s.v.v. Belfeld DU Bedden en Ledtó SPORT „Het Witte RADIO WIST U Inschrijving Gem. Autobnsdienst OVERLOON Visitekaartjes Inmaakglazen Burgerlijke Stand Venray Kerkelijke Diensten ADVERTENTIËN Uitslag loterij kanarie vereniging A. W,| KWEKERIJ-ARTIKE P. SLITS-BROUNS K* G. DE MULDER - li A. E. CAMPS, Tel Dringend verzoeken wy adver teerders en medewerkers hun copy (als advertenties, kerkbe- richten, mededelingen enz.) zo spoedig mogelijk, doch uiterlyk Maandag 28 December, in te leveren aan bureau van dit blad. Alleen dan is het ons mogelijk plaatsing te garanderen. Adm. Red. Peel en Maas Gevonden: doublé armbandje, Janssen Lange> weg 52; bruine dames glacé, Wed. Kroon, Maasheseweg. TONEEL Oostrums Harmonie zal haar jaar lijks concert ditmaal geven op 17 en 18 Jan. a.s. in Zaai wilhelmina, Zij doet dit in samenwerking met de Toneel ver. de Vlasbloem, die zal opvoeren het toneelspel „De witte boot" van Gebr. Filip, een spel in 3 bedrijven. P. Vermeltfoort heeft hiervan de regie. OIRLO. Nadat de toneelver eniging „Onderling Kunstgenot" uit Oirlo, tot 2 maal toe het toneelspel „Verloren Dorp" alhier voor een uitverkochte zaal gespeeld had, zal deze vereniging ditzelfde toneelstuk binnenkort opvoeren te Wanssum en Meterik. Bezoek van Katholieke Kunstenaars Door de Algemene Katholieke Kunstenaarsvereniging werd Zater dag j.l. een bezoek aan Venray ge bracht. Hierbij werd o.a. de Parochie kerk van St Petrus Banden bezocht, waar de heer Deken en de restau rateur van Dongen voor zover no dig uitleg en verklaring gaven. Dr. Veraart, die namens Adelbert als gastheer fungeerde leidde dit bezoek verder langs Jerusalem, Paterskerk en St 'Anna. Het oor deel van de Katholieke kunstenaars over het bezichtigde was zeer gun stig en over het algemeen bleek'de uitkomst groter dan de verwachting. Nieuw Gymnastieklokaal Uit Den Haag werd bericht ont vangen, dat Venray-kom in aan merking komt voor de bouw van een gymnastieklokaal bestemd voor de schoolgaande en andere jeugd. Waarschijnlijk zal op de nieuwe gemeentebegroting hiervoor 'n post worden uitgetrokken. Gezien de grote en vele klassen van schoolgaande jeugd is het zeker, dat men aan dit gymnastieklokaal nog wel niet voldoende heeft, maar van de andere kant is men al blij met dit ene gebouw, dat in een zeer dringende behoefte voorziet. Kwartjesactie In de Maandag 21 Dec. gehouden trekking zijn 2 prijzen in Venray gevallen en wel op nr. 8473 en 8483. Limb. Bedevaarten naar Lourdes De stichting Limb, bedevaarten naar Lourdes heeft besloten, het volgend jaar twee bedevaarten naar Lourdes te organiseren. De eerste is van 25 Mei t.m. 3 Juni, de 2de van 21 t.m. 29 September. De bisschop van Roermond, Z.H. Exc. mgr. dr. G. Lemmens, zal beide bedevaarten waarmee ook zieken kunnen meegaan, begeleiden. Raad van Geleen in beroep by de Kroon Indertijd is door de Gemeenteraad van Geleen een besluit genomen, om bij bevallingen vanaf het vijfde kind een uitkering te geven van f 50.Gcd. Staten hebben dit besluit verworpen. Dinsdag besloot de raad om daartegen bij de Kroon in beroep te gaan. Beide benen gedeeltelyk geamputeerd Zaterdagmiddag kwam op het rangeerterrein van 't Sittardse station de rangeerder J. H. uit Grevenbicht te vallen, juist toen een trein naderde, welke hem over de voeten reed. H. werd direct overgebracht naar het ziekenhuis te Sittard, waar men hem beide benen onder de knie heeft geampu teerd. Motorrijder tegen trein gereden en gedood Op een met knipperlichten be veiligde overweg tussen Breda en Roosendaal Is een motorrijder uit Roosendaal, CM, door het rode licht en tegen een passerende trein ge reden. Hij werd op slag gedood. Natuurwacht in Roermond Te Roermond is Zaterdagmiddag de eerste natuurwacht in Limburg geïnstalleerd. Deze natuurwacht telt ongeveer duizend leden, waarmee Roermond niet alleen de eerste afdeling van Limburg, doch ook de grootste van Nederland bezit. De Installatie moest, vanwege het grote aantal, tijdens twee achter eenvolgende vergaderingen plaats vinden. Ottersum verdeelt gronden De raad der gemeente Ottersum, besloot in zijn Dinsdagavond ge houden zitting tot verdeling van 80 ha gemeentegrond, de z.g. Kuhnse gronden te Milsbeek aan 80 ge gadigde kleine landbouwers. Deze toewijzing van gronden houdt ook verband met onttrekking van gronden aan de Psychiatrische In richting Maria Roepaan. Twee leden van de raad, de heren Nas en Krebbers, stemden tegen, op grond van de postgevatte me ning, dat 18 ha grond, welke de landbouwers voor genoemde inrich ting moeten afstaan, rechtstreeks aan gedupeerden zouden worden toebedeeld, hetgeen thans niet ge schiedt. Honderdste verjaardag van de Maastrichtse brandweer Het mooiste geschenk voor de jarige brandweer van Maastricht vormde wel de toezegging van bur gemeester W. baron Michiels van Kessenich, dat de gemeente alles in het werk zal stellen om de stede lijke brandweer een nieuwe brand weerkazerne te schenken. De Maastrichtse burgemeester deed deze toezegging tijdens een feestvergadering in het Maastrichtse stadhuis Zaterdag bij gelegenheid van het honderdjarige bestaan van de brandweer. Hoe paraat de brandweer moet zijn, bleek duidelijk tijdens de feest vergadering toen de Maastrichtse spuitgasten gealarmeerd werden voor een... schoorsteenbrandje. Proeven van paraatheid legden de Duitse gasten uit Keulen af, die in de middaguren op het Vrijthof het snelle blussen van vuur en het verdrijven van rookdampen op uit stekende wijze demonstreerden. Even uitstekend verliep het défilé van twaalf brandweerwagens van de Maastrichtse en Keulse brand weer, die aan het begin van deze feestdag voor de autoriteiten op de markt voorbijtrokken. Klasse 5: J. Aarts, Wanssum 2, P. Theeuwen, idem 3 en 7. Klasse 6: J. Versleijen 2. Klasse 7: G. Janssen 1 en 8, S. Keijsers, Ysselsteijn 2. Klasse 8: Th. Rutten. Wanssum 3, J. vd. Heijden, idem 4. Klasse 10: M. van Rooy 1. Klasse 11: J. Aarts, Wanssum 3 en 13, J. v.d. Heijden, idem 5, P. Theeuwen, idem 7. Klasse 12: P. Theeuwen, Wans sum 3, Th. Rutten, idem 4, H. Ver meulen 5. S.V.V.-nieuws Met belangstelling zagen wij de zoveelste nieuwe opstelling van Venray tegen Sevenum tegemoet. Het eerste half uur zag het er naar uit, dat Venray zou gaan verliezen, Het spel werd veel te kort gehou den, het duurde veel te lang eer de bal afgespeeld werd en het plaatsen liet veel te wensen over. Hoe is het o.a. toch mogelijk, dat de rechtshalf tot 2 maal toe een vrije trap op het middenveld mocht nemen en bijna in de cornerhoek over de doellijn ging zonder dat iemand de bal had aangeraakt. In de eerste helft kon Venray juist voor het ingaan van de rust, door een lange center van de links buiten, die door de rechtsbuiten werd benut, een 10 leiding nemen. In de tweede helft ging het stuk ken beter en toen kwam Sevenum er bijna niet meer aan te pas. Dank zij het goede keeperswerk bleef het bij 30. Zondag krijgen wij het nog on geslagen Belfeldia op bezoek. Het eerste treffen in Belfeld leverde een 11 gelijk spel op. Venray is op eigen veld nog niet geklopt. Welk record zal sneuvelen? Het tweede moest zeer onvolledig naar Wilhelmina 3. Toch wisten deze een 33 gelijk spel te behalen. Het derde bij Oostrum 2 op be zoek, won met 93. Zou er dit jaar dan eindelijk een kansje zijn voor hot behalen van het kampioenschap. Voor Zondag geen wedstrijd. Het vierde, ofschoon sterk in de meerderheid kon het winnende doel punt maar niet maken en moest met gelijk spel 2—2 genoegen nemen. Voor Zondag komt R.K.L.V.V. 2 op bezoek. Een kleine overwinning ligt in de lijn der verwachting. KANARIE-SPORT Zaterdagavond kwamen alle leden van de kanarievereniging „De Huisvriend" met hun vrouwen of verloofden bijeen in de achterzaal van café „De Engel" alwaar een kanarie-tentoonstelling werd ge houden. De voorzitter opende de bijeenkomst waarna de prijsuitrei king plaats vond. De tentoonstelling trok zeer grote belangstelling. De prijswinnaars zijn: K. Thijssen, 87 p. Ie meesterzanger; H. Litjens 84 p. 2e meesterzanger; eigen kweek kleurklasse, wissel beker M. Jacobs, Leunen 88 p. Klasse A 4 vogels: 1 K. Thijssen 290 p; 2 J. Arts 264 p.; 3 J. Duijf 228 p.; 4 H. Rongen, Leunen 219 p. Klasse B 2 vogels: 1 H. Litjens 156 p.; 2 K. Thijssen 150 p.; 3 J. Arts 135 p.; 4 A. Voesten 126 p.; 5 J. Arts 123 p. Klasse C 1 vogel: 1 J. Duijf 78 p.; 2 K. Thijssen 74 p.; 3 G. Michiels 72 p.; 4 J. Poels 69 p.; 5 J. Arts 66 p. Open klasse 1 vogel: 1 A. Voesten 87 p.; 2 A. Dijkmans 84 p.; 3e J. Arts 81 p.; 4 J. Poels 81 p.; 5 J. Arts 78 p.; 6 M. Laurensse 78 p.; 7 H. Litjens 77 p.; 8 A. Voesten 75p. Kleur Klasse: 1M. Jacobs, Leunen J p.; 2 Th. Thielen 87 p.; 3 M. Muijsers 87 p.; 4 M. Jacobs 87 p. Open Klasse Kleur: 1 W. Kessels p.; 2 M. Muijsers 89 p.; 3 M. Muijsers 88 p.; 4 H. Litjens 88 p.; 5 Pater Tarcisius 87 p. Open Klasse Kleur (gepigmen- teerd): 1 J. Poels 88 p.; 2 Th. Thie len 88 p.; 3 J. Poels 88 p.; 4 Th. Thielen 88 p. Keurmeesters: Joh. Schoonwater en R. van Roosmalen. De P.D.V. DE ZWALUW inzenders van duiven op de a.s. tentoonstellinng worden er op attent gemaakt, dat de inzet datum veranderd is, dit wordt nu Dinsdag 29 December a.s. van 7—9 uur voor ALLEduiven, dus zowel doffers als duivinnen. Woensdag worden de eerste ge keurd, en kunnen de liefhebbers Woensdagavond reeds een kijkje gaan nemen. Afhalen der duiven op Donderdag op een nog nader te bepalen tijd. De algemene jaarvergadering is op 2 Januari en begint om 7 uur. Laat iedereen op tijd komen. Nog een verzoek, de leden die nog achter zijn met contributie worden verzocht deze vóór de a.s. vergadering te voldoen. Op de te Horst gehouden duiven- tentoonstelling werden de volgende prijzen door Venrayse duivenhou- ders behaald: Klasse 1: M. van Rooij 1; klasse 2: M. Kelders 1, M. van Rooij 6. Klasse 3: G. v. Dijck 1, S. Keijsers, Ysselsteyn 3. M. Vervuurt 7. Burgemeester en Wethouders van Venray brengen ter open bare kennis, dat de moge lijkheid bestaat tot inschrijving voor de exploitatie van de Gemeentelijke Autobusdienst Venray-Kom naar Venray- Station v.v. Inschrijvingsbiljetten kunnen tot 5 Januari 1954 bij de Burgemeester worden inge leverd. Nadere inlichtingen zijn ver krijgbaar ter gem.-secretarie afdeling I. Venray, 23 December 1953. Burgemeester en Weth. v. Venray, A. H. M. JANSSEN, Burgem. H. VORST, Secretaris Heden overleed na een langdu rige ziekte, voorzien van de H. Sacramenten, onze lieve echt genote. moeder, zuster en tante Jacoba Henrica Tacken echtgenote van Jacobus Henricus Corn. Peeters in de ouderdom van 58 jaren. Wij bevelen hare ziel in Uw godvruchtige gebeden aan. J. PEETERS PIET en verloofde MARTIEN Fam. TACKEN Fam. PEETERS. Venray, 23 Dec. 1953 De teraardebestelling heden Donderdagmiddag kwart voor 3. De plechtige Lijkdienst heeft plaats a.s. Maandag 28 Dec. om 9 uur in de Parochiekerk. Bestel tijdig Uw bij Loonen-Clabbers Telefoon 11 alle maten direct leverbaar. F. W. HENDRIKS Langstraat 46 Hoenderpest in Engeland Duizenden kippen en kalkoenen, bestemd voor Britse Kerstmaaltijden zijn nu reeds een week voor Kerstmis dood, maar tevens ook begraven. Eén van de ergste epide mieën van vogelpest is namelijk uitgebroken in Essex, Zuid-Enge- land. Op een pluimvee-farm werden 18.000 stuks pluimvee afgemaakt en op een andere 9.000. van 18 t.m. 22 Dec. 1953 GEBOREN: Kessels, Mechtilda L. Oostrum C 41a Pluk, Petronella W.H. Oostrum D 37 Pluk, Henrica J.M. Oostrum D 37 Hubers, Maria O.J.G. Heide Peel 4 vd. Munckhof, Petrus J.M. Merseloseweg M lf Willems, Theophilus A.J. Weverslo v. IJzendoorn, Gerardus H.A. Veltum Bongers, Johanna A.M. Merselo M99 GETROUWD: Peters, J. 24 jr, mijnwerker, te Deurné en Wijnhoven, Elisabeth, 19 jr, te Venray. Voor de Kerkelyke diensten gedurende de Kerstdagen zie men in het tweede blad. PAROCHIEKERK VENRAY Parochie-slagzin: Streef naar chris telijke idealen en wacht U voor modern heidendom. Priester v.d. week: Pater Domitius Zondag: H. Johannes. 6 uur lm. voor vrouw v. Gestel en zoon Johan; 7 uur lm. overl. fam. Voermans- Janssen; 8 uur lm. v. parochianen; 9 uur kindermis Arnoldina Poels; 10 uur Hoogmis, daarna uitstelling van Allerheiligste; 3 uur kinderlof; 5 uur Completen, sluiting 40-uren- gebed; na de Hoogmis vergadering van Apostolaat des Gebeds in het dekenaat. De aanbiddingsuren zijn: van 11.3012.30 jongens van 13 17 jaar, 12.30—1 uur misdienaars, 12 uur H. Familie, 23 uur Con- greganisten. Maandag: Onnozele kinderen; 6.30 zielemis voor alle overl. parochianen; 7 uur Ira. Leonard Gielen; 7.30 lm. Wed. Keltjens en dochter Henrica; 7.30 zijalt. lm. overl. fam. Visser- Janssen; 8 uur uitvaart Petronella Fransen; 7 uur zielelof en Rozen hoedje. Dinsdag: H. Thomas. 6.30 lm. Piet Pouwels en echtgenote; 7 uur lm. Jos. Hendrix en Lodewijk Truijen; 7.30 leesmis v. overl. fam. Jacobs- Groetelaers; 8 uur gest. jrd. Zeer Eerw. Heer W. H. van Haeff (1H); 9.30 pl. Huwelijksmis v. bruidspaar Visser-Janssen. Woensdag: H. Mis van Zondag onder het Octaaf van Kerstmis. 6.30 lm. Gertruda Goumans; 7 uur lm. Severina van Haren-Coolen; 7.30 lm. José Kremer-Vullings; 8 uur gest. jrd. Willem Eibers, Theodora Arts, Joh. Eibers, Joh. v. Rijswijk en Petronella en Maria Eibers (1H) 9 uur pl. Huwelijksmis v. bruidsp. Schaminee-Dijkmans. Donderdag: H. Silvester. 6.30 lm. Anna Hub. Hendriks-Dommeck; 7.15 H. Sacramentshoogmis voor alle schoolkinderen; 8 uur gest. jaard. Johanna Munsters (3kl); 67 uur gelegenheid tot biechten; 78 H. Uur. Geen nachtelijke aanbidding. Vrijdag: Nieuwjaar. Feest van Besnijdenis des Heren. Geen ont houdingsdag. Dag v. devotie. Eerste Vrijdag. 6 uur lm.; 7 uur lm. José Kremer-Vullings; 8 uur lm. voor parochianen; 9 uur Kindermis overl. ouders v.d. Heuvel-Barents; 10 uur Hoogmis overl. ouders Scheefhals; 3 uur Kinderlof; 7 uur Rozenhoedje, Lof en verering reliquie v. H. Kruis. Zaterdag: Eerste Zaterdag en Priesterzaterdag. 6.30 O.L. Vrouw hoogmis; 7 uur lm. overl. fam. van Gerven-Goumans; 7.30 lm. overl. fam. Voermans-Leijssen; 8 uur best. jaard. Nicolaas Bekkers, dochter en kleinkinderen; 7 uur Marialof, Rozenhoedje en gebeden v. Eerste Zaterdag. VELTUM: Donderdag 7.30 lm. v. Theodorus Swinkels en dochter Jo. PATERSKERK VENRAY Zondag onder 't octaaf van Kerst mis, H. Joannes, Apostel; H. Missen 5.45, 6.30 voor Maria Claessen Gielen; 7.45 vd. overl. leden v.d. Buurtvereniging de Vriendenkring; 9 u. hoogmis; 't Communiceren be gint achteraan; le coll. vd. paters kerk; 2e vd. biss. noden; 4.20 gez. vespers; 5 uur lof. Maandag: H.H. Onnozele kinderen; 7 u. H. Mis voor H. Vollenberg, als lid van 't Koordje; 8 u. Maria Am- brosius en ouders. Dinsdag: H. Thomas, bisschop en martelaar; 6 u. uitstelling van 't Allerheiligste; 7 u. H. Mis voor een zalige dood(R); 7.30 hoogmis; 6.30 lof, waarna verering v.d. reliquie v. St. Antonius. Woensdag: vandaag de Mis van Zondag onder 't octaaf v. Kerstmis; 7 u. H. Mis voor H. Vollenberg, als lid van 't Koordje. Donderdag: H. Silvester; 7.30 H. Mis voor een zalige dood(R); 8uur voor overl. fam. DireksNelissen; 8.30 voor H. Vollenberg, als lid v. 't Koordje; - n.m. 7.30 Oudejaars avondoefening met toespraak en Te Deum. Vrijdag: Besnijdenis des Heren, H.H. Missen als op Zondag, 5.45, 6.30, 7.45 voor Mathijs Jeurisseri; 9 uur pl. hoogmis voor M.H. Margry v. Moorsel; 4.20 gez.vespers; 5u. lof. Zaterdag: octaafdag vd. H. Ste- phanus; 7.30 H. Mis t.e.v. 't H. Hart v. Jezus(R); 38 u. biechthoren. Plaatsengeld Er wordt verzocht in de eerste helft van Jan. plaatsengeld te be talen bij Broeder Portier a f 10 per plaats. Zondag 27 December 2.30 uur contra Entrée: 50, 10 ct. Terrein Oostsingel. PAROCHIE OIRLO Zondag onder 't octaaf v. Kerst mis; feestdag vd. H. Johannes; alg. H. Communie vd. H. Familie afd. vrouwen; half 7 H. Communie; 7 uur de eerste H. Mis; half 9 de 2e H. Mis; 10 u. de hoogmis; 3 uur rozenkrans en lof, daarna H. Familie afd. vrouwen. Maandag: half 8 gest. jaarg. Wil lem Strijbos. Dinsdag: half 8 maandstond Wil lem Michels. Woensdag: half 8 hoogmis vd. levende en overl. leden vd. ruiter- club. Donderdag: jaard. Frans Janssen en Petronella Minten. le Vrijdag der maand: nieuwjaars dag, dag van devotie; Diensten als op Zondag; 7 uur de 1ste H. Mis; half 9 de 2e lm uit dankbaarheid wegens 1212-jarig huwelijksvereni- ging; 10 u. de hoogmis gest. H. Mis BaetenJeurissen. le Zaterdag der maand, toegewijd a.h. Onb. Hart van Maria; 7 uur H. Communie; half 8 zieledienst overl. fam. vd. BergPaulissen; n.m. 7 u. Marialof; van 57 u, biechten. Vrijdag wegens N ieuwjaarsdag geen onthoudingsdag. a.s. Zondag, eerste Zondag der maand, buitengewone collecte voor onze kerk. PAROCHIE LEUNEN Zondag onder 't octaaf v. 'sHeren Geboorte; feest vd. H. Apostel Jo hannes; 7 u. H. Mis vd. parochie; 8.30 H. Mis tot bijz. int.; 10.15 hoog mis vd. overl. fam. HeesenVoesten; 11.30 H. Familie vd. Jeugdafdeling; 2.30 Congregatie der meisjes; 3 uur lof. Maandag: feest der H. Onnozele Kinderen; 7.30 gez. zieledienst v.d. overl. ouders KleuskensAchten. Dinsdag: 7.30 gest. jaarg. Henri cus Gussen en echtg. Woensdag: 7.30 lm v. Gertrudis en Martin van Dijck. Donderdag: 7.30lm vd. overl. fam. Artsvan Cuijck. le Vrijdag: feest v. 'sHeren Besnij denis; Nieuwjaarsdag; feestdag van devotie; 7. u. H. Mis vd. parochie; 8.30 H. Mis v. Martinus Manders; 10 u. hoogmis voor overl. familie LitjensNabuurs; 3 u. lof. Zaterdag: de Zaterdag v.h. Onb. Hart van Maria; 7.30 gest. jaarg. Gerard Lucassen; van 45 en 6.30- 7 u. biechten; 7 u. lof t.e.v. O.L.Vr. a.s. Zondag feest v.d. Zoeten Naam Jezus; maandcoll. voor onze kerk. PAROCHIE OOSTRUM Zondag: Feest van St. Jan den Evangelist, 7 u. H. Comm. 7.30 en 10 u. de beide H.H. Missen; 3 u. Lof, waarna Derde Orde. Maandag: 7.30 best. zm. voor de overl. fam. Litjens-Hendriks. Dinsdag: 7.30 best. zm. voor Mia Janssen. Woensdag: 7.30 best. zm. overl. ouders; 7.30 Rozenkrans voor de vervolgden om hun geloof. Donderdag: 7.30 best. zm. voor Ger Janssen en echtg. Vrijdag: feest van de Besnijdenis des Heren en Burgerlijk Nieuwjaar 7 u. H. Comm.; 7.30 en 10 de beide H.H. Missen; 3 u. Lof. Zaterdag: Eerste Zaterdag der mnd., 7.30 best. zm. voor vr. Mart. Peeters; 7.30 Maria-lof. PAROCHIE CASTENRAY Zondag: Octaaf v. Kerstmis, feest v.d. H. Johannes Apostel en Evan gelist. 10 uur Hoogmis voor de parochie; 2 u. Lof en Rozenhoedje. Daarna te 2.45 u. in het Patronaat huldiging v.h. Hoofd der school Mr. Vollenberg, door de school en de parochie bij zijn afscheid. Maandag: H. Onnozele Kinderen. 7.30 Gez. H. Mis voor Henricus v.d. Pasch. Dinsdag: 7.30 Gez. maandd. voor Henrica Peeters-Goumans. Woensdag: 7.30 Gez. H. Mis voor Martinus Noyen en Gerarda Arts. Donderdag 7.30 laatste v.d. zesw. dienst voor Piet Thielen. Vrijdag: Nieuwjaarsdag, feest v.d. Besnijdenis des Heren, dag v. devotie diensten als op Zondag. Tevens eerste Vrijdag. 10 u. Hoogmis, welke als gest. H. Mis t.e.v. het H. Hart wordt opgedragen. Daarna toewij ding aan het H. Hart en zegen met 't Allerheiligste; 2.30 Lof en Rozen hoedje. A.s. Zondag le Zondag v. d. mnd. Maandelijkse bijz. coll. v.d. Kerk. RECTORAAT HEIDE Zondag: H. Johannes Apostel en Evangelist. 7.30 v. Martinus Ewals; 10 u. Hoogmis uit dankbaarheid; 3 u. Lof. Maandag: H. Onnozele Kinderen. 7.30 Verlaten zielen. Dinsdag: 7.30 Martinus Peeters. Woendag: 7.30 Leonardus Potten en Peter Litjens. Donderdag: 7.30 Hendrik v. Soest en overl. dochters; 67 Biechten. Vrijdag: Nieuwjaar, Eerste Vrij dag; 7.30 Overl. fam. Droesen;10u. Hoogmis tot bijz. intentie; 7 u. Lof. Zaterdag: Eerste Zaterdag, Pries ter Zaterdag. 6.45 H. Communie; 7.30 Uit dankbaarh.; 6 u. Biechten; 7 u. Lof t.e.v. O.L. Vrouw met ge beden v.d. Eerste Zaterdag. RECTORAAT SMAKT Zondag onder 't octaaf v. Kerst mis; 6.30 lm voor 'noverledene; 7.30 lm voor overl. fam. Wijenberg Bonants; 10 u. hoogmis tot zek.int. Maandag: 6.30 lm v. overl. ouders en familie; 7.30 lm voor de gelovige zielen. Dinsdag: 6.30 lm v. Mart. Bonants en echtgenote; 7.30 lm voor overl. fam. BosWillems. Woensdag: 6.30 lm t.e.v. St Jozef tot zek. int.; 7.30 lm t.e.v. St Joseph. Donderdag; 6.30 lm voor een over ledene; 7.30 lm v. 'n zalige levens staat; van 57 u. biechten; 7 uur H. Uur. Vrijdag: Nieuwjaarsdag, feest vd. besnijdenis des Heren, diensten als op Zondag; 6.30 en 7.30 lm t.e.v. H. Hart; 10 u. hoogmis uit dankbaar heid; 3 uur lof. Zaterdag: 6.30 lm v. Jos. Gooren; 7.30 lm t.e.v. O.L.Vr. en St Joseph; 57 u. biechten; 7 u. Marialof. RECTORAAT VEULEN Zondag onder het Octaaf van Kerstmis: 7.30 lm. v. Peter Joh. Ewals; 10 u. hoogmis tot intentie. Volkszang; 3 u. Lof. Maandag: 7.30 lm. t.e.v. O.L. Vr. tot bijz. intentie. Dinsdag: 7.30 lm. overleden fam. Kleven- S trijbosch. Woensdag: 7.30 lm. Gerardus Willems en Hendrina Jacobs. Donderdag: 7.30 lm. overl. fam. van Rijswijk-Verheijen. Vrijdag: Nieuwjaar, 'sHeren Be snijdenis, Eerste Vrijdag. Om 7 u. Comm.; 7.30 lm. tot bijz. intentie. Onder de H. Mis algem. H.Comm. der schooljeugd en der jeugdstands- organisaties. Jonge Boeren, Jongere Gemeenschap denkt aan de eerste Vrijdag. Om 10 u. hoogmis tot in tentie der levende en overledene leden der Jonge Boeren; 3 u. Lof. Zaterdag: 7.30 lm. voor Drini van Rijswijck; 5.30 tot 6.30 u. biechten; 7.30 Lof t.e.v. Maria. Accolieten: Jan Reintjes en Piet van Meijel. Kerkpoetsen: Mientje en Bertha Janssen. Mary Beelen Sjef Verschuuren hebben de eer kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waar van de inzegening zal plaats heb ben op Zaterdag 26 December 1953 om 10.30 uur in de Parochiekerk St. Francis de Sales, Pickering (Ont.) Canada. VERLOOFD: Riet Voorbraak Lauren tiusdljk 17, Steenbergen Gerard Jacobs V.V.O. 26A Vliegbasis Gilze-Rijen 1 Januari 1954. VERLOOFD: Anny Houben Gerard Pijls Tegelen, Industriestraat 69 Steylerstraat 16 Kerstmis 1953. Geen ontvangdag. Zalig Kerstfeest en Nieuwjaar aan familie, vrienden en kennissen fam. M. Jenniskens- Willems Venrode Farm RR 325 Petrolia Canada 31 1155 1502 1577 556 1961 2398 1882 309 680 2240 462 496 890 1254 198 1965 1323 1801 18 2221 1424 1474 2162 1022 1326 779 108 128 629 151 906 1835 995 1747 2414 954 2119 966 1955 769 1908 653 1426 286 651 2190 1770 94 1716 1999 1608 Prijzen kunnen afgehaald worden in Café Th. Thielen (Clublokaal) Langstraat 18. Leunseweg' Degene 6 et 01 geleend hsqbi kerweg 2, „n dit terug t^e êxfraet {Uitzet t. to: iP' ia Ier Stoomwase I Voor alle voorkomend Hoek Kempweg—Langeweg VENRAT' 6n KWAUTE/TS PRODUCT Venrays ruimst gesorteerdea biedt U aan KERN MATRASSEN beter dan vlokmatras» KAPOKMATRASSEN INTERIEUR MATRASSEN Overtrokken met de beste en mooistri vormen zij een lust voor hetoj LEDIKANTEN 1- en 2persoons KANTELBEDDEN DIVANBEDDEN DUBBELDIVANBEDDEN Onze ledikanten zijn van de beste materi# door een nauwkeurige constructie rato in hun klasse. Reparatie van i Verkoop op afbetafc VERHUUR VERSTEK ELECTRO Telefoon 503 t dat wi] naastn j ook coniferen, bloem- en bladit vaste planten, enz. in honderden .soorten voorhanden M Kom maar eens kijken. Het verplicW Oostrumse boomkwekerijen

Peel en Maas | 1953 | | pagina 2