Bezoekt Circus 't Hoefke 90. Gras fi Nieuw programma O. en O. Misoogst in West-Duitsland Burgerlijke Stand Venray Standplaats Leunseweg, t.b.v. Franc. Missie _A}F lei ui 0|I Ver i Alle parochianen en alle bewoners van het Dekenaat mijn hartelijke dank en Gods zegen. Uw Deken-E. cJjerden BEKENDMAKING Burgemeester en Wethouders der gemeente Venray brengen hierbij ter kennis van belanghebbenden, dat kan worden overgegaan tot verkoop van enige kavels in de Vredepeel. Bij de verkoop wordt de verplich ting, opgelegd, dat binnen één jaar, nadat hel nodige bouwvolume voor een boerderij is toegekend, door de koper op de kavel een boerderij zal moeten worden gesticht. Zij, die voor aankoop van een kavel interesse hebben, gelieven zich vóór 10 September a.s. schrif telijk te wenden tot Burgemeester en Wethouders van Venray. BEKENDMAKING Burgemeester en Wethouders van Venray brengen ter openbare ken nis, dat door hen, ingevolge art. 12 onder a, der Winkelsluitingswet 1951, tijdens de Kermis te Oostrum voor dat kerkdorp algehele onthef fing is verleend van de bepalingen der Winkelsluitingswet 1951 en wel: op 12 September a.s. van 8 tot 24 uur en op 13, 14 en 15 Septem ber a.s. van 18 tot 24 uur. Venray, 1 September 1954. Jachtwet De Burgemeester van Venray brengt ter kennis, zulks ter wijzi ging en aanvulling van zijn bekend making van 13 Juli 1954, dat de jacht op alle soorten ganzen, behalve brandganzen, rotganzen en Canada ganzen, geopend is van 1 Oct. 1954 tot en met 31 Januari 1955 en, dat de jacht op meerkoeten in het gehele Rijk niet wordt geopend. Venray, 24 Augustus 1954. VOLKSCONCERT Het Volksconcert, dat door de fanfare St. Oda te Merselo zou worden gegeven op 5 September a.s. is uitgesteld tot een nader te bepalen datum. PATRONAAT Voorlopig nog begint het Patro naat Zondags om 5 uur. De jongens worden aangespoord morgen met de bedevaart naar Oostrum mee te gaan en zich aan te sluiten bij de andere jongens van 1317 jaar of bij de H. Familie. Vertrek Zon dagmorgen om half 10 vanaf de Grote Markt. Circus 't Iloefke Men verzoekt ons er nog eens de aandacht op te vestigen, dat de avond voorstelling van circus 't Iloefke, op Zaterdag, Zondag en Maandag 4, 5 en 6 Sept. a.s. be gint om acht uur. Matiné is Zon dagmiddag om half drie. Tijdens het Matiné hebben kin deren toegang tegen halve prijzen. Voorverkoop alléén aan de circus cassa op alle speeldagen van 111 uur en 'savonds van half 7 tot 8 uur. Voor het Matiné vanaf kwart vóór twee. Benoemingen Met ingang van 1 September werd de heer J. Verheugen, benoemd tot onderwijzer aan de St Joannes- school te Soerendonk, gemeente Maarheeze. Tot onderwijzer aan de Dr Poelsschool in Venray werd benoemd de heer L. Kronenberg te Venray. Tot onderwijzer aan de R.K. Lagere Jongens- en Meisjesschool te Castenray werd benoemd, de heer L. Rutten uit Venray. Aan de R.K. Lagere School te Ysselsteyn, werd benoemd, mej. A. Koonings uit Ysselsteyn. Als opvolger van de overleden kerkmeester G. Reintjes, werd in Leunen benomd de heer H. Weys Steeg. Bevordering Bij de gemeentepolitie te Venlo, werd tot Hoofdagent bevorderd onze vroegere dorpsgenoot de heer Lambert van Boven. Studiecentrum „Hoop" Bij studiecentrum „Hoop" zijnde lessen in Boekhouden deze week reeds begonnen. In de komende week volgen de andere vakken. Venray's Mannenkeor Vcnray's Mannenkoor mag op twee zeer geslaagde feestavonden terugzien, die deze vereniging onge twijfeld 'n meer gefundeerde finan ciële basis hebben bezorgd. Zaterdagavond was daar aller eerst de gelegenheid tot dansen. Zeer vele danslustigen hebben daar gebruik van gemaakt, het was er erg druk. Niet minder druk was het z.g. tuinfeest bezocht op Zondagavond. Hierbij kwam dan nog de speciale attractie „de bliksemloterij" waar aan menigeen een kansje waagde, en zodoende de kas nog eens extra spekte! Ernstige botsing Op het kruispunt Bongerdstraat Akker weg, kwam M. met zijn motor rijwiel in botsing met een autobus. M. moest met een zware hersen schudding naar 't ziekenhuis worden overgebracht.Het motorrijwiel werd zwaar, de autobus licht beschadigd. Dit is al het derde ongeluk binnen korte tijd op de anders zo stille weg, welke ingeschakeld moest worden voor het verkeer, dat we gens de wegverbetering geen ge bruik kan maken van de Maashese- weg. Zwaar weer boven Noord-Limburg Zaterdagmiddag brak in 't Peel- gebied rond Venray en Horst een kort maar zwaar noodweer los, waarbij een flinke partij water en hagel uit de hemel viel. Te Yssel steyn viel zware hagel, die veel schade toebracht aan de veldge wassen. Op verschillende plaatsen sloeg de bliksem op de electrische weide- afrasteringen, waarbij de schrik- draadklokken het moesten ontgel den. Bij de landbouwer Tonen te Ysselsteyn sloeg de bliksem in de boerderij. De gevel werd weg geslagen. Gelukkig ontstond hier geen brand. De landbouwer Emonds kreeg brand op zijn landerijen, waar de bliksem insloeg in de droge haver. Jubileumtentoonstelling van het Ned. Stamboekvee in Den Bosch Bij het 80-jarig bestaan van het Ned. Rundveestamboek werd Don derdag in Den Bosch een grote veetentoonstelling gehouden, waar bij de volgende eigenaars uit Ven ray met hun vee bekroond werden: Melkgevende koeien geboren na 1 Maart en voor 1 Oct. 1950. Eerv. verm., Paula v. L. Philipsen, Venray. Melkgevende koeien, geboren na 1 Febr. en voor 1 Juni 1948. lc Rieka van H. YVillems, Venray. Drachtige koeien geb. na 1 Jan. 1949. 2b Doortje van J. Hendrikx, Venray. Melkgevende koeien geboren na 1 Febr. en voor 1 Sept. 1949. 2c Trui van H. v. Rijswijck, Venray. Stieren geb. na 1 Oct. 1948 en voor 1 Mei 1950. ld Mia's Paul van K.I. Coöp. Zuivelfabriek, Venray. Stieren geb. na 1 Mei 1952 en voor 1 Januari 1953. 2b Jana's Ro land van K.I. Coöp. Zuivelfabriek, Venray. Stieren geb. na 1 Jan. 1953. 2b Leida's Roland van K.I. Coöp. Zui velfabriek, Venray. Servio won wandeltocht Linker Maasoever Onder stralend zomerweer had Zondag de 25 km. lange wandel tocht plaats waaraan 200 wande laars deelnamen. Servio uit Venrav behaalde de le prijs, terwijl de groep Rode Kruis, Venray de 2e prijs verwierf. Begrafenis Jo Barents Maandagmorgen had in de Pa rochiekerk de begrafenis plaats van Jo Barents, die Vrijdag jl. in de Waddenzee bij Holwerd (Fr.) ver dronk. Het slachtoffer was de oudste zoon uit een gezin van 9 kinderen. In de loop van Zondag werd het stoffelijk overschot naar hier overgebracht. Schietwedstrijden te Geijsteren Op de Zondag te Geijsteren ge houden schietwedstrijden werden de volgende personele prijzen be haald 2. G. Rooyakkers, Venray; 3 J. Maassen, Venray, 5 J. Klaassen, Venray en 6 A. Evers, Venray. Vredepeel-werken niet gereed in 1954 De grote ontginningswerken in de Vredepeel komen in 1954 niet klaar. Nog bijna 100 ha moeten ontgonnen worden, en daar de Meerselse Peel eerst afgewerkt dient te worden, zal het werk in de Vredepeel dit jaar niet klaar komen. Wel is men bezig met de bouw van de eerste boerderijen in de Vredepeel. Rijkspostspaarbank Aan het postkantoor te Venrav en het daaronder behorende ambts gebied werd gedurende de maand Augustus ingelegd f 62.400.81, terug betaald f 50.995.01. Varkenspest Bij een landbouwer alhier, is varkenspest uitgebroken. Een acht tal dieren zijn hieraan bezweken. Ook heerst op verscheidene plaat sen de vlekziekte onder de varkens. 25-jarig ambtsjubileum Zoals wij reeds meldden zullen Zondag 5 Sept.mej. Esser en de heer Vissers, hun zilveren ambtsjubileum herdenken. Er is nu een feestpro gramma opgesteld, waaraan o.a. de Leunse fanfare haar medewerking verleend. Na de hoogmis worden de beide jubilarissen in de zaal (Bondsge- bouw) gehuldigd namens school kinderen en oud-leerlingen. 's Middags om half 4 wordt de heer Vissers nogmaals gehuldigd als technisch adviseur van de diverse verenigingen van Leunen. Ook dit gebeurt in de zaal. Voor alle be langstellenden is gelegenheid tot feliciteren. D.O.-bibliotheek Volgende week 11 Sept. heropent de gezinsbibliotheek van de Derde Orde. Gouden tank in Ysselsteyn Onder de overgebleven zakjes van de Thuisfrontloterij bevond zich in Ysselsteyn een gouden tank, die dus winnaar is van een van de grote hoofdprijzen dezer loterij. Aange zien het Thuisfront-comité de over gebleven zakjes voor eigen rekening had overgenomen, kan deze afdeling voorlopig tegen een stootje. Gesneuvelde Duitsers naar Ysselsteyn Een detachement van het 166ste Intendance Werktroepencompagnie ter sterkte van 1 officier, 2 onder officieren en 20 man is thans bezig met het opgraven van gesneuvelde Duitsers op het R.K. Kerkhof aan de Kapel in het Zand bij Roermond. Het betreft hier ongeveer 160 Duitsers, die daar in de omgeving zijn gevallen en thans worden over gebracht naar het oorlogskerkhof te Ysselsteyn. De 166ste Intendance Werk troepencompagnie is in geheel Nederland bezig met het opgraven van gesneuvelde Duitsers, zodat straks alle Duitsers die in Neder land zijn gevallen, begraven zullen zijn op het massale oorlogskerkhof te Ysselsteyn. Ivrepeergevallen opgelost De krepeergevallen in Peelplan- Zuid, zijn bijna geheel opgelost. De landbouwers die hier jaren in kippenhokken en hutten hebben gewoond, zijn thans in het bezit gekomen van een prachtige, mo derne boerderij. Trokken vorige week reeds de eerste bewoners naar hun nieuw huis, deze week zullen nog verschil lende landbouwers hun boerderij kunnen betrekken. De komende winter zal voor deze Peelboeren heel anders zijn dan menige voorgaande. Terug uit Canada A.s. Maandag zal de 65-jarige Hubers te Ysselsteyn, na een reis van enige maanden naar zijn kin deren in Canada terugkeren naar Nederland. Kind brak been Het twee-jarig meisje van P., brak bij het spel een been. De kleine werd op doktersadvies overgebracht naar het ziekenhuis. Jongen gewond door zelfbinder Tijdens het maaien van haver kwam de 13-jarige zoon van de landbouwer H. te Oostrum met zijn hand tussen een zelfbinder. De jongen liep hierbij zo ernstige ver wondingen op, dat hij naar het ziekenhuis moest worden overge bracht. Feest op het Veulen Zondag zal het dan voor de eerste maal kermis zijn op het Veu len. En aangezien de Boerenker mis altijd een groot succes is ge weest, zal ook deze kermis zeer zeker slagen, al ligt die op een ander plan. En dan zal Zondag 19 Septem ber andermaal de vlag in top gaan als Rector Verbugt zijn 12Vi jarig priesterfeest viert. Hoewel de jubi laris geen feestelijkheden wenst, zal die dag toch niet ongemerkt voorbij gaan. Bromfietser verongelukt Toen de de heer P.V. uit de Rips, met zijn bromfiets langs 't Defensie kanaal reed, sprong plotseling de voorband van zijn brommer. V. raakte de macht over het stuur kwijt en kwam hierdoor ernstig te vallen. Hij moest met zware hersen schudding naar het ziekenhuis wor den overgebracht. Langzaam maar zeker gaat de zomer verdwijnen en komt de winter in zicht. En daarom heeft het Be stuur van O. en O. het programma voorhetseizoen 1954-1955opgemaakt Op advies van vele leden is het program op dezelfde wijze samen gesteld als het vorig jaar. Er wor den n.l. vijf zgn. „grote" avonden gegeven met toevoeging van een extra-avond voor een piano-recital. Het programma luidt als volgt: 5 October wordt gestart met een uitvoering van het Maastrichts Stedelijk Orkest. In November komt de toneelgroep Phoenix, een beroepsgezelschap uit Den Haag met de Voe'balpool, een familie-blijspel, datrejds 185 succes volle uitvoeringen achter de rug heeft. In December geven de Jonge Spelers, een semi-beroepsgezel- schap o.l.v. de kundige Jaques Snoek een der meest geslaagde stukken van na de oorlog „Er komt een vriend vanavond", een verzet stuk, waarin vrijheid en onderdruk king tegenover elkaar staan en waarin wordt aangetoond hoeveel leed er is geleden om de vrijheid te behouden. Het geeft ons tevens een beeld van opofferingsgezind heid van de ondergrondse werkers in alle landen. Het stuk speelt zich af in een krankzinnigengesticht, waarin de ondergrondse werkers een schuil plaats hebben en waarbij de Gestapo bij haar onderzoek op alle mogelijke moeilijkheden stuit. In Januari zal de Toneelvereni ging, een beroepsgezelschap uit Amsterdam o.l.v. A. Defresne een stuk brengen van detective-schrijf ster Agatha Christi, dat natuurlijk een moordzaak behandelt. Begin Februari zien we het in Venray reeds bekende toneelgezel schap Puck, dat het „Wederzijdse Huwelijksbedrog" brengt van Pieter Langendijk. De reeds gebrachte avonden zijn aanbeveling genoeg voor dit gezelschap. In de Vasten zal dhr. P. Driessen, eveneens geen onbekende voor O. en O. een een piano-recital geven met muziek van Beethoven, Schu bert, Debussy en de Falla. Daarnaast staat op het program ma verder nog een kindermatiné door Puck met het stuk „Hoe Jan Klaassen zijn Katrijntje keeg". Bovendien wordt nog een popu laire avond in het vooruitzicht ge steld. Het zal iedereen duidelijk zijn, dat dit programma alleen kans van slagen heeft, indien genoeg leden zich opgeven. Over enkele dagen begint de le den-actie en O. en O. vertrouwt op aller medewerking. Inlichtingen zijn steeds verkrijgbaar bij de secr. van O. en O., Drs. E. van Haaren, Kempweg 25, tel. 766 en bij het bureau van dit blad, waar ook nieuwe leden zich kunnen opgeven. Ruzie Een schipper uit de Haven van Wanssum en diens knecht waren Maandag naar de kermis in Well geweest, maar kregen op de terug weg ruzie. Toen werd door de schipper op de nieuwe Koninginnebrug het mes getrokken en de 22-jarige knecht werd op zodanige wijze verwond, dat over de hele weg bloedsporen te vinden waren en hij uiteindelijk in Wanssum in elkaar zakte. De ijlings ontboden Dr Heys uit Meer- lo liet de zwaar getroffene over brengen naar het Ziekenhuis in Venray. De schipper W. werd door de Rijkspolitie in verzekerde be waring gesteld. Nieuwe oeververbiuding over de Maas bij Well Generaal Gale opende „Koninginnenbrug" De door de Engelse en Neder landse genie gebouwde baileybrug over de Maas bij Well is gisteren (3 September) officieel geopend door generaal Sir Richard N. Gale, opperbevelhebber van het Britse Rijnleger. Deze brug, welke van belang is voor de ontsluiting van de Limburgse noodgebieden, wordt genoemd „Koninginnenbrug" Queens' Bridge naar de vorstin nen van de beide landen, welke bij de bouw betrokken waren: Enge land en Nederland. De nieuwe oeververbinding is het resultaat van een hechte en effi ciënte samenwerking tussen Engelse en Nederlandse militairen van alle rang en stand. Daarbij kon een zeer nuttig gebruik worden ge maakt van opgeslagen bailey- materieel afkomstig uit de tweede wereldoorlog, waarmee de Engelse en Nederlandse genisten vele maanden practisch hebben kunnen werken en dat thans nu de brug gereed is ook een economisch rendement gaat afwerpen, ten bate van het in de oorlogsjaren 1944 1945 zo deerlijk geteisterde Lim burgse land. Ingevolge ministeriële beschik king, is met ingang van 3 Sept. jl. de brug over de Maas bij Well de bestemming van openbare weg gegeven. Het is alle ongemotoriseerde wagens, alsmede rij- en trekdieren en vee verboden gebruik te maken van deze brug en haar toegangs wegen vóór 6 uur en na 22 uur. De aandacht der weggebruikers wordt gevraagd voor de diverse verkeersborden welke thans daar, en op parallelwegen geplaatst zijn. Zee eiste vier slachtoffers De Noordzee was Woensdag der mate gevaarlijk, dat veel baadsters en baders in nood raakten door onbekendheid met de zee. Enkele malen moest de reddingsbrigade in actie komen, doch deze kon toch niet verhinderen, dat twee jongens en twee meisjes verdronken. Voortdurende daling koffie- en cacaoprijzen De enige tijd geleden ingetreden prijs-daling op de wereldmarkten voor koffie en cacao houdt nog steeds aan. Op de markten te New York en Londen zijn de prijzen in de laatste 20 dagen met ongeveer 15 20 pet gedaald. Twee mijnwerkers gedood In een pijler op de 274 meter ver dieping van de mijn Laura te Eijgelshoven zijn gisteren de hou wer F. B. uit Kerkrade en de sleper M. R. uit Venlo onder vallend ge steente bedolven. De beide mannen overleden ter plaatse. Houwer B. was 42 jaar oud, ge huwd en vader van twee minder jarige kinderen. De 22-jarige sleper R. was ongehuwd en woonde in liet gezellenhuis te Eijgelshoven. Vroegtijdig ontdekken van kanker mogelijk? Er is een electronisch apparaat geconstrueerd, aldus meldt de me dische Nieuwsdienst te New-York, dat het misschien mogelijk zal ma ken tot massaal onderzoek voor het vroegtijdig ontdekken van kan keraandoeningen over te gaan, zoals dat ook reeds met behulp van de Röntgenstralen ten aanzien van tbc geschiedt. Het Amerikaanse Kankergenoot schap heeft dertigduizend dollar toegewezen ter ontwikkeling van het apparaat, de cytoanalisator, voor practisch gebruik. Het appa raat zou uitstrijksels van kanker bevattend weefsel automatisch en snel van normaal weefsel onder scheiden. De werking van het appa raat berust op het feit, dat bij aan wezigheid van kanker zekere delen van een cel verandering in grote en mate van lichtopneming onder gaan. Ernstige verliezen door aclit weken regenweer West-Duitsland zal dit jaar een misoogst hebben. Volgens schattin gen van landbouwkringen is de oogst dit jaar slechter dan gedu rende zeven jaar het geval was. De oogstverliezen, die door acht weken regenweer zijn veroorzaakt, bedragen volgens voorzichtige ra mingen ongeveer 30 pet. De regens hebben het oogsten van het graan vertraag en tegelijk de kwaliteit van de producten aanzienlijk doen dalen. Behalve in enkele streken was Donderdag jl. in geheel West-Duits land nog ongeveer 70 pet van de broodgraanoogst niet gemaaid of wegens zijn natte toestand nog niet binnengehaald. Normaal begint men in West-Duitsland midden Juli met het oogsten van het graan. Alleen reeds in Sleeswijk-Holstein wordt de schade aan de graanoogst geraamd op ruim 100 millioen mark, terwijl de schade, die de oogsten van beetwortelen aard appelen, groenten en andere ge wassen door het slechte weer hebben geleden, nog niet is te overzien. De tweede, hooioogst is in uit gestrekte gebieden vernietigd. In vele streken in liet Noordelijke Rijnland en Westfalen is de oogst van broodgraan naar verwachting de helft kleiner dan in normale jaren. In de Evangelische kerken in Sleeswijk-Holstein zullen Zondag gebedsdiensten voor de oogst wor den gehouden. In Beieren, dat ook nog van overstromingen te lijden heeft gehad, worden de oogstver liezen geschat op 100.000 ton brood graan en 270.000 ton voedergraan. Het Westduitse ministerie van voedselvoorziening heeft reeds maatregelen genomen, welke de invoer van levensmiddelen op hoger niveau moeten brengen. Inmiddeis zijn ook reeds besprekingen begon nen over de wijze waarop de boeren hulp kan worden verleend. Ver wacht wordt dat de boeren voor namelijk door het geven van belas tingfaciliteiten tegemoet gekomen zullen worden. Prijsverhogingen, bijv.'voor broodgraan, worden i.v.m. de hieruit voortvloeiende gevolgen ongewenst geacht. S.V.V.-nieuws We staan, weer aan het begin van de nieuwe competitie. Nieuwe na men, nieuwe clubs. Onwennig, maar vol vertrouwen staan we aan het begin van het tweede-klasserschap. Nu Zondag beginnen de wed strijden meteen thuiswedstrijd tegen Valkenswaard. Wil men in de run ning blijven -dan is nodig, dat men van het begin af aan de puntjes op de i zet en blijft werken van het begin tot het einde. Dan krijgen we de nodige ervaring en tonen we metterdaad onze plaats waard te zijn. We wensen de spelers veel succes. Leden moeten zo spoedig mo gelijk hun lidmaatschapskaart af halen. Koningin komt naar Venray In de eerste week van October zal H.M. de Koningin vermoedelijk een bezoek aan Venray brengen. Naar verluidt zou de KAB in sa menwerking met Venrays midden^ stand, bij deze gelegenheid enkele nieuwe woningen als model willen inrichten, teneinde de bevolking 'n beeld te geven van wat kan wor den bereikt wanneer men met een gewoon arbeiderssalaris zulk een huis gaat bewonen. H.M. de Koningin zal dan ook in deze model-woningen worden rond geleid. van 27 Aug. t.m. 2 Sept. 1954 GEBOREN: Custers, Francisca G.G. Kruisstr.13 Peters, Antonetta A.G.M. Timmermansweg 30 Volleberg, Cornelis Th.A. Merselo Smits, Peter H.H.Wilhelminastr. 36 Litjens, Peter G.M. Leunen K 20 Arts. Johanna C.M. Groenewoldsepad 1 Janssen, Maria H.W. OverbroekH3 Verheijen, Johannes L.C. Oostrum Raatsland,TheodorusF.M. Oostrum OVERLEDEN: Peters, Helena, echtgenote van Goumans, Hendrikus, 54 jaren, Sta tionsweg C 1 Jacobs, Godefridusechtg. van Jans W.C., weduwnaar van v.d. Heuvel P., 72 jaren, Smakterweg 28 GETROUWD: Verschuuren, Hubertus J., 25 jr, vertegenw. pluimveeteelt, te Roese- lare (B.) en Janssen, Elisabeth M., 26 jr, Venray Jacobs, Antonius H., 34 jr, grond werker en Janssen Maria P., 25 jr, beiden te Venray Hendrix, Hendrikus J., 34 jr, ge meentearbeider, en S winkels, Anna M., 36 jr, beiden te Venray Smits Johannes, 27 jarefi; mach. houtbewerker te Gemert en Swin- kels Josephina, 24 jaren, coupeuse te Venray. Gommans Jacobus, 27 jaren, brie venbesteller te Heerlen en Man- ders Nelly, 29 jaren, te Venray. Stroeken Godefridus, 41 jaren, schoenhandelaar te Tegelen en Gou mans Petronella, 34 jaren, huish.- lerares te Venray. ONDERTROUWD: van den Beuken Louis, 43 jaren, landbouwer te Venlo en Bomm Johanna, 40 jaren, te Venray. Kusters Peter, 33 jaren, transp.- arbeider en Loonen Maria, 33 jr., beiden te Venray. Daniels Wilhelmus, 27 jaren, op perman en Rongen Hendrika, 24 jaren, dienstbode, beiden te Venray. Riswick Jacobus, 28 jaren, mijn werker te Horst en Drabbels Theo dora, 25 jaren, te Venray. Keijzers, Joseph A., 28 jr, bloemist en Vermeulen, Petronella, J.M.E., 23 jr, beiden te Venray Zaterdag, Zondag en Maandag telkens 8 uur. Zondagmiddag Matiné zien j^S der ,l sabeÖu behu?r. behu^. t Wj; tge he|u in3n ']en i d 1 d e 1 r< VenS{ we De plly door Zatergp ?e Pke te Vea«, Static c Op Zr 4 lieve 0' N\ Hi hun 25üw ren. D he sparen w bare k, Veltu». Op Z. 1] onze lifler Gtfu Johar-iii hun 40-jcb denkenod sparen,^: bare kien Venrgst Voor èn van ding, overlijd onze g e behuwcyoc C"JS betuigenzc Leunen, 19 Op l:en geliefde? Cn- hun 25jwe Dat zing de wensid Venrcjev Dagad. 2 Engel. ir De Icoo] ginnen op Dinsdags c Gym-zaaet Nog ni kunnen nm io S1 pl.m. 3«r gevraagS d Brieve n dit blad GEVCl tt r '.b.a.t.bien fit*! B sdjt. ;a\ded •aj Woensd?! Opga^ed In voor v. blijveJ&n Verhe* i Leunen VERLt zilverefhe tegen t* bij Slagbel

Peel en Maas | 1954 | | pagina 2