SPORT 0, Bloemvazen Pii(ó HERWONNEN LEVENSKRACHT' Paardenfokdag Horst Ooderl. PaardenverzeKering ADVERTENTIEN P- van Rms-£ltlens Bekendmaking Eiervereniging Venray-Dorp. secretaris inpakker aaed&eienpluk&teU Inmaakglazen Voor Butagas alle soorten koolplanten eo preiplaotcn autobalken, planken, ribben, ijzerbalken, enz. Wasmanden J. c Oó t P. Prei Was teilei Assur i Here Jong Pl Dam Te Wan GROENE KRUIS VENRAY MAANDAG 22 JUNI: Kleuterbureau DONDERDAG 25 JUNI: GEEN Consultatiebureau. Nog even bij een paar Nolita Nylons halen. JACHT EN VISSERIJ De Burgemeester van Venray brengt ter algemene kennis, dat ter Gemeente-secretarie, Afdeling I, formulieren verkrijgbaar zijn voor het aanvragen van jacht-, vis- en hengelakten. Venray, 18 Juni 1953. De Burgemeester van Venray, Mr. A. H. M. JANSSEN Derde inenting tegen diphterie kinkhoest en kwaadaardige klem(tetanus) Burgemeester en Wethouders van Venray brengen belanghebbenden in herinnering, dat de derde inenting tegen diphterie, kinkhoest en kwaad aardige klem (tetanus) zal plaats hebben: In Venray-kom, op Maandag, 22 Juni 1953, 2 uur n.m. in het Groene Kruisgebouw aan deMerseloseweg; In de kerkdorpen Leunen, Cas- tenray, Oirlo en Oostrum, op Maan dag, 29 Juni 1953: 2 uur in de Meisjesschool te Leunen K 4a; 2.40 u. in't Patronaat te Castenray; 3.20 u. in meisjesschool te Oirlo; 4 u. in de school te Oostrum. In de kerkdorpen Merselo, Heide, Ysselsteyn en Veulen op Maandag, 6 Juli 1953: 2 u. in het Jeugdhuis te Merselo; 2.40 in zaal Rongen te Heide; 3.20 u. in de school te Ysselsteyn; 4 u. in de school te Veulen. Wij vertrouwen, dat alle ouders, wier kinderen nog niet volledig tegen deze gevaarlijke kinderziekten zijn geënt, ook thans weer van de geboden gelegenheid gebruik zullen maken. Men wordt verzocht stipt op tijd aanwezig te zijn en ditmaal de in- entingskaart mede te brengen. Venray, 18 Juni 1953. GESLAAGD Te Amsterdam slaagden voor het diploma haarverzorging en haar verven mej. Tr. Min, Deken Thielen- straat, Venray en mevr. B. Valckx. Oostrum. Te Eindhoven slaagde voor aspirant-monteur, de heer J. v.d. Putten, Kruisstraat. School-inzegening te Heide Op Maandag 29 Juni zal de nieuwe Lagere School aan de Heide plech tig worden ingezegend door de HoogEerw. Heer Deken Berden. Naar concours Venray's Harmonie zal deelnemen aan het federatief muziekconcours, dat in Augustus te Tegelen zal worden gehouden. OPENING CAFÉ „IN DE ENGEL" De heropening van café „In de Engel", die j.l. Zaterdag plaatst had heeft een ongekende belang stelling getrokken. Zowel Zaterdag als Zondag kwam men handen te kort om al de belangstellenden te kunnen gerieven. De heropening van dit oude café verdiende die belangstelling dan ook volkomen. Want hiermede is een van de oude uitspanningen in Venray weer herrezen, na door oorlogsgeweld en brand totaal te zijn verwoest. Toen de oude Paterskerk in Venray werd gesticht, moesten er uitspanningen komen in Venray, waar de wagens, rijtuigen en paar den van de kerkgangers gestald konden worden. Café „In de Engel" en de „Keizer" zijn daar de oudste van. Juist gelegen in het midden van de gemeente en vlak bij de marktplaats is dit café het trefpunt geworden van de boeren en handels lui en menig zaak is in de Engel beklonken. Tot ver in de omtrek kende men dit adres en vooral de buitenlui zouden Venray nooit aandoen zonder even een afzakkertje te pakken in dit vertrouwde adres. De oorlog kwam en met het bombardement verdween de oude café. Als er ooit een treurig voor beeld geweest is van de lange tijd, waarop oorlogsslachtoffers op de wederopbouw van hun pand moesten wachten, dan is het zeker de fam. van den Munckhof geweest, die bijna 9 jaren lang in hun nood woning een oude stalling hebben moeten wachten op de herrijzenis van hun oude café. Door het uitbreidingsplan, wat de heroprichting van een boerderij in de kom van het dorp verbood, moest eerst de boerderij elders worden op gebouwd. De financiële consequen ties van deze splitsing zorgden voor vertraging van de herbouw van dit café, waarbij de verandering van de Draalstraat, de wederopbouw van het postkantoor en de herverka veling rond de Julianasingel nog hun steentje toe bijdroegen. Maar nu is dat allemaal ten einde. Door het aannemersbedrijf Aker boom is hier een modern café ge bouwd,met een aardig terras, waarin het prettig is te vertoeven. Het gebrek aan vergaderruimte in ons dorp is met de opbouw van den Engel ook weer verminderd, aan gezien hier tevens een aardig ver gaderlokaal is bijgebouwd. Al met al is hiermede de weder opbouw van de Grotestraat voor een groot deel ten einde alleen het pand Esser wacht nog op herbouw en met deze afsluiting van de Grotestraat kan iedereen tevreden zijn. Doordat de noodwoning, midden in de nieuwe Poststraat nu ook eindelijk kan worden afgebroken, kan met de definitieve aanleg van deze straat begonnen worden, waar op ook de Julianasingel en de nieuwe straten in Venray-Oost aansluiten, die tot heden ook nog steeds op hun uiteindelijke voltooiing wachten. Het zwembad in de omgeving van de brievenbus zal dan eindelijk tot een definitief einde gaan behoren. Op Zondag 21 Juni houdt „Her wonnen Levenskracht" haar jaar lijkse speldjesdag. „Herwonnen Levenskracht" be staat dit jaar 40 jaar. Het is interessant te weten, wat „Herwonnen Levenskracht" deze 40 jaren tot stand heeft gebracht. Allereerst werd een sanatorium gebouwd, „Berg en Bosch". In dit sanatorium werden vanaf de opening in 1920 reeds meer dan 15.000 patiënten uit alle kringen van Nederland verpleegd; dagelijks zijn er 540 patiënten in verpleging. Verder heeft de vereniging vanaf de oprichting in 1913 circa 10.300 patiënten, leden en gezinsleden van de K.A.B. naar „Berg en Bosch" en andere sanatoria in Nederland uit gezonden en daarvoor f 4.800.000 uitgegeven. Bovendien werden na de bevrij ding nog 8200 thuisverpleegde patiënten geholpen met extra voeding. Dit vroeg f 650.000. Ook de rustbehoevende moeders werden na de oorlog niet vergeten; 2335 van deze moeders, merendeels uit grote, drukke gezinnen, werden in rustoorden opgenomen, waarvan 195 hun pasgeboren baby mochten meenemen. Voor dit doel werd f 380.000 uitgegeven. Herwonnen Levenskracht heeft besloten in de toekomst haar taak uit te breiden. Nu wordt mede de strijd aangeboden tegen de rheuma, zal meer werk gemaakt worden van de uitzending van asthmatische kinderen, en kinderen die lijden aan suikerziekte. Drie nieuwe taken, die in de gezinnen van honderden mensen het lijden zal verzachten en de zorg zal verlichten. Hoe groter de opbrengst van de Jubileum-geldinzameling zal zijn, des te effectiever zullen de nieuwe taken aangepakt kunnen worden. Het bestuur van Herwonnen Levenskracht doet een beroep op allen, die belangstellen in de tuber culosebestrijding en de bestrijding van andere volksziekten, om vooral in dit Jubileumjaar de jaarlijkse geldinzameling bijzonder te willen gedenken. Koopt morgen Zondag dus allen een speldje en steunt zodoende dit mooie werk. BURGERLIJKE STAND GEMEENTE VENRAY van 12 t.m. 18 Juni 1953 GEBOREN: de Lauw Johannes, Vel turn M 73b Wester Josephus, Overloonseweg 23 van Kuijck Theodora, Castenray G 4a Knapen Johanna, W. J., Kempweg20 van Daal Jan H. H. M., Overloon Engels Maria B. J., Merselo M 57 Odenhoven Henricus, Langeweg 13 OVERLEDEN: Petrus Gerardus Tacken, oud 76 jaren, Oostrum. ONDERTROUWD: Swinkels Petrus G. S., 38 jaar, landbouwer en Heiligers Huberdina Chr., wed. van Poels Gerardus H. H., 37 jaar, beiden Ysselsteyn. van Els Johannes H. M., 23 jaar, kleermaker, Beekweg en Smals Johanna C. A„ 27 jaar, Veldstraat. Krul Hendricus L., 25 jaar, ver tegenwoordiger, 's-Gravenhage en Laurensse Maria J. P., 26 jr, Lang straat. GETROUWD Mommen Johannes W., 30 jaar, textielfabrieksarbeider, Veltum en Janssen Eleonora H. H., 29 jr, Oirlo. Schaeffers Johan H. M., 32 jaar, administrateur te Delft en Nijmeijer Petronella C. M., 29 jr, Langstraat. Swinkels*Wilhelmus M., 25 jaar, metselaar, Langstraat en Verbeek Maria Fr. Th. S., 27 jr, Bontekoestr. van Cuijck Johan G. L„ 26 jaar, arbeider te Leunen en Pelzer Dora M., 24 jaar, Hiept. Bekendmaking Burgemeesters en Wethouders van Venray, brengen ter openbare kennis, dat door hen ingevolge ar tikel 12a der Winkelsluitingswet 1951 voor en tijdens de kermis te Merselo, algehele ontheffing is ver leend van de bepalingen van artikel 2 en 8 der Winkelsluitingswet 1951 en wel: op 26 en 27 Juni a.s. van 1821 uur op 28 Juni a.s. van 824 uur, op 29, 30 Juni en 1 Juli a.s. van 18—24 uur. Venray, 10 Juni 1953. Burgemeester en Weth. voornoemd, A.H.M. JANSSEN, Burgem. H. VORST, Secretaris Motorsport in Wanssum Onder zeer grote belangstelling, ongeveer 6000 toeschouwers, werd Zondag in Wanssum een internatio nale motorcros van de RKNMB gehouden, waaraan voor het eerst een zestal Duitse- en enkele Bel gische renners deelnamen. Vooral de zware klassen waren zwaar bezet en er werd felle strijd geleverd. In de zware senioren klasse ging de eerste prijs naar Eindhoven. Lamberts toonde zich hier heer en meester. Bij de Junioren was het Holcher uit Valkenswaard die de erepalm wegdroeg, Nog een tweede eerste prijs kwam in Valkenswaard terecht en wel bij Puk van Oorschot, die met een ronde voorsprong eindigde. Hondensport De hondendresseervereniging „De Verdediger" te Venray hield Zon dag 13 Juni haar jaarlijkse wedstrijd op het prachtige terrein van de heer M. v.d. Ven aan de Hagelweg. Ie pr. De Kinderen, Tegelen. 257,5 p. 2e pr. v. d. Zanden, Tilburg 249 p. 3e pr. Meys, Tilburg 234 p. 4e pr. v.d. Hagen, Leiden 226,5 p. 5e pr. Derks, Horst-Amerika 219 p. Uitstel selectie-wedstrijd De selectie-wedstrijd van de 4e klassers afd. Limburg teBroekhui- zenvorst welke vandaag gespeeld zou worden is acht dagen uitgesteld in verband met de beslissingswed strijd Horst—Linne De selectie wedstrijd zal thans plaats hebben op Zaterdagfc27 Juni te Broekhuizen- vorst op het zelfde aanvangsuur. De jaarlijkse paardenfokdag te Horst liet dit jaar weer puik materiaal zien, waarvoor zeer grote belangstelling bestond. De jury had vaak moeilijke beslissingen te nemen in de 319 nummers die mee dongen naar de prijzen. Er waren veel buitenlanders, waaronder vooral de Duitsers opvielen. Er was een levendige handel en prijzen van meer dan f 2000 voor veulens werden genoteerd. Hieronder volgen de uitslagen voor Venray en omgeving Cat. I. Merieveulens, geb. in '53 tot 15-4: lc Gerda v. kleindorp, J. Muyzers Merselo; 2a Door v.d. Nieuwenhof, T. Hendrix Geijsteren; 2c Frieda van Leonardushoeve, G. Rutten Wanssum; 2d Hermien van Honved, G. Lit j ens, Brukske; 2e Flora A. Achten, Leunen; 3c Maria v.d. Vredehoeve, P. Rongen, Over loonseweg. Cat. II. Merrieveulens geb. in '53 na 15-4: la Antonetta v. Janslust, L. v. Osch Janslust; ld Nicolina v.d. Steeg, Gebr. Loonen Leunen; 2a Gerrie v. Janslust, L. v. Osch, Janslust; 2c Nicolina v. Kempkes berg, L. Janssen Ysselsteyn; 2d Hennie W. Heidens, Overbroek; 3a Nicoline v. Astrid, J. Smeets, Peel- plan-Zuid; 3c Hanny v. Smakt, M. Geurts Smakt; 3d Marie v. Potten, W. Jenniskens, Merselo. Cat. III. Merrieveulens geb. in '52 voor 20-5: 3d Marie, H. Goumans Oostrum. Cat. IV. Merrieveulens geb. in '52 na 20-5: la Nicolien v. Smakt, J. v.d. Winkel, Smakt; 2a Nicolien v. Zandhoek, H. Rutten Wanssum; 3a Mirza M. Classens, KI. Oirlo; 3b Anny v. Hermina, Chr. Heiligers Oirlo. Cat. V merriev. geb. '51 gr. maat: 2e Nicolien, G. Wilms, Veulen; 3b Marie v. Nico, L. Hendrix, Oostrum; 4e Anny v. Nico, A. Camps, 4d Nicoline vd. Keienberg, J. Dirks, Oirlo; 4d Mia v. Bloemershof, G. Wijnhoven Oostrum. Kleine maat- la Nicoline v. Mo- lenzicht, J. Derix, Veulen; 3b Nico lien, P. Philipsen, Ysselsteyn. Cat. VI Merriev. geb. '50, kl. maat la Mimi v. Rongenhof, Gebr. Bur gers, Veulen; le Rika v. Infernal, P. v. d. Beuken, Peelpl. Zuid; 2a Amanda vd. Heihof, J. Droesen, Hei de; 4a Clasina, P. Litjens, Geisteren Grote maat: 3a Nicoline vanHus- manshof, P. Steeghs, Castenray; 4b Dorine, Kind. Arts, Merselo. Cat. VII merries geb. in '48 en '49 grote maat: la Hermien v. Nicolien J.vd. Winkel, Smakt; 2e Greta, kind. Bomm, SteegLeunen; 2e Elly v. Nico, G. Peeters, Oostrum; 2eRoza v. Eikelenbos, L. Janssen, Yssel steyn; 3b Tinie v. Gratjes, J. Wilms Weverslo; 3d Mia, A. Achten, Leu nen; 3g Liza III, M. Poels, Merselo; 3h Nicoline v. Sehadijk, Kind. This- sen, Veulen. Kleine maat: lb Nora vd. Nieuwenhof, P. Hen drix Geijsteren; lc Paula van Jans lust, L. v. Osch, Janslust; 2a Corrie W. Jenneskens, Merselo; 3b Miep v. Gratjes, W. Heidens, Overbroek; 3d Berta, Gebr. Kessels, Merselo; 3e Corrie v. Nico, M. Classens, Klein- Oirlo. Cat. VIII. Merries geb. in '47, '46 en '45. Kleine maat: la Aaltje, J. Derikx, Veulen; 2a 2a Annie v. Janslust, L. v. Oosch, Janslust; 2b Irma v. 't Zwartwater, J. Willems, Oirlo; 2f Ellie v. Wieën- hof, G. Michels Volen; 3c Tonny v. Nieuwenberg, P. Versteegen, Oirlo; 3d Hermientje v. Deckershof, J. v. Tilburg, Merselo. Cat. IX Idem grote maat: la Betsie van Siemushoeve, G. Hen driks, Leunen, tevens KAMPIOEN; lb Nicolien v. Heibloem, Gebr. Bur gers, Veulen; 2a Jeannette v. Dek kershof, H. v. Veghel, Merselo, Cat. X merries geb. 1944 en eer: kleine maat: le Nicora v. Smakt, 2a Nicolina, P. Rambags, Castenray 2d Lina v. Hube, Jos. Thielen, Oos trum; 2f Hermelijn, A. Bovee, Veu len; E.V. Liza, M. Geurts, Smakt. Cat. XI idem grote maat: la Ni colina, W. van Dijck, Oostrum; 2d Resi v. Siemushoeve, J. Nelissen, Oirlo; 2e Dina, M. Arts, Merselo; 3b Hermine, J. Jonkers, Oostrum; 3c Flora, A. Achten, Leunen. Cat. XII. Hengstveulens, geboren in '53 voor 25 April: la Nico van Overbroek, J. van Tilburg, Merselo; 2a Nico v.d. Zandhoek, J. Willems, Oirlo; 2d Certain, J. Derikx, Heide; 3a Nico van Daland, A. v. Rijswijek, Merselo; 3b Jonker Jan, A. Poels, Venray. Cat. XIII. Hengstveulens, geb. na 25 April '53: la Herman van den Nieuwenhof, J. Hendrix, Geijsteren; 3c Costaud van Volen, G. Michels, Volen; 3d Nico van Tilly, L. van Asten, Ysselsteyn. CAT. XVI. Hengsten van 5 jaar eu ouder. Kleine maat. 1 Honved I, Hengstenassociatie. Cat. XVII. Idem. Grote maat. la Costaud de Marche, Hengsten associatie. Cat. XVIII. Merries met afstam- melingen. 1 Resie v. Siemushoeve, J. Nelissen, Oirlo. Cat. XIX. Hengsten met afstam melingen. la Costaud de Marche, Hengstenassociatie; 2a Honved I, Hengstenassociatie. Venray Premiebetaling Zondag 21 Juni vm. van 1112 uur ten huize van de secretaris voor Dorp, Veltum, Lull en Brukske. Premie 1 pet. Stichting 4de Prinsenkind Van. 14 Juli tot en met 25 Aug. komen oorlogsgetroffenen en oor- logs-invalide kinderen in het Kamp Vlakwater een prettige vacantie doorbrengen, dank zij bemiddeling van de Stichting het 4de Prinsen kind. Berichten als zou dit kamp in de toekomst als woonoord voor de Ambonezen gebruikt worden, zijn voorbarig, daar hierover nog geen beslissing gevallen is. Politiediploma Voor politiediploma met aanteke ningen zijn geslaagd de wacht meesters Seuren en Thijssen. Met lof slaagde voor dit diploma onze oud-dorpsgenoot wachtmr. J. Reintjes, thans te Neer. Leny Linders Harry Arts hebben de eer kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waar van de inzegening plaats heeft op Woensdag 24 Juni a.s. om half 10 in de parochiekerk van O.L. Vrouw Geboorte te Oostrum. Receptie 12 uur. Dagadres D 8a Oostrum. Op 24 Juni hopen onze geliefde Ouders Johannes Hendrikx Elisabeth Leenders hun 25-jarige echtvereniging te vieren. Dat God hen nog lang moge sparen, is de wens van hun dank bare kinderen, geulen H 16. Op 27 Juni hopen onze geliefde Ouders Gerardus Peeters Johanna Claessens hun 25jarige echtvereniging te vie ren. Dat God hen nog lang moge sparen, is de wens van hun dank bare kinderen. Lull, C 50a. Voor de vele blijken van belang stelling, ondervonden bij ons Gou den Huwelijksfeest, zeggen wij, mede namens kinderen en klein kinderen, hartelijk dank speciaal dank aan de Heren Geestelijken, de buurtbewoners voor de prachtige versiering en cadeau, Fanfare en Ruitersclub. Leunen K 85 Wegens familieomstandigheden is op Woensdag 24 Juni ons Café en Winkel gesloten. Linders, Oostrum Bij mijn vertrek naar Canada zeg ik familie, vrienden en ken nissen hartelijk vaarwel. Gerard Theeuwen Adres 8840, 150ste straat, Edmonton (Canada) Uitslag Loterij t.b,v. de Hondendresseerclub „De Verdediger" 300 150 709 629 11 514 349 874 869 566 184 995 449 670 583 635. Prijzen afhalen vóór 22 Juni bij café M. vd Ven, Hagelweg De Burgemeester der gemeente Venray brengt hierbij, ter voldoe ning aan het bepaalde in artikel 10, 8e lid, der Wederopbouwwet, ter openbare kennis, dat op Maan dag 22 Juni 1953 tot en met Maan dag 29 Juni 1953 ter secretarie dezer gemeente, afdeling I, koste loos voor eenieder ter inzage ligt het besluit van de raad dier ge meente van heden, no. 341, met de daarbij behorende stukken, strek kende tot onteigening ten name der gemeente van 2 percelen ten behoeve van het bouwplan voor twee nieuw aan te leggen wegen lopende van de Oude Oostrumse- weg naar deKolkweg (nieuw tracé) en voor een gedeelte van laatstge noemde weg. Venray, 12 Juni 1953. De Burgemeester van Venray, A. H. M. JANSSEN TE KOOP partij biggen Herman Rutten, Wanssum. Het Bestuur van de Eiervereniging Venray-Dorp vraagt per 1 Januari 1954 een der eieren. Eigenhandig geschreven sollici taties worden vóór 1 Juli a.s. inge wacht bij de secretaris der eier vereniging Chr. Vollenberg, Veltum L 4, waar ook nadere inlichtingen gevraagd kunnen worden. GEVRAAGD hulp in de huishouding in R.K. gezin met 4 kinderen te Breda. Zelfst.k. werken. Werkster en kinderjuffrouw aanwezig. Inlicht. Melkhandel Bruggeman, Hofstraat. Schriftelijk Mevr. B. van Gils, Karnemelkstraat 3, Breda. GEVRAAGD boerenknecht voor direct Adres bureau van dit blad. GEVRAAGD voor Helmond flinke dienstbode die zelfstandig kan werken en ko ken. Aanmelding en inlichtingen Oostsingel 10, Venray. GEVRAAGD per 1 Augustus R.K. dienstbode die zelfstandig kan werken en ko ken. Niet beneden 20 jaar. In dok tersgezin met 2 kinderen. Mevr. Dr. Coebergh, Hertogstr. 8 Eindhoven. Werkster gevraagd voor 1XA of 2 d. per week. Adres bureau van dit blad. Huishoudster gevraagd bij alleenwonend land bouwer te Well. Huwelijk niet uit gesloten. Weduwe met 1 of 2 kin deren geen bezwaar. Brieven onder no. 216 bureau van dit blad. GEVRAAGD door T.B.V. Castenray Opgeven Zaterdagmiddag bij A. Roelofs, G 30a, Castenray. GEVRAAGD nette R.K. dienstbode voor dag of dag en nacht, zelfst. k. werken. Meerdere hulp aanwezig. Zich te melden bij Mevrouw H. EversWolters, Markt 39a, Hel mond. GEVRAAGD voor direct leerling bankwerker H. Clephas, Smederij, Schoolstr. J. Coenen-Houtackers H.H. Kippenhouders Wij hebben steeds in voorraad Sulfaguinosealine (origineel merk) voor coccidiose. Houdbare entstof tegen diphterie en pokken der kippen. M. MUYSERS, Venray Langstraat 28 Telef. 756 Wij ontvingen weer een grote partij MEUBELEN w.o. nieuwe eiken slaapkamers met 2- en 3-deurs kleerkasten voor de prijs van f 445.- en f 497.- Huiskamers compleet met pluche of imitatieleer f 295.- Kamer-uittrektafels vanaf f 40.- Keukentafels f 35.- en f 65.- Gebruikte meubelen als Slaapkamer f 295.- Dressoirs vanaf f 45.- Pendules vanaf f 20.- Klokken vanaf f 30.- Waskasten, kasten, stoelen en arm stoelen, enz. Loopt U eens binnen. Vrij entrée, zonder verplichting. Venrayse Meubelbeurs Eindstraat 12, TE KOOP 6 eiken kamerstoelen zitting en rugzijde m. trijp bekleed Adres bureau van dit blad. TE KOOP partij biggen Deurneseweg M 76. TE KOOP een koe 25 Juni voldr. A stal Yselster eetaardappelen W. Vollenberg, Ysselsteyn I 46 Te koop dragende vaars 23 Juni aan'telling, A stal. H. Peeters-v. Tilburg, Ysselsteyn 185 prachtsortering HET WARENHUIS fa. Th.Pouwels Zn. Hofstraat 10 Verkrijgbaar Rooktabletten, Rookblaadjes, Spuitvloeistof enz., ter verdelging van vliegen, muggen en andere insecten. M. MUYSERS, Venray Langstraat 28 Telefoon 756 naar J. Coenen-Houtackers Verkrijgbaar P.J. vd Putten, Kruisstraat 10. Te koop 3 zware biggen H. Verstegen, Servatiusweg 3. TE KOOP toom biggen Jacq. van Osch, K 38 Leunen. TE KOOP kinderwagen, fornuis en driewieler Langstraat 14. Te koop grijze kinderwagen z.g.a.n. Aan hetzelfde adres gevraagd 2 kostgangers Smakterweg 44. Te koop 2 kinderwagens H. de Jong, Merselo. Te koop Te bevragen Sloopwerk „St. Anna" Niet op Zaterdag. Te koop bakfiets groot model met nieuwe banden. P. van Es, St. Jozefstr. 12 tel.434 Te koop maalkalf oud 7 weken G. Custers Langstraat 53. Te koop partij pullen J. Muysers, Overbroek H 13. Te koop zware hakselmachine Grotestraat 12. Te koop kinderwagen 1 jaar oud Schoolstraat 8. Te koop 30-35 WL pullen 9 weken M. Janssen, Veulen H 33 e. Te koop prima waakhond H. Herder, kinderwagen, trekwagentje, kinderledikantje m. matrasje Te bevragen Kempweg 32. Te koop 30 pullen oud 3 md. Wed. Manders, Laagriebroek K51 TE KOOP een radio, vette haantjes Oostrum D 7 f. TE KOOP partij biggen ArtsHeidens, Schoor. Te koop bijna voldragen varken keuze uit drie A. van Hoof, Merselo M 35. Te koop partij biggen A. Janssen, Wieënweg 4. in alle grootten. Worden bezorgd. HET WARENHUIS Hofstraat 10 fa. Th. Pouwels Zn. Prei- en Selderie- planten verkrijgbaar bij H. TACKEN, Schoolstraat lev< Hui sl emai Glas, P Koffie- Word Patersstra in elk Wederver Verhei LEUNEN J. Cc 9 vo and vo Vil m fin Oostsinge. Exami Horloj Geef b een GO voor allei concfl Zeilmsfl W. Hl Genbroekj DekkleJ J. C|

Peel en Maas | 1953 | | pagina 2