K.A.V. M. Hendriks Jaarvergadering K.A.B. Burgerlijke Stand Venray Z.K.D. Prins Joop I 't Durluchtig Kollege van de Raod van Elf deVastelaovesklup De Piëlhaas Vastelaovend '54 hartelik bedanke verzekering Venray Feestvergadering Fokvereniging „Eensgezindheid" tyootaaccLappden Zaal beschikbaar J. van Heesch Noteer Telef. 375 't Knopenhuis Prima brandhout inscharen van vee Woonhnim. was in het verleden niet denderend. Tegenover een subsidie van f 550 in Venray, staat Horst met f 1000 per jaar, met renteloze voorschotten voor het aanschaffen van unifor men en met de opheffing van ver makelijkheidsbelasting voor uit voeringen en bals. Het is pas het laatste jaar. dat Venray ook 2 bals gaat krijgen en, dat de subsidie wat verhoogd wordt. Maar met dat al is Venrays Har monie niet uit de nood. Er moet op korte termijn f 1500 zijn voor nieuwe instrumenten, af gezien van de gewone lopende uit gaven. Ondanks een uiterst zuinig beheer de laatste jaren is er practisch geen teeravond geweest zit men met tekorten. Wil men Venrays Harmonie be houden, dan zal dat bedrag er op de een of andere manier moeten komen. Van Donderdag 25 Maart tot en met Zaterdag 3 April zal een rondgang worden gemaakt langs de huizen om een financiële bijdrage. Het is aan Venray om dan te tonen, dat ze meeleeft met Ven rays Harmonie, die iedere voorname gebeurtenis opluisterd met haar muziek en die in 1952 alleen reeds 42 x is uitgetrokken. We kunnen weer kankeren en we kunnen ook doen, wat andere plaat sen ons leerden, samen mee op bouwen, samen offeren voor Ven rays Harmonie. Met dat laatste helpen we Venray zelf vooruit, met het eerste breken we Venray af. Het is aan U om een keus te maken. Nieuws uit Venray en Omgeving ZONDAGSDIENST Doktoren Van Zaterdagavond 8 uur tot Maandagmorgen 8 uur Dr. VERCAUTEREN Grotestraat 11 Telefoon 335 Alléén voor spoedgevallen Visites moeten aangevraagd worden voor 12 uur. GROENE KRUIS DONDERDAG a.s.: Consultatiebureau voor zuigelingen uit de KOM Stemmen in 'n andere gemeente De Burgemeester van Venray maakt bekend, dat bij de verkiezing van de leden der Provinciale Staten de kiezer, met inachtneming van het bepaalde in de artikelen J 4 tot en met J 11 der Kieswet, in plaats van in de gemeente op wel ker kiezerslijst hij voorkomt, in een andere gemeente in dezelfde pro vincie aan de stemming kan deel nemen. De kiezer kan in die andere ge meente niet bij volmacht stemmen. De kiezer, die van deze bevoegd heid gebruik wil maken, deelt uiter lijk op de veertiende dag voor die der stemming (derhalve uiterlijk op 7 April 1954) in persoon ter secre tarle van een gemeente aan de burgemeester of aan de daartoe door deze aangewezen ambtenaar mede, in welke gemeente hij aan de stemming wil deelnemen. Hij geeft daarbij op: a. zijn naam en voornaam; b. de datum, het jaar en de plaats zijner geboorte; c. de gemeente, in welker kiezers- register hij is opgenomen; d. zijn adres of laatste adres al daar; e. de andere gemeente, benevens een adres in die gemeente; f. de gemeente en het adres, waar hij de verklaring wenst te ontvangen, die van de mededeling schriftelijk in drievoud wordt op gemaakt en door de kiezer en door de burgemeester of de door deze aangewezen ambtenaar wordt on dertekend. De kiezer, die in een andere ge meente wil stemmen, wordt in de door deze aangewezen gemeente ingedeeld in het stemdistrict, waar toe het door hem opgegeven adres behoort. Bij onzekerheid daarom trent heeft indeling in het eerste stemdistrict plaats. Naast de oproepingskaart, die de kiezer ontvangt van de burgemees ter der gemeente, in welker kie- zersregister hij is opgenomen, ont vangt hij ook van de burgemeester der door hem aangewezen gemeen te aan het door hem in die ge meente opgegeven adres een op roepingskaart. Venray, 9 Maart 1954 Veertig-jarig Priesterfeest Op 22 Maart a.s. herdenkt Pater Hermenegild Poort O.F.M. de dag. dat hij vóór 40 jaren werd priester gewijd. Hij was bijna heel zijn pries ter leven missionaris in China, tot dat hij 't land van zijn idealen moest verlaten. Thans neemt hij het rectoraat waar van het Missiehuis van het Kostbaar Bloed te Tienray. Emigratie Op Woensdag 24 Maart a.s zal van 2 tot 5 uur in Hotel de Zwaan door de Directeur van de Katholieke Limburgse Emigratie Stichting, of een zijner plaatsvervangers, een zitdag worden gehouden voor aspi rant-emigranten. Deze is toegankelijk voor perso nen uit alle beroepen. Naar ver mogen, zullen alle gewenste inlich tingen inzake emigratie verstrekt worden. Betreffenden wordt in hun eigen belang verzocht steeds zoveel mogelijk hun bescheiden als (even tueel) trouwboekje, paspoort, op roep, etc. mee te brengen. Venrays Brandweer Venrays Brandweer had een druk weekeind. Eerst moesten enkele ha brandende heide nabij de Meerselse Peel worden geblust, vervolgens eenzelfde brand bij Kempkesberg. Dan brandde de vuilnisbelt aan het Vlakwater en moest daar met man en macht geblust worden. Al deze branden waren ontstaan door on achtzaamheid van het publiek. Gevonden: Jongensoverjas, Maasheseweg 36 Afscheid Deze week nam de voetbalclub Venray afscheid van de voorzitter der jeugd dhr. W. Verheyen, die gaat emigreren. Hij kreeg naast vele afscheids woorden, waaruit duidelijk de grote werkkracht van de scheidende voorzitter werden belicht, enkele cadeaux aangeboden. DAMES! voor slaagt U 't beste bij PIJLS de Nylonspecialist Voor elke beurs Nylons Promotie Vrijdag a.s. zal Mevr. v.d. Hom- bergh-Bot promoveren tot Doctor in de Letteren en Wijsbegeerten aan de R.K. Universiteit te Nijme gen, op haar proefschrift De S truc tuur in de Woordenschat van drie Waterlandse dialecten, een studie over de dialecten van Marken Volen- dam en Monnikendam. Mevr. van den Hombergh is daar mede de eerste promovenda uit uit Venray. Haar promotor is Prof. Dr. L.C. Michels. De verdediging van haar proef schrift zal plaats hebben om vier uur in de aula van de Universiteit. Matthaus Passion Er schijnt nogal belangstelling te bestaan voor de uitvoering van de Matthaus Passion door de Stichting Bachkoor in Nijmegen. Dit heeft O. en O. er toe aange spoord om in ieder geval de reis naar Nijmegen mogelijk te maken en het is hier inderdaad in gelukt. Op Dinsdag 30 Maart a.s. vertrek ken om kwart voor 6 bussen naar Nijmegen en reis en uitvoering kosten slechts f3.50. Natuurlijk is er niet onbeperkt plaats, want in Nijmegen en omge ving bestaat ook grote belangstel ling voor dit gebeuren, zodat het raadzaam is zich zo spoedig moge lijk op te geven bij dhr. v. Haaren, Kempweg 25 Tel. 766. PATRONAAT Zondag gaan we met de overige jongens boven de 13 jaar naar de Smakt, op bedevaart naar St Jozef. We verwachten, dat nu alle jongens meegaan. Zie verder bericht in dit blad. Het is op de gewone tijden patro naat, om 5 minuten voor 5 moeten alle jongens in de parochiekerk zijn om samen de Kruisweg te doen. Groep 3 begint na de Lijdens meditatie. De Jeugd naar de Smakt Morgen Zondag gaan alle jongens boven de 13 jaar mee naar de Smakt op bedevaart naar St Jozef. Dus behalve de Jeugd-H. Familie ook de andere jongens die bij 'n Jeugdbeweging zijn. 's Morgens om half 8 vertrekken we vanaf de Grote Markt, tesamen met de mannen van de H. Familie. Denkt er aan boterhammen meebrengen H. FAMILIE Zondag a.s gaat de Aartsbroeder schap der H. Familie ter bedevaart naar St. Jozef te Smakt. Wij verzoeken de leden en jeugd afdeling, om allen trouw aan deze bedetocht deel te nemen. De Directeur. QUICK Voetbalschoenen met patent studs maten 3944 f 18.95 en 23.75 ook kleine maten. Gedipl. Sportartikelenverkoper TH. ARIAENS-KOSMAN Bescherming Burgerbevolking Onder leiding van het plaatselijke hoofd der B.B, de heer L. Laurensse, had Donderdagavond een vergade ring plaats van de B.B.-leden afd. Venray. waarop in tegenwoordig heid van de heer Burgemeester en verschillende autoriteiten op het terrein der B.B. aan 33 leden de verbandakten werd uitgereikt. Het waren de reserve-brandweer, de geneeskundige-, opruimings- en hersteldienst, d ie hiermede weer nieuwe leden in hun kring kregen. Zowel de heer Burgemeester als het kringhoofd uit Weert toonden zich zeer tevreden over de wer vingsactie der B.B. te Venray. Nertsen fokkers Venray bezit reeds drie fokkerijen van nertsen en wel bij de navolgen de personen: Robben Smakterweg, Nijsen te Veltum en van Bracht Oostrumsveld. Reeds worden deze fokkers opgezocht door personen, die ook veel voelen voor een soort gelijk bedrijf. 40 Jaren bij de P.T.T. Onder grote belangstelling vierde de heer Vervuurt, posthouder te Oostrum, het feit, dat hij voor 40 jaren in dienst trad bij de P.T.T. Vele felicitaties mocht de heer Ver vuurt in ontvangst nemen, 's Avonds werd een intieme bijeenkomst ge houden, waarbij zijn collega's en de familie tegenwoordig waren. Luxor Theater Deze week brengt het Luxor Theater een film, die voor zang liefhebbers meer dan de gewone aandacht vraagt. In Enrico Caruso, zoals de film is genoemd wordt het leven van deze beroemde zanger uitgebeeld in een ontroerend ver haal van de carrière van de Napo- litaanse straatjongen. Mario del Monica, een tenor van meer dan grote allure zingt er o.a. in Elixer d'Amore van Donizetti, stukken van Leoncavallo, de Martha van Flotow, het Ave Maria van Schubert en vele andere bekende stukken. DEMONSTRATIE-AVOND RODE KRUIS. Woensdag gaf de colonne van het Rode Kruis afd. Venray, een demon- stratieavond in zaal Linders in Oostrum. Nadat een film vertoond was over het Rode Kruiswerk in het alge meen, sprak Mr.Vrenken de Kring commissaris voor het Ned. Rode Kruis in Limburg over het nut en het doel van de Rode Kruiscolonne. Dan volgde een film "over het Rode Kruiswerk bij de jongste watersnood, waarna leden van de colonne Venray, enkele demonstra ties gaven, voor de talrijke be zoekers. Het resultaat van deze avond was. dat verschillende Oos- trumsen zich opgaven als lid en, dat hierdoor het ledenaantal van de colonne weer stijgt, wat voor een plaats als Venray geen overbodige luxe is. Volgende week Woensdag zal in Leunen een dergelijke avond worden gegeven. Pastoor Gerards vijftig jaar priester Vrijdag werd te Oirlo in alle stilte, wegens de gezondheidstoe stand van de priester, het 50-jarig priesterfeest gevierd van de em.- pastoor G. Gerards. Dat de bewoners van Oirlo hun pastoor niet vergeten waren bleek uit de belangstelling die voor dit feest bestond. En inderdaad Oirlo mag trots zijn op deze herder, die bijna 40 jaren lang de geestelijke leider van Oirlo was. Na zijn kapelaanschap in Midde laar, Wanssum, Broekhuizenvorst en Sevenum, werd hij in 1911 kapelaan in Oirlo, waarbij aan hem speciaal Castenray als werkterrein was toegewezen. Hij heeft de op richting van dit Rectoraat mee helpen verwezenlijken en was van 1922 tot 1925 de eerste Rector van Castenray. In 1925 werd hij pastoor te Oirlo', waar hij tot 1952 het herderschap heeft uitgeoefend. Naast zijn werk op godsdienstig terrein, heeft hij o.a. een meisjes- en kleuterschool gesticht, de Zusters der Goddelijke Voorzienigheid naar Oirlo gehaald, een nieuwe jongens school gebouwd en na de bevrijding ook zijn kerk geheel opnieuw herbouwd, In 1952 werd hij rustend pastoor, gedwongen door zijn zwakke ge zondheid, maar hij is in Oirlo blijven wonen en houdt nog veel contact met zijn oud-parochianen. Bouwvakarbeidersbond Maandag hield de Kath. Bouw vakarbeidersbond St Jozef, afd. Venray, haar jaarvergadering. Uit het jaarverslag van de secre taris bleek, dat het ledenaantal in tussen is gestegen tot 530 leden. De kas kan op een batig saldo bogen, zodat de toekomst dus met vertrouwen tegemoet kan worden gezien. Bij de bestuursverkiezingen wer den alle bestuursleden weer her kozen t.w. de heren Jac. de Bruyn, L. Maas en P. v. Zwamen. Als Voorzitter werd Jac. de Bruyn weer herkozen. Als lid van de controlecommissie werd M. Weymans opgevolgd door A. Stevens. Dan huldigde de bondssecretaris P. Willems een zestal leden, t.w. L. Albers, Jac. de Bruyn, Fr. In- genpas, H. v. Opbergen, W. Peters en J. Ponjee, met een 25-jarig lid maatschap van de bond, waarbij hij nog eens sterk het werk van de bond in de afgelopen 25 jaren be nadrukte. Na een korte rondvraag sloot de Voorzitter deze, gezien het ledental maar matig bezochte vergadering. Op de jaarvergadering der K.A.B., die Donderdagavond werd gehouden, bleek de levende actieve geest van deze standsorganisatie in haar in stellingen. Toch was Voorzitter Schoester, niet tevreden. Nog teveel ontbrak het saamhorigheidsgevoel onder de leden, die voor amusement wel, voor ontwikkeling in het algemeen niet te vinden waren. Men loopt de kans, aldus de heer Schoester, dat er teveel nadruk wordt gelegd op het materiële en dat teveel vergeten wordt, dat men lid moet zijn, omdat men princi pieel katholiek is en dus propa gandist moet zijn voor de K.A.B. In zijn ernstig voorwoord waar schuwde de heer Schoester, toch vooral te willen beseffen, wat de K.A.B. is en doet en het saamhorig heidsgevoel te bevorderen en te verstevigen door eigen inzet en eigen liefde. De Secretaris wees als hoogte punt van het afgelopen jaar op de organisatie van de Credo Pugno- dagin Venray, die tot aller tevreden heid verlopen was. Verder memo reerde hij het aanschaffen van een nieuwe vlag en schrijfmachine, de instelling van de sociale cursus, de oprichting van de mijnwerkersbond en het feit, dat de K.A.B. 1074 telde. De penningmeester kon mede delen, dat nog ruim f500 in kas was. Uit het verslag van hetDr. Poels- Comité bleek, dat vele gezinnen konden geholpen worden, met kle ding uit het Rampendepot, met gel delijke steun of anderszins. 30 Jongens konden naar Swal- men, op vacantie en de Kerstactie bracht f 364 op. Herwonnen Levenskracht had het aantal donateurs opgevoerd tot 717. patiënten konden worden voor zien van een uitzet, 60 patiënten van een St Nicolaaspakket, 14 pa tiënten kregen huisverpleging door haar bemiddeling en de zieken meer malen fruit. De gehouden collecte bracht f 1500 op. Gezinszorgfonds is gestegen van 126 tot 198 leden, Te weinig om het grote tekort, dat de 1029 verpleeg- dagen in 1953 brachten, op te lossen. Contributieverhoging en ledenwer ving zal de oplossing zijn. Het Priesterstudiefonds wordt in samenwerking met andere standen van gelden voorzien. Dat Venray vooraan staat in de gehele Provin cie is een bewijs dat hier hard gewerkt wordt. In de Kleinvee-centrale waren 131 varkens en 4 geiten verzekerd voor f 42.500. Vijf varkens waren gehemeld zonder dat er een slager aan te pas kwam. f 489.05 waren een pleister op de wond. De Centrale Spaarbank had 418 spaarders. De inlagen waren in 1953 f 20.186.27 en uitbetaald was f 17.045.42. De Toneelclub had 6 toneelstuk ken verzorgd. De Culturele Dienst, een bedevaart naar Kevelaar, een middag voor de ouden van dagen, een gezinsavond, het St. Nicolaas- feest en Kerstavond. Bij het Centraal Ziekenfonds waren 720 leden meer gekomen en 't was gegroeid tot 6020 verzeker den. Bij het aanvullingsfonds was slechts 90 pet. verzekerd. Zij die het risico zelf droegen waren dom en misdadig, aldus het verslag. Door het Lourdes-ziekenfonds konden vier Venrayse zieken naar Lourdes. In het tweede gedeelte van de vergadering sprak de geestelijke adviseur kapelaan van Leipzig een zeer ernstig woord over het nut van de principiële standsorganisatie de positie van de priester de ontwikkeling van de arbeider en de waarde van het gebed. Pater Mauritius vroeg steun voor de Kajotters, die in hun nieuwe home een onverwachte groei ver toonden. Na een rondvraag, waarop ver schillende kwesties ter sprake kwamen, werd deze niet druk be zochte vergadering gesloten. Dodelijk ongeval De 39-jarige v.d. V. uit Tegelen, werd Woensdagavond op de Rijks weg aldaar, door een auto aange reden de reiziger van V. uit Roermond. Na een half uur over leed vd. V. in het ziekenhuis. K.V.P. Kring Limburg dient motie in over Zondagswet De Kring Limburg van de K.V.P. is voornemens op de buitengewone Kringvergadering, die Zaterdag in Roermond gehouden wordt, de onderstaande motie te verzenden over de Zondagswet: De Kring Limburg van de Kath. Volkspartij in vergadering bijeen op Zaterdag 20 Maart 1954 in Roermond, overwegende: dat verscheidenheid van cultuur de rijkdom van een volk uitmaakt; dat de centralistische regeling van de nïfeuwe Zondagswet met deze verscheidenheid niet voldoende rekening houdt en zelfs verschil lende uitingen van volkscultuur on mogelijk maakt; dat deze nivellering van levens wijze tot verarming van het volks leven leidt; dringt er met grote aandrang op aan, dat de Tweede Kamerfractie der Katholieke Volkspartij op korte termijn op een herziening der Zon dagswet zal aandringen. De vuile en versleten muntbiljetten Enkele Eerste Kamerleden wijzen in het voorlopig verslag over het wetsontwerp tot invoering van nieuwe rijksdaalders en guldens op de veelal vuile en versleten munt biljetten. Zij dringen er op aan dat dergelijke biljetten meer dan tot dusver uit de circulatie worden verwijderd. Kunnen de voorlopig in gebruik blijvende muntbiljetten mogelijk beter bestand gemaakt worden tegen vervuiling en slijtage? zo wordt verder gevraagd. Nog wordt gevraagd, waarom geen zilverbons van f 5 worden ingevoerd. Dit gemakkelijke betaal middel tussen f 10 en f 2.50 was in het begin van de eerste wereld oorlog zeer gewild. Bouw van nieuwe toren in Horst Aan het aannemersbedrijf J.P.A Nelissen te Venray is gegund de verdere opbouw van de toren der Horster Dekenale kerk. Zoals bekend is de onderbouw reeds klaar, maar hierop zal de toren opgetrokken worden tot 45 meter hoogte. Acht grote galmgaten moeten worden aangebracht, als mede electrische uurwerken. De zeer stompe spits wordt van rood koper. Over 14 dagen wordt met de werkzaamheden begonnen. van 12 t.m. 18 Maart 1954 GEBOREN: Arts Johanna J. P. J., Akkerweg 5 Smits Martina G. M., Oirlo E 80d Lucassen Hendrina, Grotestraat 21a Stevens Johannes, Oirlo E 64a Peeters Peter G., Puttenweg 32 v. Rooij Wilhelmina, Akkerweg 21a v. Kuijck Wilhelmina, Castenray Classens Johanna, Leunseweg 19 Jeuken Maria, Castenray G 15a Janssen Josephus, Merseloseweg 22 van Og Hendrikus, Kruitweg 3a Derkx Peter G. J., Vierlingsbeek OVERLEDEN: Lucassen Hendrina M. P., 2 dagen, Grotestraat 21a. ONDERTROUWD: Bosman Petrus M., 24 jr, fabrieks arbeider te Venlo en Assen Hendrika J., 20 jr, Paardekopweg 30. Vermeulen Petrus A. J., 25 jaar, textielfabrieksarbeider, Smakter weg 46 en Janssen Adriana, 20 jr, Deurne-Liessel. ADVERTENTIEN zien tot ien ut diepste van ur hart getroffe dur de spontane mitwer- king, hulp en steun die zej gekrege hebbe bej de organisatie van de 't Is ur onmeugelik iederiën persoënlik te bedanke, merze wille vanaf dees plats iederiën den mit geholpe hit de zittingen de bals de vastelaoveskrant de propaganda de versiering de ientocht de optocht de boerebrulleft dur persoënlike mitwerking, finan ciële hulp of anderzins te doen slage Meuge dees algemaen samewer- king ien de toekomst blieve en uutgruie, opdat de slagzin „Vaste laovend ien Rooi, nurges zo mooi" mugt beworheid werre. Nog ens hartelik bedankt en tot volgend jaor. Blief wakker Piëlhaas! De algemene schatting der paar den zal plaats hebben als volgt: Maandag 22 Maart nm. van 1—5 u te Merselo. Dinsdag 23 Maart vm. van 911 u te Leunen bij de kerk, nm. van 1—4 u. aan de Heide. Woensdag 24 Maart vm. van 811 u. in het Dorp, nm. van 1.30—5 u. te Lull, nm. van 5—6 u. te Oostrum. Donderdag geen schatting wegens de feestdag (zie 30 Maart) Vrijdag 26 Maart nm. van 1—2.30 u. aan het Overbroek, nm. van 4—6 u. aan het Veulen bij van Gassel. Zaterdag 27 Maart vm. van 9.30— 11.30 u. te Peelplan Zuid bij de schuur van de Grontmij. nm. van 1.30—5 u. te Ysselsteyn bij de Boerenbond. Dinsdag 30 Maart vm. van 811.30 te Oirlo, nm. van 1.30—3.30 u. te Kl.Oirlo bij Verheijen, nm. van 4—5 u. te Castenray bij de kerk, nm. van 5—6 u. te Castenray bij Geerets. Telkens op de bekende plaatsen. De leden worden verzocht de boek jes mede te brengen. HET BESTUUR Donderdag 25 Maart 's morgens half 7 H. Mis in de Parochiekerk. 's Avonds 8 uur in Zaal Schellen met tractatie en gratis verloting. Kop en schotel meebrengen. Trouwe opkomst verwacht HET BESTUUR HEIDE. Algemene Vergadering met jaarverslag op Donderdag 25 Maart nm. 2 uur in het Bondslokaal te Leunen. Na afloop hiervan Algemene Vergadering Veeverzekering „Eensgezindheid" met jaarverslag. Trouwe opkomst verzocht. DE BESTUREN Eersteling A en B en Bintje B uitverkocht. Voran B 28-35 f 26, 35-45 f 18 Levering direct en franco boven de 100 kg met zak en certificaat. Tevens gevraagd per 1 Mei een knecht 14-16 jaar Hij die selecteur wil worden ge niet de voorkeur. p. CUSTERS Oirloseweg C 42 OOSTRUM voor vergaderingen, bruiloften, begrafenismaaltijden, e. d. Oirlo E 83 Thans telefonisch te bereiken voor textiel, legergoederen en kleinvakartikelen A SCHEEPERS Schoolstraat 22 Venray Notaris Berendsen te Vierlingsbeek zal Woensdag 24 Maart 1954 nm. 2 uur in het Gemeentebos aan de Boxmeerse dijk onder Overloon, voor de Gemeente Vierlingsbeek voor het laatst in het seizoen pu bliek a contant verkopen: Circa 125 sl. dennenhout best. uit: opleggers, slieten, latten, rui- terhout, weipalen voor gebruik gereed, brandhout. Te beginnen bij no. 1. gratis verkrijgbaar. Inlichtingen geeft P. Slits, Langeweg hoek Kempweg Nog gelegenheid tot van A stallen. Slagerij Poels Wij kunnen direct uit voorraad leveren: Rode Maasklaver, Witte Klaver, Westerw. en Itl. Raygras Alle grassen voor blijv. grasland en kunstweide Alles extra kwaliteit. N.A.K. geplombeerd. Oostrum Tel. 378 Te koop 250 WL pullen 6 weken A. Nelissen, Moostdijk 10, Peelplan Zuid Te koop gebruikte wasmachine G. Willems, Laagriebroek K 54. Te koop partij biggen M. Arts, Heidse peel weg 32, Ysselsteyn Te koop eetaardappelen M. Aben-Geurts, Servatiusweg 1 Te koop luidjagende drijver en fret Smakterweg nw. 1 Te koop 6 biggen en 2 scheutelingen J. Stiphout, Haag M 50 Maraelo Nettekoi kan geplaatwoi gezin. Adres burt va AANGEB^nT ruime oferr zit-tap met vollediansi' van Venray.^dr Biedt zich a| R.K. Msje voor d. of n. ray of omge^. Brieven orr ni dit blad. Biedt zich a Mei» 2 in burgergezl Bi 913 bureau d»r. Te koop losse^fii met complee'oor Kempweg l Te koop een macali of een vilo beste melklij%_ M. H. vd Zien Te koop pat bi J. Willems^34 Te koop partij mgi Wed. P. Bqn, Te koop Solex ipri Langeweg Te koop 2 dekoe guste zeuen 2e worp, 10 \dra A. VersteggQvi Te koop gelegen Langeal Te bevragetóa: Te koop manjw f 15.4r P. van Wellpsc Te koop prima eleC meE A. Ewals, tyst Te koop partbi of zeug Dt M. Derks, LfiC Te koop volbld 7 April aan telg, A. van Astefet Te koop voerbi en roifw H. Muijsers,eid Te koop partbij en eewi J. Linders, Dm Te koop maalkalf v J. Koppes, Ml 1 Te koop 2 ha. be» t in nabijheid Veay Brieven ond( n van dit blad. Te koop een partij appa, Yselster, mael een weind Kind. A. Jenniins Te koop kincN Adres bureauez Te koop wegens verhtii gr. blank eim W. v. Gend, i Te koop z.g.a.n. Vecis onder volle gaHtl Landbouwmaöic vh. Vennekensja Tel. 624. Te koop wanmoh A. Hendriks, Itt Te koop volbloed partij)i| J. FlinsenbenM Uit voorraad^ Suikerbieta- Voedr Groenih

Peel en Maas | 1954 | | pagina 2