Huldiging van S.V.V. Mooie Vrouwen- ORGELHOEKJE! naar Automatiek Gonmans Wollen Dekens wasserij Sportdag Jonge Boeren HYPOTHEKEN Bnrgcrlgke Stand Venray ADVERTENTIËN li. Odenhoven-Swinkels Ter Gemeentesecretarie Hondensport Nation, wedstrijd 2 serveersters nette jongens. en al nw artikelen voor kantoor andere lekkernijen krijgen kan. Dat een en ander keurig verzorgd is, daarvoor staat deze model-sla gerij borg, terwijl het publiek in de afgelopen week wel blijk gegeven heeft, deze nieuwigheid naar waar de te weten schatten. Verantwoording: Vorig bedrag f 18231.62 Bruidspaar M.J. 24, Sportvrienden Venray-Budel 13,50 Eerste prijs Orgel-Rally2,50 Totaal f 18271.62 Bouwt allen mee aan Uw Orgel Gironummer 576604 Orgelfonds Venray Handboogsport Bij de Zondag gehouden wedstrijd, om de koningstitel, op de doelen van „Diana", wist een der oudste schutters n.l. G. Aarts deze titel te behalen. Na afloop van de circusvoorstel ling voor een warm of koud hapje Kerkpad 3 Benoeming. De heer M. Hendriks, Veulen, is benoemd tot onderwijzer aan de St Gerardusschool te Helmond. II. Familie Zondag 11 Julia.s. gaat de aarts broederschap der H. Familie ter bedevaart naar O.L.Vrouw te Oos trum. Wij vertrekken kwart voor 8 vanaf de grote markt. Wij vertrouwen, dat alle leden'en ook de jeugdafdeling aan deze bede tocht zullen deelnemen. Denkt eraan! PATRONAAT Er is een betere oplossing gevon den voor het Zondagse patronaat. Voorlopig komt groep 1 om 5 uur, groep 2 om half 7 en groep 3 om 8 uur. De jongens moeten zich morgen maar eens uitspreken of ze er iets voor voelen om in Augustus met de fiets naar Kevelaer te gaan en of ze in de kermisweek uitstapjes willen maken. Dus allen komen, dan kunnen er plannen gemaakt worden. Bij S toomwasserij De Peelparel werd een speciale machine opge steld voor het wassen van wollen dekens. (Adv.) Nat. Katholiek Thuisfront De dienstplichtigen lopen in de militaire dienst veel grotere geva ren dan zij thuis liepen. De soldaten moeten zo stevig in hun schoenen staan, dat zij niet met ieder meisje meelopen, maar het sexuele leven 66k uit het oogpunt van hun gods dienst bezien. De zielzorg tijdens de militaire dienst is daarom van zeer grote invloed op het toekomstige huwe lijk van de soldaat en op zijn latere huwelijksleven. Deze zielzorg wordt mogelijk ge maakt door Nationaal Katholiek Thuisfront. Dit haalt geld bijeen o.a. om nieuwe militaire tehuizen voor de katholieken te kunnen bouwen en om het mooie weekblad voor militairen „Salvo" te kunnen verspreiden. Voor toekomstige militairen kost een persoonlijk abonnement op dit blad slechts f 2.50 per jaar. U kunt zich hiervoor opgeven en ook voor het lidmaatschap van het Thuisfront bij Mevr. A. Keijzers, Schoolstr. (Eeuwige Lente) en bij Mevr. Oudenhoven, Hoenderstr. 31. Herwonnen Levenskracht Zondag houdt Herwonnen Levens kracht, deze prachtige instelling der KAB, haar jaarlijkse speldjesdag. Mede door Uw offer wordt het bekende sanatorium Berg en Bosch In Bilthoven in stand gehouden, waar meer dan 15.000 patiënten verpleegd werden. Tussen 1945 en nu werd meer dan 4 millioen gulden aan hulp uit gegeven, terwijl ook de rheuma- bestrijding de volle aandacht heeft. Reeds f 100.000 werd hieraan be steed. Breng ook Uw offer om de lijdende mensheid te helpen. Zelfs in de oudste geschiedenisbronnen treft men voortdurend aanwijzin gen, dat wijn ter versterking aan zieken en herstellenden werd aan geboden. De faam van de wijn is zo oud als de wereld. Meer dan 40 jaren brengen wij de bekende PLEEGZUSTER BLOEDWIJN in de ^handel, waaruit duizenden kracht en energie putten. Waardevolle opbouwstoffen zijn aan een heerlijke wijn toegevoegd. Voor zieken en herstellenden een belangrijke factor in het genezings proces. Voor ouden van dagen net dat opkikkertje dat ze nodig hebben. PleegzusterBloedwijn I werkt sterk bloedvor- I mend en zenuwverster kend. In het jachtige tempo van vandaag ook voor U een bron van extra energie. Vraagt vandaag nog aan Uw apo theek of drogist zo'n fles vol le venskracht. (Ingez. med.) Bekendmaking Burgemeester en Wethouders der gemeente Venray, brengen ter open bare kennis, dat door de raad der gemeente in zijn vergadering van heden medewerking is verleend aan het R.K. Parochiaal Kerkbestuur van St Petrus Banden het bestuur uitoefenende over de R.K. St Petrus Banden school alhier, voor de ver vanging van de bestaande gasver- warmingsketel in bedoelde school door een ketel ingericht voor het stoken van olie en geschikt voor cokes, voor het treffen van voor zieningen in de kelderruimte en voor het aanbrengen van een wijzi ging in de bestaande verwarmings installatie. Venray. 29 Juni 1954. HINDERWET. Burgemeester en Wethouders van Venray brengen ter openbare ken nis, dat ter gemeentesecretarie van Venray ter inzage ligt een verzoek met bijlagen van L. J. van Haren, wonende te Venray, Grotestraat 2, om vergunning tot het uitoefenen van een garagebedrijf en herstel plaats, op het perceel kadastraal bekend gemeente Venray. Sectie C nummer 6793. Gedurende tien dagen na de dag- tekening van deze bekendmaking bestaat voor eenieder de gelegen heid schriftelijk bezwaren tegen het verlenen der vergunning bij het gemeentebestuur in te brengen. Bovendien zal op Woensdag 28 Juli 1954 des namiddags 3 uur in het gemeentehuis van Venray een openbare zitting worden gehouden, waarin mondeling bezwaren tegen de inwilliging van het verzoek kunnen worden ingebracht. Eenieder kan ter secretarie ken nis nemen van de ter zake ingeko men bescheiden. Venray, 7 Juli 1954. Burgemeester en Wethouders vnd. A.H.M. JANSSEN H. VORST, secretaris Bij kersenplukken uit de boom gevallen Bij 't kersenplukken viel de^bijna 73-jarige Karei Wijnhoven, die werk zaam was in de boomgaard van de heer Thielen aan de Langstraat, uit de boom en liep hierbij een zware hersenschudding op met in wendige verwondingen. In zorgwekkende toestand werd hij naar het ziekenhuis overgebracht. Dansen in de zevende hemel kun je alleen in PRINSENHOF Uitslag prijsvraag „Piëlhaas" le Prijs J. In de Rijp, School straat 2A; 2e prijs Mia Janssen, Langeweg 44. Brand op 12 Juli Er zal op Maandag a.s. prompt om 8 uur op de Markt in een der huizen een fikse brand ontstaan. Er zullen brandbommen liggen en in het bedreigde pand zullen slachtoffers vallen met de vleet. Dan zal het de taak zijn van de brandweer om die brand niet alleen zo spoedig en zo goed mogelijk te blussen, maar tevens te zorgen voor het redden der gewonden. Voor het transport uit het bran dend perceel zal de opruimings- en reddingsdienst ingeschakeld worden, terwijl het geneeskundig team voor eerste hulp zal zorgen. Dit alles in het kader van een grote oefening van Bescherming Burgerbevolking, waarvan de leden hier een proef afleggen van hun kunnen. Deze oefening is voor een ieder toegankelijk en men vertrouwt, dat het Venrays publiek zeker de nodige aandacht hieraan zal schen ken, gezien het belang van een dergelijke oefening. Rogge in de Peel. Voor het kopen van rogge op stam in Vredepeel en Meerselse peel hebben zich verschillende lief hebbers opgegeven. Voor de massa kwamen de volgende cijfers uit de bus: Fouragehandel Ysselsteyn per ha f 572.50 Lamers, Malden per ha f 521. Weijs-Poels-van Schijndel en van Soest, Venray per ha f 453. Geurts, Sevenum p. ha f 581. S trohulzenfabr. Venray-Deurne- Asten per ha f 585. Aan deze laatste inschrijvers is de gehele opbrengst gegund voor f 80.200.—. Ook voor afzonderlijke percelen bestond veel belangstelling. De prij zen varieerden hier van f 460. tot f 650.per ha. Geslaagd.' Te Arnhem slaagde voor bouw kundig opzichter ^de heer Gerard Martens te Leunen. Nieuw College van Ged. Staten Woensdagmorgen hebben Provin ciale Staten van Limburg de leden verkozen van het College van Gedeputeerde Staten. Herkozen werden de heren Jos. H. Maenen Heerlen, Mr. Ch.JJ. H. I. Paulussen Maastricht, W. J. Derks Heijthuizen, Mr. R. G. A. Höppener Roermond en Th. Peters Oirlo. In de vacature-Bux, die niet in Prov. Staten terugkeerde, werd ge kozen de heer Drs. P. J. C. Lebens Buchten-Born, tot heden secretaris van het Districtsarbeidsbureau in de provincie Limburg te Maastricht. MELK DUURDER, MARGARINE GOEDKOPER Naar het ministerie van Land bouw, officieel mededeelt zal de sub sidie op de consumptiemelk, die thans nog meer dan vier cent per liter bedraagt (f 4,18 per 100 liter) inderdaad tot 3 cent per liter wor den verminderd en wel met ingang van 25 Juli a.s. In overeenstemming met het sub sidiebeleid van de laatste jaren kunnen daardoor de uitgaven voor de subsidie op consumptiemelk wor den verminderd. De prijs van de melk voor de consument zal in het gehele land 1 cent per liter stijgen. Daartegenover staat, dat maat regelen worden genomen om de margarinefabrikanten in staat te stellen, de prijs van de margarine voor de consument belangrijk te verlagen met ingang van 11 Juli a.s. Deze verlaging zal voor verschil lende merken van margarine on geveer 20 cent per kg bedragen. Deze prijsverlaging, aldus het ministerie, compenseert niet alleen de gevolgen voor het huishoud budget van de prijsverhoging van de melk door verlaging van de subsidie, zij vangt ook op de stijging van de melkprijs met 1 cent per liter in Juni j.l. in het westen van het land. De groot- en kleinhandel in mar garine zullen, zoals in dergelijke gevallen gebruikelijk, een tegemoet koming ontvangen, zodat de prijs aanpassing in de margarine ge makkelijk kan verlopen. NIEUWE POLITIEWET INGEDIEND. Bij de Tweede Kamer is een ont werp Politiewet ingediend, die een einde zal moeten maken aan het sinds jaren bestaande politievraag- stuk. Voortaan zullen rijks- en ge meentepolitie blijven fungeren. In de gemeenten, waar dat ver antwoord is, zal gemeentepolitie blijven fungeren. Dat komt hierop neer, dat bijna alle gemeenten, die thans gemeentepolitie hebben, deze zullen behouden. In de overige ge meenten valt de politietaak toe aan de rijkspolitie. De verantwoordelijkheid voor de handhaving der openbare orde blijft berusten bij de burgemeester. Bij de organisatie en het beheer van de gemeentepolitie wordt in vloed toegekend aan de Justitie, voor zover het werkzaamheden voor recherche betreft en het toezicht op vreemdelingen. Ter bepaling van de plaatsen, waar gemeente- en rijkspolitie zal komen, zijn de gemeenten ingedeeld in drie groepen. In 50 gemeenten met meer dan 25.000 inwoners treedt gemeente politie op. Onder de bijna 900 ge meenten met minder dan 15.000 inwoners voorziet het wetsontwerp voor 23 gemeenten gemeentepoli tie. In de overige gemeenten komt rijkspolitie. Van de 60 gemeenten van 15000 tot 25.000 inwoners heb ben er 14 rijkspolitie en 46 gemeen tepolitie. Dit komt hierop neer, dat, be-- halve in enkele plaatsen in het Westen des lands de bestaande toestand vrijwel overal gehandhaafd blijft. 64 nieuwe leden mocht de Mid denstand boeken met de grote actie U. En om deze mensen eens kennis te laten maken met hun medeleden, werd een vergadering der Midden stand bijeengeroepen, die in zoverre resultaat had, dat de nieuwe leden er bijna allemaal waren, maar de oude zoals gewoonlijk bijna allemaal verstek hadden laten gaan. Het eerste doel, de kennismaking, is dus mislukt. Verder was als spreker van deze avond aangekondigd het Tweede Kamerlid Hooy, uit Haarlem, maar aangezien deze juist in het debat zat, betreffende de Omzetbelasting, moest ook deze spreker verstek laten gaan. In zijn plaats was het de heer Perquin, perschef van de N.R.K.M., die sprak over de sociale maatregelen, als kinderbijslag en pensioen. Deze spreker wist zijn toehoor ders duidelijk te maken, dat men bij middenstandspolitiek twee dingen goed moet onderscheiden. Dat is op de eerste plaats de zorg voor het economisch welzijn, de zgn. midden standspolitiek, en op de tweede plaats de zorg voor het sociale welzijn. En dit laatste is niet speci fiek iets van de middenstand maar geldt voor iedere inwoner van Nederland. Voor het economisch welzijn zag hij ook voor de middenstand guns tige perspectieven, daar de katho lieke politiek langzaam maarzeker staatsbemoeienis op velerlei terrein wist terug te dringen en b.v. op fiscaal terrein belangrijke winsten wist te halen. Diepgaand werden de nieuwe so ciale bepalingen inzake kinderbijslag en pensioen besproken. Tenslotte wees deze spreker op de reacties op het Bisschoppelijk mandament, dat men van zekere zijden als een politiek pamflet be schouwt, maar dat bij nuchtere overweging de juiste lijn laat zien, die bij alle maatregelen getroffen moet worden: de maatschappij kerstenen. Te Venray had de grote sportdag plaats van de Jonge Boeren uit Horst en Venray. Merselo, dat 2 jaren in het bezit was van de wis selbeker, geschonken door de zuivel fabriek Venray, moest deze afstaan aan de afd. Leunen. De uitslag van de wedstrijden was als volgt: Gymnastiek: Bonds- oefening en muziekoefening, 1 Leu nen, 2 Heide, 3 Merselo, 4 Melderslo, 5 Horst. Pyramidebouw en discipline: 1 Heide, 2 Leunen, 3 Merselo, 4 Horst en 5 Melderslo. Persoonlijke athletiek prestaties: 100 m loop. 1 P. van Osch Heide, 2 J. Vullinghs Melderslo, 3 J. Glelen Merselo, 4 Jan Claassens Leunen, 5 W. v.d. Pas Melderslo. 1500 m: 1 H. vd. Zanden Merselo, 2 Koks Horst, 3 Jan Michels Leunen, Bij gelegenheid van de promotie van het eerste elftal van SVV naar de 2e klas K.N.V.B. en het derde elftal naar de le klas, afd. Limburg van de K.N.V.B., heeft het Bestuur van SVV met medewerking van de huldigingscommissie, waarin alle buurtverenigingen, standsorganisa- saties en VVV zitting hebben, het volgende programma vastgesteld. Heden Zaterdag is de jaarlijkse recolectie, die gehouden wordt in de kapel van Huize Servatius en wordt gegeven door Rector Boymans. Om half 8 begint die voor de junioren, om 9 uur voor de senioren. Zondagmorgen is er om 7 uur een H. Mis in de kapel van Ser vatius waaronder algemene H. Com munie van alle leden der voetbalclub. Om kwart voor acht is eveneens in Huize Servatius een koffietafel voor alle werkende leden, dus ju nioren en senioren, waaronder Rec tor Boymans, nogmaals het woord zal voeren. In de namiddag om 1 uur begint dan in zaal Wilhelmina de receptie van le en 3e elftal, waar men zo wel particulieren als afgevaardig den van Venrayse verenigingen ver wacht. Verder worden er verwacht af gevaardigden van de KNVB, afd. Limburg. De Kring, 3e klassers en allen, waarmede SVV tot heden heeft mogen samenwerken. Om half drie komt daaraan een einde en gaat bestuur en eerste elftal, met de muziek voorop, via Schoolstraat, Henseniusplein en Grotestraat naar het Gemeentehuis, waar ze officieel zullen ontvangen worden door B. en W. in de Raad zaal. Bij deze ontvangst zal door de heer Burgemeester het huldeblijk van Venray's bevolking, namens het huldigingscomité aangeboden worden. De gebeurtenissen in de Raad zaal zullen via luidsprekers door de buiten wachtenden duidelijk te volgen zijn. Na afloop van de officiële ont vangst wordt dan, weer met de INGEZONDEN V er war mings-perikelen Het gedeelte „Verwarmings- perikelen" van Uw jongste Raads- verslag behoeft dringend enige rec tificatie en verdediging. Het Architecten-bureau, dat de Petrus Banden-school bouwde, no digde in Maart 1951, firma's uit Venray, Amersfoort, Venlo, Seve num, Eindhoven en Tegelen, tot het maken van een offerte voor een Hewa patent gas-verwarming (d.i. verschillende gaskachelsin de school Red.) in deze school. Daar dit soort verwarming een ge decentraliseerde warmtebron heeft, dus bij eventueel uitvallen, of duur der worden van de gasvoorziening niet op een andere vorm van stoken, hetzij cokes of olie, kon worden overgegaan, werd door ons ook een offerte gemaakt met een centrale gasketel. Er werd uitdrukkelijk ge vraagd om gas, door het feit, dat geen kelder met kolenopslagruimte ter beschikking was en olie t.t.t. veel te duur was. Door ons werd, in onze offerte een verbruik opgegeven van 25 a 30.000 m3 per seizoen. In Jhet afgelopen stookseizoen werd volgens officiële opgave van Limagas verbruikt: 23.870 m3, zijnde nog 1130 m3 beneden minimale raming. Dit wat betreft het gegeven ad vies van gebruik. Dat de gasprijs inmiddels gestegen is en de olie-prijs aanmerkelijk ge daald, werd door ons opgevangen door een centrale warmtebron te adviseren, met een ketel welke door de zeer coulante ketelleverancier teruggenomen wordt, (minus af schrijving) in ruil voor een olie ketel. Nogmaals kolenketel was niet mogelijk wegens gebrek aan kelder ruimte. Wat betreft de toiletten deze zijn vorstvrij gevraagd en aangeboden. Een hogere temperatuur is hier voor uit hygiënisch opzicht niet wenselijk. Betreffende het weigeren van Venrayse Installateurs op andere plaatsen, mogen't volgende dienen: Alleen door onze firma werd o.a. in concurrentie met een Venrayse Installateur in het eerste halfjaar 1954 offerte gemaakt buiten Venray: 4 x te Venlo, 2 x te Horst, 1 x te Zeeland, 1 x te Helden. Ons inziens is hiermede e.e.a. tot de juiste proporties terug gebracht. 'n TEGELSE INSTALLATEUR Gunstige voorwaar den. Vlotte afwikkeling. Ass.kantoor F. BERGMANS ZOON Leunseweg 25b Venray Tel. 677 4 P. v. Rijswijck Merselo, 5 J. van Hoof Merselo. Verspringen: 1 Jan Janssen Heide 2 Johan v. Meijel Heide, 3 J. Hoeij- makers Horst, 4 H. Arts Merselo, 5 P. Caspers, Horst. Hoogspringen: 1A. Beerkens Mel derslo, 2 J. vd. Zanden Merselo, 3 A. v. Osch Heide, 4 Willy Baltussen Leunen, 5 G. v. Kempen Leunen. Kogelstoten: 1 L. Weijs Horst, 2 H. Nellen Heide, 3 G. van Kempen Leunen, 4 Jan Claassens Leunen en 5 P. van Rijswijck. Algemeen af< delings klassement: 1 Merselo, 2 Horst, 3 Heide, 4 Leunen en 5 Mel derslo. Touwtrekken: 1 afd. Horst, 2 afd. Leunen en 3 afd. Merderslo. muziek voorop, getrokken naar de Oostsingel, via Hofstraat-Stations straat, waar om 4 uur de huldi gingswedstrijd begint tegen de Til- burgse 2de-klasser Sarto. Door de heer Burgemeester zal de aftrap geschieden. Na afloop van deze wedstrijd zullen de clubs een koffietafel worden aangeboden in het clublo kaal. En dan begint om 7 uur voor alle werkende leden de grote feest avond, in Zaal Wilhelmina, waarop ook de dames hartelijk welkom zijn. Daar zal de Boerenkapel voor de muzikale omlijsting zorgen, terwijl de conferencier van de Ven uit Helmond, de rest van de avond zal vullen. Dit is in het kort het program ma van deze feestdag, waarop men natuurlijk en terecht verwacht, dat geheel Venray zijn medeleven zal betonen, door van alle huizen de vlag te laten wapperen. Hedenavond Jeugd-H. Familie Morgen naar Oostrum Heden, Zaterdagavond, om kwart vóór acht precies is bijeenkomst van de Jeugd-H. Familie in de Parochiekerk. De jongens (van 14 tot 17 jaar) worden verzocht beter op te komen. Ook niet buiten te blijven hangen, maar dadelijk naar binnen te komen, dan zijn we zo klaar. Morgen gaan we met de mannen van de Grote H. Familie mee op bedevaart naar Oostrum. Vertrek om kwart voor acht vanaf de Grote Markt. Boterhammen mee nemen. van 2 t.m. 8 Juli 1954 GEBOREN: Pluk, Johannes M.P.M. Leunen K69 Stevens, Edmundus L.E. Oostrum Jenniskens, Gertruda L.J. Oirlo F 6a Thomassen, Jacobus J. Heuvelstr. 5 Meijers, Catharina M. Overbroek Peeters, Antonius J. Willemstraat 5 Beelen, Wilhelmus P.J. Vierl'beek Lamers, Maria J.Th. Hoenderstr. 22 Reintjes, Johannes L.E. Overbroek Janssen, Maria J.J. Buitenweg 2 Cox, Maria A.L. Ysselsteyn OVERLEDEN: Meers, Albertus J.P.L., 54 jaren, kloosterbroeder, Leunseweg 1 Fortuin, Josephus J., 85 jr, R.K. Priester, Leunseweg 1 Duijf, Petrus H.M 3 jr, Oirlo F 4 ONDERTROUWD: Franssen, Johan Chr., 25 jr, tim merman, Beekweg 20 en Clephas, Aldegonda P.J., 22 jr, Overl.weg 15 Verschuuren, Hubertus J., 25 jr, vertegenwoordiger Pluimveeteelt, Roeselare(België) en Janssen, Eli sabeth M., 26 jr, Ysselsteyn Siebers, Leonardus P.M., 25 jr, metselaar, Hoenderstr. 41 en Maas- sen, Elisabeth J.G., 22 jr, Merselo- seweg M 3a GETROUWD: Derks, Martinus A., 33 jr, land bouwer, Horst en Arts, Mechelina J.P.H., 24 jr, Venray Bouten, Henricus J., 26 jr, sein gever Staatsmijn, Geleenen Reintjes Maria W.J., 23 jr, Venray Jans-Beken, Hendrikus M., 30 jr, machine-bankwerker, en Kupers, Petronella C.A., 22 jr, beiden te Venray Wij geven met vreugde kennis van de geboorte van ons eerste dochtertje TRUDY G. DE LANGE-ODENHOVEN Peddingtonvri 51, London, Canada Heden overleed tot onze diepe droefheid, na lang durige ziekte, voorzien van de H. Sacramenten der stervenden, onze geliefde moeder, behuwd- moeder, grootmoeder en over grootmoeder Johanna Cleophas weduwe van Joh. Versteegen in de ouderdom van 80 jaar. Wij bevelen de ziel van de over ledene in Uw gebeden aan. Smakt: Wed. J. Versteegen-Kuipers en kinderen Veulen: G. Reintjes-Versteegen en kinderen Horst-America: W. Deckers-Versteegen en kinderen Oirlo H. Linders-Versteegen en kinderen Oirlo: M. Steeghs-Versteegen en kinderen Ysselsteyn: A. Verheijen-Versteegen en kinderen Venray: H. Versteegen-Moorrees Oirlo: P. Versteegen-Creemers en kinderen Broekhuizen: P. Kerstjens-Versteegen en kinderen Rijkevoort: M. Versteegen-Willems Oirlo: Fr. Versteegen-Lenssen en kinderen Oirlo, 7 Juli 1954. De plechtige lijkdienst, gevolgd door de begrafenis, heeft plaats Zaterdag 10 Juli om 10 uur in de Parochiekerk te Oirlo. Hartelijk dank aan allen, ook namens onze kinderen, voor de vele blijken van belangstelling, bij ons 40jarig huwelijksfeest on dervonden. Venray, Overloonseweg 4. van Venray wordt voor spoedige indiensttreding gevraagd een ambtenaar in de rang van schrijver (jaar wedde behoudens jeugdaftrek f 1622.- f |2352.-.) Voor benoeming komen uitslui tend in aanmerking mannelijke personen die in 1954 het einddi ploma Gymnasium, H.B.S. of ULO behalen. Gegadigden dienen zich zo spoe dig mogelijk, onder opgave van referenties, schriftelijk te wenden tot de Burgemeester. Persoonlijk bezoek uitsluitend na oproeping. Te koop Eerstelip c M. Voes1jen Biedt zich aan meisje 19 jaar voor d. en n. in burgergezin. Overloon C 274. Zondag 11 Juli aanvang half 10 van Hondendresseerclub „De Verdediger" Terrein M. van de Ven, Hagelweg. Foto Hoedemaekers Henseniusplein 6 GEVRAAGD net dagmeisje Mooren, Grotestraat 10. Wegens familieomstandigheden Dinsdag de gehele dag GESLOTEN GEURTS Stationsweg GEVRAAGD voor direct Hotel Deriet, Overloon. GEVRAAGD om met ijs te venten. Tevens te koop prima onderstel v. 3wieler met banden Rutten, bakkerij, Oostrum. TE KOOP toom biggen Willems. Nachtegaal. VERLOREN Zondag tussen Venray en Smakt rood ribfluweel kinderjasje Weijs, onderwijzer, Smakt.

Peel en Maas | 1954 | | pagina 2