deze tentoonstelling kan verkrijgen. Zangconcours te Venray In een gehouden vergadering van VenraysMannenkoor werd besloten, dit jaar een Internationaal Zang concours te houden. Voorbereidingen hieromtrent zijn reeds aangevangen. Het concert, dat Jerusalem werd aangeboden is een groot succes ge worden. Vastelaoveskrant „De Piëlhaas" is vanaf Woensdagmiddag 2 uur a 25 cent verkrijgbaar aan de be kende adressen. Voordracht Als nieuwe directeur van de plan- nologische dienst in Noord-Brabant, is door Ged. Staten van deze pro vincie o.a. voorgedragen, onze plaats genoot ir J.P.J. Magry, die met de heer Lerou, de ontwerpers zijn ge weest van hetuitbreidings-en weder- opbouwplan van Venray. Prinsenbal Nu de nieuwe Prins bekend is, zal ook het traditionele Prinsenbal weer worden gehouden. Maandag kunnen de dansliefheb bers bij Prins Henk I te gast in zaal Wilhelmina, maar zij moeten dan ook verkleed zijn. Gezien de grote belangstelling die altijd juist voor dit bal wordt ge toond, zal het ook Maandag weer gezellig zijn en kan de Prins op plezierige wijze kennis maken met zijn toekomstige onderdanen. Natuurlijk zijn ook hier weer de bijna traditionele attracties aan ver bonden en zijn er nog verrassingen voor de deelnemers. Broekenactie Uw kleerkast al nagekeken? De lapjeslade al bekeken? En nog steeds niets gevonden om die Papoea's daar in dat Nieuw- Guinea, aan een broek te helpen? Schijnbaar niet, want de aanmel dingen in het Patersklooster zijn nu niet bepaald groot, En in ieder hulsgezin zijn toch altijd van die stukken stof of van die oude broe ken, die niemand meer gebruikt en maar in die kasten blijven liggen. En dat, terwijl men in Nieuw- Guinea er om zit te springen. Men kan daar eens om lachen, om die hele broekengeschiedenis, maar het doet toch niets af van het feit, dat wij ook onze Missieplicht hebben te doen, d.w.z., missionarissen moe ten helpen. Als deze mensen daar de bescha ving gaan brengen, dan moeten er broeken komen. En een missionaris kan die niet van de bomen plukken, maar moet deze krijgen van zijn helpers thuis. Die helpers dat zijn wij. Daarom moeten we onze kleer kast eens uithalen, moeten we een lapje kunnen missen. Geef deze week broeder portier van het Patersklooster een seintje. Het wordt graag gehaald en U helpt een missionaris met zijn werk. U doet Uw christenplicht... Rinder-Operette De kinderen van de Hensenius- school zijn reeds druk doende met het instuderen van een kinder- cperette, die bij gelegenheid van het zilveren priesterfeest van rector Eugenius Trienekens, in de aula van het Gymnasium zal opgevoerd worden. Zoals wij reeds eerder meldden zal dit feest met Pasen gevierd worden. Vergadering van de H.K.W. te Venray Donderdag 17 Februari a.s. zal om acnt uur 's avonds in hotel de Zwaan te Venray, een belangrijke vergadering van de Nederlandse Kat Bond van Administratief, Verkopen en Veezekeringspersoneel „St Fran- ciscus van Assisië" worden ge houden. Op deze vergadering zal het woord worden gevoerd door de heer A.W. Janssen, Districtsbestuur te Eind hoven. Er zullen diverse voor het kantoor, winkel en verzekerings- personeel belangrijke onderwerpen ter sprake komen. Leden zowel als niet leden zijn van harte welkom, ook zij die geen persoonlijke uitnodiging hebben ont vangen. Het bestuur rekent er op, dat alle belanghebbenden deze zeer belangrijke vergadering zullen be zoeken. Dameskoor Maandag 14 Febr. geen repetitie. Roadse Blaoskapel De Venrayse Boerenkapel heeft in Sittard op het eerste concours der Boerenkapellen een goed figuur geslagen. O.l.v. J. Versteegen wisten onze boerkes de eerste prijs te winnen. De ereprijs ging naar Faasraden bij Nuth, de 2e naar Oersbeek en de 3e naar Gennep. Met een knaap van een beker kon Venray de terugweg aanvaarden. Dr. Sis Heyster Voor de tweede maal liet Dr. Sis Heyster verstek gaan op de ontwik- kelingsavond van de KAB op Don derdag jJ. In haar plaats hield de heer Ber- tels een lezing over zijn reis naar Nieuw Guinea. Jaarvergadering transportarbeidersbond In café Sanders vergaderde de Transportarbeidersbond afd Venray. Volgens het verslag van de secre taris, was de afdeling uitgegroeid van 78 tot 91 leden. De aftredende bestuursleden de heren P. Martens en J. Arts werden beiden herkozen. Tijdens deze vergadering werd gesproken door de Geestelijk Ad viseur en de heer Godrie, districts bestuurder. De heer Godrie sprak over de kinderbijslag en de loon regeling. Toneelgroep Edelweisz Deze toneelgroep heeft haar eerste succes voortgezet met een uitver kochte voorstelling in Horsteneen goed bezochte j.l. Zaterdag in zaal Wilhelmina. Men kan merken, dat deze her haalde opvoeringen de spelers meer vrijheid geven en het geheel wordt dan ook op uitstekende wijze ten tonele gebracht. Nu gaat Maandag de reis naar Ysselsteynen ookdaar zal ongetwijfeld de belangstelling groot zijn. Naar de Missie Zuster Maria Goretti, in de wereld mej. Jeanne Swlnkels uit Oirlo, is Donderdag vertrokken naar de Missie aan de Goudkust van Noord- Afrika. Fancy-Fair teMerselo Ten bate van Pater van Meyel, die binnenkort naar Brazilië ver trekt, wordt heden- en morgen avond te Merselo, een grote Fancy- Fair gehouden in het Jeugdhuis. Ruiterclub „St Jan" Merselo Bij de Ruiterclub .,St Jan" van Merselo, werd M. van Tilburg tot voorzitter gekozen. De heer M. Pub ben zal de functie van secretaris waarnemen. Jaarvergadering Jonge Boeren De Jonge Boeren van Merselo, hielden hun jaarvergadering. Het ledenaantal was gestegen tot 82. Voor de vacante bestuurslede^ functie werden gekozen de heren H. Kessels en W. Janssen. Verder voerden op deze vergade ring het woord pastoor Vercoulen en de sportleider de heer W. Hen driks. Bij deze bijeenkomst werden ver schillende zangnummers uitgevoerd terwijl enkele leden voordrachten hielden. Ook de hersengymnastiek had deze avond grote belangstelling. Toneeluitvoering Morgen Zondag 13 Februari, zal door de toneelvereniging „Comedia" uit Leunen, in het Gemeenschaps huis te Overloon, een toneeluitvoe ring gegeven worden. Opgevoerd zal worden 't drama „Moeder", in 10 taferelen door G. van Halsteren. Bijenhouders vergaderden Onder voorzitterschap van de heer van Waayenburg, waren de Ven rayse imkers bijeen om te luisteren naar een lezing van de rijksbijen consulent ir Mommers, die in café Martens te Leunen, een lezing hield over de bijenhouderij in Denemar ken en verder de nieuwste bevin dingen besprak, die men de laatste jaren hier te lande heeft opgedaan. Netto-opbrengst S.U.S.-actie f 1.200.000 De netto-opbrengst van de grote S.U.S.-loterij bedraagt 1.200.000 gulden. Dit is bij de laatste trek king in de KRO-studio Dinsdag avond medegedeeld. Derde eigenbouw-fonds voor mijnwerkers De directie van de Oranje Nas- saumijnen in Heerlen heeft een half millioen gulden beschikbaar ge steld voor het verstrekken van bouwvoorschotten aan personeels leden die een eigen woning willen bouwen of een nieuw nog niet eerder bewoond huis willen kopen. Dit is de derde Limburgse mijn onderneming die een eigenbouw regeling voor haar personeel heeft onderworpen. Het voorschot bedraagt 25 per cent van de bouwsom met een maximum van 8000 gulden en 25 percent van de grondwaarde met 'n maximum van duizend gulden. DE OOGST IN REGENJAAR 1954 Blijkens de door het Centraal Bureau voor de Statistiek samen gestelde raming van de oogst 1954, op grond van de gegevens die door de gemeentelijke commissies van bijstand voor de landbouwstatistiek en de plaatselijke bureauhouders werden verstrekt, vallen de geoogste hoeveelheden van verschillende pro- ducter, gezien de slechte weersom standigheden, niet tegen, hoewel de kwaliteit veelal te wensen overlaat. Uit verscheidene gebieden kwa men klachten over de slechte kwali teit, hoog vochtgehalte, schot en broei bij de granen, rottingsver schijnselen en slechte houdbaarheid bij de aardappelen, slechte kwaliteit van het stro, enz. Het schrale weer in het voorjaar belemmerde een gunstige ontwik keling van de grasgroei, terwijl ook het hooi van minder goede kwali teit bleek te zijn. De geoogste hoeveelheid suiker bieten kan, het suikergehalte daar gelaten, niet teleurstellend worden genoemd. In het volgende overzicht geven de tussen haakjes geplaatste per centages het verschil in opbrengst per hectare met de opbrengst in 1953 te zien. Een hogere opbrengst leverden: rogge (plus22 pet), gerst (plus 21 pet), haver (plus 5 pet), groene erwten (plus 11 pet), schok kers (plus 5 pet), capucijners en grauwe erwten (plus 12 pet), kool- en raapzaad (plus 24 pet), karwij- zaad (plus 25 pet) en fabrieksaard appelen (plus 6 pet). Daarentegen bleef van de vol gende producten het rendement per ha beneden dat van het voor afgaande jaar: tarwe 6 pet), korrelmais(14 pet), veldbonen 34 pet), bruine en witte bonen 29pet), suikerbieten 11 pet), voederbieten 7 pet), landbouw- wortelen 14 pet) en uien 30 pet). Meer emigranten Er zullen dit jaar 3000 emigranten naar Nieuw-Zeeland kunnen ver trekken, tegen slechts 1100 vorig jaar. Drie landbouwers verdronken Een auto met 5 peronen, geraakte Donderdag bij Gramsbergen, in het kanaal. Drie inzittenden verdronken. Auto-ongelukken Te Hedel is Donderdag nabij de brug een auto tegen een vracht wagen gebotst, waarbij de 45-jarige van Vuren uit Eindhoven, om het leven kwam. Een tweede inzit tende, de 41-iarige Kerkhof uit Eindhoven werd zwaar gewond. Gladheid van de weg was de oorzaak. Te Panninsen is Donderdag de 72-jarige Weijers, op zijn rijwiel aangereden door een onbekend ge bleven trailer en aan de gevolgen overleden. Rangeerder onder trein Op het spoorwegemplacement te Venlo, is de 23-jarige rangeerder L. onder een wagon geraakt. De man moest in het ziekenhuis worden op genomen waar hem het rechterbeen moest worden geamputeerd. Inenting van grensgangers In het Belgische grensgebied, ten Zuiden van Limburg, zijn enkele gevallen van pokken geconstateerd. De geneeskundig inspecteur der volksgezondheid vóór Limburg, ad viseert daarom aan de Belgische grensgangers zich te laten inenten, ook al zou dit reeds eerder gebeurd zijn. Scherpe controle op verkeer De minister van Justitie heeft in verband met het toenemende aantal verkeersovertredingen opdracht ge geven aan de politie in het gehele land om binnenkort een verscherpte contröle uit te oefenen op de na leving van de verkeersvoorschrif ten. De politie is geïnstrueerd niet meer met een waarschuwing te volstaan, maar onmiddellijk proces-verbaal op te maken. Er zal in het bijzonder gelet wor den op de verlichting van alle voer tuigen, zowel auto's, motorrijwielen, motorcarriers, als bromfietsen, rij wielen, bespannen en onbespannen wagens. VEESTAPEL IN 1954 VERDER GESTEGEN De Nederlandse varkensstapel is in 1954 met ongeveer 15 pet toege nomen in vergelijkingmet eind 1953. De toename bedroeg 276.000 stuks. Hiermee kwam de gehele varkens stapel op 2.3 millioen stuks. Dit blijkt uit een publicatie van het Centraal Bureau voor Statistiek van de door het bureau gehouden landbouwtelling. De rundveestapel nam eveneens in 1954 toe, doch deze was met 1,2 pet aanmerkelijk gei inger. Eind 1954 oedroeg het aantal Nederlandse run deren 2,8 millioen stuks, hetgeen een stijging betekende van 33.000 stuks ten opzichte van het voorafgaande jaar. Bij de varkens komt de toe name voornamelijk op rekening van de biggen, die met 248.000 stuks stegen. Bij de runderen was dat in relatieve zin het mestvee, dat een toename vertoonde van 27 pet. Ook het pluimvee heeft zich sterk uitgebreid. Die uitbreiding bedroeg vorig jaar 9 pet. Daarmee is de ge hele hoenderstapel gekomen op 20,2 millioen dieren. In de uitzaai van wintergewassen voor de oogst 1955 is een verschui ving opgetreden. In totaal blijkt ruim 74.000 ha of 28 pet minder wintergranen te zijn uitgezaaid dan in 1953. Voornamelijk komt deze ver mindering op rekening van tarwe en gerst. Ditmaal werd slechts 39.000 ha ingezaaid met tarwe tegen 91.500 ha in 1953 en 3.700 ha win- tergerst tegen 14.900 ha. Het kool zaad geeft een stijging te zien van rond 2300 ha tot bijna 10.000 ha. De oppervlakte karwijzaad beslaat een oppervlakte van ruim 3.150 ha. De oppervlakte der stoppelgewas sen voor de oogst 1954 1955 bedraagt bedraagt 105.000 ha tegen 139.000 ha in het voorgaande oogstjaar. S.V.V.-nieuws De wedstrijd die Zondag j.l. tegen de sterke derde klasser Gemert gespeeld werd, was geen succes. Toen eenmaal een voorsprong was behaald geloofde men het verder wel, maar dat had tot resultaat, dat Gemert voor een gevoelige af straffing zorg droeg. Hoewel de boog niet altijd ge spannen kan zijn, hadden we ge dacht deze oefenwedstrijd beter spel en goed positie-kiezen te kunnen bewonderen. Het is er niet van gekomen. Jam mer, want de competitie zal telkens opnieuw de uiterste inzet vragen van iedere speler, zeker nu er nog kansen zijn op een ongedachte pro motie. De wedstrijd tegen Roermond gaat Zondag niet door, maar daar voor in de plaats gaat het naar Sportclub Irene, een oude en ge vaarlijke tegenstander. Er zit winst in, maar dan zal men anders aan moeten pakken, als we de laatste wedstrijden hebben gezien. Het tweede krijgt Irene drie op bezoek en zodoende houden we nog een thuiswedstrijd. Al met al een hele opgave voor het tweede elftal. van 4 t.m. 10 Febr. 1955 GEBOREN: Peeters, Gerardus J.A. Oirlo D 57 Peters, Gerardus J.L.M. Henseniusplein 4 Huwaë, Frederik N. Vlakwater Hendrix, Francisca C.C. Puttenw. 29 de Lauw, Gerardus P.J. Mersel.weg Lemmen, Wilhelmina H.M. Timmermannsweg 52 v. Loon, Antonius G.M. Maash.weg Verstegen, Alexander M. Oostrum OVERLEDEN: Huygen, Anna M. wed. van: v.d. Streenstraeten, 83 jr, Hoenderstr. 27 GETROUWD: Thuijls, Hendrikus J.G., 30 jaren, timmerman en Janssen, Antonia W.P., 29 jr, beiden te Venray Koopmans, Hendrikus G., 34 jr, landbouwer, Vierlingsbeek en van Dijck, Wilhelmina G.P., 34 jr, Venray Arts, Theodorus M., 31 jr, chauf feur, en Martens Maria J.C.G., 23 jr, beiden te Venray Arts, Gerardus P., 26 jr, militair Uden en Sijbers, Gertruda J.H., 23 jr, Venray Pubben, Johannes G.W., 29 jr, landbouwer en Janssen Johanna H., 25 jr, beiden te Venray Winnen, Johan G.J.. 30 jr, boek houder en van Well, Wilhelmina J., 28 jr, beiden te Venray Dankbetuiging Voor de vele blijken van deelne ming bij de ziekte, het overlijden en de begrafenis van onze innig geliefde Echtgenoot, Vader, Behuwd Grootvader en Zwager, betuigen wij langs deze weg hartelijk dank aan Eerw. H. Geestelijken, Heren Doktoren, Zusters v.h. Gr. Kruis en de buurttevens dank aan de Begrafenisonderneming J.Goumans voor de uitstekende verzorging van de begrafenis. Venray, Februari 1955 Leunseweg 10. en kinderen Inlichtingen worden verstrekt door de Adviescommissie Zondag na de Hoogmis, in De Zwaan. Deelnemers kunnen zich daar ook opgeven. Mocht men nog niet definitief beslist hebben, kan men de opgave ook doen volgende week, maar dan vóór Donderdagmorgen aan het Bureau van dit blad. Hij, die een verkeerde overjas heeft meegenomen in de „Residen tie" wordt verzocht deze terug te bezorgen Henseniusstraat 1. Zondag 13 Februari met de windbuks, t.b.v. Handboog schutterij St. Oda, bij M. van de Ven, Hagelweg. Aanvang 11 uur. Heden Zaterdag 12 Febr. wegens familieomstandigheden GESLOTEN Jos. Keijzers Zaterdag na 6 uur gesloten. Verhuur van Jacquets Vesten Pantalons Hoge Hoeden Plastrons Zelfbinders of Butterfly's Suède handschoenen Wit overhemd met boord Kleermakerij Schoolstraat 11 Telefoon 628 Maandag 14 Febr. half 8 bijeenkomst zaal Swaghoven Spreekster Mej. Stolman. Na de pauze Zilver show. Trouwe opkomst verzoekt Het Bestuur Algemene Vrijdag 18 Februari half 8 in de zaal van H. van Asten. AGENDA Notulen. Jaarverslag. Vaststellen schatloon. Mededelingen. Rondvraag. Elk lid dat tijdens de vergade ring aanwezig is, ontvangt f 1. HET BESTUUR Zag U reeds onze speciale etalage J. Coenen-Houtackers Voor de allerbeste voor blijvend grasland en kunst- weide is Uw adres: Verheijen's Zaadhandel Leunen Telef. 550 Dames, deze maand kunt U bij ons uw laten vervormen voor f 3.50 Schoolstraat 16 Tel. 75! Te koop partij biggen en volbloed maalkalf i M. Arts, Klein Oirló F 34. Het BEDSTEL dat tevreden klant Deze matras is van binnen geheel met de 1: Verschuiving van "het vulmateriaal is u: Een degelijk bedstel en toch niet c Um dor goed an mit te kunne verkled zien. Haze en Hazinnet zien, kunne weej nog hiël vord lederen haas begint mit ziene sta as ie die groëte keus ziet beej Te koop partij biggen (borgen) M. Jenniskens, Steeg K 70. Te koop gevraagd A. Janssen, Markt 6, Tel. 229. Te koop 4 biggen en zeug met biggen W. Rongen, Heide. VERLOREN wollen hoofddoek met rode rand en gele ruitjes. Oostrum C 37. Te koop partij zware biggen en gust schot Fr. Michels, Merselo. Te koop vette koe L. vd Sterren, B 58 Wanssum. in al Zinle Zinkm Waterketel; Steriliseerkee Keukenstel Wan Strjk Sti Wriig Wis Platen v»c Wak Dro Alle emaille-e Reuzen sorterif Alles \o Hofstraat 10 Te koop kunstmeststrooier i.g.s. M. Dinghs, Klein Oirlo. TE KOOP 500 kg Gouden Regen zaaihaver 1e nabouw J. Heidens, Schoor. 20: wne Km Ook in zwart re Allei P. COOPMJN H. EBBERIII Te koop 5 zware biggen J. van Osch, Weverslo. Te koop zo goed als nieuwe radio met f.m. band Oude Oostrumseweg 18. Te koop toom biggen J. Kunen, Veulen. Te koop 6weeks kuikens 100 Black-Red, 100 Hems en 100 WL x Hems Kersjes, Oostrum Tel. 594. Te koop pl.m. 15000 Verheijen's Zaadhandel Leunen Telef. 550 Te koop wegens ophouden van bedrijf R koe 3 md dracht, R koe begin April voldr. melklijsten ter inzage, volbl. vaars eind April voldr. 8jarige stamboekmerrie Wed. M. Keijzers, G 36 Castenray Te koop gevraagd tweedehands kinderwagen Brieven onder nr. 102 bur. dezer. Rust- en kalmerende tabletten. De bekende rose nachtrusttabletten Volkomen onschadelijk. Drogisterij Wim Pouwels Langstraat hoek Henseniusstraat Wij komen 6. markt met all s balen. Nieuwt c maten. Ook rea Tractorkappn Zakken- en Zem GEVRAAGD Akerboom-Gu: Meisje voor de uren ar nm. 2 of enke 1 week. Adres tr< Meisje voor Vrijdags Stationsweg gevraagT R.K. <fe niet beid Grotestraat. Operetteveriif heeft Carnavli te huur of teóa Te koop goedsple met eleti ko<je Langeweg 5 Te koop toom Vc L. Janssen,ei Te koop wit kilei kinderwsr Adres bare v Te koop toom m apps i G. Michelsjel

Peel en Maas | 1955 | | pagina 2