BORSTELWER P. MENDRIX - B\ siroop SLAGERIJ J. C0Ei\DERS 4 October - Wereld-Dierendag Pror. Huisvlijttentoonstelling te Well Belgische bas stortte van Canberg: 15 doden Burgerlijke Stand Venray ADVERTENTIËN W. Boom-Lucasscn Qmzc Kecêame Wereld-Dierendag 4 Oct. Feest van Sint Franciscus. Waarom or ganiseert de vereniging tot bescher ming van dieren juist op het feest van Sint Franciscus een Wereld- Dierendag? Wel omdat St Franciscus één der grootste dierenvrienden was, die de wereld ooit heeft gekend. De Limburgse vereniging tot Be scherming van dieren, heeft ter ge legenheid van „Dierendag" een spe ciale Dierendag-Courant uitgegeven waarin door prominente figuren op de grote waarde ende noodzakelijk heid van de Dierenbescherming wordt gewezen. Bedenken we wel: „Dierenbescher ming leidt tot mensenveredeling en mensenbeschaving!" Overdenkt U daarbij ook eens de woorden uitgesproken door Z. H. Paus Pius XII: „Het dier is er ten dienste van de mens, de mens mag het dier ge bruiken te zijnen nutte, maar niet misbruiken, de mens die door het verstand waarmede hij is begiftigd, boven de gehele dierenwereld is ver heven. Maar juist dit verstand be hoort elk onberaden verlangen om dieren nutteloos te doden en elke daad van nutteloze on menselijkheid en wreedheid jegens de dieren uit te sluiten". En ook de woorden van de Com missaris der Koningin in Limburg, Dr. F. J. M. A. H. Houben. „Het is een gelukkige gedachte geweest van de Vereniging tot Be scherming van Dieren de Wereld dierendag te doen samenvallen met 't feest van Franciscus van Assisië. Nimmer toch droeg iemand meer de liefde uit, niet alleen tot de mede mens. maar tot alles wat voortkomt uit Gods scheppende hand. In Franciscus' geest eerbied bij te brengen voor het dier, opdat de mens het overeenkomstig Gods be doeling in zijn dienst neme, op een wijze de mens waardig, is het stre ven van de Vereniging tot Bescher ming van Dieren. Moge de werelddierendag tot het bereiken van het doel van dit streven grotelijks bijdragen. De elfde Prov. Huisvlijttentoon- s:elling, die Zaterdagmiddag om 5 uur met toespraken van de heer Jan Maenen, voorzitter van de Llmb. K.A.B., en van burgemeester A. A. M. van Macklenbergh van de ge meente Bergen, op het kasteel Well geopend zal worden, blijkt in de kring der huisvlijtbeoefenaars grote belangstelling getrokken te hebben. Niet minder dan 500 inzendingen zijn thans ingeschreven en met ongeveer 3 4 daarvan heeft Noord- Limburg hierin een zeer verheugend aandeel genomen. Door de grote omvang der expo sitie heeft men zich dan ook ge noodzaakt gezien om behalve vier zalen ook nog de kelder van het kasteel dat men tijdens de avonduren in de schijnwerpers hoopt te zetten ervoor in te ruimen. De tentoonstelling biedt een bonte verscheidenheid, een aantrekkelijk en leerzaam overzicht van wat er op het gebied der nuttige en arti stieke vrije tijdsbesteding in de gehele provincie gepresteerd wordt, met schilderijen, tekeningen, hand geknoopte tapijten, weefwerk, boet seerkunst, houtsnijwerk, metaal bewerking, borduurwerk, knipwerk, fineer en applicatie en wat dies nog meer zij. Daarnaast wordt er bekendheid gegeven aan de hulpmiddelen, die de huisvlijtbeoefening ten dienste staan wat betreft voorlichting, materiaal-aanschaffing enz. enz., omdat men hoopt, dat van deze expositie ook een grote propagan distische waarde zal uitgaan. De toegangsprijs, 25 cent, behoeft voor niemand een bezwaar te zijn om deze leerzame en intressante expositie, die dagelijks van 10 tot 23 uur geopend is, te gaan zien. Woensdag is een bus met Bel gische toeristen, die te Valkenburg de Cauberg passeerde, met een razende vaart de helling afgereden. Op het Grendelplein gekomen, vernielde de wagen het daarstaande monument, draaide een halve slag om en kwam tenslotte tegen de voorgevel van een restaurant tot stilstand. Op dat ogenblik lagen twaalf in zittenden: zeven vrouwen, drie mannen, een meisje van vijf en een jongetje van twee en een half jaar, die met grote kracht uit de wagen waren geslingerd, dood op het plein. De overige dertien inzittenden van de bus werden gewond, de meesten levensggevaarlijk; drie van hen overleden nog dezelfde middag in het Ileerlense ziekenhuis. Alleen de chauffeur liep wonder boven wonder slechts vrij lichte verwondingen op. Tijdens de snelle afdaling van de Cauberg had hij nog een gepar keerde personenauto weten te ont wijken en daarna al slingerend de gids van de Valkenburgse gemeente grot, de heer Armand Vijgen, ge grepen. Deze werd zo zwaar ge wond, dat ook voor zijn leven wordt gevreesd. Het Belgische gezelschap, dat met 7 bussen op stap was, bestond uit een 200-tal personen uit het stadje Crace-Berleur en het dorpje Sint Nicolas, belde gelegen in het kolen bekken van Luik. De meeste toe risten waren gepensionneerde mijn werkers, die met hun vrou\ven 'n dagje uit waren. Zij hadden juist een bezoek gebracht aan Klant's dierentuin boven op de Cauberg. De eerste groep van vier bussen was reeds van daar vertrokken. De verongelukte bus was de laatste van de drie autobussen, die de tweede groep vormden. Onmiddel lijk na de start heeft de chauffeur van de ongeluksbus zijn beide voor gangers ingehaald. Daarna voltrok zich de ramp. Het kleine plein aan de voet van de Cauberg met daarom heen de terrasjes van de café's en restau rants bood een aanblik, alsof er enige granaten waren ingeslagen. Onmiddellijk schoten van alle kanten omwonenden te hulp. Doc toren en geestelijken waren vrijwel direct op de plaats van de ramp. De meeste inzittenden waren door de plotselinge ommezwaai van de grotendeels opengereten bus naar buiten geslingerd. Voor de meesten van hen kwam de medische hulp te laat. Andere gewonden moesten met bijlen en andere werktuigen uit de ravage worden vrij gemaakt. Nieuws uit Venray en Omgeving GKOENE KRUIS DONDERDAG a.s.: Consultatiebureau voor zuigelingen uit de KOM BEKENDMAKING De Burgemeester van Venray brengt ter kennis van de jachtak- tenhouders, dat het na 15 October 1954 niet meer mogelijk zal zijn rechtervleugels en -pootjes van ge schoten houtduiven ter bekoming van premie in te leveren bij de Provinciale Voedselcommissarissen. Geslaagd Voor het vakdiploma Schoen- handel slaagde te Rotterdam, F. vd. Mortel Broekweg. Geslaagd Mej. Liny Janssen uit Venray slaagde in Rotterdam voor het vakdiploma schoenhandel van de Stichting Vakopleiding Detailhan del in schoenen. HIOOB-nieuws Reeds geruime tijd is de toneel groep „Hioob" bezig met het instu deren van het prachtige blijspel ,Het Witte Schaap van de Familie", waarvan de vertoning overal elders een groot succes is geweest. Het zal worden opgevoerd in zaal Wilhelmina op Zondag 31 Oct. en 7 November a.s. De toneellief hebbers doen er goed aan één van deze avonden te reserveren voor een bezoek aan „Het Witte Schaap van de Familie". Jongveekeuringen De uitslagen van de jongvee keuringen uit Ysselsteyn en Leunen, kunnen wij deze week niet plaatsen wegens plaatsgebrek. Wij hopen ze in het blad, van komende week te publiceren. Mannenkoor naar Duitsland Op 16 en 17 October a.s. zal Ven- rays Mannenkoor een bezoek brengen aan Krefeld, en daar o.a. een concert verzorgen. O. en O.-avond O. en O. opent haar winterpro- gramma ditmaal met een concert van het Maastrichts Stedelijk Or kest, dat a.s. Dinsdag haar uitvoe ring geeft in de aula van het Gym nasium. Het programma bevat werken van Rossini, waarvan de Ouverture La Gassa Ladra, wordt gebracht. Van Dvorak wordt de Vijfde Symphonie gebracht, waarin deze Tsjechische componist zijn kennismaking met Amerika heeft beschreven. Na de pauze wordt de beroemde Suite de l'oiseau de feu gespeeld, waarin Igor Strawinsky het sprook je verteld van de Vuurvogel, de prins en de prinses. Met de Ouver ture Oberon wordt het concert be sloten. Het Maastrichts Stedelijk Orkest heeft door zijn vorige op treden in Venray, een goede naam verworven en met dit programma zullen de muziekliefhebbers zeker tevreden zijn. Men verzoekt ons te melden, dat abonnementskaarten nog altijd ver krijgbaar zijn bij de bekende adres sen en eveneens aan de zaal. Persoonlijkheden gevraagd Algemeen is in onze dagen de roep om christelijke persoonlijkhe den, mensen, bezield met een chris telijke overtuiging. Het geregeld op retraite gaan kan ons ervoor be hoeden een massa-mens te worden, die slechts met de grote hoop mee loopt. Daardoor krijgen we ook een heel andere, een veel mooiere kijk op het leven. Er is in Venlo een mannen- retraite van 29 October tot 1 Nov. Geeft U tijdig op bij Pater Domitius Patersklooster of bij de heren van der Vorst, Kempweg 30, Hermus, Oude Oostr. weg. HUISVLIJT-CLUB Maandag 7 u. nm. begint weer de huisvlijtclub in 't patronaat, jeugd- gebouw Merseloseweg. Jongens, die mee willen doen, kunnen zich nu Maandagavond hiervoor opgeven in de zaal, als ze maar niet te jong zijn en minstens op de vijfde klas van de Lagere school zitten. Contributie wordt niet gevraagd, v/el moet men het nodige gereed schap en materiaal zelf meebrengen en verder kan men in de zaal heel goedkoop enig materiaal krijgen. De club komt voortaan elke Maan dagavond bijeen van 7 uur tot op zijn laatst kwart vóór 9. Fancy-Fair te Leunen Op 9. 10 en 11 October a.s. orga niseren de Leunense Ruiters een grote Fancy-Fair in het Bonds- gebouw. Eerste film-cyclusavond A.s. Woensdag begint Luxor- Theater met de reeds vorige week aangekondigde film-cyclusavonden, Op deze eerste avond wordt de film gedraaid, Faust en de duivel, die is opgenomen naar het bekende werk van Goethe en waarin de muziek is verwerkt van de beroemde opera van Gounod. Zowel het gegeven als de filmische vertolking van dit verhaal zal voor velen aanleiding zijn om deze film te gaan zien. Vooi deze avonden gelden de nor male entree-prijzen. K.A.B.-vergadering Donderdagavond werd een K.A.B.- vergadering gehouden in zaal Schel len, die slechts door een vijftigtal leden werd bezocht. Op deze ver gadering gaven de heren L. Lau- rensse en W. Peeters hun visie over de toekomst van Venray resp. op economisch en sociaal terrein. We hopen op deze vergadering terug te komen. Industrie-woningen Uit Maastricht is bericht ontvan gen, dat ten behoeve van arbeiders in de Venrayse industriën een extra contingent van 31) woningen aan de Gemeente is verstrekt. Cross-country De jaarlijkse cross-country, te organiseren door de landelijke rij vereniging St. Isodorus, om de Jaeger-wisselbeker, zal dit jaar plaats vinden de 17de October. Huisvrouwen-forum Op Woensdag 11 October zal namens de bond van Textielhande laren een zg. huisvrouwen-forum worden georganiseerd in Hotel De Keizer. Daar zullen 6 dames aan wezig zijn, die op vragen van het publiek over alle mogelijke proble men betreffende de middenstand en het winkelen zullen trachten te antwoorden. Nieuwe adviseur N.B.K.M. afdeling Limburg In verband met de benoeming van de ZeerEerw. Heer P. A. H. Loonen tot Deken van Venray zal hij komende voorjaarsvergadering afscheid nemen als adviseur van de N.R.K.M. afd. Limburg, welk adviseurschap hij 17 jaren mocht bekleden onder de moeilijkste om standigheden sinds het bestaan van deze bond. Tot zijn opvolger is benoemd de ZeerEerw. Heer Sampers, thans aalmoezenier van Sociale Werken te Venlo en oud-kapelaan van Gennep. Leiders gevraagd voor het Patronaatswerk Nu de winter gaat komen, is ook het Patronaatsbestuur volop bezig met haar winterprogramma. De nieuwe behuizing in de oude Am bachtsschool biedt grote mogelijk heden voor een goed programma. Maar hierbij moet aan twee voor waarden worden voldaan. Ie. Dat de ouders hun kinderen inderdaad naar het patronaat sturen en 2 dat er leiders komen. Voor punt 1 moeten de ouders zorgen, voor punt 2 de oudere jongelui, die hier prach tig werk kunnen doen. Op dit moment komt men prac tised 5 leiders tekort. Zij, die wat voor dit werk voelen kunnen zich vervoegen bij de heren J. Raema- kers, Langstraat 30 en bij J. Mus- kens Schoolstraat 14. P.D.V. De Zwaluw De vergadering hedenavond gaat niet door in verband met de licht processie. Deze zal nu gehouden worden op Zaterdag 9 October a.s. Fancy-Fair in Oirlo Op 9 en 10 October zal een oud- Oirlose kermis gehouden worden door de gezamelijke Oirlose vereni gingen in zaal van Hees. Naast een grote loterij heeft de fa. Gerrits te Wellerlooi nog vele attracties daar opgesteld. Toneeluitvoeringen Op 17 en 18 October zal de ge mengde Toneelgroep „Vondel" te Castenray uitvoeringen geven met het moderne toneelstuk „Narcose". Op 21 en 22 Nov. geeft „Onderling Kunstgenot" uitvoeringen met het toneelspel „Levensrariteiten". J ongveekeuringen Maandag 4 Oct. wordt te Oirlo een jongveekeuring gehouden voor Oirlo en Castenray. Aanvang 2 u. bij Linders, Molenhoek. Op 26 Oct. te Merselo. Aanvang 1 uur namiddag. Mariaspel Op Zondag 3 en Maandag 4 Oct. a.s. zal de toneelclub Comedia in samenwerking met alle verenigin- nen in Leunen een Mariaspel op voeren: „De schamele Straatzanger en 't mirakuleuze Lieve Vrouwke". Zie advertentie. Benoemd Tot onderwijzer aan de R.K. Jongensschool te Well werd be noemd de heer A. Lucassen uit Leunen. Bekroond De gemengde Zangvereniging „Logoko" uit Overloon behaalde te Berg en Dal Zondag de le prijs in de 4e afdeling. RAMP TE VALKENBURG De ramp is niet te wijten aan een breuk van de handrem of een defect in de versnellingsbak van de ver ongelukte autobus. Dit is komen vast te staan na een onderzoek door deskundigen van de verkeers- groep van de Rijkspolitie in Maas tricht. Ook de motor van de wagen functionneerde normaal. Het is echter nog niet zeker, of ook de voetrem in orde was. De Rijks politie hoopt het gehele technische onderzoek te voltooien. De Winterdienstregeling van de Zuid-Ooster Van de wijzigingen, welke de winterdienstregeling van de Zuid- Ooster brengt, noemen wij als voor naamste de volgende: In verband met de aansluiting naar Venray te Helmond is het ver trek van Eindhoven der eerste eerste bussen vervroegd en gebracht op 7.20, resp. 9.20 uur. Ter verbetering van treinaanslui- ting en op de bussen van de N.A.O. te Venlo vertrekken de bussen van Venray over Horst naar Venlo nu o.m. te 5.55 en te 7.48. De eerste bus in omgekeerde richting gaat nu te 6.53. Op het traject AmericaHorst SevenumCaliforoië worden de diensten zodanig gewijzigd, dat zo wel naar .Venlo als naar Venray aansluiting te Californië wordt verkregen. In verband met verandering in de treinenloop gaat nu om 5.55 de eerste bus van Venray langs de Maas dorpen naar Venlo. Alle ritten van Helmond naar Venray zijn met 6 minuten ver vroegd met uitzondering van de rit van 17.06; deze wordt verschoven naar 17.10. De bus van 23.01 gaat nu om 23 uuik De winterdienst gaat in op Zon dag 3 October a.s. Volgende week hopen wij de nieuwe dienstregeling in zijn geheel te plaatsen. SCHOEN-REPARATIE wordt 10 pet DUURDER. De federatie van schoenmakers patroonsbonden heeft besloten de prijzen van schoenreparatie met 10 pet te verhogen. Deelneemster Lour des-bede vaart overleden Bij aankomst van de ziekentrein der Limburgse Lourdes-bedevaart is op het perron te Maastricht een van de zieken, die de reis hadden meegemaakt, de 40-jarige mevr. v.d. Acker uit Eygelshoven, moeder van vijf kinderen, plotseling onwel geworden en ter plaatse overleden. Dertig nieuwe kerken in Limburg In Limburg werden in de oorlog dertig kerken totaal verwoest en 150 ernstig of licht beschadigd. Nu tien jaar na de bevrijding, werden 22 nieuwe kerken gebouwd en zijn 15 in aanbouw. Voor 25 kerken zijn de plannen gereed. Er zullen nog 30 nieuwe kerkgebouwen moe ten verrijzen. Het herstel van de verwoeste kerken kostte 67j millioen gulden. Er werden 4.2 millioen gulden be steed voor de bouw van nieuwe kerken. Gevreesde konijnenziekte Dezer dagen werd door een jacht opziener in de Peel onder Deurne een konijn aangetroffen dat ver schijnselen van een ziekte ver toonde. De Veeartsenijkundige Dienst te Boxtel heeft het dier onderzocht en er is bericht ontvangen, dat het gevonden konijn inderdaad geleden heeft aan myxomatose. Voor de kermis begon schom mel en caroussel afgebroken. De Heumense jeugd zal het dit jaar op de kermis zonder schom mels en draaimolen moeten doen. De exploitanten van deze beide in richtingen hebben het dorp kwaad de rug toegekeerd, nog voor dat de traditionele kermis goed en wel is begonnen. Oorzaak van deze boosaardigheid is een vechtpartij tussen roerige plezierslaanders en enkele exploi tanten. Vier verkeersongelukken te Breda: elf gewonden Twee ernstige verkeersongevallen vonden Woensdagmorgen in Breda plaats. Nabij het kruispunt de Drie sprong kwamen een vrachtauto en een militaire manschappenwagen met elkaar in botsing, omdat de chauffeur van de vrachtauto geen voorrang verleende. Negen militairen, die achter in de manschappenwagen zaten, wer den op de weg geslingerd. Op de rotonde bij de Liesboslaan en de Beekse baan slipte een auto bus met 13 chauffeurs uit Den Haag van de weg af. Kort na dit ongeval slipte een motorrijder op dezelfde plaats en even daarna een auto. Aantal bromfietsen weer belangrijk toegenomen Volgens de voorlopige telling van het Centraal Bureau voor de Sta tistiek bedroeg het aantal brom fietsen in ons land op 1 Augustus j.l. 376.200. Ten opzichte van de stand op 1 Augustus van het vorig jaar betekent dit een toeneming met ruim 93.000 bromfietsen. Het aantal bromfietsen per 1000 inwoners bedraagt thans 35 (vorig jaar 27). Stadsschouwburg te Eindhoven Voor de bouw van een Stads schouwburg is door B. en W. een bedrag van 4 millioen gulden aan de gemeenteraad voorgesteld. van 24 t.m. 30 September 1954 GEBOREN: Swinkels Maria, PastoorJacobspeel Lange, Maria Th., Schoolstraat 8 Buijssen Bernarda P., Leunen K 69 Claessens J oseph, Timmermannweg Thijssen Christiaan, Gasstraat 14 Broeren Antonius, Merselo M 48 van Kreij Jacobus, Grotestraat 13 OVERLEDEN: Henckens Jacobus, oud 5 jaar, te Overloon. van der Tak Henricus, oud 8 jaar Smakterweg 44. ONDERTROUWD: Jasperse Hermanus, 25 jaar, mi litair, Vliegveld Volkel en Hofmans Gertruda, 22 jaar, fabr.-arbeidster, Hoenderstraat 34. Berkens Theodorus, 29 jaar, auto monteur, Patersstraat 34 en Jacobs Maria, 24 jaar, Heuvelstraat 11. Relouw Peter, 30 jaar, landarb. te Lottum, Horsterdijk 35 en Cor- nelissen Petronella, 21 jaar, Over- loonseweg 11. Samuels John, 35 jaar, militair te Ermelo en Arts Gertruida, 29 jaar, Heuvelstraat 15. Janssen Jacobus, 39 jaar, fruit teler te Holthees en Thijssen Jo hanna, 33 jaar, Merseloseweg 26. GETROUWD: geen. ONDERTROUWD Nell Goumans Frits Stroeken De huwelijksinzegening zal plaats hebben in de kerk van St. Petrus Banden te Venray op 20 October a.s. om 10 uur. Venray, Kerkpad 3 Tegelen, Grotestraat 59 Receptie 12 uur Kerkpad 3. Op 9 October a.s. hopen onze lieve Ouders Lodewijk Linders Maria Verkoeijen hun 25-jarige echtvereniging te vieren. Dat God hen nog lang moge spa ren is de wens van hun dankbare kinderen. Pastoor Ruttenstraat 7. Dankbetuiging. Voor de vele blijken van belang stelling bij gelegenheid van ons 25jarig huwelijksfeest, betuigen wij, ook namens onze kinderen, hartelijk dank. Langeweg 45 Wil degene die met de installa tie van de nieuwe Deken, in de parochiekerk twee p. glacés heeft meegenomen, deze terugbe zorgen De naam van de persoon is bekend. Adres bureau van dit blad. Degene, die Maandag bij fa. Arts Marktstraat verkeerde fiets heeft meegenomen, wordt verzocht deze om te ruilen. GEVRAAGD net handig meisje 1718 j„ voor machinaal breien. A. vanAarssen, Patersstraat 26 TE HUUR 3 kamers liefst echtpaar zonder kinderen, of enkele dames. Brieven onder no. 110 bureau van dit blad. Werkster gevraagd voor 2 halve dagen in de week. Slagerij Wijnhoven, Hensenius- straat 16; GEVRAAGD R.K. Huishoudster in gezin van 3 personen, waarvan 2 schoolgaande jongens. J. v. Keysteren, Peelkant C 224, Overloon. GEVRAAGD poetsmeisje voor Vrijdags Adres bureau van dit blad. TE KOOP bijna voldragen maal A stal J. Droesen, Heide L 34. TE KOOP 10 beste biggen L. van Osch, Janslust. Te koop vette koe en schot, z.g.a.n. dorskast Ködel Bóhm, partij biggen Willems, Nachtegaal. TE KOOP div. soorten handappels o.a. Ellisson's Orange, Cox. Dr. Pipp, Jonathan, Waltly, Golden Del. e.a. J. Joosten, C 19 Lull. Te koop Ster- en Goudreinet appelen, Stoofperen voor de winter a 10 ct. per kg Plukappelen 10 ct. per kg Valappelen 5 ct per kg V. Asselberghs, Leunseweg 25. TE KOOP prima hand-en inmaakperen 10 cent per kg H. Willems-v.Meyel, Weverslo M 81 kachelzeilljes, roerzeven, kolenkit^, flessen, boodschaptassen, boeken^ Grotestraat 13 Weer gelegenheid voor verwerken van suiker bieten en fruit tot Telefoon 329 Venray Gekruide hamworst 250 gram 90 ct Leverkaas 250 gram 70 ct Te koop varken 14 w. dr. 1e worp, valappels 5 ct per kg Ster plukappels 10 ctperkg P. Loenen, Brienshoek-Leunen. Te koop 2 tomen biggen Sterappels 10 kg voor f 1.50 W. van Osch, Hoebertweg 5 Te koop drag, vaars 16 Oct. voldr. Astal P. Mulders, Veulen 18. Te koop partij biggen W. Volleberg, D 16 Oostrum. Te koop 2 zware biggen L. Janssen, Veulen I 21. Te k oop 12 biggen, dragende vaars en 2V.jarige merrie BT Kind. Custers, Veltum L 10 Te koop 3 tomen zware biggen Janssen, Maashees B 86. Te koop drag, vaars 9 Oct. voldr. A stal J. Heidens, Steegsbroek. Te koop 4 biggen P. H. Janssen, Heide L 52 Te koop schrijfmachine Langeweg 15. Te koop een vaars 16 Oct. voldr. A stal H. Heidens, Klein Oirlo F 38. Te koop verse vaars met maal kalf A stal E. Lenssen, Oirlo E 64. Te koop 7 biggen H. Flinsenberg, Merselo M 6. Te koop 11 zware biggen J. Derikx, Heide. Te koop een vaars 9 Oct. voldr. A stal Kind. Derks, Veltum L5. Te koop partij biggen S. Lemmens, Ysselsteyn, Peelweg 2 Te koop goed onderh. kolenfornuis, gasoven en comfoor Wed. Gubbels, Julianasingel 5 Te koop princessebonen, Ster valappelen 5 ct. p.kg J. van Meijel, K 32 Leunen. Te koop drag, vaars 16 Oct. voldr. Wed. A. Geurts, Schoor G 45. Te koop val sterappelen 25 kg 1 gld. M. Hendrix, K 37 Leunen. Te koop toom zware biggen H. Heiligers, Jan Poelsweg 3, Ysselsteyn Te koop toom zware biggen en maalkalf W. Wetterhahn, Overl.weg A 4

Peel en Maas | 1954 | | pagina 2