lnmaakglazen SPORT Dr. MAARSEM Thomassen foor de Kermissen Bekwaam boekhouder Conceit ïïluteumpack te Quiitcón Gevaar voor overproductie van eieren en varkensvlees. ADVERTENTIËN Onderl. Paar den verzekeri Dg Deux piece* vanaf f 53.50 Hoed, Pet Alpino Pqlt 5000 gulden net winkelmeisje naaister KLOMPEN Voor feestje groot of klein herbouwplicht COOPMANS' ZAADHANDEL Zondagmiddag aanvang 4 uur door Fanfare „Vriendenkring" uit Overloon die op 2e Pinksterdag de le prijs behaalde in de afd. Uitmuntendheid. Nieuws uit Venray en Omgeving ZONDAGSDIENST Doktoren Van Zaterdagavond 8 uur tot Maandagmorgen 8 uur Dr. BLOEMEN, Stationstraat 9 Telefoon 465 Alléén voor spoedgevalion Visites moeten aangevraagd worden voor 12 uur. GROENE KRUIS VENRAY MAANDAG 8 Juni: Kleuterbureau DONDERDAG 11 JUNI: Consultatiebureau voor zuigelingen UIT DE KOM. BEKENDMAKING De Voorzitter van het Hoofdstem bureau voor de verkiezing van de leden van de Raad van de gemeente Venray maakt bekend, dat het pro cesverbaal van de zitting van dat Bureau, waarin de uitkomsten van de op 27 Mei j.l. plaats gehad heb bende stemming ter verkiezing van de leden van de Raad is vastge steld, ter secretarie der gemeente Afdeling II, voor eenieder ter in zage is nedergelegd. Venray, 29 Mei 1953 De Voorzitter voornoemd. A. H. M. JANSSEN. BEKENDMAKING De Voorzitter van het Centraal Stembureau voor de verkiezing van de leden van de Raad der gemeen te Venray maakt bekend, dat het procesverbaal van de zitting van dat bureau, waarin de uitslag van de op 27 Mei j.l. plaats gehad heb bende stemming ter verkiezing van de leden van de Raad, is vastge steld, ter secretarie Afdeling II, voor eenieder ter inzage is neder gelegd. Venray, 29 Mei 1953 De Voorzitter voornoemd, A. H. M. JANSSEN. Overplaatsing Wachtmeester J. H. Rulleraat, gaat Venray verlaten in verband met zijn overplaatsing naar de Rijks politie in Tuddern. Geslaagd MERSELO. Bij de Woensdag j.l. te Weert gehouden examens van de 3-jarige Middelbare R.K. Handels avondschool, slaagde met lof, onze dorpsgenoot de heer Martinus van Vegchel. HOOG BEZOEK Heden Zaterdag zal de Commis saris der Koningin in Limburg Mr. Dr. Fr. Houben, vergezeld van de leden van Ged. Staten een be zoek brengen aan Venray, waarbij o.a. de ontginningen in de Vrede- peel en de Meerselose peel zullen worden bezichtigd. Lotery Kwartjes-actie Trekking van 11 Mei 1953 In Venray zijn drie prijzen geval len t.w.; Serie M nr. 1072 en M nr. 1073 Karei Wijnen, Henseniusstraat 12. Serie M nr. 1078 P. v. Opbergen, Stationsweg 10. ZILVEREN PRIESTERFEEST Dinsdag werd onder zeer grote belangstelling in het gymnasium „St. Alberti" te Zenderen in de Achterhoek het 25-jarig Priester feest gevierd van Pater Ant. van Rijswijk, rector van het klein seminarie aldaar. Pater van Rijswijk is in Venray geboren. Hij was de enige zoon van Gerard van Rijswijk, die vroeger aan de Eindstraat woonde en na de dood van zijn vrouw zijn laatste levensdagen in Huize St. Joseph doorbracht. Sinds zijn Priesterwijding te Boxmeer in 1928 is Pater v. Rijs wijk met inzet van zijn gehele persoon aan het gymnasium aldaar werkzaam. Hij vierde aldus een dubbel zilveren jubileum. Venray helpt Venray's blinden Dinsdag a.s. is de grote dag, waarop acht Venrayse blinden ter bedevaart gaan naar Lourdes. Deze reis is vóór hen mogelijk geworden door de grote actie, die wij in Venray hebben gevoerd onder het motto Venray helpt de Venrayse blinden. Ze gaan met particuliere wagens naar Maastricht, waarvan daan om 5 uur de bedevaartstrein naar Lourdes zal vertrekken. We wensen onze Venrayse blin den een goede reis en een sfeer volle bedevaart toe. Veranderingen in het ziekenhuis Na bijna4 jaren aan het „bewind"; gestaan te hebben in het ziekenhuis is thans Moeder Adelberta naar Rozendaal geroepen waar haar, als lid van het Hoofdbestuur der Con gregatie, een nog zwaardere taak wacht. Moeder Adelberta heeft in deze afgelopen 4 jaren veel vrien den gemaakt in onze gemeente, die haar ongaarne zien vertrekken. Zij is o.m. de bouwster geweest van het nieuwe kinderpaviljoen en heeft als zodanig de Venrayse jeugd wel zeer speciaal aan haar verplicht. Met haar vertrekt uit het zieken huis ook een ander bekende figuur nl. Zuster Emilie, die 7 jaren lang. onder dikwijls zeer moeilijke om standigheden denk maar aan de na-oorlogse toestand de scepter gezwaaid heeft over de admini stratie van het ziekenhuis. Ook deze zuster vertrekt naar Roozen- daal om daar in het Hoofdbestuur haar krachten te wijden aan het bestuur der gehele Congregatie. Ook Zuster Emilie laat vele vrienden achter, zowel bij patiënten, bezoekers, als leveranciers, waar voor zij ten alle tijd zeer behulp zaam was. De opengevallen plaatsen worden ingenomen door Moedér Adolfine en Zuster Emanuel, beiden uit Roozendaal. Rechtbank Roermond De Officier van Justitie te Roer mond, eiste tegen de 31-jarige DUW- arbeider M.J. te Venray, 4 maanden gevangenisstraf wegens mishande ling van A.V. en P. v. M. alhier. Op Nieuwjaarsdag was verdachte flink aan de boemel geweest en des avonds in café S. was hij zo dron ken en onhebbelijk, dat hij met iedereen ruzie zocht. In het café ging hij als een wilde man te keer, trok het mes, rameide de caféruiten en liet zich tenslotte los op beide slachtoffers, die rake klappen incasseerden. Voor dergelijke vlegels heb ik geen clementie, aldus de Officier. Solistenconcours te Weert Op kermis-Zondag trokken ver schillende leden van Leunens fan fare „St Catharina", alle kermisge- neugten ten spijt, naar Weert, waar ze op het aldaar gehouden concours, verschillende successen wisten te boeken. De uitslagen waren als volgt: W. M. v. Meyel, Tuba, 3e afd. le prijs 100 pnt; M. Janssen, Bugle 3e afd., le prijs 105.5 pnt; F. Weys Bugle 2e afd. le prijs 102.5 pnt; P. G. Koonings, Bas cib., 2e afd., le prijs 101 pnt. Verkiezingen in de kring Noord-Limburg der K.A.B. Op de Zondag in Venlo gehouden kringvergadering van de afdelingen uit Noord-Limburg der K.A.B., werd met algemene stemmen gekozen de heer J. v. Els uit Wanssum, D 49. Als rayonleider werd met alge mene stemmen herkozen, de heer L. Janssen Stationsweg. K.A.B.-nieuws Op de gehouden bestuursverga dering der KAB is aangewezen als vice-voorzitter de heer W. Peeters Langeweg en als 2e secretaris, be last met de ledenadministratie, P. Kusters Henseniusstraat. Th. Pee ters, werd herbenoemd als 1ste secretaris. Het Bestuur doet een dringend beroep op alle leden om de Sacra mentsprocessie van a.s. Zondag mee te maken en zich te scharen achter het KAB-vaandel. Zangersnieuws Venray's Mannenkoor gaat naar Antwerpen Van 't gemeentebestuur van Ant werpen ontving Venray's Mannen koor een uitnodiging om deel te nemen aan 't "Bestendig festival" zoals de Belgen het noemen. Dit zal gehouden worden in de maanden Juli, Augustus en September. Op de laatste algemene vergadering werd met algemene stemmen tot deelname besloten. De datum werd echter nog niet bepaald. Dat zal aanpakken worden voor de zangers van bovengenoemd koor, om een goed figuur te slaan op dit zangersfestijn van onze zuiderburen. Iedere deelnemende vereniging moet nl. een uur concerteren. En dat vereist een nog al uitgebreid reper toire. Om dat te verkrijgen zal er stevig moeten worden gerepeteerd. Met Willibrord op mars Hoewel het weer Zondag hele maal niet meewerkte hebben toch een kleine 250 tippelaars de moed gehad met St Willibrord'op mars te gaan. Iets, waarvan later niemand spijt heeft gehad, getuige de enthou siaste verklaringen van de ver schillende deelnemers. Om goed één uur werd gestart en er werd in vlot tempo gewan deld. Na afloop mocht de Nationale Reserve uit Overloon, de Ereprijs mee nemen, met lof der jury, een prijs, die ze met de eerste prijs voor défilé en discipline, ook inderdaad ruimschoots had verdiend. Wandelclub St Servatius behoor de als vanouds ook bij de prijs winnaars en kreeg verdiend een eerste en tweede prijs. De Jonge Boeren van Merselo waren meesters in het wandelen en kregen een eerste prijs voor wandel vaardigheid. De wandelclub uit Holthees kreeg hiervoor de tweede prijs. Deze club had als lid de oudste deelnemer nl. de heer Bonants, die met zijn 62 jaren het parcours maar een peul schilletje vond. De derde prijs kregen de Kajot- ters uit Well, terwijl de vierde prijs ging naar de Venrayse meisjes, die ook in het wandelen hun mannetje bleken te staan. Verder werden individuele prijzen uitgereikt aan H. Janssen, Veulen en Thoonen, Cuyck. Bond van het Gezin. Donderdag vergaderde de Bond van het Gezin, waarbij verslag werd uitgebracht over de gevoerde acties in het afgelopen jaar en ver schillende andere actiepunten wer den besproken. Zo werd dankbaar gemomoreerd de verlaging van het schoolgeld door het terugbrengen van het ver- menigvuldigingscijfer van 2 op 1, Voor de toekomst is men volop bezig met een actie voor speelter reinen voor de jeugd, waarbij men zich o.a. voorstelt enkele secondaire wegen af te laten sluiten, die de jeugd voor haar sporten gebruiken kan. Verder deelde voorzitter van Op bergen mede dat met de Ursulinen besprekingen werden gevoerd om de oude Huishoudschool aan de Eindstraat ingericht te krijgen tot kleuter school, waardoor meer kleuters onderwijs kunnen krijgen. Er wordt verder actie gevoerd om in Venray zelf nog enkele kleuterscholen opgericht te krijgen. Uit het financieel verslag, wat een klein batig saldo te zien gaf, bleek dat deze jonge vereniging 219 leden telde. Als opvolgster van Mevr. Jans senMuis, die zich niet herkies baar stelde, werd in het Bestuur gekozen Mevr. Janssen-Manders. Verder gaf in „deze vergadering de heer Revis een inleiding over de opvoeding van het kind. Dr Janssens blijft In verschillende bladen zijn mede delingen verschenen als zou Dr. Janssens, afscheid nemen als kinder arts van de Venrayse Consultatie- bureaux. Inlichtingen ter bevoegder plaatse maakten duidelijk, dat alsnog van een vertrek voorlopig geen sprake is. VOLKSCONCERT Morgen Zondag 7 Juni om 8 uur namiddag zal Venray's Harmonie een volksconcert geven op de Markt. De varkens- en kippenhouder ij neemt in Nederland zozeer toe, dat het Kamerlid ir Vondeling 't nodig achtte de minister van landbouw de vraag voor te leggen of er wel voldoende afzetmogelijkheden zullen zijn voor varkensvlees en eieren. Op de departementen van land bouw blijkt men inderdaad een overproductie te vrezen, wanneer geen zachte beperkende maatrege len worden genomen. Ofschoon de exportmogelijkheden door kunstmatige beperking van de importerende landen in de war kunnen worden gegooid, meent min. Mansholt, dat de meerproductie van de tweede helft van dit jaar haar weg nog wel zal vinden, maar de varkens- en kippenstapels mogen het volgend jaar toch nog niet groter worden. In overleg met het georganiseerde bedrijfsleven worden maatregelen overwogen om de varkens- en kippenstapels niet groter te laten worden dan ze zijn. Anders zouden van overheidswege geen prijzen kunnen worden gegarandeerd. De prijsgaranties zijn gebaseerd op de afzetmogelijkheden, die thans hun grens hebben bereikt. Over de te nemen maatregelen zijn nog geen definitieve plannen klaar, maar t.a.v. de kippenhouderij overweegt men o.a. om alleen kippen te laten houden op de nor male boerenbedrijven. Dit wil echter niet zeggen, dat b.v. een ambtenaar of arbeider geen kippen zou mogen houden, maar zij kunnen de eieren niet veilen in het kader van de garantieprijzen. Wanneer er in de kippenhouderij een nood situatie zou ontstaan, zou men tot afslachten moeten overgaan. In ieder geval is het streven er op gericht de varkens- en kippen stapels aangepast te houden aan de exportmogelijkheden. Opleving in de sigarenindustrie In het jaarverslag der Neder landse R.K. Vereniging van Sigaren fabrikanten over 1952 wordt inge gaan op de gevolgen van de op 28 Mei verlaagde accijnsheffing: siga- ren werden van die datum af belast met 14 pet en senoritas met 20 pet. Tegenover een veraccijnsde hoe veelheid van 197 millioen stuks sig&ren in de laatste vier maanden van 1951 staat een hoeveelheid.van 236 millioen stuks stuks sigaren in dezelfde maanden van 1952; en tegenover 42 millioen stuks senori tas in de laatste vier maanden in 1951 staan 51 millioen stuks seno ritas in dezelfde periode van 1952. Hieruit blijkt dus, dat de afzetver- meerdering qua hoeveelheid circa 20 pet bedraagt. De totale hoeveelheid sigaren en senoritas, die voor consumptie be schikbaar kwam, bedroeg in het af gelopen jaar 811 millioen stuks tegenover 716 millioen stuks in 1951. Ook de export van sigaren heeft in de loop van 1952 een grotere om vang bereikt en dit is slechts ten dele zij het voor een niet onbe langrijk deel aan de accijnsver laging te danken. De accijnsverlaging hier te lande ging immers gepaard aan een gelijke verlaging van de accijns voor sigaren in de BelgischLuxemburgs Econo mische Unie. Het is dus een ver klaarbaar verschijnsel, dat de vraag naar Nederlandse sigaren ook in die landen na de prijsverlaging toenam. De totale export beliep in 1952 aan sigaren 56 millioen stuks en aan senoritas en sprietjes 50 mil lioen stuks, tegenover respectieve lijk 42 millioen stuks sigaren en 37 millioen stuks senoritas in 1951. Een boffer Toen Emile Warin, een metselaar uit Noord-Frankrijk, dezer dagen een levenswens ging vervullen en de Eiffeltoren wilde beklimmen, werd hij, toen hij een kaartje voor de lift kocht, even tegengehouden. Men deelde hem mede, dat hij de 25-millioenste bezoeker van de Eiffeltoren was en dat hij daarmee een luxe-auto had verworven, die hij direct kon meenemen. De met selaar bekeek de auto, vond hem prachtig en zei: „Maar nu moet ik toch werkelijk nog de toren op., en hij ging naar boven. S.V.V.-NIEUWS Zo is dan een einde gekomen aan een schone illusie, het kampioen schap. In een sportieve wedstrijd toonde Horst juist dat tikkeltje meer ver stand te gebruiken als Venray en mocht zich met 20 niet alleen overwinnaar tonen, maar tevens de kampioen van deze afdeling. En dat terwijl SVV.het kampioenschap voor het grijpen heeft gehad. Voor honderden supporters een bittere teleurstelling en voor de spelers waarschijnlijk niet minder. Voor deze in feite onverwachte nederlagen zijn natuurlijk enkele oorzaken aan te wijzen. Het is aan de vereniging zeiver deze oorzaken weg te nemen, opdat in de toekomst aan dergelijke toevalligheden defi nitief een einde komt, wil men de goodwill bij 'tpubliek niet helemaal verspelen. En zo zullen we de vol gende competitie weer netjes van voren af aan moeten beginnen. Als punt 1 van het programma zal zeker de opleiding van jeugdiger spelers de volle aandacht vragen, wil men niet terug moeten grijpen, zoals nu het geval was, op oudere en reeds lang uitgespeelde voet ballers. De jeugd staat een interessante weekte wachten, doordat Zaterdag 13 Juni, het Duitse jeugdelftal uit Frondenberg, een hele week op bezoek komen en hier tegen ver schillende jeugdelftallen een wed strijd gaan spelen. P.D.V. DE ZWALUW Uitslag Orleans, 500 km. Oude duiven: 1 2 en 3 H. Jans, 4 J. Goumans, 6 E. Vermeulen, 7 H. Janssen C., 8 J. Gommans, 9 Gebr. Willems, 10; J. Aarts, 11 E. Vermeulen 13 Th. Rutten, 16 J. van Leuken, 17 M. Francken, 18 P. Janssen en Zn. 20 H. Hendriks, 21 H. Vissers, 22 H. van Ass, 23 P. en J. Hendriks 24 Th. Rutten, 25 Duyf, 27 H. Crooy- mans, 28 M. van Rooy, 30 P. en J. Hendriks, 35 A. Loonen, 37 P. Stij- bosch, 38 J. Gommans, 39 A. de Riet, 40 K. Vercauteren. Jarige duiven: 1 J. Aarts, 2 Stef Bergmans 4 W. Lormans, 5 P. Theeuwen, 7 J. Derks J. v.d. Heyden, 9 M. Keijzers. We hebben in deze uitslagen de door Horst behaalde prijzen er uitgelaten. Als we de uitslag eens bekijken zien we dat Venray op deze vlucht een zeer goed figuur hééft geslagen en procentsgewijs de meeste prijzen in de wacht wist te slepen. Een zeldzame prestatie leverde echter H. Jans uit Wanssum, die maar liefst met de eerste drie prij zen ging strijken. Een prestatie, die niet gauw geevenaard zal worden en dan ook een felicitatie waard is. WIELRENNEN In de Zondag j.l. gehouden wed strijd te Maasbree, die onder stro mende regen verreden werd konden onze Venrayse renners maar niet op dreef komen. Bij de junioren werd Theunissen 6e, terwijl Willéms bij de senioren met de 8e plaats genoegen moest nemen. Zondag gaat de reis naar Beesel alwaar we hopen dat onze renners een beter resultaat zullen behalen. RECTORAAT VEULEN Zondag: onder het Octaaf van Sacramentedag; 6.30 gel. tot Com municeren; 7 uur leesmis v. Petrus Nabben; 10 uur Hoogmis tot int.; 3 uur Lof. Een half uur later van wege de processie in Leunen. Maandag: 7 uur leesmis t.e.v. St. Antonius 'tot gen. van een zieke. Dinsdag; 7 uur leesmis v. Petrus Joh. de Lauw, echtgenote en hun dochter Maria. Woensdag: 7 uur leesmis voor Maria Drabbels-van Meijel. Donderdag: 7 uur leesmis voor Joh. Raaijmakers en echtgenote. Vrijdag; feest v.h. H.^Hart van Jezus; 7 uur Hoogmis tot intentie van degene die daarvoor offeren in de colleéte, die .hiervoor wordt gehouden. Zaterdag: 7 uur Hoogmis t.e.v. St. Antonius tot genezing van een zieke. Biechten van 6.307.30 uur; 8.30 Lof t.e.v. Maria. BURGERLIJKE STAND GEMEENTE VENRAY van 29 Mei t.m. 4 Juni 1953 GEBOREN: Goumans Dorine J. H. M., Stationsweg 5 Spreeuwenberg Gerardus H. M., Ysselsteyn I 84 Robben Johannes G., Smakterweg 5 van Ooi Wilhelmus L. P. M., Veulen H 36c Rongen Johanna M. J„ Hiept M 90 Ponjée Louisa A. G., Beekweg 6c Gerrats Gerardus P. M., Henseniusstraat 15 van Soest Arnoldus W., Bergen Thomassen Johannes J. H. M., Heuvelstraat 3 Janssen Cornells G. M., Kempweg 33 de Vries Henriëtte M., Overl.weg 1 OVERLEDEN: Daniëls Jacoba M., oud 74 jaar, Vierlingsbeek. Relouw Martinus H., echtgenoot van Linders Gertruda C. H., oud 52 jr, los-arbeider, Merseloseweg 15 ONDERTROUWD: Geurts Willy C., 30 jaar, landb., Ysselsteyn en Peeters Petronella Th. G., 26 jaar, Leunen. Rongen Gerardus H., 22 jaar, bankwerker, Vlakwaterweg en Ingenpas Maria P., 23 jr, fabrieks arbeidster, Vlakwaterweg. GETROUWD: Ewals Johannes Fr., 36 jaar, landbouwer. Overbroek en Smits Martha J., 33 jaar, Maashees. Fleurkens Adriaan M., 30 jaar, betonwerker, St. Servatius weg en Wetterhahn Catharina J„ 25 jaar, Zwarte Klef. Nelissen Martinus H. H., 29 jaar, importeur te Ohain (België) en Philipsen Gertruda M., 24 jaar, Oirlo van Bindsbergen Johannes Fr. H., 27 jaar, marechaussee te Tegelen en Beterams Johana H. R„ 26 jaar, Merseloseweg. Geven met vreugde kennis van de geboorte van ons tweede kindje. We zullen hem noemen KARL Hij heeft de namen gekregen Karei Dirk Antoon. H. Opheij H. Opheij-Manders Henny Willemstad, 2 Juni 1953. Name a/n Santa Maria Curacao N.A. Maandag 8 Juni hopen onze he- liefde Ouders H. Relouw E. van Maris hun 25jarig huwelijksfeest te vie ren. Dat God hen nog lang moge sparen, is de wens van hun dankbare kinderen. Tevens zal op die dag het huwe lijk voltrokken worden tussen Henrica Relouw en Frans van de Mortel om 9 uur in de Parochiekerk van St. Petrus Banden te Venray. Dagadres Broekweg 7. Toekomstig adres Broekweg 5. Op 13 Juni hopen onze geliefde Ouders Johannes van Kempen ena Petronella Willems hun 25jarige echtvereniging te vie ren. Dat God hen nog lang moge sparen, is de wens van hun dank bare kinderen. Heide L 30. Bij mijn vertrek naar Canada zeg ik familie, vrienden en bekenden hartelijk vaarwel. Wim van Rijswijk Peelplan Zuid a.b. ss Zuiderkruis. Bij ons vertrek naar de Verenigde Staten zeggen wij, ook namens wederzijdse ouders, hartelijk dank aan familie, vrien den en bekenden voor de belang stelling bij ons huwelijk onder vonden. Tevens roepen wij allen een hartelijk vaarwel toe. H. Janssen N. Janssen-Bijnen a.b. Nieuw Amsterdam Juni 1953 Voor de vele blijken van belang stelling bij ons Gouden Huwelijks feest ondervonden, betuigen wij, ook namens onze kinderen en kleinkinderen, hartelijk dank aan familie, vrienden en kennissen vooral dank aan de buurt voor de mooie versiering en het prachtige cadeau. M. Franssen-Beclet Buitenweg 17 houdt a.s. Woensdag 10 Juni geen spreekuur. Venray Premiebetaling Zondag 7 Juni vm. van 1112 uur in café H. van Asten, Ysselsteyn Premie 1 pet. BENT zlpeflK. voorn onzi rijwihondcb- oum IS T GEEN BtlWQOO POELS' Rijwielhandel Grotestraat 26 Te koop witte- rode- savoye- en bloemkoolplanten Verheijen's Zaadhandel, Leunen. Ontvangen de nieuwste uwtUn tiicot in aile moderne tinten Franse import Kledingmagazijn EBBERINK Marktstraat 5 Verkrijgbaar Rooktabletten, Rookblaadjes, Spuitvloeistof enz., ter verdelging van vliegen, muggen en andere insecten. M. MUYSERS, Venray Langstraat 28 Telefoon 756 van De Denneboom, Rotterdam Alleenverkoop HET WARENHUIS fa. Th. Pouwels Zn. Hofstraat 10 brengt een prachtsortering in Dames- en Heren-Pyama's Komt U even kijken alle soorten Glas- Porcelein- en Aardewerk HET WARENHUIS fa. Th.Pouwels Zn. Hofstraat 10 Alles wordt bezorgd. ter leen gevraagd. Solied onderpand. Brieven onder nr. 46 bureau van dit blad. Manufacturenzaak vraagt tevens Brieven onder nr. 522 bureau van dit blad. J. Coenen-Houtackers alle soorten en grootten HET WARENHUIS Hofstraat 10 fa. Th. Pouwels Zn. Voor Bakkersjassen Kruideniersjassen Kantoorjassen Kappersjassen naar EBBERINK Marktstraat 5 verhuurt Joh. Claessens glaswerk, bestek en porcelein. Personen uit Venray of omge ving, die hun voor woning alsnog wensen te verkopen, gelie ven te schrijven aan P. Meerveld, Stationsstraat A 213, Wielré L. heeft voorradig Stekruben- en Knollenzaad en alle soorten Koolplanten. Langstraat 44. zoekt emplooi voor 1 of enige da gen per week. Brieven onder no. 430 bureau van dit blad. Te koop volbloed vaars 15 Juni voldragen, A stal Jos. Drabbels, Langstraat 43

Peel en Maas | 1953 | | pagina 2