n Nemouc Sterre der Zee V. GOUMANS m boekhouder 11 Zegetocht van Maria Programma: L.S. opening ag 24 Sept. Burgerlijke Stand Venray ADVERTENTIEN Familie Clcpbas HILTOP NYLON Dienstmeisje gevraagd winkelmeisje Vee-Z, »EeniZ Mcik specc Slagel I svi id Grof Graiuc fie Plabc Pljre Plam Hetari EÉF We hebben over de komst van dit genadebeeld feitelijk nog weinig gehoord en nog minder er voor gedaan. De installatie van de Hoog Eerw. Heer Deken heeft de belang stelling tijdelijk naar een ander plan verschoven, maar als a.s. Zaterdag het genadebeeld in de Parochie Venray komt, zal ook deze hoofdparochie de Koningin van hemel en aarde een waardige ont vangst moeten bereiden. Niet alleen in de parochiekerk, en in de kloosterkapellen, maar ook in ons dorp zelf. Dan is de tijd nog maar kort... Allereerst zullen wij ons geeste lijk moeten voorbereiden. Het uiter lijk vertoon hoe schoon en mooi ook heeft geen nut als we zelf niet in feeststemming zijn en van deze dagen nu eens geestelijk iets bijzonders willen maken. Daarnaast staat dan de uiterlijke ontvangst, waar we toch zeker niet mogen onderdoen voor andere plaatsen, die hier zulk een piacht voorbeeld hebben gegeven. Het moeten feestdagen worden voor onze parochie, waarin het voornaamste is de ontvangst en huldiging van de Sterre der Zee, waar we allen, zonder uitzondering, aan meedoen en ons medeleven geven. Ook hier zullen verschillende plechtigheden zijn een program ma is men aan het opstellen maar als niet iedereen medewerkt en medeleeft, dan is deze missie al mislukt voordat ze begonnen is. Dat houdt niet alleen in dat we alle plecht gheden moeten volgen, maar ook dat we ons offer moeten brengen voor de versiering der parochiekerk, waarvoor Zondag in alle H. Missen een collecte wordt gehouden en voor de versiering van ons dorp, waarvoor nog een huis-aan-huis-collecte wordt gehou den. Dat houdt ook in, dat als een beroep gedaan wordt op onze mede werking voor de versiering of anderszinds, dat we dan spontaan helpen en meedoen, opdat ook Venray de Moeder Gods waardig en luisterrijk zal kunnen ontvangen, zoals zij ontvangen is in geheel Limburg. Vooruitlopend op het officiële programma, wat tijdig aan alle parochianen zal worden overhan digd, volgen hieronder dan de datums en uren van aankomst en vertrek in de parochie St Petrus Banden: Zondagavond 26 Sept. Om half 7 's avonds komt het Genadebeeld uit de parochie Merse- lo naar de parochie St Petrus Banden. Het wordt afgehaald op 't kruispunt Merseloseweg-Langeweg, waarna het in processie gebracht wordt via Merseloseweg, Henseni- usplein en Grotestraat naar de Parochiekerk, waar om kwart over zeven een kort Lof gehouden wordt met een korte toespraak van Pater Polman, de leider van deze Sterre der Zee-tocht. Voor het verdere programma volgen nadere mededelingen. Dinsdagavond 28 Sept. Om kwart voor zeven wordt het Genadebeeld door de Zusters van St Jozef afgehaald en naar het St Jozef-klooster gebracht. Woensdagmorgen 29 Sept. Om half negen wordt het genade beeld door de Broeders van Liefde afgehaald aan het St. Jozefkloos ter en overgebracht naar Huize Servatius. Woensdagavond 29 Sept. Om half 7 gaat het Genadebeeld van Sint Servatius naar het pen sionaat Jeruzalem. Donderdagmorgen 30 Sept. Om half 9 wordt het beeld over gebracht van Jeruzalem naar het Ziekenhuis, vanwaar het 's middags om 2 uur weer wordt overgebracht naar Huize Oda. Donderdagavond 30 Sept. Van Huize Oda wordt het beeld gebracht naar St. Anna. Dit ge beurt om 6 uur. Vrijdagavond 1 Oct. Van Huize St. Anna wordt om half zeven 's avonds het beeld plechtig naar de Paterskerk gehaald, waar het blijft tot Zaterdagavond 2 Oct. Dan wordt het in een grote licht processie om 8 uur door alle gelo vigen teruggebracht naar de Grote Kerk, waar het blijft tot Zondagavond 3 Oct. Dan zal om 5 uur de plechtige Dekenale sluiting zijn van de Sterre der Zee tocht, waarbij o.a. Vader Bisschop aanwezig zal zijn. Om 6 uur vertrekt het beeld dan vanaf het Marktplein naar het De kenaat Gennep, uitgeleide gedaan door alle gelovigen. Het beeld wordt overgebracht door een stoet van auto's naar Wellerlooi. Een uitgebreid programma met alle diensten en plechtigheden in de parochiekerk krijgt iedere paro chiaan a.s. Zaterdag thuis bezorgd, Voor de zegetocht Sterre der Zee op de kerkdorpen zie men de kerk diensten elders in dit blad. VOLKS-CONCERT Door de Fanfare St Oda te Mer- selo zal op Zondag 19 September des avonds om 8 uur een volks concert gegeven worden op het Henseniusplein. BEKENDMAKING Burgemeester en Wethouders van Venray brengen hierbij ter kennis van belanghebbenden, dat van 20 Sept. a.s. af, nog slechts aanvra gen om een bouwvergunning in behandeling zullen worden geno men, welke, hetzij per post ten gemeentehuize, gericht aan Burge meester en Wethouders, zijn bin nengekomen, dan wel persoonlijk ten gemeentehuize op afdeling I, tegen afgifte van een ontvangst bewijs zijn ingediend. Bij het verzoekschrift moeten in drievoud worden overgelegd de nodige tekeningen met beschrijving, ondertekend of gewaarmerkt door de aanvrager of diens gemachtigde. Tevens dient vanaf heden hierbij in drievoud gevoegd te zijn een formulier: „Gegevens voor het Welstandstoezicht in de gemeente Venray". Deze formulieren zijn kos teloos ter secretarie verkrijgbaar. Schetsplannen, welke men vooraf ter beoordeling aan de Welstands commissie wil voorleggen, moeten in dubbel worden ingediend ten gemeentehuize op afdeling I, ver gezeld van een in dubbel ingevuld formulier „Gegevens voor het Wel standstoezicht in de gemeente Ven ray". Venray, 8 September 1954. Winkelsluitingswet Burgemeester en Wethouders van Venray brengen ter openbare ken nis, dat door hen, ingevolge art. 12a der Winkelsluitingswet 1951, voor Zondag 19 September 1954 ontheffing is verleend van het be paalde in artikel 2a der Winkel sluitingswet 1951, van 12 tot 20 uur in de kom der gemeente Ven ray, ten aanzien van winkels, waar uitsluitend of in hoofdzaak een of meer der navolgende waren: ta baksartikelen, banket, suikerwerk, chocolade of fruit worden verkocht doch alleen voor de verkoop van die waren. Venray, 15 September 1954. BEKENDMAKING Burgemeester en Wethouders van Venray brengen ter openbare ken nis, dat door de Raad der gemeen te in zijn vergadering van heden medewerking is verleend aan het R.K. Kerkbestuur van St Matthias te Venray-Castenray, het bestuur uitoefenende over de R.K. Bijzondere Lagere School voor gewoon lager onderwijs aldaar, voor de inrich ting van een noodlokaal voor het geven van lager onderwijs buiten het bestaande schoolgebouw, alsook voor de bouw van een vierde lo kaal aan bedoeld gebouw. Venray, 31 Augustus 1954. Burgemeester en Wethouders van Venray brengen ter algemene ken nis, dat de stationsbussen, welke om 10 minuten vóór drie en 10 minuten na drie uur te Venray vertrekken, op Zondag 19 Septem ber, zulks in verband met de af sluiting van de Grotestraat en de Hofstraat, zullen lopen via Post- straat—J ulianasingel. Venray, 15 September 1954. Jonge middenstand a.s. Zondag 19 September gaat de Jonge Middenstand naar Maastricht, alwaar een Provinciale Bondsdag wordt georganiseerd. SIMCA 9 Personenauto's ARONDE Bestelauto's Karavaan komt door Noord- Limburg Woensdag 22 Sept. Bezichtiging Venray Markt 9-10 uur Dealer: MEUCURIUS GARAGE Service Station 't Pumpke Straelseweg 168 VENLO MIDDENSTAND GAAT STUDEREN. Teneinde tegemoet te komen aan de algemeen gevoelde behoefte tot verdere middenstandsontwikkeling, is door het hoofdbestuur van de Kath. Limb. Middenstandsbond een stichting „Katholieke Middenstands ontwikkeling" in 't leven geroepen, waarvan het secretariaat gevestigd is te Venlo in het Centraal Bureau met als secretaris de heer Th. Coopmans. In het bestuur van deze stichting hebben zitting genomen de heren M. Gitmans, Steyl (voorzitter), J. Winckers, te Maastricht, Drs. W. Peters, Venlo, W. vd. Bosch, Heerlen, E. Manse, Den Haag en Deken Loonen, Venray. Voorlopig zijn een zestal cursus sen gepland met 20 lesavonden van 3 uur, wekelijks van October tot April (December uitgezonderd) en wel in de volgende plaatsen als Venray,Horst, Venlo, Heerlen, Maas tricht, Geleen en Weert. Bij vol doende deelname kan het aantal plaatsen worden uitgebreid. De stof voor deze cursussen, die in discussievorm zullen worden ge houden met een deskundige als in leider, is verdeeld in drie hoofd stukken: levensrecht, omvattende een populaire bedrijfseconomische scholing: Levensplicht, onder welke rubriek de maatschappelijke vraag stukken vallen, en Levensvreugde, waaronder vallen onderwerpen als litteratuur, vakbladen, reclame, bouwstijlen e.d. M'n nylons koop ik bij PIJLS daar vind ik steeds de grootste keus PIJLS de Nylonspecialist PATRONAAT aanmelding nieuwe leden In de komende weken, tot de le Zondag van October kunnen de jongens, die graag bij het Patronaat willen komen, zich als lid opgeven bij de leiders. Als regel worden alleen jongens toegelaten, die de Plechtige Communie al gedaan heb ben of tenminste 12 jaar oud zijn. Zondag begint het Patronaat pas om 5 uur, na de installatie van de nieuwe Deken. Waar blijven de mannen Reeds 2 x werd in dit blad een retraite aanbevolen voor mannen, die lid zijn van de K.A.B. Voor wei nig geld, 4 gulden, kan men koste lijke en kostbare dagen meemaken in het retraitenhuis „Manresa" in Venlo, van 1 October, Vrijdagavond, tot 4 October, Maandagmiddag. Er hebben zich nog niet veel mannen opgegeven bij de voorzitter van de Credo-Pugno, Giel van Houdt St. Odastraat, noch bij Pater Domi- tius, Patersklooster. De mannen moeten zich op dit punt wel erg schamen tegen over de vrouwen; aan de laatste moederretraite heb ben bijna 50 vrouwen van Venray deelgenomen. Dat is toch te gek. De mannen kunnen een retraite evengoed gebruiken als de vrouwen. Geeft U daarom deze week nog op voor de K.A.B.-retraite van 1—4 October! Derde Orde-mededelingen Zoals U in deze Peel en Maas kunt lezen zal er Zondagmiddag een défilé plaats hebben voor onze nieuwe HoogEerw. Heer Deken. Ook de Derde Orde is uitgenodigd hieraan deel te nemen. Daarom verzoeken wij de tertiarissen zoveel mogelijk zich ter plaatse te bevin den op a.s. Zondag 19 September om 2 uur namiddag. Het novicen-onderricht zal zijn Vrijdagavond 24 September des avonds om half 8 in Huize „San Damiano". De inkleding en Professie zal plaats hebben op een Zondag in October. Mochten er nog mensen zijn, die willen toetreden tot de Derde Orde, dan worden zij verzocht zich nog voor Vrijdag op te geven. Zij kunnen ook op het novicen- onderricht komen. Bevorderd Bij de Technische Dienst der P.T.T. is bevorderd tot chef-monteur de heer H. W. Troisfontaine, tot vak man de heer Th. Sijbers, beiden te Venray. Onderscheiding Op de te Helmond gehouden jaar vergadering van de Z.N.Z. zijn de medailles uitgereikt, die werden be haald op grond van de boterkeu- ringen in 1953. De volgende zuivel fabrieken kwamen hiervoor in aanmerking: Helmond, Cuyck, Vier lingsbeek, Moergestel, StOedenrode en Venray. VEULEN. De door de Eier- vereniging "„Veulen" bij haar 25- jarig jubileum aan het Rectoraat geschonken plaquette wordt thans geplaatst. Het is een gebeeldhouwd werk, vervaardigd door de. kunste naar Niel van Steenbergen uit Teteringen. Het geheel zal tegen het preekgestoelte bevestigd worden. P.D.V. DE ZWALUW St. Quentin 567 km. De eerste vlucht met de jonge duiven in samenspel met Horst, is een groot sucses voor de Zwaluw geworden. Van de 132 prijzen die te behalen waren namen zij er 110 voor hun rekening. 1 102 J. Aarts, 2 34 61 97 G. Phi- lipsen, 3 5 8 75 Swaghöfer 4 46 J. Kusters, 6 85 Manders, 7 vd Laar, 9 18 30 P. Strijbos. 10 27 Vercau- teren, 11 20 49103 Gommans, 12 15 28 52 80 P. Janssen Gr., 13 54 Din- jens, 14 89 Kleusdens, 16 21 32 33 37 48 56 82 101 J. Verstegen, 17 83 v. Houdt, 19 63 81 94 G.Janssen H. 22 vd Broek, 23 J. Strijbos, 24 72 P. Janssen en Zn., 25 51 Th. Rutten, 26 Kelders, 29 39 70 78 G. Vissers, 31 vd Heynen, 35 36 Tonen, 38 71 de Bruin, 40 Poels, 41 66 107 H. Derks, 42 87 109 Deenen, 43 95 Betrams, 44 Bergmans, 45 104 G. Jansen O., 47 92 H. Arts en Zn. 50 68 88 91 H. Vissers, 53 Theeuwen, 55 109 Joh. Janssen, 57 63 v. Loon, 58 77 99 P. en J. Hendriks, 59 105 Boom* 60 73 Crooymans, 62 86 Fr. Vermeulen, 75 H. v. Ass, 67 76 H. Peeters, 69 Loonen, 74 v. Els, 79 J. z. Zwamen, 84 v. Rooi, 90 Jac Ver stegen, 93 Coopmans, 96 Vermaze- ren, 98 Thissen, 100 108 110 Gebr. Rutten, 106 vd Munckhof. Vooral in de ruiperiode het beste voer voor Uw duiven, gebruikt dus HERMANS DUIVENVOER NIEUWE VERHOGING VAN BROODPRIJS De bakkerspatroons in enigegro- te gemeenten zijn er toe overge gaan een loonsverhoging toe te kennen van 5 pet voor binnen- en 4 pet voor buitenpersoneel.. In verband hiermee is de prijs van het brood, waarvoor geen maxi mumprijs is vastgesteld, verhoogd met één cent. De Bakkerijstichting, waarin de werknemers en werkgevers samen werken, heeft aan de Minister ver zocht om een compensatie voor die loonsverhoging, hetzij door verho ging van het niet vrije brood, het zij op de bloemprijs. Luitenant door autobus gedood De 21-jarige res.-tweede-luitenant M.B. uit Veghel is Maandagmiddag te Grave gedood, toen hij per brom fiets de Generaal de Bonskazerne verliet en met flinke snelheid op een autobus botste met militairen Aangenomen wordt, dat luit. B niet heeft bemerkt, dat op het. moment waarop hij de hoofdpoort verliet, de autobus van de rijksweg naderde. De slag moet zo hevig geweest zijn, dat B. vrijwel op slag gedood werd. Hij zou deze week te Venlo worden beëdigd. Lesvliegtuig neergestort Woensdagmiddag isinEmpel, ten Noorden van 's-Hertogenbosch, een lesvliegtuig van de vliegbasis Gilze- Rijen neergestort. De bestuurder kwam om het leven, de tweede in zittende werd zwaar gewond. Boerderybrand te Blitterswijk Woensdagochtend brak brand uit bij de landbouwer H. te Blitters wijk. Het vuur ontstond in het ach terhuis en greep snel om zich heen, zodat schuur en stal totaal uit brandden. Enkele landbouwgereed schappen en een paardenwagen gingen in de vlammen op. De brandweer was spoedig ter plaatse waardoor het woonhuis ge spaard kon blijven. De oorzaak van de brand is onbekend. Dodelijke val te Nuth Toen de 74-jarige landbouwer H. C. uit Nuth, Dinsdagmiddag bezig was met het afladen van aardappe len, viel hij van de kar af. Toege schoten huisgenoten droegen hem naar zijn woning, waar hij is over leden. Verhoging motorrijtuigen belasting loopt af De A.N.W.B. bericht, dat als ge volg van het feit, dat de wet van 16 Augustus 1951 waarbij de motorrijtuigenbelasting voor vier jaar werd verhoogd op 1 Sep tember niet meer van kracht zal zijn, deze belasting op het oude be drag zal worden teruggebracht. Bij het aanschaffen van jaar- belastingkaarten, welke van 16 Sep tember a.s. af geldig zijn, kan men reeds van het oude tarief profiteren, hetgeen op een aanzienlijke belas ting-verlaging neerkomt. Uiteraard geldt deze verlaging nog niet voor kwartaal-belastingkaarten. Data klein en groot verlof Bij beschikking van de minister van Oorlog zijn thans definitief de data vastgesteld voor het ingaan van klein verlof en groot verlof voor al de dienstplichtigen van de Koninklijke Landmacht van de lichtingen, die voor eerste oefening onder de wapenen zijn gekomen in November 1952, April 1953 en Juni 1953. Alle dienstplichtigen van de lich tingen November 1952 gaan op 31 October 1954 met groot verlof. De lichting van April 1953 gaat op 31 October 1954 met klein ver lof en op 21 November 1954 met groot verlof. Voor de lichting Juni 1953 zijn de data: klein verlof op 21 November 1954 en groot verlof op 30 Jan. 1955. De dienstplichtigen van de lich tingen April 1953 en Juni 1953, die opgeleid zijn tot officier of onder officier of tot een functie bij de parate troepen, waar een cursus van zeven maanden of langer voor nodig was, moeten langer dienen. Tractaatgrond weer in het geding In Siebengewald heeft zich weer een incident voorgedaan aangaande het eigendomsrecht op tractaat- gronden. Destijds werd een perceel grond op De Belt te Siebengewald toegewezen aan de landbouwer G. Welles aldaar. De voormalige eigenaar, Th. La- mers teHommersum(D.), is onlangs Nederlander geworden en werd daardoor gerechtigd om over even tuele teruggave van zijn in Neder land liggende grond te procederen. De heer Lamers heeft echter, voor uit lopend op een eventuele gunstige beslissing, de omstreden grond reeds verpacht aan een in Hassum wo nende Nederlandse iandbouwer. Deze pachter is reeds begonnen met bewerking van het perceel. De Rijkspolitie heeft wegens een en ander proces-verbaal opgemaakt. De heer Welles te Siebengewald ziet bij eventueel verlies zijn bedrijf onrendabel worden. Export van fruit In het laatste gedeelte van Augus tus werd totaal ongeveer 4400 ton fruit geëxporteerd. Het grootste gedeelte bestond uit appelen n.l. ruim 1000 ton en peren circa 3000 ton. West-Duitsland kreeg hiervan 3000 ton. Het verheugt ons U de van onze nieuwe win kei te kunnen aankon digen, welke zal plaats vinden op van 10 t.m. 16 September 1954 GEBOREN: Goumans Theodorus, Kerkpad 3 v.d. Vorle Josephina, Langstraat 6 Goumans Matheus, Akkerweg 2 Janssen Henricus, Oirlo F 16a Staal Wilhelmus, Puttenweg 5 Poels Henricus, Grotestraat 23 Voesten Petrus, St. Jorispark 17 Akerboom Bernadetta, Eindstraat 19 Martens Antonet, Leunen K 2d OVERLEDEN: v.d. Bereken Anna Chr., 58 jaren, kloosterzuster, St. Annalaan 5, Gerards Gerardus H. J., 75 jaren, R.K. Priester, Oirlo E 37. ONDERTROUWD: Frints Willem H., 25 jr, rangeer der N.S., Margraten en Maas Anna G. W. M., 25 jr, Oostrum. Boormans Johannes H. J., 27 jr, bedrijfscontroleur zuivelfabriek en Janssen Huberta C., 30 jr, beiden te Venray. GETROUWD: vd. Beuken Louis L., 43 jr, landb. te Venlo en Bomm Johanna C. Fr., 40 jr, Venray. Keijzers Joseph A., 28 jr, bloemist, en Vermeulen Petronella J. M. E., 23 jr, beiden te Venray. Met grote vreugde en dankbaar? heid jegens God geven wij kennis van de geboorte van een zoon. Bij het H. Doopsel ontving hij de namen Henricus Gertrudis Maria Jozef. We noemen hem HARRY J. POELS M. POELS-KERSTEN Venray, 13 Sept. 1954 Grotestraat 23 om 3 uur n.m. U zult verbaasd staan over de grote keuze in alle soort gebak, bonbons, luxe dozen etc. Alles van de fijnste I kwaliteit Wij nodigen U bij deze uit onze zaak te komen bezichtigen. Banketbakkerij Kokerij Stationsstraat 1 Venray HOGERE RICHTPRIJS VOOR BACONVARKENS De 2maandelijkse herberekening van de kostprijs der slachtvarkens heeft een stijging te zien gegeven van 4 ct per kg. In overeenstemming hiermee heeft de minister bepaald, dat met in gang van 12 Sept. de richtprijs voor de baconvarkens, 2e kwaliteit dienovereenkomstig zal worden ver hoogd en dan f 2.42 per kg. koud geslacht gewicht zal bedragen. Het bedrijfschap voor vee en vlees heeft besloten de overname prijs, welke reeds enige weken f 2.42 bedroeg, ongewijzigd te laten zodat met ingang van 13 Sept. voorshands geen toeslag uit het vleesfonds meer zal worden uitge keerd. Met vreugde en dankbaarheid jegens God geven wij kennis van de geboorte van een dochtertje en zusje BERNA Bij het H. Doopsel ontving zij de namen Bernadette Henriette Anna Maria. C. AKERBOOM T. AKERBOOM-GOUMANS Marijke, Oda, Jeanneke, Kees, Tineke. Venray, 14 Sept. 1954 Eindstr. 19a Tijdelijk St. Elisabethziekenhuis Voor de vele blijken van belang stelling bij de ziekte, het overlijden en de begrafenis van onze lieve moeder, behuwd- en grootmoeder, zuster en tante Theodora de Jong weduwe van H. Clephas, zeggen wij hartelijk dank, speciaal aan H.H. Geestelijken, Zuster v. h. Groene Kruis en Begrafenisonder neming Goumans. de nylon die U met vertrouwen koopt. Standaard 2.95,Wandelnylon 3.50, 3.95, 4.50, Fantasie 4.95, 3.95. Dubbele Nylon Noblesse speciaal voor de winter. GEVRAAGD net meisje 16-18 jaar voor 6 namiddagen per week, in klein gezin. Adres bureau dezer. Gevraagd voor direct bekwame of gevorderde schoenmakersknecht liefst bekend met aflapmachine. L. van Bommel, Vierlingsbeek, Telefoon 232. Gevraagd per 1 October net eerlijk meisje 1415 jaar, voor hulp i.d. huish. fam. Voestfen-Sijbers, Markt 11, Te koop 7 zware biggen L. Janssen, Peelweg 5, Ysselsteyn voor in de huiskouding, v. direct. G. Peeters, Pastoor Ruttenstraat 14, Tel. 664. Gevraagd voor direct J. Coenen, Hofstraat. Biedt zich aan boerenknecht 18 jaar Adres bureau van dit blad. Te koop best stamboek merrieveulen, oud 14 md., v. Nico van Melo, zeer beste volbloed vaars, 16 Oct. voldr. prod. m. 37353.69352 dg. 3869—3.72—287 d. A stal. Sterappelen geplukt 15 ct per kg Moesappelen 12 ct per kg Opgeven voor volgende week tel.669 H. Goumans, Stationsweg C 1 Te koop vaars 1 Oct. voldr. hand- en stoofperen M. Jenniskens, Leunen K 70 Te koop jonge pasgekalfde koe met veel melk G. J. Peeters, Lull C 50a. Te koop 6 zware biggen A. van Rijswijck, Merselo M 121a Te koop partij biggen J. Linders, Deurneseweg 12 Heide. Te koop z.g.a.n. haardkachel Kolkweg 10. Te koop partij biggen Wed. Stappers, Oostrum. Te koop partij biggen F. van Ooi, Veulen. Te koop Sterappels 5 ct per kilo P. Loenen, Leunen K 33. Te koop partij biggen H. vd Munckhof, Laagheidseweg pieb "iel Zondag jj. bij L. va(h Premie;! WegensL Kruijsen l Kantoonc inr u'ig Zondajg van t i Kosthaa voor heer,.00I Adres b{vaI voor moe^ biggen veiaa] M. MUY§ L fooi i SC Deen j HEIR Telefoon i Te koop beste biggen P. Wismans, Boshuizen B 32. Te koop partij biggen M. Rongen, Heide. nZttcï Bloedvi 5 Vlies Q. Gebraq;el 50 Alleen bi] Te koop partij biggen M. van Veghel, K 36 Leunen. Te koop kinderwagen en wiegje Adres bureau van dit blad. Te koop partij zware biggen L. Pouwels, Peelplan Zuid. TE KOOP 6 biggen H. Nabben, Oirlo E 54. Te koop dragende koe 4e kalf 24 Sept. voldragen, A stal. Wed. Th. Hendriks, Kleindorp Merselo M 111 Te koop jonge zeugen 15 w. dr. H. Custers, Boddebroek-Oirlo. Te koop wit fornuis i.g.st. W. de Weert, Puttenweg 14, Ysselsteyn Te koop appelen en inmaakperen M. Heesen, Leunen K 28a. Te koop 2 vaarzen a. telling 23 Sept. Th. Franssen, Maashees B 42. Astal Te koop moderne kinderwagen z.g.a.n Adres bureau van dit blad. Te koop 5 scheutelingen werkvrouw of werkmeisje gevraagd Smakterweg 44. GEVRAAGD die genegen is in zijn vrije uren boeken bij te werken. Brieven onder nr. 916 bureau van dit blad. KI*- 1 Lan'^ Hofstraat Iets nocor Bel 566, #ge fa. Th. P(&Z Lki «rk tfol Geen soklPPe Krimpt ui Alleen? vc wettig gedeponeerd Door zijn licht verteerbaarheid is Moutbrood mat Nemoutex 't aan gewezen voedsel voor KINDEREN, ZWAKKEN EN VOOR HEN DIE VEEL MOETEN PRESTEREN. MOUTBROOD met Nemoutex is prestatie-brood!

Peel en Maas | 1954 | | pagina 2