Banneux ORGËLMMJE L. Janvier's Bekendmaking halen bij PULS THOMASSEN Ruilverkaveling in Bnrgerlijke Stand Venray Bedevaart P. Stoks, Taxibedrijf Gevestigd als Coupeuse Tony Wismans Bekendmaking ADVERTENTIEN Herwonnen Levenskracht GezondeApotheek ZONDAGSDIENST H.H. DOKTOREN Zondag 2 Augustus zal Dr. H. van den Hombergh voor spoed gevallen te bereiken zijn in plaats van Dr. Vercauteren zoals op de voorpagina staat ver meld. Denkt aan de STRAATCOLLECTE van Herwonnen Levenskracht gedurende de Kermis Ook de orgelhoekjesschrij ver ruikt de vacantie. Vacantie O tijd van „Dolce far niente", tijd van „Zalig niets doen", tijd van dromen en peinzen Hoe genotvol is 't u te genieten Daarom neemt de orgelhoekjes schrijver voor enkele weken af scheid van U. Een reden daarvoor is ook 't langzaam toevloeien van de bijdragen voor 't Orgelfonds. Als in 't orgelhoekje geen ver antwoordingslijstje van bijdragen kan verschijnen, is dit voor de schrijver van dit hoekje telkens een teleurstelling. Daarom nu enkele weken rusten dan weer met nieuwe moed aan 't werk, in de hoop, dat Orgelhoekjes-schrijver na 't ont waken uit zijn vacantiedommel een lange lijst van bijdragen kan pu bliceren. Allen een prettige kermis" Bouwt allen mee aan Uw orgel! Gironummer 576604 Orgelfonds Venray Rijkspremie bij industrie vestiging in Venray In de staatscourant van Donderdag staat aangekondigd, dat bij indus trievestiging in Vènray en andere noodgebieden het Rijk voortaan 25 procent van de bouwkosten der nieuwe fabrieken voor haar reke ning zal nemen tot een maximum van f 25.per M2 nuttige vloer oppervlakte. IIOOG BEZOEK IN DE PEEL Donderdag bezochten 108 land bouwdeskundigen uit meer dan 25 landen de ontginningen in Peel- plan Zuid, de Meerselse Peel en de Vredepeel. Het gezelschap was vol lof over de wijze van ontginning. Zij werden rondgeleid o.a. door de heer Damen van de N.V. Grontmy. PATRONAAT Op Kermis-Zondag is geen patro naat. Op de andere dagen van de Kermisweek is het patronaat ge opend als er leiders beschikbaar zijn. HAAST C Er zijn nog enkele plaatsen vrij voor het kamp in Swalmen op Zondag en Maandag en voor de grote autotocht op Woensdag in de Kermisweek. Jongens van het Pa tronaat die nog meewillen moeten heden Zaterdag vóór 3 uur dit nog opgeven bij Pater Domitius aan het Patersklooster en de vier gulden tegelijk betalen. Kermis-Zondag vertrekken we met de fiets om half 2; bij het Patronaat bijeenkomen. Men moet het volgende meenemen: boter hammen voor Zondagavond; voor Maandag alleen genoeg boter en belegging voor de boterham; verder toiletbenodigdheden, pyama, dekens, kop of drinkbeker, mes, zwembroek en handdoek. Woensdag vertrekt de autobus om half 8 vanaf de Grote Markt, maar eerst is er H. Mis om 7 uur in de Parochiekerk. Men moet meenemen: brood voor de hele dag, zwembroek en hand doek. Wederom op de Kermis te Venray Stoomcarousel annex Lunapark en nog steeds zijn van ouds bekende goedkope prijzen in couponboekjes k f 1.- per 10 ritten. Zegt het voort! L. JANVIER De Burgemeester van Venray maakt bekend, dat in de eerste helft van de maand Augustus een militaire oefening, genaamd „Ope ratie Drietand" zal worden gehou den. Bij deze oefening is ook de gemeente Venray betrokken. Alhoewel door de militaire auto riteiten verzekerd is, dat er naar gestreefd zal worden de aan de percelen en wegen toe te brengen schade tot het uiterste te beperken, is het houden van een dergelijke oefening zonder toebrenging van enige schade niet mogelijk. De veroorzaakte schade zal ech ter vergoed worden. Zij, die derhalve tengevolge van deze oefening schade hebben ge leden, kunnen deze alsdan bij de Groepscommandant der Rijkspolitie te Venray bekend maken, onder opgave van: a. naam en adres, b. plaats, waar de schade is toegebracht, c. aard van de toegebrachte schade, d. indien mogelijk welk leger onderdeel, de schade veroor zaakt heeft. Nadrukkelijk wordt er de aan dacht op gevestigd, dat de schade gevallen zo spoedig mogelijk, doch in ieder geval binnen 24 uur na het vertrek der troepen bij genoem de Groepscommandant der Rijks politie moeten zijn gemeld. Venray, 28 Juli 1953. De Burgemeester voornoemd, Mr A.H.M. JANSSEN. NOLITA NYLONS Ivoor ieder uur van de dag, voor elke gelegenheid, voor elke beurs, dus nog even 'n paar Nylons Zie etalage Krainerijen-markt op Kermis Woensdag in Wilhelminastraat De aandacht van belanghebben den wordt er op gevestigd, dat in verband met de jaarlijkse kermis de jaarmarkt (kramerijen e.d.) op Woensdag 5 Augustus gehouden wordtin de Wilhelminastraat (voor heen Veldstraat) Vergadering metaalbewerkers In café den Engel vergaderde deze week de Metaalbewerkersbond. Op deze vergadering werd kennis gemaakt met de nieuwe districts bestuurder W. d. Aken. Besloten werd, datdeafd. Venray dit jaar een tocht door het Eifel gebergte zal maken, op Zaterdag 8 Aug. Opgaven hiervoor moeten uiterlijk Zondag binnen zijn. Het bestuur werd verder aange vuld met de heren J. Pleket, P. vd. Goor en W. v. Meyel, die de open gevallen plaatsen van de Gebr. Branje en J. Peters hebben inge nomen. Eierbond Venray Door de Eierbond werd als op volger van deheerChr. Vollenberg als eierverpakker en secretaris be noemd de heer M. Verstraelen Maas- heeseweg. De heer Vollenberg heeft de ver eniging meer dan 25 jaren gediend. Tevens overweegt de eierbond een nieuw pakhuis te bouwen. Dit zal in de eerstvolgende vergadering be sproken worden. Credo Pugnodag De plannen voor de Credo Pugno dag op Zondag 13 Sept. a.s. nemen steeds vastere vormen aan. Zo zal de Stedelijke Harmonie Sint Anthonius van Weert, hier een avondconcert komen verzorgen en daarbij voor muzikale opluistering zorgen van de verschillende fees telijkheden. Dit muziekcorps staat ponder lei ding van de 25-jarige P. Stuyvers, die vorige week in Amsterdam slaagde voor het Staatsexamen muziek. AMBACHTSSCHOOL VENRAY Uitreiking diploma's Vrijdagavond werden in het Luxor- Theater aan de leerlingen van de Ambachtsschool de diploma's hout bewerkers en metaalbewerkers uitgereikt. Het diploma houtbewerker ver wierven: H. J. Smits, Th. J. Janssen, P. van Kessel, A. v.d. Waeter en W. Kelders. Venray; W. van Meijel en J. Arts, Merselo; J. Raedts, Oos trum; Th. van Ooi, Leunen; G. van Opbergen en C. v. Abel, Overloon; A. Sanders, Horst. Afgewezen 4 leerlingen. Het diploma metaalbewerker verwierven: P. v. Mil, C. Wilmsen, J. Barents, W. de la Roy, J. Hoevenaars allen uit Venray; II. Rutten, J. Maessen, G. Mulders, Oostrum; Fr. de Mulder en II. Janssen, Oirlo; J. Tijssen en A. vd. Zanden, Merselo; P. Claes- sens, Leunen; J. Voesten, Nachte gaal; W. Reintjes, Veulen; J.Elias, H. Schoenmakers, C. Paulissen, L. v.d. Kar, G. Nelissen, J. Peeters, P. Vervoort allen uit Horst; G. en J. Verstraaten en J. Henckens uit Overloon; A. vd. Winkel, Wanssum; J. Wijnhoven, Meerlo; A. enM. van Rijs wick, Tienray; H. de Swart, Swolgen. 8 leerlingen afgewezen. Bij de overgangsexamens bleken ook nog al slachtoffers gevallen te zijn. Door een strengere selectie hoopt men een dergelijk groot aan tal in de toekomst te voorkomen. Aanbesteding Aan het aannemingsbedrijf J. Verhoeven, is onderhands opge dragen het bouwen van twee winkel panden aan de Julianasingel," een voor W. Gossens en een voor A. Gubbels. Lotery ten bate van Santos en Herwonnen Levenskracht Op Zondag 23 Augustus a.s. orga- niseerd de Postduivenvereniging „De Zwaluw" haar jaarlijkse lief- dadigheidsvlucht voor Santos en Herwonnen Levenskracht. Dit jaar zullen er weer honder den Venrayse duiven te St.Quentin gelost worden. De duif, die het eerst in Venray terug is, wint dus een dames- of herenrijwiel voor de eigenaar van het lot, dat hetzelfde nummer draagt als de gummiring van die duif. We zullen dan ook wel niemand behoeven aan te sporen, wanneer u deze loten komende week worden aangeboden, te kopen. De uitslag wordt in dit blad be kend gemaakt. Laatste week van onze Succes-Qptuiming, Nog prachtkoopjes in Mantels, Japonnen, Costuums, Dames- en Heren-Regenjassen. Deze week nog extra korting, Profiteert van onze extra Bedden- en Dekensreclame bij de opening van onze Show-room in pand Roefs Geslaagd Bij de verdere examens voor de Mulo, slaagden nog de volgende leerlingen: Meisjes: Toos van Leipzig, Tiny Zanders, Miep Weymans en Dely van Gerven. Jongens: Jac. Sijbers en J. Ver hoeven, Venray; M. Rutten, Over loon; P. v.d. Ven, Wanssum; H. Schaminee, Geijsteren en Cor v.d. Sterren, Heide. ..Op deM.T.S. te Venlo gehouden examen, slaagde de heer M. Cuppen voor V.M.T.O.-opleiding. Op het te Deurne gehouden examen, slaagde voor coupeuse, mej. M. v. Rijswck, Ysselsteyn. Op de gehouden muziek-exa mens van de N.Limb. Muziekschool te Venlo, slaagde onze dorpsgenoot de heer P. Thomassen voor Alg. Muziekleer A. Huldiging Venrays Harmonie Voor het behalen van de eerste prijs in Echt, werd Zondag j.l. Venrays Harmonie gehuldigd. Burgemeester Janssen feliciteerde op het bordes van het Gemeente huis de leden met het behaalde succes, dat hij hen in de toekomst ook van harte toewenste. Hij deed daarbij een beroep op de bevolking van Venray om de muziekgezel schappen, die altijd paraat waren als feestelijkheden e.d. muzikaal moesten worden opgeluisterd, ook die steun te geven, die nodig was voor een voorspoedige groei en bloei. Na deze felicitatie recipieerde het bestuur in hotel Schaeffers, waar zij nog vele gelukwensen in ont vangst had te nemen. 's Avonds bracht Venrays Har monie de tradionele serenade bij Huize St Anna, bij gelegenheid van het patroonsfeest dezer inrichting. Duitsers terug naar hun Heimat Het schijnt, dat door de autori teiten verlof is verleend aan de na bestaanden van de gesneuvelden, welke begraven zijn op het Duitse Kerkhof in Ysselsteyn, om de stof felijke resten over te laten brengen naar Duitsland. Zo zijn de stoffelijke resten van enkele Elzassers reeds naar de Elzas overgebracht. Men verwacht niet, dat uit Duits land veel verzoeken om over brenging zullen binnenkomen. Vergeet niet voor de Kermis nog fijne sterke Nylons te halen. Ook tijdens de Kermis dagen staan wij steeds voor U klaar met onze ruime sortering. VAN AARSSEN Patersstraat 26 Tel. 486 Pseudo-vogelpest breidt uit In de week van 20 tot 26 Juli is in ons land op 23 bedrijven in 16 gemeenten pseudo vogelpest gecon stateerd. De week daarvoor op 9 bedrijven in 7 gemeenten. Bijna drie op de tien kinderen naar de U.L.O. Uit de door het C.B.S. gepubli ceerde statistiek van het U.L.O. 1949—1953 blijkt, dat het aantal leerlingen in deze periode van 127.500 tot 139.400 is gegroeid. Van de Nederlandse jeugd ont vangt thans 29 pet ULO-onderwijs (1949: 26 pet) Slechts 45 pet der toegelaten leerlingen behaalt het MULO-diplo- ma. In 1952 waren dit er 19.018. Van de mannelijke gediplomeer den zet 33 pet zijn studie voort bij een nijverheidsschool (bijv M.T.S.) 16 pet ging naar de kweekschool voor onderwijzers en 6 pet vertrok naar een middelbare school. De vrouwelijke gediplomeerden gaan voor 18 pet over naar het nijverheidsonderwijs, voor 11 pet naar de kweekschool en voor 2 pet naar het middelbaar onderwijs. Er zijn thans 5181 (4915) hoof- klasse-onderwijzers en 1715 (1461) vak-onderwijzers aan het ULO verbonden. Geen werkloosheid in Limburg Volgens mededeling van het lid van Ged. Staten, de heer Jos. Maenen, inde vergadering van Prov. Staten staan in Limburg 2400 werk zoekenden ingeschrevenDaartegen over staan 3000 aanvragen om arbeidskrachten van werkgevers zijde. Zuiver nummeriek gezien, mag daaruit worden opgemaakt,?;dat er op dit ogenblik in Limburg geen werkloosheid bestaat. Ook de vooruitzichten omtrent de werkgelegenheid zijn geenszins ver ontrustend. Mocht er onverwacht werkloosheid optreden dan beschikt Limburg over voldoende objecten om de mensen aanstonds aan werk te helpen. Kamer van Koophandel te Venlo gaat verhuizen Met ingang van 3 Augustus a.s. zal het kantoor van Kamer van Koophandel gevestigd zijn: Deken van Oppensingel 23, Venlo. Met ingang van dezelfde datum wordt het telefoonnummer 4445. Geen deviezenboekjes meer voor toeristen Naar „de Tijd" verneemt, zullen de deviezenboekjes voor toeristen worden afgeschaft. Er zal voortaan kunnen worden volstaan met een mondelinge verklaring aan de grens. De limiet die enige tijd geleden ge steld is op f 75 per dag of f 1000 per keer blijft gehandhaafd. De afschaffingsmaatregel heeft uitsluitend betrekking op deviezen boekjes voor toeristische doeleinden. De deviezenboekjes voor auto's blijven de normale geldigheid be waren; deze vallen niet onder de afschaffingsmaatregelen hierboven genoemd. Wilde zwijnenfamilie onder auto Een automobilist, die in het avond lijk duister over de Koningsweg te Arnhem reed, kreeg plotseling een gehele wilde zwijnenfamilie onder zijn wagen. Drie biggen wisten luid schreeuwend aan de dood te ontko men. Het moeder dier en 4 biggen lieten echter het leven. De auto werd zwaar beschadigd, doch de inzittenden kwamen met de „blije" schrik vrij. De cadavers zijn door de automobilist naar een poulier gebracht en daar voor de consumptie gereed gemaakt. Worden Drentse veenbranden aangestoken De talrijke veenbranden, die de laatste maanden in de Zuidoosthoek van Drente hebben gewoed, wekken de achterdocht van de autoriteiten. De politie in deze streek heeft 20 man versterking gekregen. Zij komen speciaal om in het veengebied te patrouilleren en om te trachten de oorzaken van de talrijke turfbranden na te gaan. Millioenen turven zijn dit jaar al verbrand en de oorzaak van geen der branden is bekend. Het eigenaardige *is, dat de bran den steeds uitbreken op dagen, dat er niet gewerkt wordt en dat het vuur ontstaat op de punten, waar het de meeste schade oplevert. Nieuwe turf brandt niet, alleen de onverkoopbare producten van 't vorige jaar gaan in vlammen op. Ook Zondag is weer bijna een mil- lioen turven door het vuur ver teerd. Bezorgt komende week uw adverten ties tijdig aan bureau Peel en Maas In de deze week gehouden Staten Vergadering, heeft het Statenlid Emondts, vragen gesteld over de ruilverkaveling in Noord-Limburg. Uit het antwoord van G.S. bleek, dat de Ruilverkaveling in het Cas- tenrayse Broek, welke 156 ha groot is, veel bezwaren ondervindt van de zijde der natuurbescherming. Arcen is dit jaar in uitvoering. Lomm en Velden worden als een geheel behandeld, maar zullen moe ten wachten tot andere, meer ur gente, gereed zijn. Wanssum is voor de helft uitge voerd, de andere helft is niet zo urgent. Als ze nog ooit wordt uit gevoerd, zal dit gebeuren met die van Blitterswijck samen. Ook Broekhuizen is niet urgent. America moet worden uitgebreid, maar -voorde uitbreiding is nog geen aanvrage binnen. Bergen is zeer omvangrijk en zal nog veel tijd in beslag nemen. Het Statenlid Emondts tekende protest aan tegen het feit, dat de ruilverkaveling in Castenray, reeds 10. jaren geleden is aangevraagd en dai nu eerst blijkt, dat hier de be langen der boeren moet wijken voor natuurbescherming. Hier moet met enige goede wil op korte termijn een oplossing gevonden kunnen worden. Hij deed verder een dringend beroep op G.S. de ruilverkaveling in Noord-Limburg zo veel mogelijk te bevorderen op de eerste plaats terwille van de economische be langen der landbouwers zelf, daar al te veel bedrijven zeer versptin- terd zijn en op de tweede plaats uit het oogpunt van werkgelegenheids- politiek, daar na het gereed komen van de peelontginningen toch zeker voor ongeveer 1000 mensen werk gelegenheid zal moeten worden ge vonden. G.S. antwoordde, dat een en ander haar volle belangstelling-heett. Of het Castenrayse Broek echter ooit herverkaveld zal kunnen worden, wordt betwijfeld, aangezien hier S taatsbosbeheer een woord in mede te spreken heeft en dit lichaam is nu eenmaal zeer machtig. van 24 t.m. 30 Juli 1953 GEBOREN: Arts, Johannes M.M. Merselo M 63" Batdoel, Hubertus H. Vierlingsbeek Poels, Hendrikus M. Merselo M 53 Tijssen, Paulina H.Th. Oirlo F 8 Kremer, Maria A. Patersstraat 19 Straatman, JacquelineMaash.weg 7 Wijnhoven, Maria Henseniusstr. 16 OVERLEDEN: Kemmelings, Johanna A.C. echtg. van Friezen G.H., 85 jr, Oirlo ONDERTROUWD: Hendrix, Christoffel L., 35 jr, land bouwer, Grubbenvorst en Schaeffers Elisabeth J.W., 31 jr, Patersstraat GETROUWD: Krul, Hendricus L., 25 jr, vertegen woordiger, 's-Gravenhage en Lau- rensse, Maria J.P., 26 jr, Langstraat Staal, 'Hermanus P. 29 jr, onder wijzer Ysselsteyn en Steerneman, Sibilla G.P. 24 jr, Wilhelminastraat Voor de talrijke blijken 'van be langstelling bij ons huwelijk, be tuigen wij, mede namens weder zijdse familie, hartelijk dank. Jacq. van Opbergen José van Opbergen- Verheugen Blerick, Kloosterstraat 1. per luxe-Touringcars naar Woensdag 26 Augustus Plaatskaarten a f 7.50 en inlich tingen te verkrijgen bij Mej. M. Wijnhoven, Henseniusstraat 12. Plaatsverkoop geschiedt uiterlijk tot 12 Augustus. VERHUISD van Hofstraat 8 nw. naar Henseniusplein 16 Telef. 233 Ysselsteyn I 89 Ingaande Maandag 3 Augustus is de prijs van roggebrood van 5 eenheden gebracht van 83 op 80 cent Het Bestuur van de R.K. Bakkersbond BIEDT ZICH AAN R.K. Meisje 25 jaar voor enkele dagen in de week. Adres bureau van dit blad. Biedt zich aan jongen 14 j. v. I. werk, en een j. v. 15v.de m. Aug. Adres bureau dezer. TE KOOP toom biggen G. Geelen, Veulen. BIEDT ZICH AAN meisje van 14 jaar voor burgerdienst. H. Derikx, Spurktweg A 19. VERLOREN muts van regenjas (groen) Fr. Keijzers, Boshuizen C 69 Aangeboden herbouwplicht in Venray max. 600 M3 Brieven onder nr. 317 bureau van dit blad. GEVRAAGD dienstbode 15-18 jaar J. Thijssen-Leeuw, Oirlo F 10a, Telef. 819. Geslaagd dank zij de auto-rijlessen van GERRIT SLUYS voor de EERSTE maalJ. Vloet, Kor testraat 1; C. van Dijck, M 12, Merselo; W. Clevers, O.Oostr.weg; H. Franszen, Merseloseweg. Elke Donderdagavond persoonlijk te bereiken in Hotel De Zwaan, Tel. 279. De Heer en Mevrouw W. H. KREMER—VULLINGHS geven met vreugde kennis van de geboorte van hun dochtertje Marianne Venray, 26 Juli 1953 Patersstraat 19 Tijd. St. Elisabeth-Ziekenhuis. Geven met vreugde kennis van de geboorte van ons dochtertje MAYKE Bij 't H. Doopsel ontving het de namen: Maria Wilhelmina Johanna Jozefa. WIJNHOVEN TH.C. WIJ NHO VEN - CHRIS TI AN S Venray, 26 Juli 1953. Tijd. adres: St. Elisabeth-Ziekenhuis k. 23. Kring VENLO Trekkingslijst der trekking van de loterij Her wonnen Levenskracht Kring Venlo, verbonden aan de Duivenvlucht op 7 Juni 1953. Serie A: le pr. 366 5e pr. 531 9e pr. 1718 2e pr. 1465 6e pr. 1634 10e pr. 1797 3e pr. 1516 7e pr. 371 11e pr. 562 4e pr. 388 8e pr. 558 12e pr. 776 Serie B, C, D, E: le pr. 1614 8e pr. 798 15e pr. 560 2e pr. 49 9e pr. 1845 16e pr. 1105 3e pr. 178 10e pr. 154 17e pr. 1148 4e pr. 503 11e pr. 1254 18e pr. 1745 5e pr. 302 12e pr. 450 19e pr. 1894 6e pr. 1513 13e pr. 1284 20e pr. 1995 7e pr. 987 14e pr. 544 De winnende loten moeten bij J. ARTS, Pastoor Ruttenstraat 5 te Venray worden ingeleverd, en die zorgt dan voor de toezending der prijzen. Prijzen die op 1 September a.s. niet zijn afgehaald, vervallen aan het doel der loterij. Het Kringbestuur van Herwonnen Levenskracht Hallo Hallo Gedurende de Kermisdagen naar de Daar kunt U eten alle soorten gerookte en gebakken viswaren, alsmede fijne Kamper paling, zure haring en rolmops, gekookte eieren. Onze bekende fijne Maatjesharing. Wij zorgen voor eerste kwaliteit vis tegen de laagste prijzen. Aanbevelend, Eerste Venrayse Groente- Vis- en Fruithandel De Gezonde Apotheek H. DECHNAR Langstraat 4 Te koop 20 zware biggen M. Gielen, Merselo Hoek M 30. TE KOOP bromfiets i.g.s. Schoolstraat 1. TE KOOP toom biggen P.J. Philipsen, Peelplan Zuid I 100 Te koop suikerperen II. Goumans, C 1 Oostrum. Te koop 2 dragende varkens over 2 weken aan telling B. Janssen, Molenhoek-Oirlo. Te koop toom zware biggen Philipsen, Klein Oirlo F 34a. Te koop vroege appelen en suikerperen 10 ct. p. kg Jacq. van Osch, Leunen K 38. Te koop een vaars 10 Aug. aan telling tbc vrije stal J. Droesen, Heide. TE KOOP suikerperen 5 ct. per kilo zelf plukken P. J. Rongen, K 37 Leunen. TE KOOP z.g.a.n. fietswagentje motorwielen m. banden maat 26 x l1/,. Merseloseweg M ld TE KOOP stamboek koe 20 Aug. aan telling, A stal G. Wismans, Ysselsteyn I 89. TE KOOP toom biggen M. Michels, K 18 Leunen. TE KOOP 2 naaimachines 1 Phoenix trapmachine 1 huishoudmachine Vesta P. Martens, Leunen K 61. TE KOOP beton hondenren tegen elk aannemelijk bod. B 44 Wanssum, Groene Kruis. Te koop dragend varken aan telling 5 Augustus. L. vd Sterren, B 58 Wanssum. Te koop Hollandse suikerperen P. Loenen, K 33 Leunen. Te koop vet stierkalf en partij biggen W. Swinkels, Smakt. TE KOOP drachtige vaars 17 Aug. voldragen, A stal. M. Jenniskens, Steeg K 70, Leunen TE KOOP appelen en peren 15 ct. p. kg C. Cremers, Steegsbroek I 16. TE KOOP toom biggen J. Hulshof, Veulen I 28. Te koop dragende vaars 15 Aug. aan telling, A stal P. Janssen, Heide L 50. TE KOOP toom biggen J. Jacobs, Veltum L 12. TE KOOP vet weibeest Swinkels-Heiligers, Peelplan Zuid Te koop lichtgrijze kinderwagen zo goed als nieuw. Smakterweg 44. Aan dit adres 2 kostgangers gevraagd. Te koop 2 dragende varkens half Aug. voldr., A stal. S.Lemmens-Verstraaten, Ysselsteyn Te koop appelen en peren M. van Gerven, Bergweg 2. TE KOOP goed onderhouden auto merk Goliath met luchtkoeling. Adres P.Willems Spoorstraat A 187 Vierlingsbeek. Tel. 305. Te koop fijne peren en Yellow appelen 15 ct. p. kg H. Claessens, Scheide K 94. Te koop partij biggen 25 jonge kippen tegen de leg boerenkoolplanten A. Stiphout, Merselo.

Peel en Maas | 1953 | | pagina 2