Haai QtteilóóH Seizoen- Opruiming 10 korting Ma qazi{H De 2on O* P. van Opbergen Kinderwagen Nog één week Banneux PIL: Boerderij ORGELHOEKJE Kerkelijke Diensten duurt onze grote Koopjes in alle afdelingen Geslaagden Huishoudschool Geldleningen Burgerlijke Stand Venray Hendrix' Rijwielhandel ADVERTENTIËN Koningswinter Arthal Pasano- brood Bedevaart Souvenirs Voor de Kermis praehMering Oveud en 1 raat Bibliotheek Messemaeckers gesloten. Koobfi I int 25i° J. Mo Kippetg reslet en Ei Verantw. vorig bedrag f 14397.94 Bijdrage Boerenleenbank f 100.— Orgelbusjes Paterslaan, Oostsingel f 9.55 Idem Hoebertweg, Vlakwaterweg Schoolstr. f 18.49 Idem Hoenderstraat en S tationsweg f 65.18 Totaal f 14591.16 Zoals U wel uit de verantwoording ziet valt de opbrengst der orgel busjes niet mee. Waarschijnlijk spaart men voor de Venrayse Kermis, die nabij is. Toch vragen wij, zoals U weet slechts ÉÉN cent per persoon per week. Dit kleine bedrag kan toch voor niemand een bezwaar zijn. Mogen wij nog eens dringend collectanten vragen voor 't ophalen der orgelbusjes voor: a. Het Desselke b. Overloonseweg c. Zwarte Klef en Spurkt. Deze busjes behoeven maar één keer in de drie maanden te worden opgehaald. Adres: Paterslaan 16. Bouwt allen mee aan Uw orgel! Gironummer 576604 Orgelfonds Venray GROENE KRUIS VENRAY MAANDAG 27 Juli: Kleuterbureau PATRONAAT Morgen Zondag is het op dé gewone tijd patronaat. De jongens die zich hebben opgegeven voor de uitstapjes in de kermisweek, moeten morgen het geld (4 gulden) mee brengen. Ook worden verdere mede delingen gedaan. De jongens van groep 1 moeten hun fiets meenemen naar het patronaat. KINDERVACANTIEYVERK Aan de Ouders van de kinderen die meedoen aan het vacantiewerk wordt meegedeeld, dat van 10—15 Augustus de week voor de meisjes is en van 17—22 Augustus voor de jongens. BENOEMD De heer Fr. Verhey uit Venray, die kortgeleden slaagde voor het einddiploma Middelbare Zuivel- school, is benoemd tot zuiveltech- nisch assistent van de Directie van de Coöp. Melkinrichting „Melkerij Lent" te Nijmegen. Onthulling Dr. Po els-monument De plannen voor de Credo Pugno- dag, die dit jaar in Venray zal worden gehouden en wel op 13 Sep tember a.s. beginnen vaster vormen aan te nemen. En daarmede ook de plannen voor de onthulling van het Dr. Poelsmonument, dat op die dag aan de Gemeente Venray zal worden overgedragen. Men verwacht op deze dag ruim 4000 Credo Pugno mannen en men heeft gemeend dat dit bij uitstek de gelegenheid was om het stand beeld van de grote priester te onthullen. Nadat dan ook de verschillende metings en het défilé van de Credo Pugno-mannen achter de rug zijn, wordt opgetrokken naar het plant soen tegenover het geboortehuis van de Doctor, waarop het beeld geplaatst zal worden. De beeld houwer P. van Dongen is druk bezig met dit beeld en verwacht over enkele weken de laatste hand hieraan te kunnen leggen. Binnenkort zullen de fundamenten gestort worden, zodat een en ander tijdig gereed is voor de grote dag, waarop men van heinde en verre vele bezoekers verwacht. Verschillende officiële persoonlijk heden hebben reeds kennis gegeven bij de onthulling van dit beeld aanwezig te willen zijn. Benoeming Tot leeraar metaalbewerker is benoemd aan de Nijverheidsschool dhr. Hammink uit Doetichem. Als Gymnastiekleraar aan dezelfde school is benoemd dhr. v. Ekeren uit Helmond. Limburgse Imkerdag Op 6 September a.s. zal in Ven ray een Limburgse Imkersdag ge houden worden, waarop alle Lim burgse inkers worden verwacht. Naast het zakelijke, is voor de bezoekers echter ook op ander terrein gezorgd. Zo staat er een bezoek aan het oorlogsmuseum in Overloon op het programma en een tocht door de omgeving, waarna een filmpro gramma. Zondag collecte Aan de kerkdeuren zullen Zondag speldjes worden verkocht, ten be hoeve van het werk voor minder- valide arbeidskrachten in ons land. In ons blad van vorige week heb ben wij reeds gewezen op de nood zakelijkheid en het nut van dit werk en een aanbeveling lijkt daar om overbodig. Door Uw gift wordt het mogelijk, dat nog meer dan in het verleden gedaan kan worden voor de gebrekkigen onder ons en wie zou zulk een goed doel niet willen steunen. een Canadees blad uit Petrolia, waarin een foto staat van de 9-jarige Jozef Jenniskens, die voor twee jaren vanuit Venray is ge-emigreerd. De reden van de journalistieke belangstelling was zijn schoolrapport, waarmede hij overging naar de derde klas. Van 75 te behalen punten had hij er namelijk 71 voor zijn rekening genomen en had daarmede practisch al de Canadese leerlingen achter zich gelaten. HANDBOOGSPORT Zondag zal de handboogschutters- bond Venray en Venlo haar jaar lijkse ontmoetingswedstrijd houden op de banen van de handboog- schutterij St. Joris te Leunen. De beste schutters van beide districten zullen hier elkaar be kampen om de hoogste eer. Tafeltennis-nieuws Voor de dames-leden is er a.s. Maandag geen trainen. Alle leden, zowel dames als heren worden verwacht op de vergadering, welke Dinsdag 28 Juli gehouden zal worden in zaal Schellen, Een en ander in verband met de a.s. com petitie. Ook nieuwe leden zijn van harte welkom. Zij kunnen zich opgeven bij de heren Sassen en Goumans. Gemeenteraadsvergadering A.s. Dinsdag, om 6 uur, is er een openbare raadsvergadering, waarin o.a. de geloofsbrieven van de nieuw benoemde leden van de gemeente raad zullen worden onderzocht. Verder zijn er de nodige voor stellen voor de instandhouding der scholen, terwijl er eveneens een voorstel is om aan particulieren grond te verkopen aan de nieuwe wegen in Venray-Oost. De verkoop van gronden in Peel- plan-Zuid, zal wel de grootste kluif zijn van deze vergadering. Blijkens mededeling zijn 15 boeren bereid gronden over te nemen. De bouw van een tiental woningen in Ysselsteyn en 3 duplexwoningen in de kom, is een ander voorstel van B. en W., dat weinig bezwaar ontmoeten zal. ZONDAG 26 JULI a.s. zal de bekende Boxmeerse Harmonie een concert geven in het prachtige Museumpark. Aanvang 4 uur. PAROCHIEKERK VENRAY Parochie-slagzin: Streef naar chris telijke idealen en wacht U voor modern heidendom. Priester v.d. week: Pater Domitius 9e Zondag na Pinksteren. Feest van H. Anna. 6 uur lm. Lodewijk Truijen; 7 uur lm. Piet Volleberg, best. door personeel; 8 uur lm. vd. parochianen; 9 uur Kindermis Ant. Huisman en beide zoons; 10 uur Hoogmis Gerard Jansen; na de Hoogmis verg. van Apostolaat des Gebeds in het Dekenaat; 2 uur Grote Congregatie in de kapel van Jerusalem; 3 uur Kinderlof; 7 uur Rozenhoedje en Lof. Maandag: H. Jacobus. 6.30 Ziele- mis voor alle overl. parochianen; 7 uur leesmis Theo Jeurissen; 7.30 leesmis Antoon Verheggen; 8 uur uitvaart Jacobus Jeuken; 7 uur zielelof en Rozenhoedje. Dinsdag: H. Nazarius en Celsus. 6.30. leesmis; 7 uur leesmis; 7.30 leesmis voor overl. ouders; 8 uur gest. jaard. Ferdinand Beerkens en echtgenote M. H. Peeters en fam. (1H.); 10 uur pl. Huwelijksmis voor bruidspaar Niemeijer-Schaeffers. Woensdag: H. Martha. 6.30 lm.; 7 uur leesmis Johanna van Tienen; 7.30 best. jaard. Christina Halmans- Theelen; 8 uur gest. jaard. Martinus Hub. Ger. Poel (1H). Donderdag: H. Mis v. H. Christof- fel. 6.30 leesmis; 7.15 H. Sacra mentshoogmis, leiding jongens; 8u. best. jaard. Willem Winters. Vrijdag: H. Ignatius. 6.30 leesmis; 7 üur leesmis Gerard Direks en echtgenote; 7.30 lm. overl. ouders; 8 uur gest. jaard. Petr. Theuws, ouders, broers en fam. (1H). Zaterdag: Octaafdag v. St. Chris- toff el. 6.30 O.L. Vrouwhoogmis; 7 uur leesmis; 7.30 best. jaard. Gerarda Janssen-Grisel; 8 uur gest. jaard. Johanna Antonia Jetten (1H) 9 uur pl. Huwelijksmis v. bruidsp. Hendriks-van Boven; 7 uur Maria' lof, Rozenhoedje en gebeden van eerste Zaterdag. VELTUM: Donderdag 7 uur lm. RECTORAAT VEULEN 9e Zondag na Pinksteren. Heden feest vd. plechtige H. Communie in ons Rectoraat; 7 uur worden de kinderen met muziek aan school afgehaald; 7.15 hoogmis tot int. der Communicanten en tevens voor de vruchten der aarde. Onder de hoog' mis hernieuwing der doopbeloften en pl. H. Communie der kinderen, die hun doopbeloften hernieuwen. De gelovigen, die de hernieuwing der doopbeloften bijwonen, kunnen een volle aflaat verdienen onder de gewone voorwaarden. 10.15 leesmis tot dankzegging. Maandcollecte vd. kerk. De laatste maandcollecte heeft opgebracht f 96.3 uur pl. Lof, waaronder toew. der kinderen aan Maria. Sluiting Lof met Te Deum. Maandag: 7 u. lm v. vr. Hendrikx Dinsdag: 7 u. lm. v. Jac. Verbugt Woensdag: 7 uur hoogmis als zeswekendienst voor vr. Hendrikx Donderdag: 7 uur lm. t.i.v. Oost- priesterhulp Vrijdag: 7 uur lm. tot dankzegging Zaterdag: 7 uur leesmis t.e.v. St. Machutus. Biechten van 6.307.30; 8.30 Lof t.e.v. Maria. (zie vervolg tweede blad) op alle niet speciaal geprijsde artikelen. JAC. FONCK Grotestraat 9 Maandag, Donderdag en Vrijdag werden op de Huishoudschool Ma- rianum getuigschriften uitgereikt aan de geslaagden voor de land- bouwhuishoudklassen, de avoncur- sussen en de primairen. Bij deze gelegenheden waren naast Directrice onderwijzendpersoneel en leerlingen o.m. aanwezig de heer Deken, de heer Burgemeester. Mej. Groene- stegen namens de Vereniging voor Landbouwonderwijs, de Commissie van Toezicht, de Kringvoorzitter der L.L.T.B. dhr. Rutten en vele ouders van de leerlingen. De diploma uitreiking werd met voordrachten van de leerlingen op geluisterd, terwijl een kleurenfilm van het Koninklijke bezoek aan de nieuwe huishoudschool werd ver toond. Landbouw-huishoudondervvijs. De geslaagden voor de landbouw- huishoudklassen waren: J.Bloemen, Maashees; B. Duykers Castenray; J. van Dijk; J. Jeuken; G. Keyzers; W. Raedts en A. Wil- lems uit Oostrum, A. Groenen; A. Hogenhof, C. v.d. Hulst; P. Clephas; M. Pouwels; M. en J. Rutten; A. Tacken; A. Aerts; A. Kessels; P. Klaassen; C. Franssen; T.Hermans; H. Janssen; M. en J, Jenniskens; M. Rouvroye, en A. Sijbers allen uit Venray, W. Geurts, Smakt; G. Hulsman en H. van de Ven uit Oirio A. In 't Hulst; J. Peters C. Verste gen en M. Willems uit Ysselsteyn, H. Janssen Merselo, E. v.d. Sterren en A. Vermeulen Heyde, A. van Els; W. Litjens en M. Rutten Wanssum, A. Hermans, Bliterswijck, C. Jans sen; G. Voermans en P. Weys uit Leunen. Bij de Primairen slaagden de dames: E. Aarts; E. Baltesen; G.Bonants; C. van Gerven; J. Janssen; M. Ra demaker; E. Smits en M. v.d. Water uit Venray. Th. Janssen; W. Arts en Th. Verrijdt Oostrum. P. Claes- sens, J.«Heidens; M.Jacobs; M. van Kempen en G. Thijssen uit Leunen. G. Drabbels; A. Verheyen en J. Verstegen uit Oirlo. J. Thijssen; E. Driessens; J. Droesen; G. Gielens: G. Janssen; B. Lenssen; J. Maas; M. van Meyel; M. Rutten; M. v.d, Sterren en C. Voesten uit Heide. H. Smedts uit Veulen. P. Strijbos uit Castenray. Verder slaagden nog voor de pri mairen: A. de Bruyn, M. v. Goch, M. Ha- winkels, A. Hendriks, H. de Jong, G. v. Leuken, J. Snijders, P. v.d. Ven, C. Verhalle en M. Versteegen Venray; W. Noyen, J. Peeters, M. Bonants, G. Renkens, P. Versieyen en J. Vermeulen, Oostrum; H. van Ass, M. van Asten, P. Coenen, L. Philipsen, J. Litjens, J. Verheyen en en G. Willems, Ysselsteyn; W. van Hoof, G. Janssen, M. Kessels, M. Michels, M. v. Rijswijk, W. v. Rijs wijk en A. v.d. Zande, Merselo. Avondcursussen: De geslaagden voor de avond cursussen zijn: W. Baken, A. Fleurkens, Th. van Goch, M. Janssen, M. Kateman, W. Klaassen, H. Verstegen, E. en M. Pouwels, A.Voïlebergh, Venray; W. Drabbels, G. v. Opbergen, G. Wil lems, A. Verstraaten, Overloon; H. van Kempen, P. Groetelaars en J. Hendriks, Veulen; M. Janssen, P. v Rooy, C. Achten, R. Fleurkens, M. Camps en Verrijdt, Oostrum; H. Kuypers, Castenray; J. Philipsen en M. Kersten, Smakt; E. en M. Janssen Ysselsteyn; J. Aarts, C. Michels, M. Wismans, Merselo; E. Gommans J. Janssen en Th. Versieyen, Oirlo; M. Peters, M. Reynders, C. Rutten en J. Wismans, Wanssum; W. en L. Franssen, Geijsteren; J.Janssen en W. Verhoeven, Vierlingsbeek. Voortvarend emigrantje Onze emigranten doen het best, dat bewijst een krantenknipsel uit Geslaagd Voor M.T.S. Electro techniek, slaagde M. Arts, Merselo. Voor het Mulo-diploma slaagden Anny Bonants en Wilhelmine Raedts Oostrum; Jo Dietz, Leunen; José Timmermans, Corrie Oomens, Roos Lipzig, Mia v. Ass, Truus Bal tussen, Suzan Vissers en Mientje Dericks Venray. Van de jongens slaagden: H.van Gassel en A v. Kempen, Veulen; H. Strijbosch en J. Jacobs, Castenray; C. v. Bakel, Ysselsteyn; J. Drabbels Oirlo; C. Dietz, G. Janssen enC. v. Leipzig Leunen; C. Evers en J. vd. Heuvel, VenrayP. Goemans en H. van Abel, Overloon; K. v. Eist en H. Franssen, Meerlo; G.vd. Heyden en H. Cuppen, Wanssum. Het examen wordt voortgezet. Voor Gemeente Administratie I slaagde de heer J. Op 't Veld, voor het eerste deel van Gemeente Ad ministratie II de heer J. Peeters, beide ambtenaren van onze Ge meente. Voor Maatschappelijk Werkster slaagde mej. M. W. Verstegen uit Oostrum. Vacantie voor bouwvak arbeiders Voor de bouwvakarbeiders, die bij het begin hunner vacantieweek over te weinig, d.w.z. voor minder dan f 60, aan vacantiebonnen beschik ken, bestaat de mogelijkheid een compensensatie-uitkering te ont vangen. Zij moeten zo spoedig mo gelijk een aanvraag voor die aan vullende uitkering indienen bij de plaatselijke vertegenwoordiger. D.U.W.-arbeiders kunnen zich eventueel wenden tot de gemeen telijke dienst voor sociale zaken. Aanvulling stroomtekort in Noord-Limburg Een der drie grote transforma toren, die staan opgesteld op het terrein van het schakelstation van de Stroomverkoop-maatschappij te Herten, werd naar Blerick getran sporteerd, teneinde het stroomtekort in Noord-Limburg aan te vullen. De verplaatsing van dit enorme gevaarte met een gewicht van 85.000 kg. had heel wat voeten in de aarde. Twee volle dagen waren nodig om de transformator op een 32 bands transportwagen van de firma Was- sink uit Apeldoorn te krijgen. VERLOREN reservewiel met band Fa. J. P. HAVENS, Vierlingsbeek Voor de vele blijken van harte lijk medeleven en gebed bij het overlijden en de begrafenis van onze beminde Echtgenoot, Vader, Behuwd- en Grootvader Renier Lemmens, betuigen wij onze welgemeende dank. Uit aller naam, Wed. R. Lemmens-Poels Oostrum, Juli 1953. Voor de talrijke blijken van be langstelling bij ons huwelijk, be tuigen wij hartelijk dank. Jacq. van Opbergen José van Opbergen- Verheugen Blerick, Kloosterstraat 21. als le hypotheek beschikbaar. Assurantiekantoor F. BERGMANS ZN. Telefoon 677 Venray van 17 t.m. 23 Juli 1953 GEBOREN: Baltissen Adriaan, Ysselsteyn I 72 de Bruijn Peter, Hoenderstraat 27b Coppus Hubertus J.I-I.M., Wanssum Broeren Gertruda, Merselo M 48 Litjens Jacobus, Leunseweg 25d Nelissen Augusta, Oirlo E 23a vd. Hulst Gerardus, Laagh.w. B 28a Schols Gerda J. P., Langeweg 1 de Jong Hendrika, Merselo M 106c Beckers Catharina E. J., Leunen K4 Verhaegen Wilhelmus, Hoebertw. 2 OVERLEDEN: Leenders Wilhelmina E., echtgen. van Hendrikx J. F., oud 56 jaren, Veulen. Lemmen Hendrika, echtgenote van Klaassen P. M., oud 75 jaren, Vierlingsbeek. Jeuken Jacobus, echtgenoot van Odilia Berkelmans, oud 72 jaren, Grote straat. ONDERTROUWD: Kunzler Pierre J., oud 23 jaren, bankwerker, Hagelweg en Rommen Antonette J., 22 jr, Vlakwaterweg. Immink Johannes Th., 23 jaar, fabrieksarbeider, Eindhoven en Maas Petronella J. M., 20 jaar, Oude Oostrumseweg. Stals Johannes P., 24 jaar, auto monteur, Stramproy en Vermeulen Anna H., 22 jaar, Smakterweg. GETROUWD: Poels Wilhelmus J. L. Fr., 28 jr, koopman, Grotestraat en Peters Henriette L. P., 25 jaar, Oirlo. Koe ft qi[ een cï^wUt Snel en steik denkt dan aan t gazelle metk! Dames- en herenrijwielen Sport- en Kinderrijwielen Bromfietsen Mosquito en GMF „Boy" Patersstraat 9 Tel. 381 Heden overleed, na kortstondige ziekte, voorzien van de H.H.Sa cramenten der stervenden, onze inniggeliefde echtgenoot, vader, behuwd- groot- overgrootvader en oom JACQUES JEUKEN echtgenoot van Odilia Berkelmans in de ouderdom van 72 jaar. Wij bevelen zijn ziel in Uw god vruchtige gebeden aan. Venray: Wed. O. Jeuken-Berkelmans Amsterdam: F. A. de Vries, kinderen en kleinkinderen Venray: A. Jeuken Tr. Jeuken-Poels en kinderen Amsterdam: Joh. Jeuken M. Jeuken-Pouwels en kinderen Horst: M. Jeuken M. Jeuken-Smits en kinderen Venray: W. Jeuken G. Jeuken-v.Treeck en kinderen Familie Jeuken Berkelmans Venray, 23 Juli 1953. De plechtige lijkdienst, gevolgd door de begrafenis, heeft plaats Zaterdag 25 Juli om 9 uur in de Parochiekerk te Venray. Mevr. C. de Bever, Eindhoven, vraagt voor 1 September R.K. zelfst. dienstbode pl.m. 25 jaar, voor d. en n. Inlichtingen J. van Roy, Kefnp- weg 1, Venray. Dinsdag 4 Augustus bestaat gelegenheid voor een rit per touringcar naar Koningswinter en Arthal. Prijs f 7.50 per persoon. Vertrek Paterskerk 5.45 uur. Opgave met inlevering bewijs van Nederlanderschap vóór 31 Juli bij G. van Ham, Venray of Garage t Centrum, Horst. Coopmans' Zaadhandel heeft in voorraad: Italiaans en Westerwolds Raygras Incarnaat Klaverzaad voor groen voer en groenbemesting. Spurrie- en Knollenzaad. In planten: andijvie 2 soorten. Bij genoegzame deelname iedere Donderdag gelegenheid voor reis naar Beenspecialist te Veghel Taxibedrijf G. VAN HAM Deken Thielenstraat Voor dieetpatiënten thans het bekende zoutloos gezond heidsbrood. Bevat al leen die grondstoffen door uw dokter voor geschreven. Vorken, lepels, messen, vleesvorkjes, gebakvorkjes, borrellepeltjes, vlascheppen, vlaschotels, suikerlepeltjes. Complete Sola cassettes reuzensortering. HET WARENHUIS Hofstraat 10 fa. Th. Pouwels Zn. per luxe-Touringcars naar Woensdag 26 Augustus Plaatskaarten a f 7.50 en inlich tingen te verkrijgen bij Mej. M. Wijnhoven, Henseniusstraat 12. Plaatsverkoop geschiedt uiterlijk tot 12 Augustus. honderden soorten HET WARENHUIS Hofstraat 10 fa. Th. Pouwels Zn. Degenen, die vacantiebonnen in geleverd hebben, kunnen Maandag avond tussen 8 en 9 uur geld afhalen voor landarbeiders en D.U.W. bij F. Swinkels, Maasheseweg 9. TE KOOP toom biggen en maalkalf J. Buijsen, Leunen K 69. TE KOOP toom zware biggen W. Claes, Heide. TE KOOP peren voor de kermis J. vd Munckhof, in den Engel. Te koop Sachs motor 98 cc Hoenderstraat 20. in paste er moderne ,kle Ri ïaf Ruime keuze wollen en z ZELFBINDERS, prachtigi bn, een grote sfin p model en iLdt U Wat U in de winkel niet vindt, is wellicht in 't magazijn. Wanneer U deze week de boeken terugbezorgt, kunnen wij na Ven rayse Kermis weer openen! te HORST-AMERICA Vee en Landbouwinventaris. Notaris Pluymaekers te Venray zal ten verzoeke van de Erfgen. van de Heer J. L. v. d. Munckhof te Horst America Saar 4, publiek verkopen: A. Op Maandag 27 Juli 1953, nm. 3 uur. in het café Vervoort te Horst-America, Boerderij aldaar, met bouw- en weiland, Sectie F nos. 1530, 1962 en 1102, groot 6.45.55 ha. Aanvaarding in eigen gebruik:de gebouwen en het weiland 1 Aug. en het bouwland oogst- en stoppel bloot in 1953 in lasten 1 Jan.1954. Betaling van de koopprijs 2 Nov. 1953. Onmiddellijk daarna de te wassen staande en/of reeds gemaaide veld gewassen in percelen. B. Op Dinsdag 28 Juli 1953 vm. 10 uur ten sterfhuize tegen contant geld: 2 paarden, 7 melkkoeien, 1 maal, 5 weibeesten, 3 zeugen, 7 lopers, pl.m. 100 kippen en verder land bouwinventaris en huismeubels. 80 ba Broekw VERLO >ver met Isch A. Crernunse Te koo: en A. Voer Te kooj k(ag< volgwee H. vd Ht ude GEVON Kolkwej deoi ,pian Digg dap ,eun: e ipart voor gasjtr. in allei n x HET WAR: fa. 1 we! Wegens omstandigheden wordt a.s. Donderdag, Vrijdag en Zater dag geen oud papier afgehaald. H. de Jong, Zandstraat Merselo Tel. 203 K4786 Te koop 8 zware biggen L. Volleberg, Kempweg 44. Voor ir Te koop tiac Adres bul VERLOR eelki Bongerd! ei GEVRAJl net RJ voor de huing Goed looni e Adres: Si et 4, Venlo. GEVRAA! zit- eia met vog voor ouder aai Aanmeldeifi' straat 9. TE KOOP mc saloi J zeer moderi e Billijke prijs r.< Te koop vet varken en een kalf 6 weken J. Bastiaans, Gasstraat 30. Te koop partij biggen J. Janssen, Heide L 54b. Te koop rijpe appelen en peren V. Asselberghs, Leunseweg. Te koop 2 zware scheutelingen J. Wilms, Boshuizen B 34. Te koop partij biggen en 20 pullen 15 weken J. Meijers, Overbroek H 13 TE KOOP Simplex d &r J. Loenen, tè TE KOOP i J. Poels-# - t<ga> J. Coenel Te koop partij G. DerksJ'1 Te koop dragend i' Wed. P.s«

Peel en Maas | 1953 | | pagina 2