etalages De laagste prijzen waar elkeen DIRECT van profiteert, èn... steeds het nieuwste en het voordeligste..! Hofstraat 10 Julianasingel Firma Th. Pouwels Zn. Speelgoederen Luxe-artikelen Koffie- Eet- en Thee serviezen Religieuse artikelen Byouterieën Glas- Porcelein- en Aardewerk Lederwaren Toiletartikelen Sola artikelen Huishoudel. artikelen Houtwaren Alles wordt thuis bezorgd Telefoon 566 Wandelstokken en Paraplus het nieuwste Cocos karpetten en lopers vergeet toch niet uiat Het warenhuis GEWELDIGE SORTERING alles het nieuwste en een sortering als nooit te voren. U weetals altijd de laagste prijzen. schemerlampen, klokstellen, rooktafels, rookstellen, rook- standers. koffie- en theebussen, haardketeljes, tijdschrift- bakken, kapstokken, borstelgarnituren, sierbeelden, naai- boxen, borstelstellen met scheerapparaten in mooi kistje, spiegels, schilderijen, paraplubakken en honderden andere practische geschenken. Komt eens kijken, iets moois en toch goedkoop, pracht- sortering. kruisbeelden, corpussen,ecce homo's, bedienstellen, beelden, kameelbeeldjes, kandelaars, godslampjes, Kerstgroepen en -stallen, rozenkransen, kerkboeken ook met grote druk, missaals, enz. broches, sierspelden, armbanden, halskettingen, kralen, kettinkjes, hangers, ringen, scapuliermedailles, bouquetjes honderden modellen. Waarom gewacht met kopen Tot het weer loopt op hopen Dan hebt U geen overzicht En koopt maar wat er nog is Koop nu bij tijd Dan hebt nooit geen spijt Is Uw inkoop groot of klein Met St Nicolaas moet er wat zijn slaapkamermatjes, traplopers, karpetten, ganglopers, deur matten, enz. Nuttige gechenken vlaschotels, gebakstellen, glazen kommen, roomstelletjes, zoutstellen, jampotten, suikerpotten, bonbonschalen, koek- schalen, drinkserviezen. bier- en borrelglazen, koekdozen, honderden soorten kop- en schotel-dejeunertjes, sier- aardewerk. U staat verwonderd over de prachtsortering. Geweldige keuze in handtassen, portemonaies voor dames heren, sigaren en sigarettenkokers, rijbewijs- en foto-étuis, naai- en nagelgarnituren, portefeuilles, sleutel- bril- schooi en rozenkrans-étuis, boekomslagen, albums, reisnecesaires voor dames en heren, enz. haarborstels alle modellen, toiletstellen, poederdozen dons jes, poeder, rammelaars, wagenrammelaars, dekklemmen, kapdozen toiletkisten, naaldenkokers in alle grootten, brei en kousenrollen, toilettassen, parfum, Boldoot in alle uit voeringen, dozen verpakt met en zonder zeep, enz. messen lepels, vorken, cassettes in alle uitvoeringen, taart- scheppen, kaasschaven, raspen, koffiezeefjes, keukenstel letjes, keukenrekjes, enz. met levenslange garantie. keukenuitzetten, lepelrekken, broodtrommels, keukenrekjes, strijkijzers, koffiemolens, kortom alle huishoudelijke artikelen, snelkokers, enz. Reuzen sortering. ligstoelen, rieten leunstoelen hoog en laagmodel, kinder stoelen hoog en laag, hobbelscoelen, kinder-WG's kinder ledikanten, looprekken, strijkplanken, reiswiegen, enz. Onze zaak is geopend van '25 tot 27 November tot 6 uur. Van 29 November tot 4 December tot 9 uur. Overal wordt bezorgd UIAREIIHUIS

Peel en Maas | 1954 | | pagina 7