Bedden- en Dekens-reclame 4 Looprekken De zonen van de Musketiers Het Warenhuis K.A.V. dagen WOLLEN A-B DEKENS Pifés in de branding tyaust en de duivel eerlijke personen Inboedel te Oirlo Notaris Holtus robber werklaarzen en kinderlaarzen eni-Kcsman lïlaand Qcto&ei Het Warenhuis pootaardappelen Bij elke mantel bijpassende Handtas Het Warenhuis Rozenkransen Het Warenhuis ikAtia Er bestaat geen twijfel! vormbalans lpersoons bedden met kapok kussen vanaf 31.50 2persoons bedden met kapok kussen vanaf 53.50 2pers. bedden met binnenvering, 2 kapok kussens prima damast, 15 jaar garantie 79.50 lpersoons ledikant met voetbord vanaf 36.50 2persoons ledikant met voetbord vanaf 46.50 Opklap- en Divanbedden in alle maten. Wollen Dekens vanaf 13.50 LUXOR -THEATER Reeds jaren bestaande Zaadhandel biedt aan actieve die veel met mensen uit hun om geving in aanraking komen, een ruime bijverdienste met de verkoop van alle Tuin-, Bloem- en Landbouwzaden. Vraagt uitvoerige inlichtingen aan Postbus 45 te Winschoten. Woensdag 6 October 's avonds 8 u. Vergadering in Zaal Schellen Kop en schotel meebrengen. Het Bestuur te HORST zal op Woensdag 6 October 1954 nam. 1 uur ten sterf huize te Oirlo E 37, ten verzoeke van de Erven van wijlen de Z. E. Heer G. H. J. Gerards, em.-Pastoor, aldaar publiek k contant verkopen. De gehele inboedel bestaande uit: kamerameublement, 2 slaapkamer ameublementen, 2 kachels, electr. straalkachel, electr. fornuis, stof zuiger, electr. wasmachine, haard scherm, eiken uittrektafel, buffet, schrijftafel, leunstoelen, gestoffeer de stoelen, armstoelen, boeken molen, bloemtafeltjes, ligstoel, Jaarsmahaard, schilderijen, vloer bekleding, theekast, serviezen, radio, kristallen glazen, keukengerief. Verder antiek: staande klok, deken kist, linnenkast, kandelaars, thee servies enz. Boeken: Herders Kon- versations, Lexikon, Biblia Sacra, De H. Schrift, Guido Gezelle, Ge schiedenis Nederl. Beroerten in de 16e Eeuw, enz. enz. Grote sortering Werklaars Rupax f 13.75 Werklaars Hevea f 11.95 Halve laarzen f 10.50 10.95 Kinderlaarzen Hevea 23-25 f 4.25 26-30 f 4.75 31-35 f 5.50 36-38 f 6.50 39-42 f 7.50 Ook Rupax laarzen in rood, wit en bruin verkrijgbaar. SCHOENHANDEL Grotestraat 6 Telef. 207 Voor de Mariabeelden Bloemen Tafeltjes Schapjes Kandelaars, kaarsen Olie Lampjes Rozenkransen Scapuliermedailles Alle religieuze artikelen Telefoon 566 Hofstraat 10 Te koop goedgekeurde Bintje A en B, Voran B. Beleefd aanbevelend, Hi Nabben, E 54 Oirlo of Costuum vindt U bij ons een Reuzen keuze. Iets aparts en toch goedkoop. Even kijken bij Telefoon 566 Hofstraat 10 Te koop beste volbloed vaars bijna voldr., hoge prod., A stal. J. Drabbels, Heide 11. Te koop Berini bromfiets in goede staat, een klein model wit fornuis en een goede kamerkachel J. van Aarssen, Stationsweg. Reuzen sortering en alle religieuze artikelen. Hofstraat 10 Telefoon 566 Speciaalzaak Uw WA L A-leveran cier heeft ook voor een wat zwaarder figuur, zon perfect- passende beha of corset, dat U Uw ogen nauwelijks zult geloven I Een WA LA geeft pret tige steun waar het nodig is, drukt niet en kruipt niet op WA LA biedt maatper- fectie en het juiste even wicht voor elk figuur- type. geeft Wala-Corsetten van 14.90 tot 45.- Wala-Beha's van 2.95 tot 19.50 Wala-Gaines van 12.75 tot 53.50 ^Wala-Onderjurken van 7.25 tot 21.50 Verkrijgbaar in Zie onze speciale etalage In pand Roeffs Komt U eens kijken naar onze prachtige collectie Het neusje van de zalm voor de koude wintermaanden. Ondanks prijsverhoging handhaven wij nog onze populaire prijzen. THOMASSEN is onbetwist Venrays grootste beddenspecialist in gabardine en poplin voor dames en heren Prijzen van 49.75 tm 155.- Kinder- met sterke verhoogde bodem Verstelbare Kinderstoelen hoog en laag Kinder WC's, Kinderiedikantjes, Reiswiegjes, Autopeds, Hobbelpaardjes, Rieten ruststoelen, Ligstoelen Ailes wordt bezorgd. fa. Th. Pouwels Zn. Hofstraat-Julianasingel Belangrijke films van deze week wierpen reeds hun schaduw vooruit. De roep is thans reeds algemeen voor deze films. ZATERDAG 8 uur en ZONDAG 5 en 8 uur in gevechten op leven en dood. Tronen wankelden, legioe nen werden verslagen en de drie zonen en een meisje volgden hun beroemde vaders in actie, avonturen en de- gengevechten in hun strijd voor de rechtvaardigheid. Cornel Wilde en de mooie Maureen O'Hara in topvorm in deze prachtige spannende kleurenfilm. Reserveert vooral tijdig. Toegang 14 jaar. MAANDAG 8 uur en DINSDAG 8 uur Joan Evans in de meest opzienbarende film, die aan iedereen iets te zeggen heeft. Een oprecht verhaal van de hedendaagse jeugd, die te veel vrijheid en te weinig huiselijke liefde heeft.... is het dan een wonder dat ze haar eigen weg zocht en vond....! Zij was te oud voor haar leeftijd en te wijs voor een meisje van 17 jaar....! Dit dramatisch verhaal moet U gaan zien, want de dingen die zij leerde stonden niet in haar schoolboeken. Toegang 18 jaar. WOENSDAG 6 OCTOBER om 8 uur beginnen wij met onze eerste CYCLUS Filmavond en bieden wij U In de hoofdrollen Nelly Corradi en Gino Mattera, geba seerd op het drama „Faust" van Goethe en Gounod's ge lijknamige opera. Toegang 18 jaar. Aangezien wij een grote toeloop verwachten, raden wij U tijdig uw plaatsen te reserveren, ook telefonisch onder No. 567. Telefonisch gereserveerde plaatsen dienen vóór 8.10 uur te zijn afgehaald, daar deze anders weer worden verkocht. Eerste kwaliteit BOTERHAMKORRELS melk-chocolade-smaak 250 gram 35 cent met 7 geldzegels is 10 pet. korting. Speelgoed TAAI-TAAI 250 gram 39 cent met 8 geldzegels is 10 pet. korting RIO BISCUITS 250 gram 36 cent met 7 geldzegels is 10 pet. korting Een extra verrassing voor de kinderen 20 gekleurde glazen knikkers verpakt in een cellophaan zakje samen met 100 gram gesorteerde caramels voor 32 cent

Peel en Maas | 1954 | | pagina 4