SPORT St. Nicolaas schoonmaakster ORGELHOEKJE! Winkelweek Overloon ADVERTENTIËN Bnrgcrljjke Stand Venray B. CAMPS St. Nicolaas bij Ebberink H. CAMPS Ebberink door Lt. Timmermans, namens de Nederlandse Bergings- en Identifi ficatiedienst. Hij maakte kennis met verschillende familieleden, van ge sneuvelden, die eveneens een bezoek brachten aan het kerkhof. Na ruim een uur op de doden akker vertoefd te hebben, vertrok het gezelschap wederom naar Den Haag. Verantwoording Vorig bedrag f 15879.20 Orgelbusjes Schoolstr. 13.94 Landweerdw. Tuinstr. 12.09 Veltum 43.33 Totaal f 15948.56 Attentie Collectanten Zoals U weet, zijn na 15 December de zinken dubbeltjes en OUDE koperen centen waardeloos. Mogen we U daarom dringend verzoeken, zodra U bericht hebt ontvangen van 't Orgelcomité, de busjes op te halen. Gevraagd een collectant voor verwisselen der orgelbusjes op de Langeweg. Zich zo spoedig mogelijk te melden aan het Secretariaat Paterslaan 16. Parochianen, om U 't inwiselen der zinken dubbeltjes en oude ko peren centen te besparen, geven we U de raad: „Deponeer ze in 't Or- gclbusje"! 'Bouwt allen mee aan Uw Orgel Gironummer 576604 Orgelfonds Venray georg. door de R.K. Middenstand 28 November t.m. 5 December Speciale attracties! Zeer aantrekkelijke prijzen! Opening Vrijdag 27 Nov. om 8 uur nm. door Burgemeester v. Heusden in 't Gemeenschapshuis te Overloon. INENTING tegen DIPTHERIE en KINKHOEST Burgemeester en Wethouders van Venray brengen ter openbare ken nis, dat op Maandag 23 November a.s., des namiddags 2 uur in het Groene Kruisgebouw, Merseloseweg la de derde en laatste enting tegen bovengenoemde ziekten zal plaats hebben.* Voor deze enting moeten dus verschijnen de kinderen, die op 26 October j.l. voor de tweede maal geënt zijn. Men wordt verzocht weder stipt op tijd aanwezig te zijn en de in entingskaart van het kind mede te brengen. Venray, 19 November 1953. VERPLICHTE INENTING TEGEN POKKEN Burgemeester en Wethouders van Venray brengen ter openbare ken nis, dat op Donderdag 26 November a.s. des namiddags 2 uur in het Consultatiebureau, Merseloseweg la alhier gelegenheid zal worden ge geven tot kosteloze inenting tegen de pokken, voor de kinderen, wo nende in kerkdorpen der gemeente, die het consultatiebureu voor zui gelingen dan bezoeken en op Don derdag 3 December a.s. om 2 uur nm. voor de kinderen wortende in de kom der gemeente. Men wordt verzocht precies op tijd aanwezig te zijn. Trouwboekje, waarin de te enten personen staan aangetekend, moet worden meegebracht. Om het verloop der inenting te laten onderzoeken en daarna te ontvangen het bewijs, dat de inen ting met goed gevolg heeft plaats gehad, moeten de kinderen, die op 26 November geënt zijn, terugko men op 17 December op dezelfde plaats en uur als boven aange geven. Volgens de Inentingswet moeten de kinderen, voordat zij de leeftijd van één jaar bereikt hebben, wor den geënt. De kinderen moeten op de dag der enting drie maanden oud zijn en gezond. Venray, 19 November 1953. Burgemeester en Wethouders vd, A.HM. Janssen, Burgemeester H. Vorst, Secretaris. Bestuur Waterschap Tot Bestuurslid van het Water schap Noord-Limburg werden ge kozen de heren: Gijzen Horst, P. Hanen Sevenum, J. Grubben Maasbree, A.Poels Ven ray, Smeets Helden. Een muzikale gebeurtenis van de eerste rang zal aanstaande Dinsdag in Venray plaats hebben. Ontwikkeling en Ontspanning heeft namelijk bij de samenstelling van hun winterpro- gramma contact opgenomen met het Residentie-Orkest uit den Haag en de verschillende besprekingen hebben tot resultaat gehad, dat dit Orkest a.s. Dinsdag in Venray zal optreden. Het Residentie-orkest is zowel in Nederland als in het buitenland voldoende bekend. Enkele dagen geleden nog gaf de bekende Duitse dirigent Erich Kleiber, in verband met zijn optreden in den Haag te kennen, dat dit orkest zeer spoedig tot een der beste orkesten der wereld zal kunnen behoren. Nieuwe Zondagswet in werking Op 8 December treedt de nieuwe Zondagswet in werking. De oude wet welke van 1 Maart 1815 dateert, komt dan te vervallen. De nieuwe Zondagswet is deze week in het Staatsblad afgekondigd. Zij geeft „nadere voorschriften ter wegneming van beletsels voor de viering van en ter verzekering van de openbare rust op de Zondag en enige christelijke feestdagen. VERGADERING VAN DE GEMEENTERAAD. Dinsdag a.s. zal de Gemeenteraad van Venray in openbare vergader ing bijeenkomen om 5 uur. Op de agenda staat o.m. een ver zoek van de Directie van Luxor, tot verlaging van de vermakelijk heidsbelasting van 25 tot 20 pet. B. en W. stellen voor dit verzoek af te wijzen, mede in verband met de financieele toestand van de ge meentekas. Verder stellen B. en W. voor om te Castenray gronden te verkopen, benodigd voor de bouw van twee particuliere woningen, benevens in Leunen voor vier woningen. In de agenda wordt verder mede gedeeld, dat volgend jaar in Peel- plan Zuid 6 en in de Vredepeel 15 boerderijen gebouwd kunnen wor den. In deze vergadering zal de ver koop van grond in Peelplan Zuid ter sprake komen, om zo de bouw der boerderijen mogelijk te maken. De grond in de Vredepeel is reeds verkocht. Een nieuwe commissie van advies overeenkomstig het bepaalde in de Woonruimtewet, zal moeten worden benoemd. De heren A. Janssen, J. van Gerven, L. Janssen, P. Steeghs P. van Opbergen stellen zich zicli wederom verkiesbaar. In VenrayOost moeten nieuwe stukken grond worden aangekocht. Desbetreffende voorstellen zullen ook in deze vergaderidg worden behandeld. B. en W. klaagt in de toelichting op de agenda over de weigerachtige houding van verschillende grondbe zitters in dit gedeelte van onze ge meente. De nieuwste leswagen heeft... GERRI^ SLUIJS VROEGE LENTE Als bijzonderheid mag wel ver meld worden, dat bij de landbouwer Vogelzangs te Leunen een kip te voorschijn kwam met 13 kuikens. Zijn dit nu vroege of late kuikens? Het mooie weer van de laatste tijd zal hierin ook wel een grote rol gespeeld hebben. Ongeval De 11-jarige G. was aan het spe len op de speelplaats van het Gym nasium, toen hij in botsing kwam met ëen ander. Hij viel met zijn hoofd door een der ruiten en werd daarbij zo ernstig verwond, dat men opname in 't Ziekenhuis nood zakelijk achte. De leswagen met 't meest uit zicht heeft... GERRIT SLUIJS Emigratie-avond De Venrayse Kajotters organi seren volgende week Woensdag een emigratie-avond, waarop iedereen welkom is. Als spreker is uitgenodigd Hans Uebelgonne, de Limburgse emigra tie-deskundige. Hij zal de kansen bespreken, die er zijn voor de as pirant-arbeider-emigrant. Deze-vergadering, welke musicaal wordt omlijst, zal om 8 uur begin nen in het nieuwe clublokaal inde oude Ambachtsschool. De toegang is vrij. Brand te Oirlo Zondagmorgen ontdekte men een begin van brand in de boerderij van de landbouwer Verstappen op de Gunhoek te Oirlo. Mede door het feit, dat deze landbouwer in dit kerkdorp niet automatisch kon bellen ging veel kostbare tijd verloren. De leden van de Venrayse brand weer waren meest ter kerke, maar het gaan der sirene spoedden zij zich in hun Zondagse kleding naar de brandweerloods. Het was een gelukkige omstandigheid, dat de waarnemend postcommandant der Rijkspolitie ter plaatse was ge arriveerd en reeds met omwonen den het blussingswerk had aange pakt, De brandweer verscheen met groot materiaal en dank zij de tank auto kon zij onmiddellijk met kracht de vuurhaard bestrijden. Jammer was, dat zij niet konden verhinderen, dat de schuur en stal ling volledig verloren zijn gegaan benevens de landbouwmachines, de voorraad, hooi, stro en granen. Wel konden het vee en de inboedel wor den gered, terwijl het woonhuis behouden bleef. De schade loopt in de duizenden. Elke Dinsdagavond van 7—8 per soonlijk te spreken; van S10 uur gratis theorielessen, voor niet-leer- lingen f 1.50. Gerrit Sluys Gezinszorg is moederhulp Zo luidde de actie-spreuk van het vorig jaar en... de mensen waren jebelgd over die actie. De kinderen lebben hen geplaagd: de winkel deur en de huisbel bleef aan het gaan. Toch hebben de kinderen vorig aar goed geholpen en ze vragen er om dit jaar weer te mogen hel pen, maar dat zullen we toch maar niet doen. Er komt een nieuwe actie, die helemaal van de goede wil der mensen afhangt; u zult niet lastig gevallen worden. U krijgt dezer dagen iets over de post. U kunt daar prachtige prijzen mee winnen, maar u moet ook iets doen. De enveloppe zal een nummer bevatten. Dat is uw kans, de kans van uw Sinterklaas. Die Sinterklaas gaat o zo snel, veel sneller dan een paardje, zal uw geluk er zijn. Daar om heet deze actie: PIJLSNEL EN TREF-ZEKER De rest verraden we niet. U moet alleen uw best doen om een werke lijke steun te geven aan onze Ven rayse Gezinszorg. Dat heeft zij no dig, dat is zij waard! Weest daarin pijlsnel en trefzeker, dan komt de rest vanzelf! DERDE ORDE MEDEDELINGEN Drieëntwintig mensen van onze afdeling zijn op retraite geweest in Brummen. Op liet feest van Elisabeth is ze gesloten. We hopen, dat het deze leden weer béwuster heeft gemaakt van hun grote levensroeping. Mogen er nog velen hun goede voorbeeld volgen. Het is voor de directeur een hele moeite geweest, om deze mensen bij elkaar te krijgen. Ik heb mij schijnbaar vergist met de tijd. We hopen een volgende keer meer succes te hebben! Denkt u ook aan de Kerstactie en als u nog niets gedaan hebt, dan is het altijd goed, dat u eraan her innerd wordt. GEEN STROOM Zondag 22 November zal voor het net Oirlo de stroomlevering worden onderbroken van 12.30 tot 17 uur. Oorlogstuig gevonden Bij graafwerkzaamheden aan de hoek van de Stationsweg, werd nog oorlogstuig gevonden. Nadat de op ruimingsdienst een en ander had verwijderd, konden de werkzaam heden worden voortgezet. Een vulpen is geen geschenk voor een paar dagen of weken maar een voor jaren Daarom kopen hij 'n vertrouwd adres: Fa. v.d. MUNCKHOF Lage fruitprijzen De fruitprijzen zijn dit seizoen onverwacht laag. Vooral na de nachtvorst in Mei hadden de kwe kers een betere markt voor hun producten verwacht. De lage prijzen worden echter niet veroorzaakt door overproductie, maar door de kwali teit, die veel te wensen overlaat. De boomgaarden van Nederland beslaan tezamen ruim 60.000 ha. Daarvan zouden 12.000 ha gerooid moeten worden, omdat zij minder waardig fruit leveren en dus on rendabel zijn. Rond zes pet hiervan is tengevolge van de verleden jaar ingezette saneringsactie opgeruimd. Vóór de oorlog kwam in ons land jaarlijks 80 millioen kg appels en 40 millioen kg peren van de bomen. Deze aantallen zijn thans voor ap pels ruim verviervoudigd en voor peren ruim drie maal zo groot. De oppervlakte aan grond, in totaal voor fruitteelt in gebruik, is sterk uitgebreid, maar ook is de cultuur van deze gronden geïnten siveerd door de teelt van betere rassen. Voor de oorlog waren bin nenlands verbruik en productie on geveer in evenwicht. Thans is de binnenlandse con sumptie wel sterk toegenomen, maar moet er veel geëxporteerd worden. Het buitenland vraagt echter goede kwaliteit van goede rassen. Pater Van der Steen OFM in Brazilië overleden Op 15 November is teTaquari in Brazilië overleden pater Antonio (Wunibald) van der Steen OFM. Pater Van der Steen werd geboren te Rosmalen in 1894, trad in de Orde der Minderbroeders in 1917, ontving de priesterwijding te Weert in 1924 en vertrok naar Brazilië in 1927. Vier jaar was hij als mis sionaris werkzaam in de uitgestrekte parochies in hetNoorden vanMinas Gerais en daarna tot aan zijn dood in de staat Rio Grande Sul. Gedu rende vele jaren was hij pastoor van de parochie Fao. Een confectie-atelier te Horst. De N.V. S. I. de Vries te Am sterdam, grossier in alle textiel artikelen en fabricante van japon nen, blouses en lingerie, gaat weer uitbreiding geven aan haar con- fectiebelangen. Te Horst is grond aangekocht en binnenkort zal er een nieuw atelier verrijzen, dat genoemde firma volgend jaar hoopt te be trekken. Intussen is tijdelijk ruimte ge vonden in een grote verbouwde danszaal, waar thans reeds een 40tal meisjes worden opgeleid. In een onderhoud vertelde het bestuur van deze firma, dat dit het derde atelier zal zijn. Men beschikt thans over een atelier in Amsterdam en na de oorlog is, in samenwerking met de mijnen een atelier opgericht te Nieuwenhagen. Daar wordt thans met 200 per sonen op maximum capaciteit ge werkt. Te Horst hoopt men straks de bezetting tot 200 meisjes uit te breiden. Hier zal de lingerie-pro ductie het zwaartepunt vormen. In Nieuwenhagen komt het accent meer te liggen op de confectie. Er bestaat een nauwe samenwerking met autoriteiten ter plaatse. Gezien de ervaringen in Zuid-Limburg,ziet de firma ook de toekomst te Horst met vertrouwen tegemoet. Het millioen voor het personeel Op een vergadering van de Ka tholieke vereniging van mijnbeamb- ten te Geleen, heeft bondsvoorzitter A. Hennekens. enkele belangrijke mededelingen gedaan. Omtrent het millioen, dat de Staatsmijnen bij het gouden bestaan in 1952 als feestgeschenk voor het personeel beschikbaar hebben ge steld, zei de bondsvoorzitter, dat dit bedrag zal gekoppeld worden aan de bezitsvorming. In de geest van een spaarregeling zullen de mijnwerkers boven de 25 jaar en alle gehuwde mijnwerkers daar onder ervan profiteren. Binnenkort zal een desbetref fend voorstel inde ondernemingsraad behandeld wor den. Over de komende loonsverhoging, welke thans bij de Mijnindustrie- raad in behandeling is, zei de heer Hennekens, dat hij de indruk heeft gekregen, dat met de redelijke wen sen van de werknemers door de werkgevers ernstig rekening wordt gehouden. Bij deze loononderhandelingen is tevens voorgesteld de gezins- en kindertoeslag te verhogen volgens de door de regering gegeven regels. Het Beambtenfonds Mijnindustrie zal zeer waarschijnlijk 1 Januari in werking treden. S.V.V.-nieuws de rust 0 voor- Ofschoon Venray voor de toon aan gaf en een 2- sprong kon nemen, welke kort na de hervatting zelfs tot 3—0 uit groeide, moest in het laatste ge deelte toch alles op haren en snaren gezet worden om een kleine 32 overwinning te behouden. Na afloop van de wedstrijd pro testeerde Grubbenvorst over het niet toekennen van een strafschop. De scheidsrechter had geen hands geval gezien of geconstateerd en kon zodoende ook geen penalty toekennen, zodat dit protest bij voorbaat geen succes zal hebben. Door deze overwinning is Venray aan de kop gekomen en Arcen •voorbijgestevend. En daar Arcen Zondag Tiglia ontvangt zullen zij danig op hun tellen moeten passen of zij verliezen een of misschien wel twee punten. Het tweede speelde een goede wedstrijd tegen Wilhelmina 2 en deze mochten met een 22 gelijk spel zeer tevreden zijn. Zondag komt Wit-Zwart 2 uit Weert op bezoek. Ook een tegen partij van formaat. Sportliefheb bers wordt aangeraden, eens naar deze wedstrijd te komen kijken, want daar wordt aardig spel ver toont. Het zal voor de spelers boven dien een aanmoediging zijn om nog beter hun best te doen. Dan is de mogelijkheid er op een kleine overwinning. Het derde moet een van haar lastigste uitwedstrijden spelen en wel tegen Griendtsveen. De kansen om dit jaar kampioen te worden zouden zeker belangrijk stijgen indien deze wedstrijd gewonnen wordt. Het vierde deed wat wij ver wachtte en klopte Resia met 31. Voor Zondag de belangrijkste thuiswedstrijd van het seizoen. Tienray 2, de koploper van deze afdeling, komt op bezoek. Indien deze wedstrijd gewonnen wordt, dan is de strijd op de bovenste plaats weer geheel open, en zou Venray 4 weer volop meedoen, 't Is eigenlijk te mooi om waar te zijn en toch.... afwachten Beugelnieuws De thuiswedstrijd tegen O.D.L. mocht even als de uitwedstrijd naar Ons Plezier geen winstpunten op leveren. Volgende week Woensdag 25 Nov. ;aat Onder Ons in Melderslo op De2oek bij de zeer sterke Knippers, laten we daar eens flink de bal op de slager nemen, dan zal een gelijk spel heus niet uitgesloten zijn. 2 December komt Kiek Oet, uit Sevenum op bezoek. Vergeet de Zaterdagse clubavond niet, ook nieuwe liefhebbers kunnen hun beugelen hier beproeven. Ruiter-verkenningstocht en Wandeltocht te Geysteren Zondag 22 Nov. a.s. organiseert de Landelijke Rijvereniging St Joris te Wanssum-Geiisteren een ruiter- verkenningstocht door de Geijsterse bossen, welke zo rijk is aan natuur schoon. De V.V.V. Linker Maasoever heeft deze gelegenheid aangegrepen om op genoemde datum ook een wan deltocht te organiseren door deze omgeving. Al gaat het seizoen mis schien al wat heen, de herfst kleurige tinten van het lover geven toch nog een fleurig cachet aan 't geheel. Hier zal gelegenheid gegeven worden de streek nader te leren kennen, door middel van een gezon de sportbeoefening, te paard of te voet. De mooie plekjes, die zullen worden aangedaan klinken voor velen reeds bekend in de oren, zoals Rosmolen, Vossenbos, Leiberg, Spra land, Geijsters Broek, Bossen bij St Wilbert, Boshuizer berg en de Geijsterse Vennen. Het af te leggen parcours bedraagt voor de ruiters ongeveer 20 km en voor de wandelaars 10 km, een af stand die voor iedereen vlot te lopen is. De start voor beide groepen is om 1 uur op het dorpsplein te Geijsteren, waar ook de finish zal zijn. Iedereen uit Noord-Limburg en Oost-Brabant kan deelnemen aan de wandeltocht, hetzij in vereniging, hetzij individueel. Ruiters kunnen zich opgeven bij J. Weyers, Wanssum tel. 278. De wandelaars bij V.V.V. Wanssum, Tel. 264. Ook Zondag aan de start is er nog gelegenheid tot aan melden. Buitengewoon geslaagd is de Missie-collecte welke verleden Zondag in de Pa rochiekerk werd gehouden voor de Venrayse Missionarissen Pater G. Kemps en Br. Pius Poels. Hartelijk dank hiervoor aan de ZeerEerw. Heer Deken en zijn pa rochianen Dankbetuiging. Ondergetekende betuigt langs deze weg zijn oprechte dank, in het bijzonder aan de Commandant en zijn dapper corps brandweer mannen, alsook aan de buurt, voor hun daadwerkelijke hulp en mede werking tijdens en na de brand in zijn bedrijf. P. Verstappen Oirlo, 18 November 1953. Biedt zich aan net dagmeisje Adres bureau van dit blad. Meisje 20 jaar zoekt nette R.K. vriendin, liefst in Venray. Adres bureau van dit blad. van 13 t.m. 19 November 1953 GEBOREN: Drüggen Leonardus, Castenray G 23 Nelissen Elisabeth, Oirlo E 74 v. Daal, Theodorus, Vierlingsbeek Aarts Lamberdina, Wanssum Claessens Jacoba, Leunen K 12 Cox Maria, Castenray F 45a Minten Hermanus, Wilh.straat 36 Custers Petronella, Oirlo E 4 Arts Wilhelmus, Merselo M 101a Michels Christina, Merselo M 114a Lucassen Antonius, Leunen K 14 Thijssen Wilhelmus, S t. Jorispark 13 GETROUWD: Brendel Hermanus H., 22 jaar, militair te Doorn en Pelzer Gerarda W., 26 jaar, Maasheseweg. VERMIST sedert 5Nov. een bijna geheel roodbonte hokkeling pl.m. 1 jaar oud Inlichtingen worden gaarne in gewacht J. Laarakkers, Grotestr. A 47, Sambeek, Tel. 181. GEVRAAGD voor de R.K. Henseniusschool te Venray nabij de Langstraat Indiensttreding 1 Jan. 1954. Schriftelijke aanmelding, onder opgave van verlangd loon, bij de secretaris van het Schoolbestuur Fr. Vermaaten, Stationsweg 41. GEVRAAGD hulp in de huishouding boven 20 jaar, voor direct. Adres bureau van dit blad. GEVRAAGD nette banketbakkers leerling of noodhulp voor de maand December. Verheugen, Grotestraat. GEVRAAGD voor direct halfwas meubelmaker Fa. M.J. Vollebergh, Meubelfabr Te koop prima jongenssportrijwiel wielenmaat 26 x l1/,. G. Thelosen, Langstraat 23. Te koop partij mais M. Goorts, Veltum M 73. Te koop gele wortelen J. Mommen, Veltum L 36. Te koop z.g.a.n. schoolbord, lessenaar, winkeltje, poppenbedje. L. Pouwels, Langstraat 16a. Biedt zich aan. meisje voor enkele dagen per week. Adres bureau dezer. Te koop voldr. kalfvaars A stal Wed. M. Claassens, K 80 Leunen Te koop 3 beste dragende varkens aan telling. J. Poels-Bouten, Weverslo. Te koop partij biggen en voederbieten A. van Vegchel, Peelplan Zuid Te koop electr. pompinstallatie met electr. motor en ketel A. Janssen, Oostrum D 16a. Te koop binnendeuren, ijzeren ramen 150 x 120 mm met glas, gitaar Merseloseweg M 1. Te koop z.g.a.n. voetbalschoenen m.41 Hoenderstraat 17. Te koop voetbalschoenen maat 42 H. Kroon, Maasheseweg 3. Wie is gediplomeerd instructeur voor Venray en omstreken? alleen: Gerrit Sluys Te koop partij biggen M. van Vegchel, Leunen K 36. Te koop speculaas-snijmachine merk Kalmeier, met of z. motor te gebruiken. Wegens aanscli. van een opzetmachine. Verhoeven, Vierlingsbeek. Eau de Cologne J. Coenen-Houtackers rijke Het geschenk! Moeder's hartewenechzoo'n salonklokl En dan meteen de allerbeste en mooiste: Junghans, met dion voornamen vorm en dien gezelligen, diepen gongslag. Hartewensch ook van alle bruid jes. Als U ïeta héél moois wilt geven, verzuimt dan niet onze fraaie collectie .Jnngbans Salon- klokken te komen tien. Horlogerie Wie heeft 10 jaar ervaring in autorijles geven Gerrit Sluys weet wat hij doet, koopt hij Alpino, Pet en Hoed Naast onze uitgebreide sortering Uurwerken vindt U bij ons een schitterende collectie GOUDEN RINGEN, HANGERS,enz DOUBLÉ ARTIKELEN in alle prijzen. GERO ZILVUM en ZILMETA Horlogerie-Byouterie Grotestraat Telef. 261 Waarschuwing. CAMP corsetten worden niet aan de deur verkocht, doch zijn voor Venray e.o. alleen verkrijgbaar bij Te koop motorwielen, richtingwijzers, autolampen, dynamo's, startmotoren, motorrijwielen, kinderfietsje z.g.a.n., een haard. Jan Huisman, Ysselsteyn. Te koop partij biggen Willems, Nachtegaal. Te koop electr. wasmachine i.g'.s. Janssen, Veltum L 67. Te koop partij biggen, fietswagentjes vanaf f 85. goede gezonde prei 10 ct. per kg P. Keizers, Vlakwater M 71 Telefoon K 4786—231 Te koop Bellefleur en Boskoop appelen 8 ct. per kg Kind. Hendriks, Oostrum. Te koop poppenkamer met Inhoud en grote babywieg Overloonseweg 7a. Te koop drachtige vaars half Dec. voldragen, A stal. H. van Osch, Merselo-Beek. Te koop 5 biggen Wed. G. de Mulder, Haag M 66 Merselo. Te koop partij biggen en 2 Petromax lampen G. de Mulder-Franssen, Merseloseweg M 3 Te koop 10.000 kg stekruben Alb. Peeters, Timmermannweg 36 Ysselsteyn. Te koop sterappelen 5 ct. per kg en partij biggen J. Meijers, Overbroek H 13. Te koop voldragen koe of vaars met beste melklijsten, A stal. G. Arts, Timmermannweg 8, Ysselsteyn Wij heblen 'd »r< groei f Diepvries E1,1, beer Vo<*I fruitscfale'

Peel en Maas | 1953 | | pagina 2