Naar EBBERIN Kerkelijke Diensten. ADVERTENTIËN COOPMANS EBBERINK le H. Communie Joh. Claessens Prefect 1951 1|4 tonner Fordson Bestelwagen1950 Bazar P.Hendriks De spiegel zal het U vertellen Assurantiekantoor R.A.P. voor al nw verzekeringen Verkoop Pcelvelden Veen in Peelvelden 1. P. van Haren (DE VELTUNSEH 1 BEKKER 1 mee niet een gemeenplaats ver kondigd. Natuurlijk: geen twee mensen zijn precies aan elkaar gelijk en waar wij bij de emigratie met mensen te maken hebben, ligt het voor de hand, dat ook geen twee emigranten ooit precies naar instelling, gedrag, en emigratie ervaringen volkomen met elkaar overeen stemmen. Hierover kunnen wij het stil zwijgend met elkaar eens zijn. De verscheidenheid van karakters tus sen de mensen, die emigreren kan echter nóg zo groot zijn. de erva ringen die ,.Jan, Piet en Klaas" in den vreemde opdoen kunnen nóg zo uiteenlopen, toch zijn er heel globaal gezien twee grote groepen emigranten te onderscheid en. Er zijn dus emigranten én emi granten Slot volgt. van II tm 17 April PAROCHIEKERK VEN RAY Parochie-slagzin: Beter een goed voorbeeld dan vele en ijdele woorden Priester v.d. week: Kap. v. Leipsig Palmzondag: 6 uur lm. Martinus Janssen; 7 uur lm. Ardina Maria Bongers; 8 uur lm. vd. parochianen; 9 uur Kindermis v. Maria Janssen- Hendriks en dochters; 9.45 Palm- wijdlng en processie, daarna Hoog mis v. Christina de Bruijni-Weerts; 3 uur Kruisweg en Lof voor de kinderen; 7 uur Miserere, Lijdens meditatie en Lof. Maandag: H. Mis vd. dag. 6.30 zielemis v. alle overl. parochianen; 7 uur lm. Hendricus Hendi ix, echtg. Johanna Maria de Bruijni en doch ter Hendrina; 7.30 best. jrd. Louis Truijen; 8 uur best. jrd. Martinus Wismans en echtg.; 7 uur zielelof en Rozenhoedje. Dinsdag: H. Mis vd. dag. Ie der 9 Dinsdagen t.e.v. St Antonius, na de H. Missen verering d. reliquie; 6.30 lm. Jozef Drabbels; 7 uur lm. Maria Hendriks-Janssen en dochters 7.30 lm. Johannes Jacobs; 8 uur gest. jrd. Albert Martens en Anna Maria Muis (1H). Woensdag: H. Mis vd. dag. 6.30 lm. overl. fam. Janssen-Hezen; 7 uur lm. overl. ouders Verblakt-Hendrix; 7.30 lm. Johan Kusters, best. door ouden v. dagen; 8 uur gest. jaard. Theodorus Pouwels (1H). Witte Donderdag: vanaf 6.30 wordt de H. Communie uitgereikt; 8 uur pl. Hoogmis, daarna processie naar het rustaltaar, waar het Aller heiligste ter aanbidding blijft uit gesteld. Van 1—2 uur aanbidding voor leden v. H. Familie; 23 uur voor Congreganisten; 7—8 H. Uur daarna nachtelijke aanbidding. Goede Vrijdag: De plechtigheden beginnen om 7.30 uur; 3 uur Kruis weg voor de kinderen en verering reliquie van H. Kruis; 8 uur Kruis weg en verering reliquie H. Kruis. Paaszaterdag: 6.30 beginnen de plechtigheden; pl.m. 8 uur is pl. Hoogmi?. Na de Hoogmis kan wij water worden afgehaald. Geen Lof. BLOEMEN. Ter versiering van 't rustaltaar en voor het paasfeest worden gaarne bloemen t liefst wit te) door de koster in ontvangst genomen. Passie-avond voor meisjes. In Huize S Damiano (Gitzeis) wordt Maandag voor de meisjes een pas sie-avond gegeven door pater Bea- tus Meurs. 7 u Voor meisjes 17 19 jaar en meisjes vanaf 20 jaar om 8.30. Trouwe opkomst verzocht. Vasten-aalmoes. Achterin de kerk staat een offerblok, waarin de vas- tenaalmoes kan worden gestort. Gelegenheid tot biechten. Iedere morgen onder de H. Missen is er gelegenheid om te biechten. Verder Woensdagmiddag van 4 tot 6 uur en Zaterdag van 3 tot 6 uur en van 6.30 tot 8 uur. Jeugd-H. Familie Zaterdagavond is er geen bijeen komst, wel morgen Zondag is er H. Mis met algem. H. Communie, niet op St Servatius, maar in de kapel van Veltum. Om 8 u. precies begint de H. Mis. Dinsdagavond om half 8 precies is er een Passie avond in de zaal van het Patronaat, oude Ambachtschool, Merseloseweg. PATERSKERK VENRAY Palmzondag: 5.45 lm.; 6.30 voor bijz. int.; 7.45 t.e.v. O.L. Vr. v. Alt. Bijst. (R); 9 uur is de palm wijding en palmprocessie, waarna de pl. Hoogmis; onder de Hoogmis wordt het lijdensverhaal volgens Mattheus gezongen, 't Communiceren begint vooraan. Eerste collecte vd. Paters kerk, tweede vd. biss. noden; 7 uur laatste Lijdensmeditatie, Maandag: Mis vd. dag. 7 uur vd. wed. Hoedemakers; 7.30 v. Hendri- kus Holtackers; 8 uur t.z.int.; even eens om 8 uur v. Wilhelmina Poels; 8.30 voor Maria Knippenbergh. Dinsdag: Negende Dinsdag v.d. Antonius-noveen; 6.45 H. Mis tot z.int.; 7.30 v. Leo Toonen; 8 uur v. Maria Ewalds; 8.15 v. Johanna Verhaag-Maas. Vanwege 't lijdens verhaal dat onder alle H. Missen gelezen wordt, zijn de missen waar onder de H. Communie wordt uit gereikt om 6 uur, kwart voor 7, half 8 en kwart over 8 en is er geen Hoogmis; 's avonds 7.30 pl. Lof en sluiting vd. Antonius-noveen. Woedsdag: 6.45 H. Mis v. Wil helmina Rumen-v. Houdt; 7.30 voor Petrus J. Rongen en echtgenote, eveneens om 7.30 voor Wilhelmina Rumen-v. Houdt; 8.15 v. Bertha v. Meijel; biechthoren vanaf 3 uur; 5 uur donkere metten. Witte Donderdag: de H. Commu nie wordt uitgereikt om 6.15, 6.45, 7.15 en onder de pl. Hoogmis van 7.30 (dus pl.m. 8 uur). Na de Hoog mis wordt 't Allerheiligste in pl. processie overgebracht naar 't zijalt. waar het ter aanbidding bewaard blijft tot onder de plechtigheden van Goede Vrijdag. Om half 12 pl. Voetwassing. Om 5 uur donkere metten. De kerk blijft de gehele nacht open. Goede Vrijdag: half 8 beginnen de plechtigheden. De plechtigheden van deze dag bestaan hoofdzakelijk uit 't gezongen Passieverhaal van Johannes, de smeekbeden voor de noden der kerk en de kruishulde. Daarna wordt 't Allerheiligste van 't zijalt. naar 't hoofdaltaar gebracht en door de priester genuttigd, 's Middags HALF DRIE Kruisweg oefening, waarna biechtgelegenheid. Zaterdag: 7 uur de metten. Geen H. Mis. 's Middags biechtgelegen heid van 3 tot 7 uur; 's avonds om 11 uur begint de Paasviering. Enkele mededelingen PALM-ZONDAG. Ter vereenvou diging van de plechtigheid, zal de palmwijding en palmuitreiking bij goed weer niet in maar vóór de kerk gebeuren. U moet dan voor 't begin niet eerst de kerk binnen gaan, maar U op 't plein verzame len. DINSDAG en WOENSDAG inde GOEDE WEEK zijn de Missen om 6 uur, 6.45, 7.30 en 8.15. BIECHTHOREN. Wilt U zo moge lijk uw Paasbiecht niet uitstellen tot Paas-Zaterdagmiddag Deze week is er biechtgelegenheid: Dins dagavond na 't Antoniuslof tot negen uur. Woensdag en Vrijdag middag van drie tot half negen. Op Witte Donderdag ,s morgens tot aan de pl. Hoogmis van half acht. Paas-Zaterdag 's morgens tot half twaalf en 's middags van drie tot zeven uur. Wilt U er vooral aan denken dat vanwege de nachtelijke paasviering de keik om zeven uur dicht gaat. DE KRUISWEGOEFENING OP GOEDE VRIJDAG is 's middags van half drie tot drie uur. Natuurlijk maakt U dat half uur even vrij om Christus H. Lijden en Sterven te overwegen. NUCHTER BLIJVEN. Wie in de Paasnacht wil communiceren, moet nuchter zijn vanaf 10 uur 's avonds. Wie in de Paasnacht na 12 uur communiceert, mag dan niet meer op Paasmorgen te communie gaan. MISSEN OP PASEN. Op de eerste Paasdag vervalt de Mis van 5.45. De Missen zijn dan om half ie/en, kwart voor acht, kwartvoor nogen en om tien uur pl. Hoogmis. PAROCHIE OOSTRUM Palm-zondag 7 u. H. Communie, 7.30 de vroegmis, 10 u. Asperges met palmwijding en processie, waar na hoogmis, 3 u. kruisweg en lof. Maandag 7.30 best. zm. overleden fam. Weijs—Litjens. Dinsdag 7.30 gest. gez. jaarg. v. Th. Claessens en echtgenote. Woensdag 7.30 best. zm. voor G. Achten, echtgen. en kleinzoon, 6.30 tot 7.30 biechten voorde groten, 7.30 rozenkrans voor de vervolgden om hun geloof. Witte Donderdag 7 u. H. Commu nie, 7.30 H. Mis voor fam.Kessels- Nissen. De gehele dag aanbidding. 7 uur avondoefening. Goede Vrijdag 7.30 uitstelling vh Allerheiligste, S uur de H. Dienst. Vanaf 4.30 biechten in beide biecht stoelen. 7.30 avondoefening. Zaterdag, Stille Zaterdag, geen dienst. Vanaf 10 uur 's avonds nuchter blijden. 11 uur pl. Paas wake met vernieuwing der doop beloften. Zondag, Eerste Paasdag, 8 uur gel. H. Mis met H. Communie voor hen, die nog niet gecommuniceerd hebben. 10 uur hoogmis. PAROCHIE OIRLO Palm-Zondag: de H. Missen om 7 u. en half 9; half 10 wijding der palmen, gevolgd door de hoogmis; 3 u. miserere, lijdensmeditatie en lof; 1ste coll. v.d. kerk, 2e coll. voor 't H. Graf te Jerusalem. Maandag: 7.30 gest. jaarg. Petro- nella Muysers. Dinsdag: de laatste vd. 9 Dins dagen t.e.v. St Antonius a Padua; 7 u. H. Communie; 7.30 hoogmis t.e.v. St Antonius a Padua. Woensdag: 7.30 best. jaarg. Karei Gommans; biechthoren van 4—7 u. Witte Donderdag: 6.30 en 7 u. H. Communie; 7.30 hoogmis vd. levende en overl. leden der Boerenleenbank; n.m. 7 uur avondwake. Goede Vrijdag: 7 uur uitstelling; 7.30 de H. Diensten; 2.30 kruisweg in de kerk, daarna boeteprocessie en inzegening vh. nieuwe kruisbeeld in de Zandhoek; vanaf 5 u. biechten. Zaterdag: 's morgens geen H. Diensten; biechthoren van 10—12 u; n.m. van 4—7 u.; 's avonds 11 urn- de Paasviering, gevolgd door de hoogmis. a.s. Zondag hoogfeest van Pasen: de H. Missen om 7.30 en 10 uur. PAROCHIE CASTENRAY Palm-Zondag: onder de H. Missen de le coll. voor Soc. Char. Centrum; 9.30 pl. Palmwijding, palmuitdeling en processie; daarna hoogmis v.d. parochie; 3 uur lijdensmeditatie en lof. Te 8 u. in't Patronaat Contact avond georganiseerd door het par. Comité vh. Soc. Char. Centrum. Maandag: 7.30 gez. jaard. voor Antoon Geurts. Dinsdag: 7.30 gest. jaard. voor Joannes Weijs en Anna Cath. Cox. Woensdag: 7.30 gez. maandd. voor Jan Houwen; van 57.30 biecht horen. ook bij Eerw. Pater. Witte Donderdag: H. Communie te 6.15, 6.30 en onder de H. Mis; 7 uur hoogmis, welke wordt opge dragen vanwege de plaatselijke afd. v.h. Kath. Thuisfront voor Gerard Arts; daarna blijft 't Allerheiligste ter aanbidding uitgesteld t.e.m. de avonddienst te 7.30. Aanbiddingsuren: van 8.3010.30 prov.weg; v. 10.30—11.30 kinderen; van 11.301.30 Centrum; van 1.30— 4.30 Straat; van 4.30—7u.K1.0irlo; van 78 u. Avonddienst H. Uur. Goede Vrijdag: 6 u. uitstelling vh Allerh.; 7 u. H. Dienst van Goede Vrijdag; Kruisverering, eerst door de kinderen, daarna door de anderen; 3 u. Kruiswegoefening vd kinderen; van 4.30—7.30 biechten, ook bij de Eerw. Pater; 7.30 kruiswegoefening verering van reliquie vh. H. Kruis. Paas-Zaterdag: Vasten en ont houding tot 12 u.; biechthoren: zie Woensdag en Goede Vrijdag; Paas vigilie te 11 uur 's avonds; om te Communiceren moet men nuchter zijn vanaf 10 u. Is men tijdens Paas nacht te Communie geweest dan mag men 's morgens niet meer Com municeren; op Paasfeest wordt dé H. Communie alleen uitgereikt te 7.30 en onder de vroegmis te 8 u.; 10 uur hoogmis. Van 20 April 's avonds22 April 10 u. 'smorgens cursus: „van spel tot ernst" voor meisjes van 1315 jaar, kasteel Well; van 23—25 April, cursus: „Inleiding voor het volle leven" voor meisjes vanaf 18 jaar, De collecten tijdens de diensten van Witte Donderdag en Goede Vrijdag, zijn voor het onderhoud der H. Plaatsen in Palestina. PAROCHIE LEUNEN Palm-zondag 7 u. H. Mis voorde parochie, 8 u. voor Jan Nabuurs, 10 u, palmwijding en palmprocessie 10.30 hoogmis vd. echtgenote van Frans Swinkels, 3 u. lof vd. kin deren. 7 u. 5de lijdensmeditatie, collecte vd. H. Plaatsen. Na de hoogmis aanwijzing der biduren vd leden H. Stede in het Patronaat. Maandag 7.30 lm. Elis. Voermans- Litjens, 10 u. biechten jongensschool Dinsdag 7.30 lm. Henrica Loonen- Weijs, 10 u. biechten meisjesschool. Woensdag 6.45 jeugdmis Hendrik en Piet Claessens, 7.30 gest. jaarg. Bernard en Antoon Loonen en Jo hanna Claessens. Biechten van 6-8 (1 biechtstoel) Witte Donderdag 7 en 7.30 uitd. H. Communie, 8 u. hoogmis als gest. jaarg. Johannes W. Weijs. Na de hoogmis aanbidding tot 4 uur. 10—7 nachtelijke aanbidding voor de leden der H. Stede. Goede Vrijdag, aanbidding 78, 8 u. H. Dienst, 3 u. kruisweg vd. kinderen, 8 u. kruismeditatie en kruiswegoefening. Paaszaterdag 6.45 wijding paas vuur, paaskaars en doopwater, 8 u. hoogmis als jg. Hendrik Koenen, biechten 3—4 en 5—8 in de beide biechtstoelen, 7 u. Marialof. Om 12 u. 's middags eindigt de Vasten. PAROCHIE YSSELSTEYN Palmzondag 6.30 lm., 8.15 v. fam. Swinkels-v. Doren, 9.15 kindermis, 10.15 palmwijding en palmprocessie en hoogmis voor de parochie, 3 u. lijdensmeditatie en lof. Maandag 7.30 lm. Maria Claessens Dinsdag 7.30 fam. Verhoeven-Arts. Woensdag 7.30 uit dankbaarheid fam. Emons-vd. Hulst, 5—8 biechten. Witte Donderdag £.30 uitdeling H. Communie, 7.30 hoogmis v. Joh. Peters en echtg., waarna uitstelling vh. Allerheiligste. De parochianen worden verzocht elkaar af te wis selen. 8—9 H. Uur. Goede Vrijdag 7 u. uitstelling vh Allerh. op zijaltaar, De dienst be gint 7.30, om 3 u. kruisweg waar- ne verering relikwie H. Kruis, 58 biechten. Zaterdag 7.30 gelegenheid om wij water af te halen. De H.Dienst be gint om 11 u. 'savonds, waarna om 12 u. hoogmis uit dankb. t.e.v. O.L. Vrouw. Zij. die hierin te communie willen gaan, moeten nuchter zijn vanaf 10 uur. 48 uur biechten, le paasdag zijn de H. Missen om 7.30, 9.30 en 10.15. RECTORAAT SMAKT Palm-Zondag 6.30 lm. t.e.v. St Jozef, 7.30 lm. Jozef Bonants; 9.30 palmwijding; 10 uur hoogmis voor overl. fam. Verslegen-Koenen- Deze hoogmis wordt uitgezonden door de wereldomroep. Collecte voor de H. Plaatsen; 3 uur lof. Maandag 6.30 lm. voor zegen in gezin en zaken; 7.30 v. vr. Martens- Weijs, vanw. Limb. Bedevaart naar Lourdes. Dinsdag 6.30 lm. overl. ouders en fam.; 7.30 lm. voor biiz. gunst. Woensdag 6.30 en 7.30 lm. t.e.v. St Jozef. Biechten van 4—7 uur. Witte Donderdag 7.30 pl. H. Mis t.z.i. H. Communie 6.30, 7 uur en onder H. Mis. Het Allerheiligste blijft de hele dag uitgesteld. 7.30 lof. Goede Vrijdag 7.30 begin van de plechtigheden. 7 uur uitstelling vh. Allerheiligste, 's avonds 7 uur Lij densmeditatie, Kruisweg, verering relikwie H. Kruis. Paas-Zaterdag beginnen de plech tigheden 's avonds om 11 uur, waar na om 12 uur de H. Mis. Van 4—8 uur biechten. RECTORAAT VEULEN Palm-Zondag: 7 u. H. Communie; 7.30 lm tot int.; 10 u. palmwijding met processie, daarna hoogm., welke als jaarg. wordt opgedragen voor Maria Drabbelsv. Meijel; onder beide H. Missen de 2e collecte voor de H. Plaatsen; 2.30 kruisweg en lof v.d. kinderen; .7 uur miserere, lijdensmeditatie en lof. Maandag: 7.30 lm voorde af gest. fam. NijssenCoolen. Dinsdag: 7.30 lm voor de oorlogs slachtoffers. Woensdag: 7 uur jeugdmis met volkszang met als int.: dat onze ge lovigen goed mogen deelnemen aan de herstelde paasvigilie; onder de H. Mis collecte voor de intentie. Wltte-Donderdag: feestdag v.d. instelling v.h. Allerh. Sacrament; 7.30 begint de H. Dienst; na de H. Mis wordt 't Allerheiligste ter aan bidding uitgesteld; 6.30 H. Com munie; hoogmis voor Joh. Nabuurs; 7.30 rozenhoedje, miserere en instel ling v.h. Allerheiligste. Goede Vrijdag: 6.30 uitstelling vh Allerheiligste; 7.30 H. Dienst; 3 u. kruisweg v.d. kinderen; biechten: Z.E.H. Rector van 2.303 u. en van 4.30—5.30, de W.E. Pater v. 3—4.30 en van 5.307 u.; 8 uur aanschou welijke kruiswegoverweging. Paas-Zaterdag: onthoudingsdag tot 's middags 12 u.; deze morgen geen dienst, z.g. stille dag; 11 u. pl. Paasviering; degene, die dan willen communiceren moeten nuchter zijn vanaf 10 u.; de hoogmis is voor Jac. Verbugt en overl. kinderen; Paas zondag om 8 u. lm voor degene, die nog niet gecommuniceerd hebben; 10 u. is de hoogmis. Onder de paasviering van Zater dagavond is hernieuwing der doop beloften vh. gehele Rectoraat. Men wordt verzocht geen kinderen te laten deelnemen aan de Paasviering van Zaterdagavond. Paasvigilie en Paasdag uitsluitend maandcollecte voor onze kerk. Donderdagmorgen onder de H. Dienst coll. voor de Jonge Garde. Vanaf Zaterdag zal op 't Maria- altaar een schaal worden geplaatst voor het voldoen van de Vasten- aalmoes. Wij zullen het erg op prijs stellen als er weer gelovigen zullen zijn, die ons evenals verleden jaar bloemen ter beschikking willen stel len of schenken voor Witte Donder dag en P^sen. Katechismus: klas 2 les 9; klas 3 en 4 les 59; klas 5 en 6 les 55. Aanbiddingsuren op Witte Don derdag: 9—10 u. weg richting Leunen 1011 u. Steegsbroek 1112 u.weg richting Ysselsteyn 121 n. Jonge Boeren 1—2 u. Jongere Gemeenschap 23 u. Degenen, die op 't voor hen bestemde uur onmogelijk kunnen 34 u. schoolkinderen 45 u. Jonge Garde 5—6 u. Lorbaan 67 u. Heide 7—8 u. leden der K.A.B. Zorgt ervoor, dat 't Allerheiligste geen ogenblik zonder aanbidding is. RECTORAAT HEIDE Palm-Zondag 7,30 lm. overl. fam. Kleuskens-Pouwels; 9.45 palmwij ding en hoogmis voor de bekering der zondaars; 2.30 H. Kruisweg; 7 uur lijdensmeditatie. Maandag 7.30 overl. fam. Heesen. Dinsdag 7.30 Wilhelmus Voesten; 8.30 Paaswake voor de jongens vd. jeugdcongregatie. Woensdag 7.30 uit dankbaarheid. Biechten van 6—9 uur. Witte Donderdag 6.45 H. Commu nie; 7.30 lm Anna Maria Schouten, waarna uitstelling; 7.30 lof waarna biechthoren door Rector tot 9 uur. Goede Vrijdag 6.30 uitstelling; 7.30 H. Dienst; 3 uur Kruisweg vd. schoolkinderen, verering relikwie. 7.30 Kruisweg, Lijdensmeditatie. Biechthoren door Pater Amandus tot 9 uur. Zaterdag biechthorendoor Rector van 4—5 en Ew. Pater o.f.m. van 6—8. Om 10 uur 'savonds begin vd. Paas-vigilieviering. De pl. H. Mis vd. Paasnacht wordt opgedragen voor de jeugd van de Heijde. Ummuniepakies Hierin brengen wij een ruime sortering in kwaliteit en prijzen. Langstraat CORSETTEN voor elk figuur, voor iedere leeftijd. Tel. 294 Marktstraat 5 Voor de mooiste dag kerkboekjes, rozenkransen, kruisjes en kettinkjes zilver en alpacca, wij waterbakjes, schilderijtjes en beeldjes mooie collectie en laag in prijs. Aangeboden zeer mooie en een goede Te zien en te bevragen bij L. J. van Haren Grotestraat 2 Telefoon 221 Paastedame Paaskaarten 3 stuks 15 ct Eierdopjes 3 stuks 25 ct zandlopers, eierverf. (ffooc 41, C ómmunie grote keuze in beeldjes, schilderijtjes, dejeuners, kerkboekjes, rozenkransen, medailles, prentjes, ketting met kruisje, tasjes, broches, ringen, kralen, enz. Grotestraat Telefoon 601 WALA verricht wonderen" voor Uw figuur! Hoe WALA dif WALA heeft een uniek maal- systeem in het leven geroepen, T dat het elke vrouw mogelijk maakt k haar elegance te verhogen en de juiste vormbalans voor HAAR figuur te vinden. Een WALA, soepel en „op beweging" gemaakt, zit als gegoten en schuift niet omhoog. Wala-Corselten van Wala-Beha's van Wala-Gaines van Wala-Onderjurken van Alleen verkrijgbaar bij Koopt uw Corset of Beha in een speciaalzaak. Grootste keuze, vakkundige bediening en paskamers staan tot Uw beschikking. Goedkope financiering v. auto's motoren, tractoren, enz. Hypotheken met lage rente. Kantoor Oostsingel 12 Tel. 462 VENRAY Gemeente DEURNE Notaris J. A. Tromp te Deurne zal publiek verkopen voor inwo ners en niet-inwoners van Deurne: Maandag 12 April 1954 om 9 u. in de Kwadestaart. Bijeenkomst Zandweg voorbij woning J. van Hoek. Dinsdag 13 April 1954 om 9 uur, ten Oosten en ten Westen van het Kanaal van Deurne tot aan de Mussenkeet. Bijeenkomst gewezen turfstrooiselfabriek bij Kanaal van Deurne. Dinsdag 13 April 1954 om 2 uur nm. onder Liessel, ten Westen van het Kanaal van Deurne. Bijeen komst Oude Liesselsewijk. Woensdag 14 April 1954 om 9 u. te Helenaveen en Neerkant, ten Oosten en ten Westen v.h. Kanaal van Deurne. Bijeenkomst grintweg Liessel-Helenaveen, tegenover de boerderij van H. vd Zwaan. Gegadigden mogen meer dan een Peel veld kopen, Achterstalligen worden niet als kopers aangenomen. Betaling contant. Voran kl. B maat 28-35 en 35-45. Billijke prijzen. P. CUSTERS, OOSTRUM Oirloseweg C 42 MUN FIETS EEN SIMPLEX Simplex Cycloide Nederlands meest geroemde rijwiel Rijwielhandel Merselo T«1.229 K 4786 Thans kunnen wij U mededelen dat deze sierlijke bromfiets is aangekomen en in onze Showroom te bezichti gen is. Komt eens zien, het is de moeite waard. Prijs f 499 Venray Grotestraat 2 Telefoon 221 P.S. Vraag ons gratis I.D. premieboekje. UW SPIEGEL VERTELT HET! Zó afkleden en zó uitste kend passen kan alléén een MAXIS-corset. corsetten zijn vervaardigd van zware stoffen met een binnenband van onverslijt baar elastiek, terwijl ook de prima baleinen* helpen Uw figuur de ideale steun te geven. k De leerafwerk op de balei voorkomt het di steken hitrvat

Peel en Maas | 1954 | | pagina 2