run Ral HENC Assis Special Een van de laatste slagen in de Sla Uw Slag-actie qke Stand Venray ADVERTENTIEN grote Bonte Variété Cabaretavond Verkoop m beste biggen Reistassen voor militairen herbouwplicht WflilNllUIS in Venray Meubel-verkoop Schaatsen, Het Warenhuis goed meisje 2 leerjongens Qnze Red Slagerij J. C Kinderwi Muzii bekwi en M zelfstandig dienstmeisje de feesten Het Warenhuis Drogi: Emaiile w voor di J HONDENBELASTING 1955 Burgemeester en wethouders van Venray vestigen de aandacht van houders van honden op de bepaling van artikel 12 der verordening op de heffing van hondenbelasting in de gemeente Venray, volgens welk artikel zU, die vóór of op 31 Jan. 1955 geen aangiftebiljet hebben ont vangen, verplicht zijn vóór 20 Febr. a.s. aangifte van het houden van een of meer honden te doen door invulling en ondertekening van een ter gemeente-secretarie. Afdeling IV, kosteloos verkrijgbaar aangifte biljet. Aan de eigenaars, c.q. houders, van honden, die na laatst genoemde datum worden aangetroffen, zonder dat daarvan aangifte is gedaan, zal, afgezien van een eventuele strafrechtelijke vervolging, een ambtshalve aanslag worden opge legd tot een veelvoud van het nor maal verschuldigde bedrag. Venray, 19 Januari 1955. Burgemeester en wethouders vnd. Mr. A.H.M. Janssen, Burgemeester. Rector Eug. Trienekens O.F.M. 25 jaar priester De nieuwe Rector van het Recto raat O.L. Vr. van Zeven Smarten (Paterskerk) hoopt met Pasen zijn zilveren priesterfeest te vieren. Binnenkort zal uit de Rectoraats bewoners een huldigingscomité gevormd worden. Het zilveren priesterfeest zal met Pasen gevierd worden. Vos uitgegraven Dat in onze Peelstreek nog aardig wat vossen gevangen worden be wees de boswachter Eeren van Ysselsteyn dezer dagen die op de Paardekop een vos wist te ver schalken. De gevangen vossen van de laatste maand zijn hiermede ge stegen tot 12 stuks. GEVONDEN: blauwe wanten, bruine kinder- portemonnaie en koffersleuteltje, Kazerne, Langstraat; 1 paar wollen wanten, Swinkels, Deken Thielen- straat nw.; gestreepte sjaal, G. Hovens, Langeweg 22; portemon- naie met inhoud, Wed. Cornelissen, Overl.weg 11; witte sjaal, Gommans Langstraat 9; soort herdershond aangelopen, Wijnhoven Wilhelmina- straat; bruine glacé handschoen, Martens, Schoolstraat 12; sigaret tenkoker, Wiel Jeuken, Veltum L 79a; 1 paar bruine Nappa" herenhandschoenen, J. J. Niemeijer, Berg en Dalseweg L 77, Nijmegen. Boerenbal Het eerste boerenbal, dat in Ven ray is gehouden en werd georgani seerd door de Vastelaovendklup is een groot succes geworden. De talrijke deelnemers hadden zich veelal schitterend verkleed en waar al de toeren nog vandaan zijn gekomen is gewoon een raadsel. Er was gezellige muziek, zowel door de Blaoskapel als van het ensemble Jo van Els, die voor jong en oud nieuwe en oude dansen speelden. De stemming was opper best en veel te gauw wees de klok 11 over 11, waarmede het eerste boerenbal werd uitgeluid. Raodse Blaoskapel De Raodse Blaoskapel zal op 10 Febr. deelnemen aan het concours voor Boerenkapellen te Sittard en op 12 Febr. in Den Haag, een car navalsavond verzorgen van de Lim burgse vereniging. Sneeuwruimen verplicht Het ruimen van sneeuw over de gehele breedte en lengte van het trottoir langs het pand, dat men bewoont of gebruikt is een wettelijke plicht. Woensdagavond heeft de politie daar nog vele inwoners op attent gemaakt, wat naar veler mening wel wat vroeger had kun nen gebeuren. Ruimt men geen sneeuw, dan kan proces-verbaal worden opgemaakt. Mocht er dus nog sneeuw vallen, of heeft men deze nog niet geruimd dan wete men nu, wat er te doen staat. INGEZONDEN Venray ruimde sneeuw by avond. Wij zagen: Woensdagavond rond 7 uur, dat de politie huis aan huis aanbelde; wij hoorden: dat de bewoners ge waarschuwd werden sneeuw te rui men op hoger bevel en nog wel dezelfde avond; we zagen: dat de sneeuw één ijsmassa geworden was; dat de bewoners schrokken van dit bevel op dit late uur; dat de bewoners de buurt op trokken om raad; dat alle mannen en vrouwen aan het mopperen gingen; dat meisjes en kinderen winkels afliepen om zout; dat er vuurwerk gemaakt werd met benzine om het ijs gedooid te krijgen; dat er warm water gestookt en gebracht werd in diverse kannen; dat auto's stopten voor het vuur werk; dat mevrouwen en mijnheren werkten; dat er hier veel schoppen en ook bezems zijn; dat mensen lachten en bromden; dat samenscholingen ontstonden; dat geen omroeper meer komt in de morgen; dat de trottoirs onder beheer der gemeente dien avond onbewerkt bleven; dat die toch ook gevaarlijk zijn; dat een bevel een bevel is; dat 'n verordening 'n verordening is. We hopen echter, dat zulke be velen vroeger komen en onze ge meente een voorbeeld geeft met sneeuwruimen. Maar d&t zagen we niet Avond-sneeuwopruimers Militair Thuisfront De plaatselijke afdeling van het Katholiek Thuisfront in Venray, heeft al zoveel leden, die dit mooie noodzakelijke werk voor onze jon gens in dienst steunen, dat zij ook de jongens, die een dienstplich tigen-retraite willen meemaken, een finantiële tegemoetkoming van 11,50 kan verlenen. Men wende zich hier voor tot Pater Domitius. Ook wordt hier nog eens de aan dacht van de betreffende ouders gevestigd op het mooie katholieke weekblad voor militairen „Salvo", dat voor de geringe prijs van f 2,50 per jaar aan Uw jongen in de kazerne elke week wordt toege stuurd. U kunt daarmee Uw jongen een geestelijke houvast verschaffen voor hun leven in de kazerne. Wanneer U misschien in de ko mende weken gevraagd wordt om lid te worden van het Katholiek Thuisfront, of wanneer er gecollec teerd wordt, bij een voetbal-match misschien, steunt dan dit mooie nuttige werk voor het geestelijk welzijn van onze jongens in dienst van het vaderland. „Katutu" Dit is de naam van de mooie speelfilm in natuurlijke kleuren over de woestijnbewoners van Nrd.- Afrika. Deze film wordt ten bate van de Missie van de Witte Paters a.s. Donderdagavond 8 uur vertoond in de „Luxor"-bioscoop. Entree prijzen één gulden 75 cent voor le en 2e rang. De meisjes van de Mulo en van de Huishoudschool en ook alle missie- zelatricen mogen deze avondvoor stelling bijwonen voor de prijs van slechts 25 cent. Kindervoorstellingen Voor de kinderen van de Lagere School zal een verkorte vorm van bovengenoemde mooie kleurenfilm, aangevuld met enkele leuke filmpjes vertoond worden op Donderdag middag en Zaterdagmiddag. a.s. Donderdagmiddag half 4 in het Luxor-theater, Merseloseweg, voor de meisjes. En Zaterdagmid dag om 2 uur in de zaal van het Patronaat, Merseloseweg, voor de jongens van de 3e en 4e klas; en om 4 uur voor de jongens van de hogere klassen. Zaterdagavond om half 8 is er een voorstelling met volledig program ma voor de jongens van het Patro naat en alle andere jongens die niet meer op de Lagere School zijn. De toegangsprijs is slechts 25 cent; en als er 2 zusjes of 2 broertjes komen, behoeven ze samen slechts 40 cent te betalen. En als er 3 zusjes of broertjes komen, slechts 50cent met z'n drieën. Triduum voor jongens van 1417 jaar a.s. Donderdagavond om 7 uur begint in de Grote kerk het tri duum voor alle jongens van 1417 jaar. Een Pater uit Nijmegen zal voor de jongens enkele nuttige onderwerpen bespreken, ook Vrij dagavond om 7 uur. Zaterdag is biechtdag en Zondag algemene H. Communie. We rekenen op de medewerking van de ouders en andere opvoeders. Zaterdagavond om half 8 mogen de jongens voor slechts 25 cent de mooie film „Katutu" gaan zien in het Patronaat. Derde Orde-mededeliogen De bestuursleden worden eraan herinnerd, dat de bestuursverga dering zal plaats hebben a.s. Maan dagavond om 7.30 in SanDamiano, Deze vergadering is tevens bestuurs- visitatie, Zondag 6 Februari heeft in de maandvergadering de ledenvisitatie plaats, waarin ook verslag zal uit gebracht worden v.d. verschillende activiteiten der Communiteit. Tevens zal er een jaarprogramma worden aangeboden voor dit jaar. Mogen wij de leden nogmaals hartelijk bedanken voor de spon tane medewerking aan de Kerst actie en Kerstviering. Het is een onvergetelijke dag geworden! Hebt u allen reeds een abonne ment op deRoepvanStFranciscus. Vrijdagavond 7.30 novicen-onder richt. Ook kunnen zich nieuwe leden melden. De heer L. Sala benoemd tot adjunct-inspecteur van de veeartsenjjkundige dienst Limburg Met ingang van 1 Februari a.s. is de heer L. C. G. Sala, veearts te Venray, benoemd tot veeartsenij- kundig adj. inspecteur in de in spectie Limburg. In 1899 vestigde zich te Venray de nog jeugdige veearts Sala Sr. Tot 1949 werd door hem de practijk uitgeoefend en stond de heer Sala, die toen reeds enkele jaren werd geassisteerd door de thans benoemde adj. inspecteur de heer L. Sala de landbouwers met raad en daad ter zijde. De nieuw benoemde adj. inspec teur werd te Venray geboren en was op jeugdige leeftijd reeds ge slaagd als veearts. Evenals zijn vader nam hij een actief aandeel in het verenigingsleven zowel op sociaal als Charitatief terrein. Meermalen was de heer L. Sala candidaat voor de Provinciale Sta ten van Limburg voor de K.V.P. De heer Sala zal ook in de toe komst Venray als woonplaats blij ven behouden. 25 jaar byzonder school Dat in 1930 de openbare school te Mërselo, werd omgezet in een bijzondere school, was aanleiding voor een kleine feestelijkheid, waar naast de leerlingen ook de ouders aanwezig waren. Hierbij spraken de Z.E. Heer Pastoor en het Hoofd der school. De heer Pubben, die 25 jaren lid was van het schoolbestuur, werd gehuldigd. „Vriendenkring van Radio Luxemburg in Venray" Zaterdag 29 Jan. organiseert de „Vriendenkring van Radio Luxem burg" voor de eerste keer 'n grote bonte avond in zaal Wilhelmina, met medewerkers, die geregeld voor Radio Luxemburg optreden. Deze avond wordt gegeven onder de titel „Wij starten weer", o..lv. René Fruijters. Medewerkers zijn o.a. „The Wy oming Rangers" met muziek uit 't Wilde Westen en cowboy-songs, de kunstfluiter Victor Huberto, de ac cordeonist Jo Rosen met zijn be kende orgelimitaties, de Lachbre- kers, de mondharmonica-virtuozen enz. enz. Zie advertentie in dit blad. Pas op met sneeuwballen gooien Tijdens het sneeuwballen gooien kreeg het 8-jarig jongentje van P. een sneeuwbal in zijn oog en moest zich onder dokters behandeling stellen. Hierna werd de kleine op genomen in het ziekenhuis te Venlo. P.D.V. DE ZWALUW Morgen, Zondag 23 Januari zal wederom de jaarlijkse traditionele kampioenendag plaats vinden. Alle kampioenen zijn verplicht hun dui ven te zetten op boete van f 2.50. Iedere kampioen moet 6 duiven brengen met behaalde prijzen en naam van de eigenaar op labels aan de hokken. Inzetten Zondagmorgen 10 uur. Afhalen n.m. 5 uur en dan zullen tevens de behaalde diploma's uit gereikt worden. Alle leden worden verzocht hun medewerking te geven om van deze kampioenendag een echte plezierige dag te maken. Door de lokaal hou der zullen nog enkele volière-vogels gpplaatst worden, wat zeer zeker het geheel een mooier aanzien zal geven. Ruilverkaveling Smakt Holthees, Maashees enz. Ir Krugers, Directeur van de Cul tuurtechnische Dienst in Noord- Brabant, komt op Dinsdag 25 Jan a.s. in café Jean v.d. Leyck in Maashees, voor eigenaars, pachters en beheerders van gronden gelegen in het ruilverkavelingsplan Maas heesHolthees, een uiteenzetting geven over de stand van voorbe reiding op heden en over het nut en de uitvoering van de ruilver kaveling. Aangezien onder dit plan ook een gedeelte valt van de Smakt, doen de betrokkenen er goed aan deze vergadering te bezoeken, welke om 2 uur n.m. begint. Oostrums toneel Nadat reeds een druk bezocht bal de nodige baten heeft opgeleverd voor Oostrums Harmonie, was af gelopen weekeinde een toneelavond, waarop dit corps de talrijke be zoekers een concert aanboden. O.l.v. de heer Winia, werden enkele stukken ten gehore gebracht, die de kwaliteit van dit corps onder streepte. Daarna bracht de toneelclub de Vlasbloem, een blijspel de „Privé- verpleegster", o.l.v. de heer Vermei- foorL Een luchtig geval, dat goed werd gebracht en waarom hartelijk werd gelachen. Traditiegetrouw waren beide avonden practisch uitverkocht. Oos trums Harmonie mag op een sup- portersgroep rekenen, die klinkt als een klok. Pluimveedag Op Maandag 7 Februari a.s., zal in Venray een pluimveedag worden georganiseerd, waarop de plaatse lijke pluimveehouders voorlichting krijgen, o.a. van ir Bos, pluimvee- deskundige vanhet proefbedrijf „De Schothorst", te Hoogland en ir. A. Peters, Secretaris van dePluim- veehoudersbond. De lezingen zullen worden gehouden inzaai Wilhelmina. J aar vergadering Fanfare St. Catharina Onder voorzitterschap van de heer P. J. Weijs hield de Fanfare St. Catharina te Leunen de jaar vergadering. Hij gaf een overzicht van het wel en wee der vereniging over het afgelopen jaar. De secre taris, de heer van Meijel, bracht zijn jaarverslag, dat met applaus door de leden werd goedgekeurd. Besloten werd om in 1955 deel te nemen aan het solistenconcours dat na Pasen te Venray gehouden zal worden. Ook zal St. Catharina deel nemen aan het R K. Federatief concours van muziekgezelschappen en uit komen in de eerste afdeling. Tot nieuw bestuurslid werd gekozen, in de vacature van G. Reintjes, de heer M. Michels. Federatie van muziekgezel schappen opgericht In een gehouden vergadering van de besturen van verschillende muziekgezelsehappen uit de ge meente Venray werd besloten tot oprichting van een federatie. Tot voorzitter werd gekozen de heer L. Laurensse, president van Venrays Harmonie. Faillissementen In 1954 werden in Limburg 127 faillissementen uitgesproken, tegen over 95 in 1953. Voorlopige sur séance van betaline werd verleend in 6 gevallen, in 1953 in 8 gevallen. Definitieve surséance van betaling werd in beide jaren verleend in vier gevallen. Mynwerker bedolven In een pijler van de mijn Oranje Nassau III te Heerlerheide, werd Dinsdag de postsleper J. W. uit Schaesberg, onder vallend gesteente bedolven. Hij overleed kort na het ongeval ter plaatse aan zijn ver wondingen. Geestelijke hulp kon hem nog worden verleend. W. was 25 jaar en ongehuwd. Op Zondag 23 Januari kan men de laatste slag slaan. Slag slaan wil zeggen: voordeel trekken. f 250.000 aan prijzen, verdeeld over 6 woonhuizen (5 van 15 000 en een van f 20.000) is f 95 000 en verder f 155.000— verdeeld over 5000 prijzen. Dat is dus een gemid delde van ruim f 30 per prijs. Deze laatste slag wordt op Zon dag 23 Januari op de Kerkpleinen, na de H.H. Missen, geslagenDan is U in de gelegenheid om een SLAG TE SLAAN voor Uzelf en voor anderen. En na éèn week: zelf gelukkig: en anderen hoogst gelukkig. Op Zondag 30 Januari tijdens een KRO-programma,de bekendmaking van 1 woonhuis en nog 1000 prij zen totaal dus f 50.000.en daarna nog 4 soortgelijke KRO- avonden in één wéék). Iedere avond weer: een woonhuis met nog 1000 prijzen, telkens voor f 50.000. En bedenk: zo'n spannende avond en het recht om mee te dingen naar dat woonhuis en die overige f 35.000.kost per avond f 0.20, want een geheel lot kost slechts een gulden. Naar de Stille Omgang De datum, waarop Noord-Limburg naar de H. Stede trekt te Amster dam, is vastgesteld op 20 Maart a.s. Binnenkort zullen de besturen van de vereniging deH. Stede te Baarlo, een vergadering houden voor ge heel Noord-Limburg onder leiding van pater Mathijssen. Varkenspest In Heijen Bij de landbouwer H. Lucassen te Heijen bij Gennep, stierven 12 varkens, vermoedelijk aan varkens pest. Hoog water Maas en Niers zijn buiten haar oevers getreden, hetgeen met zo'n vorst als thans zelden gebeurt. Dit hebben we te danken aan de dool op het weekend, waardoor de sneeuw door de zachte regens ge heel van de aarde verdween. Nauwelijks was het witte goedje echter verdwenen of het ruwe noorden met hagelslag en storm geloei joeg weer een vracht sneeuw over de Noord-Limburgse velden. En zoals we hebben kunnen con stateren bleef het niet bij die ene bui. Op deze manier moeten we aan het zand strooien blijven van 14 t.m. 20 Januari 1955 GEBOREN: v. Rhee Jacobus M. F., Oirio E 80c v. Mil Gerardus Th.M., Overl.weg 3 Maas Maria R. L., Eindstraat 9a Nogarede Elisabeth, O-Oostr.weg 38 Kusters Maria H. J., Leunen K8b Janssen Maria J. J., Veulen H 33c Brok Petronella M.W., Leunen K15 Philipsen Antonia, Castenray G 11 Verheijen Martinus, Stationsweg 15 Arts Ludovicus M. J., Puttenweg 28 Knapen Elisabeth W., Kempweg 20 Heidens Jozef L., Castenray G 43a Baltissen Paul J.H., Lovinckplein 4 Janssen Johanna M. P., Lull C 68 ONDERTROUWD: Koopmans Hendrikus G., 33 jr, landb., Holthees en v. Dijck Wilhel mina G. P., 33 jr, Leunen K 108 Arts Theodorus M., 31 jr, chauf feur, Gasstraat 22 en Martens Maria J. C. G., 23 jr, Buus B 1. Arts Gerardus P., 26 jr, militair te Uden, vliegbasis Volkel en Sijbers Gertruda J. H., 23 jr, Hoenderstr. 30 Loonen Theodorus G. M., 29 jr, landb.. Hoogriebroek G 42 en Phi lipsen Gertruda P. W., 28 jr, Oirlo Pubben Johannes G. W., 29 jr, landb., Merselo M 94 en Janssen Johanna H., 25 jr, Merselo M 81a. Thuijls Hendrikus J. G., 30 jr, timmerman, Lull C 4 en Janssen Antonia W. P., 29 jr, Leunen K 26a. VERLOOFD O. ten Doeschate en H. van Noorden psych. drs. 6 Februari 1955 Bloemendalstraat 5, Zwolle Stationsweg 14, Venray Geen ontvangdag RADIO LUXEMBURG ZAAL WILHELMINA - VENRAY Zaterdag 29 Januari 8 uur presenteren wij de eerste keer onder het motto: W|j STARTEN WEER VICTOR HUBERTO, kunstfluiter JO ROOZEN, accordeonist THE WYOMING RANGERS WildWest THE RAGTIMERS, mondaccordeonvirtuozen Onze vrolijke gasten DE LACHBREKERS RENÈ VAN DIJCK, imitator Al deze artisten werden ontdekt in een half jaar tijds door „De Vriendenkring van Radio Luxemburg" Conferencier: Ton Eikenaar. Geluidstechn. Radio Pivado Toegangsprijs f 1.50, 1.25 en 10 ct plaatsbespr. Kaartverkoop en plaatsbespr. Vrijdag 1 8 uur en verder Zaterdag vanaf 6 uur 8 Januari van 7 a.d. zaal, tel. 582. Maandag 24 Januari van 12 uur bij café In den Engel en van 2—3 uur bij van Asten te Ysselsteyn. Aanbevelend, Romeinders Reuze keuze Lage prijzen HET WARENHUIS fa. Th.Pouwels Zn. Hofstraat 10 Te koop 2 tomen biggen Crooijmans, Overbroek K 112. Te koop 2 tomen biggen W. Litjens, Overbroek K 107. TE KOOP partij zware biggen H. Direks, K 106 Leunen. Te koop gevraagd 2 a 3 ha. lichte zandgrond met of zonder woonhuis. Liefst in of bij de kom van 't dorp. Te aanvaarden dit voorjaar. Brieven onder nr. 211 bureau van dit blad. TE KOOP 3 biggen en 2 zware J. Janssen, Brienshoek K 41. Te koop gevraagd van woonhuis met of zonder be drijfsruimte. Brieven onder nr. 181 bureau van dit blad. Te koop droge dennenschansen en 2 electr. kunstmoeders J. Muijsers, Merselo-Kleindorp. Te koop gevraagd Brieven onder nr. 201 bureau van dit blad. Te koop 3 biggen Wed. Verschuuren, Overbroek. Truus Loonen Ir. H. J. H. Weijs l.i. hopen op Zaterdag 29 Jan. 1955 om 10 uur in de Parochiekerk van de H. Catharina te Leunen-Venray van elkaar het Sacrament van het huwelijk te ontvangen. Receptie: Leunen K 43 2—3 uur. Toekomstig adres Zeider 6, Ottersum Dankbetuiging Hierbij betuigen wij onze op rechte dank voor de vele geluk wensen, die wij mochten ontvangen bij ons 25jarig huwelijksfeest. J.H. van den Heuvel- Willems Odastraat 9. Veeverzekering Ysselsteyn Premiebetaling op Zondag 23 Januari na de Hoog mis, in de zaal van J. Bos Premie 1 pet., pinken de helft. HET BESTUUR Te koop 10 zware biggen A. Smits, H 35b Veulen. TE KOOP een couche en een vloerkleed 2x3 Odastraat 8. Te koop gebr. vulkachel en electr. kacheltje 2 elm. Stationsweg 35. TE KOOP toom biggen P. Janssen, Heide L 50. Te koop partij biggen P. Goumans, Molenhof. TE KOOP maalkalf oud 2 weken Th. Rozijn, Lull C 45. Te koop 6weekse kuikens alle rassen, f 2.75 per stuk. Moeten 2 maanden vooruit besteld worden Ant. Philipsen-Poels, Merselo M68 Te koop partij zware biggen W. Steeghs, Oirlo. Te koop zwartgelakte kookkachel F.W. Hendriks, Langstraat 46. Te koop uittrektafel en spiegel Leunseweg 17. Biedt zich aan net meisje 15 j. voord, en n. Adres bureau van dit blad. te VENRAY Mr F.M.A. HAFFMANS Notaris te HELDEN zal Woensdag 2 Februari 1955, des namiddags 2 uur, te Venray, Oude Oostrumse weg 38, op verzoek van de heer P. Tonen, publiek verkopen een gedeeltelijke inboedel, hoofd zakelijk bestaande uit: antieke kast, staande klok, kleerkast, keuken kast, legkastje, ledikant en matras veren bed, bedstukken, wastafel, nachtkastjes, ronde mahoniehouten tafel, 4 beklede stoelen met 2 bij behorende fauteuils, keukentafel en 6 stoelen, kamerkachel, 1 wit en 1 zwart fornuis, electr. wasmachine, Mulders spaarkeiel (100L), traplo per met koperen roeden, kapstok, spiegel, spekkuip, inmaakpotten, trapladders, wagentje op luchtb.. kruiwagen, koperen sproeier, aan recht, bascule, slijpsteen en wat meer te koop wordt aangeboden. Contant#» betaling. Kijkdag 2 Febr. vanaf 12.30 namiddag. Alle soorten Schaatsenband, Sleden, Rolschaatsen, enz. Hofstraat 10 Telefoon 566 GEVRAAGD in doktersgezin met 2 kl. kinderen voor dag en nacht. Mevrouw Weyenborg, Derpse- straat, Deurne. GEVRAAGD voor direct voor garagebedrijf L. J. van Haren, Grotestraat- Markt, Venray. GEVRAAGD in gezin van 2 personen, goed kun nende koken, klein gerieflijk huis. Me\«". Geurts, Agricolastraat 32, Sittard. GEVRAAGD R.K. Meisje voor de huishouding, in gezin met 4 kinderen bij Tandarts te Beek L. Was buitenshuis. Flink loon. Te melden Fr. Michelsstraat 25, Venray. GEVRAAGD nette dienstbode voor dag of dag en nacht. Dameskapsalon Joh. H. Jeurissen Stationstraat 63, Deurne. Gramofoonbe laat Uw saffieren g ons control Het voorkomt s: Uw plate Hofstraat 62a 1 VENRA Gekruide ham 250 Leverkaas 250 Vrijdag en Za Cotelette 500 Rijwielen en Lampen voor en huisver Beenpij Kunst gewone Scl Schaatsrm Ook slijpen van voor bruiloften Maashesev achter spet P. i v 2 k ULC ken da Gevraagd voor c Vast werk. G. MULDE „Muv GEVRAAGD net meisje J. Hanssen-van Hegelsom, Bakkerij, Sevenum GEVRAAGD tegen half Febr., wegens huwelijk der tegenwoordige met koken bekend. Meerdere hulp aanwezig. Mevr. Wijnen-Wijnhoven, Henseniusstraat 12 Porcelein, Glas- en aardewerk, bestek, tafelpapier, guirlandes, punaises, enz. Telefoon 566 Hofstraat 10 TE HUUR prachtige moestuin gr. 10 a. St. Jorispark 27. gevraagd vi Naast behoorl: Uitvoerige Accountar Zij brengen zi pitalen aan gc daag nog een het wonderm en i De speck Langstraat—li

Peel en Maas | 1955 | | pagina 2