Er valt niet over te twisten.... Thomassen Kerkelijke Diensten. P. VAN OPBERGEN Speciale weekreclame J. Coenen-Hontackers Zaterdag 30 October 1954 No. 44 VIJF EN ZEVENTIGSTE JAARGANG ondervindt 't. PEEL EN MAAS GROOTESTRAATV28fi^TELEF^512011*0^50652 WEEKBLAD VOOR VENRAY EN OMSTREKEN unvcnrinvi kleding wint 't f confectie van een rijk bezit ABONNEMENTS- 25 Bulten Venray f 1.45 van 31 October t.an. 6 November PAROCHIEKERK VENRAY Parochie-slagzin: Ken l/w plicht en doe Uw plicht. Priester v.d. week: Kap. Keijsers 21e Zotdag na Pinksteren. Feest v ChriP-us Koning. 6 uur lm. Peter Derks 7 uur lm. v, parochianen; g UTi- lm. overl, fam. Berkens- Jactos; 9 uur kindermis v. overl. farr. Weiten-Sanders en Gertr. v. Mrjel; 10 uur pl. Hoogmis overl. £xm. Hendrix-Claessen2 uur grote Congregatie in kapel v. Jerusalem; 3 uur kinderlof en processie naar H. Hartbeeld en korte preek; 7 uur pl. Lof. preek en toewijding aan Christus Koning. Na de Hoogmis vergadering vd. zelatricen vh. Apostolaat des Gebeds in Jerusalem. Kennismaking der zelatricen met de H.E. Heer Deken. Allen worden dringend verzocht de vergadering bij te wonen. Allerheiligen. 6 uur lm. Maria Houba-Henssen; 7 uur lm. Adolf Verbeek en Gertr. Gossens; 8 uur lm. overl. fam. Verheugen-Debets- Potten: 9 uur kindermis Th. Weiten en Antonia de Bruijn; 10 uur pl. Hoogmis veor parochianen; 3 uur kinderlof, rozenhoedje en gebed tot St. Jozef; 7 uur pl. Vespers, Aller - zielenpreek en absoute. Allerzielen. H. Missen vanaf 6 u. pl.m. 6.30 lm. Piet Volleberg; pl.m. 7.30 lm. Adrianus Luijks; 8 uur lm. Petronella v. d. Heuvel-Beerkens; pl.m. 9.15 lm. overl. fam. Ouden- hoven-Loonen; 10 uur pl. Requiem mis; 7 uur zielelof, rozenhoedje en gebed tot St. Jozef. Woensdag: H. Hubertus. 6.30 zm. v. alle overl. parochianen; 7.15 lm. Gertr. Barents-Verhagen; 8uurgest jrd. Johanna Wismans, L. Wismans en Petronella Jenniskens (2kl), Donderdag: H. Carolus. 6.30 zm. v. alle overl. parochianen; 7.15 H. Sacramentshoogmis, leid. meisjes; 8 uur gest. jrd. Gerard Goumans en echtgenote (3kl); 67 gel. tot biechten; 7—8 H. Uur en nachtel. aanbidding. Vrijdag: eerste Vrijdag. 6 30 zm. v. alle overl. parochianen; 6.30 zijalt. lm. Willem Linders en dochter Henrica; 7.15H.Harthoogmis; 8 uur lm. Sophia Sala-v. Aarsen: 7 uur Rozenhoedje. Lof en verering van reliquie van H. Kruis. Zaterdag: eerste Zaterdag en Priesterzaterdag. 6.30 zm. v. alle overl. parochianen; 7.15 lm. overl. fam. Janssen-Claessens en Gerard Janssen; 8 uur gest. jrd. Lambert Poels, echtg. en overl. kinderen (3kl) 8.30 huwelijksmis voor bruidspaar Samuels-Arts; 9 uur pl. huwelijks mis v. bruidspaar Raafs-Peeters. VELTUM. Woensdag, feest v. H. Hubertus. 7.30 lm. v. overl. leden v. Aartsbroederschap van St. Rochus. 9 uur Hoogmis v. Johanna Vollen- berg. KATECHISMUS. Alle schoolkin deren deze week de 15e les. PATERSKERK VENRAY 21e Zondag na Pinksteren. Feest van Christus Koning. 5.45 H. Mis v. Frans Janssen, Jacomina Lenssen en dochter; 6.30 v. Jean v. Bergen; 7.45 jrg. v. Mathijs Jeurissen; 9 uur pl. Hoogmis tot eerherstel aan Chr. Koning; Communiceren begint ach teraan; eerste collecte Paterskerk, tweede biss. noden; 4.20 pl. gez. Vespers van Allerheiligen, 5 uur pl. Lof met gebeden vd. Octobermaand en toewijding aan 't H. Hart. Na 't Lof is er biechtgelegenheid. Allerheiligen. Gen. abs. 5.45 H. Mis v, Frans Janssen, Jac. Lenssen en dochter; 6.30 v. Paul Kuijpers; 7.45 v. overl. fam. Wijnhoven-Roelofs; 9 uur pl. Hoogmis; Communiceren begint vooraan; eerste collecte vd. Paterskerk, tweede biss. noden; 5 uur Allerzielenvespers, preek en Allerzielenherdenking. Hierna is er nog biechtgelegenheid. Vanaf 12 u. en morgen de gehele dag gel. voor aflaten te verdienen vd. gel. zielen, onder de gew. voorwaarden. Allerzielen. 6 uur H. Mis v. overl. fam. v. Meijel-Willems; 6.30 voor overl. ouders Jeuken-Will ems; 7 u. v. Maria van Helden-Tecklenburg; 7 uur v. Ger. Janssen; 8 uur voor Leo Toonen en Marantia v. Hout hagen; 8 uur v. Hendrika Thelosen- vd. Broek; 8 uur v. pater Casimir en ouders; 8 uur pl. gez. Requiem; 8.30 v. overl. fam. Wijnhoven-Roe lofs; 9 uur wordt de laatste H. Mis gelezen; 's avonds 7.30 Kruisweg vd. gel. zielen. Woensdag: Mis van Allerheiligen 6 uur v. Anna Fleurkens-Pouwels; 7 uur v. Johanna Peeters en Ferd. Beerkens; 7.30 v. overl. fam. Boo- gaarts-Bergmans; 7.30 v. Joannes Boom; 8 uur v. José Kremer-Vul- linghs; 8 uur v. 'n zalig sterfuur; 8.30 vd. arme zielen in 't Vagevuur. Donderdag: H. Carolus Borro- maeus. 6 uur H. Mis v. overl. ouders Cuppen-Hendriks en zoon Martin; 7 uur Wilhelmina Rumen-v. Houdt; 7.30 P. J. Peeters en Petr. Loonen; 7.30 overl. ouders Kusters vd. Heide; 8 uur overl. fam. Baken-Bergmans; 8 uur overl. fam. v. Meijel-Willems; 8.30 v. Willem Hulsman en familie. Vrijdag: H. Relikwieën. Ie Vrijdag vd. maand. 6.30 v. P. J. Geurts; 7 uur v. Petrus v. Lieshout en Helena Derks; 7 uur v. overl. fam. Verhalle- Lenssen; 7.30 v. overl. fam. Appels- de Boer; 7.30 Hoogmis t.e.v. H.Hart; 8 uur v. Gertruda Goumans; 8.30 t.z.int. (R); 6.30 Lof en oefening van eerherstel. Zaterdag: 2.Z. Margaretha en Joanna. 6.30 H. Mis v. overl. ouders Jeuken-Willems; 7 uur voor overl. ouders; 7.30 v. Maria Ambrosiusen ouders; 8 uur v. Mathijs, Gertruda en Christina Goumans; 8 uur v. 'n zalige dood (G); 8.30 v. overl. fam. vd. Mast-v. Eekelen; van 38 uur biechtgelegenheid. Goede Nylons komen van PIJLS PAROCHIE OOSTRUM 21e Zondag na Pinksteren en feest van Christus Koning; 7 u. H. Com munie; 7.30 en 10 uur de beide H. Missen; 3 uur lof. Maandag: feest van Alle Heiligen, verplichte feestdag; 7 uur H. Com munie; 7.30 en 10 de beide H. Mis sen; 2.30 lof met rozenhoedje en ge bed tot St Joseph, waarna Miserére Allerzielenpreek'. Dinsdag: Gedachtenis van alle Zielen; 6.30 H. Communie; 7, 8 en 9 u. de H. Missen; na de laatste H. Mis gezamenlijke bedetocht naar het kerkhof; 6.30 Miserere, waarna lof. Woensdag: feest van St Huber tus; 7.30 best. zm voor vr. M. Peters, waarna zegening v.h. St Hubertus- brood; 7.30 rozenkrans voorde ver volgden om hun geloof en gods dienstcursus voor achttienjarigen. Donderdag: 7.30 best. gez. H. Mis voor Jean van Bracht. Ie Vrijdag der maand; 6.30 H. Mis; 7.30 pl. H. Mis t.e.v 'tH.Hart op te dragen voor Gertr. Rongen en Petronella Stevens; 7.30 pl. lof t.e.v. 't H. Hart. Ie Zaterdag der maand; 7.30 best. zm. voor overl. fam. vd. Bergvd. Broek; 7.30 Marialof. PAROCHIE OIRLO 21e Zondag na Pinksteren: feest van Christus Koning; lm 7 uur en 8.30; 10 u. parochiemis; 3 u. rozen krans en lof, daarna biechten tot 5 uur; le collecte vd. kerk; 2e voor het bisdom. Maandag: feest v. Allerheiligen; diensten als op Zondag; 8.30 lm Louis Kurvers; 3 uur vespers van Allerheiligen, rozenkrans en lof, Al lerzielenpreek, libera en bezoek a.h. kerkhof; totus-quotus aflaat. Dinsdag: Allerzielen; 7 u. 3 lm.; 8.30 2 lm; 9.30 hoogmis; 7u. kruis weg en lof. Woensdag: 7.30 zieled. overl. fam. NelissenEwals. Donderdag: 7.30 gest. jaarg. Wil helmina Peeters. le Vrijdag der maand; 6.45 lm; 7.30 hoogmis stichting Baeten Jeurissen; 7 uur d.m. H. Hartlof. le Zaterdag der maand; 7.30 best. jaard. Gertr. Nelissen; 7u. Marialof. a.s. Zondag feest van St Wille- brordus, voorgeschreven collecte Binnenlands Apostolaat. PAROCHIE CASTENRAY Zondag: 21e Zondag na Pinkste ren. Feest van Christus-koning, 10 u Hoogmis v.d. parochie; 3 u. pl. Lof, Rozenhoedje en hernieuwing van de toewijding aan het H. Hart met Li tanie v.h. H. Hart. Maandag: Feest v. Allerheiligen, verplichte feestdag. 10 u. Hoogmis v.d. parochie; 2.30 Vespers van Allerheiligen, Rozenhoedje, Aller zielenpreek, Vespers van Allerzielen, processie naar het kerkhof. Dinsdag: Allerzielen; 6.30 Slees missen; 8.15 u. 2 leesmissen, daar na gez. Requiemdienst voor de overleden parochianen, Libera op het kerkhof; 6 u. Misere, Lof en Rozenhoedje tot besluit vd Rozen- kransmaand. Woensdag: Feest v.d. H. Hubertus, 7.30 Gest lm. v.d. fam. v.d. Pasch- Raymakers. Na de H. Mis zegening van het St. Hubertusbrood. Donderdag: 7.30 Gez. H. Mis tot dankzegging: intentie fam. Strijbos- Baltussen. Vrijdag: le Vrijdag v.d. mnd. 6.30 H. Com.; 7 u. gest. Hoogmis t.e.v. H. Hart, na de H. Mis toewijding a.h. H. Hart en zegen met het Al lerheiligste, Zaterdag: le Zaterdag v.d. mnd. toegew. a.d. vereering v.h. Onbevlekt Hart v. Maria. Priester-Zaterdag. 7.30 Gez. H. Mis t.e.v. O.L. Vrouw van Alt. Bijstand tot intentie van hen die hiervoor offerden; van 5—6 gelegenheid tot biechten; 6 u. Lof en Rozenhoedje. a.s. Zondag, le Zondag v.d. mnd. Onder de H.H. Missen de maandel. collecte voor de kerk. Vanaf 12 u. op het feest van Al lerheiligen en Allerzielendag kan men de volle aflaat „Totus Quotus" verdienen voor de zielenrust in het vagevuur. PAROCHIE LEUNEN 21e Zondag na Pinksteren. Feest van Christus Koning; 7 uur H. Mis vd. parochie; 8.30 v. Peter Willemse; 10.15 hoogmis v. Gerard Reintjes; 3 uur Lof met toew. v.d. parochie a.h. Allerh. Hart v. Jezus; voor het Lof bloemenhulde door schoolkin deren en jeugdbeweging; na het Lof biechtgelegenheid tot half 5. Allerheiligen: 7 uur H. Mis vd. parochie; 8.30 v. Hendrina Koenen- Hendrix; 10 uur pl. hoogmis vd. overl. ouders vd. Berg-Verlinden; 2.30 Rozenhoedje, Vespers v. Aller heiligen en Allerzielen, Allerzielen preek en absoute op 't kerkhof. Vanaf 12 uur te verdienen Toties quoties-aflaat voor de zielen in het Vagevuur. Te bidden telkens 6 x Onze Vader, Wees Gegroet en Ere aan de Vader. Allerzielen: 6.30 drie H. Missen; de le v. Piet v. Meijel en dochter Helma, 2e t.i.v. de Paus, 3e v. alle gel. zielen; 8 uur 2 H. Missen, le t.i.v. de Paus, 2e v. alle gel. zielen, 9.30 gez. H. Mis van Requiem voor Johanna Janssen-Vereijcken; 3 uur Lof en Rozenhoedje. Woensdag: 7 uur H. Mis v. Elisa beth Voermans-Litjens; 7.30 gez. jaard. voor Theodorus S winkels en echtgenote. Donderdag: 7 uur H. Mis v. Peter Loonen en Johanna Wilmsen; 7.30 H. Mis v. Mathijs Litjens. Vrijdag: eerste Vrijdag vd. maand. 7 uur H, Mis v. Louis Weijs; 8 uur hoogmis t.e.v. het Allerheiligste tot int. van het die daarvoor offeren; na de hoogmis Ereboete; 3.30 Lof vd. schoolkinderen. Zaterdag: Onbevl. Hart v. Maria. 7 uur H. Mis; 7.30 vd. overl. fam. Voesten-Heesen; biechten van 5,30 tot 7 uur; 7 uur Lof t.e.v. O.L. Vr. A.s. Zondag feest van St. Willi - brordus, kerkpatroon v. Nederland, collecte v.h. St Willibrordusbeke- ringswerk in Nederland. De maandcollecte voor onze kerk is Zondag daarna. PAROCHIE YSSELSTEYN 21e Zondag na Pinksteren. Feest van Christus Koning. 6.30 lm.; 315 lm. uit dankb. vd. fam. Vergeldt- Custers; 9.15 kindermis; 10.15 hoog mis vd. parochie; 2 uur Lof met toew. aan Christus Koning. Allerheiligen: 6.30 lm.; 8.15 lm. v. Hendrikus Maessen; 9.15 kinder mis; 10.15 hoogmis v. Maria Claes- sens; 3 uur Lof waarna Allerzielen preek en processie n.h. kerkhof. Vanaf 12 uur tot morgennacht 12 uur kan men de volle aflaat ver dienen telkens wanneer men de kerk bezoekt. Allerzielen: 7.30 twee H. Missen waarna pl.m. 8.30 de Hoogmis vd. overl. vd. parochie. Woensdag: feest v. H. Hubertus. 7.30 gez. zieledienst voor Hendrikus Maessen, best. door de jagers. Na H. Mis zegening v. Hubertusbrood. Donderdag: 7.30 gez. zieled. vd. overl. fam. v. Schijndel-Beuts. Vrijdag: eerste Vrijdag vd. maand. 7.30 gez. H. Mis t.e.v. H. Hart voor Andreas Philipsen, best. door zijn vrienden. Na de H. Mis uitst. en toew. aan het H. Hart. Zaterdag: Onbevl. Hart v. Maria. 7.30 maandd. voor Anna Janssen- Smeets; 6.30 Marialof. RECTORAAT HEIDE Zondag: feest v. Christus Koning; 7.30 uit dankbaarheid; 10 u. hoog mis voor de leden der jongens en meisjes jeugdvereniging; 7 uur lof met predikatie en toewijding aan Christus Koning. Maandag: Allerheiligen; 7.30 tot bijz. int.; 10 u. pl. hoogmis voor de Heide; 3 u. pl. lof met Allerzielen preek. Dinsdag: Allerzielen; 6.45 H. Mis voor een overl. fam., gevolgd door 2 stille H. Missen; 8.30 gez. Mis van Requiem, gevolgd door 2 lm; 7 uur lof met Kruisweg. Woensdag: H. Hubertus; 7.30 overl. fam. NellenRutten. Donderdag: 7.30 overl. familie Linders—v. Dijk; biechten v.78 u. le Vrijdag: 6.45 H. Communie; 7.30 hoogmis tot bijz. int; 7 u. lof t.e.v. 't H. Hart van Jezus. le Zaterdag en Priesterzaterdag; 6.45 H. Communie; 7.30 overl. fam. Derikxv. Vegchel; 5.30 biechten; 7 u. lof met gebeden vd. le Zaterdag. RECTORAAT SMAKT 21e Zondag na Pinksteren. Feest v. Christus Koning. 6.30 lm. t.z.i.; 7.30 lm. v. overl. fam. Rutten-vd. Heijden; 10 uur hoogmis v. overl. fam. Bos-Ewalts; na de hoogmis Maria-Garde; 3 uur pl. Christus Koning-Lof met toew. a.h. Allerh. Hart van Jezus. Allerheiligen: 6.30 lm. t.z.i.; 7.30 lm. overl. fam. Philipsen-Gellings; 10 uur hoogmis v. Leo vd. Winkel; 3 uur Lof, Allerzielenpreek en pro cessie n.h. kerkhof. Vanaf 12 uur en morgen de hele dag kan men een volle aflaat verdienen voor de gelovige zielen. Allerzielen: 6 uur beginnen de eerste 3 leesmissen waarvan de laatste v. Jozef Asselberghs; 7 uur 3 lm., de laatste voor Christiaan Michiels; 8.15 zijn 2 lm. waarna 9 uur pl. gez. H. Mis v.d. overl. van ons Rectoraat en allen die op het kerkhof rusten; 's avonds 7 uur Lof en Rozenhoedje. Woensdag: 6.30 gez. H. Mis voor de overl. leden vd. St. Jozef broe derschap; 7.30 lm. t.e.v. St Jozef; na ce H. Missen wijding v.h. Sint Hubertusbrood; 9 uur huwelijksmis vh. bruidsp. Gommans-Geurts. Donderdag: 6.30 gez. jrd. voor V. Asselberghs en Johanna Verberkt 7.30 lm. v. overl. fam. Geurts-Ver- schuuren; van 5 tot 7 uur biecht gelegenheid; 8 uur H. Uur. Vrijdag: eerste Vrijdag vd. maand 6.30 lm. t.e.v. H. Hart, daarna uit stelling, litanie en zegen; voor en na de H. Mis biechtgelegenheid; 7.30 gez. H. Mis t.e.v. H. Hart. Zaterdag: Priester-zaterdag. 6.30 lm. t.e.v. het Onbevl. Hart v. Maria; 7.30 gez. H. Mis t.e.v. O.L. Vrouw vd. berg Carmel; van 57 uur biechtgelegenheid; 7 uur Marialof. RECTORAAT VEULEN 21e Zondag na Pinksteren. Feest van Christus Koning. 7 uur gel. tot communiceren; 7.30 lm. tot int,; 10 uur hoogmis v. overl. fam. Willems- v. Lin; maandcollecte v. onze kerk; 2.30 Lof met toew. v.h. Rectoraat aan Christus Koning; na het Lof biechtgelegenheid tot 5 uur. Allerheiligen: 7 uur gel. tot com municeren; 7.30 lm. t.int.; 10 uur H0LLANDIA hoogmis v. Jan Reintjes en overl. grootouders; 3 uur Vespers v. Aller heiligen en Allerzielen, Allerzielen preek, Libera en Absoute op het kerkhof. Onder de Allerzielenves pers collecte vh. onderhoud van het kerkhof. Wenst gij, dat het kerk hof ook in de toekomst wordt onderhouden, offert dan met milde hand. Wanneer men naar het kerk hof trekt, wordt men verzocht goed mee te bidden. Allerzielen: 6.30 drie H. Missen, lev. Leo Jacobs, 2e t.i.v. alle overl. gelovigen, 3e t.i.v. de Pauè; 9.15 weer 3 H. Missen, le v. Peter Joh. Ewals, 2e t.i.v. de Paus, 3e ongev. 10 uur hoogmis t.i.v. alle overl. gelovigen; onder de twee eerste H. Missen van 6.30 en twee eerste van 9.15 is gel. tot communiceren. 7.30 kruisweg en lof. Denkt bij het ver dienen der aflaten ook eens aan de overl. herders vd. parochie, de vele naamloze in de oorlog gevallen. Collecte v. H. Missen voor alle overl. gelovigen van ons Rectoraat. Woensdag: 7.30 lm. v. Leo Jacobs Na de H. Mis zegen. St. Hubertus brood. Donderdag: 7.30 hoogmis Willem v. Ooi, echtgenote en zoon Willy. Vrijdag: eerste Vrijdag vd. maand 6.30 gel. tot communiceren; 7 uur best. hoogmis t.e.v. H. Hart t.b.int.; onder de H. Mis algem. H. Comm. der schooljeugd en jeugdstandsor- ganisaties. Uitst., oef. v. eerh. en zegen met Allerh.; 8 uur Lof. Zaterdag: Onbevl. Hart v. Maria. 7.30 best. lm. t.e.v. O.L. Vr. Sterre der Zee tot int.; biechtgelegenheid van 6—7 uur; 8 uur Lof t.e.v. Maria. A.s. collecte voor Willibrordus- bekeringswerk. Op Allerheiligen zijn aan de beurt als accoliet: Jan en Hub v. Gassel, Leo Vennekens, Wim Geurts, Piet van Meijel, Wim Clephas, Mathieu Timmermans en H. Reintjes. Deze week: Jan Fleurkens en Harry Reintjes. Kerkpoetsen: Bets v. Kempen en Joke Fleurkens. Bloesêm) .Het degelijke en charmapte damesondergoed. Komt eens kijken naar de nieuwe collectie.? Hollandia ondergoed voor her hele gezin vindt '"U bij> Manufacturen en Modes Grotestraat 24 Onze WA LA maal- specialiste adviseer! U WALA - corset nr. 560 met zi'isluïting en veter: bijzon- dergeschiktvoorkorte. niet te zware figuren. In uni 14.90 In broché 18.90 WALA - beha nr. 2501: kort,zeer geliefd model. In 5 cups. In poplin v.a. 3.45 In satijn v.a. 3.90 U bent hartelijk welkom bij de Corsettenspecialist Telefoon 673 Een OXFORD is werkelijk af Zo elegant van snit, zo blijvend van pasvorm, Zo modern van dessin, zo gemakkelijk zittend. Een Oxford jas betekent jaren onberispelijk gekleed i 'n Oxford Ulster dwingt respect af Een prachtige, door-en-door solide winterjas, toonaangevend in stijl en kwaliteit. Zo'n zuiver wollen Oxford Ulster verliest nooit zijn voorname coupe. Steek gunstig af - steek U in I^Oxforö 'n Oxford, voorzien van dit embleem, is vervaardigt] van 100 o/o wollen stof. En dan onze speciale Novemberprijzen: OXFORD jassen van zware en halfzware stof 1- en 2-rij van 45.- tot 145.- OXFORD heeft regenkleding voor dames en heren ruime sortering in gabardine, loden- tweed- en Egypt, linnen vanaf 25.- OXFORD heeft voor uw kinderen Winterjassen vanaf 26.50 Lodenjassen 5 j. 17.50 Regenjassen in donkere tinten vanaf 22.50 OXFORD Jongens Canadians met pelskraag en teddy voering vanaf 16.75 Uw beste keus vindt U bij Venray's meest gesorteerde Kledingmagazijn Regenkleding met Harmisol: in een wip goedkoop waterdicht regenbui kurkdroog bliift in vorm niet benauwd plezierig! vraag drogist 3 schriften voor 25 ct Alleen bij J. Coenen-Houtackers ZILMETA) De volledige collectie vindt U bij

Peel en Maas | 1954 | | pagina 1